PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رايگان: برنامه 504 Absolutely Essential Words براي موبايل (تقويت vocabulary)

صمد پایدار
13-08-2006, 10:55
با سلام.
اگر شما هم از کساني هستيد که دنبال یادگيري زبان انگليسي (بطور جدي) بوده ايد بايد حتما نام کتاب 504 absolutely essential words را شنيده يا از آن استفاده کرده باشيد. من بعنوان اولين کارم با J2ME، برنامه ساده اي نوشته ام که مي توانيد بوسيله آن اين کتاب (البته نه بطور کامل، بلکه فقط کلمات و معاني آنها، و نه مثالهايي که براي هر کلمه ذکر شده است) را بر روي گوشي موبايل خود داشته باشيد. من اين برنامه را فقط روي موبايل خودم Sony Ericsson K700i تست کرده ام. ممکن است بر روي گوشي هاي ديگر مشکلاتي داشته باشد. ممنون مي شوم اگر چنانچه برنامه مشکلي داشت، (چه از نظر برنامه نويسي و چه از لحاظ موارد ديگر، مثلا غلط املايي) به من اطلاع دهيد.

شما مي توانيد برنامه را از لينک پايين دانلود کنيد. (فايل 504_Words.jar را دانلود کنيد)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آدرس ايميل من: samadpaydar@yahoo.com

mikaeil
14-08-2006, 03:45
(من بعنوان اولين کارم با J2me، برنامه ساده اي نوشته ام)!

Femchi
15-08-2006, 01:45
awesome
ايول از اون كاراي تاپ و كلاس بالا بود خوشم اومد
روي k300i الان نصب كردم جواب داد حيف كاش مثالها هم بودند
ولي بازم تشكر
در ضمن خدمت دوستان اين كتاب حاوي 504 تا كلمه حياتي در زبان انگليسي هستش و فوق العاده براي كسايي كه نياز به مكالمه به زبان انگليسي و امتحا تافل و ايلتس دارند اين كتاب ضروري و لازمه

raminbh
15-08-2006, 10:08
دمت گرم مهندس
يه كاري كردي مام بريم جاوا ياد بگيريم.
روي 3250 nokia هم كار كرد
راستش عاشق برنامه نويسي واسه مبايلم.
ميگي واسه ياد گرفتن جاوا از كجا شروع كنم يا كدوم كتاب ؟

صمد پایدار
15-08-2006, 17:09
با تشكر از دوستان

حيف كاش مثالها هم بودندمتاسفانه من هر چي جستجو كردم نتوانستم نسخه الكترونيكي كتاب رو گير بياورم و چون تايپ كردن مثالها خيلي زمانبر مي باشد قيد مثالها را زدم. اگر شما نسخه اي ديجيتالي از كتاب را داشته باشيد و در اختيارم بگذاريد اضافه كردن مثالها كاري ندارد ( البته ممكن است حجم برنامه هم 3 برابر شود)

ميگي واسه ياد گرفتن جاوا از كجا شروع كنم يا كدوم كتاب ؟اگر سابقه برنامه نویسی با زبان دیگری را دارید و می خواهید جاوا یاد بگیرید، به نظرم کتاب دایتل و دایتل مناسب باشد.
موفق باشید.

sise
15-08-2006, 18:48
خيلي ممنون دوست عزيز. بهد از مدتها يه نفر يه كار درست حسابي تو امور گوشي كرد

ali1011
15-08-2006, 18:48
آقا اگه ميشه برنامه j2me رو برام بذاريد ممنون ميشم من هر كاري كردم نتونستم پيدا كنم

Badform
16-08-2006, 23:28
ممنون از معرفي برنامه بهتون تبريك مي گم به خاطر اين كار مفيدي انجام داديد. بابا پروفشنال!

sise
17-08-2006, 14:20
روي k750 بخوبي جواب داد. ممنون

hamedagha
20-08-2006, 10:52
سلام و ممنون روي پي 910 هم جواب داد. سلام به آقا فرهاد هم برسون ;) .
ضمنا من اين كتاب رو كامل تايپ كردم و مي تونم در اختيارتون قرار بدم. يك سري فلش كارت هم از اين كتاب به همراه يك نرم افزار جالب و سرگرم كننده از اين لغات در حال چاپ دارم...

صمد پایدار
20-08-2006, 11:26
سلام.

سلام به آقا فرهاد هم برسون ممنون.

ضمنا من اين كتاب رو كامل تايپ كردم و مي تونم در اختيارتون قرار بدماگر لطف كنيد و نسخه قابل ويرايشي رو به آدرس من Mail كنيد. مي تونم برنامه رو كامل كنم و در اختيار دوستان قرار بدم.
ممنون.
آدرس ايميل من: samadpaydar@yahoo.com

titanic1912
23-08-2006, 08:50
اين كتاب يه شاهكاره

اين فايلم دارم دانلود ميكنم

دعا كنيد پزشكي آزاد تنكابن رو قبول شم ...مرسي

amirvala
30-08-2006, 02:49
سلام جایی نسخه انگلیسی قابل دانلود کتاب را دارید؟

صمد پایدار
30-08-2006, 10:06
سلام جایی نسخه انگلیسی قابل دانلود کتاب را دارید؟
نه من جايي نتونستم پيدا كنم. البته خيلي هم وقت رو جستجوش صرف نكردم.

محمد امين
31-08-2006, 02:54
نه من جايي نتونستم پيدا كنم. البته خيلي هم وقت رو جستجوش صرف نكردم.
سلام
خيلي ممنون. اين نرم افزارتون رو كه توي فروم i-phone هم گذاشته بودين ديدم. كار جالبيه. به نظر من ميتونه با مجتمع كردن اين برنامه با كارتهاي فلش، نرم افزار بسيار جالبي را براي لغتهاي انگليسي ايجاد كرد

صمد پایدار
31-08-2006, 08:22
با سلام.

اين نرم افزارتون رو كه توي فروم i-phone هم گذاشته بودين ديدم. كار جالبيهمن چيزي تو اين فروم نگذاشته ام و اصلا بجز اين "504 كلمه" فعلا كار ديگه اي ندارم.
اگر امكان دارد لطفا آدرسي كه نرم افزار مورد نظرتون رو از اونجا دانلود كرده ايد بدهيد تا من هم استفاده كنم و هم ببينم موضوع چيه. البته من يك سر به iphone-forum زدم اما نتونستم اونچه را كه مد نظر شماست پيدا كنم.
موفق باشيد.

NINTENDO_DS
31-08-2006, 15:23
افرين به شما بالاخره يك ادم درست حسابي پيدا شد كه مثل تمام جمعيت پي سي ورد الاف نباشه

محمد امين
01-09-2006, 21:28
با سلام.
من چيزي تو اين فروم نگذاشته ام و اصلا بجز اين "504 كلمه" فعلا كار ديگه اي ندارم.
اگر امكان دارد لطفا آدرسي كه نرم افزار مورد نظرتون رو از اونجا دانلود كرده ايد بدهيد تا من هم استفاده كنم و هم ببينم موضوع چيه. البته من يك سر به iphone-forum زدم اما نتونستم اونچه را كه مد نظر شماست پيدا كنم.
موفق باشيد.
سلام مجدد
اينم لينكش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*****************/showthread.php?t=118144&highlight=504+words
البته بايد عضو شيد يعني يك بار رجيستر كنين تا بتونين ببينين.
البته اون فايل هم همين برنامه شماست چون توي about اون ايميل شما رو ديدم و از همونجا فهميدم كه شما نويسنده اون هستين.

محمد امين
01-09-2006, 21:29
ببخشين مثل اينكه لينكش ----- ميشه اينجا. بعدا براتون ميل ميزنم

صمد پایدار
07-09-2006, 17:18
احتمالا يكي از دوستان لينك برنامه رو در اونجا گذاشته.
ببخشين مثل اينكه لينكش ----- ميشه اينجا. بعدا براتون ميل ميزنم
ممنون.

tene30
13-09-2009, 16:40
میشه لطفآ واسه منم میل کنید :11: