PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي براي باز كردن قفل يك سي دي

ali_dubai
12-08-2006, 22:40
با سلام

من یک سی دی نرم افزار کتیا از یک فروشگاه خریده ام که آنرا قفل گذاری کرده اند تا رایت نشود

من این سی دی را با برنامه Clony XXL اسکن کرده ام تا نوع قفل آن مشخص بشود . بعد از اسکن این پیام آمده است A HardWare I/O Error Was Reported While Accessing An Unnamed File

میخواهم بدانم که این پیام چه معنی میدهد و برای باز کردن قفل و رایت آن چکار کنم .

با تشکر - فروان

peyman khatar
13-08-2006, 09:28
سلام
نرم افزار clooy xxl هيچ گونه قفلي رو پيدا نكرده ...
در ضمن براي پيدا كردن قفل از اين برنامه ها استفاده نكن اينها همش واسه قفل هاي خارجيه نه واسه قفل هاي ايراني ...!!
اصلاً رايت ميشه كار نمي كنه ... يا رايت نميشه ....
چند تا عكس ازش توي نرم افزار ايزو باستر بزار ببينيم چي هست حالا ...

ali_dubai
13-08-2006, 10:35
با سلام دوست عزیز

این نرم افزار کتیا با قفلی که دارد اصلا رایت نمیشود و قفل آن بدین صورت عمل میکند

که وقتی سی دی را برای نصب داخل درایو میگذاریم ابتدا یک نوار کوچک ظاهر شده و سی دی به صورت اتو ران قفل نرم افزار را چک میکند .

peyman khatar
13-08-2006, 16:17
سعي كن اسم تاپيك هايي رو كه مي زني درست انتخاب كني اين بار چندمه ؟؟؟

با سلام دوست عزیز

این نرم افزار کتیا با قفلی که دارد اصلا رایت نمیشود و قفل آن بدین صورت عمل میکند

که وقتی سی دی را برای نصب داخل درایو میگذاریم ابتدا یک نوار کوچک ظاهر شده و سی دی به صورت اتو ران قفل نرم افزار را چک میکند .
اين جوري كه شما داري مي گي ؟ :biggrin:
احتمال خيلي زياد قفلش نگهبان گلدن باشه ؟ :rolleye:
داخل سي دي رو باز كن بعد ببين پوشه lock داره بعد داخل اون فايل بنام NEGINFO.bat داره اون رو اجرا كن ببين نوشته چي داخلش ؟ مي خوام ببيني اگه گلدن هست چه نسخه اي است ؟ :cool:
داخل نرم افزار ايزو باستر هم ازش عكس بگير و بزار ؟؟ :cool:

ali_dubai
15-08-2006, 11:11
با سلام:
دوست عزیز بسیار ممنون از اینکه اینگونه صادقانه پیگیر مشکل من هستی.باید خدمتتان عرض کنم که حق با شما بود قفل سی دی گلدن ورژن 3 هستش اینو توی پوشه ای که گفته بودید و توی فایل NEGINFO.bat پیداش کردم.حالا راه حل چیه؟میخوام اگه بشه این قفل رو کاملا" خذفش کنم.آیا امکانش وجود داره؟چون حقیقتش از 4 تا سی دی نرم افزار 2 تا اینستال میشه و دو تاش نمیشه من زنگ زدم شرکتش میگه اشکال از درایوته و این قفل با بعضی از درایوها مشکل داره برای همین من میخوام این قفل رو حذفش کنم تا مشکلم حل بشه شما راهنمایی کنید چکار کنم؟
راستی دوست عزیز اگه ممکنه در مورد طریقه عکس گرفتن با نرم افزاری که گفتی یه توضیح مختصر بهم بده من توی این زمینه وارد نیستم"داخل نرم افزار ايزو باستر هم ازش عكس بگير و بزار"
بسیار بسیار از لطفت ممنون هستم براتون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی میکنم

peyman khatar
20-08-2006, 19:39
با سلام:
دوست عزيز بسيار ممنون از اينکه اينگونه صادقانه پيگير مشکل من هستي.بايد خدمتتان عرض کنم که حق با شما بود قفل سي دي گلدن ورژن 3 هستش اينو توي پوشه اي که گفته بوديد و توي فايل NEGINFO.bat پيداش کردم.حالا راه حل چيه؟ميخوام اگه بشه اين قفل رو کاملا" خذفش کنم.آيا امکانش وجود داره؟چون حقيقتش از 4 تا سي دي نرم افزار 2 تا اينستال ميشه و دو تاش نميشه من زنگ زدم شرکتش ميگه اشکال از درايوته و اين قفل با بعضي از درايوها مشکل داره براي همين من ميخوام اين قفل رو حذفش کنم تا مشکلم حل بشه شما راهنمايي کنيد چکار کنم؟
سلام
خواهش مي كنم دوست عزيز
خوب اين قفل نسخه جديد قفل هاي نگهبان هست ...
براي دور زدن اين قفل دو روش وجود داره در صورتي كه قفل رو اپديت نكرده باشن ... ميشه يه كارايي كرد البته نميشه بطور كامل قفل رو برداشت از اين بابت شرمنده ...
چون DLL هاي اون مدل قفل مقدار صفر و يك رو برنميگردونن .. و نميشه اون رو براحتي كرك كرد .و حتي اگه بصورت دستي هم بخواي اين كار رو بكني DLL از كار مي افته...
البته من در كرك DLL حرفه اي نيستم .
براي كرك كردن DLL بهترين فرد استاد Soda هستند !!!!
خوب سودا جان اگه مي توني بگو تا واست DLL ها رو بزاريم تا رديفش كني ...
من يه كارايي روش كردم ولي نشد ...
================================================== =======================================
روش هاي دور زدن اين قفل :
1-
با استفاده از نرم افزار BlindWrite و توسط پروفايل Bad Sector از اون ايميج بگير .
خوب حالا توسط نرم افزار7 UltraIso ايميج رو به فرمت كلون سي دي ccd تبديل كن و اون رو با درايو مجازي كلون سي دي Virtual CloneDrive تست كن .
ممكنه كه در درايو مجازي هم كار نكنه .
بنابراين ايميج رو توسط كلون سي دي و با سرعت 8x بر روي سي دي رايت كن .
2-
با استفاده از نرم افزار Pregap 0.13 و با استفاده از گزينه Fast cue و تنظيم كردن قسمت End Block بر روي عدد 20 ازش ايميج بگير ممكنه كه زمان زيادي طول بكشه پس منتظر بمون تا ازش ايميج بگيره ...
بعد از اينكه ازش ايميج گرفت اون رو با استفاده از درايو مجازي Daemon Tools و يا Alcohol تست كن
باز هم ممكنه كه در درايو مجازي كار نكنه و روي سي دي جواب بده ... پس اگه در درايو مجازي كار نكرد ناراحت نشو ..
ايميج رو روي سي دي توسط نرم افزار CDRWIN و با سرعت 8X رايت كن ...
ممكنه كه هيچ كدوم از اين روش ها براي اين قفل جواب نده چون امكان داره اين قفل رو آپديت كرده باشن و يا اينكه اين شركت قفل خود رو با اين قفل تركيب كرده باشه و سيستم قفل تغيير كرده باشه ....
اميدوارم جواب بده ....
براي اينكه بتوني هر دوتا ايميج رو براحتي بر روي سي دي بريزي و اگه كار نكرد سي دي خام خراب نكرده باشي مي توني از يه سي دي ري رايت استفاده كني و اگه كار نكرد براحتي اون رو پاك كني .
دوست عزيز اين روش ها رو بدقت و همونطوري كه من گفتم انجام بده ...
در صورتي كه هيچ كدوم از اين روش ها كار نكرد بگو تا يه فكر ديگه بكنيم ....

ali_dubai
21-08-2006, 10:45
با سلام دوست بسیار عزیز

از اینکه بر من منت گذاشته و راهنمایی کردی بسیار متشکرم
حتما روش شمارا امتحان و نتیچه را بشما خبر خواهم داد

امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید

peyman khatar
21-08-2006, 11:01
با سلام دوست بسیار عزیز

از اینکه بر من منت گذاشته و راهنمایی کردی بسیار متشکرم
حتما روش شمارا امتحان و نتیچه را بشما خبر خواهم داد

امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید