PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2013-2014

صفحه ها : 1 [2]

eman619rv
03-11-2013, 13:46
امان از اون وایدکارتی که من زدم! اصلا از اون هفته زندگی رو جور دیگه ای میبینم :دی
ولی هنوز تو انتخاب کاپیتان، این 2-3 هفته اخیر مشکل داشتم .:n27:

یه مسئله دیگه هم غیر قابل فروش بودن بعضی از بازیکناست! فرضا منی که استوریج رو از هفته اول داشتم الان اگه بخوام بفروشمش 0.5 ضرر میکنم!از درخشش خوان اگوئرو تو این 2-3 هفته مطمئن بودم ولی چه کنم که دست و بالمون واسه آوردنش بسته بود :n29:
مطمئنم که پر امتیاز ترین بازیکن فصل از بین رونی ، اگوئرو و صد البته سوارز خواهد بود.
این هفته هم عجب گلی زد بگوویچ! هر چند من نداشتمش ولی انصافا باید یه 3 امتیاز باونس میگرفت.:n19: در همین بازی هم یه مشکلی پیش اومده بود که به حساب ساوتهمپتون کلین شیت زده بودن ولی با درایت مسئولین کلین شیت هاشون حذف شد و امتیاز هاش از دستمون پرید.

راستی در یه حرکت عجیب این هفته اوزیل رو فروختم! باشد که باز بر تیم ما دوباره نازل آید!
به هر حال رنک 1 ایران منتظر باش که ما داریم بعد از 9 هفته برمیگردیم:دی
وحید چی شد دادا ؟ موتور تیمت داره ریپ میزنه ها :n29:

هفته خوبی بود این دفعه . برخلاف دفعه قبل که کاپیتانی رو از سوارز ورداشتم و هتریکشو از دست دادم ایندفعه اگرو رو ترنسفر کردم و کاپیتان
گذاشتم هتریک پاس گل و یک گل زد و 36 امتیاز گرفتم ازش:n19:

ایشالا امروز لوکاکو بترکونه ...

راستی دوستان ثروتمند ترین تیم لیگ را بشناسید :n02:

ای اختلاص گر !:دی خزانه خالی کار شماهاست !:دی هر چند این ثروت غیر واقعی هستش همین الان کل تیمت رو بفروش تا ببینی واقعا چقدر پول داری
راستی من باب کل کل توجه شما رو به پروفایل تیم جلب میکنم، من و این همه یک محاله :دی این پولا باید موفقیت بیاره وگرنه میشه همون تیمای پولدار بدون کمد افتخارات:دی

king of the kings
03-11-2013, 14:10
ای اختلاص گر !:دی خزانه خالی کار شماهاست !:دی هر چند این ثروت غیر واقعی هستش همین الان کل تیمت رو بفروش تا ببینی واقعا چقدر پول داری
راستی من باب کل کل توجه شما رو به پروفایل تیم جلب میکنم، من و این همه یک محاله :دی این پولا باید موفقیت بیاره وگرنه میشه همون تیمای پولدار بدون کمد افتخارات:دی

فصل شکوفایی ما هم فرا میرسه . این دوهفته از 30 جدول رسیدم به 17 , 18 . بزودی علاوه بر ثروتمند ترین تیم لیگ , عنوان پدیده لیگ رو هم مال خود میکنم .

آقا ایمان شما تمرکزتو رو بازی بعدت تو هد تو هد متمرکز کن که میخوام کار وحیدو راحت تر کنم :n02:

vahidgame
03-11-2013, 19:30
موتورشو دادم تعمیر کنم به زودی ردیف میشه :دی
هر چند این هفته زیاد بدم نتیجه نگرفتم و فکر کنم حدودا 60 امتیاز گرفتم
این دو هفته چون کاپیتانم که اوزیل بود زیاد امتیاز نگرفت به خاطر همین توی امتیاز کلی تاثیر داشت
از هفته بعد یه پدیده رو می کنم :دی
کلا به این این صدر جدول زیاد امیدوار نباش این صدر جدول ها به کسی وفا نکرده :دی

راستی دوستان ثروتمند ترین تیم لیگ را بشناسید :n02:
تیم منم تقریبا همین حدودا ست
ولی هر چه قدر هم تیم ثروتمند باشه ولی موقعی که همین بازیکنا رو بخوای فروشی عملا زیاد سودی نمی کنی
پس این پول ها اون قدر روی دستت می مونه که آخرش به فکر تبانی و میشل پلاتینی و اینا می افتی :دی

king of the kings
10-11-2013, 00:06
خوب تو همین روز اول بازی ها دخل ایمان صدر جدولی اومد.:n02:

عماد کابوس تیم های صدر جدولی:n02:

از وقتی سوارز برگشته کاملا رو عملکرد استوریچ تاثیر گذاشته.

Amir_oscar
11-11-2013, 17:39
آقا من قبل این هفته اومدم از بین آگوئرو و سوارز یکی‌شون رو بردارم. با خودم گفتم لیورپول با فولام داره و من‌سیتی با ساندرلند ته جدولی. پس آگوئرو رو برداشتم. اما خب همون‌طور که مشاهده فرمودید لیورپول 4 تا زد به فولام که سه تاش رو سوارز زد و من‌سیتی با یک گل به ساندرلند باخت! :| از اون‌ور هم که منچستر با اون حالش زد آرسنال و امتیاز بازیکن‌هاش رو نابود کرد. کلاً این هفته امتیاز خط میانی‌ها خیلی کم شده بود با این افتضاحی که آرسنال و منچسترسیتی بالا اوردن...

و در پایان از همین تریبون اعلام می‌کنم که هدف تیم DOOD قهرمانی در Head-to-Head هست و این 6 امتیاز اختلاف با صدر جدول رو به زودی جبران می‌کنه... آره خلاصه...

vahidgame
11-11-2013, 20:25
سوارز کلا خوراک کاپیتانیه!
غیر از بازی با تیم های بزرگ توی بازی های دیگه احتمال گل زدن و پاس گل دادنش خیلی زیاده
با اینکه چند هفته اول رو نبود ولی شانس اینو داره که امتیاز آورترین بازیکن این فصل فوتبال فانتزی باشه
کلا بعد از این محرومیت آخریش متحول شده :دی

بعد از یه هفته بازم این حرفو می زنی؟ :دی :whistle:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reza31001
11-11-2013, 20:41
و در پایان از همین تریبون اعلام می‌کنم که هدف تیم DOOD قهرمانی در Head-to-Head هست و این 6 امتیاز اختلاف با صدر جدول رو به زودی جبران می‌کنه... آره خلاصه...
نفهمیدم
چی شد چی شد؟
اون جایگاه صاحاب داره داداش :n05:
حالا من نمیخواستم جو رو متشنج کنم ولی شما یه نگاه با تفاوت رتبه Aboumoslem تو دو تا لیگ بندازی می فهمی که نباید با این دستهای پشت پرده در بیفتی:n24:
فقط اگه لمبرت چند هفته پیش ناپرهیزی نمیکرد الان نامبروان هدتوهد ما بودیم
ولی خیالی نیست
تا اینجا که کلا با تیمهای قوی و جزو 10 تای اول لیگ کلاسیک برخورد نکردم بعد اینم میشل خودش ایمیل داده که مشکلی پیش نمیاد:n09:
فعلا بچه ها دارن برنامه میریزن آگوئرو و سوارز رو مصدوم کنن چون این تیم هفته بعد یکم سخته بردنش :n02:

king of the kings
11-11-2013, 21:06
نفهمیدم
چی شد چی شد؟
اون جایگاه صاحاب داره داداش :n05:
حالا من نمیخواستم جو رو متشنج کنم ولی شما یه نگاه با تفاوت رتبه Aboumoslem تو دو تا لیگ بندازی می فهمی که نباید با این دستهای پشت پرده در بیفتی:n24:
فقط اگه لمبرت چند هفته پیش ناپرهیزی نمیکرد الان نامبروان هدتوهد ما بودیم
ولی خیالی نیست
تا اینجا که کلا با تیمهای قوی و جزو 10 تای اول لیگ کلاسیک برخورد نکردم بعد اینم میشل خودش ایمیل داده که مشکلی پیش نمیاد:n09:
فعلا بچه ها دارن برنامه میریزن آگوئرو و سوارز رو مصدوم کنن چون این تیم هفته بعد یکم سخته بردنش :n02:

الان که رفتم تیمتو نگاه کردم واقعآ تفاوت رو از اون موقع که با هم بازی کردیم احساس کردم

تیم رو با هر بی پولی و بی بضاعتی بین تیم های گرون قیمت بالا نشین از جمله وحید حفظ کردی . اما دیگه باید کم کم همانند لیگ کلاسیک از هد تو هد خدافظی کنی

دیگه استوریچ ها , جیروید ها و میشل ها و مصدومیت ها... به دادت نخواهند رسید . الان دور دور سوارز ها و آگرو ها و ... هست :n02:

راستی هنوز داغ اون بازیمون رو دلم مونده به امید اینکه آخر فصل ته جدول ببینمت :n02:

Reza31001
22-11-2013, 13:19
هفته 12
deadline: شنبه ساعت 15

Reza31001
23-11-2013, 22:06
اگه فردا آگوئرو بیشتر از یه گل نزنه میتونم به بردن هدتوهد این هفته هم امیدوار باشم:n02:

دیگه استوریچ ها , جیروید ها و میشل ها و مصدومیت ها... به دادت نخواهند رسید . الان دور دور سوارز ها و آگرو ها و ... هست

خط حمله من 5 تا گل زد داشششش:n02:

پ ن:دوستان برای شما هم سایت درست باز نمیشه؟

vahidgame
25-11-2013, 00:00
اون پدیده ای که دو هفته پیش گفتم رو می کنم کسی نیست جز داماد مارادونا که این هفته 30 امتیاز شیرین رو برای تیم ما اورد :دی
این هفته کلا امتیازهای تیم های لیگ خودمون رو نگاه کردم اکثرا خیلی خوب امتیاز اوردن و کلا هفته خوبی بودش
هر چند که برای تموم شدن این هفته باید تا بازی فردای استون ویلا و وست بروم صبر کرد که خیلی ها شاید اصلا بازیکنی از اونا نداشته باشن
هد تو هد این هفته جالب بودش و من خودم در حال باخت بودم که یه دفعه نمی دونم چی شد آگوئرو یه پاس گل هم براش اضافه شد که اون نبود باخته بودم! نمی دونم کی پول داده ، در هر صورت من که پول ندادم :دی

پ ن:دوستان برای شما هم سایت درست باز نمیشه؟
آره بد باز میشه
من الان چند روزه با فیلترشکن وارد اون سایت میشم

Reza31001
29-11-2013, 22:25
هفته پیش بچه ها غیورانه :n02: خط حمله سوارز، آگوئرو و رونی رو شکست دادن و صدرنشینی رو گرفتیم:n10:
منتها این هفته هم احتمالا باز باید با همین خط حمله در بیفتیم :n26:

فقط انتخاب کاپیتان بدجور مشکل شده لوکاکو، ژیرود و رمی هر سه رو فرم و هر سه با تیمهای ضعیف بازی دارن
از هرگونه پیشنهاد استقبال میکنم:n02:

vahidgame
29-11-2013, 22:53
هفته پیش بچه ها غیورانه :n02: خط حمله سوارز، آگوئرو و رونی رو شکست دادن و صدرنشینی رو گرفتیم:n10:
منتها این هفته هم احتمالا باز باید با همین خط حمله در بیفتیم :n26:

فقط انتخاب کاپیتان بدجور مشکل شده لوکاکو، ژیرود و رمی هر سه رو فرم و هر سه با تیمهای ضعیف بازی دارن
از هرگونه پیشنهاد استقبال میکنم:n02:
از بین این گزینه ها من بهت لوکاکو رو پیشنهاد می کنم چون رمی و ژیرود فکر نکنم بتونن بیشتر از 7-8 امتیاز بیارن
ولی من خودم لوکاکو رو انتخاب نکردم چون دو تا سوپراستار دارم که اونا قابل اطمینان ترن :دی
اگه هافبک های خیلی خوبی داری اونا رو هم می تونی کاپیتان بذاری

+

داش لیتون رو نمی دونم کی زد مصدوم کرد و معلوم نیست کی بر می گرده :n27:
به خاطر همین من از 3-4-4 به سیستم قدیمی 3-4-3 روی اوردم که البته باز هم خطرناکه و من کماکان صدر جدول رو چسبیدم و اونو از دست نمیدم :دی

Reza31001
29-11-2013, 23:09
اگه هافبک های خیلی خوبی داری اونا رو هم می تونی کاپیتان بذاری

این طوری که رمزی و اوزیل و هازارد هم اضافه میشن حتی توره!
سخت تر شد:n09:

کلا باید ببینم کاردیفی ها گل خوردنشون ملس تره یا وست بروم یا استوک یا ساوتهمتون

king of the kings
30-11-2013, 07:53
نمی دونم چرا یه دفعه تیما دارن اوزیل رو می فروشن !

من از همون روز اولی که با آرسنال قرار داد بست آوردمش تو تیم و تا حالا پای ثابت تیم بوده بدی ازش ندیدم :n02: اگه خبریه به ما هم بگید .

Reza31001
30-11-2013, 08:26
نمی دونم چرا یه دفعه تیما دارن اوزیل رو می فروشن !

من از همون روز اولی که با آرسنال قرار داد بست آوردمش تو تیم و تا حالا پای ثابت تیم بوده بدی ازش ندیدم :n02: اگه خبریه به ما هم بگید .
افت که کرده
بازیکنی که 10.5 قیمت داره دیگه 2-3 امتیاز اصلا راضی کنند نیست براش
من بازی این هفته رو براش اولتیماتوم کردم خوب نباشه باید به فکر تیم دیگه ای باشه
خخخخ

eman619rv
30-11-2013, 12:16
چقدر دلم واسه فانتزی تنگ شده بود:n12:
یه دو سه هفته بچه ها رو تمرین ندادم ، هر دوتا صدر رو از دست دادیم ، یکی رو تحویل وحید جان، یکی رو هم تحویل رضاجان دادم :n02:
رضا حان من پیشنهادم اینه که یا مدافع یا دروازه بان هال سیتی رو بذاری کاپیتان :n09:

ولی این هفته دوتا تعویض خیلی مهم کردم :

Date
Out
In
GW ?

24 Nov 19:23
Rooney ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Giroud ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
13

24 Nov 19:23
Sturridge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Suárez ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
13

دیگه زدم رو دست پرز:دی امیداورم که جواب بده . ولی اوزیل از اون هفته ای که من بیرونش کردم دیگه بالا 4 امتیاز نیاورد:n06:

وحید جان دقیقا همون هفته ای که اگوئرو رو خریدی منم میخواستم بخرمش ولی متاسفانه یه چند دهم پول کم اوردم:n29: واقعا سرخیو رو خیلی قبولش دارم.

king of the kings
01-12-2013, 09:27
اوزیل هم که خوب کار کرد جواب منتقدانشو داد :n02: من که تا وقتی مصدوم نشه بیرونش نمی کنم . اصلآ اکثر این بازیکنای آرسنال امتیاز آورن . مرتر ساکر , شزنی , رمزی , ویلشر , اوزیل ,

جیروید , والکات و به احتمال زیاد پولسکی

جیروید می تونست دو تا گل بزنه که توپاشو از رو خط دروازه بیرون کشیدن . همچنین ویلشر که تیر دروازه زد

به نظرتون موقع خرید رونی هست ؟

Reza31001
02-12-2013, 17:13
این هفته همون روز اول مهاجمای من بازی داشتن که سه تایی 18 امتیاز گرفتن (تازه رمی هم کاپیتان بود!)
روز بعد تا دیدم رونی 2 تا زده دیگه گفتم بی خیال این هفته باید شد
ولی خوشختانه حریفم (HoomaN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) با اینکه هفته قبل رونی تو تیمش بود و کاپیتان، این هفته به جاش رمی رو آورده بود اونم با تعویض اضافه (4 -) یعنی کلا عملکردش از این بهتر نمیشد (البته برای من :n02:) ؛ آگوئرو و سوارز هم که اون طور ==>> ابومسلم همچنان در صدر:n05:
این دوستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم دیگه بدجور دارن منو شرمنده میکنن :n02:

♆ ♍an Utd ♆ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
v
PalangeCheshGhashang ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بچه ها لطفا تساوی :n02:

راستی مهلت آخر هفته 13 برای بستن تیمها فرداست

به نظرتون موقع خرید رونی هست ؟

موقعش رد هم شده
البته من که پولشو ندارم:31:

eman619rv
02-12-2013, 18:15
دوستان دروازه بان کی رو پیشنهاد میدین؟؟ نظر خودم چک و یا مینوله بود که چک یکم گرونه و در اهداف بلند مدت تیم جایی نداره ، مینوله هم در 10 هفته اخیر تنها یک کلیت شیت داشته و دو بازی اخیر 6 گل خورده!
حسابی خط دفاعی اول فصل لیورپول رو چشم زدیم :n02:

این دوستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم دیگه بدجور دارن منو شرمنده میکنن :n02:

رضا جان سلام برسون:n09: آخه این کار بود که با تیم ما کردن؟؟ حالا سه هفته پیش قیمت رو بالا گفتن به توافق نرسیدیم درست ، ولی دیگه این همه بی رحمی هم واقعا از این دست های پشت پرده بعیده!ما دورانی داشتیم با هم!

3 هفته ست آب خوش از گلوی تیم پایین نرفته! 2 باخت ، 1 تساوی ! هوادار ها هم دیگه حیا کن رها کن راه انداختن! حق هم دارن اخه کی رونی رو میفروشه.

11
FC . EMAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
71 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 23 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
♆ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])n Utd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])♍ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])♆ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

12
♆ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])n Utd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])♍ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])♆ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

62 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 69 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Dire Wolf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

13
DERAKOLA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
65 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 65 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])♆ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])n Utd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])♍ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])♆ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته متاسفانه بازیکنان هم دیگه حرف شنوی ندارن ، بعد فروش رونی در این هفته و زدن دوگل، :n28:بازیکنا به سمتم حمله ور شدن که نتیجه اش شکستن دست بوروک ، دروازه بانمون و جراحت کولو توره بود :n09: باشد که دیگر با هد کوچشون در نیافتند

این هفته یکی از جداب ترین بازی های لیگه ، اگه ببرم امید قهرمانی رو میتونم هنوز نگه دارم ولی با باخت همه چیز تموم میشه.

M . Sayid
02-12-2013, 21:37
این هفته اگه زابالتا جوگیر نمی شد و بعد n هفته پاس گل نمی داد هد تو هد رو برده بودم !!

Reza31001
03-12-2013, 00:10
دوستان دروازه بان کی رو پیشنهاد میدین؟؟

یوسی هست ژسنی هم
یه پدیده هم جدیدا پلگرینی رو کرده Pantilimon

البته همون لیورپولم چندتا بازی آسون داره تو این هفته های پیش رو که میشه روش حساب کرد برعکس اورتون

king of the kings
03-12-2013, 20:34
موقعش رد هم شده
البته من که پولشو ندارم:31:

من میتونستم دو هفته پیش بیارمش ولی گفتم بازی های باقی مونده منچستر کمی سخته و فن پرسی هم که مصدوم شده این مکمل نداره و مربی منچسترم عوض شده هو :n02: رفتم رمی رو آوردم .

حالا قیمتش داره بالا میره باید یه سری دلالی کنم و این بازکنایی که افزایش قیمت می خورنو بیارم تا پولشو جور کنم . خط حمله سوارز رونی آگرو رو تشکیل بدم :n24:

راستی چرا این بنتکه بعد از اون مصدومیتش نابود شد ؟ نه گلی نه پاس گلی ...

اسکار هم مصدوم شد

manaminda
04-12-2013, 20:09
خوب من یک سر به جدول هد تو هد زدم 11تیم بدون مدیریت هستند واین یکم از جذابیت لیگ کم میکنه
کاش همه شرکت میکردند واین تیم ها واقعا خطر ناک هستند ونتایج غیر قابل پیش بینئ می گیرند

king of the kings
05-12-2013, 09:34
هفته خیلی خوبی بود . 105 امتیاز گرفتم به لطف سوارز ( دوستان حتمآ گل های سوارز رو ببینید )

چیزی تا صدر نمونده :n09:

vahidgame
05-12-2013, 14:04
هفته خیلی خوبی بود . 105 امتیاز گرفتم به لطف سوارز ( دوستان حتمآ گل های سوارز رو ببینید )

چیزی تا صدر نمونده :n09:
منم به لطف سوارز 94 امتیاز گرفتم
فکر نکنم دیگه پیش بیاد که یه بازیکن توی یه هفته 24 امتیاز بتونه بگیره!
اگه سوارز رو کاپیتان نمی ذاشتم و مثلا آگوئرو رو می ذاشتم راحت 40 امتیاز رو از دست می دادم!
فقط میشه گفت سوارز مچکریم :دی
توی هد تو هد هم تیمم داره به صدر نزدیک میشه

ابوملم همچنان در صدر:n05:
نسبت به تیمای پایینتر از خودت توی هد تو هد امتیاز کلت اختلاف زیادی داره و این یعنی خوش شانسی :دی
احتمالا مثلا توی بازی هایی که امتیاز خیلی بالایی نگرفتی تیم مقابلت هم امتیاز پایینی گرفته ولی همیشه بازی هات آسون نیست و مطمئن باش صدر رو به یه نفر دیگه میدی :دی

Reza31001
05-12-2013, 14:09
واقعا این هفته سوارز هیچ حرفی برای گفتن باقی نذاشت
فکر کنم یه تنه 20 امتیاز میانگین رو کشید بالا!

در شرایطی که کاپیتانهای شماها 48 تا 48 تا براتون امتیاز گرفتن کاپیتان من (ژیرود) با بازی نکردنش جواب دندان شکنی به من داد و بلافاصله از تیم پرت شد بیرون :n02::n02:
با این همه تیم بدون کاپیتان هم 70 امتیازی آورد که نشون بده به یک بازیکن متکی نیست :n09:

جداول لیگ در پایان هفته 14 ام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میبینم سر رتبه دومی هدتوهد دعوا راه افتاده :n09::n02:

پ ن: حتما کلیپهایی که در صفحه اصلی لیگ فانتزی گذاشته میشه رو ببینید عالی هستن
مثلا امروز ضربه آزادها رو گذاشته بود تجدید خاطره با هانری، بکام، دروگبا، الکس و ...

cescjoon
05-12-2013, 15:09
با 109 امتیاز این هفته از تیمم راضی بودم البته مصدوم هم داشتم و یادم رفته بود از ویرایش کنم.
این دومین هفته ای بود که از امتیاز تیم راضی بودم.

ولی هد تو هد احساس میکنم کمی بد شانس تا اینجا و در بدترین موقع با قویترین تیم ها خوردم و با اختلاف کم باختم.

AMIRITO
05-12-2013, 15:29
تیم حریف من بنده خدا 91 امتیاز گرفت ولی باخت! :n03:
ANIMO GAGOOLS :n02:
حالا از اینا بگذریم، این هفته دربی ال موسوی توی لیگ هد تو هد برگزار میشه :n19: :n02:
خیلی منتظر این بازی بودم :n24:
که البته داداش بزرگه 5تا بازیکنش غایبن :n10: :n02:

Alireza.M67
05-12-2013, 15:41
بابا این چه وضعیه ؟
نامردیه ...
من فقط آخر هفته ها تعطیلم و ترکیب میچینم، این هفته 2 تا بازی بود تو بازی دوم با همون ترکیب بازی اول بازی کردیم، گند خورد به امتیاز تیم :n03:
تازه داشتیم می رسیدیم صدر جدول .

Reza31001
06-12-2013, 11:59
بابا این چه وضعیه ؟
نامردیه ...
من فقط آخر هفته ها تعطیلم و ترکیب میچینم، این هفته 2 تا بازی بود تو بازی دوم با همون ترکیب بازی اول بازی کردیم، گند خورد به امتیاز تیم :n03:
تازه داشتیم می رسیدیم صدر جدول .
پس از الان برای دهه آخر دسامبر تیمت رو جمع و جور کن وگرنه ...

eman619rv
08-12-2013, 22:54
داشتم بازی اورتون - آرسنال رو میدیدم ذهنم فقط داشت ثانیه به ثانیه امتیاز بازیکنام رو محاسبه میکرد:n02:

اول که شروع به سر دادن شعار آرسنال حمله حمله ، ژیرود باید گل بزنه کردیم که هر بار موقعیت از دست میرفت و توپش به تیرک میخورد ، 4 امتیاز پر! این بازی یه 12 امتیازی باید حداقل میگرفت .

صحنه گل آرسنال توپ رو که ولکات فرستاد هی میگفتم ژیرود بزن بزن ، توپ که ازش رد شد و اوزیل زد چهرم کاملا این شکلی شد:n29: با توجه به اینکه حریفان هم اوزیل رو داشتن دیگه کلا ورق برگشت:n28:
از اون طرف هم دلوفئو که گل زد کلین شیت مرته ساکر پریدد حالا الان اومدم دیدم یه اسیست به نام روملو خورد باز یکم خوشحال شدم

خلاصه هیجان بازی به کنار این فانتزی هم دو برابر کرد هیجان رو، ولی نتیجه دلخواه ام کسب نشد امید بیشتری داشتم به 4 بازیکنی که تو این باز بودن

Reza31001
09-12-2013, 00:12
داشتم بازی اورتون - آرسنال رو میدیدم ذهنم فقط داشت ثانیه به ثانیه امتیاز بازیکنام رو محاسبه میکرد:n02:

اول که شروع به سر دادن شعار آرسنال حمله حمله ، ژیرود باید گل بزنه کردیم که هر بار موقعیت از دست میرفت و توپش به تیرک میخورد ، 4 امتیاز پر! این بازی یه 12 امتیازی باید حداقل میگرفت .

صحنه گل آرسنال توپ رو که ولکات فرستاد هی میگفتم ژیرود بزن بزن ، توپ که ازش رد شد و اوزیل زد چهرم کاملا این شکلی شد:n29: با توجه به اینکه حریفان هم اوزیل رو داشتن دیگه کلا ورق برگشت:n28:
از اون طرف هم دلوفئو که گل زد کلین شیت مرته ساکر پریدد حالا الان اومدم دیدم یه اسیست به نام روملو خورد باز یکم خوشحال شدم

خلاصه هیجان بازی به کنار این فانتزی هم دو برابر کرد هیجان رو، ولی نتیجه دلخواه ام کسب نشد امید بیشتری داشتم به 4 بازیکنی که تو این باز بودن

دقیقه 70 که شده بود نتیجه 0-0 بدترین نتیجه برای من بود چون حریفم (معراج) دو تا دفاع از اورتون و آرسنال داشت یه دو دوتا چهارتا کردم دیدم بخوام ببرم هر دو تیم باید گل بزنن و ترجیحا اوزیل هم بزنه
که هم کلین شیت های حریف بپره هم اوزیل امتیاز گرفته باشه که تو ترکیب معراج نیست
خلاصه دیگه با توجه به نتیجه به دست اومده و 3 تا bonus که اوزیل علاوه بر گلش گرفته حرفی باقی نمیمونه :n02:
البته اینجا جا داره از معراج عزیز هم تشکر کنم که کاپیتانش رو سوارز نذاشته بود:n02:

king of the kings
09-12-2013, 17:23
باز هم صعود . هفته به هفته صعود :n02:

دوستان کم کم صدر جدول رو آبو جارو کنید من دارم میام :n14:

8 تا از 11 بازیکن اصلی تیم , عضو تیم رویایی هستن :n05:

City 17
09-12-2013, 21:29
البته اینجا جا داره از معراج عزیز هم تشکر کنم که کاپیتانش رو سوارز نذاشته بود:n02:
خواهش می کنم:n02:
توی دو بازی اخیر فرصت نشد که به ترکیب دست بزنم، برای هفته(های) آینده تغییرات جزئی از جمله همین "مورد عجیب سوارز" اعمال شد:n06:

Reza31001
11-12-2013, 21:07
خوب با توجه به اینکه بازیکنای کریستال پالاس در هفته 14ام سرجمع 15 امتیاز bonus گرفتن(!) جا داره در مورد این سیستم یکم شفاف سازی بشه

(BPS (Bonus Points System
در این سیستم تمام عملکردهای مثبت یا منفی بازیکن در طول مسابقه مورد ارزیابی قرار میگیره و به بازیکنان نمره تعلق میگیره
در پایان شخصی که بالاترین نمره رو گرفته 3 امتیاز شخص دوم 2 امتیاز و شخص سوم یه امتیاز کسب میکنه (در سیستم لیگ فانتزی)
در صورت تساوی بین دو یا چند نفر هم تمام افراد اون امتیاز رو میگیرن مثل همین بازی کریستال پالاس و وستهم که یک بازیکن که بالاترین نمره BPS رو گرفته بود، سه امتیاز گرفت و در جایگاه بعدی 6 نفر به طور مشترک قرار داشتن که همگی دو امتیاز گرفتن

اما چگونگی محاسبه BPS

حضور در مسابقه
1 نمره

بیش از 60 دقیقه بازی
1 نمره

به ثمر رسوندن گل (مهاجم)
8 نمره

به ثمر رسوندن گل (هافبک)
6 نمره

به ثر رسوندن گل (مدافع یا دروازه بان)
4 نمره

کمک رسانی در گل
3 نمره

کلین شیت برای دروازه بان یا مدافع
4 نمره

مهار پنالتی
5 نمره

به ازای هر 3 save
1 نمره

به ازای هر سه سانتر
1 نمره

ایجاد موقعیت گل
1 نمره

به ازای هر 8 رفع خطر، بلاک و توپ ربایی ( clearance, block and interception)
1 نمره

به ازای هر 8 بازگشت به خط دفاعی (recovery)
1 نمره

به ازای هر 3 پاس کلیدی
1 نمره

به ازای هر 3 تکل موفق (تکلهای موفق منهای تکلهای ناموفق)
1 نمره

به ثمر رسوندن گل پیروزی بخش مسابقه
1 نمره

درصد پاس های موفق (حداقل 30 پاس): 70% - 80% - 90%
1یا2یا3 نمره

مسبب پنالتی
1- نمره

از دست دادن پنالتی
2- نمره

کارت زرد
1- نمره

کارت قرمز
3- نمره

گل به خودی
2- نمره

از دست دادن موقعیت گل
1- نمره

اشتباه منجر به گل
1- نمره

به ازای هر 2 اشتباه منجر به ایجاد موقعیت گل
1- نمره

مورد تکل قرار گرفتن (هر 3 بار)
1- نمره

هر دو خطا
1- نمره

هر 3 بار در آفساید قرار گرفتن
1- نمره

هر 3 شوت خارج از چارچوب
1- نمره

king of the kings
14-12-2013, 21:01
اورتون 4 تا زده سهم لوکاکو فقط یه پاس گل به عنوان مهاجم نوک ! در حالی که تیم های بالای جدولی اکثرآ هازارد یا سوارز رو کاپیتان گذاشته بودن فرصت خوبی بود که با کم کاری لوکاکو از دست رفت :n15:

تو این دو هفته تغییر و تحول اساسی به تیم دادم و بزودی شاهد امتیاز های وحشتناک خواهید بود :n02:

moraddad
15-12-2013, 21:10
یک هفته غفلت ، یک فصل پشیمانی ! یه لحظه از خودم بیخود شدم بازوبند رو بعد از 3-4 هفته از لوئیز گرفتم ، به بی رحمانه ترین شکل تنبیهم کرد ! تا دقیقه 80 ، یه گل دو تا پاس گل ==> 15 امتیاز.

منو ببخـــــش ... که درخشیدی و من چشمامو بستم ...

ویرایش : دقیقه 83 گل دومشم زد !!

این آدم مریـــــــــــــضه !!

ویرایش 2 : دقیقه 88 پاس گل سوم !!! :| :|

بسسسسسسه عوضییییی !!
غلط کردم ! : )))))

Reza31001
15-12-2013, 22:07
خوب این هفته رو هم باز سوارز تعیین کننده بود: تاثیرگذاری مستقیم روی هر 5 گل
چقدر رو فرمه این بشر:n04:
طبیعتا وقتی تو تیم حریف زیر پیراهن سوارز C باشه و تو تیم من،V نباید امیدی به پیروزی داشت

من از الان موندم هفته 18 جلوی آبی ها چه ترکیبی بچینم :n02:

یک هفته غفلت ، یک فصل پشیمانی ! یه لحظه از خودم بیخود شدم بازوبند رو بعد از 3-4 هفته از لوئیز گرفتم ، به بی رحمانه ترین شکل تنبیهم کرد ! تا دقیقه 80 ، یه گل دو تا پاس گل ==> 15 امتیاز.

بسسسسسسه عوضییییی !!
:n08::n02:

eman619rv
15-12-2013, 23:20

بسسسسسسه عوضییییی !!

دقیقآ همین سناریو برای من هم اتفاق افتاد. بدون یه کلمه اینور اونور! :n08:
بنده هم برای ابراز همدردی با من یونایتد از همین الان با قهرمانی در هد تو هد خداحافظی میکنم!:دی
تا همین چند هفته پیش با اختلاف بالا در صدر بودم ولی الان دیگه ، سهمیه رو بگیریم مطمئنم فصل بعدی هستم و مدیران تیم اخراجم نمیکنن:n02:
واقعا خیلی بد افتادم رو دور باخت ! کم مونده شموشک نوشهر هم بیاد ما رو از وسط نصف کنه!

اقا این وایلد کارت رو کی میدن سریع استفاده کنیم ، من دیگه طاقت ندارم :دی از اول فصل خیلی کنترل کردم خودمو که امتیاز منفی ندم یهوو دیدین تیمم -24 خورد!:n02:

king of the kings
16-12-2013, 17:32
آگرو هم که مصدوم شد ! کسی نمی دونه مصدومیتش تا کی هست ؟

به نظرتون ارزش داره که تعوضش کنم ؟ پولش خیلی رفته بالا و من موقعی که پولش 11 بود خریدمش . اگه دوباره برگرده و بخوام بخرمش باید 12.5 بدم

جالبه سوارز بازی دیروز اگر یکم دقت می کرد می تونست 5 تا گل بزنه . خیلی ها رو هم نزد

Amir_oscar
17-12-2013, 12:33
خب باخت ابومسلم رو که بعد از هفته ها چشم انتظاری دنبال کنندگانش توی هد تو هد اتفاق افتاد تبریک می‌گم! :n19:
این هفته توی هد تو هد با وحید بازی دارم که هم‌امیاز هستیم و ایشالله که با همت بچه‌ها این بازی رو هم می‌بریم و به صدر نزدیک‌تر می‌شیم. فقط یه پیشنهاد دوستانه برات دارم وحید جان! سوارز رو کاپیتان تیمت نکن. همون هازارد خوبه... اصلا زشته بازوبند رو از هازارد بگیری. نکن این کار رو! :n02:

Alex Fera
20-12-2013, 00:57
آگرو هم که مصدوم شد ! کسی نمی دونه مصدومیتش تا کی هست ؟

به نظرتون ارزش داره که تعوضش کنم ؟ پولش خیلی رفته بالا و من موقعی که پولش 11 بود خریدمش . اگه دوباره برگرده و بخوام بخرمش باید 12.5 بدم

جالبه سوارز بازی دیروز اگر یکم دقت می کرد می تونست 5 تا گل بزنه . خیلی ها رو هم نزد

آگوئرو تا اوایل اسفند نیستش،اول گفتن یه ماه طول میکشه تا برگرده اما دقیق تر که معاینه کردن معلوم شد مصدومیتش خیلی بدتره.........
حتی ممکنه بازی رفت با بارسلونا رو هم نباشه...........

ولی حیف شدا!!!
خیلی داشت خوب بازی میکرد،ممکنه با همین مصدومیت کلی افت کنه و کل فصل رو از دست بده.........

clau
20-12-2013, 01:08
زابالتا و وین رونی هم مصدوم شدن که:n29:

Reza31001
24-12-2013, 19:48
از این هفته که بیاد جام حذفی هم شروع میشه
افرادی که در هفته هفدهم 44 امتیاز یا بیشتر (43 امتیازی هم دیده شده!) گرفتن (جزو 2،097،152 نفر برتر هفته) به جام حذفی رسیدن

Reza31001
26-12-2013, 20:37
اورتون 0-1 ساندرلند
استون ویلا 0-1 کریستال پالاس

وقتی ته جدول ها تو خونه حریف 1-0 برنده میشن ==>> هدتوهد رو باختم از جام حذفی هم حذف شدم:n03::n02:

pcforlife
27-12-2013, 03:40
رمزی مصدوم شد، قیمتش تبدیل شد به واحد پولی خودمون که ریال باشه!!:sq_6: بگویچ هم که مصدوم شد و نتیجه 4 امتیاز منفی برای شنبه!

vahidgame
27-12-2013, 11:49
وقتی ته جدول ها تو خونه حریف 1-0 برنده میشن ==>> هدتوهد رو باختم از جام حذفی هم حذف شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیدی الکی برای تیم آبی ها خطو نشون کشیدی :دی
به زودی صدر هد تو هد رو هم ازت می گیرم :دی
نامردیه بعضی از بازی ها آدم بالای 60-70 امتیاز می گیره و می بازه!
نصف باختام اینجوری و با بدشانسی بوده
ولی این هفته با امتیاز پایین برنده شدم چون همه تقریبا پایین امتیاز گرفتن

رمزی مصدوم شد، قیمتش تبدیل شد به واحد پولی خودمون که ریال باشه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگویچ هم که مصدوم شد و نتیجه 4 امتیاز منفی برای شنبه!
من که به هر جفتشون وفادار موندم و نگه شون داشتم :دی
رمزی رو اصلا نمی صرفه بفروشیم!
چون قیمتش نسبت به اول فصل حدودا 2 امتیازی بیشتر شده و سیستم اینا هم جوریه وقتی بازیکنو می فروشیم نصف قیمتی که بازیکن پیشرفت داشته در نظر گرفته میشه و فروخته میشه

پ.ن : کلا ترکیب چیدن توی این چند هفته یکمی سختره چون بازی ها فشردن و خیلی هم قابل پیش بینی نیستن!

eman619rv
27-12-2013, 12:13
update..
سیموس کولمن بازیکن اورتون اولین مدافع فصل شد که به 100 امتیاز رسید ، 4 گلی که به ثمر رسونده خودش به تنهایی بهترین رکورد گلزنی یه مدافع ست حالا اضافه کنیم بهش کلین شیت های زیاد این فصل اورتون رو.

دوستان به نظرتون کلاروف رو بخرم یا زابالتا رو؟؟ از یه طرف به تفاوت قیمت 0.7 که کلاروف داره احتیاج دارم ، از یه طرف هم احتمال اینکه بهش استراحت داده بشه و بازی نکنه زیاده. نظرتون چیه؟ بلاخره تواون پست کلیشی هم هست ولی اون طرف زابلتا کسی در حد خوش رو روی نیمکت نمیبینه

خب کاملا مشخص بود که جام حذفی از همون اول حذف میشم، و شدم چون واقعا این هفته هیچ شانسی نداشتم برای امتیاز خوب گرفتن.
آقا این ویاش بواش رو اخراج کردن منو رو هنوز نه :n02::n02: 8 بازی و تنها یک برد.5 تا باخت پشت سر هم دیگه واقعا اعصاب هم برای خودم نمونده:n29:

متاسفانه یه کلین شیت هم روی استون حساب کرده بودم که دقیقه 90 پرید، هر کسی رو همکه میاریم هفته بعد مصدوم میشه

City 17
27-12-2013, 19:52
تیم بعد از ماورد عجیب سوارز توی هد تو هد نتایج خوبی گرفته و داره آروم آروم بالا میاد، فعلا توی دو هفته متوالی دو رقیب مستقیم(هر دو یک امتیاز بالاتر از تیمم در زمان بازی)
به ترتیب S=T=E=G=H=L=A=L ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و DOOD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پشت سر گذاشته شدن و از قضا حریف بعدی Royal Arsenal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم رقیب مستقیم دیگه ای هست، البته دیر یا زود این نوار قطع میشه:n02:

دوستان به نظرتون کلاروف رو بخرم یا زابالتا رو؟؟ از یه طرف به تفاوت قیمت 0.7 که کلاروف داره احتیاج دارم ، از یه طرف هم احتمال اینکه بهش استراحت داده بشه و بازی نکنه زیاده. نظرتون چیه؟ بلاخره تواون پست کلیشی هم هست ولی اون طرف زابلتا کسی در حد خوش رو روی نیمکت نمیبینه

من زابالتا رو دارم، اما مدافع های سیتی زیاد امتیاز آور نیستن، شاید اگه از تیم های رده پایین مدافع های با فرم بهتر و ارزون تری رو بگیری بهتر باشه.

manaminda
27-12-2013, 21:43
17 نفر از لیگ در جام حذفی باقی ماندند به امید پیروزی انها

M . Sayid
29-12-2013, 23:40
این هفته از تو جهنم زنده بیرون اومدیم ! حذفیم فک کنم رفتم راند 3 !
نتایج هد تو هد برای بازی های دیروز خیلی عجق وجق بود !! 3 - 1 !! 4 - 3 !! 22 - 0 !!
ماشالا همه از تیمای بالای جدول برداشتن !

Amir_oscar
30-12-2013, 20:49
برای دومین هفته ی متوالی 5 تا مصدوم دارم. هفته ی قبل که علاوه بر این ها یحیی توره خان هم بازی نکرد و 5 نفره رفتیم تو زمین! :|

Amir_oscar
30-12-2013, 20:56
راستی Wildcard بعدی رو کی می دن؟!

Reza31001
30-12-2013, 21:40
برای دومین هفته ی متوالی 5 تا مصدوم دارم. هفته ی قبل که علاوه بر این ها یحیی توره خان هم بازی نکرد و 5 نفره رفتیم تو زمین! :|

تو که باید 3-0 بازنده اعلام میشدی دیگه:n09:
اینجاست که نیمکت قوی به کار میاد تقریبا بیشتر تیمایی که بازیکنای نیمکت نشینشون بازی کردن امتیاز خوبی آوردن

راستی Wildcard بعدی رو کی می دن؟!
از چهارشنبه به مدت یه ماه زمان استفادشه
یعنی برای چیندن ترکیب هفته 21 الی 24 میتونیم استفاده کنیم

king of the kings
30-12-2013, 21:45
چه کیفی میده هفته های پایانی لیگ وحید صدرنشینی رو از دست بده . این همه صدر جدول باشی بعد چند بازی آخر از دستش بدی :n09:

ایمان هم که همچنان در حال سقوط :n02:

هفته بعد فرصت خوبیه برای تیم های بالای جدول که فاصله شونو با وحید کمتر کنن . وضعیت تیمش بحرانیه و عملآ ذخیره نداره و بازی های رو در رو بازیکناش سختن

Alireza.M67
30-12-2013, 23:37
درسته که توی لیگ نتونستم ترکیب بچینم و جایگاه بالای جدولی رو از دست دادم ، ولی فعلا توی حذفی داریم پیش میریم :n01:

clau
31-12-2013, 17:05
ژیرود هم مصدوم شد که:n03:من این هفته ها همینجوری دارم امتیاز منفی میگیرم واسه ترانسفر

M . Sayid
01-01-2014, 22:05
این هفته دیگه هیچ جوری نمیشه بازی حذفیو برد ! احتمالا حذف بشم ! مگر اینکه رونی جو گیر بشه یه حرکت عظیمی انجام بده !

vahidgame
01-01-2014, 22:39
هنوز بازی منچستر و تاتنهام تموم نشده ولی خدا رو شکر بازیمو توی هد تو هد و جام حذفی بردم
دیگه میرم برای نقل و انتقالات زمستانی که از مدیران باشگاه خواستم یه بودجه خیلی بالا برای تیم بدن :دی
تیمم فعلا خوبه و یکمی صبر می کنم ببینم جا به جایی بزرگی انجام میشه بعدش از وایلد کارت استفاده می کنم

manaminda
02-01-2014, 01:38
5تیم موفق شدند به دور بعد جام حذفی راه پیدا کنند

red-devil با خوش شانسی زیاد با 6 تعویض و 20 امتیاز منفی به خاطر گل زده بیشتر
palangh cheshghashangh با اقتدار تمام نفر 37 اسکاتلند و 1571 جهانی را شکست داد مایه افتخار لیگ
derakola چقدر ترسناک با گل دقیقه 90 والکات 5امتیاز گل 3 تا هم bouns و با اختلاف 1 امتیاز نفر423 فنلاند و40775 جهانی را شکست داد
royal arsenal دیگر تیم خوش شانس با امتیاز مساوی ولی با یک گل بیشتر
blues با اقتدار نفر 4 ایران ضمن شکست من به دور بعد راه یافتند

به امید پیروزی آنها در دور 4

king of the kings
02-01-2014, 01:49
هفته عالی بود . بیشترین امتیاز این راند رو گرفتم :n20:

فکر کنم تا رده سوم بالا بیام .

نیم فصل اول رو صرف پول در آوردن و امتیاز منفی ها کردم و حالا نیم فصل دوم فصل برداشت و نتیجه گیری هست :n10:

وحید جان یکم شل بگیر ما برسیم :n02:

manaminda
03-01-2014, 00:00
تیم منتخب هفته 20[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

manaminda
03-01-2014, 00:11

تیم منتخب کل لیگ

M . Sayid
06-01-2014, 23:18
والکات مصدوم شده !! تو خبرا زده جام جهانیو از دست داده .... :n04::n04::n04::n04::n04::n04:

king of the kings
06-01-2014, 23:28
والکات مصدوم شده !! تو خبرا زده جام جهانیو از دست داده .... :n04::n04::n04::n04::n04::n04:

عجیبه . بازی با تاتنهام آخراش مصدوم شد ولی بعدش که با بردنش بیرون بلند شد اشاره کرد چیزیش نیست !

M . Sayid
06-01-2014, 23:48
عجیبه . بازی با تاتنهام آخراش مصدوم شد ولی بعدش که با بردنش بیرون بلند شد اشاره کرد چیزیش نیست !

تو فانتزیم زده unknown return date !

اینم لینک خبر گل انگلیسی لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

manaminda
07-01-2014, 19:57
جام حذفی قرعه کشی شد و5تیم باقی مانده حریفانشون را شناختند
سخت ترین قرعه

royal arsenal

red divils

stopper
07-01-2014, 21:01
طبق آخرین اخبار، والکات حداقل 6 ماه مصدومه و جام جهانی رو هم از دست داد

بدبخت این والکات اصلا شانس نداره، هر سه تا جام جهانی گذشته رو مصدوم شد

توی فانتزی هم جا واسه بقیه هافبک های آرسنال که کمم نیستن باز شد، نقش اوزیل هم احتمالا پر رنگ تر می شه

rezahashtpa
12-01-2014, 03:13
آقا من اینجا رو دیر پیدا کردم :دی ! حیف شد ! :n03:
حالا از فصول بعد اینجا هم شرکت میکنیم ! :n10:

حالا اگه خواستین اسم مارو هم اضافه کنید به لیست اعضا : Dashrezaa

manaminda
14-01-2014, 01:42
خوب بازی آرسنال_استون ویلا تمام شد خوش بختانه هر5تیمی که در جام حذفی
بودند موفق شدند به دور بعد صعود کنند 4تیم derakola--Blues--palanghcheshmghashang--rea-devil
به آسانی صعود کردند ولی تیم royal arsenalبه سختی وبا اختلاف 1 امتیاز پیروز شد به امید صعود به مراحل بالاتر
برای این 5 تیم

Amir_oscar
18-01-2014, 20:35
آگوئرو هم که مصدومیتش رفع شده و این هفته بازی کرده و گل هم زده. تیم‌هایی که سوارز رو دارن بعیده بتونن همزمان آگوئرو رو هم بخرن با این قیمت‌هاشون. اوردنش به جای سوارز هم ریسک بزرگیه، اما خب گل زدنش توی بازی اول نشون می‌ده روی فرمه و باز می‌تونه گل‌بارون بکنه تیم‌های حریف رو...

Reza31001
19-01-2014, 23:05
دو باخت پیاپی کمر تیم ما رو شکست:n26:

vahidgame
24-01-2014, 11:50
من توی بهترین زمان ممکن از این وایلدکارت ژانویه استفاده کردم یعنی در حین اینکه هفته 22 داشت انجام میشد و به خاطر اینکه بین هفته 22 و 23 ده روز فاصله بودش ، می تونستم توی ده روز هزاران هزار بازیکن رو بخرم و بفروشم :دی
هنوز هم یه 4 روزی مونده تا هفته بعد شروع میشه. پیشنهاد می کنم اگه تا حالا از اون استفاده نکردین به محض اینکه هفته 23 شروع شد از اون استفاده کنید و باز اون موقع هم حدود 4 روز فرصت برای نقل و انتقال نامحدود دارید و اون موقع حالا ممکنه گزینه های بهتری رو پیشرو داشته باشید...

دو باخت پیاپی کمر تیم ما رو شکست:n26:
شانس اوردی هفته قبل تیم ما هم باخت وگرنه الان من صدر بودم هر چند که الانم صدرو به یه تیم دیگه دادی :دی
توی جام حذفی هم جالبه نتیجه بازیم با تیم مقابل 49 به 49 بود که برام جای سوال بود نتیحه چی میشه و بازی به وقت اضافه میره یا پنالتی :دی
الان نگاه کردم ظاهرا تیمم صعود کرده و حالا نمی دونم اینجور موقع ها دقیقا قانونشون چیه!

Reza31001
24-01-2014, 12:49
توی جام حذفی هم جالبه نتیجه بازیم با تیم مقابل 49 به 49 بود که برام جای سوال بود نتیحه چی میشه و بازی به وقت اضافه میره یا پنالتی :دی
الان نگاه کردم ظاهرا تیمم صعود کرده و حالا نمی دونم اینجور موقع ها دقیقا قانونشون چیه!

If a cup match is drawn, then the following tie-breaks will be applied until a winner is found:
Most goals scored in the Gameweek
Fewest goals conceded in the Gameweek
Virtual coin toss

Big Boys 2013/14 49 - 49 Blues
Goals scored: Blues win.

eman619rv
25-01-2014, 22:27
خب فعلا صدر هد تو هد به معراج جان رسیده ، از اون طرف لیگ کلاسیک هم که انگار وحید خیال پایین اومدن نداره :دی با اضافه شدن یه عضو جدید هم همه یهوو یه پله سقوط انجام دادن و خب رقابت سخت بالای جدول سخت تر هم شده.

منم همچنان تیمم روند خوبی نداره ، به قولی از یه تیم عالی تبدیل به یه تیم معمولی شدیم:دی
توی انتخاب های وایلد کارت هم بین دو راهی انتخاب بازیکنا متاسفانه انتخاب بده رو انجام دادم .

king of the kings
29-01-2014, 12:52
کسی می دونه چرا یوهان کابای بازی نکرد ؟ ترانسفر داره میشه ؟

30vil
29-01-2014, 13:42
کسی می دونه چرا یوهان کابای بازی نکرد ؟ ترانسفر داره میشه ؟

رفت موناکو یا PSg

king of the kings
09-02-2014, 23:28
سه تا بازی سخت پشت سر هم تو هد تو هد دارم .

اولی با وحید بود که امروز بردم و دو بازی بعدی با Team 17 و Gagools که اگر بتونم امتیاز بیارم تقریبآ قهرمان هد تو هد خواهم شد

ابومسلم هم که با این باختش به کل از کورس جا موند :n20:

manaminda
10-02-2014, 01:15
Team 17 بعد از9بردپیاپی بالاخره متوقف شد

Alireza.M67
10-02-2014, 18:24

اولی با وحید بود که امروز بردم و دو بازی بعدی با Team 17 و Gagools که اگر بتونم امتیاز بیارم تقریبآ قهرمان هد تو هد خواهم شد

:n20:

ما هم که اینجا بوقیم :n02:

vahidgame
10-02-2014, 19:16
تیم منو با دست های پشت پرده بردی :دی
تا جایی که یادم میاد هازارد توی ترکیب من بود ولی نمی دونم چرا توی ترکیب تو دیده شده و همین خودش کلی اختلاف ایجاد می کنه :دی
بعد 13 هفته باقی مونده و صد در صد مطمئن نباش که همه بازی ها همین سه تا ست :دی

+

توی این لیگ کلاسیک هم رقابت حساس شده
اونایی که توی صدر جدول رقیبم هستن همه رو می شناسم
فقط یه تیم هست که تازه اضافه شده و نمی دونم ایشون کیه :دی
یعنی تیم Dashrezaa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که یکمی هم خطری می زنه :دی

eman619rv
10-02-2014, 20:32
آقا یکی برسه به داد تیم ما:n28:
واقعا هر ترکیب و بازیکنی رو که میارم یا کلا فوتبالش نابود میشه یا مصدوم میشه:) موندم دیگه چیکار کنم، انقدر وضع تیم خرابه که مویس هم با هم ابراز همدردی کرده!:n02:

manaminda
11-02-2014, 00:49
نکات هفته 25

نزدیک ترین نتیجه

Eleven Devil 60

Linchan 59

s=t=e=g=h=l=a=l 48

satorkhordeghan 47

تساوئ هفته

derakola 50

Team17 50

جالب ترین نتیجه

aboumoslem 53

Amincfc1994 85

ضعیف ترین برنده

Hoomann 34

UNITED 25

با اقتدارترین برنده

Se7en 58

The blue army 25

بیشترین امتیاز

Amincfc1994 85

کمترین امتیاز

The blue army 25

UNITED 25

rezahashtpa
11-02-2014, 17:57
تیم منو با دست های پشت پرده بردی :دی
تا جایی که یادم میاد هازارد توی ترکیب من بود ولی نمی دونم چرا توی ترکیب تو دیده شده و همین خودش کلی اختلاف ایجاد می کنه :دی
بعد 13 هفته باقی مونده و صد در صد مطمئن نباش که همه بازی ها همین سه تا ست :دی

+

توی این لیگ کلاسیک هم رقابت حساس شده
اونایی که توی صدر جدول رقیبم هستن همه رو می شناسم
فقط یه تیم هست که تازه اضافه شده و نمی دونم ایشون کیه :دی
یعنی تیم Dashrezaa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که یکمی هم خطری می زنه :دی

حاجی dashrezaa منم ، خیلی هم مخلصیم ، خطر هم از خودتونه ما که بیخطریم :دی :n02:

king of the kings
11-02-2014, 18:33
حاجی dashrezaa منم ، خیلی هم مخلصیم ، خطر هم از خودتونه ما که بیخطریم :دی :n02:

داش بیکار بودی اومدی همه یه پله رفتن پایین . الان من جزو سه تا بودم :n02:

rezahashtpa
11-02-2014, 23:32
آقا شرمنده شدم :دی میخوای برم ؟
حیف شد هد تو هد نتونستم شرکت کنم وگرنه من تخصصیم اونجاست :دی !

manaminda
12-02-2014, 19:36
آقا شرمنده شدم :دی میخوای برم ؟
حیف شد هد تو هد نتونستم شرکت کنم وگرنه من تخصصیم اونجاست :دی !

سلام توی لیگ mymanutd.ir با من بازی داری و بالای 95% یازی را باختی

king of the kings
12-02-2014, 19:56
خوب تیم جدید به لیگ اضافه شد و وحید صدر رو از دست داد

کسی نمی دونه اکانت پیسی ایشون چیه

یکی جلوی اینا رو بگیره چه وضعشه باید از اول لیگ شرکت کنند:n02:

manaminda
12-02-2014, 20:05
شانس ما
James Collins بعد از 26 هقته گلزنی کرد و باغث شد جسابی از حریفمBlue Stars عقب بیفتم ولی به بازیهایامشب امیدوارم:n20::n20:

rezahashtpa
12-02-2014, 22:43
این هفته همه چی دست به دست هم داد تا گند بزنم !
فونته رو گذاشتم تعویضی اومد 14 گرفت ! تنها امیدم اینه که زابالتا یا کولمن بازی نکنن ! این بیاد جاشون ! :n05:

jamalu
13-02-2014, 00:15
خوب تیم جدید به لیگ اضافه شد و وحید صدر رو از دست داد

کسی نمی دونه اکانت پیسی ایشون چیه

یکی جلوی اینا رو بگیره چه وضعشه باید از اول لیگ شرکت کنند:n02:

سلام. فکر میکنم منظورتون منم. اگه خلاف قوانین بوده بیرونم کنید یا خودم برم یه جوری کنسلش کنم...
اسم کاربریم: Jamalu Gunner

eman619rv
13-02-2014, 01:32
دو دوست عزیز خیلی خوش اومدین به لیگ انجمن :n16:هدف این لیگ بیشتر دور هم بودن بچه های انجمن و جنبه سرگرمی اون هست ، البته جذابیت رقابت هم بخش دیگه ماجرا هستش.
واسه من یکی به شخصه خوشحالم از اینکه هرکسی به لیگمون اضافه شه ، این از من. اما خب باید حق بدیم به بعضی دوستان که خب ماه هاست دارند لیگ رو پیگیری میکنن و زحمت میکشن. دقیقا سه چهارم یعنی 75 درصد مسابقات طی شده و حالا خب رتبه شون دچار بالا و پایین میشه.
به هر حال باز من خوش امد میگم بهتون ، خوب شد رقبا جدید به لیگمون اضاف شد ، یه نفس تازه واسه لیگ هست:n02:

دوستان در این مورد اگر کسانی ناراضی هستن و یا نظری دارن و راحت نیستن با موضوع (چون یه جورایی حق دارن) تو پیغام خصوصی میتونن با من در میون بذارن، تا یه تصمیم بگیریم.

king of the kings
13-02-2014, 11:36
دومین غول هد تو هد رو هم شکست دادم و نهمین کلین شیت تیم بود . البته هنوز دو تا بازی عقب افتاده هست کسی نمیدونه تکلیف اونا چی میشه ؟

بازی بعدی با Gagools هست که اگر شکست بدم بازی های رو درو با سه تیم اول جدول رو بردم :n05:

City 17
13-02-2014, 15:48
ظاهرا بازی هایی که به تعویق می افتن، مثل دو بازی که دیشب کنسل شد، دیگه توی هد تو هد لحاظ نمیشن که یه کم بحث برانگیز هست و واقعا خیلی ساده میشد نتایج هد تو هد رو اوپن نگه داشت تا زمانی که در هفته های آتی بازی های عقب افتاده انجام بشه و اون زمان پرونده این هفته از هد تو هد رو بست.

به مدد کنسل شدن دو بازی دیشب، از 15 بازیکن ممکن (تیم اصلی و ذخیره ها) فقط 6 نفر از بازیکن ها توی زمین حضور داشتن که تونستن 29 امتیاز بیارن، فرضا اگه با یه تناسب ساده همین نسبت امتیاز توی بقیه بازی های کنسل شده هم رعایت میشد، با فرض بازی کردن 10 نفر (مشابه حریف) با به دست اومدن 48 امتیاز، نتیجه هد تو هد دقیقا عکس میشد. اما خب بی دلیل نیست که به فوتبال "فانتزی" معروف هست:n02:

به دوست عزیزمون "شاه شاهان" تبریک میگم:n11:

پ.ن. به نظرم هیچ دلیلی وجود نداره که ورود کاربرهایی که از قبل توی انجمن حضور داشتن و شناخته شده هستن رو منع کنیم، دوستانی که از ابتدا در لیگ شرکت کردن می تونستن توی هد تو هد برنامه خاص داشته باشن، اما توی لیگ کلاسیک شرایط چه قبل و چه بعد از حضور دوستان جدید تفاوتی نمی کنه و "ملاک" رتبه بندی عوض نمیشه و تبعا حقی ضایع نمیشه.

vahidgame
13-02-2014, 16:01
آقا من مشکلی ندارم هر کسی که توی پی 30 عضوه توی لیگ باشه حالا اگه مثلا کسی عضو نبود اون بحثش جدا بود ولی الان نه مشکلی نیست
در هر صورت آخرش من این فصل سه گانه رو می خوام :دی

رقابت توی هد تو هد خیلی جالب شده
امتیاز ها خیلی نزدیکه و یه جورایی رقابت مثل یه لیگ واقعی فوتبال شده
اگه از فصل های بعدی هد تو هد رو به صورت 20 تیمی برگزار کنیم که دیگه عین فوتبال واقعی میشه چون تیما در اون صورت رفت و برگشت بازی دارن ولی الان یه بازی بیشتر ندارن چون تعداد زیاده
می تونیم مثلا دو یا سه تا لیگ 20 تیمی به اسم پی 30 تشکیل بدیم...

ظاهرا بازی هایی که به تعویق می افتن، مثل دو بازی که دیشب کنسل شد، دیگه توی هد تو هد لحاظ نمیشن که یه کم بحث برانگیز هست و واقعا خیلی ساده میشد نتایج هد تو هد رو اوپن نگه داشت تا زمانی که در هفته های آتی بازی های عقب افتاده انجام بشه و اون زمان پرونده این هفته از هد تو هد رو بست.

به مدد کنسل شدن دو بازی دیشب، از 15 بازیکن ممکن (تیم اصلی و ذخیره ها) فقط 6 نفر از بازیکن ها توی زمین حضور داشتن که تونستن 29 امتیاز بیارن، فرضا اگه با یه تناسب ساده همین نسبت امتیاز توی بقیه بازی های کنسل شده هم رعایت میشد، با فرض بازی کردن 10 نفر (مشابه حریف) با به دست اومدن 48 امتیاز، نتیجه هد تو هد دقیقا عکس میشد. اما خب بی دلیل نیست که به فوتبال "فانتزی" معروف هست
اون موقعی که با خرید هاوارد وب و اینا بازی ها رو می بردی باید فکر اینجا رو هم می کردی :دی
ولی حالا جدا زیاد هم بد نیست به جاش در چند هفته آینده بعضی تیما دو بازی دارن و اینجوری اگه از اونا بازیکن داشته باشی ممکنه بیشتر هم سود کنی
قبلا همچین چیزی توی لیگ پارسال داشتیم چلسی توی یه هفته فوتبال فانتزی دو بازی داشت که به خاطر همین من فقط از هازارد حدودا 42 امتیاز گرفتم!

king of the kings
13-02-2014, 16:08
به مدد کنسل شدن دو بازی دیشب، از 15 بازیکن ممکن (تیم اصلی و ذخیره ها) فقط 6 نفر از بازیکن ها توی زمین حضور داشتن که تونستن 29 امتیاز بیارن، فرضا اگه با یه تناسب ساده همین نسبت امتیاز توی بقیه بازی های کنسل شده هم رعایت میشد، با فرض بازی کردن 10 نفر (مشابه حریف) با به دست اومدن 48 امتیاز، نتیجه هد تو هد دقیقا عکس میشد. اما خب بی دلیل نیست که به فوتبال "فانتزی" معروف هست:n02:

به دوست عزیزمون "شاه شاهان" تبریک میگم:n11:

در واقع در صورت برگذاری بازی های لغو شده هم شانسی برای برد نبود :n02: چون از اون بازی ها من یحیی توره و مانونه رو داشتم و از اون طرف باید ژکو و جانسون و کولمن و وارد روی هم 20 امتیاز میاوردن که با توجه به بازی هاشون احتمالش کمه

rezahashtpa
13-02-2014, 17:24
آقا من مشکلی ندارم هر کسی که توی پی 30 عضوه توی لیگ باشه حالا اگه مثلا کسی عضو نبود اون بحثش جدا بود ولی الان نه مشکلی نیست
در هر صورت آخرش من این فصل سه گانه رو می خوام :دی

رقابت توی هد تو هد خیلی جالب شده
امتیاز ها خیلی نزدیکه و یه جورایی رقابت مثل یه لیگ واقعی فوتبال شده
اگه از فصل های بعدی هد تو هد رو به صورت 20 تیمی برگزار کنیم که دیگه عین فوتبال واقعی میشه چون تیما در اون صورت رفت و برگشت بازی دارن ولی الان یه بازی بیشتر ندارن چون تعداد زیاده

اون موقعی که با خرید هاوارد وب و اینا بازی ها رو می بردی باید فکر اینجا رو هم می کردی :دی
ولی حالا جدا زیاد هم بد نیست به جاش در چند هفته آینده بعضی تیما دو بازی دارن و اینجوری اگه از اونا بازیکن داشته باشی ممکنه بیشتر هم سود کنی
قبلا همچین چیزی توی لیگ پارسال داشتیم چلسی توی یه هفته فوتبال فانتزی دو بازی داشت که به خاطر همین من فقط از هازارد حدودا 42 امتیاز گرفتم!

آقا سه گانه کجا بود ؟ :دی
2 تا جام داریم کلن ! حالا یکیشم ( کلاسیک ) که ماله خودمه ! :دی
خیلی حیف شد تو هد تو هد نیستم ، هد تو هد هایبری و من یونایتد آی آر هم که خیلی کم هیجانه اصلا حال نمیده !

City 17
13-02-2014, 18:36
پیشنهاد وحید واسه تشکیل لیگ هد تو هد توی دسته های بیست تایی پیشنهاد خوبیه، البته اگه سال های بعد هم فرصتی باشه...

متاسفانه با اون بودجه هایی که به پلاتینی اختصاص داده بودم، چیزی واسه FA انگلیس باقی نموند:n02:
ولی حتی از اون نظر هم جالب نیست، چون تا اون زمان همه (حتی تیم هایی که از این قضیه سود بردن) امکان خرید از 4 تیمی که بازی هاشون لغو شده بوده رو دارن.

در واقع در صورت برگذاری بازی های لغو شده هم شانسی برای برد نبود :n02: چون از اون بازی ها من یحیی توره و مانونه رو داشتم و از اون طرف باید ژکو و جانسون و کولمن و وارد روی هم 20 امتیاز میاوردن که با توجه به بازی هاشون احتمالش کمه
اینجور موارد توی فوتبال فانتزی واقعا قابل پیش بینی نیست و توی این دو سال، اونم توی بازی های حساس موردهای خیلی عجیب تری رو دیدیم که نه چهارتا، بلکه دو بازیکن همین امتیاز رو بیارن. مثه بازی من با شهاب.
در هر صورت نبرد 6 بازیکن با 10 بازیکن با اصول پهلوانی نمی خونه:n02:

M . Sayid
13-02-2014, 19:33

اون موقع من باید به ازای هر لیگ هد تو هد یه تیم تشکیل بدم و عملا یک هزارگانه رو ببرم :دی ! بعد میگن بارسا با گواردیولا موفق بود !!!!! :n08: :n08: !! :n02::n02: !! :n09::n09: !!

king of the kings
15-02-2014, 11:03

به نظرم برای فصل بعد اگر تعداد شرکت کننده ها بیشتر از 20 تا بشه مثل امسال , یه لیگ 20 نفره مخصوص افرادی باشه که امسال مسابقات رو دنبال کردن و تو جریان مسابقات بودن

یه لیگ هم مخصوص افراد جدید و اون افرادی که مسابقات رو دنبال نمی کردن

manaminda
16-02-2014, 00:27
به نظرم برای فصل بعد اگر تعداد شرکت کننده ها بیشتر از 20 تا بشه مثل امسال , یه لیگ 20 نفره مخصوص افرادی باشه که امسال مسابقات رو دنبال کردن و تو جریان مسابقات بودن

یه لیگ هم مخصوص افراد جدید و اون افرادی که مسابقات رو دنبال نمی کردن

من الان تمام تیمها را بررسی کردم 13 تیم اصلا مدیریت نمیشن اگر انها نبودن چقدر
لیگ جذاب میشد

manaminda
16-02-2014, 01:05
آقا یک فانتزی جدید با شرکت 25 بازیکن و با سرمایه 160$ نسخه بتا و آزمایشی
راه انداختند خیلی با حاله اصل فانتزی است بشتابید و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ثبت نام کنید

Amir_oscar
16-02-2014, 10:53
آقا این فانتزی جدیده هفته ی اولش می شه هفته ی 27. تا اون موقع تیم هاتون رو تشکیل بدین. لیگ های کلاسیک و هد تو هد هم به نظرم کدش از طریق پیام خصوصی ارسال بشه، تا الکی کسی عضو نشه.

jamalu
16-02-2014, 11:29
منم بازی :n19:

manaminda
16-02-2014, 12:35
آقا این فانتزی جدیده هفته ی اولش می شه هفته ی 27. تا اون موقع تیم هاتون رو تشکیل بدین. لیگ های کلاسیک و هد تو هد هم به نظرم کدش از طریق پیام خصوصی ارسال بشه، تا الکی کسی عضو نشه.

کاملا موافق هستم تا الکی کسی عضو نشه

M . Sayid
16-02-2014, 13:09
ما هم با Blue Stars شرکت کردیم تو ultimate

Amir_oscar
16-02-2014, 13:50
آقا بستنش. اطلاعیه زده برید سر همون فانتزی خودتون تا فصل دیگه... :n02:
ولی خیلی چیز خوبی بود. اگه اینطوری باشه که باید با همون 25 تا بازیکن کل فصل رو سر بکنی خیلی خوبه. به مربیگری نزدیک تره...

manaminda
16-02-2014, 16:02
آقا بستنش. اطلاعیه زده برید سر همون فانتزی خودتون تا فصل دیگه... :n02:
ولی خیلی چیز خوبی بود. اگه اینطوری باشه که باید با همون 25 تا بازیکن کل فصل رو سر بکنی خیلی خوبه. به مربیگری نزدیک تره...

نه اقا اشتباه میکنی باز است

king of the kings
16-02-2014, 16:48
تیم منم همون fc . emad

کاش از اول فصل بعد شروع می کردن . الان معلوم نیست چی میشه و تا کی ادامه داره

king of the kings
23-02-2014, 19:12
Gagools هم در هم کوبیده شد :n02:

قبلآ هم گفتم تیم ما غول کشه :n02: با این سه بردی که مقابل بزرگان گرفتم روحیه تیم دو برابر شده و منتظر لغزش وحید هستیم :n09:

stopper
24-02-2014, 15:48
تیم منم همون fc . emad

کاش از اول فصل بعد شروع می کردن . الان معلوم نیست چی میشه و تا کی ادامه داره

این قرار بود از همون اول فصل باشه که حتی تمام تبلیغاتش هم انجام شده بود، اما نمی دونم چرا یهو شد واسه فصل آینده
تا جایی که من تحقیق کردم این مسابقات که از فصل آینده دوره اصلیش برگزار میشه چیزی جدای از همین فانتزی معمولیه و مهم تر از همه اینکه "پولیه"و خب ما ها تقریبا باید خوابش رو ببینیم...

vahidgame
24-02-2014, 19:21
خب این هفته بالاخره صدر جدول هد تو هد رو گرفتم
ولی رقابت خیلی حساسه:

Blues - 57
FC . EMAD - 57
PalangeCheshGhashang -57
Team 17 - 55
Gagools - 54
Aboumoslem - 52
Blue Stars - 51

فعلا با تفاضل گل اولیم و اینجاست که گل های زده به چشم میاد :دی
این 7 تیم اول لیگ هد تو هد به نظرم همه شون شانس برای قهرمانی دارن
توی این چند هفته پایانی رقابت جالب میشه

جالبه هفته بعد شامل 8 بازی میشه و 4 تیم یونایتد ، سیتی ، ساندرلند و وست بروم بازی ندارن
به جاش یه دفعه می بینیم توی دو هفته فوتبال فانتزی 11 بازی برگزار میشه و باید منتظر اون هفته های حساس باشید که میشه زیاد امتیاز جمع کرد
ولی از طرفی هفته بعد یه جورایی هفته کم فروغی می تونه باشه

M . Sayid
24-02-2014, 21:21
هیچ چیزی به اندازه این اعصابمو خرد نمی کنه تو هد تو هد به کسایی ببازم که تیمشونو ول کردن و بازیکناشون همون هفته که باهاشون بازی دارم کیلو کیلو امتیاز میارن ! چند دفعه این بلا سرم اومده !

clau
03-03-2014, 00:10
الان 2-3 هفتس وقتی یوزر پسورد وارد میکنم وارد نمیشه اخطار میده اشتباهه تیمم به فنا رفت:n29:

Reza31001
07-03-2014, 23:32
این هفته :31:

هفته دیگه :n01:

دو هفته دیگه :n04::n02:

king of the kings
08-03-2014, 08:09
این هفته فکر کنم یه بازی دیگه هم انجام بشه که تو این لیست نیست

نیوکاسل و وستهام

king of the kings
09-03-2014, 09:02
خوب ما عکس یادگاریمونو با صدر گرفتیم و این تعداد کم بازی ها کار خودشو کرد و بعد از 11 بازی پیاپی باختم :n02: :n14:

Alireza.M67
09-03-2014, 22:06
خوب ما عکس یادگاریمونو با صدر گرفتیم و این تعداد کم بازی ها کار خودشو کرد و بعد از 11 بازی پیاپی باختم :n02: :n14:

داداش اون تیمی بود که چند وقت پیش بوق حسابش کردی... که میگفتی اگه فلانی و فلانی رو ببرم قهرمان میشم ولی اون تیم مذکور رو به حساب نیاوردی... حالا همون اومد جاتو گرفت تا تو باشی که دیگه تیم مردم رو دست کم نگیدی :دی

king of the kings
09-03-2014, 23:11
داداش اون تیمی بود که چند وقت پیش بوق حسابش کردی... که میگفتی اگه فلانی و فلانی رو ببرم قهرمان میشم ولی اون تیم مذکور رو به حساب نیاوردی... حالا همون اومد جاتو گرفت تا تو باشی که دیگه تیم مردم رو دست کم نگیدی :دی

داداش شما سروری :n02: البته چون بازی رو در رو دارم با شما زیاد نگران نبودم و نیستم :n09:

vahidgame
21-03-2014, 12:53
تیم ما دو هفته ست توی بحران قرار گرفته و صد در صد اینم کار دست های پشت پرده ایه :دی
توی این دو هفته هم پایین امتیاز گرفتم هم هد تو هد رو باختم و الان به خاطر همین توی هد تو هد یکمی از لحاظ امتیازی عقب افتادم
ولی این هفته رو خیلی امید دارم چون به جای 10 بازی 15 بازی برگزار میشه!
تیم خودمو نگاه می کنم یکمی خندم می گیره چون به جز دروازه بان دیگه همه بازیکنا دو تا بازی دارن و از این تیم بترسید! :دی
با این اوصاف اگه زیر 100 امتیاز بگیرم یعنی شکست خوردم

Reza31001
22-03-2014, 21:51
wow
خوب با توجه به اینکه به نظر نمیاد امسال دستمون به جامی برسه تیم این هفته رو فقط برای این بستم که بعد از حدود
دو فصل یه بارم که شده به امتیاز 3 رقمی برسم که با احتساب امتیازهای bonus تو همین بازیهای امروز عملی شد
فکر کنم تا حالا بالای 80 هم نگرفته بودم :n09:

هیچی دیگه؛ بچه ها مچّکریم:n02:

pcforlife
22-03-2014, 22:26
فعلا 60 امتیاز گرفتم... اوضاع خوب پیش بره، فکر کنم منم بیام نزدیک 100 یا حتی بالاترش... خوشبینانه فکر کنم بتونم فصل رو بین 20 تیم (هم هد تو هد هم لیگ) تموم کنم!:n02: امتیاز این هفته رو مدیون توره، سوآرز و رونی و مشخصا چلسی هستیم... خدا کنه رونی بازم گل بزنه!:n02: + کشیلنی رو هم رد کردم رفت، کیهیل رو با قرض و قوله خریدم :n02:
ادیت: شدم 81 برای امروز : دی

rezahashtpa
23-03-2014, 13:09
تیم ما دو هفته ست توی بحران قرار گرفته و صد در صد اینم کار دست های پشت پرده ایه :دی
توی این دو هفته هم پایین امتیاز گرفتم هم هد تو هد رو باختم و الان به خاطر همین توی هد تو هد یکمی از لحاظ امتیازی عقب افتادم
ولی این هفته رو خیلی امید دارم چون به جای 10 بازی 15 بازی برگزار میشه!
تیم خودمو نگاه می کنم یکمی خندم می گیره چون به جز دروازه بان دیگه همه بازیکنا دو تا بازی دارن و از این تیم بترسید! :دی
با این اوصاف اگه زیر 100 امتیاز بگیرم یعنی شکست خوردم

حاجی هنوز باید خیلی بدویی تا برسی :دی ! مافیای فانتزی داره از من حمایت میکنه ! :دی
پ.ن : ولی رقابت خیلی نزدیکه ها :دی ! به امید قهرمانی تو کلاسیک !

pcforlife
27-03-2014, 06:27
تابلوی نتایج این هفته استثنائی!!:n19:
.

هفته 31 هد تو هد:

Mahboub-UTD
92
125
Team 17

red_devil

155
131
Blues
پر امتیاز ترین بازی (با مجموع 286 امتیاز) -
پر امتیاز آورترین برنده

Blue Starz
121
108
choobin_north

Red_Devils
85
109
Gagools

UNITED
122
120
The Blue Army
نزدیکترین پیروزی (با 2 اختلاف امتیاز)

chel30vil
151
115
Dire Wolf

DERAKOLA
119
137
PalangeCheshGhashang

FC . EMAD
134
142
Blue Stars
پر امتیاز آورترین بازنده

United 4 Ever
111
146
Satorkhordegan

Murkyheima
116
155
Amirito
پر امتیاز آورترین برنده

Se7eN
45
63
AminCFC1994
کم امتیاز ترین بازی با (مجموع 108 امتیاز) -
کم امتیاز آورترین برنده

sir baristan selmi
123
80
Pooya-Chelsea

Royal Arsenal
136
64
Eleven Devil
مقتدرانه ترین پیروزی (با 72 امتیاز اختلاف)

SOLTAN
122
140
LINCHAN

S=T=E=G=H=L=A=L
117
98
The Red Army

DOOD

119
139
Aboumoslem

♆ ♍an Utd ♆
134
62
VivaRossoneri
مقتدرانه ترین پیروزی (با 72 امتیاز اختلاف) -
کم امتیاز آورترین بازنده

Red_Army
104
129
HoomaN

fc arsenal
138
122
ManUtd_IR

vahidgame
27-03-2014, 16:17
توی این هفته طبق پیش بینی هام خوب امتیاز اوردم یعنی 139 امتیاز که 8 امتیاز هم از اون به خاطر دو نقل و انتقال اضافی کم میشه
با این حال با 131 امتیاز باختن دیگه خیلی نامردیه :دی
البته این هفته تیمای بد شانس زیاد داشتیم و از تابلوی نتایج مشخصه :دی
بعضی وقتا شانس هم تاثیر داره و یه دفعه یه ترکیب توی یه هفته امتیاز خیلی بالایی میاره ولی همون ترکیب کلا توی هفته های دیگه امتیاز خوبی نمی گیره!

الان تیمم برای کلاسیک امید داره ولی برای هد تو هد با این نتایج یکمی شانسم کم شده
فکر کنم معراج و علیرضا توی هد تو هد با مافیا بازی تونستن این چند هفته یه دفعه به صدر جدول برسن و جا داره بازی های اونا با حریفاشون دوباره بازبینی بشن :دی

pcforlife
27-03-2014, 16:39
با این حال با 131 امتیاز باختن دیگه خیلی نامردیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره خداییش...
ولی دادا مویی بردن خیلی حال میده!! :n02: یعنی مویز بیاد از من یاد بگیره، به حول و قوه الهی تونستیم دقیقه نود، سه امتیاز حساس رو بگیریم:n02:

Alireza.M67
28-03-2014, 18:13
فکر کنم معراج و علیرضا توی هد تو هد با مافیا بازی تونستن این چند هفته یه دفعه به صدر جدول برسن و جا داره بازی های اونا با حریفاشون دوباره بازبینی بشن :دی

داداش من اگه اون 2 ماه آموزشی سربازیم نبود الآن توی هر دو جام قهرمانیم قطعی بود، بقیه داشتن واسه گرفتن سهمیه می جنگیدن :n02:

City 17
28-03-2014, 22:15
فکر کنم معراج و علیرضا توی هد تو هد با مافیا بازی تونستن این چند هفته یه دفعه به صدر جدول برسن و جا داره بازی های اونا با حریفاشون دوباره بازبینی بشن:دی
من دو سه هفته ای بود که فرصت نمی کردم دست به ترکیب تیم بزنم، حتی کاپیتان تیم هنوز هازارد بود، در حالی که سوارز، استوریج، یحیی توره و ... دو بازی توی هفته داشتند!
اما خوشبختانه تیمی که خوب بسته شده باشه توی شرایط سخت هم امتیاز می گیره، حتی اگه مربی بالای سرش نباشه:n02:

pcforlife
29-03-2014, 13:03
ارزش تیم (Team value) و مقدار پول در بانک هر تیم:

رتبه در ارزش

مجموع ارزش

بانک

ارزش تیم

نام تیم

رتبه فعلی در کلاسیک

2

£110.7m

£1.0m

£109.7m

Dashrezaa

1

6

£108.6m

£0.5m

£108.1m

Blues

2

8

£107.9m

£0.5m

£107.4m

Jamalu Gunner

3

4

£109.0m

£0.6m

£108.4m

Blue Stars

4

1

£114.2m

£2.9m

£111.3m

FC . EMAD

5

13

£105.0m

£1.3m

£103.7m

Gagools

6

12

£105.2m

£1.0m

£104.2m

Amirito

7

12

£105.2m

£1.4m

£103.8m

Royal Arsenal

8

19

£103.4m

£0.4m

£103.0m

♆ ♍an Utd ♆

9

10

£105.8m

£0.6m

£105.2m

PalangeCheshGhashang

10

14

£104.8m

£0.8m

£104.0m

ManUtd_IR

11

10

£105.8m

£1.4m

£104.4m

DERAKOLA

12

5

£108.7m

£0.6m

£108.1m

SOLTAN

13

20

£103.1m

£0.2m

£102.9m

fc arsenal

14

3

£110.0m

£1.9m

£108.1m

Team 17

15

18

£103.5m

£0.6m

£102.9m

Murkyheima

16

16

£103.9m

£0.9m

£103.0m

Satorkhordegan

17

31

£99.7m

£0.7m

£99.0m

LINCHAN

18

7

£108.3m

£0.1m

£108.2m

HoomaN

19

23

£102.3m

£0.3m

£102.0m

chel30vil

20

15

£104.6m

£0.0m

£104.6m

Aboumoslem

21

21

£102.6m

£0.4m

£102.2m

red_devil

22

11

£105.7m

£0.0m

£105.7m

silent hell

23

13

£105.0m

£0.0m

£105.0m

Dire Wolf

24

10

£105.8m

£1.4m

£104.4m

S=T=E=G=H=L=A=L

25

18

£103.5m

£0.2m

£103.3m

United 4 Ever

26

15

£104.6m

£0.0m

£104.6m

UNITED

27

27

£100.3m

£0.4m

£99.9m

DOOD

28

22

£102.4m

£0.1m

£102.3m

Blue Starz

29

25

£100.7m

£0.3m

£100.4m

ΨreddevilsΨ

30

17

£103.6m

£1.0m

£102.6m

sir baristan selmi

31

24

£101.3m

£0.0m

£101.3m

Red_Army

32

29

£100.0m

£0.7m

£99.3m

master

33

33

£99.2m

£0.1m

£99.1m

The Red Army

34

30

£99.9m

£0.1m

£99.8m

choobin_north

35

28

£100.2m

£0.4m

£99.8m

Pooya-Chelsea

36

39

£96.6m

£5.1m

£91.5m

VivaRossoneri

37

30

£99.9m

£0.4m

£99.5m

Red_Devils

38

26

£100.4m

£0.7m

£99.7m

Mahboub-UTD

39

36

£97.8m

£0.7m

£97.1m

Sina2013

40

41

£95.7m

£0.6m

£95.1m

The Blue Army

41

32

£99.5m

£0.0m

£99.5m

AminCFC1994

42

9

£106.6m

£0.3m

£106.3m

HAJ EMAN

43

37

£97.2m

£0.0m

£97.2m

Se7eN

44

40

£96.5m

£0.0m

£96.5m

Eleven Devil

45

38

£96.8m

£0.9m

£95.9m

siahkamar

46

35

£98.3m

£0.2m

£98.1m

TehranUnited

47

34

£98.5m

£0.0m

£98.5m

3fi

48

Alireza.M67
01-04-2014, 14:24
داداش شما سروری :n02: البته چون بازی رو در رو دارم با شما زیاد نگران نبودم و نیستم :n09:

آقا بازی رو در رو هم انجام شد، فکر کنم دیگه وقتشه که یکم نگران بشی :n02:

king of the kings
01-04-2014, 20:50
آقا بازی رو در رو هم انجام شد، فکر کنم دیگه وقتشه که یکم نگران بشی :n02:

بد شانسی پشت بدشانسی :n02: هفته قبل که عنوان پر امتیاز آورترین بازنده رو آوردم و این هفته هم که نزدیکترین باخت با دو اختلاف :n23:

این صدر جدول ها شگون ندارن . دیدی با وحید چی کار کرد ؟ صدر جدول برا وحید بود تو مشتش بود

تلاش ما اینه که تو هر دو جام جزو سه تا باشیم از لحاظ ارزشی هم که فعلآ رتبه یکیم :n24:

rezahashtpa
02-04-2014, 21:25
نفر اول کلاسیک که معلومه اما چه رقابت نزدیکی بین دومی سو میس هست خداییش :n02:

rezahashtpa
06-04-2014, 17:59
این هفته بین آرسنال و اورتون قمار کرده بودم آخرش ترکیبمو اورتونی کردم :دی ! نتیجه گرفت فعلا !
لیگ داره کم کم تشریفاتی میشه :دی

stopper
09-04-2014, 18:21
دوستان هر زمان خواستن بازیکنی مصدوم شه یه پیام بدن من بذارمش تو ترکیب :n02:
تا اینجا هفت تا

Reza31001
09-04-2014, 20:22
من اگه می تونستم بازی این هفته هدتوهد رو هم ببرم باز به قهرمانی امیدوار میشدم چون 2-3 بازی آخرم آسونه
ولی حریف بدجور قدره و به ترکیب دو تیم که نگاه میندازم نمیتونم تیم خودم رو برنده ببینم
این مصدومیتها هم که کمرشکن شده!

manaminda
09-04-2014, 23:26
من اگه می تونستم بازی این هفته هدتوهد رو هم ببرم باز به قهرمانی امیدوار میشدم چون 2-3 بازی آخرم آسونه
ولی حریف بدجور قدره و به ترکیب دو تیم که نگاه میندازم نمیتونم تیم خودم رو برنده ببینم

واقعا رقابت سختی با هم داریم من هم اگر بتونم شما را شکست بدم به قهرمانی
امیدوار میشم هرچند شانس من خیلی بیشتر

manaminda
09-04-2014, 23:31

درضمن من و شما همشهری هستیم :n20::n20::n20:

Reza31001
10-04-2014, 00:47
درضمن من و شما همشهری هستیم :n20::n20::n20:
پس بیا کاملا در پشت پرده تبانی کنیم:n02:
این بازی که بگذره کلا 4 تا بازی دیگه بیشتر نمیمونه تو الان 7 امتیاز با صدر فاصله داری که تو 5 بازی نمیشه جبران کرد خدایی
بیا این 3 امتیاز رو به من برسون من قول میدم 12 امتیاز دیگه رو بگیرم بلکه بتونیم یه جام بیاریم شهرمون :n02:
پدیده که اومد لیگ برتر جام هدتوهد لیگ فانتزی هم بیاد مشهد دیگه کاملا فوتبالی میشیم:n09:
خخخخخخخخ :n08:

manaminda
10-04-2014, 19:18
پس بیا کاملا در پشت پرده تبانی کنیم:n02:
این بازی که بگذره کلا 4 تا بازی دیگه بیشتر نمیمونه تو الان 7 امتیاز با صدر فاصله داری که تو 5 بازی نمیشه جبران کرد خدایی
بیا این 3 امتیاز رو به من برسون من قول میدم 12 امتیاز دیگه رو بگیرم بلکه بتونیم یه جام بیاریم شهرمون :n02:
پدیده که اومد لیگ برتر جام هدتوهد لیگ فانتزی هم بیاد مشهد دیگه کاملا فوتبالی میشیم:n09:
خخخخخخخخ :n08:

اخه برادر من چگونه بهت راه بدم 8بازیکن من هر کدام 2بازی دارند
چند بازیکنت اصلا بازی ندارند چه کار باید بکنم جز بردی قاطعانه و
کوبنده در ضمن بازی های بعدی من هم اسونه وشانس قهرمانی
زیادوتوپ هم گرد و جام هم توی مشت مشهد مطمین باش

vahidgame
26-04-2014, 23:27
کم کم دیگه رسیدیم به قسمت حساس رقابت ها و دیگه هر انتخاب کوچیکی هم تاثیرگذاره
توی هد تو هد هنوز هم چندین تیم شانس قهرمانی دارن به خصوص اگه اون دو تیم اول جدول این هفته ببازن
برای لیگ کلاسیک هم نفر اول که اینجا می گفت بی رقیبه رو من هفته پیش صدرو ازش پس گرفتم :دی
الان دیگه واقعا استرس دارم که حتما بتونم توی این دو سه هفته توی لیگ کلاسیک قهرمان بشم و اون جایزه 100 هزار دلاری که فکر کنم زننده تاپیک اهدا می کنه رو برنده بشم :دی
هنوز این هفته تموم نشده من نقل و انتقال هفته بعدم رو هم انجام دادم و سوارز رو دیگه بعد از مدت ها از ترکیب خارج کردم که یکمی ریسکی بود ولی فکر کنم جواب بده

eman619rv
09-05-2014, 00:37
منیجر ها کجایین که هفته آخره:33:

یک هفته مونده و شرایط قهرمانی ها تا روز آخر به نظرم مشخص نمیشه ، هر چند reza najafi اختلاف 56 امتیازی رو با vahid z ایجاد کرده و وحید شرایط سختی رو برای قهرمانی داره.
اما از اون طرف در لیک هد Alireza Mousavi با 78 امتیاز اوله و در رده بعدی Meraj ! با 76 امتیاز قرار داره.

البته اگر علیرضا جان بازی اخرش رو ببازه که احتمالش بسیار زیاده:n09: و معراج جان هم موفق به پیروزی نشه سامان و امیر هم امکان قهرمانیشون وجود داره.
حساسیت از اونجایی بیشتر میشه که تیم پلنگه چشم قشنگه با تیم من بازی داره ولی تیم 17 با 11دیولی بازی داره که هفته ها ست بالا سر تیم نیومده هر چند بازیکنای خوبی داره که میتونن امتیاز بالایی بیارن

تا 12 هفته اول توی لیگ ها اول بودم و سرنوشت قهرمانی رو تو دستام میدیدم اما بچه ها مغرور شدن و بد زمین خوردن ولی لیگ چرخید و هنوز سرنوشت قهرمانی به تیم مون بستگی داره منتهی نه دیگه برا خودمون... لذا قرار شده بچه ها دوپینگ کنن حسابی تا فوتبال پاکی رو ارائه بدن:n02:

امیدوارم این هفته اخر هم جذاب سپری بشه تا یه اختتامیه برای این لیگ فوق جذاب باشه.

الان دیگه واقعا استرس دارم که حتما بتونم توی این دو سه هفته توی لیگ کلاسیک قهرمان بشم و اون جایزه 100 هزار دلاری که فکر کنم زننده تاپیک اهدا می کنه رو برنده بشم :دی

داش وحید اجازه بده من شفاف سازی کنم :n02: (با میمیک صورت کفاشیان)....کلا لیگ برتر جزیره ، قرار شده جایزه نقدیشون رو به لیگ ما اهدا کنن تا به تیم برنده اهدا کنیم، منم پول رو دادم دسته دست های پشت پرده که تا اخر لیگ نگه داره ، ولی نمیدونم چرا چند روزه که جواب زنگ هامو نمیده:n02: قرار شد بهروان و عزیز محمدی لابی های قوی رو انجام بدن تا پیداش کنن.

اینو فعلا حالا از جیب خودم میذارم تا بعد.

Alireza.M67
09-05-2014, 13:18
منیجر ها کجایین که هفته آخره:33:

یک هفته مونده و شرایط قهرمانی ها تا روز آخر به نظرم مشخص نمیشه ، هر چند reza najafi اختلاف 56 امتیازی رو با vahid z ایجاد کرده و وحید شرایط سختی رو برای قهرمانی داره.
اما از اون طرف در لیک هد Alireza Mousavi با 78 امتیاز اوله و در رده بعدی Meraj ! با 76 امتیاز قرار داره.

البته اگر علیرضا جان بازی اخرش رو ببازه که احتمالش بسیار زیاده:n09: و معراج جان هم موفق به پیروزی نشه سامان و امیر هم امکان قهرمانیشون وجود داره.
حساسیت از اونجایی بیشتر میشه که تیم پلنگه چشم قشنگه با تیم من بازی داره ولی تیم 17 با 11دیولی بازی داره که هفته ها ست بالا سر تیم نیومده هر چند بازیکنای خوبی داره که میتونن امتیاز بالایی بیارن

تا 12 هفته اول توی لیگ ها اول بودم و سرنوشت قهرمانی رو تو دستام میدیدم اما بچه ها مغرور شدن و بد زمین خوردن ولی لیگ چرخید و هنوز سرنوشت قهرمانی به تیم مون بستگی داره منتهی نه دیگه برا خودمون... لذا قرار شده بچه ها دوپینگ کنن حسابی تا فوتبال پاکی رو ارائه بدن:n02:

امیدوارم این هفته اخر هم جذاب سپری بشه تا یه اختتامیه برای این لیگ فوق جذاب باشه.

ما که از همین الآن اتوبوس گرفتیم واسه جشن قهرمانی، می خوایم جام رو توی شهر بچرخونیم :n02:
به خاطر همه ی طرفدارای منچستر یونایتد می برمت که یه منچستری قهرمان بشه :n06:

City 17
09-05-2014, 17:31

البته اگر علیرضا جان بازی اخرش رو ببازه که احتمالش بسیار زیاده
:n09:
و معراج جان هم موفق به پیروزی نشه سامان و امیر هم امکان قهرمانیشون وجود داره.

تیم ما در صورتی که قهرمان نشه (که احتمالا نمیشه)، یه توطئه بزرگ بوده از جانب خودی ها (رئال) به خاطر فروش اوزیل به آرسنال، که بعدا میاد و بعد از یک فصل ناموفق یک دفعه هفته درست در دو هفته قبل در شرایطی که تیم ما در صدر به سر می بره، برای یکی از تیم های رها شده (تیم هایی که بچه ها مدت هاست دست به ترکیبشون نزدن) به عنوان کاپیتان تیم بیشترین امتیاز خودش در 20 هفته اخیر رو میاره ... سایه دست ها پشت پرده از همینجا کاملا مشخص هست:n02:

به هر حال شرایط تیم ما توی هد تو هد مثل شرایط رئال توی لیگ هست، سرنوشت دیگه از دست تیم خارج شده و چشم به بقیه بازی ها داره.
ضمنا جهت بالا بردن این دستاورد تیمی و پایین آوردن بعضی از دستاوردها اضافه کنم که بر خلاف باور عمومی مبنی بر اهمیت لیگ کلاسیک، این لیگ در واقع اصلا لیگ نیست!:n02:
تعریف لیگ مشخص هست، در هر لیگ باید اولا تعداد تیم ها مشخص باشه و ملاک مقایسه امتیاز (برد/تساوی/باخت) بین تیم ها باشه و نه گل زده!
لیگی که در اون گل زده در یک هفته می تونه روی باخت های چند هفته بعد سرپوش بگذاره، بعد هم اسمش رو بگذاریم لیگ کلاسیک، دیگه تکلیفش مشخص هست:n02:
اما لیگ هد تو هد خوشبختانه یک لیگ سالم و پویا هست که عمده تعاریف لیگ رو در خودش داره.

Alireza.M67
11-05-2014, 19:30
هیچ چیز بدتر از بر باد رفتن قهرمانی توی هفته آخر نیست :n02:
ظاهرا معراج قهرمان لیگ هد تو هد شد که بهش تبریک میگم.

vahidgame
11-05-2014, 22:13
معراج بالاخره با دست های پشت پرده هم لیگ کلاسیک هم لیگ هد تو هد رو از ما گرفت :دی
الان نتایج رو ندیدم ولی در هر صورت تبریک میگم به اون دو نفری که قهرمان این دو لیگ شدن

هفته قبل تیم رقیبم توی کلاسیک با بازیکنای من سیتی قهرمانی رو ازم گرفت
من الان حس لیورپولی های رو دارم و واقعا قهرمانی توی مشتم بود :دی
اون تیم هایی که تبانی کردن خودشون بیان اعتراف کنن ازشون امتیاز کم نمیشه :دی

king of the kings
11-05-2014, 23:05
تبریک می گم معراج خان

یه خسته نباشیدم به وحید میگم من اگه جاش بودم سری بعد شرکت نمی کردم . تقریبآ دو سوم بازی ها رو صدر بود ولی در آخر آب قطع شد

دیگه در مورد سلامت بازی ها حرف نمی زنم خودتون دیدید چی شد

فقط گزیده ای از افتخارات تیم خودم رو میگم

1. مقام اول بودجه در بانک
2. بیشترین برد پیاپی در هد تو هد
3. مقام چهارمی هد تو هد
......
.....

و در آخر پاک ترین تیم لیگ

ااینم عکس یادگاری که وقتی صدر بودم گرفتم

من خیلی وقت بود که بعد از رفتن آنری از آرسنال لیگ انگلیسو دنبال نمی کردم ولی به لطف فانتزی تمام ویدیو های ورزش 3 رو هم دانلود کردم . الان می دونم ذخیره دفاع راسته کریستال پالاس کیه :n02:
تشکر از وحید و علیرضا و ایمان و معراج و همه دوستانی که تا آخر لیگ رو دنبال کردن و سرمون گرم شد و ایشالا لیگ بعدی :n16:

City 17
11-05-2014, 23:48
مرسی از دوستانی که شرکت کردن توی لیگ، البته من از شما توقعی ندارم، مسئولیت جایزه متوجه ایمان هست که زحمتش رو می کشه!:n02:

پارسال هم رقابت جذابی رو داشتیم اما امسال واقعا هم از نظر تعداد و هم کیفیت سطح لیگ بالاتر رفته بود و توی لیگ های داخلی از لیگ های خوب ایرانی بودیم.

به Dashrezaa عزیز بریک میگم واسه قهرمانی کلاسیک، گرچه صحبتش رو کردم که اگه طبق تعریف بریم جلو در واقع اصلا لیگ نیست، اما حکم جدول گلزنان برتر رو که داره و دسته کمی از یک کفش طلا نداره:n02:

اگه Dashrezaa اواسط کار به لیگ اضافه نشده بود، الان وحید قهرمان بود، برای همین به وحید هم تبریک میگم که در نظر همه ما قهرمان هست:n02:

کار علیرضا توی فصل جای تقدیر داشت و dark horse مسابقات بود، هر چند که توی آخرین لحظات جام از دستش افتاد و برادرش(؟) Amirito که اگه اشتباه نکنم در مجموع دو لیگ با دو رتبه چهارمی در کنار وحید با یک رتبه دومی و یک رتبه ششمی (هر دو مجموع 8) بهترین و با ثبات ترین عملکرد رو داشتن.

M . Sayid
12-05-2014, 09:23
ممنون از همگی !
خیلی خیلی خوش گذشت و لذت بردم توی این مدت !
یکی از سرگرمی های مورد علاقم توی خوابگاه دانشجویی همین فوتبال فانتزی بود که لذتش در کنار شما و لیگ P30 معنا پیدا کرد !

rezahashtpa
12-05-2014, 19:35
ممنون از همه دوستانی که تبریک گفتن ، اول از همه خواهش میکنم این جایزه تیم مارو بدن میخوام تیمو واسه ساله بعد محکم ببندم :n02: دوما کی گفته کلاسیک لیگ نیست ؟
خودم به شخصه قبول دارم هد تو هد خیلی جذابتره اما کلاسیکم لیگ معتبریه ، اگه یه هفته تر بزنی هفته های بعد خیلی سخت باید جبرانش کنی !

rezahashtpa
12-05-2014, 19:37
معراج بالاخره با دست های پشت پرده هم لیگ کلاسیک هم لیگ هد تو هد رو از ما گرفت :دی
الان نتایج رو ندیدم ولی در هر صورت تبریک میگم به اون دو نفری که قهرمان این دو لیگ شدن

هفته قبل تیم رقیبم توی کلاسیک با بازیکنای من سیتی قهرمانی رو ازم گرفت
من الان حس لیورپولی های رو دارم و واقعا قهرمانی توی مشتم بود :دی
اون تیم هایی که تبانی کردن خودشون بیان اعتراف کنن ازشون امتیاز کم نمیشه :دی

کاملا درست حدس زدی :دی وسطای لیگ بهم pm داد گفت بیا تو کلاسیک این vahid game اول نشه :دی
قراره فصل بعد واسم اکانت ultimate شو بخره ! :n02:

AMIRITO
13-05-2014, 13:06
آقا به پدیده ی مسابقات جایزه نمیدن؟ :n02:
بچه های ما بدون ادعا اومدن و نایب قهرمانی رو کسب کردن
ایشالا فصل بعد میریم لیگ قهرمانان :n02:
جا داره تشکر ویژه ای بکنم از توره و سوارز و استوریج که از هفته اول با من بودن و همینطور از ژکو که با قیمت کم و بدون ادعا اومد و بیشترین کمک رو به تیم کرد :n02:

Alireza.M67
13-05-2014, 13:35
آقا به پدیده ی مسابقات جایزه نمیدن؟ :n02:
بچه های ما بدون ادعا اومدن و نایب قهرمانی رو کسب کردن
ایشالا فصل بعد میریم لیگ قهرمانان :n02:
جا داره تشکر ویژه ای بکنم از توره و سوارز و استوریج که از هفته اول با من بودن و همینطور از ژکو که با قیمت کم و بدون ادعا اومد و بیشترین کمک رو به تیم کرد :n02:

اینا رو دیدید که توی امتحان از روی یکی دیگه تقلب می کنن ولی آخرش نمره شون از اون بیچاره بیشتر میشه ؟
قضیه این داداشه ماست :n02:

vahidgame
13-05-2014, 15:39
یه خسته نباشیدم به وحید میگم من اگه جاش بودم سری بعد شرکت نمی کردم . تقریبآ دو سوم بازی ها رو صدر بود ولی در آخر آب قطع شد
والا من ناراحت نیستم و از اول برای قهرمانی نیومدم و بیشتر برای ارائه بازی های زیبا اومدم :دی
با این بودجه کم و این ناداوری ها و تبانی ها دیگه از این بازیکنانم بیشتر از این توقع نداشتم :دی

راستش مهم اینه که دور هم جمع میشیم و توی یه فصل فوتبالی یه رقابت جالبی بین ما وجود داره
فکر کنم این دور هم جمع شدن و جذابیتی که خود فوتبال فانتزی داره و اینکه همیشه توی حال و هوای لیگ انگلیس هستی خودش مهمتر از قهرمانی باشه
به نظرم برای فصل بعد میشه تاپیک رو بلافاصله بعد از شروع شدن رسمی فوتبال فانتزی زد و تبلیغات لازم برای جذب کاربرا هم انجام بشه که همه دیگه به موقع به لیگ هد تو هد و کلاسیک اضافه بشن به خصوص هد تو هد که دیگه کلا بعد از شروع مسابقات امکان اضافه شدن نداره
در مورد لیگ کلاسیک هم اگه محدودیت زمانی در نظر گرفته بشه یکمی بهتره

البته اون پیشنهادی که قبلا دادم شاید پیشنهاد خوبی باشه
یعنی در مورد لیگ هد تو هد که دو سه تا لیگ پی سی ورلد درست کنیم و تعداد تیم ها توی هر لیگ 20 تا باشه تا دقیقا بشه مثل یه لیگ که همه تیم ها با هم رفت و برگشت بازی می کنن

Amir_oscar
27-05-2014, 20:18
آقا تبریک به قهرمانان عزیز! دم همگی هم گرم خیلی خوب بود!

برنامه مرنامه واسه جام جهانی چیه؟ این خوبه؟ :

چه جوریاست این؟ خوبه به نظرتون؟ زحمت تاپیک ایناش رو بکشه به نفر. سایت ورزش3 هم این روزها راه میندازه جام جهانیش رو...

vahidgame
27-05-2014, 22:15
آقا تبریک به قهرمانان عزیز! دم همگی هم گرم خیلی خوب بود!

برنامه مرنامه واسه جام جهانی چیه؟ این خوبه؟ :

چه جوریاست این؟ خوبه به نظرتون؟ زحمت تاپیک ایناش رو بکشه به نفر. سایت ورزش3 هم این روزها راه میندازه جام جهانیش رو...
به زودی تاپیک مربوط به اون زده میشه
حتما دوستانی که توی این فوتبال فانتزی بودن توی فوتبال فانتزی جام جهانی هم شرکت کنن

vahidgame
17-07-2014, 22:08
به سایت یه سری بزنید الان برای فصل بعدی هم میشه تیم تشکیل داد
یکمی بازیکنا رو نگاه کردم هنوز لیست نقل و انتقالات کامل آپدیت نشده یعنی مثل سال های قبل دو سه روز بعد از اینکه یه بازیکن انتقالش قطعی شد اونو اضافه می کنن که شاید دلیلش این باشه که باید مبلغ بازیکن توی فوتبال فانتزی دقیق تعیین بشه
الان مثلا بازیکنایی که فصل قبل توی لیگ خیلی خوب بودن گرونتر شدن همین طور بازیکنایی که از لیگ های دیگه اضافه شدن مبالغشون جالب تعیین شده

16 آگوست لیگ برتر شروع میشه یعنی حدودا یه ماه دیگه
فک کنم دیگه کم کم باید تاپیک جدید هم زده بشه تا اون جا یه فصل قشنگ دیگه رو شروع کنیم
یه نفر زحمتشو بکشه تا اون جا در مورد چگونگی تشکیل لیگ هم صحبت کنیم تا این فصل شاید یه لیگ بزرگتری هم داشته باشیم و کلا هر چه زودتر تاپیک زده بشه اطلاع رسانی هم بهتر میشه...

rezahashtpa
19-07-2014, 13:47
به سایت یه سری بزنید الان برای فصل بعدی هم میشه تیم تشکیل داد
یکمی بازیکنا رو نگاه کردم هنوز لیست نقل و انتقالات کامل آپدیت نشده یعنی مثل سال های قبل دو سه روز بعد از اینکه یه بازیکن انتقالش قطعی شد اونو اضافه می کنن که شاید دلیلش این باشه که باید مبلغ بازیکن توی فوتبال فانتزی دقیق تعیین بشه
الان مثلا بازیکنایی که فصل قبل توی لیگ خیلی خوب بودن گرونتر شدن همین طور بازیکنایی که از لیگ های دیگه اضافه شدن مبالغشون جالب تعیین شده

16 آگوست لیگ برتر شروع میشه یعنی حدودا یه ماه دیگه
فک کنم دیگه کم کم باید تاپیک جدید هم زده بشه تا اون جا یه فصل قشنگ دیگه رو شروع کنیم
یه نفر زحمتشو بکشه تا اون جا در مورد چگونگی تشکیل لیگ هم صحبت کنیم تا این فصل شاید یه لیگ بزرگتری هم داشته باشیم و کلا هر چه زودتر تاپیک زده بشه اطلاع رسانی هم بهتر میشه...

ممنون از وجید عزیز که خبر داد ! من خودم جز اعضای جدیدم اینجا ، زیاد هم بچه ها رو نمیشناسم اما سعی کنیم تو این فصل جدید بیشتر تو این تاپیک بیایم ، همین وقتی که بعضی بچه ها میذارن و اینجا مطلب میذارن خیلی ارزش داره .من از تکتکشون تشکر میکنم !
شدیدا هم امیدوارم کارهای عضو گیری قوی انجام بشه تا یه لیگ پر طراوتو داشته بشیم ! مخصوصا هد تو هد که خیلی جذاب میشه ( البته خودم سال پیش نبودم :دی )

eman619rv
20-07-2014, 03:29
دوستان خواهشا همه نظر خودشون رو بدن تا بدونیم لیگ رو به چه شکل برگذار کنیم. چون یه سری اعتراض هاپیش اومد و اینکه خب بعضی ها تیم هاشون رو ول کردن و اتفاق هایی که روی جذابیت لیگ تاثیراتی هم گذاشت.

نظر من اینه که یه لیگ اصلی بسازیم که مثه روال قبل تا اخر لیگ باز باشه تا اینکه بتونیم پذیرای همه اعضای انجمن باشیم و از پتناسیل ها :n02: هم استفاده بشه.
ولی برای اینکه یه رقابت جدی و خیلی خوب بین بچه هایی که لیگ رو جدی تر میگیرن اتفاق بیافته یه راهکار دارم...
ما 38 هفته توی لیگ فانتزی خواهیم داشت،8 هفته اول رو صرف عضو گیری و تعیین سطح تیم ها میکنیم و بعد 8 هفته 16 تیم اول رو در قالب یه لیگ جدید قرار میگیرن. اینجوری هم بازی ها رو میشه رفت و برگشت برگذار کرد که جذابیت لیگ رو هم بالاتر نگه میداره.

من نظرم روی این دوتا لیگی بود که بالا توضیح دادم اما چندتا راهکار دیگه هم هست. یه موردش اینکه از همون اول ظرفیت لیگ ها رو 20 قرار بدیم و بلافاصله که ظرفیت پر شد اون لیگ قفل بشه و لیگ جدید احداث بشه که اینجوری به احتمال دارای 2تا 3 تا لیگ موازی میشیم. بدی که این روش داره اینکه امکان داره یه لیگ خیلی قوی بشه یکی خیلی ضعیف، یکی خیلی فعال و دیگری غیر فعال اونوقت اون وسطا چندتا تیم تباه میشن:n02::n02:

منتظر نظرات دوستای گل هستیم:n16:

M . Sayid
20-07-2014, 10:22
هد تو هد رو 20 تیمی برگزار کنیم ! که بشه یک عده ای رو دبل کرد ! :n09::n02:

ببینید سال قبل من توی هد تو هد 5 تا بازی اولو پشت سر هم باختم ولی بازم ادامه دادم ! در حالی که هر دفه برای هر مسابقاتی فانتزی تشکیل میشه یک عده ایی بعد از اینکه 2 یا نهایتا 3 راند بد نتیجه میگیرن تیمو ول می کنن و سطح لیگ و مسابقه و ... بشدت پایین میاد !

ما 38 هفته توی لیگ فانتزی خواهیم داشت،8 هفته اول رو صرف عضو گیری و تعیین سطح تیم ها میکنیم و بعد 8 هفته 16 تیم اول رو در قالب یه لیگ جدید قرار میگیرن. اینجوری هم بازی ها رو میشه رفت و برگشت برگذار کرد که جذابیت لیگ رو هم بالاتر نگه میداره.

ایده خوبیه اما قول میدم بعد از نهایتا 5 هفته نهایتا 20 تیم ادامه میدن که با همونا میشه یه لیگ خوب تشکیل داد !

vahidgame
20-07-2014, 20:42
دوستان به نظر من این بحث ها رو توی تاپیک جدید دنبال کنیم
اول مهم اینه که همه تیم تشکیل بدن تا توی مسابقات باشن
من الان خودم هم تیم تشکیل دادم هم ترکیب چیدم و تازه برای فوتبال فانتزی های آینده هم برنامه ریزی های بلند مدت دارم :دی

ولی برای اینکه یه رقابت جدی و خیلی خوب بین بچه هایی که لیگ رو جدی تر میگیرن اتفاق بیافته یه راهکار دارم...
یعنی چی؟ :دی
آخه توی فوتبال فانتزی فک نکنم بشه لیگ هد تو هد رو بعد از شروع مسابقات تشکیل داد
تا اون جایی که یادم میاد لیگ هد تو هد رو همون اولش و قبل از مسابقات میشه تشکیل داد و بلافاصله بعد از شروع مسابقات دیگه هیچ عضوی هم نمیشه گرفت

rezahashtpa
22-07-2014, 01:37
خب بچه های قدیمی اینجا شما بزنید تاپیکشو من به شخصه میام شلوغش میکنم ! :n05:
منتظر چی هستید ؟

Ezel
23-07-2014, 07:50
=>

فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2014-2015 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])