PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : VisioN _Android

Reza Azimy_RW
23-07-2013, 22:34
سلام دوستان
رضا آمد ... :دی
دوباره یه بازی واسه اندروید زدم اینبار تری دی
ایده اصلی همون fire cold خودمونه با یکم تعغیر :دئ
کامل کاراش انجام شده فقط مونده تست نهایی
فعلا روی تنها گوشیی که تست کردم sony go بود که خوب اجرا شد هیچ باگی هم نداشت

شاتها :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه راهنمایی هم از دوستان این سونی گو چقدر قویه اگه روی این خوب اجرا شه مناسبه ؟!

ویرایش :
راستی صداگذاری هم نشده هنوز :دی

M0hsen3D
23-07-2013, 23:13
امیدوارم خر بزنیش (:دی) البته از شات ها که معلومه ترکوندیش ایول :n01:
راسی اینم بگم همیشه کارات به پر افکت بودن و چشم نواز بودن گرافیک کار به چشمم اومده ایول :n11:

Reza Azimy_RW
23-07-2013, 23:37
امیدوارم خر بزنیش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نوکریو :دی :n11:

راسی اینم بگم همیشه کارات به پر افکت بودن و چشم نواز بودن گرافیک کار به چشمم اومده ایول :n11:
نظر لطفته داداش ممنون :n12:

RatAtouille
24-07-2013, 04:38
بسیار زیبا و خفن !

parvizamd
24-07-2013, 06:33
حرف نداره خفن رفتی تو کار اندروید بزار تو بازار .

Reza Azimy_RW
24-07-2013, 11:46
بسیار زیبا و خفن !
:n12::n16:

حرف نداره خفن رفتی تو کار اندروید بزار تو بازار .
اره وقتی تکمیل شد اول میزارم اینجا بچه ها بتستن مثل دفه قبل خراب کاری نشه بعد میزارم تو بازار :12:

anti-military
24-07-2013, 13:05
خیلی جذاب و خوبه فقط چرا گیر دادی به توپ؟ :n02:
یه داستانم واسش بذار خیلی خوب میشه

Reza Azimy_RW
24-07-2013, 13:19
خیلی جذاب و خوبه فقط چرا گیر دادی به توپ؟ :n02:
توپ نیست حبابه :دئ در کل گشتم دنبال یه ایده ای که هم سنگین نباشه هم جذاب باشه برگشتم سره فایر کولد :دئ بازگشت همه به سوی اوست :دی

یه داستانم واسش بذار خیلی خوب میشه

آره باید همین کارو کنم اگه زنده موندم واسه بازیای بعدی , خودمم از بازی بدون داستان خسته شدم :دی

mohammd1
31-07-2013, 16:33
سلام گرافیکش حرف نداره
یه نکته مد نظرم هست: توی بازیت اینطور که از شات ها پیداست شما از قابلیت تاچ استفادی نکردی. ینی کنترل پلیر و کلا گیم پلی همون حالت گوشی های قدیمی رو داره(با این جهت ها: /\ > < \/) همه بازی های موفق اندروید یه راهی پیدا کردن تا واقعا تاچ بشن.
یه وقت فک نکنی قصدم ایراد گرفتنه اینو گفتم تا بازیت بهتر بشه...
:n16:

Reza Azimy_RW
31-07-2013, 17:07
یه وقت فک نکنی قصدم ایراد گرفتنه اینو گفتم تا بازیت بهتر بشه...

نوکرتم داداش این چه حرفه خوشهال میشم ایرادای کارو بفهمم :n12:

یه نکته مد نظرم هست: توی بازیت اینطور که از شات ها پیداست شما از قابلیت تاچ استفادی نکردی. ینی کنترل پلیر و کلا گیم پلی همون حالت گوشی های قدیمی رو داره(با این جهت ها: /\ > < \/) همه بازی های موفق اندروید یه راهی پیدا کردن تا واقعا تاچ بشن.
خوب همونا باید تاچ شن دیگه :n13:منظورتو متوجه نشدم ؟ یعنی چی کاملا تاچ بشه ؟ میشه مثال بزنی ؟
ممنون که وقت گذاشتی :n12:

mohammd1
31-07-2013, 17:41
نوکرم
ببین هر کنسول و پلتفرمی و سیستم عاملی یه سری ویژگی های خاص داره که یه بازی موفق از حداکثر اونا استفاده میکنه. مثلا توی گوشی های تاچ خصوصیتشون اینه که دیگه به کلید ها نیازی نیست. ولی شما از این پتانسیل استفاده نکردی. باید کلید هارو از گیم پلی خذف کرد...

S.R Download
31-07-2013, 17:41
منم آمدم بعد از مدت هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااا ( ...) تا یه نظر بدم :n02:
بازی بسیار خفن و باحال ساخته شده :n09:
سعی کن روش یه موزیک تووووووپ بزاری تا باحال تر بشه :n10:
کلا از بازی هایی که زیادی توش شلوغه خوشم میاد :n02:

پرویز راست میگه بزارش بازار :n05:

Reza Azimy_RW
31-07-2013, 18:03
نوکرم
ببین هر کنسول و پلتفرمی و سیستم عاملی یه سری ویژگی های خاص داره که یه بازی موفق از حداکثر اونا استفاده میکنه. مثلا توی گوشی های تاچ خصوصیتشون اینه که دیگه به کلید ها نیازی نیست. ولی شما از این پتانسیل استفاده نکردی. باید کلید هارو از گیم پلی خذف کرد...
متوجه شدم
فک کنم منظورت اینه مثلا با خم کردن گوشی توپ حرکت کنه
دمت گرم جالب میشه تست کنم ببینم چجوریاس :n06:

منم آمدم بعد از مدت هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااا ( ...) تا یه نظر بدم :n02:
بازی بسیار خفن و باحال ساخته شده :n09:
سعی کن روش یه موزیک تووووووپ بزاری تا باحال تر بشه :n10:
کلا از بازی هایی که زیادی توش شلوغه خوشم میاد :n02:

پرویز راست میگه بزارش بازار :n05:

نوکریو حتما
نظر لطفته :n12:
همه چیش تموم شده فقط یه باگ نادر تو کنترلش به وجود اومده درگیرشم :دی

parvizamd
31-07-2013, 18:19
رضا می توان از GSENSOR هم استفاده کنی ؟

Reza Azimy_RW
03-08-2013, 16:19
رضا می توان از GSENSOR هم استفاده کنی ؟
این چی هست ؟! :دی

دوستان بازی کامل شد کنترلشم مشکلی نداره فقط روی کامپیوتر تستش کردم ممنون میشم کسی اگه دستگاه آندروید داره تستش کنه تا بعد بزارم توی بازار . مرسی :n12:

دانلود با حجم 14 مگ :
ویرایش : دوباره آپلود شد قبلی یکم مشکل گرافیکی داشت :دئ

ehsan_wwe
03-08-2013, 19:14
عجب حجم خوبی داره ایول
ایشالا کلی بفروشه:n12:

Reza Azimy_RW
03-08-2013, 19:28
عجب حجم خوبی داره ایول
ایشالا کلی بفروشه:n12:
نوکرتم احسان :n12:
داغونه آواتارتم :دی

ehsan_wwe
03-08-2013, 19:40
نوکرتم احسان :n12:

داغونه آواتارتم
خیلی نوکرتم یه چیزی پیدا کردم از اینم جوک تر یکی دو روز دیگه احتمالا میندازم
:n02:

parvizamd
03-08-2013, 19:58
رضا همون منظورت سسور مایل بودن گوشی هست که مثل کج می کنی گوش تشخص می ده.

Reza Azimy_RW
04-08-2013, 12:11
خیلی نوکرتم یه چیزی پیدا کردم از اینم جوک تر یکی دو روز دیگه احتمالا میندازم
:n02:

احسان خلاقیت خاصی داری واسه انتخاب آواتار :دی

رضا همون منظورت سسور مایل بودن گوشی هست که مثل کج می کنی گوش تشخص می ده.

اها دمت گرم میبینم چجوریاس :n06:

زحمت تست بازی رو هم انداختم گردن بازار :دی بازی رو فرستادم واسه انتشار ک.لغشون خودشون تست میکنن من چیزی واسه تست نداشتم :دی

Reza Azimy_RW
04-08-2013, 16:33
چند چندی با خودت احسان این چیه ؟!

ehsan_wwe
04-08-2013, 17:07
نمی دونم احتمالا اسپمه یا فروم قاطی کرده الان پاکش میکنم

Reza Azimy_RW
05-08-2013, 10:40
بازار بازیمو تست کرده میگه جهتها تو بازی کار نمیکنه :دی خیلی جالب شد :دی

Reza Azimy_RW
16-08-2013, 00:40
سلام این نسخه پی سی بازی " دقیقا همون نسخه موبایله با همون گرافیک و ... "
حجم 24 مگ
چهار مرحله اوله واسه اینکه همش خز نشه :دی

ممنون میشم تست کنید نظرتونو بگید :n06::n16:

dark_dragon
16-08-2013, 08:51
سلام.
من نسخه آندرویدشون دانلود کردم. دارم می برم سر کار اونجا بازی کنم :n02:
ظهر که اومدم خبرشو بهت میدم !

Reza Azimy_RW
16-08-2013, 11:39
سلام.
من نسخه آندرویدشون دانلود کردم. دارم می برم سر کار اونجا بازی کنم :n02:
ظهر که اومدم خبرشو بهت میدم !

نوکرتم داداش نسخه آندروید جهتهاش کار نمیکنه :دیآندروید هم دم دستم نبوده درستش کنم :n06:

AMIR REZAs
17-08-2013, 08:12
اینکه جهت هاش کار میکنه
فقط یه کم کنترلش سخته به زور به مرحله 2 رسیدم :n24:

dark_dragon
17-08-2013, 10:12
نوکرتم داداش نسخه آندروید جهتهاش کار نمیکنه :دیآندروید هم دم دستم نبوده درستش کنم :n06:

اتفاقاً جهات کار می کنه. منتها فوق العاده دیر عکس العامل نشون میده. من نتونستم مرحله اول رو رد کنم.
بجز این، موردی که داشته این بود که نوشته ها به هیچ وجه قابل خوندن نبودن. انگار کیفیتشون زیادی پایین یا زیادی بالابود :n01:

Reza Azimy_RW
17-08-2013, 12:30
اینکه جهت هاش کار میکنه
فقط یه کم کنترلش سخته به زور به مرحله 2 رسیدم :n24:

مرسی واسه تست :n12: پس بازار ایمیل داد کار نمیکنه ؟!

کنترلش سخته منظورت سرعت تغیر جهت توپ و ایناس ؟ بازی افت فریم نداشت ؟:n16:

اتفاقاً جهات کار می کنه. منتها فوق العاده دیر عکس العامل نشون میده. من نتونستم مرحله اول رو رد کنم.

بجز این، موردی که داشته این بود که نوشته ها به هیچ وجه قابل خوندن نبودن. انگار کیفیتشون زیادی پایین یا زیادی بالابود :n01:
مرسی داداش واسه تست :n12:
بازی افت فریم نداشت ؟
منظورت از دیر عمل میکنه رو میشه واضحتر بگی یعنی دکمه ها دیر عمل میکنه یا سرعت تعغیر جهت دادن توپ کمه ؟

dark_dragon
17-08-2013, 12:40
من افت فریمی ندیدم.
منظورم از دیکر عکس العمل نشون دادن اینه که فورسی که برای تغییر جهت استفاده شده بود کم بود یا Drag توپ بیش از حد زیاده. زمان خیلی زیادی لازم داره تا تغییر جهت رو اعمال کنه. مثلا وقتی داری مستقیم میری، حداقل 5-6 ثانیه باید دستت رو روی جهت مخالف بذاری تا بتونه سرعتش رو کم کنه. (ترمز abs براش بذار) :n16:

Reza Azimy_RW
17-08-2013, 13:04
OK دمت گرم داداش فهمیدم اوضاع چند چنده برطرفش میکنم :دی

M0hsen3D
17-09-2013, 02:56
الان دقیق یه ماه گذشت (شانس اومدم فرم گفتم پست بدم دلامون وا شه :دی) چیکار کردی ار دیبیلیو عظیمی رضا؟ :دی

Reza Azimy_RW
17-09-2013, 08:38
داداش وضعیت وخیمیه فعلا پروژه کلا تعطیله :دی

Reza Azimy_RW
12-10-2013, 16:46
سلام
بچه ها بازی تکمیله تکمیل شد هیچ باگی هم نداره ( :دی ) این نسخه دمو واسه دانلود :

فقط لطف میکنین اگه دانلود کنین ببینین خوب فریم میده یا نه چون رو تبلت خودم افت فریم داشت یکم... بازیو زیر و رو کردم بهتر نشد در کل الان نمیدونم مشکل از تبلته ضعیفه یا از بازی :دی

ehsan_wwe
13-10-2013, 08:41
من اولین نفر دانلود کردم
گوشی من خیلی ضعیفه
انتظار نداشتم اجرا کنه

بهم ارور داد همون اول قبل اجرا

ممنون

Reza Azimy_RW
13-10-2013, 10:13
نوکریو احسان دمت گرم تست کردی :n12: فرستادم رفت واسه بازار :n06:

AMIR REZAs
13-10-2013, 13:07
نسبت به دمو اول خیلی بهتر شده بود فقط احساس میکنم گرافیکش پایین تر اومده !!!:n13:

Reza Azimy_RW
13-10-2013, 14:52
امیر رضا جان مرسی واسه تست :n12: اونوقت افت فریم نداشت ؟
گرافیکشو خودم تکسچرا رو کوچیک کردم و بعضی افکتا رو غیر فعال کردم تا فریم بهتر بده
بازار دوباره پیام داده کنترلش کار نمیکنه :n04: الان نمیفهمم قضیه چیه :n13: :

امکان هدایت حباب وجود ندارد و حرکتی انجام نداد. برنامه روی Galaxy S3 با اندروید 4.1.2 بررسی شد.

AMIR REZAs
13-10-2013, 19:48
امیر رضا جان مرسی واسه تست :n12: اونوقت افت فریم نداشت ؟
گرافیکشو خودم تکسچرا رو کوچیک کردم و بعضی افکتا رو غیر فعال کردم تا فریم بهتر بده
بازار دوباره پیام داده کنترلش کار نمیکنه :n04: الان نمیفهمم قضیه چیه :n13: :

نه افت فریم خبری نبود . خالی بسته کنترلش کار میکنه :دی
منم رو اندروید 4.1 تست کردم

Reza Azimy_RW
13-10-2013, 20:59
e با تبلت یا گوشی ؟
میگم شاید روی گوشی تاچش کار نکنه ؟! ولی غیر منطقی به نظر میرسه :n13: این بازارم مارو گیر آورده :دی

AMIR REZAs
13-10-2013, 21:31
e با تبلت یا گوشی ؟
میگم شاید روی گوشی تاچش کار نکنه ؟! ولی غیر منطقی به نظر میرسه :n13: این بازارم مارو گیر آورده

گوشی LG l9 دو هسته ای و صفحه qHD
بدون افت فریم و بازی تاچش کاملا سالمه - البته شاید ربط به رزولوشن داشته باشه .

Reza Azimy_RW
13-10-2013, 21:53
گوشی LG l9 دو هسته ای و صفحه qHD
بدون افت فریم و بازی تاچش کاملا سالمه - البته شاید ربط به رزولوشن داشته باشه .
ایول دمت گرم داداش خیلی کمک کردی :n12:

Hotsun
14-10-2013, 18:21
برای من بدون مشکل اجرا شد,خود بازی خوب بود و معلوم هم بود سختیش به اندازه و به موقع زیاد میشه,فقط تنها مسئله ای که وجود داشت این بود که منوی بازی بعضی مواقع سیاه میشد(البته سیاه مطلق نبود و میشد حس کرد یه چیزایی)مثل موقعی که وارد درباره ما میشدم و وقتی بر میگشتم,الان هم یه بار دیگه چک کردم از همون اول سیاه بود :n02:
در ضمن اون نوشته هایی که توی درباره ما و آموزش بود خیلی کیفیتشون پایین بود و کلاً شطرنجی شده بودن,فکر کنم با دیگه حداقل باید رزولوشن 720 میذاشتی,یا شاید هم تو چند تا کیفیت درست کنی و برای رزولوشن های مختلف جدا لود بشه بهتره/.
راستی یه نفر خیلی نزدیک بهم S3 داره میبرم ببینم میتونه اجرا کنه یا مشکل کنترل داره....
گوشی خودم هم Xperia Z با Android 4.2.2 و آخرین Update خود گوشی.

Reza Azimy_RW
14-10-2013, 19:09
برای من بدون مشکل اجرا شد,خود بازی خوب بود و معلوم هم بود سختیش به اندازه و به موقع زیاد میشه,فقط تنها مسئله ای که وجود داشت این بود که منوی بازی بعضی مواقع سیاه میشد(البته سیاه مطلق نبود و میشد حس کرد یه چیزایی)مثل موقعی که وارد درباره ما میشدم و وقتی بر میگشتم,الان هم یه بار دیگه چک کردم از همون اول سیاه بود :n02:
در ضمن اون نوشته هایی که توی درباره ما و آموزش بود خیلی کیفیتشون پایین بود و کلاً شطرنجی شده بودن,فکر کنم با دیگه حداقل باید رزولوشن 720 میذاشتی,یا شاید هم تو چند تا کیفیت درست کنی و برای رزولوشن های مختلف جدا لود بشه بهتره/.
راستی یه نفر خیلی نزدیک بهم S3 داره میبرم ببینم میتونه اجرا کنه یا مشکل کنترل داره....
گوشی خودم هم Xperia Z با Android 4.2.2 و آخرین Update خود گوشی.

پیام نوکریو واسه تست :n12:

اون سیاه شدن صفحه بعد از انتخاب گذینه ها رو خودم گذاشتم همونو میگی ؟ یا کلا سیاه میمونه ؟!
منوی هلپ و اینا رو هم آره حتما درستش میکنم کیفیتشون خیلی افتضاحه

دمت گرم خیلی عالی میشه اگه رو S3 هم تست کنی :n12:

Hotsun
15-10-2013, 00:16
اون سیاه شدن صفحه بعد از انتخاب گذینه ها رو خودم گذاشتم همونو میگی ؟ یا کلا سیاه میمونه ؟!
موقع انتخاب مرحله همه جا سیاه میشه به جز مرحله ای که انتخاب کردیم,اما تو منوی اصلی همه چیز سیاه میشه و میمونه :n29:
راستی خواهش میکنم :n06:

Hotsun
15-10-2013, 20:38
خب,دو نفر دور و برم S3 داشتن شانس تو هر دوتاشون رو امروز دیدم,APK رو فرستادم براشون اما نتیجه به شدت بد بود :n21:
جفتشون Android 4.1.2
روی یکیشون کلاً نصب نشد :n29:
روی اون یکی نصب شد و منوی بازی بهتر از گوشی خودم اجرا میشد و الان دیگه قطعاً مطمئن شدم اونجوری سیاه شدن صفحه روی گوشی من ایراد بوده,اما وقتی میره توی بازی همه چیز روی فریم 1 هنگ میکنه که از روی پارتیکل دور توپ میشه فهمید و وقتی شروع مجدد رو میزنم جاش یه ذره تغییر میکنه,دکمه ها هم کار میکنن,هم بر میگرده به منو و هم شروع مجدد رو میزنم حس میکنم یه اتفاقی میوفته ولی......
این رو امتحان کن : یه خروجی Exclusive برای GPU های Mali که روی S3 هست بگیر ببینیم چی میشه,اگر هم نمیتونی چنین خروجی بگیری که هیچی دیگه :n27:
البته میتونی بری Data Sheet های Mali رو پیدا کنی شاید یه رجوعی به یه جایی داده باشه که با پیدا کردن اونجا بفهمی تو اجرا کردن چه افکتایی مشکل داره و اون رو از توی بازیت حذف کنی.

Reza Azimy_RW
15-10-2013, 20:45
خب,دو نفر دور و برم S3 داشتن شانس تو هر دوتاشون رو امروز دیدم,APK رو فرستادم براشون اما نتیجه به شدت بد بود :n21:
جفتشون Android 4.1.2
روی یکیشون کلاً نصب نشد :n29:
روی اون یکی نصب شد و منوی بازی بهتر از گوشی خودم اجرا میشد و الان دیگه قطعاً مطمئن شدم اونجوری سیاه شدن صفحه روی گوشی من ایراد بوده,اما وقتی میره توی بازی همه چیز روی فریم 1 هنگ میکنه که از روی پارتیکل دور توپ میشه فهمید و وقتی شروع مجدد رو میزنم جاش یه ذره تغییر میکنه,دکمه ها هم کار میکنن,هم بر میگرده به منو و هم شروع مجدد رو میزنم حس میکنم یه اتفاقی میوفته ولی......
این رو امتحان کن : یه خروجی Exclusive برای GPU های Mali که روی S3 هست بگیر ببینیم چی میشه,اگر هم نمیتونی چنین خروجی بگیری که هیچی دیگه :n27:
البته میتونی بری Data Sheet های Mali رو پیدا کنی شاید یه رجوعی به یه جایی داده باشه که با پیدا کردن اونجا بفهمی تو اجرا کردن چه افکتایی مشکل داره و اون رو از توی بازیت حذف کنی.

دمت گرم داداش شایدم ماله ورژن API باشه که باهاش خروجی میگیرم الان دارم آپدیتش میکنم میگردم ببینم چه مشکلی هست چی میشه :n27: خیلی خیلی ممنون :n12:

ویرایش :
راستی فکر نکنم مشکل از ناسازگاری با GPU باشه چون رو گلکسی اس 3 ورژن آندروید 4.2.2 اجرا شده فقط کنترل توپ کار نمیکرده . احتمالا مشکل همین ورژن ای پی آی هاس

Reza Azimy_RW
17-10-2013, 23:38
مشکل از همون API بود درست شد :دی مرسی از همه دوستان فرستادم بازار فردا احتمالا دیگه تایید میکنن

Reza Azimy_RW
20-10-2013, 13:33
بازی بالاخره منتشر شد :دی

Reza Azimy_RW
24-02-2014, 18:16
دوستان این بازیو اصلاحش کردم که اگه شد بفرستم گوگل پلی . اضافه شدن چکپوینت خیلی به جذابیتش کمک کرده و خسته کننده نمیشه

تغیرات :

+اضافه شدن چکپوینت
+اضافه شدن منوی داخل بازی
+اضافه شدن کنترل با استفاده از سنسور گوشی
+بهبود گیم پلی
+بهبود گرافیک
+اضافه شدن منوی تنظیمات ( تنظیم صدا و کنترل )
+سازگاری با ورژنهای جدید اندروید

shahindelta
09-09-2016, 10:52
خیلی خوبه ادامه بده:n02: