PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مودم Adsl

ICEBOYS
12-08-2006, 19:37
سلام

من میخوام به وسیله مودم به گونه ای خیلی معمولی سرویس اینترنتم را در اختیار یکی به وسیله خط تلفن قرار بدم

همه کارا رو میکنم حتی یوزر و پسور رو هم میسازم و اون شخص میتونه به وسیله مودم به کامپیوتر من وصل بشه

تنها مشکل اینه که بعد از اتصال اون نمیتونه از adsl من استفاده کنه یعنی adsl برای اون شر نمیشه

لطفا راهنمایی کنید

Devil Lord
13-08-2006, 00:42
سلام

من میخوام به وسیله مودم به گونه ای خیلی معمولی سرویس اینترنتم را در اختیار یکی به وسیله خط تلفن قرار بدم

همه کارا رو میکنم حتی یوزر و پسور رو هم میسازم و اون شخص میتونه به وسیله مودم به کامپیوتر من وصل بشه

تنها مشکل اینه که بعد از اتصال اون نمیتونه از adsl من استفاده کنه یعنی adsl برای اون شر نمیشه

لطفا راهنمایی کنید
اصلا مطمئن هستین که اون دوستتون کانکت میشه؟؟
اگر مطمئن هستین بر روی علامت شبکه ای که بعد از کانکت شدن اون با شما ایجاد میشه رایت کلیک کنید و در گزینه ها این رو پیدا کنین:
Share this Connection for Internet و تیکش رو بزنین کار تمومه

ICEBOYS
13-08-2006, 02:20
اصلا مطمئن هستین که اون دوستتون کانکت میشه؟؟
اگر مطمئن هستین بر روی علامت شبکه ای که بعد از کانکت شدن اون با شما ایجاد میشه رایت کلیک کنید و در گزینه ها این رو پیدا کنین:
Share this Connection for Internet و تیکش رو بزنین کار تمومه

ممنون

تست میکنم و خبرشو اعلام میکنم

ICEBOYS
15-08-2006, 15:25
سلام
وقتی in coming به سیستم من وارد میشه و اتصال بر قرار میشه یک آیکون جدید با نامی که من قبلا بهش اختصاص دادم در سیستم من با یک آیکون در قسمت network conection

ظاهر میشه که اگر منظور شما روی همین رایت کلیک کنم که این کارو کردم ولی در تنظیمات گزینه ای به این نام نیست و تنها کاری که میشه کرد آی پی که بهش اختصاص دادی رو میشه ببینی و میشه ارتباط رو قطع کنی

ممنونم اگر راهنمایی کنید

saghy
16-08-2006, 02:00
سلام
خب تا اينجا كه به سيستم شما وصل ميشه تنظيمات اينكامينگ شما درسته .
اما در زماني كه اينكامينگ را درست ميكرديد بايد قسمتي كه اجازه ميده تا فايروال ويندوز دسترسي به ورودي ها بده را فعال ميكرديد . همچنين در قسمتي كه ليست يوزر ها را نشون ميده در قسمتي كه دو تا چك باكس هست براي دسترسي ها قسمت دوم را تيك دار كني .
همچنين اگر از فايروالي استفاده ميكني كه ارتباط ها را مراقبت ميكنه بايد دسترسي را باز كني