PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی : لیگ برتر ایران 93-92 | همراه با جوایز ارزنده

30vil
22-07-2013, 18:15
از امروز و با نزدیک شدن به شروع رقابت های لیگ برتر سیزدهم (فصل 92-93)، رقابت فوتبال فانتزی این لیگ نیز در تیم فانتزی شروع میشه. امیدواریم همراه با شما دوستان قدیمی و جدید، رقابت خوبی رو داشته باشیم.
در فصل جدید هم طبق معمول تغییراتی خواهیم داشت که به مرور دردسترس قرار خواهد گرفت.

تغییر کوچکی هم در نحوه امتیازها دادیم: از این فصل زدن گل با ضربه پنالتی 3 امتیاز (برای همه پست ها) خواهد داشت. بازیکن گیرنده پنالتی هم فارغ از اینکه خودش پنالتی رو بزنه یا بازیکن دیگه ای، 2 امتیاز خواهد گرفت.
امیدواریم که در این فصل بتونیم رضایتتون رو جلب کنیم و بودن با ما لیگ رو براتون لذت بخشتر کنه.

تیم فانتزی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

«تیم فانتزی»، لیگ فوتبال فانتزی در اینترنت براساس نتایج واقعی یک لیگ است. شما تیمی متشکل از بازیکنان واقعی که در آن دوره مسابقات بازی می کنند را انتخاب و آنها را درطول مسابقات مدیریت می کنید. تیم شما در هر راند براساس عملکرد بازیکنان انتخاب شده در بازیها، امتیاز کسب می کند.
به جمع هزاران نفر از دوستان علاقه مند به فوتبال خود در بازی زیبای اینترنتی «تیم فانتزی» بپیوندید. ما به تمامی طرفداران از سراسر نقاط جهان خوشامد می گوئیم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در فوتبال فانتزی ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ،تیم فانتزی خود را تشکیل دهید با کاربران و دوستانتان رقابت کنید

آدرس سایت برای ثبت نام در این دوره‌ی جام فانتزی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر با فوتبالفانتزی لیگ برتر ایران 92-91 همراه نبودید، حتماً پست‌های این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %81%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B2%DB%8C) رو که با زحمات کوروش عزیز بسط و گسترش پیدا کرد، مطالعه کنید

در مورد قوانین و راهنمای بازی می‌تونید اطلاعات لازم رو ازاین لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به دست بیارید

اگر هم سوالی داشتین در همین تاپیک در خدمتیم و سوالتون رو مطرح کنین . در صورت دلخواه میتونین عکس تیمتون هم قرار بدهید .

سرسبز باشید

.:: لیگ فانتزی پیسی‌ورلد ::.

ردیف
نام کاربر
نام کاربری در P30WORLD
نام کاربری در فوتبال فانتزی

1
امیر
Amir_oscar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DOOD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2
ایمان
eman619rv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ShirazRed_FC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3
احسان
EngineeR EhsaN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
EhsanSS3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4
امین
amingeneral ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
AminCFC1994 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5
احسان
وین رونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
redrain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6
جلال
M E S S I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
FC2Barcelona ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7
حمید
MCSE MAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gladiator11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8
کوروش
Kurоsh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kuroshi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9
سامان
moraddad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gagools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

10
شهاب
CATALONIA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DireWolf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

11
علیرضا
aluminum ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Se7en77 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

12
علیرضا
30vil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
bluechel30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

13
علیرضا
Alireza.M67 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LeheLeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

14
عباس
clau ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
red_army93 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

15
عماد
king of the kings ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
fc.emad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

16
محسن
moh3en_sh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
moh3en_sh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

17
مانی
manaminda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
FCsteghlal2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

18
محمد
Alex Fera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SatorKhordegan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

19
محمدرضا
jomok5800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
p30ligFC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

20
محمد سعید
M . Sayid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Orlan2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

21
وحید
vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Blues2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

22
پرشان

GloryMUFC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

23
اشکان

BigBear1990 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

by jomok5800

vahidgame
22-07-2013, 19:29
سلام
امیدوارم این دوره هم در کنار هم مسابقات سرگرم کننده و جالبی رو داشته باشیم

برای این فوتبال فانتزی به نظرم یه نکته منفی قیمت خیلی بالای بازیکنا ست که اگه با فوتبال فانتزی های خارجی مقایسه بشه اصلا منطقی به نظر نمی رسه
یه جورایی انگار امتیازای بازیکنا رو جوری چیدن که کاربرا به سمت کاربر طلایی پیش برن و یه هزینه ای رو پرداخت کنن چون با کاربر طلایی دارایی برای خرید بازیکن 120 تا ست!

حالا به هر حال با این وجود دو روز پیش این ترکیب رو چیدم که ممکنه تغییر کنه:

پ.ن: با وجود کمبود ها صد در صد شک نکنید این تیم قهرمانه و برای جام باشگاه های جهان بسته شده :دی

وین رونی
22-07-2013, 20:16
سوال:
پس فردا دو بازی هست
من قاعدتاً قبل بازی پس فردا باید ترکیب را مشخص کنم.آیا می تونم ترکیب را برای بازی های پنج شنبه عوض کنم؟یا فقط می تونم بین هر هفته ترکیب را عوض کنم؟در صورت دوم بازیکنی که از لیستم خارج میشه پولش به حسابم میاد؟

30vil
22-07-2013, 21:03
سوال:
پس فردا دو بازی هست
من قاعدتاً قبل بازی پس فردا باید ترکیب را مشخص کنم.آیا می تونم ترکیب را برای بازی های پنج شنبه عوض کنم؟یا فقط می تونم بین هر هفته ترکیب را عوض کنم؟در صورت دوم بازیکنی که از لیستم خارج میشه پولش به حسابم میاد؟

مهلت مدیریت تیم هر هفته از نیم ساعت قبل از اولین بازی می باشد. تمام زمان های اعلام شده براساس ساعت به وقت تهران (3.5+) است.

EngineeR EhsaN
22-07-2013, 21:41
من چرا نمیتونم تیمو تشکیل بدم :n13: 4 تا بازیکنا دروازبان - مدافع - هافبک و مهاجم که میگیرم دیگه بازیکن اضافه نمیکنه :n29:

Amir_oscar
22-07-2013, 22:46
خب آقا ما هم هستیم با تیم «دود»! تیمی که بدون شک می‌ترکونه امسال! این لینک تیم:

این هم لوگوی تیم:

ترکیب رو هم لو نمی‌دم الآن! :n02:

فقط یه چیزی! چرا دوستان بالایی لینک تیمشون رو نمی‌ذارن برای تشکیل لیگ بچه‌های فروم؟ و چرا مثل همیشه سازنده‌ی تاپیک یه پست اختصاص نداده واسه‌ی گذاشتن اسم کاربرها و لینک تیمشون؟!

30vil
22-07-2013, 23:50
من چرا نمیتونم تیمو تشکیل بدم :n13: 4 تا بازیکنا دروازبان - مدافع - هافبک و مهاجم که میگیرم دیگه بازیکن اضافه نمیکنه :n29:

از هر تیم 3 بازیکن بیشتر نمیتونید انتخاب کنید

باید به مقدار امتیازها هم توجه کنید

خب آقا ما هم هستیم با تیم «دود»! تیمی که بدون شک می‌ترکونه امسال! این لینک تیم:

:n02:

فقط یه چیزی! چرا دوستان بالایی لینک تیمشون رو نمی‌ذارن برای تشکیل لیگ بچه‌های فروم؟ و چرا مثل همیشه سازنده‌ی تاپیک یه پست اختصاص نداده واسه‌ی گذاشتن اسم کاربرها و لینک تیمشون؟!

بعد از اینکه دوستان اسم تیمها را اعلام کردند پست اول ویرایش میشه و نام کاربری و نام تیم قرار داده میشه

EngineeR EhsaN
22-07-2013, 23:57
از هر تیم 3 بازیکن بیشتر نمیتونید انتخاب کنید

باید به مقدار امتیازها هم توجه کنید

من کلا دو تا از استقلال برداشتم دو تا هم از سپاهان و فولاد! دیگه نمیشه یار جدید اضافه کرد! یارگیری باید مرحله به مرحله باشه؟ (یعنی اول دروازبان بعد دفاع بعد... )

clau
23-07-2013, 00:00
من کلا دو تا از استقلال برداشتم دو تا هم از سپاهان و فولاد! دیگه نمیشه یار جدید اضافه کرد! یارگیری باید مرحله به مرحله باشه؟ (یعنی اول دروازبان بعد دفاع بعد... )

منم مشکل همین دوستمون داشتم 7تا بازیکن انتخاب کردم دیگه نمیتونستیم بازیکنی اضافه کنم رفت رو اعصابم تیم پاک کردم:n29:

amingeneral
23-07-2013, 00:30

منم همین مشکل دوستمون رو دارم. توی هر پست فقط میتونی یه بازیکن انتخاب کنی! دوستانی که تیمشون رو کامل کردن بی زحمت بگن چیکار کردن که درست شده... فکر کنم باگ سیستم ورزش 3 باشه البته :n13:

30vil
23-07-2013, 00:32

نه میتونید برای هر پستی که میخواهید بازیکن بگیرید

منم مشکل همین دوستمون داشتم 7تا بازیکن انتخاب کردم دیگه نمیتونستیم بازیکنی اضافه کنم رفت رو اعصابم تیم پاک کردم:n29:

احتمالا مقدار امتیاز تیم شما از 100 بیشتر شده به همین دلیل بیش از 7 بازیکن نتونستید انتخاب کنید

clau
23-07-2013, 00:37
خوشبختانه مشکل سایت برطرف شد تونستم تیمم بسازم:n05:

red_army93

EngineeR EhsaN
23-07-2013, 10:26
خب بالاخره منم تیم خودمو بستم ، هدف فقط کسب سه تا جامه :n02:

CATALONIA
23-07-2013, 11:01
خب اینم از تیم من .. DireWolf

من با شعار فوتبال پاک و گسترش جوانمردی در این مسابقات شرکت میکنم و هدفمم جام نیست :31:

کاپیتان رو فقط حال کنین :31: :n09:

amingeneral
23-07-2013, 11:14
اینم از تیم ما...
مشکلمون فقط خط دفاعیه! یه ترکیب کاملا هجومی! حتی هافبک هام هم هجومین! خدا کنه آرش افشین رو اوج باشه... امیدم به اونه فقط :n06:

MoJtaBa.R
23-07-2013, 11:49
خب بالاخره منم تیم خودمو بستم ، هدف فقط کسب سه تا جامه :n02:

تیم شما ده نفرست ؟

aluminum
23-07-2013, 12:03
من نمیدونم چرا فوتبال فانتزی لیگ برتر برای من دیگه جذابیت نداره؟ثبت نام کردم شاید جذابیت ایجاد شد

moh3en_sh
23-07-2013, 12:08
سلام اینم از تیم من moh3en_sh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مثل اینکه امسال همه برای هر سه جام تیماشونو بستن:n02:امیدوارم امسال سال ما باشه:n02:

Alireza.M67
23-07-2013, 12:08
من اصلا فوتبال ایران رو که نگاه نمی کنم هیـــــــــــچ ...
هیچ علاقه ای هم ندارم
به جز علی کریمی حتی 1 نفرشونم نمیشناسم
ولی به هر حال دیدم دوستان هستن منم واسه خودم یه تیم ساختم :
اسم تیم : LeheLeh

فوتبال فانتزی Premier league شروع شده بی زحمت یکی تاپیک اونو بزنه ... :n01:

moh3en_sh
23-07-2013, 12:14
خب اینم از تیم من .. DireWolf

من با شعار فوتبال پاک و گسترش جوانمردی در این مسابقات شرکت میکنم و هدفمم جام نیست :31:

کاپیتان رو فقط حال کنین :31: :n09:

کاپیتانت رو هم براساس هدفت انتخاب کردی؟:n02:

EngineeR EhsaN
23-07-2013, 13:30
تیم شما ده نفرست ؟

نه :n02: سایت ظاهرا با مرورگر کروم درست نشون نمیده الانم قاطی کرده! ترکیب تیمو از کجا میشه عوض کرد؟

M o h a m m @ d
23-07-2013, 13:39
اینا هم پول دراوردن خوب بلدن دارایی همون صد ولی قیمت بازیکنا رفته بالا:n24:

eman619rv
23-07-2013, 15:20
*فانتزی پریمیر لیگ 19 بازیکن با قیمت بالای 9 داره که همه این بازیکنا در پست هافبک و مهاجم هستند در حالی که فانتزی لیگ برتر ایران دارای 36 بازیکن با قیمت بالای 9 هست که عموما هم از مدافعین و دروازه بان ها هست!!!

گران ترین دروازه بان پریمیر لیگ پیتر چک هست با قیمت 6.5 در حالی که گران قیمت ترین دروازه بان ایران مهدی رحمتی هست با قیمتی تقریبا دو برابریه 12!!!

اینجوری میشه که به قول دوستان جذابیت این فانتزی کشته میشه!
مورد بعدی اکانت طلایی هست که بودجه رو 20 تا واحد افزایش میده!

سیستم تعویض هم که کاملا بی مصرفه و عملا استفاده ای نداره بجز اینکه هزینه انتقال بازیکن ازت کم نشه اگر بازیکنی رو بخوای یه هفته استفاده نکنی!

با 120 تا میشه یه تیمی رو بست که میانگین قیمت هر بازیکنش 9.5 هست!! (با احتساب 4 بازیکن قیمت 4 واسه ذخیره)

از همه کاستی ها بگذریم این فانتزی رو فقط واسه فان بودن و لذت دور هم بودن با دوستان تجربه خواهیم کرد ، منم تیمم رو تشکیل دادم و هر موقع وقت کنم ترکیبم رو میذارم:n06:

هدف تیم ما نه قهرمانی هست و نه سهمیه اسیا:دی هدف ما فقط تبانی در لیگ و امرار معاش هست :دی ما با افتخار کاندیدای اول سقوطیم :دی:n19:

Alex Fera
23-07-2013, 17:31

تیم با بی بضاعتی بسته شده:n02:

اینم لینک پروفایل من :

+
این ادریس کوچکی چقد شبیه رائول آلبیوله:n02:

Amir M.ohAma.D
23-07-2013, 17:37
قیمتارو انقدر بردن بالا که نشد حتی تیم قهرمان پارسالو حفظ کنم :دی
باز هم خیالی نیست همین جوونا هم هر بازی نمره های خوبی کسب میکنند :دی دستهای پشت پرده هم با وعده وعید بازیکنارو هوایی کنه که فصل بعد میگرتشون :دی باز هم از هر 3 بازی 12 نمره میگیریم :دی
به زودی جباری و و نویدکیا هم به تیم اضافه میشن حالا یا قرارداد میبندن یا از پنجره دفتر پرت میشن پایین
حالا یه صحبتهایی هم شده شاید یه بنده خدایی که از دوستان نزدیکم هستش نشان شوالیشو که خریده بفروشه پولشو بده کاربر طلایی بخریم :دی
شاید هم از فرمول گز و سکه و اینا استفاده کنم خلعتبریو که پارسال نقش مهمی در قهرمانی تیم داشتو به ایران برگردونم :دی
خلاصه اگه با شلنگو چوب هم لیدرا بیان سر تمرین کمک مربیمو کتک بزنند یا سر سرپرست تیمو ببرن این تیم به لطف اهل بیت خدارو شکر خدارو شکر بعد از چند هفته راه خودشو پیدا میکنه بچه ها فعلا دارن دوران بدنسازیو پشت سر میذارن بدناشون افت کرده و اماده نیستن.ملی پوشام ولی بالای 100% امادگی دارن :دی
ولی امسال تیم از هر نظری تضعیف شده باشه از نظر سرپرست تیمو تقویت کردم اقای عبدل علی گلچشمه بمب نقل انتقالات بود که ما گرفتیمش :دی از دست چکش استفاده میکنیم انشاالله تیمو بیشتر تقویت کنیم :دی

اینم تیمی که میخواد لیگو متحیر کنه :دیتیم فقط با هافبک نفوذی و مهاجم بسته شده و خبری از هافبک دفاعی و این قرتی بازیا نیست :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط دیشب در جلسه هیئت مدیره رئیس هیئت مدیره نگران بود گلر تیم خداحافظی کنه یهویی :دی یا بعضی بازیکنا خوشحال نباشنو دستمونو بذارن توی پوست گردو...ما دعا میکنیم که اینطوری نشه شما هم دعا کنید :دی
اون 4 تا بازیکن اون زیر هم به خاطر قولو قرارای فصل گذشته مجبور بودیم جذبشون کنیم :دی نخودین هوادارا نگران نباشن اصلا بازی نمیکنند :دی

پ.ن

دوستان شخصیتای این تیم در خارج از فضای فانتزی وجود خارجی ندارند به کسی خدایی نکرده بر نخوره :دی

وین رونی
23-07-2013, 20:42
تیم من باران سرخ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

king of the kings
24-07-2013, 00:21
اینم تیم ما .

fC.EMAD :n02:

حیف این ادینهو نذاشت غلام عنایتی رو بیارم :n15:

persian365
24-07-2013, 00:46
با این که قیمت ها رو خیلی بالا بردن ولی یه تیم بستیم ببینیم چی میشه

دوستانی که خوب نمی تونند تیم بچینند و مشکل دارن با انتخاب بازیکن مرورگر خودتون رو آپدیت کنید (من هم همین مشکل رو داشنم با آپدیت فایر فاکس درست شد )

M . Sayid
24-07-2013, 10:24
اینم تیم قدرتمند ما !! یه بزرگ اومده بزرگی کنه ( با لحن هادی عامل ) :n02::n09:

moraddad
24-07-2013, 13:32
آقا ما هم اومدیم :دی

تیم بستم باقلوا ! به هیچ وجه شخصیت قهرمانی نداره :دی پتانسیل سقوط هم ایشالا با کمک دستای پشت پرده ی این فوتبالی کثــــــیفی کثیفی کثیف ، نخواهیم داشت ! کلا وظیفه گرم کردن تنور رقابت هارو داره این تیم :دی

eman619rv
24-07-2013, 14:09
واسه معروف شدن دو راه عمده وجود داره یکی اینکه انقدر خوب باشی در انجام کاری که به خاطر خوب بودنت به شهرت برسی یا راه دوم اینکه تو فوتبال فانتزی قیمتت 4 باشه :n02: خودمونیم این بیرانوند الان بیشترین درصد مالکیت رو داره یعنی بیشتر از هر بازیکن دیگه ای توسط فوتبال فانتزی شناسونده شد :دی امیدوارم با این پشتوانه گرم تو یکی از این جشن های کفاشیانی به عنوان پدیده فصل معرفی بشه:دی
اینم از تیم ما مدعی اول تبانی و سقوط ...اصلا هدف ما اینه که دسته جمعی بریم لیگ 1 پول در بیاریم:دی

Kurosh
25-07-2013, 00:50
سلام

اینم از تیم امسال من
سعی کردم تو تمام خطوط تعادل رو برقرار کنم ...
خیلی قیمت بازیکنا بالا بود و اصلاً از ترکیبم راضی نیستم،‌ اما بد هم نیست ...

این لینک تیم من
Kuroshi

وین رونی
26-07-2013, 19:04
بعد از راند اول وضعیت امتیازهاتون چطوره؟من 43 امتیاز دارم
از کجا میشه فهمید رتبه ما چند هست بعد از هر راند؟

eman619rv
26-07-2013, 23:16
بعد از راند اول وضعیت امتیازهاتون چطوره؟من 43 امتیاز دارم
از کجا میشه فهمید رتبه ما چند هست بعد از هر راند؟

باید یکیمون جدول ها قدیمی که از شرکت کنندگان جام کنفدارسیون ها یا همین لیگ برتر قبلی مونده رو اپدیت کنه و اینا بذاره تا همه همدیگر رو ادد کنن.....

حقیقتا من خودم سرم شلوغه نمیرسم اینکار رو انجام بدم:n29:
پیشنهاد میشه فعلا از جداول قبلی استفاده بشه تا بعد... :دی الان من خودم 17 تا از دوستان رو دارم توی لیست کاربری هام.:n06:

persian365
27-07-2013, 00:51
بنده هم 41 امتیاز گرفتم

چرا سایت رتبه بندی ها رو نمیزنه مگه بعد از هر راند نباید بزنه ؟

eman619rv
27-07-2013, 01:22
یه تشکر ویژه از مسئول سایت که بعضی تیما با کمتر از 9 بازیکن و یا بدون دروازه بان بازی کردن و این نکته رو به ما گوشزد کرد .

بنده هم 41 امتیاز گرفتم

چرا سایت رتبه بندی ها رو نمیزنه مگه بعد از هر راند نباید بزنه ؟

به دلیل اینکه امتیازات بازی مس - سورینت:n29: هنوز محاسبه نشده

پست محمد جان کجا رفت؟ ...اومدم نقل قول بگیرم حمل بر تایید که.....:دی
به هر حال به خاطر اینکه فصل پیش استقلال تو کلین شیت کردن خیلی موفق بود و هم رقیب تازه به لیگ برتر اومده بود اکثر دوستان پیش بینی گل نخوردن استقلال رو داشتن که غلط از اب در اومد :n01:
من جمله خودم که خسرو رو کاپیتان کرده بودم و هاشم رو داشتم! همه اش تقصیر این باد شدید بود اا:n02:... just kidding

king of the kings
27-07-2013, 01:29
منم 30 .:n13:

دوستان نخندید من اولین باره اومدم :n02: البته بعد از این امتیاز کلآ تیمو عوض کردم و اگر به خاطر این همه تغییرات منو نندازن بیرون قول میدم امتیازای خیلی بالا بگیرم .

دیروز سه ساعت فقط داشتم روی بازیکنا فکر میکردم که چی کار کنم آخرش به جمع بندی خوب رسیدم .

همین امتیازم رو هم مدیون فرهادم 12 امتیاز برام گرفت .

persian365
27-07-2013, 01:47
هر راند امتیازش جداگانه حساب میشه ؟
یعنی امتیازی که ازراند اولگرفتیم برای راند دوم هم جمع میشه ؟
البته می دونم امتیاز کل برای نیم فصل و پایان فصل حساب میشه .
راند به راند رو اطلاع ندارم ؟؟

وین رونی
27-07-2013, 13:23
ای بابا این سایت ورزش 3 هم که خودشو کشت تا آمار کلی راند اول رو بذاره.دو روز گذشته از راند اول اما خبری نیست از آمار

Amir_oscar
27-07-2013, 22:57
یه اشکالی که سایت داره توی این بالا و پایین شدن قیمت بازیکن‌ها به خاطر عملکردشون توی هر بازیه. من کلاه‌کج رو قبل از اعلام امتیازهای راند اول خریدم که قیمتش 6.8 بود. اما بعد از اعلام امتیازها به خاطر گلی که زده بود 0.1 قیمتش رفت بالا و شد 6.9 و به همین راحتی سرمایه‌ی من افزایش پیدا کرد! :n02:

آقا قصد ندارید لیگ بچه‌های p30 رو تشکیل بدید؟ سرکاریه این تاپیک؟:n02: چرا همه لینک تیم‌هاشون رو نمی‌ذارن؟ چرا توی پست اول کل لینک‌ها جمع نمی‌شن؟

و فکر کنم یه دوسه هفته‌ای باید بگذره تا بفهمیم کدوم بازیکن‌ها ثابت بازی می‌کنن و نظر مربی‌ها چیه... این چند هفته باید از شروع لیگ بگذره تا نتیجه‌ی واقعی رو ببینیم، فقط واسه فوتبال فانتزی صدق می‌کنه. این مربی‌ها و بازیکن‌هایی که این حرف رو می‌زنن رو باید حلق‌آویز کرد. خب این وظیفه‌ی توی مربی بوده که زود تیمت رو تشکیل بدی و توی بازی‌های تدارکاتی همه‌چیز دستت بیاد و بدنسازی خوبی هم داشته باشی برای تیمت! چند هفته‌ی اول مگه کشکه که واسه آشنایی تو با تیمت به فنا بره؟ والا با این نوناشون... :n02:

Alex Fera
28-07-2013, 02:55
منم 30 .:n13:

دوستان نخندید من اولین باره اومدم :n02: البته بعد از این امتیاز کلآ تیمو عوض کردم و اگر به خاطر این همه تغییرات منو نندازن بیرون قول میدم امتیازای خیلی بالا بگیرم .

دیروز سه ساعت فقط داشتم روی بازیکنا فکر میکردم که چی کار کنم آخرش به جمع بندی خوب رسیدم .

همین امتیازم رو هم مدیون فرهادم 12 امتیاز برام گرفت .

ما که مقام داریم تو فانتزی های ورزش 3 هم 19 امتیاز آووردیم،شما که خوبی:n02:(تعریف از خود نباشه البته:n02:)
+
پست من چرا پاک شد؟!
من واقعا به تیم حریف چه بی احترامی ای کردم؟!
مسئولین چرا پاسخگو نیستن؟!

وین رونی
28-07-2013, 13:14
با 43 امتیاز رتبه 1546 هستم از کل 17544 تیم
رتبه اول 66 امتیاز داره تیمش هم اینه:

M o h a m m @ d
28-07-2013, 14:04
با اجازه پیشکسوتان:n16:
جدول لیگ92-93 راند یک
کسی اسمش نبود تقصیر خودشه اسم تیم نزده فقط بازیکنای که انتخاب کرده گذاشته پس لینک تیمتون بزارید تا اضافه بشید :n02:.
یکی از دوستان که صفحه اول پست داده لیست تمام کاربران لیست کنه تا بدونیم کدم تیم مال کدوم کاربره.

Alinho
28-07-2013, 15:40
.................................................. ....

clau
28-07-2013, 16:03
تیم من red_army93 تو راند اول 38 امتیاز کسب کرد

M o h a m m @ d
28-07-2013, 19:36
ma1317:n16:
شما چون دیر تیم تشکیل دادید تو این راند امتیازی ندارید که تو جدول باشین.انشاله راند بعدی .

Kurosh
28-07-2013, 19:45
این هفته‌ی اول خیلی نامردی بود
اصلاً ترکیبا مشخص نبود و کاملاً‌ شانسی ترکیب چیدم
این شد که پنج شش بازیکن اصلی تیمم اصلاً یک دقیقه هم بازی نکردن !
باز با همون پنج شش بازیکن دیگه خوب امتیاز گرفتم : دی

حالا واسه هفته آینده کلی تغییر دادم، که به تبع اون، چندین امتیاز هم کسر میشه، ولی حداقل حسرت نمی‌خورم که بازیکنام بازی نکردن :دی

اونی که 66 امتیاز گرفته چه شانسی داشته :دی

Reza31001
30-07-2013, 16:05
بچه ها، این جوایز ارزنده رو کسی دید پارسال؟!

وین رونی
30-07-2013, 21:07
برای راند دوم دو تغییر داشتم یک خروج رحمتی از تیم و ورود(خرید) لک به عنوان دروازبان اصلی و دوم ورود(خرید) سجاد شهباززاده به تیم اصلی بدون هیچ ضرری

persian365
01-08-2013, 05:07
در راند اول دو بازیکن من که ذخیره بودن 8 امتیاز گرفتن ( که حساب نشد ) و دو بازیکن اصلی 0 امتیاز یعنی اگه این دوتا بودن 49 میشد امتیاز ک

Alinho
02-08-2013, 00:57
بازم مثل پارسال ما دست رو هرکی گذاشتیم از بیخ و بن نابود شد!:n09::n19:

Alinho
03-08-2013, 23:07
یکی از دوستان لینک تمام کاربران رو بذاره تا ما هم ادد کنیم./ جدول رو هم قرار بدید خواهشا، بی‌صبرانه منتظریم!:n09: مرسی.:n12:

MoJtaBa.R
03-08-2013, 23:39
راند دوم امتیازاتش کلا داده شد ؟ میداوودی بازی نکرد این هفته ؟! :n13:

M o h a m m @ d
03-08-2013, 23:42
جدول هفته دوم
(جدول ممکنه تغییر کنه امتیاز دو بازی اخر هنوز نزدن)
ما هم که فقط اخر جدولیم:n02: این بازیکنا یا حالشون خوب باشه خوب بازی میکنن یا مربی حالش خوب باشه بازیکن هفته قبل بزاره همه چیزا برفنا میدن با بازی کردنشون

وین رونی
04-08-2013, 17:51
این تیم هفته سوم:

jomok5800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز این جدول را از کجا درست کردی؟تو خود سایت ورزش 3 هست؟

king of the kings
04-08-2013, 18:01
6 امتیاز به خاطر نقل انتقالات بیشتر از 2 تا ازم کم شد .

خیلی امتیاز داشتم 6 تا هم ازش کم شد :n02:

M o h a m m @ d
04-08-2013, 19:03
این تیم هفته سوم:

jomok5800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز این جدول را از کجا درست کردی؟تو خود سایت ورزش 3 هست؟
باید خودت جدول درست کنی. اول شما باید تمام کسای که میشناسی بری تو پروفایلشون و به لیستت اضافه کنی .
بعد تو منو یه گزینه لیست من(کاربران) داره که میزنی همچین جدولی میاره .امتیاز راند و امتیاز کلی لیگ

Kurosh
04-08-2013, 20:55
من امتیازم خبلی بالاتر بود
کلیش کم شد واسه نقل و انتقالات این هفته
با این حال اول شدم :-D

Sent from my X10i

وین رونی
04-08-2013, 22:05

Sent from my X10i

این هفته می گیرمت کوروش جان خان.همتون این هفته فارم من هستید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همتون رو با این ترکیب جدیدم می خورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .چند دقیقه فکر کردم تا این ترکیب رو چیدم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alinho
04-08-2013, 23:59

Sent from my X10i
داش کوروش، بهتره یه بار دیگه جدولو نگاه کنی!:n02: نوکرت با 46امتیاز این هفته اول شده!:n09: مرسی:n12:

Kurosh
05-08-2013, 04:03
داش کوروش، بهتره یه بار دیگه جدولو نگاه کنی!:n02: نوکرت با 46امتیاز این هفته اول شده!:n09: مرسی:n12:

من اون موقع و بر اساس پست دوستمون jomok5800 گفتم
اگه الان عوض شده مبارک شما :-D

Sent from my X10i

manaminda
07-08-2013, 15:55
سلام اسم تیم من

FCsteghlal2013

و رتبه 249 دارم

manaminda
07-08-2013, 16:06
من با تیم

FCsteghlal2013

فقط برای قهرمانی اومدم:n24::n24::n24:

Alinho
07-08-2013, 23:48
من این هفته یادم رفت ترکیبمو بچینم واسه همین یادم رفت ایرانژاد رو تعویض کنم و یه بازیکنم عملا سوخت./ بازیکنا هم خیلی گرونن، خداییش بوفون 12تا نمیرزه چه برسه به دروازبان لایی خور!:n22:

king of the kings
08-08-2013, 01:11
خوب این هفته من 45 امتیاز گرفتم یه بازیکنم هم اصلا بازی نکرد :n03:

clau
08-08-2013, 08:59
منم 39 امتیاز گرفتم - حامد لک اساسی گند زد به امتیازام باید عوضش کنم نیلسون جاش بیارم- اگه سید جلال 12 امتیاز برام نمیگرفت وضع امتیازیم اساسی اسفناک میشد :n29:

manaminda
08-08-2013, 13:59
خوب من فقط36 امتیاز گرفتم ولی بازم خوبه:n01::n01::n01:

manaminda
08-08-2013, 15:05
سلام این هم جدول هفته دوم که من با اقتدار صدرنشین هستم

#

رتبه
نام تیم
مدیر تیم
طرفدار

1

249
FCsteghlal2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
mani
استقلال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
95
-
3

2

1220
Kuroshi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kurosh
پرسپولیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
84
-
2

3

2205
red_army93 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عباس
پرسپولیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
79
-
3

4

2212
mohsen
79
-
0

5

2265
DireWolf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شهاب
استقلال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
79
-
1

6

2575
redrain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
احسان
78
-
2

7

2686
kapotarabi1392 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
azita
77
-
1

8

2734
Gagools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سامان
77
-
3

9

4601
Se7en77 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
علیرضا
71
-
1

10

5996
Orlan2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محمد سعید
68
-
2

11

6236
ShirazRed_FC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Iman
67
-
2

12

7479
LeheLeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Alireza
64
-
1

13

7884
BigBear1990 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اشکان
63
-
0

14

9552
Blues2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
vahid
59
-
1

15

9938
EhsanSS3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
احسان
59
-
2

16

10236
امیر
58
-
1

17

10472
AminCFC1994 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امین
57
-
3

18

11407
SatorKhordegan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محمد
55
-
0

19

11975
FC2Barcelona ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جلال
54
-
2

20

12149
fc.emad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
emad
54
-
2

21

15575
p30ligFC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محمدرضا
46
-
2

22

19852
GloryMUFC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پرشان
37
-
0

+

البته متاسفانه نفرچهارم با امتیازهای خوبی که گرفته اول میشه فقط تا هفته بعد

Alinho
08-08-2013, 15:15
سلام این هم جدول هفته دوم که من با اقتدار صدرنشین هستم

moh3en_sh
08-08-2013, 16:29
یعنی من اول میشم؟:n02:
خوب یکی از دوستان زحمت بکشه ببینیم چند چندیم این هفته:n16:
اصلا چرا مثل پارسال اسم کسایی که ثبت نام کردنو نمیذارید تو پست اول؟

M o h a m m @ d
08-08-2013, 16:29
جدول هفته سوم
جدول راند سه

جدول لیگ93-92

Alinho
08-08-2013, 16:42
خب با 50امتیاز این هفته رتبه‌ی سوم رو به خودم اختصاص دادم!:n02:./ راستی حمید عزیز (MCSE MAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) با 56امتیاز رتبه‌ی دوم رو کسب کرد.:n12:/ جوموک جان لطفا ایشون رو هم ادد کنید.:»

vahidgame
08-08-2013, 17:52
جالبه تا اینجا بازیکنایی که بیشترین امتیاز رو گرفتن رو ببینید 10 تا بازیکن اول همگی دروازه بان و دفاع هستن!
توی فوتبال فانتزی های دیگه که من دیدم به این صورت نبود و معمولا مهاجم ها و هافبک ها هم امتیازات خیلی بالایی می اوردن
به نظرتون دلیلش پایین بودن سطح این فوتبال فانتزیه یا پایین بودن سطح بازیکنای ما؟ :دی

30vil
08-08-2013, 18:32
دوستان من این 3 هفته به دلیل مشغله کاری هیچ تغییری تو تیم نداده بودم اما با همون تیم اولیه یه امتیازاتی گرفتیم:n02:

از این هفته بیشتر رسیدگی میکنم

لطفا این دوستمون که جدول را قرار میده تیم منم اضافه کنه

bluechel30

EngineeR EhsaN
08-08-2013, 21:05
بعد نتایج ضعیف تقریبا 5 تا از بازیکنا رو انداختم بیرون، کلا زیر و رو کردم تیمو :n02: رتبه یک هفته بعد واسه خودمه :n22:

king of the kings
08-08-2013, 21:12
رکورد دار نقل و انتقالات خودمم فکر کنم :n02:

M o h a m m @ d
08-08-2013, 22:25
.:: لیگ فانتزی پیسی‌ورلد ::.

ردیف
نام کاربر
نام کاربری در P30WORLD
نام کاربری در فوتبال فانتزی

1
امیر
Amir_oscar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2
ایمان
eman619rv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3
احسان
EngineeR EhsaN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4
امین
amingeneral ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5
احسان
وین رونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6
جلال
M E S S I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7
حمید
MCSE MAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gladiator11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8
کوروش
Kurоsh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9
سامان
moraddad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

10
شهاب
CATALONIA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

11
علی
ma1317 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ma1317 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

12
علیرضا
aluminum ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

13
علیرضا
30vil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
bluechel30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

14
علیرضا
Alireza.M67 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

15
عباس
clau ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

16
عماد
king of the kings ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

17
محسن

18
مانی
manaminda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

19
محمد
Alex Fera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

20
محمدرضا
jomok5800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

21
محمد سعید
M . Sayid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

22
وحید
vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

23
پرشان

24
اشکان

وین رونی
08-08-2013, 23:08
جدول کاربران p30world در پایان هفته سوم:
کوروش جان این هفته نشد هفته بعد صدر نشینیییییییییمممم فقط 3 امتیاز کم دارم :n19:

Amir M.ohAma.D
09-08-2013, 01:36
دوستان هرکی ناراحت شده بگه روزنامرو تعطیل کنم:n02:
تیتر یکش با پارتی بازی واسه خودمه:n10: از شماره بعدیش مرتب یه عکس و یه مصاحبه و تعریف از من هم چاپ خواهد شد:n09:
دیدیم این فصل در این لیگ به جایی نمیرسیم زدیم به کار فرهنگی:n02:

وین رونی
09-08-2013, 08:36
خیلی جالبه امیرمحمد عالیه یعنی روزنامت
ولی منو مسخره می کنی ها :n09: یاد علی پروین افتادم

MCSE MAN
09-08-2013, 08:36
امسال با خبر نشدم از شروع لیگ فانتزی
اینم تیم من:

Alireza.M67
09-08-2013, 10:45
دوستان هرکی ناراحت شده بگه روزنامرو تعطیل کنم:n02:
تیتر یکش با پارتی بازی واسه خودمه:n10: از شماره بعدیش مرتب یه عکس و یه مصاحبه و تعریف از من هم چاپ خواهد شد:n09:
دیدیم این فصل در این لیگ به جایی نمیرسیم زدیم به کار فرهنگی:n02:

بعد میگن تحریما به ملت فشار نمیاره :n02:

(شوخی کردم، خیلی خوب بود، دستت درد نکنه)

Kurosh
09-08-2013, 10:52
کوروش جان این هفته نشد هفته بعد صدر نشینیییییییییمممم فقط 3 امتیاز کم دارم :n19:
سلام سلام

من اول نیستم برادر : دی
محسن جان اولن ...

شما این چهار نفر رو به لیستت اضافه کن :

moh3en_sh
kubrickc2012
ali-f
Gladiator11

M o h a m m @ d
09-08-2013, 11:01
مدیران بخش این پست لیست کاربران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من با پستهای اول یا دوم ادغام کنن ظاهر نمیشه پست برد صفحه اول(حق کپی رایت فراموش نشه by jomok5800 :n02:)
فقط پروفایل دو دوست اخر پیدا نکردم مال کیه ؟کسی میدونه بگه تا اضافه بشه .

30vil
09-08-2013, 11:08
مدیران بخش این پست لیست کاربران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من با پستهای اول یا دوم ادغام کنن ظاهر نمیشه پست برد صفحه اول(حق کپی رایت فراموش نشه by jomok5800 :n02:)
فقط پروفایل دو دوست اخر پیدا نکردم مال کیه ؟کسی میدونه بگه تا اضافه بشه .

لیست کاربران به پست اول اضافه شد

با تشکر از jomok

king of the kings
09-08-2013, 12:59
گزارش تمرین FC.EMAD : گله گی عماد از مسئولان کمیته انضباطی / ناراحتی عماد و اعضای کادر فنی از روزنامه پی سی ورلد

تمرینات تیم FC.EMAD از ساعت V و ۲۰ دقیقه امروز در کمپ عماد مقنیه با صحبت‌های عماد خان , علی محمدی با بازیکنان استارت خورد.

تیم فوتبال FC.EMADکه پس از گرفتن 45 امتیاز روز گذشته تمرینات خود را آغاز کرده بود صبح امروز نیز تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی انجام دادند تا برای دیدار شنبه مقابل حریفان,آماده شود.

*روز گذشته عماد خان به بلند بودن چمن کمپ اعتراض کرده بود و یکی از دلایل نتیجه نگرفتن تیمش در دو هفته ابتدایی رو , در درجه اول رای کمیته انضاباطی مبنی بر کسر 11 امتیاز و در

درجه دوم بلند بودن چمن کمپ . که مسئولان کمپ پیش از شروع تمرین چمن را کوتاه کردند تا این دغدغه عماد خان برطرف شود.

عماد خان در مصاحبه ای که با خبر نگاران داشتند برای روزنامه نگاری که با اقدامی خود جوش با قلم قرض ورزی خود دست به حاشیه کشوندن تیم برده بود , ابراز تآسف کردند و اعلام کردند که

این مسئله رو پیگیری خواهند کرد . اون همچنین در رابطه با کسر 11 امتیاز از تیم افزدند : در ابتدا عید فطر را بر تمامی فارسی زبانان تبریک عرض می کنم و امیدوارم دعای آنها در هفته های آینده کمک حال ما باشد . خوب ما در دو هفته اول ااشتباهاتی داشتیم و به علت کم تجربه گی یه سری علف خور به تیم دعوت

کرده بودیم که در هفته سوم مجبور شدیم 11 بازیکن تیم رو عوض کنیم . البته ما در اصل 13 بازیکن عوض کردیم که آقایان 11 تا کم کردند . ! به هر حال من نمی دونم کجای دنیا از این قبیل

مشکلات پیش میاد و همینجوری بدون دلیل از یه تیم مدعی 11 امتیاز کم می کنند . ولی ما به رای کمیته انضباطی احترام می گذاریم و به کار خود ادامه می دهیم . ولی من یه سوال دارم

اگر ما در آخر فصل با 11 امتیاز کمتر نتونستیم قهرمان بشیم آقایان جوابگو هستن ؟

او همچنین افزود : تیم ما هفته سوم نتیجه خوبی گرفت البته ما یه بازیکنمون بازی نکرد و 10 نفره از ابتدا به زمین رفتیم ولی هنوز این تیم با تیم مورد علاقه من فاصله داره و روز به روز بهتر

میشیم و به امید خدا در چند هفته آینده تیمی که هواردان می خواهند خواهیم شد .

*عماد خان پیش از شروع تمرین در رختکن فیلم بازی قبل این تیم را تماشا کرده و آنالیزهای لازم را روی نقاط ضعف و قوت تیم داشت تا بر اساس آن تمرینات امروز را طرح‌ریزی کند.

*در جریان تمرین امروز چند بازیکن جدید از جمله سیامک کوهنورد و ایمان مبعلی که به تازگی به تیم اضافه شدند پا به پا سایرین تمرین کردند . ایمان مبعلی به دلیل آمادگی بالا چندین بار توسط هوادارن تشویق شد .

*یکی از هواداران خطاب به عماد خان اعلام کرد خودش می‌رود و طلب او را از کیمته انضباطی و آقایان می‌گیرد که این مسئله باعث خنده عماد شد.

نکته جالب تمرین امروز حضور کادر فنی تیم ملی و آقای کیروش بود . در جریان تمرین بسیاری از بازیکنان FC.EMAD از جمله حنیف عمران زاده، فرهاد مجیدی ، غلمرضا عنایتی ، حامد زمانی به سمت کادر فنی تیم ملی رفته و با آنها خوش و بش کردند.

*نزدیک ۲۰ بازیکن یک مدرسه فوتبال با حضور در سکوهای کمپ باشگاه تمرینات را نظاره کردند و در پایان تمرین با هماهنگی علی فشنگ خان سرپرست تیم FC.EMAD با برخی از بازیکنان و

اعضای کادر فنی عکس یادگاری گرفتند.

*امیر حسین صادقی یک درد جزئی در پای راست خود احساس می‌کرد که این موضوع را به دکتر سوگولی اطلاع داد.

*عماد خان , علی محمدی قبل از شروع تمرین جلسه‌ای سرپایی را با سایر اعضای کادر فنی برگزار کرد تا نکاتی را در خصوص تمرین امروز به آنها گوشزد کند.

*قبل از شروع تمرین عماد خان بازیکنان را در میانه زمین جمع کرد و نزدیک به ۱۵ دقیقه در خصوص بازی قبل با آنها صحبت کرد. در این بخش از تمرین در حالی که بازیکنان در میانه زمین جمع

شده بودند لوسیانو ادینهو و فرهاد مجیدی و حنیف عمران زاده دیرتر به بازیکنان ملحق شدند. هادی عقیلی هم یکی از سرشناس ترین غایبین تمرین امروز بود .

*چند هوادار FC.EMAD که از مشهد آمده بودند یک بنر بزرگی روی سکوها نصب کردند که عکس مرحوم دکتر مصدق، و ستار خان و باقر خان و عکس تیمی FC.EMAD به همراه عکس عماد خان روی آن حک شده بود و در گوشه‌ای از بنر نوشته شده بود قلب مشهد به عشق FC.EMADمی‌تپد.

*درحالی‌که دقایقی کوتاه از تمرین FC.EMAD گذشته بود، علی خوش خواب یکی از اعضای کادر فنی استقلال با تأخیر خود را به تمرین رساند.

*نزدیک به 300 هزار هوادار با حضور در کمپ باشگاه تمرینات تیم پایتخت را زیر نظر داشتند. که این باعث حیرت سرجیو رافائل د کاستا بازیکن خارجی این تیم شد .

*در تمرین امروز فرهاد مجیدی به دلیل خستگی و آسیب‌دیدگی جزئی دقایق کوتاهی با سایرین به تمرین پرداخت و پس از آن بیشتر در گوشه‌ای از زمین چمن نشسته بود و استراحت می‌کرد.

* اصغر پشت سیبیل پهن مربی بدنساز تیم FC.EMAD که در تمرینات چند روز اخیر غایب بود از امروز در تمرینات شرکت کرده و کارهای بدنسازی تیم را انجام می‌داد.

*کادر فنی تیم ملی دقایقی را با دکتر سوگولی پزشک تیم در خصوص وضعیت آمادگی بازیکنان ملی‌پوش FC.EMAD صحبت کردند و دکتر سوگولی میزان آمادگی بازیکنان ملی‌پوش را به آنها ارائه داد.

*بعد از صحبت‌های عماد خان بازیکنان به دو گروه ۱۰ نفره تقسیم شدند و پس از انجام نرمش و کارهای سرعتی به دادن پاس‌های کوتاه و بلند پرداختند. دروازه‌بانان نیز زیر نظر محمود پت پت به انجام تمرینات اختصاصی پرداختند.

*در بخش بعدی تمرین بازیکنان به سه گروه تقسیم شده و به حفظ توپ و بازی تک‌ضرب پرداختند.

moh3en_sh
09-08-2013, 13:24
داداش من نیستم که!
اگه میشه منو هم اد کن لطفا:n16:
moh3en_sh
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وین رونی
09-08-2013, 14:09
4 تیم اضافه شدند باعث شد یه پله سقوط کنم.

اقا محسن آبروداری میکنیا از بچه های p30 فقط شما زیر 1000 هستی

Alex Fera
09-08-2013, 17:38
تیم ساطورخوردگان از این هفته با تغییرات جدی وارد زمین مسابقه میشه:n02:...............
کاشکی این هم عین فانتزی لیگ انگلیس هد تو هد داشت،خیلی حال میدادا!!!!!

وین رونی
09-08-2013, 20:36
تیم این هفته من با دو تغییر جدید:

manaminda
10-08-2013, 15:44
خوب من برای هفته چهارم چهار تغییر دادم که امیدوارم برام مفید باشه:n10::n10::n10::n10:

Alinho
10-08-2013, 22:27
3تا بازی به لوسیانو پریرا مندز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بازی دادم هیچ کاری نکرد، تا انداختمش بیرون 2تا گل زد و 11امتیاز گرفت!:n04::n21: من اگه شانس داشتم اسمم میشد تخم‌ مرغ شانسی!:n02:

EngineeR EhsaN
10-08-2013, 22:45
فعلا با دو تا بازی امشب 35 امتیاز گرفتم! ببینم فردا خریدای جدید چیکار میکنن :دی
امتیاز تیمی مهمه یا بازیکن؟!

Amir_oscar
11-08-2013, 01:36
فعلا با دو تا بازی امشب 35 امتیاز گرفتم! ببینم فردا خریدای جدید چیکار میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امتیاز تیمی مهمه یا بازیکن؟!

امتیاز تیمی! رده بندی بر اساس امتیاز کل تیمه و تاثیر امتیاز هر بازیکن مثل تاثیریه که یک لیوان آب برای پر کردن یک بطری آب داره! :n02:

M o h a m m @ d
11-08-2013, 09:29
ما که تو حال و هوای عید بودیم اصلا یادم رفت تعویض کنم افتضاح شد :n02:

king of the kings
11-08-2013, 10:38
ما که تو حال و هوای عید بودیم اصلا یادم رفت تعویض کنم افتضاح شد :n02:

خوش بحالت من که تعویض کردم حسرت اینو می خورم کاش تعویض نمی کردم :n02:

سه تا بازیه مهدی رحمتی رو گذاشته بودم و همش هم کاپیتانم بود و حالا یه بازی فروختمش 12 امتیاز آورد:n03: ضربدر 2 میشد 24 امتیاز :n21:

M o h a m m @ d
11-08-2013, 10:48
خوش بحالت من که تعویض کردم حسرت اینو می خورم کاش تعویض نمی کردم :n02:

سه تا بازیه مهدی رحمتی رو گذاشته بودم و همش هم کاپیتانم بود و حالا یه بازی فروختمش 12 امتیاز آورد:n03: ضربدر 2 میشد 24 امتیاز :n21:
منم رحمتی دوبازی قبل تعویض کردم:n28: اصلا رو بازیکنا اعتباری نیست یه دفعه خوب بازی میکنن یه دفعه نمیکنن
کاپیتان کسی دیگه گذاشتم تا قبل اینکه برش دارم همه امتیازاش بالای 7 8 بوده الان که کاپیتان گذاشتم یا 1 میشه یا 3 :n21:

EngineeR EhsaN
11-08-2013, 11:25
مهدی رحمتی ترکونده :n02: خواستم تعویضش کنم دلم نیومد، خوب جواب اعتمادمو داد یه تنه 24 امتیاز گرفت :n02:

M . Sayid
11-08-2013, 12:15
3تا بازی به لوسیانو پریرا مندز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بازی دادم هیچ کاری نکرد، تا انداختمش بیرون 2تا گل زد و 11امتیاز گرفت!:n04::n21: من اگه شانس داشتم اسمم میشد تخم‌ مرغ شانسی!:n02:

ولی من هر 4 هفته کاپیتانم بوده این هفته هم جواب اعتماد ما رو داد :دی ! 11 * 2 !!

manaminda
11-08-2013, 16:14
خوب من هم فعلا 35 امتیاز گرفتم تا ببینم امشب چی میشه:n19::n19::n19:

Alex Fera
13-08-2013, 00:49
مهدی رحمتی ترکونده :n02: خواستم تعویضش کنم دلم نیومد، خوب جواب اعتمادمو داد یه تنه 24 امتیاز گرفت :n02:

من با نیلسون تعویضش کردم،فکر کنم مرگبارترین اشتباه این فصلم بود:n03:

MoJtaBa.R
13-08-2013, 02:52
تغییر سیستم امکان پذیره ؟ بعد گذشت 4 هفته هنوز نمیشه تغییر داد سیستم رو !

M o h a m m @ d
13-08-2013, 09:51
جدول هفته چهارم

جدول راند 4

جدول لیگ 93-92 هفته چهارم

M . Sayid
13-08-2013, 09:51
تغییر سیستم امکان پذیره ؟ بعد گذشت 4 هفته هنوز نمیشه تغییر داد سیستم رو !

میشه تغییر داد !

برای مدیریت تیم خود بازیکن مورد نظر را با موس انتخاب و روی بازیکنی مورد نظر برای تعویض بکشید.

EngineeR EhsaN
13-08-2013, 09:54
نامردا 8 امتیاز از من کم کردند! ولی مشکلی نیست آروم آروم خیز برمیدارم سمت قهرمانی :دی امیرمحمد جان تیتر بزن قهرمان برمیخیزد :دی

CATALONIA
13-08-2013, 14:24
خب این هفته معلوم نیست دست های پشت پرده کجا بودن که زد و من اول شدم :31:

البته روی فوتبال لیگ ایران حساب نمیشه باز کرد ...
و مثلا معلوم نیست چند نفر از یازده نفر اصلیم هفته دیگه اصلا بازی میکنن :31:

+
به نظر من کلا باید یه دستی به سر و روی این فوتبال فانتزی بکشن .. جدا از قیمت های نجومی بازیکن ها ( که البته اینجا رو واقع نگری کردن :31:) ولی این که تعویض هات رسما مترسک اند و بازیکن های مصدوم مشخص نیست خیلی آدم رو اذیت میکنه .. و از سال پیش هم تقریبا هیچ تفاوتی نکرده ..

Alinho
16-08-2013, 20:31
جابر انصاری و محمد حیدری رو انداختم بیرون گلزنی کردن./ همچنین مهرداد بایرامی رو انداختم بیرون و 2تا گل زد./ هر گلزنی رو هم که آوردم گل خالی رو زد تو اسکوربورد!:n19::n30:

king of the kings
16-08-2013, 20:47
جابر انصاری و محمد حیدری رو انداختم بیرون گلزنی کردن./ همچنین مهرداد بایرامی رو انداختم بیرون و 2تا گل زد./ هر گلزنی رو هم که آوردم گل خالی رو زد تو اسکوربورد!:n19::n30:

خوشحالم که یکی رو شبیه خودم پیدا کردم :n02: رضا نوروزی رو گذاشته بودم انداختم بیرون 2 تا گل زد . رضا عنایتی رو گذاشته بودم بازی استقلال گل نزد و پنالتی خراب کرد . و بازی بعدش که انداختمش بیرون گل زد .

فرهاد مجیدی رو یه بازی گذاشتم اصلآ بازی نکرد و بازی بعدش که انداختمش بیرون گل زد .

moh3en_sh
16-08-2013, 21:28
همین که بازیکنات فیکس بازی میکنن باید خدارو شکر کنی:n02:

king of the kings
17-08-2013, 00:20
کسی نمی دونه چرا حامد زمانی بازی نکرده ؟ مصدوم شده ؟

M o h a m m @ d
17-08-2013, 21:04
جدول هفته پنجم

جدول راند 5

جدول لیگ 93-92 هفته پنجم P30world

Alinho
18-08-2013, 20:23
میبینم که این هفته هم با 58امتیاز رتبه دوم رو کسبیدم!:n02: و در کل با یه بازی کمتر خودمو به رتبه نهم جدول رسوندم!:n02: شانس آوردید از هفته اول نبودم وگرنه الان کارتون زار بود!:n02:مرسی:n12:

M o h a m m @ d
26-08-2013, 15:17
جدول هفته ششم P30WORLD
ای بابا چقدر زود تب لیگ خوابید :n15:

جدول راند 6

جدول لیگ 93-92 هفته ششم P30world

king of the kings
26-08-2013, 15:40
ای بابا چقدر زود تب لیگ خوابید

این فوتبال فانتزی لیگ انگلیس باعث و بانیشه . جذاب تر و قشنگتره آدم دیگه رغبت نمی کنه لیگ ایرانو دنبال کنه .

moraddad
26-08-2013, 20:54
آقا این رتبه ها واس ما صفا نداره ، حلال نیست :دی

jomok5800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان شما قهرمان فصل قبل پی سی، امیر ( kubrickc2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) تو لیستت نیست . ایشون با اختلاف این راند اول شد .

ولی دوستمون راست میگه... این روباه مکار ، پیر استثمارگر ، هوش و حواسمون رو برده :دی

M o h a m m @ d
26-08-2013, 21:09
آقا این رتبه ها واس ما صفا نداره ، حلال نیست :دی

jomok5800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان شما قهرمان فصل قبل پی سی، امیر ( kubrickc2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) تو لیستت نیست . ایشون با اختلاف این راند اول شد .

ولی دوستمون راست میگه... این روباه مکار ، پیر استثمارگر ، هوش و حواسمون رو برده :دی
خوب این دوستمون اسم تیمشون ندادن منم تا جای که بود از لیست فصل قبل داشتم گذاشتم فقط دو تا تیم بودن چون تیم این فصلشون معرفی نکردن منم اسمشون نذاشتم شاید دوست نداشته باشن .

ارامش از دست اینا نداریم :n24:

clau
26-08-2013, 21:13
فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلیس اصلن قابل مقایسه با این لیگ برتر درپیت نیست:n21:بازی تمام نشده تمامی امتیاز بازیکنا مشخص میشه اینجا باید 1روز صبر کنی تا امتیازا رو بزنن

M o h a m m @ d
26-08-2013, 21:22
فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلیس اصلن قابل مقایسه با این لیگ برتر درپیت نیست:n21:بازی تمام نشده تمامی امتیاز بازیکنا مشخص میشه اینجا باید 1روز صبر کنی تا امتیازا رو بزنن
سه روز باید وایستی تا امتیاز جدول لیست بزنن:n21:

Alinho
01-09-2013, 00:26
تا الان با 58امتیاز توی این هفته اولم. تازه اگه عالیشاه جای تمارض توپو گل میکرد خیلی وضعم بهتر میشد. حیف باشه!:n02::n16:(با یه بازی کمتر خیلی از بچه‌هایی که کامل تو مسابقات حضور داشتن رو گرفتم خدا بهتون رحم کنه!:n19:)

Kurosh
01-09-2013, 00:33
اون گل لعنتی که دقیقه آخر خورد پرسپولیس گند زد به امتیاز این هفته :دی

Alinho
01-09-2013, 15:44
سلام. چند ساعته که نتایج اومده، لطفا جدولو بذارید...:n25::n24:مرسی:n12:

clau
01-09-2013, 15:51
این هفته 53امتیاز کسب کردم از 11 بازیکن توی ترکیبم 6تاش مال بازی فولاد-پرسپولیس بودن:n02:این ابراهیم زاده هم گند زده به تیم راه اهن هم به امتیاز فانتزی من:n15:مجنبی شیری که فصل قبل زیر نظر علی دایی یکی از بهترین بازیکنای راه اهن بود تو ترکیب ثابت نگذاشته:n29:

M o h a m m @ d
01-09-2013, 16:44
جدول هفته هفتم P30WORLD

جدول راند 7

جدول لیگ 93-92 هفته هفتم P30world

Alinho
01-09-2013, 16:52
امیر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و علی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با 56امتیاز اول و عباس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با 53امتیاز دوم. تبریک میگم دوستان...:n02::n16:

M o h a m m @ d
07-09-2013, 23:24
جدول هفته هشتم P30WORLD

جدول راند 8

جدول لیگ 93-92 هفته هشتم P30world

Alex Fera
08-09-2013, 01:18
خدائیش یه بار درست و حسابی ترکیب چیدما!!!:n12::n12::n12:

king of the kings
08-09-2013, 15:15
خدائیش یه بار درست و حسابی ترکیب چیدما!!!:n12::n12::n12:

یه تعویض اضافی دیگه کرده بودی الان با هم صدر بودیم :n07:

Alex Fera
08-09-2013, 16:54
یه تعویض اضافی دیگه کرده بودی الان با هم صدر بودیم :n07:

عماد جان ما یا صدر نیستیم یا اگه هم باشیم با کسی تقسیمش نمیکنیم:n02:

clau
14-09-2013, 18:59
من این هفته تو فوتبال فانتزی 43 امتیاز داشتم که امروز دیدم 5 امتیاز ازم کردن:n29:محسن بیات که تو بازی با داماش یک گل زد اول 5امتیاز دادن امروز 4امتیاز کسر کردن شد 1امتیاز- بختیار رحمانی هم 3امتیاز داشتم یک امتیاز کسر کردن شد 2امتیاز- معلوم نیست برای چی این امتیازا کم شده:n13:

EngineeR EhsaN
14-09-2013, 19:29
من این هفته تو فوتبال فانتزی 43 امتیاز داشتم که امروز دیدم 5 امتیاز ازم کردن:n29:محسن بیات که تو بازی با داماش یک گل زد اول 5امتیاز دادن امروز 4امتیاز کسر کردن شد 1امتیاز- بختیار رحمانی هم 3امتیاز داشتم یک امتیاز کسر کردن شد 2امتیاز- معلوم نیست برای چی این امتیازا کم شده:n13:

ظاهرا بختیار رحمانی کارت زرد گرفته بعد یه روز متوجه شدند!!! هنوز نمرات بازیکنای سایپا و نفت نیومده بینم این هفته چند شدم ولی به احتمال زیاد به 45 امتیاز برسم :n01:

Kurosh
15-09-2013, 14:46
حمید (MCSE MAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) شانس آوردی این هفته من دو سه تا تعویض بی خودی کرده بودم یه امتیاز ازم کسر شد :دی
و الا خودم اول بودم : دی
نامرد ! :n24:

MCSE MAN
15-09-2013, 17:20
حمید (MCSE MAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) شانس آوردی این هفته من دو سه تا تعویض بی خودی کرده بودم یه امتیاز ازم کسر شد :دی
و الا خودم اول بودم : دی
نامرد ! :n24:
من که اگه یه تعویضم رو نکرده بودم الآن 6 امتیاز بیشتر داشتم پس خودت نامردی:n02:

M o h a m m @ d
16-09-2013, 06:16
جدول هفته نهم P30WORLD

جدول راند 9

جدول لیگ 93-92 هفته نهم P30world

M o h a m m @ d
22-09-2013, 17:52
جدول هفته دهم P30WORLD

جدول راند 10

یه بار که خوب امتیاز گرفتیم دوتاش بازی نکردن یکیم منفی دو شد :n21:

بدون احتساب امتیاز بازی استقلال -مس

جدول لیگ 93-92 هفته دهم P30world

king of the kings
22-09-2013, 18:13
این بازی استقلال و مس چجوری امتیازش میاد ؟ وقتی برگزار شد جداگانه امتیازای بازیکنا رو میدن یا به همین هفته اضافه میشه ؟

سه تا بازیکن و کاپیتانم این هفته بازیشون عقب افتاد ولی بازم 39 امتیاز خوبه . اگر بازی می کردند الان 60 به بالا بودم

M o h a m m @ d
22-09-2013, 18:28
این بازی استقلال و مس چجوری امتیازش میاد ؟ وقتی برگزار شد جداگانه امتیازای بازیکنا رو میدن یا به همین هفته اضافه میشه ؟

سه تا بازیکن و کاپیتانم این هفته بازیشون عقب افتاد ولی بازم 39 امتیاز خوبه . اگر بازی می کردند الان 60 به بالا بودم

امتیاز بازیشم اگه از این دو تیم بازیکن داشته باشی به همین جدول راند و مجموع امتیازاتت اضافه میشه .

M o h a m m @ d
29-09-2013, 20:41
جدول هفته یازدهم P30WORLD

جدول راند 11

بدون احتساب امتیاز بازی استقلال -سایپا

جدول لیگ 93-92 هفته یازدهمP30world

vahidgame
29-09-2013, 22:52
چند هفته ست بعضی از بازیکنانم بازی نمی کنن و منم کلا اطلاعی ندارم
توی فوتبال فانتزی های خارجی معمولا خیلی راحت مشخصه که بازیکنی محروم و مصدومه و بازیو از دست داده و به خاطر همین دیگه مشخصه که نباید اون بازیکن رو توی ترکیب گذاشت!

حالا در راستای این قضیه یه سوال خیلی مهم برای من پیش اومده که کسانی که بتونن جواب درست رو بدن به قید قرعه جوایز ارزنده ای به اونا اهدا میشه :دی

توی این فوتبال برای شناسایی اینکه بازیکنی از تیممون مصدوم یا محرومه چه راهی رو پیش رو داریم؟

1- اطلاعات تک تک بازیکنای تیم رو نگاه می کنیم و با توجه به کارت های زرد و قرمزی که توی هفته های قبلی گرفتن ، محرومیت اونا رو تشخیص میدیم همچنین در مورد بازیکنای مصدوم هم به طور شانسی در نظر می گیریم.
2- نیازی به گذاشتن وقت برای دیدن اطلاعات نیست و همه چی رو براساس شانس در نظر می گیریم.
3- برای مصدوم بودن یا محروم بودن بازیکنای مورد نظر هر هفته یه ساعت رو توی نت سرچ می کنیم تا در آخر به یه آمار نسبتا درستی در مورد بازیکنای محروم و مصدوم دست پیدا کنیم.
4- برای این مشکل یه قابلیت خیلی خوبی توی این فوتبال فانتزی وجود داره که به این طریق عمل می کنه. توی صفحه اصلی از گوشه سمت راست بالای صفحه گزینه "ادامه..." و از اون جا گزینه "حذف تیم" رو انتخاب می کنیم و با این قابلیت خیلی خوب این مشکل به طور کامل حل میشه.

M o h a m m @ d
29-09-2013, 22:58
چند هفته ست بعضی از بازیکنانم بازی نمی کنن و منم کلا اطلاعی ندارم
توی فوتبال فانتزی های خارجی معمولا خیلی راحت مشخصه که بازیکنی محروم و مصدومه و بازیو از دست داده و به خاطر همین دیگه مشخصه که نباید اون بازیکن رو توی ترکیب گذاشت!

حالا در راستای این قضیه یه سوال خیلی مهم برای من پیش اومده که کسانی که بتونن جواب درست رو بدن به قید قرعه جوایز ارزنده ای به اونا اهدا میشه

توی این فوتبال برای شناسایی اینکه بازیکنی از تیممون مصدوم یا محرومه چه راهی رو پیش رو داریم؟

1- اطلاعات تک تک بازیکنای تیم رو نگاه می کنیم و با توجه به کارت های زرد و قرمزی که توی هفته های قبلی گرفتن ، محرومیت اونا رو تشخیص میدیم همچنین در مورد بازیکنای مصدوم هم به طور شانسی در نظر می گیریم.
2- نیازی به گذاشتن وقت برای دیدن اطلاعات نیست و همه چی رو براساس شانس در نظر می گیریم.
3- برای مصدوم بودن یا محروم بودن بازیکنای مورد نظر هر هفته یه ساعت رو توی نت سرچ می کنیم تا در آخر به یه آمار نسبتا درستی در مورد بازیکنای محروم و مصدوم دست پیدا کنیم.
4- برای این مشکل یه قابلیت خیلی خوبی توی این فوتبال فانتزی وجود داره که به این طریق عمل می کنه. توی صفحه اصلی از گوشه سمت راست بالای صفحه گزینه "ادامه..." و از اون جا گزینه "حذف تیم" رو انتخاب می کنیم و با این قابلیت خیلی خوب این مشکل به طور کامل حل میشه.

گزینه 4 میشه:دی

M o h a m m @ d
08-10-2013, 19:10
جدول هفته دوازدهم P30WORLD

جدول راند 12
جالبه تو این راند فقط یک گل زده شده :n13:
شکست استقلالتاثیر خودش گذاشته:n28:

بدون احتساب امتیاز بازی استقلال -ملوان

جدول لیگ 93-92 هفته دوازدهم P30world

M o h a m m @ d
21-10-2013, 10:49
جدول هفته سیزدهم P30WORLD

جدول راند 13

جدول لیگ 93-92 هفته سیزدهم P30world

M o h a m m @ d
31-10-2013, 18:15
جدول هفته چهاردهم P30WORLD

جدول راند 14

جدول لیگ 93-92 هفته چهاردهم P30world

shaparak13
01-11-2013, 01:04
منم میتونم شرکت کنم؟؟
میدونم خیلی دیر شده ولی حداقل هر هفته توی رقابت قرار میگیرم..
باشه؟؟:n02::n11:

shaparak13
07-11-2013, 09:56
منم میتونم شرکت کنم؟؟
میدونم خیلی دیر شده ولی حداقل هر هفته توی رقابت قرار میگیرم..
باشه؟؟:n02::n11:
فعلا که تا 21 روز دیگه خبری از مسابقات نیست پس منتظر میمونم از نیم فصل دوم با یه تیم آماده وارد مسابقات میشم:n02::n26:

M o h a m m @ d
01-12-2013, 18:55
جدول هفته پانزدهم P30WORLD

:n12:قهرمان نیم فصل DireWolf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):n12:

تبریک به دوست عزیزمون CATALONIA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هر چند دیر شد:n16:
جدول راند 15

جدول لیگ 93-92 هفته پانزدهم P30world

M o h a m m @ d
01-12-2013, 18:57
جدول هفته شانزدهم P30WORLD

جدول راند 16

جدول لیگ 93-92 هفته شانزدهم P30world

clau
04-01-2014, 13:57
جدول امتیازات دیگه نمیزارین:n27:

M o h a m m @ d
04-01-2014, 19:35
جدول امتیازات دیگه نمیزارین:n27:
طرف دار نداره دیگه حسش نیست جدول بزاریم :n02:

سعی میکنم تا امشب جدول تمام هفته های که نذاشتم بزارم

M o h a m m @ d
04-01-2014, 22:29
جدول هفته هفدهم P30WORLD

جدول راند 17

جدول لیگ 93-92 هفته هفدهم P30world

جدول هفته هیجدهم P30WORLD

جدول راند 18

جدول لیگ 93-92 هفته هجدهم P30world

جدول هفته نوزدهم P30WORLD

جدول راند 19

جدول لیگ 93-92 هفته نوزدهم P30world

جدول هفته بیستم P30WORLD

جدول راند 20

جدول لیگ 93-92 هفته بیستم P30world

M o h a m m @ d
08-01-2014, 22:48
جدول هفته ایست و یکم P30WORLD

جدول راند 21

جدول لیگ 93-92 هفته بیست و یکم P30world

M o h a m m @ d
27-01-2014, 12:24
جدول هفته بیست و دوم P30WORLD

جدول راند 22

جدول لیگ 93-92 هفته بیست و دوم P30world

جدول هفته بیست و سوم P30WORLD

جدول راند 23

جدول لیگ 93-92 هفته بیست و سوم P30world

eman619rv
14-04-2014, 17:57
.... و بدین وسیله پایان" فوتبال فانتزی : لیگ برتر ایران 93-92 " رو اعلام می نماییم.:n02:

تبریک به سامان(مردد) عزیز بابت قهرمانی :n16:... متاسفانه لیست جدول من کامل نیس و امیدوارم یکی از دوستان جدول نهایی رو بذاره . اما مطمئنم با توجه به اختلاف زیاد سامان با رقبا اول بودنش حتمی هستش.

از حق نگذریم فانتزی بی حالی بود ، یکم بچه ها وسطش زده شدن به نحوی که چند هفته اخر کمتر از 3-4 نفر حتی ترکیب تیمشون رو چیدن! دلایلش هم همین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دلایلی هست که قبلا گفته شده.
امیدوارم فانتزی 93-94 ، لیگی پویا تر و البته با سیستم بهتر و پیشرفته تر اجرا بشه تا ما هم دوباره در لیگ p30world دور هم جمع بشیم.

M o h a m m @ d
15-04-2014, 18:23
جدول هفته سی ام P30WORLD

قهرمان لیگ P30world
FCsteghlal2013
جدول راند 30

جدول لیگ 93-92 هفته 30 P30world

.

Amir_oscar
29-07-2014, 14:18
آقا ما که اجازه‌ی زدن تاپیک نداریم تو انجمن. یه مسلمونی تاپیک لیگ امسال رو بزنه. از پنجشنبه شروع می‌شه لیگ.

Amir M.ohAma.D
30-07-2014, 12:53
فوتبال فانتزی : لیگ برتر ایران 94-93 | همراه با جوایز ارزنده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])