PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر شما درباره خرید از بانه چیه

tofighsob
22-07-2013, 15:39
سلام
اساتیئد و دوستان عزیز نظر شما درباره خرید از بانه چیه مرسی من میخوام لباسشویی و ال سی دی و یخچالم از اونجا بخرم میگن اونجا ارزان مرسی

mehdig20
22-07-2013, 16:03
فکر نمیکنم دیگه خیلی فرق داشته باشه,خصوصا تو برندایی مثل ال جی و سامسونگ!
بعد خرید از اونجا ریسکش هم بالاتره,چون اجناس گارانتی ندارن و احتمال خرابی وجود داره!
باز دوستانی که تجربه داشن بهتره بیان جواب بدن!

majid_306
29-07-2013, 05:31
بانه و شهرهای مرزی برای خرید ال سی دی و کولر مناسبند ولی برای لوازم خانگی نه. یا اجناس تقلبی هستند که تشخیص اون به این سادگی هم نیست و یا جنس اصل با قیمت مشابه شرکتهای وارد کننده (گارانتی دار) فروخته میشه!

jahangardi
09-08-2013, 12:38
سلام دوستان تا 4 یا 5 سال پیش بین قیمت های بانه با تهران خیلی تفاوت بود و این تفاوت قیمت باعث می شد ریسک نداشتن خدمات پس از فروش را بپوشاند اما الان خیلی هم تفاوت قیمت وجود ندارد و موضوعات ناخوشایندی که جدیدا رخ می دهد خرید از بانه را خیلی جذاب نمی کند. ( همسایه ما سال 90 از بانه کولر گازی هیتاچی خرید امسال که کمپرسورش سوخت تعمیرکار بهشون گفت کلا کمپرسور هیتاچی نبوده و متفرقه است و گویا قبل از فروش قطعات تعویض می کنند و تعمیر کار گفته بود اصل قطعات را در خیابان اکباتان (نزدیک بهارستان) جدا می فروشند):n28:

Ro mina
29-09-2013, 10:23
خرید از بانه خوبه بشرطی که بتونین کالای اصل و از طرح اصل تشخیص بدین ! البته قیمتاشم تفاوت کمی با تهران داره

sh_asian
13-10-2013, 11:10
از بانه خیلی با احتیاط خرید کنید. حتما جعبه رو باز کنید وسیله رو به برق بزنید و تست کنید آکبند نیارید اینجا باز کنین که سرتون کلاه رفته!
ما یه بخار شور پسندیدیم گفتیم باز کنه تست کنه که میگفت سالمه! اصرار کردیم و آب ریختیم توش تستش کردیم اصلا کلا کار نمی کرد!شانسی آوردیم.

sangol
30-12-2013, 16:28
اصلا خرید نکنید
من 2تا تلوزیون از بانه خریدم عین 2 تاش هم مشکل دار تمام مواردیم که دوستان میگن رعایت کردم
از منصف ترینشو نم خریدم بازم کلاه رفت سرم
اینجا بگیر 1کم گرونتر اما ......

MDT001
19-04-2015, 13:42
من با نظر دوستمون آقا مجید موافقم که بانه برای خرید تلویزیون و کولر خوبه.اون هم جنس اصل.من خودم به تازگی یک تلویزیون 55 اینچ از بانه گرفتم. LG 55LB 7200
.من این تلویزیون را بعد از تحقیقات فراوان در کل سایتها و مقایسه آن با آخرین محصول تولید شده در سایت ال جی گلدیران، از سایت بانه ویترین خریداری کردم.همانطور که می دانید آخرین مدل تلویزیون فول اچ دی که توسط گلدیران عرضه میشود سری LB69000 می باشد که آخرین سایز آن 47 اینچ است.اگر بخواهید 55 اینچ بگیرید باید به سراغ یک مدل پایینتر که سری LB67000 میباشد بروید.یعنی مدل 55LB67000 که قیمت آن 4,700,000 تومان میباشد.در ضمن MCI مدل 55LB67000 برابر با 500Hz می باشد.ولی MCI مدل 55LB7200 برابر با 800Hz میباشد.من لینک سایت اصلی این مدل را در زیر برای آگاهی بیشتر شما دوستان قرار میدهم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط دو نکته را جهت راهنمایی شما دوستان عرض کنم:
1-تلویزیونهای ال جی ساخت ایران با 5 رقم شماره بعد از حروف مشخص میشود.شما اگر در کل سایتهای ال جی خود کشور کره،اروپا،آفریقا،آسیا و آمریکا مراجعه کنید تعداد ارقام بعد از حروف 4 رقم میباشد.یعنی در اصل مدلی مثل 47LB67000 مدل اصلی آن در سایت LG برابر است با 47LB6900
2-شرکت ال جی برای تخصیص مدلهای تلویزیون خود برای مناطق مختلف بعد از 4 رقم آخر یک خط تیره و سپس دو حرف لاتین قرار میدهد.به عنوان مثال 47LB6900-CA برای سایت کانادا و 47LB6900-UN برای سایت آمریکا میباشد.توجه داشته باشید شرکت ال جی در همه کشورها، سایت و یا کارخانه تولید یا مونتاژ ندارد.برای همین محصولات آن کشورهایی که در آن ها سایت تولیدی ندارد، در خود کره تولید و به آن کشورها با کد مشخصه خودشان صادر میشود. در حال حاضر تلویزیونهای ال جی موجود در بانه از عراق وارد میشود.شرکت کره ای LG محصولات خود را برای کشورهای عراق-اردن-لبنان و سوریه و ... با کد مشخصه TA یا TB صادر میکند و این مجموعه کشورها را با نام خاور شرق دور (LEVANT) منطقه بندی کرده است.
من قبل از خرید از سایت بانه ویترین درخواست کردم که تصویری از بارکد و سریال روی محصول درخواستی را برای من ارسال کنند که ایشان با کمال میل و احترام قبول کردند.من همان سریال را در سایت LG رجیستر کردم.دستگاه اصل کره است.(بارکد محصول با رقم 880 شروع میشود که مربوط به کشور کره است).
در کل پیشنهاد من برای کسانی که قصد خرید این مدل را از بانه دارند ذرهای شک نداشته باشند.محصولی میخرید که تماما ساخت کره است.محصولی میخرید که کیفیت آن از تلویزیونهای ساخت گلدیران بالاتر است.در ضمن نور پس زمینه این مدل DIRECT LED و دارای قابلیت LOCAL DIMMING میباشد.

khaxar
16-07-2015, 12:19
سلام دوستان- من یه ال ای دی از بانه خریدم LG LT660-H تو سایت خود ال جی هست ولی تو سایت گلدیران نیست و کلا تو ایران نیست
هنوز روشن نکردمش ، کسی میتونه اطلاعاتی بهم بده ببینم این مدل خوبه یا نه؟
ردش کنم یا نگهش دارم؟
لطفا کمک کنید:n28::n28::n28::n28: