PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيشنهاد در مورد خريد دوربين ديجيتال...

The End
12-08-2006, 18:59
سلام:
من مي خوام يه دوربين ديجيتال تا حد 300تومن بخرم زياد نمي خوام حرفه اي كار كنم يعني بيشتر براي گرفتن يادگاري و عكسهاي خانوادگي و دوستان و اين حرفها مي خوام ولي كيفيتش برام مهمه كه خوب باشه براي چاپ هم زياد نمي خوام تو كامپيوتر مي خوام ببينم بيشتر ولي كيفيتش براي چاپ هم بايد قابل قبول باشه تحقيقاتي كه كردم به اين نتيجه رسيدم كه برندش (كنن ) باشه منتها بين 2 تا مدلش موندم كدومو بگيرم يكي ( آ 700) يكي هم (ايكسوز 750) اولي 6مگا پيكسله با 6ايكس زوم اوپتيكال و دومي 7.1 مگا پيكسل با 3 ايكس زوم ولي دومي اسليم هستش. از كسايي كه با اين 2مدل آشنا هستند و كار كردند خواهش مي كنم يه راهنمايي بكنن منو كه كدومشو بگيرم و اينكه قيمت هر كدومش هم اگه مي دونن بگن اگه مدل هاي بهتري تو اين رنج مدنظرشون هست هم بگن خواهشا...
منتظرما چون فردا پس فردا مي خوام برم بگيرم

Ali Alizadeh Mansouri
12-08-2006, 21:59
سلام،
اول تبریک می گویم به خاطر انتخابهای بسیار خوبی که انجام داده اید.
من خودم یه A620 دارم و ازش کاملا راضیم. A720 رو هم بررسی کردم و امکانات جدیدتر و بهتری نسبت به مدلهای قبلی داره. ولی اطلاعاتی در مورد IX 750 پیدا نکردم. طبق گفته ی شما چاپ برایتان خیلی اهمیت نداره و با 6 مگاپیکسل هم می تونید عکسهای نسبتا بزرگی چاپ کنید و به نظر من اینجا زوم برتری خیلی بیشتری داره: اصلا دلتان نمی خواهد جزئیات صحنه ای رو به خاطر زوم کمتر از فاصله ی بیشتر از دست بدهید. البته بعضی از افراد عقیده دارند زوم کمتر رو می شه با پا (نزدیک شدن به سوژه) جبران کرد. در مورد نازک بودن دوربین هم تصمیم با خود شماست که کدام یک رو ترجیح می دهید ولی به نظر من بهتره جزئیات بیشتری از این دو دوربین رو مقایسه کنید.
همچنین بهترین جا برای کسب نظر افراد سایت عکاسی به آدرس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
است که شما می توانید در انجمن این سایت عضو شده و نظرات اعضا رو جویا شوید. توصیه می کنم حتما این کارو بکنید چون از مبتدی و حرفه ای همه در این سایت عضو هستند و اطلاعات زیادی دارند.
همچنین به سایتهای زیر برای جزئیات دقیقتر می توانید مراجعه کنید:
سایت کانن برای مقایسه ی مدلهای مختلف دوربینهای نیمه حرفه ای:

سایت کنن شامل اطلاعات کامل در مورد دوربین کانن A700:

اطلاعات کامل در مورد A700:

اطلاعات کامل در مورد A700:

همین طور در سایتهای فوق می تونید اطلاعات در مورد مدلهای دیگه(مثل IX 750) هم پیدا کنید و اونها رو با هم مقایسه کنید.
موفق باشید.

The End
13-08-2006, 14:19
ممنون دوست عزیز از راهنماییتون