PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار بازیابی عکس

Mr UNTD
20-07-2013, 17:05
سلام
دوستان سیستمم یه مخرب تروجان گرفته بود . این تروجان متاسفانه زده تمام اطلاعات عکسمو پاک که چه عرض کنم،خراب کرده و جاشون عکسایی با حجم 1KB قرار داده.بعد با نرم افزار Get Data Back هم که میام ریکاوری کنم چیز خاصی نصیبم نمیشه.چون عکسایی رو که پیدا میکنه 25 بیاتی هستن !!! ممنون میشم تو این زمینه کمکم کنید.راستش عکسا برام مهمن چون عکسایین که چند سالی بود مشغول جمع آوریشون بودم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI . R
20-07-2013, 17:46
سلام . شما میتونید این نرم افزار رو هم امتحان کنید : ( نرم افزار خوبیه در زمینه بازیابی عکس و ... ) :n01:

Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr UNTD
21-07-2013, 13:44
تست کردم و تا حد.دی راضیم.بیشتر عکسا رو برگردوند.
فقط نمیدونم چرا وقتی از آپشن Deleted File نرم افزارای ریکاوری استفاده میکنم چیزی بر نمیگرده !!! پس اگه عکسا حذف نشدن جریان چیه چه بلایی به سرشون اومده؟!!!

ALI . R
21-07-2013, 14:00
تست کردم و تا حد.دی راضیم.بیشتر عکسا رو برگردوند.
فقط نمیدونم چرا وقتی از آپشن Deleted File نرم افزارای ریکاوری استفاده میکنم چیزی بر نمیگرده !!! پس اگه عکسا حذف نشدن جریان چیه چه بلایی به سرشون اومده؟!!!
خب این نرم افزارها همه اطلاعات رو مثلا عکس رو به صورت کامل و تضمینی بازیابی نمیکنن ! ( ولی من از این نرم افزاری که بهتون معرفی کردم راضیم. خودم هم تست کردم برای بازیابی عکس ! )
شایدم سیستم شما ویروسی شده باشه . یا شایدم همون مخربی که شما گفتید عکس هاتون رو از بین برده ! :n01: