PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کاهش سرعت شدید تمام کاربران در ساعات شبانه + لینک رسیدگی

+ f.a.r.i
19-07-2013, 07:10
مشکل کاهش سرعت شدید تمام سایت های دانلود

شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت همانند : پارس انلاین، مخابرات ، شاتل و ...... دسترسی به بعضی IP های سایت های دانلود و لیچر های معرف و .... رو محدود کرده برای اینکه دانلود شبانه با سرعت کمتر در نتیجه هر شب حجم کمتری

رو دانلود کنید .

من اعتراض زدم گفتم خواهان فسخ قرار داد و برگشت مبلغ سرویس خریداری شده هستم به دلیل فوق . چون من کارم اکثرا دانلود هستش . به خاطر همین گفتن رسیدگی میشه و بعد از 2 روز دیدم سرعت به روال سابق برگشت .

اگر شما هم مشکل سرعت دانلود شبانه دارید از این لینک اعتراض کنید .

..............................

نحوه اعتراض و درخواست رسیدگی :

1- وارد این لینک بشین .

پارس انلاین :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاتل :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- بر روی فرم ارسال پیام کلیک کنید .

3- پیامتون رو بنویسید . ( نامی که باهاش سرویس ADSL خریدید + شماره تلفن ثابت رو هم بنویسین + بگین که مشکل سرعت دانلود شبانه دارین و )

4- بر روی دکمه ارسال پیام کلیک کنید .

بعدا باهاتون تماس گرفته میشه

ehsanbh
19-07-2013, 09:48
با تشکر از اطلاع رسانی شما .من از پیشگامان سرویس دارم دیشب این مشکل رو متوجه شدم.دانلود از آپلود باز حتی زیر یک کیلو بایت هم میرسید.
ولی دوست عزیز حالا که میبینم خیلی از ISP ها این مشکل رو با هم و در یک زمان پیدا کردن احتمالا مشکل از شیرفلکه باشه ؟

+ f.a.r.i
19-07-2013, 12:20
مشکل از خود شرکت ها ست .......باید انقدر پیغام بدیم تا کاری کنن:n16:

italodance
20-07-2013, 08:32
اینجوری که شما نوشتید مخابرات هم هست پس باز دست مخابرات و زیر ساخت و ...اینهاست انها بکنند خصوصی ها هم میشند دیگه پس عمومی است