PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شیر کردن اینترنت وایرلس به وسیله مودم ADSL وایرلس

GeNERAL PoUYA
16-07-2013, 22:50
سلام
من یک کافی نت دارم که با شبکه وایرلس کار میکنه،
میخواستم از اینترنت روی موبایل استفاده کنم،راهی هست به وسیله مودم ADSL این کارو کنم؟مثلاً وصل کردن آنتن به روتر...یا مثلاً دستگاه خاصی میخواد؟

ممنون :n12:

hugo93
16-07-2013, 23:23
سلام
اگه گوشی شما قابلیت wirless داشته باشه فقط wirless گوشی رو on میکنید و بعد پسورد رو میزنید و بویسله مودم وایرلس کانکت میشید:n24:

نیازی به کارای دیگه نیس

GeNERAL PoUYA
16-07-2013, 23:31
سلام
اگه گوشی شما قابلیت wirless داشته باشه فقط wirless گوشی رو on میکنید و بعد پسورد رو میزنید و بویسله مودم وایرلس کانکت میشید:n24:

نیازی به کارای دیگه نیس
:n04::n04::n04:

منظورم استفاده از اینترنت وایرلس کافی نته،مثلاً از مودم ADSL استفاده کنم که شِیر کنم اون اینترنت رو ...

mohammad ahmadi
16-07-2013, 23:35
مگه مودم شما وایرلس نیست؟ اگه نیست میتونی یه اکسس پوینت نصب کنی

hugo93
16-07-2013, 23:37
:n04::n04::n04:

منظورم استفاده از اینترنت وایرلس کافی نته،مثلاً از مودم ADSL استفاده کنم که شِیر کنم اون اینترنت رو ...
:n08: یه لحظه به خودم گفتما...این دوستمون چطوری با داشتن کافی نت این چیزو بلد نیست
راستی منظورت دقیقا چیه:n29:
چون وقتی مودم وایرلس باشه دیگه در مورد چی سوال دارین

arash59b
16-07-2013, 23:38
سلام
من یک کافی نت دارم که با شبکه وایرلس کار میکنه،

منظورتون اینه که همه سیستم های موحود در کافی نت بصورت وایرلس اینترنت رو دریافت می کنند؟ یا اینترنت شما بصورت اینترنت وایرلس (رادیو هست)؟

سوال تون گنگه؟:n13:

نوع اینترتی که دارید چیه؟

mohammad ahmadi
16-07-2013, 23:41
مدل مودمت رو بگو

GeNERAL PoUYA
16-07-2013, 23:48
مدل مودمت رو بگو

منظورتون اینه که همه سیستم های موحود در کافی نت بصورت وایرلس اینترنت رو دریافت می کنند؟ یا اینترنت شما بصورت اینترنت وایرلس (رادیو هست)؟

سوال تون گنگه؟:n13:

نوع اینترتی که دارید چیه؟

:n08: یه لحظه به خودم گفتما...این دوستمون چطوری با داشتن کافی نت این چیزو بلد نیست
راستی منظورت دقیقا چیه:n29:
چون وقتی مودم وایرلس باشه دیگه در مورد چی سوال دارین

مگه مودم شما وایرلس نیست؟ اگه نیست میتونی یه اکسس پوینت نصب کنی

شرمنده سوالم گنگه...
ببینید اینترنتِ کافی نت به وسیله شبکه وایرلسی که از ISP میاد تامین میشه، و روی گوشی نمیشه استفاده کرد،میخوام این اینترنت رو روی گوشی استفاده کنم مثلاً با استفاده از شِیر کردن اون به وسیله مودم ADSL ,راهی هست؟

arash59b
16-07-2013, 23:50
شرمنده سوالم گنگه...
ببینید اینترنتِ کافی نت به وسیله شبکه وایرلسی که از ISP میاد تامین میشه، و روی گوشی نمیشه استفاده کرد،میخوام این اینترنت رو روی گوشی استفاده کنم مثلاً با استفاده از شِیر کردن اون به وسیله مودم ADSL ,راهی هست؟

کار شما با مودم وایرلس راه نمی افته باید یه روتر وایرلس بگیرید

با روتر به راحتی می تونید اینترنت رو شیر کنید مخصوصا اگه PC هاتون کارت وایرلس هم داشته باشند.

GeNERAL PoUYA
16-07-2013, 23:52
کار شما با مودم وایرلس راه نمی افته باید یه روتر وایرلس بگیرید

دمتون گرم:n16:،الان توی دیجی‌کالا دیدم،فکر کردم شاید راهی باشه تا با استفاده از مودم ADSL بشه اون کارو کرد...
ممنون از همه دوستایی که کمک کردن :n12:

arash59b
16-07-2013, 23:55
دمتون گرم:n16:،الان توی دیجی‌کالا دیدم،فکر کردم شاید راهی باشه تا با استفاده از مودم ADSL بشه اون کارو کرد...
ممنون از همه دوستایی که کمک کردن :n12:

هر دوشون شبیه همن شاید چیری که دیدی روتر بوده

یه راه ساده تر هم هست اینکه برای سیستم خودت (اصلی) تو کافی نت کارت شبکه وایرلس بزاری