PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : P30World = 1.000.000 Users

Meisam
16-07-2013, 16:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Forum.P30World.Com
Happy 1.000.000 Users

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و کاربران گرامی انجمن های P30World

خیـلی با خودم کلنجار رفتم که این تاپیک رو چطور آغاز کنم، تاپیکی که خبر از اتفاقی مهـم و مبارک داره، پس تصمیم گرفتم بی مقدمه به موضوع بپردازم
امروز انجمن های P30World در یک نقطه ی مهم و تاریخی قرار گرفته، تعداد اعضای انجمن ها از مرز " 1.000.000 - یـک مـیــلـیـون عـضـو " گذشت
در ابتدا این خبر خوش رو به تک تک دوستان خوبم و کاربران عزیز انجمن ها و همچنین اعضای تیم مدیریت انجمن ها تبریک میگم.

مطمئنا اعـضــای هر انجمن مهم ترین برتری و قدرت آن انجمن محسوب میشوند و بدون شک اعضای خوب و دوست داشتنی انجمن های P30World
مهم ترین عامل برای پیشرفت و رشد این مجموعه بوده و سهم بـزرگی از پیشرفت P30World مدیون تمامی کاربران خوب و دوست داشتنی آن است که
در این سالها به فعالیت مفید و سازنده در P30World مشغول بوده اند.
در این مسیر گروهی از بهترین و نخبه ترین اعضا به عنوان عضوی از تیم مدیریت انجمن ها در گروه های مختلف مدیریتی در طی این سال های طولانی
برای پیشرفت P30World زحمت کشیدند که زحمات بی دریغ و خاطرات شیرین فعالیت همه ی دوستان عزیز در گروه مدیریت انجمن ها در تمام این سالها
از ذهن و خاطره ی ما محو نخواهد شد و P30World مدیون زحمات تک تک عزیزانی است که عضوی از تیم مدیریت این مجموعه بوده اند.

در پست بعد توضیحی کوتاه درباره انجمن ها و آماری از اتفاقات و رویدادهای مهم به همراه تعدادی تصاویر خاطره انگیز از انجمن های P30World به همراه
لوگوهای مختلف انجمن ها به نمایش در خواهد آمد.

در پایان از طرف خودم به نمایندگی از تیم P30World به همه اعضای P30World و همچنین اعضای تیم مدیریت انجمن ها تبریک عرض میکنم و برای همه
آرزوی بهترین ها رو دارم، امیدوارم روزها و اتفاقات خوبی در پیش رو باشد.

ســپـاس
مـیــثـــم
به نمایندگی از تیم مدیران

Meisam
16-07-2013, 16:36
به همت Shahin King عزیز و اعضای تیم گرافیک انجمن ها و به مناسبت عضویت یک میلیون کاربر در انجمن های P30World
مسابقه ی طراحی والپیپر با موضوع " میلیونی شدن اعضای انجمن های P30word " برگزار شد که طرح های برگزیده مسابقه
اعلام و والپیپر های برگزیده جهت دانلود معرفی میگردند.

<tbody>

طرح برگزیده ی اول، طراح : mf.designing

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دریافت کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با حجم : 2.73 مگابایت
(1600*2560)

طرح برگزیده ی دوم، طراح : Navid Rahimi Rad

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دریافت کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با حجم : 1.10 مگابایت
(1600*2560)

طرح برگزیده ی سوم، طراح : JVC
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دریافت کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با حجم : 625 کیلوبایت
(1600*2560)

</tbody>

Meisam
16-07-2013, 16:37
به نام دِل

در 18 آذر ماه سال 1382 وب سایت P30World ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با هدف معرفی و دانلود جدیدترین نرم افزارهای روز دنیا افتتاح شد و بعد از گذشت چند ماه تصمیم به
افتتاح انجمن های گفتگو با هدف دربرگیری تمـامی موضوعات تخصصی در حوزه های نرم افزار، سخت افزار، تکنولوژی، اینترنت و ... و همچنین پرداختن
به سایر موضوعات علمی و عمومی گرفته شد، و در تاریخ 29 خرداد ماه سال 1383 ( نــٌـه ســال و 27 روز پیش) انجمن های P30World ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) افتتاح شد

ابتدا انجمن ها تحت سیستم PHPBB راه اندازی شد و بعد از گذشت یک سال و چند ماه در تاریخ 19 شهریور سال 1384 به سیستم vbulletin ارتقا
یافت و همچنان با همین سیستم در خدمت کاربران قرار دارد.

تمام اطلاعات زیر براساس آخرین اطلاعات تا تاریخ 1392/4/25

<tbody>
تاریخ افتتاح انجمن
29 خرداد 1383

سیستم ابتدایی
PHPBB از تاریخ 29 خرداد 1383 الی 19 شهریور 1384

سیستم جدید
vbulletin از تاریخ 19 شهریور 1384 تا هم اکنون

تغییر نسخه vbulletin (ارتقا به نسخه 3.6.7)
30 تیر 1386

تغییر نسخه vbulletin (ارتقا به نسخه 3.7)
12 خرداد 1387

تغییر نسخه vbulletin (ارتقا به نسخه 3.8.1)
12 بهمن 1387

تغییر نسخه vbulletin (ارتقا به نسخه 4.1.12)
1 خرداد 1391

تعداد کل اعضا ثبت نام شده تا تاریخ 1392/4/25
1.000.000 یک مــیــلـــیـــون

تعداد کاربرانی که در حال حاضر عنوان "کاربر فعال" رو در اختیار دارند
313 نفر

تعداد کل اعضای بازنشسته ی تیم مدیریت
151 نفر

تعداد مدیران فعلی
22 نفر

تعداد ناظرین فعلی
72 نفر

دستیار ادمین
1 نفر

ادمین
2 نفر

سوپرمدیر
4 نفر

بیشترین پست ارسال شده
jafarian ناظر فعلی انجمن نرم افزار با 37,674 پست

بیشترین پست ارسال شده در یک تاپیک
Tribal Wars - جنگهای قبیله ای | تعداد 47,109 پست

بیشترین مشاهده از یک تاپیک
Shatel ADSL / شركت شاتل | تعداد 1,925,090 مشاهده

بیشترین پست ایجاد شده در یک انجمن
انجمن اینترنت و شبکه | بیش از 600 هزار پست

بیشترین تاپیک ایجاد شده در یک انجمن
انجمن درخواست نرم افزار | بیش از 30 هزار تاپیک

بیشترین تعداد تاپیک در یک مجموعه انجمن های هم موضوع (سربرگ)
سربرگ نرم افزار و سیستم عامل | بیش از 110 هزار تاپیک

بیشترین تعداد پست در یک مجموعه انجمن های هم موضوع (سربرگ)
سربرگ علم فرهنگ هنر | بیش از 1 میلیون و 50 هزار پست

بالاترین نسبت بین پست ها و تاپیک های یک انجمن
انجمن کلوپ اسمارت فون ها | نسبت 130 پست در تایپک

بالاترین نسبت بین پست ها و تاپیک های مجموعه ای از انجمن های
هم موضوع (سربرگ)
سربرگ بازی های ویدیویی | نسبت 83 پست در تاپیک

</tbody>

Meisam
16-07-2013, 16:38
لوگوهای انجمن های P30World :

<tbody>
لوگوی ابتدایی انجمن ها در سیستم PHPBB

لوگوی ابتدایی انجمن ها در سیستم vbulletin

سیر تکاملی 1

سیر تکاملی 2

سیر تکاملی 3

سیر تکاملی 4 (آخرین لوگو قبل از ارتقا به نسخه 4)

سیر تکاملی 5 (لوگوی فعلی بعد از ارتقا به نسخه 4)

</tbody>

لوگوهای انجمن P30World به مناسبت نوروز :

<tbody>
نوروز 1385

نوروز 1386

نوروز 1387

نوروز 1388

نوروز 1389

نوروز 1390

نوروز 1391

نوروز 1392

نوروز 1393

نوروز 1394

نوروز 1395

نوروز 1396

نوروز 1397

</tbody>

لوگوهای مناسبتی انجمن های P30World :

<tbody>
عضویت 100.000 صدهزار یوزر

جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی

تولد 9 سالگی انجمن ها
و عضویت 1.000.000 یوزر

عضویت 1.000.000 یوزر

تولد 10 سالگی انجمن ها
و جام جهانی 2014 برزیل

تولد 11 سالگی انجمن ها

تولد 12 سالگی انجمن ها و جام ملت های اروپا 2016

جام جهانی 2018 روسیه

</tbody>

saghy
16-07-2013, 16:39
اول از همه سلام میکنم به رفقای عزیز قدیم . منم نمیدونم راستش از کجا با چی شروع کنم. کافی بود فقط به اولین اماری که دادی نگاه کنم و یک دنیا حرف بیاد توی ذهنم.
راستی چقدر زود گذشت .. میثم یادت هست بیست هزار کاربری و .... یادت هست خوشحالی دویست کاربر آنلاین ... ؟ چقدر زود گذشت و چقدر خوشحالم که این گذشتن برای بروبچه های پی سی ورلد با همه خستگی ها و تلاش ها و سختی های راه بعد حدود ده سال خیلی قشنگ و پربار بوده.
از حق نگذرم مواردی بوده که من گاها توی صحبت با رفقا یا مثال زدنهام ازش استفاده میکنم . و فکر میکنم که جمیع این موارد رفتاری و سیاستگذاری و اخلاقی بوده که امروز، اون نهال کوچیک پی سی ورلد با چهار پنج شاخه کوچیک ، تبدیل به یک درخت تنومند و پر بار شده.
از طرف خودم یه خسته نباشید میگم به میثم که همیشه به عنوان سخنگوی تیم پی سی ورلد بهترین روابط و ارتباط هارو گرفته .... خسته نباشید میگم به سینای عزیز که با اون حس احتیاط و جانب سنجی اش همیشه با مدیریتی جمعی و گروهی بهترین امکانات و رفتارها را پیاده کرده .... خسته نباشید میگم به علی گرامی که همیشه با دقت مثال زدنی خودش بهترین ها را در محدوده وظیفه ای خودش عرضه کرد.خسته نباشید میگم به همه مدیرای زهوار در رفته عین خودم که زمانی بهترین ساعت های علمی و تفریحی و اینجا میگذروندیم و خدا قوت میگم به همه دست اندرکار ها و مدیرانی که امروز برای اعطلای علمی و فنی دارن روی پی سی ورلد زحمت میکشن .

و در اخر به خودم مغرورم از داشتن دوستان با اخلاق و باوفایی که بعد سالها حتی فراموشم نکردن.
یاحق

MaFia
16-07-2013, 16:40
درود به همه دوستان عزیزم چه اون دوستی که این ماه وارد جمع ما شده چه دوستانی که از سال اول بودن در کنار انجمن
خیلی افتخار می کنم که یه محیط کوچیک روز به روز رشد کرد و به اینجا رسید و من تونستم این توفیق رو داشته باشم و بزرگ شدن و به ثمر رسیدنش رو ببینم
جا داره از مدیریت اصلی انجمن میثم و سینا و تمام مدیران و همکاران و کاربران فعال و ... که از روز اول زحمت کشیدن تا نهال کوچیک ما ریشه بده و به اینجا برسه تشکر کنم
تمام دوستانی که در گذشته بودن و زحمت کشیدن و انجمن رو به دوستان در حال حاظر فعال تحویل دادن و چه دوستانی که الان با بودنشون راه رو ادامه می دن رو یاد کنم اگه اسم ها رو بخوام در این لحظه ببرم باید از یه لیستی که طبق آمار میثم عزیز بالغ بر بیش از 500 عزیز در تیم مدیریت و یک میلیون کاربر که با بودنشون باعث شده فروم به اینجا برسه یاد کنم
امیدوارم روزی برسه که یادی از این روز کنیم و با خنده ای به عدد 1 میلیون جشنی برای ده میلیون کاربری بگیریم که عضو این خانواده شده و شک ندارم اون روز رو هم در پیش داریم به امید اون روز

Shahin King
16-07-2013, 16:41
عزيزان و گراميان سلام

پيرمردها همه هستند :n01: بزرگاني كه براي پيشرفت و بزرگ شدن P30world دوست داشتي تلاش كردند . با آن زندگي كردند ...
بنده نيز در كنار همه ي بزرگان و زحمت كشان و دلسوزان P30world عزيز زندگي كردم ، عشق كردم ... :n11:
روزها و شب ها و لحظات زيبايي در دنيايي خارج از دنياي واقعي كه بعضي وقت ها محبت و انسانيت درونش واقعي تر و باور پذيرتر از دنياي واقعي بود و هست!
با انسان هايي آشناشدم كه ايمان دارم در دنياي خارج از اينجا نيز همانگونه خواهند بود كه اينجا از بنده دل و جان ربوده اند .

.
.
.

ميليوني شدن انجمن بزرگ P30world را به همه ي اعضاء دوست داشتي و گرامي تبريك عرض ميكنم .

هميشه شاد و پيروز و سربلند باشيد

كوچك همه شما
شاهين :11:

Mehran
16-07-2013, 16:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] P30World واحد میلیونی

سلام به همه ی دوستان انجمن عزیز P30World به عنوان یکی از یک میلیون عضو انجمن، این اتفاق بزرگ رو به همه تبریک میگم. پی سی ورلد رو همه ی اعضاش به اینجا رسوندن، اعضای قدیمی، اعضای جدید
همه ی اونهایی که بن شدن، حذف دسترسی شدن، در انجمن عضو شدن بدون اینکه جواب سوالشون رو بگیرن، کاربران فعـالی که بازوی اجرایی پی سی ورلد بودن، همکاران، ناظرین و مدیران انجمن ها، که همه
دغدغه شون رونق بخشیدن بیشتر به انجمن شون بوده، مدیران ارشد دستیار ادمین و ادمین هایی که نزدیک ده ساله زندگیشون پی سی ورلد بوده. در مدت این چند سال پی سی ورلد روزهای تلخ و شیرین زیادی
داشته بعضی روزها تحرک و انرژی و فعالیت، و بعضی روزهای دیگه رکود و سکوت.... برآیند همه ی این روزها و فراز و فرود ها، پی سی رولد رو به جایگاه فعلیش رسونده. در این مدت افراد زیادی برای رشد انجمن
تلاش کردن که اگر در برهه ی زمانی خاص خودشون، به بهترین شکل ممکن عمل نمیکردن پی سی ورلد الان، پی سی ورلد الان نبود !

■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■

برای خیلی از ما " P30World فراتر از یک انجمن " هست، خیلی از وقت ها شادی هامون رو با هم تقسیم کردیم، در روزهای تلخ با هم درد دل کردیم و در کنار هم بودیم. یک کلام، باهم خندیدم، باهم گریه کردیم
و با هم زندگی کردیم... و پی سی ورلد، این خانواده ی مجازی میلیون نفری جزء مهمی از زندگی و خاطرات واقعی همه ی ماست.. امیدوارم میلیونی شدن، نقطه ی عطفی در روند انجمنمون باشه و همه باهم
و در کنار هم بتونیم روزهای خیلی خوبی برای انجمنمون رقم بزنیم و پی سی ورلد رو به نقطه ی اوجش برسونیم و همیشه بهش افتخار کنیم. :)

با تشکر مهران...

Ezel
16-07-2013, 16:43
دوستان سلام /

روز و لحظه ی خاصی رو شاهد هستیم ؛ لحظه ای که برای اولین بار تعداد کاربران یک انجمن فارسی زبان میلیونی میشه ...

برای خیلی از ماها پی سی جایگاه ویژه ای داره که حتی باعث میشه لحظاتی که خارج از نت هستیم رو هم بعضا به پی سی و اتفاقاتش فکر کنیم ...

برای شخص من پی سی اونقدر ارزش داره که حتی شبکه های اجتماعی که با هیچکدوم از محدودیتهای پی سی روبرو نیستند هم نتونستن در نظر من پی سی رو ضربه کنن و جای اونو بگیرن /

--------------------------------------------------------------------

حالا و امروز ؛ این کودک 9 ساله یه دفترچه حساب پس انداز یک میلیونی براش افتتاح شده که مهمترین پشتوانش هم همین یک میلیون هستن ؛ و این کودک 9 ساله اینقدر توانایی و پتانسیل داره که اندوخته ی خودش رو چند برابر بکنه و حتی با هم رده های خودش در جهان رقابت بکنه /

امیدوارم همونطور که تا امروز و تا این لحظه و در طی مسیر ، همراه هم بودیم کماکان در کنار هم باشیم و لحظات خوب رو همچنان برای هم و با هم رقم بزنیم و همواره به خاطر داشته باشیم که ایراد و کم و کاست در همه جا وجود داره اما مهم اینه که همه با کمک هم به رفع کاستی ها بپردازیم و با همیاری ، مسیر رو هموار تر کنیم .:n01:

امضا

یوزر شماره ی 164555 انجمن P30World

Kurosh
16-07-2013, 19:58
یعنی واقعاً الان یه میلیون نفر شدیم ؟! :دی
خیلیه که ... : دی

الان میشه گفت 1.5 درصد از جمعیت ایران عضو پیسی‌ورلدن :دی

ایشالا روزی برسه که این یه میلیون چند ده میلیون بشه و همه مردم بتونن علایق،‌ سلایق و اطلاعاتشون رو با هم تو همچین محیطایی به اشتراک بگذارن :n12:

مبارک همه اعضاش، مدیراش، عاشقاش ... :n12:

amin khan
16-07-2013, 20:23
به به به
همیشه عادت کرده بودیم اینجا جمع میشدیم تولد p30world رو تبریک میگفتیم
ولی این یکی خیلی فرق میکنه
ایشالله که این خانواده همچنان بزرگتر بشه

A-H Entertainment
16-07-2013, 20:29
امروز لحظه ی بزرگی برای انجمنه که این لحظه حاصل تلاش و زحمت های تیم مدیریت سایت و بقیه بچه های گل پی سی از جمله مدیران،ناظرین،همکاران و سایر اعضای فعاله . . .
این لحظه بزرگ رو به همه مخصوصا تیم زحمتکش مدیریت تبریک میگم :»

A M ! N
16-07-2013, 20:33
سلام سلام... یک میلیوووووووون :n19:

تبریک تبریک تبریـــــــــــــــــک.... تا من این پستم رو بدم 500 نفر دیگه اضافه شده اینکه تعجبی نداره برای انجمنی مث P30World :n12:

جامعه ی مجازی فارسی زبان نامبر وان ایرانی ها !

امـــــــــــــین
25.4.1392

:11:

nw_nk
16-07-2013, 20:36
انگار همین دیروز بود داشتیم به صد هزار نفر می رسیدیم :n01:

تغییر لوگوی انجمن به مناسبت " صـــد هـــزارمــیـن یـوزر انـجـمــن هـای P30World " ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Milad4171
16-07-2013, 20:38
منم به از طرف خودم این اتفاق بزرگ رو به همه ی کاربران و تیم مدیریت پی سی ورلد تبریک میگم و روزهای خوبی رو براش ارزو دارم.
کی بشه ۱۰ میلیون یوزر رو دور هم جشن بگیریم :n02:

:n11:

Layken
16-07-2013, 20:39
سلام

منم به نوبه خودم میلیونی شدنمون رو تبریک میگم.
P30World عشق است ، جایی که من بهترین روزها و شب های زندگیم رو توش گذروندم و الان که عضوی از خانواده یک میلیون نفری این انجمن هستم افتخار میکنم :n12:

ارزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک این یک میلیون نفری دارم که تا الان اینجا زحمت کشیدن ، شب و روز وقت خودشون رو گذاشتن تا به این نکته که الان هستیم برسیم :n12:

Morteza4SN
16-07-2013, 20:45
اغلب آمار و ارقام در برابر کیفیت و چگونگی حضور در عدد کم آورده

خوشحالم که این عدد با کیفیتی در شأن خودش سر به سر شده

همه‌ی لحظات خاص و عام این حضور شاد باد

Arash4484
16-07-2013, 20:47
سلام و تبریکات بسیار...سعی کردم از این لحظه موفق تصویری تهیه کنم نشد و یکدفعه کاربران شدند 1000002:n02:

فکر کنم چند نفری منتظر بودند تا یوزرشون رو در لحظه میلیونی شدن به ثبت برسانند:n02:

یک ملیون یوزر تا بحال ثبت نام کردند....یک میلیون جواب خودشون رو در این انجمن میخواستند و اینجا رو محیطی مناسب برای طرح داشته هاشون میدونستند.

فکر و زحمت زیادی برای سرپا نگه داشتن یک انجمن با این تنوع موضوعات در محیط وب ایران اونهم بصورت سهل الوصول و نه مخفی نیازه که باید تبریک گفت به تمام کسانی که این انجمن رو ساختند و پیش بردند و در اون فعالیت میکنند.

"darkoob"
16-07-2013, 20:57
:n20::n19::n02:دوستان مفتخرم اعلام کنم بنده 1000000امین کاربر پی سی هستم:n02::n19::n20:

Amateِur
16-07-2013, 21:02
سلام سلام
تبريك ميگم
واقعا خيلي زود ميگذره...

2004

2005

Miss Artemis
16-07-2013, 21:04
مبارک باشه .

امیدوارم انجمن هم روز به روز پر بار تر بشه

ما تو این انجمن خاطرات مختلفی رو تجربه کردیم ، خوب و بد.

حرص هم زیاد خوردیم برای بهتر شدنش :دی با وجود ضعف هایی که گاهی دیدیم اکثرمون دلمون نمیاد اینجا رو ترک کنیم.

انصافا هیچ فرومی مثل پی سی نیست :n12:

sansi
16-07-2013, 21:11
مبارك باشه.

براي همه كاربراني كه اينجا عضو شدن حضور در انجمن خاطراتي رو به همراه داشته...
ولي فكر كنم به يادموندني ترين اونها همين هفت رقمي
شدن تعداد اعضا باشه.

Amir Hossein
16-07-2013, 21:13
والا ما هی لحظه شماری میکردیم وقتی رسید به یه میلیون , بیاییم اینجا تبریک بگیم :31:
اما درست همون لحضه نت یاری نکرد :31:

خلاصه اینکه میلیونی شدن انجمنو به تموم دوستان مخصوصا به میثم و سینا جان تبریک میگم :n12:

به امید یه میلیونی شدن آنلاین های انجمن :31:

Malware
16-07-2013, 21:15
یک میلیونی شدیم به این دلیل که اینجا بهترین انجمنی که وجود داشته و داره.
یک میلیونی شدیم به این دلیل که اون جو صمیمی و دوستانه ای که در این انجمن هست در هیچ انجمن دیگه ای نیست.
یک میلیونی شدیم به این دلیل که کاربرانی در این انجمن وجود دارند و در اینده نیز به این انجمن می ایند که اگه کمکی از دستشون بر بیاد دریغ نمیکنند و از کمک کردن به دیگران خودشون خوشحال میشن.
من هم 1 میلیونی شدن این انجمن رو تبریک میگم به تمام اعضای این انجمن از پایینترین رتبه انجمنی تا بالاترین رتبه.
و یک تبریک ویژه به تمام دوستان گل و با معرفتی که تو این چند ساله تو این انجمن پیدا کردم.

MMM52
16-07-2013, 21:34
سلام دوستان..

منم بعنوان یه عضو کوچیک از این یه میلیون نفر این واقعه رو تبریک میگم ایشالله کیفیتمون هم به اندازه کمیتمون بهبود پیدا کنه...

بهترین فرومی که من تا حالا دیدم همین p30 خودمونه فرومهای دیگه هم رفتم ولی هیچ جا اینجا نمیشه و دلیلش چیزی جز معرفت و صمیمیت اعضا و مدیرای خوب انجمن ها نیست...

وظیفه خودم میدونم از MEISAM عزیز مدیر کل پی سی و مدیرایی که بیشتر تو انجمن هاشون فعال هستم تشکر کنم:

KUROSH مدیر انجمن موسیقی چقد زحمت کش و گله این پسر...

MEHRAN که تازه سوپر مدیر شده و دیگه تحویل نمیگیره...! دی:

حالا از شوخی گذشته از بهترین کسایی هست که تو این انجمن باهاش برخورد داشتم...

SOROUSH سوپر مدیر عزیز که اگه اشتباه نکنم قبلا مدیر انجمن متفرقه و ورزش بود...

NW_NK یا همون سینای عزیز از مدیرای انجمن ورزش که بارسایی هم هست....!

NimaZeus
16-07-2013, 21:42
من هم به نوبه خودم یک میلیونی شدن پی سی ورلد رو تبریک میگم.

یه سایت بزرگ، با ادعایی بزرگ که خواهان اعتباری دائم و نه زودگذره باید تو سرفصل های کاری خودش خیلی حساس باشه.
والپیپرهای برنده بی نظیر بودن!( بعضی هاشون انگار بنده خداها وقت کم آورده بودن که کار رو نصفه و خام تحویل دادن! کانسپت ها هم که در حد فوق العاده! ) ...
آقا ما هم یه طرحی به اصرار یکی از دوستان زدیم که هم اجرا و تکنیکش ضعیف بود! هم کامپوزیشنش بد بود! هم ترکیب رنگی خوبی نداشت! هم میلیونی شدن رو نمی رسوند! همم که اصلا به پی سی ورلد اشاره ای نداشت!
جاداره از مدیران و داوران بزرگوار که همگی از اساتید و هنرمندان به نام این مرز و بوم هستند هم تشکر ویژه ای کنم.

اندازه کوچکتر واسه خنده دوستان مجدد پیوست این پست شد، اندازه اصلی هم در انجمن موجوده. اظهار نظر با شما . . .

یا حق . . .

Arash4484
16-07-2013, 21:58
سلام دوستان..

منم بعنوان یه عضو کوچیک از این یه میلیون نفر این واقعه رو تبریک میگم ایشالله کیفیتمون هم به اندازه کمیتمون بهبود پیدا کنه...

بهترین فرومی که من تا حالا دیدم همین p30 خودمونه فرومهای دیگه هم رفتم ولی هیچ جا اینجا نمیشه و دلیلش چیزی جز معرفت و صمیمیت اعضا و مدیرای خوب انجمن ها نیست...

وظیفه خودم میدونم از MEISAM عزیز مدیر کل پی سی و مدیرایی که بیشتر تو انجمن هاشون فعال هستم تشکر کنم:

KUROSH مدیر انجمن موسیقی چقد زحمت کش و گله این پسر...

MEHRAN که تازه سوپر مدیر شده و دیگه تحویل نمیگیره...! دی:

حالا از شوخی گذشته از بهترین کسایی هست که تو این انجمن باهاش برخورد داشتم...

SOROUSH سوپر مدیر عزیز که اگه اشتباه نکنم قبلا مدیر انجمن متفرقه و ورزش بود...

NW_NK یا همون سینای عزیز از مدیرای انجمن ورزش که بارسایی هم هست....!

از دوستان و طبقه رنجبر:n02: فروم یاد کردی، یاد بابک گرامی افتادم...در بهار آزادی جای بابک خالی:n02:
جدا از شوخی حوصله و منش بابک رو فراموش نمیکنم و منتظرم که برگرده و اطلاعات مفیدش رو همچنان شیر کنه.
از کسی نام ببرم خیلی ها میشه ، دلم نمیاد اسمی رو بنویسم مبادا عزیزی از قلم بیافته و همه میدونیم چه افرادی به غنای علمی و فنی و هنری انجمن چه کمکها کردند...اونها که هستند پاینده باشند و اونها که رفتند جاشون در دل ما سبزه.

VAHID
16-07-2013, 22:06
منم تبریک میگم یک میلیونی شدن انجمن های p3oworld رو :»:»:»

وتشکر از همه ی عزیزانی که تو این مدت انجمن رو سرپا نگه داشتن:n16:

حالا نفر 1 میلیون کی بوده؟اگه یه جایزه هم بهش میدادین خوب بود...

Ahmad
16-07-2013, 22:12
سلام
تبریک میگم

و به امید روزی که اینجا محلی باشد برای اجتماع تمامی ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا
و نام کاربری P30World ـی هر شخص قسمتی باشد مهم از هویت و راه ارتباطی اینترنتی آن شخص

اما

آقایون خانوما این فیر نیست

نشستم متنی رو آماده کردم مشتمل بر یک میلیون کلمه

در کلمه‌ی نهصد و نود و نه هزار و نهصد و نود و نه که بودم برق رفت و من یادم رفته بود که متن رو کلا سیو کنم

:n02:

بجای اون همه کلمه انجمن رو در هفت کلمه خلاصه می‌کنم

The Forum Of Extraordinary Ladies And Gentlemen

با امید به جشن ده میلیونیمین (چقدر نوشتن و تلفظ این کلمه سخته دی ) نفر در انجمن،

روزی که فرزندان ، نوه‌ها و ... ـی اعضاء و یا دیگر کاربران پیوند خورده به انجمن اینجا خواهند بود و ما اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peaceful1
16-07-2013, 22:21
تبریک میگم هر چند من در جریان تحولات انجمن در سال‌های ابتدایی نبودم و در سال‌های آتی به این محول پیوستم ولی خوشحالم خیلی چیزها یاد گرفتم با خیلی اشخاص آشنا شدم دانسته‌هایی هر چند مختصر به اشتراک گذاشتم
باور کنید لحظاتی بود با مرور آرشیو همین انجمن با بعضی مشکلات و شرایط سخت زندگی کنار میاومدم (البته گاهی نه همیشه) و انس گرفته بودم

باور تون نمی شه با دو تا از کاربرهای انجمن هم تصادفی در دنیای واقعی هم رودررو شدم که هر دو هم ناظرهای انجمن بودند(خودشون میدونند) بگذریم...

امیدوارم این انجمن پیشتاز در ترویج علم و دانایی و فرهنگ واقعی دنیای مجازی باشه با تغییرات زیادی که اخیرا مدیرهای ارشد فروم انجام دادند و دارند می‌دهند آینده درخشانی رو پرفروغ تر از همیشه برای انجمن می‌بینم.

باز هم تبریک میگم

حسین موسوی

Saeed kmss-D
16-07-2013, 22:36
یادمه اون موقعی که مسابقه 100 هزارمین یوزر برگذار میشد، فکر می کردم کی میشه که برای میلیونی شدن مسابقه بزاریم.
زودگذشت، مثل پیشرفتی که به همون سرعت در این سایت و مجموعه مشاهده شد.

از طرف خودم، این افتخار رو به همه ی کاربران، ناظران، همکاران، مدیران، ادمین ها و همه بقیه این یک میلیون نفر تبریک میگم و از تک تکشون به خاطرزحماتشون قدر دانی می کنم.

به امید پیشرفت های بیشتر و بالاتر.

موفق باشید♥♥♥

ALI . R
16-07-2013, 22:42
سلام . من هم به نوبه خودم عضویت یک میلیون کاربر در انجمن های P30World به همه دوستان عزیز تبریک عرض میکنم .
خواستم این موضوع رو اینجا مطرح کنم . یادمه 2 سال پیش به یه مشکلی برخورد کرده بودم . که یکی از دوستانم ( mjzaret ) این انجمن رو بهم معرفی کردن . از اون موقع تو این انجمن ماندگار شدیم و اینم بگم یه جورایی یه طور شدم که اصلا نمیتونم اینجا رو رها کنم . با دوستانی که اصلا فراموش شدنی نیستن و واقعا زحمت میکشن برای انجمن !
امیدوارم روزهای خوبی در پیش رو این انجمن باشه ! و به امید P30World = 10.000.000 Users ! :n01:

و در آخر هم از همه ی همکاران و دوستان عزیزم که برای این انجمن زحمت میکشن تشکر و قدردانی میکنم !
با آرزوی موفقیت و پیروزی ... :n16:

Ghaioom
16-07-2013, 22:46
سلام.

منم تبریک میگم:

دوستار شما: قیوم - یوزر شماره 181716

موفق باشید/

aluminum
16-07-2013, 22:48
منم تبریک میگم...:n12:

Йeda
16-07-2013, 23:01
سلام به همه دوستان
یکی از روزهای خوب رمضان، خانواده پرتلاش پی سی ورلد، پا به عرصه ی رقابت با بزرگترین انجمن های جهان گذاشت... .
و
با همکاری، در کنار یک یک اعضا، به این مهم نایل شد... .
...

با تشکر ویژه از :

ادمین عزیز، دستیار عزیز ادمین، سوپر مدیران عزیز، مدیران، ناظرین پیشکسوت و....
تمامی عزیزانی که دلسوزانه همانند خانواده ای بزرگ
زحمت کشیدند...
( و حتی عزیزانی که بودند و اکنون در کنار ما نیستند .... )

خوشحالم در این سالی که پا به این خانواده گذاشتم شاهد این پیشرفت چشمگیر بودم...
و
تا حالا خانواده ای این همه جمعیت داشته؟:n02:
...
امیــددارم شاهد پیشرفت های بسی بزرگتر در این خانواده در کنار اعضای دوست داشتی اش، باشیم ... .

:n16:

Alex Fera
16-07-2013, 23:12
25 تیر همیشه برای من بهترین روز زندگیم بوده،امروز هم یکی از بهترین روزای زندگیم رو تجربه کردم.................

تشکر میکنم از تمامی کسایی زحمت کشیدن تا همچین محیطی به وجود بیاد برای کاربرای فارسی زبان...........
و یه تشکر ویژه از مسئولین سایت و انجمن که با تمام محدودیت ها و سختی ها این فروم رو چندین سال سر پا نگه داشتن و به بالاترین مراتب رسوندن تا کاربرا به فعالیت توی همچین مکانی افتخار کنن.........

به امید بهتر و بهتر شدن انجمن خوبمون................
کاربر شماره 407978............
یا حق:n16:

SADEGH 7
16-07-2013, 23:19
سلام
مبارک باشه.
تواین سال ها خیلی از دوستان وقت گذاشتن بدون چشم داشت مالی و فقط برای راهنمایی دیگران کلی از وقتشون رو صرف کردن.از همشون تشکر می کنم.
خیلی چیزها تو این فروم یاد گرفتم که همیشه سعی می کنم با کمک به سایر دوستان این محبت رو جبران کنم.
خوشحالم که عضوی از این مجموعه ی بزرگ هستم.
امیدوارم انجمن این سیر صعودی رو ادامه بده.
برای همه این یک میلیون نفر آرزوی شادی و موفقیت در تک تک مراحل زندگیشون رو دارم.
:11:

payma
16-07-2013, 23:32
به نوبه خودم میلیونی شدن اعضا رو تبریک میگم
اعضای زیادی طی این سالیان برای رسیدن به این جایگاه زحمت کشیدن
بنده از عضویت در این فروم و استفاده از تجارب دوستان واقعا خوشحالم
همتون خسته نباشید

mehdi_7070
16-07-2013, 23:54
سلام

من هم این اتفاق خوشایند را به همه دوستان عزیز تبریک میگم :11:

به امید پیشرفت روزافزون :n12:

pcforlife
16-07-2013, 23:54
سلام
منم تبریک میگم.:n11::n12:
یه خدا قوت به تک تک کاربرا خصوصا مسئولین و کاربر فعال های انجمن.:n12:
و تشکر از p30world. که عضویت در پی سی باعث شد در اینترنت فعالیت مفید داشته باشم و فکر نکنم هیچ فروم یا شبکه اجتماعی تونسته باشه این موضوع رو برام ایجاد کنه./
امیدوارم حالا که انجمن به اینجا رسیده، به بهانه های مختلف توسط ماها رها نشه و حرکت رو به جلوش رو ادامه بده. : )
بازم تبریک:7:
یاعلی:11:

Iloveu-ALL
16-07-2013, 23:57
عجب تاپیکیه :دی

منم تبریک میگم :n16:

*IN*
17-07-2013, 00:05
منم تبریک میگم میلیونی شدن سایت رو...

Armin.Computer
17-07-2013, 00:43
به تمام کاربران P30WORLD تبریک میگم

SA.JJ.AD
17-07-2013, 00:53
منم به عنوان یه کاربر کوچیک بین این یک میلیون کاربر ... تبریک میگم یک میلیونی شدن این انجمن دوست داشتنی رو ... :n01:
+
اولین و اخرین انجمنیه که نمیشه دسترسی به اینترنت باشه .... و حدود 3.4 تا تب از مرورگر رو به خودش اختصاص نده :n06:
+
و به قول اون دوستمون تو پست 9 هیچ شبکه ی اجتماعی و انجمن و ... دیگه ای نتونسته جای اینجارو بگیره برا بنده و خیلی از دوستان دیگه ... :n12: :n11:

alex_pk
17-07-2013, 00:59
سلام
بنده هم تبریک عرض می کنم...یه سری عکس از سال 2004-2005 دارم ببینم میتونم پیدا کنم بذارم.
راستی یه عنوان هم بدید به یوزر 1 میلیونیوم

راستی مهران مافیا تو سالی یبار آفتابی نمیشی چطویاست همون اول سریع پست زدی سوپر VIP
ساقی جان شما هم همینطور کم پیدایین

constant_boy23
17-07-2013, 01:09
ميليون خيلي عدد بزرگيه ...بايد به اين انجمن افتخار كنيم ...

به همه اون 1 ميليون تبريك ميگم اين افتخار رو

Masoud King
17-07-2013, 01:40
سلام

منم تبریک میگم به همه که بدون هیچ چشم داشتی و فقط به خاطر عشق و علاقه اینجا فعالیت میکنن

دست همگی درد نکنه مخصوصا کسائیکه این فروم رو به اینجا رسوندن

majid322
17-07-2013, 02:39
یوزر 1 میلیونیوم ایشون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میشه ... درسته ؟؟؟

واقعا تبریک ... هیچ انجمنی به اندازه پی سی ورلد تخصصی نبوده و این گستردگی انجمنها در هیچ جای دیگه وجود نداشته.
امیدوارم روز به روز پیشرفت انجمن رو شاهد باشیم :n12:

Arash4484
17-07-2013, 04:56
یوزر 1 میلیونیوم ایشون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میشه ... درسته ؟؟؟
نه. شماره لینک پروفایل کاربرها بطور دقیق شماره عضویت کاربر نیست و چون پی سی چندبار ارتقا ورژن داشته این عدد دو سه باری جابجا شده...
فکر میکنم همون darkoob باشند که خودشون اعلام کردن.

jamshidjap
17-07-2013, 07:31
تبریک میگم...

واقعا بهترین و ریشه دار ترین انجمنی که دیدم همین پی سی ورلد هستش ...

من خودم به شخصه خیلی چیزا اینجا یاد گرفتم ...

اینجا جایی هستش که خیلیا بدون هیچ چشم داشتی و با صرف وقت ارزشمندشون ، دانسته هاشون رو برای بقیه به اشتراک میزارن ...

راستی خیلی وقته این رکورد جابجا نشده :

بيشترين تعداد کاربران آنلاين 03-07-2007 ,15,871 نفر در ساعت 23:26 بوده.

wichidika
17-07-2013, 08:50
به به بسیار عالی مایه مباهات هست:n16:
تبریک به همه اعضا

Alinho
17-07-2013, 09:42
منم تبریک میگم. تقریبا نصف عمرم رو اینجا بودم. پی‌سی‌ورلد اطلاعات منو توی همه‌ی زمینه‌ها ارتقا داد.:n16:قدرشو بدونید خواهشا.:n18:

Pessimist
17-07-2013, 10:32
منم با تاخیر یک میلیونی شدن پی سی ورد رو تبریک میگم!:n01:

peyman_nn
17-07-2013, 10:58
سلام
خیلی خوشحالم که از اولین روزهای این سایت با شما بودم
به نوبه خودم تبریک میگم

همگی در پناه حق باشید:n16:

iilliya
17-07-2013, 11:16
:n16: اول تبریک میگم
دوم خسته نباشید به همه دوستانی که انجمن رو مرتب و سر پا نگه میدان

واقعا ایول دارین:n12:

Meisam.apk
17-07-2013, 11:17
:n12:مبارک باشه:n12:
تبریک به همه از کوچکترین عضو مثله خودم تا مدیران ارشد.
تو ی مدت کوتاهی که توی این انجمن عضو بودم چیزی های زیادی یادگرفتم.
موفق و پیروز در پناه حق

babelirani
17-07-2013, 11:19
با سلام

اول به نوبه ی خودم 1 میلیون کاربری شدن انجمن رو تبریک میگم

ولی خوب شاید خیلی وقت ها خیلی ها مثل خود من میخواستن حرف بزنن و خیلیان حرف زدن ولی هیچکس گوش ندادن مدیرانی که یه زمانی خیلی با کاربرا دوس بدون خیلی به نظراتشون احترام میزاشتن این روزا از کاربراشون فرسنگ ها دور شدن شاید چون مطمئن شدن اگه منی نباشن 10 ها نفر دیگه هستن که جای منو بگیرن

پی سی ورد شده یه دژ نظامی هر کسی که میتونه و میخواد یه لقبش بهش میدن خیلیا خیلی زود به قدرت مرسن و جالبه کل انجمن شده انجمن اونا خیلی از کاربرا اصلا" نمیتونن حرف بزن اصلا" نمیتونن ابراز وجود کنن اصلا" نمیتونن راحت باشن راحتی انجمن فقط برای کاربرای سابق انجمن مونده که خوب خیلیاشون خیلی وقته که توی انجمن نیستن یا اگرم میان فقط برای احوال پرسی با دوستای سابقشون هستش

میدونید خیلی دلم برای مدیران سابق انجمن تنگ شده خیلی هاشون الان یه لقب به عنوان کاربر حرفه ای داده شده ولی اونا خیلی زود فهمیدن که پی سی ورد دیگه اون P30 ورد سابق نیست مدیراش اون مدیرای سابق نیست ادمیناشم اون ادمین های سابق نیستن

پی سی ورد دیگه اون جو دوستانه رو نداره ولی من هنوزم دوست دارم چون سالهاست دارم باهاش زندگی مکینم با اینکه خیلی وقته از انجمن رونده شدم و خونه ی من نیست ولی هنوزم از دور که نگاش میکنم میبینم که هنوزم توی قسمت هایی از این انجمن عزیزانی هستن که مثل همون مدیران سابقا" یا هنوزم بعضی از اون مدیران سابق موندن

یادش بخیر یه زمانی وقتی جشنی بود از کاربرای تازه عضو شده تا مدیران ارشد همه سر و دست میشکوند که بیان و تبریک بگن چون اینجارو خونه خودشون میدونستن ولی توی 6 صفحه ی اخیر که از این جشن گذشته من همچین چیزی ندیدم دیگه انجمن پی سی ورد خونه ی خیلیا نیست

ببخشید دلم خیلی پر بود جایم بهتر از اینجا ندیدم برای حرف زدن شاید پستم حذف بشه شایدم نشه ولی من حرفمو زدم غمبادی که کرده بودم گفتم از طرف خیلی از دوستداران پی سی ورد

موفق و پیروز باشید

Y@var
17-07-2013, 11:33
مبارک باشه با تاخیر:n12:

خیلی دوست داشتم بدونم انجمن چند کاربر فعال داره؟!/مثلا چند یوزر حداقل یه بار در هفته یا حتی یک بار در ماه وارد سایت میشن.مطمئناً فاصلش با یک میلیون زیاده ولی بازم عدد خیلی بالاییه که بین انجمن های ایرانی تکه!:n16:

brothers000
17-07-2013, 11:34
بنده هم به سهم خودم این اتفاق مبارک رو خدمت همه ی دوستان تبریک میگم
جا داره تا بیش از پیش قدر چنین گنجینه های آنلاینی همچون این فروم رو بدونیم

SAMCRO
17-07-2013, 12:14
P30World = 1.000.000 Users
یعنی چی ؟ :ديخوشحال می شیم :n02:

bahdar
17-07-2013, 12:30
منم به عنوان یه یوزر 2006ــی تبریک میگم :n02:

اینم یه سری تصاویر خاطره انگیز از صفحه اصلی فروم در طول تاریخ (روی تصاویر کلیک کنید تا سایز اصلیشو ببینید):
(ساعت ها رو مجبورم به حروف بزنم که تبدیل به اسمایل نشه عددها و پست بهم نریزه )

تاریخ June 19, 2004 ساعت سه و 42 دقیقه و 6 ثانیه (70 کاربر عضو)

تاریخ December 12, 2004 ساعت چهار و 50 دقیقه و 38 ثانیه (1876 کاربر عضو)

درست یک سال بعد ... تاریخ December 12, 2005 ساعت پنج و 22 دقیقه و 27 ثانیه (19801 کاربر عضو)

تاریخ December 14, 2006 ساعت شانزده و 29 دقیقه و 26 ثانیه (64450 کاربر عضو)

.
.
.
تا به امروز و یک میلیون یوزر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بقیشو دعوت میکنم خودتون ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مثل اینکه تو این آدرس 499 تا snapshot از صفحه اصلی فروم در زمان های مختلف وجود داره :n01:

این هم آدرس این چهار صفحه (به ترتیب) که گذاشتم اگه میخواهید به صورت زنده (نه به صورت عکس) ببینید:

khafan8288
17-07-2013, 12:45
سلام
منم به نوبه خودم تبریک میگم
ایشالله جشن 100 میلیونی انجمن:n02:

choory
17-07-2013, 13:25
سلام.
من هم به همه دوستان تبریک میگم.
با آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک افراد انجمن. :n01:

hamidR15
17-07-2013, 13:38
سلامتبریک عرض میکنم به ادمین محترم،مدیران ،ناظرین ،کاربران فعال و همه اعضای این فروم مییونی.خیلی خوشحالم که منهم به عنوان عدد کوچکی از جمع شما عزیران هستم.امیدوارم همواره شاهد پیشرفت p30world باشیم.

KING iMAN
17-07-2013, 13:58
درود فراوان.
من شاید خیلی قدیمی نباشم،البته خیلی هم جدید نیستم :دی
اما واقعاً استفاده های بیشماری از این سایت کردم.چه اون زمانی که بخش هنرهفتم محدودیتهای حال حاضر رو نداشت و چه الان از بخش نرم افزار و اینترنت و شبکه که خوراکم شده.کلاً امسال خیلی بیشتر معتاد اینجا شدم.
خدا قوت.

JIGSA
17-07-2013, 14:19
من هم بابت میلیونی شدن تبریک میگم.
من شاید خیلی قدیمی نباشم اما در این مدت چیزهای زیادی تو این فروم یاد گرفتم و تا اونجایی که در توانم بوده یاد دادم.
دوست عزیزم babelirani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ایراداتی رو مطرح کردن با تم درددل. من هم با تعدادی از اونا موافقم.
ولی در کل اهداف این فروم برای من مقدس هست و حداقل روزی 2-3 بار به فروم سر میزنم.
حتی زمانهایی که اینترنت به دلایل معلوم مشکل داشته به هر نحوی که تونستم اولین کار بعد از چک کردن ایمیل ها چک کردن فروم بوده.

raana
17-07-2013, 14:29
سلام به دوستای گل انجمن.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا ما برقمون قطع بود...یه روز نیومدیما........:n02:

منم تبریک میگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و همین طور تشکری ویژه دارم از کاربران عزیز که باعث پشرفت این سایت شدن.....و فعالیت مفیدشون رو تو انجمن ادامه دادن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و از مدیران عزیز به خاطر زحمات فراوانی که کشیدن بسیار سپاسگذارم......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم موفق و پاینده باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MR.CART
17-07-2013, 16:12
اینجا کسی ازین که p30world تو الکسا نزدیک 3 رقمی شدنه هیچ حرفی نمیزنه.و سایتایی مثل فیس نما جزو تاپ 10 میشن

Arash4484
17-07-2013, 16:50
من خدمت دوستان نظرم رو بطور کلی در مورد کل سیستم فرومی در تمام جهان وب بگم...زمانی فرومها خیلی بیشتر از الان جای قرار و مدار بود و پروفایلها نقش وال فیس رو داشتن و خیلی از تاپیکها محل چت و گپ و کل و... بود. الان انجمنها و تاپیکها بامسماتر شدن و بیشتر به نقش تخصصی برگشتند، تو اون دوران طلایی:n02: خبری از شبکه های اجتماعی نوین نبود.
حالا تازه کار به مصائب مصادیق جرایم و اینا نداریم، که ما اینجا باید باهاشون کنار بیایم و جاهای دیگه این مشکل رو ندارن.
...الان هم بزرگترین فروم وی بی جهان آف تاپیک و اسپم آزاده.
ولی من که اینجوری بیشتر دوست میدارم شما چطور؟:n02:

kavehj4488
17-07-2013, 17:44
سلام. من هم به عنوان یه عضو نه چندان فعال اما وفادار به پی سی ورلد، میلیونی شدن تعداد اعضا رو تبریک می گم. امیدوارم این سایت روز به روز فعالتر و پربارتر شود و فعالیت آن تا نقطه ی انتها!!؟:n13: ادامه یابد.
زنده باد پی سی ورلد!!!
موفق باشید.

Metalhead56
17-07-2013, 18:03
من هم از طرف هر سه نام کاربری ای که در این سایت دارم میلیونی شدن اعضای سایت رو تبریک میگم.

senaps
17-07-2013, 18:59
همش لحظه شماری میکردم که چرا این سایت این 20-30 هزار عضو جدید رو نمیگیره و ثبت نام نمیکنن که جشن یک میلیونی شدن بگیریم؟!!!

واقعا پیسیورلد بزرگترین و بهترین انجمن گفت‌و گوی ایرانه...
توش همیشه بحث های عالی صورت گرفته و اعضا واقعا باسواد هستن....

این سایت جنبه‌ی تفریح خیلی عالیی هم داره(غیر از علمیش که خیلی هامون مشکلاتمون رو توش حل میکنیم!) و اون هم کلماتی بودش که اینجا ابداع شدن!!!!
من خودم چیزی مثل دی! رو اینجا دیدم اولین بار و چقدر در طول اون چند سال استفاده کردیم...

یادم نمیاد اکانت اولم که گمش کردم چی بود، مهم هم نیست...
چیزی که مهمه اینه که این سایت مثل برخی سایتای دیگه به جنگولک بازی و گذاشتن قالب عجیب غریب و کودکستانی رو نیاورد!!!!

خیلی کم پیش میاد و تقریبا بعیده که یه نفر، مدیر چند انجمن باشه!! و کم پیش اومده که مدیری سواد بحث کردن در انجمن مورد مدیریتش رو نداشته باشه!!!!

خیلی عالیه که سطوح دسترسی مثل همکار مدیر و کاربر فعال فلان بخش و اینجور چیزا هست و تند تند کاربرها مدیر نمیشن که تعداد مدیرا از کاربرا بیشتر باشه!!!!...:n02:

خسته نباشید به همه‌ی دوستانی که با هر سطح کاربریی برای این سایت زحمت کشیدن و اینجا نیگرش داشتن....

REZAHOSEYNGANI
17-07-2013, 19:38
تبریک بسیار زیاد به همه اعضاء:n19:

Pami
17-07-2013, 20:14
مارو باش فکر میکردیم میثم تاپیک رو شب میزنه پست اول رو خودم میفرستم ! از صبح 8 صفحه جلو رفته :n02:
دوستان خوبم ، منم این رکورد رو تبریک میگم
این انجمن با تلاش همه ماها و مدیریت خوب به اینجا رسیده مطمئناً از این پس هم موفقیت های خوبی بدست میاره
دست تک تک دوستانی که با علم و دانش خودشون تونستن جایگاه علمی انجمن رو ارتقا بدن رو به گرمی می فشاریم ، عزیزانی که بدون انتظار و چشم داشتی به کاربرها کمک میکنن ، رفقایی که بی تامل سعی در کمک رسانی و فعالیت مفید دارند ، مدیران و ناظران و همه اعضای تیم مدیریت انجمن که واقعا بدون هیچ کمک مادی دارن در این انجمن کار میکنن ، دست همگی درد نکنه خسته نباشید :n12:

Amin4All
17-07-2013, 20:30
مبارک باشه به همه دوستان و مدیران و برو بچ p30world .

vahidgame
17-07-2013, 20:46
تبریک میگم :n12:
چه زود پی 30 یه میلیونه شد ، انگار همین دیروز بود که 500-600 هزاره بود :دی
من به شخصه بعد از عضو شدن اینجا دیگه توی هیچ انجمن دیگه ای نتونستم فعالیت کنم و کلا از همون اول به جمع معتادین پی 30 پیوستم! :دی
واقعا بدون تعارف هیچ انجمنی پی 30 نمیشه...

Captain
17-07-2013, 21:22
با سلام خدمت کاربران P30World
با آرزوی خوشی و موفقیت در تمامیه امور زندگانی
منم به نوبه خودم 1.000.000 میلیونی شدن اعضای انجمن P30World رو به همه و مخصوصا اعضای این انجمن تبریک میگم.
از همه کسایی که در اینجا فعالیت دارن و همیشه زندگیشون اینجاس تشکر میکنم.
از همه کسانی که تو این انجمن به بهترین نحو دوستان رو یاری میکنن و با اطلاعات دقیق بهشون کمک میکنن تشکر میکنم.
دوستت داریم P30World
منم بیشتر اطلاعات کسب شدم رو از این انجمن دنیایی بدست آوردم و تا جایی که خدا صلاح بدونه و زندگی بهم امید بده با P30World می مونم و باهاش زندگی میکنم.
دست همه کسایی که برا P30World زحمت میکشن پربرکت باشه.

باتشکر مسعود
1392.4.26
22:22

N O V A L I S
17-07-2013, 22:27
به مدیران و همه کاربران عزیز این موفقیت رو تبریک میگم!
به نظر من این انجمن محبوب ترین انجمن فارسیه که می شناسم!
حالا باید به فکر جهانی شدن انجمن بود ! :n05:

adrenalin
17-07-2013, 22:52
گفتنی ها دوستان گرامی گفتن :n12:
منم به همه برو بچ P30World تبریک می گم و آروزی روزهای خوش براشون دارم مخصوصاااا ادمین های اصلی انجمن :n12:

MaFia
18-07-2013, 01:14
سلام
بنده هم تبریک عرض می کنم...یه سری عکس از سال 2004-2005 دارم ببینم میتونم پیدا کنم بذارم.
راستی یه عنوان هم بدید به یوزر 1 میلیونیوم

راستی مهران مافیا تو سالی یبار آفتابی نمیشی چطویاست همون اول سریع پست زدی سوپر VIP
ساقی جان شما هم همینطور کم پیدایین

به به الکس خان گل
حتما پسوردم رو دادم میثم جای من پست بزنه:n02:
اما نه جدی هماهنگ کرده بودیم نکاتی رو

Eblis 2011
18-07-2013, 01:23
سلام
من دیر رسیدم باز :n03: کیک ها رو خوردین؟:n27:

صمیمانه تبریک میگم این اتفاق خوشایند رو :n12: ایشالله زنده باشم و جشن های بعدی رو تبریک بگم و جشن بگیرم :n18:
میدونم که حرفامو شاید باور نکنید !

supermax15
18-07-2013, 03:11
تبریک
من این حکایت زیبا رو تقدیدم میکنم به تمام اعضای p30 world و مدیران

روزی مریدان نزد شیخ رفتند و از او پرسیدند:
یا شیخ فیلترینگ بدتر است یا کم بودن پهنای باند؟
شیخ نگاه معنا داری به آنها کرد و گفت:
هیچکدام! چیزی در اینترنت هست که از هر دوی آنها بدتر و اعصاب خردکن تر است!
مریدان با حیرت به شیخ نگریستند و گفتند:
یا شیخ از فیلترینگ بدتر چیست؟
شیخ گفت:"مشاهده ی این لینک تنها برای اعضای سایت امکان پذیر است.برای ثبت نام اینجا کلیک کنید!"
بعد از این سخن مریدان نعره ها زدند و گریبان پاره کردندی و لپ تاپ های خود را بر زمین کوبندی و فغان کشان به رشته کوههای آلپ پناه بردندی!

raha bash
18-07-2013, 11:04
با سلام
تبریک میگم
این تعداد کاربر نشان دهنده توان ستودنی و کارآیی مدیران عزیز است که 9 سال تلاش مداوم داشته اند .

خدا قوت

شاد باشید

Ezel
18-07-2013, 12:34
تصویر زیر ، لحظاتی قبل از میلیونی شدن رو نشون میده ؛ و البته حرف و حدیثها در مورد اینکه چه کسی کاربر یک میلیون پی سی هست رو کماکان ادامه دار میکنه :دی :

majid322
18-07-2013, 14:19
بالاخره کاربر یک میلیونیم کیه ؟؟؟ :n02: لقبی هم بهش داده میشه ؟؟ :n02:

اگه کاربر دارکوب 999.999 باشه... ایشون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میشه 1 میلیون .

Kurosh
18-07-2013, 14:34
بالاخره کاربر یک میلیونیم کیه ؟؟؟ :n02: لقبی هم بهش داده میشه ؟؟ :n02:

اگه کاربر دارکوب 999.999 باشه... ایشون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میشه 1 میلیون .
نه دیگه
اگه :dark00b: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با شماره کاربری 1042622 نفر 999999 باشه، نفر بعدیش میشه : "darkoob" ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با شماره کاربری 1042623 :n06:
ایشون ظاهراً خیلی علاقه داشتن کاربر یک میلیونیم لقب بگیرن :دی
چون کاربر شماره 1042621 هم خودشونن :دی

Ahmad
18-07-2013, 14:49
و احتمالا عضوی شناخته شده از این انجمن :n09:

البته فکر کنم با ردگیری آی پی و ... توسط مسئولین انجمن معلوم بشه کی بوده. :n02:

majid322
18-07-2013, 14:59
نه دیگه
اگه :dark00b: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با شماره کاربری 1042622 نفر 999999 باشه، نفر بعدیش میشه : "darkoob" ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با شماره کاربری 1042623 :n06:
ایشون ظاهراً خیلی علاقه داشتن کاربر یک میلیونیم لقب بگیرن :دی
چون کاربر شماره 1042621 هم خودشونن :دی

درسته...محاسبات من اشتباه از اب در اومد :دی فکر نمیکردم چند تا نام کاربری دارکوب باشه.

supermax15
18-07-2013, 16:41
من پیدا کردم که شماره کاربری 1میلیون واسه کیه

مسعود110
شماره کاربری هر کس وقتی تو پروفیل رفتی تو ادرسش معلومه

و مال من 851720

Armin.Computer
18-07-2013, 16:48
من پیدا کردم که شماره کاربری 1میلیون واسه کیه

مسعود110

شماره کاربری هر کس وقتی تو پروفیل رفتی تو ادرسش معلومه

و مال من 851720

<dl class="stats"><dt>تاريخ عضويت</dt><dd> 03-04-2013

ایشون 3 ماه پیش عوض شدن
اون زمان هنوز 1 میلیون کاربر نداشت :دی
</dd></dl>

supermax15
18-07-2013, 17:18
ببخشید

ایدفعه دیگه کاملا درست میگم
شماره کاربری دارکوب 1042623 هست
که 999 999 کاربر انجمن هست
اگه ما یه شماره به 1042623 اضافه کنیم که میشه 1042624
و نفر 1میلیون انجمن میشه
maz_6472[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته هنوز در انتظار ایمیل فعال سازی هستتبریک مججد

Arash4484
18-07-2013, 18:44
ببخشید

ایدفعه دیگه کاملا درست میگم
شماره کاربری دارکوب 1042623 هست
که 999 999 کاربر انجمن هست
اگه ما یه شماره به 1042623 اضافه کنیم که میشه 1042624
و نفر 1میلیون انجمن میشه
maz_6472

البته هنوز در انتظار ایمیل فعال سازی هست

تبریک مججد

علت اشتباه شما این است که بنظر جناب دارکوب چند اسم مشابه ثبت میکنه تا این مدال از دست نره:n02:
نقض اطمینان شما وظیفه ماست:n02:

Rossin
18-07-2013, 23:55
من با اینکه تازه کارم اما 1 میلیونی شدن این انجمن و سایت خوب رو به تمام کسایی که براش زحمت کشیدن تا به اینجا برسه تبریک میگم
به امید روزهای بهتر :n01:

lionf3
19-07-2013, 11:10
تبریک گرم و صمیمی من رو به عنوان عضوی از این 1 میلیون نفر بپذیرین.
به امید 10میلیونی شدن و شاید روزی 70 میلیونی شدن:n13: :n02:
:n12:

<tbody>

</tbody>

jjtv
19-07-2013, 12:46
منم با اینکه تازه کار نیستم ولی اولین پستمو اینجا میزنم :n02:

xeNociDe
19-07-2013, 13:12
منم به همه تبریک میگم ...
شروع من با اینترنت با همین انجمن شروع شد ؛ روزهای خوبی رو هم داشتم .
امیدوارم بشه 10 ملیون ...
خسته نباشید .

Benygh
19-07-2013, 15:55
خیلی خوشحالم که 1 میلیون نفری شدیم...

مرسی از همه.

* پست با بیشترین تشکر واسه کی بوده ؟ :D

فکر کنم این باشه :D

البته اگه پست مدیرا حساب نشه

TREASURES
19-07-2013, 17:26
سلام خدمت دوستان
منم به نوبه ی خودم یه ملیونی شدن کاربران فروم رو تبریک میگم به امید موفقیت های بیشتر!
و از همه ی اونایی که تو مسائل و سوالاتی که برام پیش می اومد (تو هر انجمن) کمکم میکردن صمیمانه تشکر میکنم
امیدوارم منم به دوستان کمکی کرده باشم
با تشکر کوچک شما ایمان.....

TREASURES
19-07-2013, 17:27
سلام خدمت دوستان
منم به نوبه ی خودم یه ملیونی شدن کاربران فروم رو تبریک میگم به امید موفقیت های بیشتر!
و از همه ی اونایی که تو مسائل و سوالاتی که برام پیش می اومد (تو هر انجمن) کمکم میکردن صمیمانه تشکر میکنم
امیدوارم منم به دوستان کمکی کرده باشم
با تشکر کوچک شما ایمان.....

Iloveu-ALL
19-07-2013, 17:31
حالا دارکوب کیه؟! حتما قبلش عضو پی سی ورلد بوده دیگه.

mInI_ClockEr
19-07-2013, 18:15
HIP HIP HOOOORRRAAAAA :n12::n12::n12::n16::n16:

Amir rza
19-07-2013, 18:21
:n02:!!!
منم به همه شما این مناسبتو تبریک میگم.
منم یه خاطرات خوبی با این انجمن داشتم:n14:
(الیته به این تاریخ عضویت نگاه نکنید من از 2007 اینجا بودم!:n02:)
البته به نظرم یه مدت به خوبی گذشته نبود.(این نظر منه به دل نگیرید.:n12:)
ولی واقعا بهترین فروم بین تمام فروم های پارسی زبان هست.
به امید روز های بهتر و شادتر در این انجمن...:11:

hamid_diablo
19-07-2013, 19:11
سلام

واقع شگفت انگیز بود صفحه اول...مختصری از پی سی ورلد و تمام لوگوهای این چند سال اخیر

اما مطمئنا بهترین فروم در بین فروهای ایرانی قطعا پی سی ورلده...من خاطرات خوبی از اینجا دارم...دنیای مجازی که بعضی از اتفاقاتش تو دنیای واقعی اتفاق افتاد

دوستانی پیدا کردم که شاید اگر پی سی نبود هرگز افتخار شنایی باهاشون رو نداشتم...یه جورایی پی سی تو زندگی اکثر ما اتفاق مثبتی و مبارکی بود...

امیدوارم همیشه مثل الان تو قله های موفقیت و محبوبیت ببینم...:n12:

MOHAMMAD-SEVEN
19-07-2013, 22:59
منم به همه اعضا و مدیران این مناسبت رو تبریک:n02:

kalantarahura
20-07-2013, 07:14
1000000 کاربر!!!!!!!! شگفت اوره.تبریک به تمام کاربرای این سایت بسیار بزرگ.

Amir Hossein
20-07-2013, 10:29
خیلی خوشحالم که 1 میلیون نفری شدیم...

مرسی از همه.

* پست با بیشترین تشکر واسه کی بوده ؟ :D

فکر کنم این باشه :D

البته اگه پست مدیرا حساب نشه

پست میلاد 47 تا بیشتر داره :31:
البته اگه میموند تو انجمن که فاجعه میشد:31:
------
چقدر خوب میشد بابک جان هم اینجا یه پست میدادن
راهی برای ارتباط باهاش وجود نداره که بهش خبر بدیم؟ :\

artyst
20-07-2013, 12:45
خیلی خوشحالم که 1 میلیون نفری شدیم... هورا:n02:

این مناسبتو به همه تبریک میگم.:n12:

A r c h i
20-07-2013, 15:56
ميليوني شدن انجمن را به همه كاربران و تيم مديريت تبريك ميگم:n16:

به اميد چند ده ميليوني شدن پي سي ورد :n02:

Behroooz
20-07-2013, 17:56
مبارک باشه این اتفاق زیبا به همه بر و بچ پی سی ورد عزیز

دروووود

TATU_TATY
20-07-2013, 22:53
HIP HIP HOOOORRRAAAAA

m.beh
20-07-2013, 23:49
تبریک به تمام کاربران و تیم مدیریت امیدواریم باز هم شاهد پیشرفت انجمن چه کبفی چه کمی باشیم

saminem
21-07-2013, 01:25
تبریک میگم

Elendil1
21-07-2013, 04:40
تبریک می گم به مدیر های این انجمن ، واقعآ لیاقتشو داشتن :)

piishii
21-07-2013, 16:33
هرچی مقاومت کردم بنویسم نشد.....
نگاه کردم من نفر 20851 بودم اینجا عضو شدم، ولی نه قبل تر از این هم میتونستم همون سال 2004، سالی پر از خاطرات بد و خوب برای من، ساعت های متمالی توی کافی نت پی خیلی چیزها
سرچ توی اینترنت یافتن سایت اصلی ولی نه اینجا انجمن هم داره ! بی خیال نیازی نیست عضو بشم که.....:n22:
بازی هاف لایف.... نه باید دیگه عضو شد.... امید بخش بازی راهنمایی... بابک و مهران و دوستمون از بلژیک که بخش موزیک و دیال آپ ! قطع شدن آپلود آهنگ های کلاسیک....
خاطرات شب زنده داری ها ... بخش متفرقه ! دعوا کتک کاری و معرکه گیری....
ازدواج بعضی ها بعد آشنایی در اینجا.....
آدم های متفاوت.... دیدن و دوست شدن با خیلی ها و میتینگ ها....
مافیا.... بخش آنتی ویروس و کرک دوستمون از سوئد که اسمشون رو یادم رفته بخش زبان مدیر رضا
بعد مدتی فیلم میشه زندگی.... حالا بخش فیلم امین حامد.... پیرمرد....
خاطرات.... محو.... دود....
بن شدن خیلی ها، کاربرهای قدیمی...اسپمرها....
داون شدن سرور.... تایم اوت پشت تایم اوت....صبور باشید انتقال به سرور جدید...
رشد اینترنت رشد اطلاعات.... محیط گسترده شد ولی صفا ؟....
دلم برای خیلی چیزها تنگه ............
تاریخ عضویت رو نگاه میکنم..... سریع گذشت....
نوستالوژی...
دلم گرفت........
بی اختیار اشک

farhad_sadeghi
21-07-2013, 18:13
با تشکر از مدیریت و همه دست اندر کاران :n12:

sepid12ir
21-07-2013, 22:55
تبریـــــــک :n16:

شـیـفــو
22-07-2013, 01:19
به سلامتی . ان شاالله همینطور با هدف و پرقدرت ، بازهم در کنار هم پیشروی کنیم .

HoseinKing
22-07-2013, 03:20
تبریک عــرض میکنم

B3HZ@D
22-07-2013, 14:34
درود
میدونم یک کم دیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی به هر حال میخواستم که من هم تبریک گفته باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hp980
22-07-2013, 18:24
تبريك ميگم !!!

mahpesar
22-07-2013, 20:32
منم تبریک میگم

شاید بعضی رفتارهای مدیرای سابق بود باعث شد بعضی از

کاربرای سابقا فعال ریزش کنن ما دوست داشتیم

پی سی فعال تر از اینی که هست باشه

ولی در این مدت بعضی فروم ها با یک مدیرایی

این مدت دیدیم مثل قارچ سبز شدن

که انگار ادمیناش نمیدونن با خودش چند چند

یا فقط برای مردم کیسه دوختن به نظرم

درنهایت فرهنگ اینجا از خیلی فرومهای ایرانی بالاتر

ولی دوست دارم مدیران ارشد تدابیری

اندیشه کنن که بیش از پیش فعال باشه

من خودم اینجاهرچند وقت یکبار میام ولی چیزای

زیادی یاد گرفتم حداقل کسی یه خط هم

اینجا آموزش دیده باشه جمع کاربرا کنی کلی میشه

همش هم رایگان بوده و همین الان هم برای

مطالب آموزشی من خودم به اینجا مراجعه میکنم

دولت باید قدر این سایتای رایگان رو بیشتر بدونه

که بدون هیچ کمکی مثل ویکیپدیا داره خدمات

به مردم ایران میده اگه بتونه باید حمایت کنه ازش -

موفق باشید

hermione
22-07-2013, 21:30
تبریک میگم !

سارا سادات
23-07-2013, 00:49
سلام .:n27:

ميشه بهم بگين كه اين سايت در باره ي چيه و چه جوري بايد تشكر بفرستم يا ...:n30:
من حتي نمي دونم اينتايپيك و كجا بايد بزارم . ممنون ميشم اگه بهم كمك كنين . :n03:
راستي اگه بخوام نام كاربيم و تغيير بدم ، چيكار بايد بكنم ؟؟؟ ممنونم:n14::n14::n14:

B3HZ@D
23-07-2013, 00:58
سلام .:n27:

ميشه بهم بگين كه اين سايت در باره ي چيه و چه جوري بايد تشكر بفرستم يا ...:n30:
من حتي نمي دونم اينتايپيك و كجا بايد بزارم . ممنون ميشم اگه بهم كمك كنين . :n03:
راستي اگه بخوام نام كاربيم و تغيير بدم ، چيكار بايد بكنم ؟؟؟ ممنونم:n14::n14::n14:

درود . به انجمن خوش آمدید

برای یادگیری قسمت های مختلف انجمن به قسمت آموزشی مراجعه کنین که توضیحات کاملی داده .

فــــهــرســـت | آموزش های نحوه ی استفاده از امکانات انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر هم مشکلی داشتین در این قسمت مطرح کنین تا دوستان به شما کمک کنن.

◄پرسش و پاسخ درباره نحوه ی استفاده از انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای تغییر نام کاربری به این قسمت مراجعه کنین {البته نمیدونم در حال حاضر نام کاربری تغییر میدن یا نه }

انـجـمـن: تـغـیـیـر نـام کـاربـری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

befermatooo
23-07-2013, 12:19
1 میلیون عضو و تنها 124 پیام تبریک !

MoXa
23-07-2013, 13:58
حالا که چی ؟ مگه سایت هایی مثل یوتیوب و گوگل یا یاهو اینقدر با آمارشونو انگولک میکنند که براشون مهم باشه 1 میلیون یا 100 نفر ، وقتی تعداد کاربرای ثابت و فعال یکسانه هرچی هم تعداد اعضا بالاتر بره اصلا مهم نیست چون یا نام کاربری دوم هست بعضا تا هفتم و هشتم هم میرسه یا فقط برای دانلود و دیدن یه بخشه که دفعه بعد دوباره عضو میشن وگرنه الان اینجا سرورها میترکید با 1 میلیون کاربر که حداقل هرکدوم هرروز دوتا پست بدن .

MoXa
23-07-2013, 13:59
چرا مثل فیسبوک از خودم نمیتونم تشکر کنم ، خیلی قشنگ نوشتم .

zeinab_ostad
23-07-2013, 14:09
سلام دوستان من هم تبریک میگم.

zeinab_ostad
23-07-2013, 14:12
حالا که چی ؟ مگه سایت هایی مثل یوتیوب و گوگل یا یاهو اینقدر با آمارشونو انگولک میکنند که براشون مهم باشه 1 میلیون یا 100 نفر ، وقتی تعداد کاربرای ثابت و فعال یکسانه هرچی هم تعداد اعضا بالاتر بره اصلا مهم نیست چون یا نام کاربری دوم هست بعضا تا هفتم و هشتم هم میرسه یا فقط برای دانلود و دیدن یه بخشه که دفعه بعد دوباره عضو میشن وگرنه الان اینجا سرورها میترکید با 1 میلیون کاربر که حداقل هرکدوم هرروز دوتا پست بدن .
برادر/خواهر این سایت با اونا خیلی فرق داره توجه کن.:n02:

Harvest_moon_majid
23-07-2013, 14:55
دست جیغ هورااااااااااااا

واقعا خعلی ممنون از دست اندر کار آن این سایت بسیار پر موح توا
:n02:

خدایی تو کول اینترنت پی سی ورلد یدونست , دردونست :)

ya abbas
23-07-2013, 15:26
سلام

منم تبریک عرض می کنم به همه دوستان ، مدیران
همه اونایی که در این چند سال خیلی زحمت کشیدن
به امید موفقیت روزافزون
:n12::n16:

jAe_zCh_aDs
23-07-2013, 20:56
تبریک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir Hossein
23-07-2013, 23:01
حالا که چی ؟

هیچی سلامتی :31:

مگه سایت هایی مثل یوتیوب و گوگل یا یاهو اینقدر با آمارشونو انگولک میکنند که براشون مهم باشه 1 میلیون یا 100 نفر ،

شما رو چه حسابی اونجارو با اینجا مقایسه میکنین؟
اون سایتها جهانی هستن...ولی اینجا مختص فارسی زبانهاست...همینطور اینجا برای اسپم دادن و رفیق بازی نیست

وقتی تعداد کاربرای ثابت و فعال یکسانه هرچی هم تعداد اعضا بالاتر بره اصلا مهم نیست چون یا نام کاربری دوم هست بعضا تا هفتم و هشتم هم میرسه یا فقط برای دانلود و دیدن یه بخشه که دفعه بعد دوباره عضو میشن وگرنه الان اینجا سرورها میترکید با 1 میلیون کاربر که حداقل هرکدوم هرروز دوتا پست بدن .
درسته همه فعال نیستن ولی شما همین رو با یه سایت مشابه مقایسه کنین... اونوقته که تفاوت معلوم میشه
همینطور که اینجا یه درصد غیر فعالی وجود داره... اونجا هم وجود داره
+
کمیت مهم نیست...
کیفیته که مهمه... شما بار علمی p30 رو با انجمن های دیگه مقایسه کنین همه چی مشخص میشه

چرا مثل فیسبوک از خودم نمیتونم تشکر کنم

چون اینجا fb نیست...

خیلی قشنگ نوشتم .
واقا اینطور فکر میکنین؟

- Saman -
24-07-2013, 07:24
من هم به نوبه خودم، اين دستاورد يك ميليو ني شدن اعضاي انجمن پارسي زبان "پي سي ورلد" رو تبريك مي گم!

اميدوارم كه بيش از اين شاهد كاميابي هاي اين انجمن بزرگ باشيم!

hossein019940
24-07-2013, 08:02
تبریک دوستان:n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n1 2:

شهنام89
24-07-2013, 12:29
به امید پی سی ورلد 20،000،000
تکبیر:n02:

pro_translator
24-07-2013, 21:13
اینجا اولین انجمن فارسی‌زبانیه که تعداد اعضاش به یه میلیون رسیده؟

A M ! N
24-07-2013, 23:33
اینجا اولین انجمن فارسی‌زبانیه که تعداد اعضاش به یه میلیون رسیده؟

انجمنهایی که من میشناسم تعداد کاربرهاشون به نیم میلیون هم نمیرسه ( به نیم نیم میلیون هم نمیرسه :n02: )

MicrosoftH
25-07-2013, 08:30
مبارک بادا

T E R M I N A T O R
25-07-2013, 10:48
منم به نوبه خودم میلیونی شدن پی سی ورد رو به تمام اعضای وفادار انجمن تبریک میگم. ایشالا 70 میلیونی بشیم:n01:

SNOW PATROL
25-07-2013, 15:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام تبریک میگم ملیونی شدن انحمن رو.. به امید موفقیت روز افزون

8nights&7days
25-07-2013, 17:59
من هم به تبریک می گم
به تمامی کاربران 1,002,510

ae2009
25-07-2013, 21:47
موفق باشید:n18:

شاهزاده خانوم
26-07-2013, 11:55
سلام سلام
منم تبریک . منم تبریک
ب امید روزهای بهتر . .:n16: روزهای پر از موفقیت و پیروزی !

amir raya
26-07-2013, 13:51
منم تبریک میگم. رفیقای ماهم بیشترشون اینجا عضوندددد!!! :n16::n16::n16:

italia88
26-07-2013, 13:55
تبریک به همه p30world ها

خیلی خوشحالم از اینکه عضو همچین سایت بزرگ و های کلاسی هستم :n16:

بازم تبریک میگم به همه بر و بچ زحمتکش سایت و کاربرای فهیم اون :n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12: :n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12:

tanha.2011
26-07-2013, 14:22
منم میلیونی شدن تعداد کاربران p30 رو تبریک میگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Captain
26-07-2013, 14:24
منم میلیونی شدن تعداد کاربران p30 رو تبریک میگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به به :دی
داشتیم 2 میلیونی میشدیما :دی
:n11:

parsiman
26-07-2013, 21:34
مبارکه!
امیدوارم سالهای سال کنار هم باشیم!
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان!:n01:

master0
27-07-2013, 04:09
مبارکه :D :n19:

.....

sasoolee
27-07-2013, 13:35
تبريك به تمامي اعضا و مديران

باعث افتخار ماست كه از ياران قديمي اين انجمن هستيم

masudtak
27-07-2013, 21:58
ممنون از همه ی دوستان خسته نباشید:n11:

Atusa 021
27-07-2013, 22:07
مبارک باشه

iw8u
29-07-2013, 13:30
سلام
دوستان عنایت بفرمایید 25 تیر تولد من هم هست.:n16:
کلا پاقدم من همیشه خیر بوده:n20:

mohsen0000000000
30-07-2013, 03:22
تبریک میگم :n16: ایشالله سطح علمیمون هم همینطور بره بالاتر.

Hatek
30-07-2013, 17:46
یک میلیونی شدن به کنار این که حدود 400.500 کاربر مثل یه خانواده شدن توی انجمن و همه همدیگرو میشناسن ارزش دیگه ای داره :n11:
با تاخیر فراوان تبریک میگم :n02::n16:

samdeath
30-07-2013, 18:33
من هم این اتفاق مهم رو به همه دوستان این انجمن تبریک میگم

manya-atashin
30-07-2013, 23:39
یاد همه عزیزانی که در گذشته بودن و فعالیت میکردن و به نا حق هم بن شدن بخیر ...

گل تقدیم به اونها :n16:

superbadboy
31-07-2013, 14:11
درود:
من اصولا زیاد مطلب نمی نویسم (از تعداد پستهام مشخصه)
اما سال هاست از این فروم و سایت استفاده می کنم و به تمام دوستانم هم پیشنهادش کردم.
همیشه اولبن جایی هست که برای به جواب رسیدن سوالهام به اون سر می زنم و 99 درصد اوقات تونستم به جواب برسم و اون یک درصد هم که به جواب نرسیدم نتونستم تو کل نت جوابش رو پیدا کنم.
اینجا محیط دوست داشتنی و مورد علاقه من هست. من هم به نوبه خودم به عنوان یک از میلیون به شما تبریک و خسته نباشید می گم و امیدوارم جشن چند میلیونی شدن رو هم در کنار شما باشم
به امید موفقیت روز افزون تمام اعضای سایت

Roy Jackson
31-07-2013, 22:39
سلام
من تازه عضو شدم البته کاربران قدیمی رو هم می شناختم بعضی هاشونو که دیگه نیستن، جاشون خالیه، ولی منم خوشحالم که عضوی از خانواده پی سی ورلد شدم :n16:
ولی مسئله ایی که مهم هست کیفیت هست نه کمیت، درسته که یک میلیون کاربر داریم ولی مسئله مهم تر کیفیت و محتوای فروم هست.
با تشکر از همه عزیزانی که تو فروم زحمت میکشن

M3HRD@D
01-08-2013, 12:39
سلام
منم به عنوان عضو کوچکی از این 1 میلیون نفر این حضور رو شاد باش میگم..
پی سی پر از خاطره است برای من...
به امید روزهای بهتر...:n12:

parsa_2012
01-08-2013, 12:40
منم تبریک میگم بیشتر تو یک فروم دیگه هستم ولی تازه وارد این انجمن هم شدم

M0RTEZA_R
01-08-2013, 22:33
مبارک باشه.ایشالا دو میلیونی شدن رو جشن بگیریم:n16:

IOG
01-08-2013, 23:13
منم واقعا از بودن تو این جمع لذت بردم و خیلی استفاده کردم... به همه دوستان تبریک میگم از همه تشکر میکنم ... :n12::n12::n12:

morteza_7
02-08-2013, 13:19
تبریک:n12:

Wisdom
03-08-2013, 10:27
خیلی از خاطرات شیرینم درون پی سی ورلد هستش. خوشحالم که با مدیریت قوی، پی سی ورلد تونست روی پا باشه و برسه به 1.000.000 عضو

parspro
03-08-2013, 22:04
من هم تبریک میگم

sa3er
03-08-2013, 23:23
الان به صورت اتفاقی این خبر رو توی Google+ دیدم.
این رو که دیدم یاد یه تیکه از فیلم The Social Network افتادم، اونجایی که کل پرسنل شرکت Facebook منتظر بودن تا تعداد اعضاشون از 1 میلیون بگذره و بپرند هوا جیغ و داد کنند.

به هر حال صمیمانه تبریک عرض می کنم خدمت Sina، Meisam و Ali عزیز، همچین تیم مدیریتی و صد البته کاربران خوب انجمن که مطمئنا بدون وجود اونها هیچ کدوم از اینها هیچ مفهومی نداشت.

والا خاطرات بنده اینقدر دیگه قدیمی شده (نزدیک به 9 سال) که همه چیز محو به نظرم میاد. اما یادم هست که عملکرد تیم اولیه فروم بسیار عالی و حرفه ای بود و در کنار نظارت هوشمندانه ی آقای میثم از جمله دلایلی یود که در آن زمان مسبب پیشی گرفتن سایت پی سی ورلد از رقباش شد.

با احترام.

shahab_f
03-08-2013, 23:51
تبریک بسیار فراوان.
یادش بخیر اون موقع ها که فـیسبوک نبود، صبح تا شب پی سی ورلد رو رفرش میکردیم:n02:
آمار بسیار عالی، شاید فقط تعداد ِ ایرانیان تو FB بتونه رقابت کنه با این آمار، اما محتوای اونجا کجا و اینجا کجا

Ezel
04-08-2013, 18:45
=>

نمایی از انجمن P30World ؛ سال 2004 :

( کپی رایت : پیرمرد )

majid322
04-08-2013, 19:09
این عکس اخری واقعا منو حیرت زده کرد سروش جان....واقعا تبریک :n12:

بیشترین تراکم کاربری : 7 نفر :n02:

ESETNOD.BIZ
06-08-2013, 01:16
چه جالب
تبریک میگم

moongairl
06-08-2013, 17:03
اشک شوق:n28:

sa3er
07-08-2013, 22:45
=>

نمایی از انجمن P30World ؛ سال 2004 :

( کپی رایت : پیرمرد )

Real Source
Internet Archive: Wayback Machine
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali68124
09-08-2013, 09:05
من هم جا داره به شرکت پی سی ورلد و انجمن تبریک بگم موفق باشید

black.
09-08-2013, 14:15
تبریک :n12:تبریک

Ali_p30
11-08-2013, 12:50
تبریـــــــــــــــــــــ ــک:n11::n16:

amirpers
11-08-2013, 21:48
چیزی جز این از این انجمن قدیمی و خوب بر نمیاد.
به امید دو برابر شدن تعداد اعضاء

Iman-Emperatour
12-08-2013, 08:02
من هم به نوبه خودم از مدیریت محترم سایت و دیگر زحمت کشان انجمن تبریک و یک خسته نباشید میگم...به امید پیشرفت بیشتر پی سی ورلد:n01:

payam
13-08-2013, 14:21
سلام دوستان..

امروز بعد از مدتی باز هم تونستم گذری بزنم به انجمن ،

خیلی از این اتفاق خوشحال هستم . امیدوارم کاربرا قدر این انجمن رو بدونن . خیلی زحمت کشیده شده که به اینجا برسه ، خیلی.. گلچینی بود از افراد حرفه ای، که از همه چی مایه گذاشتن..

کسانی رو دیدم که خیلی وقت بود ندیده بودمشون ، اما خاطرات این همه سال فراموش شدنی نیست .

خوشحالم که کاربر 1200 تُم هستم :)

پایدار باشید..

mo_sa
13-08-2013, 18:06
واقعا یه نفر 37 هزار و خرده ای مطلب نوشته؟!:n04:
یا پیغمبر !!!
یعنی ما هم یه روزی می شیم؟!:n15:

mo_sa
13-08-2013, 18:10
یعنی واقعاً الان یه میلیون نفر شدیم ؟! :دی
خیلیه که ... : دی

الان میشه گفت 1.5 درصد از جمعیت ایران عضو پیسی‌ورلدن :دی

ایشالا روزی برسه که این یه میلیون چند ده میلیون بشه و همه مردم بتونن علایق،‌ سلایق و اطلاعاتشون رو با هم تو همچین محیطایی به اشتراک بگذارن :n12:

مبارک همه اعضاش، مدیراش، عاشقاش ... :n12:

البته به نظر من، اولش باید بیشتر جمعیت ایران اینترنت دار، بشن، بعدش میشه! ولی، میشه! ..... میشه!

hamid raza
13-08-2013, 18:45
سلام و خدا قوت خدمت مدیران محترم سایت و تشکر از زحماتت شما عزیزان انصافا سایت خوبی دارید امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق باشید :n16:

ahmadtj
14-08-2013, 17:41
تبریک به همه اعضا و مدیران پی سی ورلد./

The_matrix
16-08-2013, 16:35
یادش بخیر یه زمانی جشن 100 هزار کاربری رو گرفتیم!

ali-07
16-08-2013, 21:18
تنهای فرومی که نه تنها از عضویت توش پشیمون نیستم بلکه خیلیم خوشحالم ،p30world بهت افتخار میکنم :n12:

malkemid
18-08-2013, 00:46
من هم یه دست مریزاد به ادمینها و تک تک کاربرهای سایت میگم که یه محیط سالم و پربار رو با هم ساختن. خیلی چیزها از بچه های این سایت یاد گرفتم.
ممنون برای همه چیز
:n01:

ali021sam
18-08-2013, 11:58
دوستان...
بیاین وسط ...
حالا حالا حالا همه دستا به بالا... به این تار و کمونچه همه بگین ماشالا...
:n19::n19:

Vanilla Sky
18-08-2013, 14:29
سلام

یعنی منم جز این جمعیت میلیونیم؟:n28: پس به خودم تبریک میگم :31: و به شما هم خسته نباشی و اینا:33:

silvinia7
18-08-2013, 19:37
کاربر شماره 691474 هم خدمتتون تبریک عرض میکنه :n02:

mohammad_s7201
20-08-2013, 21:11
مبارک باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنها فرومی که همه چی توش پیدا میشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]