PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای اینکه نام اهنگ و خواننده را فقط داشته باشم

behnambb
12-07-2013, 21:42
با سلام ..دوستان من هر موزیکی که میگیرم وقتی واردش میشم کلی تبلیغ و سایت و... داخلش هست و من میخوام فقط ادیتش کنم اسم خواننده و فقط اسم اهنگش باشه لطفا راهنماییم کنید که از چه نرم افزاری استفاده کنم و نمیدونستم دیگه چی بنویسم تا دوستان گلم متوجه بشن به هر حال معذرت میخوام اگر بد نوشتم و مفهموم نداشت

ALI . R
12-07-2013, 22:50
سلام. شما روی آهنگ مورد نظرتون راست کلیک کنید . Properties رو بزنید . در پنجره باز شده ، تب Details باز کنید . حالا در این قسمت میتونید آدرس ها رو تغییر بدید ! :n01:

behnambb
12-07-2013, 23:39
نمیشه فدات شم .وقتی میریزم توی گوشی قاطی مینویسه عزیزم و من میخوام مرتب بشه و فقط اسم خواننده و اهنگش را بزنه

behnambb
13-07-2013, 00:03
من قبلا نرم افزار jet audioرا داشتم و راحت میتونستم اهنگها را مرتب کنم و روی هر اهنگ که راست کلیک میکردم نوشته بود edit tagو راحت همه را پاک میکردم تمام نوشتهای اون اهنگ و خودم میومدم اسم خواننده و اهنگش را میزدم و خیلی خوشکل روی گوشیم که میریختم هر اهنگی را میخواستم سریع پیداش میکردم ولی الان ویندوز 8 را نصبیدم واون جت آیدیو روش نصب میشه ولی اون گزینه نمیاد

ALI . R
13-07-2013, 03:39
شما آهنگ رو انتخاب کنید و در پایین صفحه یه تصویر میاد که می تونید به راحتی مشخصات آهنگ رو ادیت کنید و در پایان سیو کنید! ( در ویندوز 8 هم فکر میکنم داشته باشه همچنین امکانی ! )
میتونید از نرم افزارهای زیر هم استفاده کنید : :n01:

Mp3Tag ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Tag And Rename ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
TagScanner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])