PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف چند ثانیه از انتهای یک آهنگ !

edris60
11-08-2006, 22:05
سلام دوستان
يه سوال دارم نميدونم جاش همينجاست يا نه ، در هر حال ممنون میشم اگه راهنمائیم کنین. :)

یه آهنگ هست که میخوام رو یه فایل فلش بذارمش باید یه چند ثانیه ای از انتهاشو حذف کنم ، از چه نرم افزاری باید استفاده کنم؟
اگه لطف کنید معرفی کنید (و در صورت امکان لینک دانلود رو هم بدین) ممنون میشم

با سپاس فراوان

hossein2006
11-08-2006, 23:50
سلام دوست عزیز شما می توانید از برنامه سوند فورژ یا یولید استدیو استفاده کنید برنامه سوندفورژ در سی دی کوانتوم هست اگه داری می تونی استفاده کنی روی همین سایت هم می تونی پیداش کنی

Mohammad
12-08-2006, 00:34
شاید ساده ترین و راحت ترین ابزار برای اینکار Jet Trim از ابزارهای نرم افزار Jet Audio باشه که همراه برنامه نصب میشه و می تونی تویه پوشه نصب برنامه پیداش کنی.

edris60
12-08-2006, 11:06
سلام دوستان
ممنونم از توجهتون

شاید ساده ترین و راحت ترین ابزار برای اینکار Jet Trim از ابزارهای نرم افزار Jet Audio باشه که همراه برنامه نصب میشه و می تونی تویه پوشه نصب برنامه پیداش کنی

من Jet Audio رو نصب کردم ولی این ابزارو توش پیدا نکردم
البته قبلا یه بار همینکارو با Jet Audio انجام دادم به این ترتیب که رفتم تو قسمت conversion اونجا فایلموadd کردم بعدش تو قسمت target مورد دوم رو انتخاب کردم بعد استارتش کردم و تا یه درصد مورد نظرم که جلو رفت cansel کردمش

عیبش اینه که باید قبلش درصدو محاسبه کرد که دقیق همونجا که میخوای قطع بشه و دیگه هم اینکه باید خیلی فرز بود تو cansel کردن چون خیلی سریع پیش میره !! :blink:

اگه راه حل منطقی تری هست ممنون میشم بگین

با تشکر

AK1
12-08-2006, 11:18
دوست عزيز بايد بري از منوي استارت پوشه جت ايديو رو پيدا كني بعد ابزار كه محمد جان گفت رو مي بيني
راستي من از سوند فروج براي اين كار استفاده مي كنم

rap.vartan
12-08-2006, 11:28
سلام

بهترين برنامه acoustica Mixcraft

واقعا كارش عاليه

9كرم

باي

Ali Alizadeh Mansouri
12-08-2006, 11:39
سلام،
اگه بسته ی Nero رو نصب شده دارید می تونید از Nero WaveEditor و اگه از کارت صوتی کریتیو استفاده می کنید می تونید از Creative Wave Studio استفاده کنید.
از محبوبترین برنامه های دیگه می توان Cool Edit Pro و Adobe Audition 2.0 (که در واقع یکی هستند) رو نام برد.

Mohammad
12-08-2006, 13:05
دوست عزيز بايد بري از منوي استارت پوشه جت ايديو رو پيدا كني بعد ابزار كه محمد جان گفت رو مي بيني
راستي من از سوند فروج براي اين كار استفاده مي كنم
سلام
دوستمون راهنمایی کردن.
برنامه های زیادی واسه اینکار هست که دوستان معرفی کردن ولی فکر می کنم ساده ترینش Jet Trim باشه که فقط مخصوص همین کارم هست.

edris60
13-08-2006, 08:58
سلام
دوستمون راهنمایی کردن.
برنامه های زیادی واسه اینکار هست که دوستان معرفی کردن ولی فکر می کنم ساده ترینش Jet Trim باشه که فقط مخصوص همین کارم هست.

سلام
ممنون محمد جان
ولی متاسفانه من Jet Trim رو ندارم عکس ضمیمه رو ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من این ورژنو نصب کردم: Jet-Audio 5.1.3
ممنون میشم اگه یه لینک برای دانلود نرم افزار پیشنهادیتون بدین

با تشکر

Mohammad
13-08-2006, 12:55
این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می تونه کمکت کنه.
موفق باشی.

edris60
13-08-2006, 13:58
این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می تونه کمکت کنه.
موفق باشی.

سلام
ممنونم
تو اون تاپیک همه لینکهای دانلود expire شده بود ! نوشتم اگر کسی لینک جدید داره بده
اینجا هم از دوستان اگر کسی لینک سالم داره ممنون میشم بذاره

با تشکر

jav1366
26-08-2006, 17:56
به نظر من بهترين راه اينه اگه چند ثانيه است تو خود فلاش صدا رو از همون فريم متوقف كني. چند تا راه داره اينطور كه به نظر مياد از اين فريم به بعد با صدا كار نداري.براي اين كار روي اون فريمي كه نمي خواي صدا از اون به بعد پخش بشه action رو رو اعمال کن:
(); stopAllSounds