PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالي در Gmail ؟

mshiraz.2006
11-08-2006, 18:53
به نام خدا

با سلام دوستان.
من يه سوال تو جميل دارم.

در ايميل خودم در ياهو من چند تا شاخه ساختم ( New Folder ) که اطلاعاتم رو طبقه بندي کردم و ريختم داخل اونا.

ولي داخل جميل هر چي کردم نفهميدم چه کار کنم. چند تا ( Label ) ساختم ولي نفهميدم کارم درست بوده يا نه ؟

دوستان يه راهنمايي کنند ممنون ميشيم.

با تشکر.

AK1
11-08-2006, 21:13
دوست عزيز درست رفتي همون ليبري هاي كه ساختي كار نيوفلدر رو انجام مي دن
فقط بگو مي خواي چكار كني يعني مثلا ايميلهاي خاصي كه از يه ادرس مياد برن توش و يا ... تا توضيح بديم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mshiraz.2006
12-08-2006, 12:01
دوست عزيز درست رفتي همون ليبري هاي كه ساختي كار نيوفلدر رو انجام مي دن
فقط بگو مي خواي چكار كني يعني مثلا ايميلهاي خاصي كه از يه ادرس مياد برن توش و يا ... تا توضيح بديم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نام خدا

با سلام دوست عزيز.
آره , مي خوام نامه هام به درون اون برچسب ها برن ولي وقتي مي فرستم از صفحه اول تكون نمي خور

AK1
12-08-2006, 18:47
با سلام
اميد وارم توضيحي كه مي دم به دردت بخوره
وقتي يه ليبر درست كردي بايد روش ----- بزاري پس مي ري تو قسمت اپشين بعد ----- تو اجا چند تا گزينه هست براي مثال آدرس, موضوع,فرستنده و ... هست كه بايد يكي رو بنويسي براي مثال توقسمت فروم آدرس كسي كه مي خواي ايميلش و بزاري رو بنويس
بعد گزينه مرحله بعد رو بزن كه چنتا تيك مي بيني انجا گزينه انتقال به ليبر ساخته شدت رو انتحاب كن بعد تموم نكس و نكس
اگه مشكلي بود هستيم

mshiraz.2006
12-08-2006, 21:50
با سلام
اميد وارم توضيحي كه مي دم به دردت بخوره
وقتي يه ليبر درست كردي بايد روش ----- بزاري پس مي ري تو قسمت اپشين بعد ----- تو اجا چند تا گزينه هست براي مثال آدرس, موضوع,فرستنده و ... هست كه بايد يكي رو بنويسي براي مثال توقسمت فروم آدرس كسي كه مي خواي ايميلش و بزاري رو بنويس
بعد گزينه مرحله بعد رو بزن كه چنتا تيك مي بيني انجا گزينه انتقال به ليبر ساخته شدت رو انتحاب كن بعد تموم نكس و نكس
اگه مشكلي بود هستيم

به نام خدا

دست شما درد نكنه. تست مي كنم و خبر مي دم.

با تشكر

آدم برفي
13-08-2006, 02:54
سلام.
در واقع label ها در gmail جاي folder ها رو در yahoo گرفتن. در واقع ليبل ها يه جور علامت نشانه گذاري هست كه براي نامه هامون مي زاريم. مثلا فرض كن كه كه من مي خوام نامه هاي مربوط به آقاي x رو كه يكي از دوستام هست با ليبل friend علامتگزاري مي كنم. تا اينجا من مي دونم كه نامه هايي كه از طرف اين شخص واسم مياد از طرف يكي از دوستام هست. اما اگه با اين فرد من يك كار تجاري هم داشته باشم مي تونم نامه هاي اين شخص رو در ليبل business هم نگه دارم. بدون اينكه ناچار باشم مثل ياهو دو تا folder بسازم و يك كپي از هر كدوم از نامه ها توي اين folder ها نگه دارم . يكي از مزيت هاي اين كار هم صرفه جويي توي فضاست.

AK1
13-08-2006, 03:04
سلام.
در واقع label ها در gmail جاي folder ها رو در yahoo گرفتن. در واقع ليبل ها يه جور علامت نشانه گذاري هست كه براي نامه هامون مي زاريم. مثلا فرض كن كه كه من مي خوام نامه هاي مربوط به آقاي x رو كه يكي از دوستام هست با ليبل friend علامتگزاري مي كنم. تا اينجا من مي دونم كه نامه هايي كه از طرف اين شخص واسم مياد از طرف يكي از دوستام هست. اما اگه با اين فرد من يك كار تجاري هم داشته باشم مي تونم نامه هاي اين شخص رو در ليبل business هم نگه دارم. بدون اينكه ناچار باشم مثل ياهو دو تا folder بسازم و يك كپي از هر كدوم از نامه ها توي اين folder ها نگه دارم . يكي از مزيت هاي اين كار هم صرفه جويي توي فضاست.

حا ببخشين اين بخش رو توضيح بدين
كجا فظا صرفه جوي مي شه ;)

آدم برفي
15-08-2006, 02:16
حا ببخشين اين بخش رو توضيح بدين
كجا فظا صرفه جوي مي شه ;)

سلام.
وقتي شما توي yahoo هستين و يك نامه رو قراره كه توي مثلا folder هاي friend و business بزارين دو تا كپي از اين نامه ها بوجود مياد كه يك كپي ميره توي فلدر friend و يك كپي ديگه ميره توي فلدر business اما توي gmail چنين اتفاقي رخ نمي ده فقط اين يك نامه با يه ليبل نامگزاري مي شه و اصلا كپي از اون نامه ايجاد نمي شه. يه جورايي مي شه بهش گفت "اسم مستعار"

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر ياد بگيريد كه به مشكلات خود بخنديد
پس هميشه چيزي داريد كه به آن بخنديد
(لين كارول)

AK1
15-08-2006, 02:23
حالا فهميدم يه چيزي تئ مايه هاي شورت كات ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]