PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✪ بحث و مشاوره انیمه

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Morteza4SN
06-04-2009, 20:34
سلام دوستان

مشاوره‌های انیمه‌ای شامل موراد زیر می‌باشد:

پیشنهاد برای دیدن انیمه‌های سریالی
راهنمایی در مورد ابهامات انیمه‌هایی که تاپیک اختصاصی ندارند (ضمن رعایت اسپویلر)

لطفاً

نظر نهایی‌ خودتون در مورد انیمه‌ها رو در تاپیک معرفی انیمه‌های سریالی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا تاپیک اختصاصی اون‌ها بیان کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مفاهیم انیمه از تاپیک بررسی پایه‌ای انيميشن‌های ژاپنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.
برای اولین گام در انتخاب انیمه دلخواه پست دوم همین تاپیک رو مطالعه کنید.

نتیجه‌ی این مباحث اینه که با سلایق و دیدگاه‌های هم بیشتر آشنا بشیم و البته لذت دیدن انیمه‌ها رو با هم به اشتراک بذاریم.

Morteza4SN
07-04-2009, 21:36
برای انتخاب یک انیمه سریالی:

۱. قبل از هر چیز اطلاعات مربوط به انیمه (سبک، رده سنی، امتیاز و...) رو در سایت‌های مربوطه چک کنید.

۲. نقدهای دیگران رو در مورد انیمه چک کنید.

سایت myanimelist.net در این زمینه از بهترین‌هاست.
و سایت‌های مفید دیگه مثل: anime-planet.com و anidb.net و animenewsnetwork.com

۳. بجز استفاده از پیشنهادات دیگران میشه با استفاده از امکان جستجوی سایت‌های بالا بر حسب گزینه‌های مورد نظرتون نتایج رو محدودتر کنید، اینطوری دامنه‌ی پیشنهادات جامع‌تری پیش روی شماست.

دسته‌بندی دموگرافیک (Demographic) :

این دسته‌بندی محتوا و فرم کلی انیمه‌ها و مانگاها رو بر اساس هر دو فاکتور رده سنی و جنسیت غالب مخاطب از هم متمایز می‌کنه.

Shōjo یـا Shoujo
دخترانه
بانوان بین ۱۰ تا ۱۸ سال
شامل روابط اجتماعی، عاشقانه و رمانتیک بدون حادثه هیجان‌انگیز
نمونه‌ها: Skip Beat ، Vampire Knight ، Nana ، Lovely Complex ، Princess Ai ، Glass Mask

Shōnen یـا Shonen
پسرانه
آقایان ۱۳ سال به بالا
شامل حوادث و مبارزات هیجان‌انگیز و ماجراجویی‌های اکشن
نمونه‌ها: Gin Tama ، Death Note ، Dragon Ball ، Beyblade ، One Piece ، Naruto ، Astro Boy ، D.Gray-man ، Fullmetal Alchemist ، Detective Conan ، Bleach ، Hunter × Hunter ، InuYasha ، Soul Eater

Josei
زنانه
بانوان ۱۵ الی ۴۵ سال
یک رده بالاتر از شوجو ، کمی واقع‌گرایانه‌تر و با وزن بیشتر احساسات و روابط عاشقانه
نمونه‌ها: Honey and Clover ، Paradise Kiss ، Nodame Cantabile ، Bunny Drop ، Chihayafuru

Seinen
مردانه
آقایان ۱۸ الی ۳۰ سال
یک رده بالاتر از شونن با خشونت بیشتر و متنوع‌تر
نمونه‌ها: Hellsing ، Akira ، Monster ، Gantz ، Berserk ، Battle Royale ، Black Lagoon ، Ikigami ، Elfen Lied ، Another ، Chobits

Kodomo یـا Children
کودکانه
طیف کودک
نمونه‌ها: Doraemon ، Hello Kitty ، Heidi, Girl of the Alps

توجه:
این دسته‌بندی تا حدود زیادی تکلیف شما رو با قالب اصلی اثر مشخص می‌کنه و در ردیف ژانر قرار می‌‌گیره (Genres) و رده‌بندی سنی انیمه (Rating) جداگانه انجام میشه.
معرفی کامل ژانرها رو در تاپیک بررسی پایه‌ای انيميشن‌های ژاپنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید.
با دسته‌بندی‌های منحرف هم کاری نداریم!

در حاشیه بحث‌های این تاپیک:

۱. همیشه پیشنهادات اون چیزی که انتظار دارید نیست. نهایتا سلیقه‌ی شخصی هر فرد مهمترین فاکتور انتخاب محسوب میشه.

۲. در انتخاب دوبله انیمه (ژاپنی/انگلیسی)؛

طبیعتاً دوبله ژاپنی حال و هوای بهتری از یک انیمه ایجاد می‌کنه
اما در این حالت به یک زیرنویس مطلوب نیازه، معمولا انیمه‌ی دوبله‌ ژاپنی با زیرنویس انگلیسی هماهنگ‌تره اما دیدن انیمه با این حالت کمی سخت به نظر می‌رسه.
اگر زیرنویس فارسی کیفیت خوبی داره می‌تونه تجربه لذتبخشی به وجود بیاره، اغلب زیرنویس‌های فارسی موجود در نت ترجمه مناسبی دارند.

دوبله‌های انگلیسی با داشتن مترجمین حرفه‌ای‌تر دیالوگ‌ها رو با اشتباه کمتر و نزدیک به دوبله اصلی پیاده می‌کنند. البته به شرطی که انیمه مورد نظر دوبله شده باشه!
گاهی در دوبله انگلیسی دیالوگ‌هایی برای فهم بهتر اضافه می‌شوند که در نسخه ژاپنی وجود ندارند.

غیر از ترجمه، تفاوت دوبله ژاپنی و انگلیسی در نوع بیان دوبلرهاست،
زبان ژاپنی حروف صدادار و لحنی آهنگین داره که در دوبله انگلیسی این ویژگی تا حدود زیادی از بین میره.

شاید در ابتدا ارتباط با ژاپنی کمی براتون سخت و گنگ باشه اما بعد از دیدن انیمه‌های بیشتر به راحتی نمیشه این عادت رو ترک کرد.

به هر حال انیمه‌های کمدی با دوبله ژاپنی بار بیشتری دارند اما در انیمه‌های جدی‌تر و یا فلسفی دوبله‌ی انگلیسی مناسب بسیار کارآمد خواهد بود.

نهایتا با توجه به سلیقه و عادت شما فایل دو زبانه انیمه به شما این حق انتخاب رو میده، ممکنه دوبله انگلیسی از ژاپنی بهتر هم شده باشه.

انیمه‌های توصیه شده در این تاپیک رو کنار هم جمع کردم، هم می‌تونه راهنمایی باشه برای دوستانی که دنبال بهترین انیمه‌ها هستند و هم یک جمع‌بندی از انیمه‌های محبوب کاربران.

دسته‌بندی‌ها بیشتر کلی هست، انیمه‌های مشابه در یک خط کنار هم قرار گرفتن و پیشنهادها (از چپ به راست) به ترتیب خاص‌تر شدن.
دسته‌بندی دموگرافیک هم با رنگ‌بندی در انتهای مطلب مشخص شده (در همین پست درباره این دسته‌بندی توضیح داده شده).
این لیست بعداً با ادامه‌ی بحث‌ها کامل‌تر می‌شه.

Anime Recommended

انیمه بلند
One Piece _ Hunter X Hunter _ Naruto _ Bleach _ GinTama _ City Hunter

معمایی
Death Note _ Another _ Code Geass _ Monster _ Gate Steins

جامعه‌شناسی
Psycho Pass _ Welcome To NHK _ Kino`s Journey: The Beautiful World

فلسفی
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Planetes _ Cowboy Bebop _ Darker Than Black
Ergo Pro‌xy _ Ghost In The Shell _ Serial Experiments Lain _ Paranoia Agent

ماورایی
Attack on Titan
Hellsing Ultimate _ Mahou Shoujo Madoka Magica
Natsume _ Mushishi
Fate/Zero _ Angel Beats _ Kara No Kyoukai

سامورایی
Samurai Champloo _ Rurouni Kenshin _ Katanagatari

کمدی
(GinTama)
Golden Boy _ Great Teacher Onizuka
Kyou kara Ore wa _ Daily Lives of Highschool Boys

ورزشی
Prince Of Tennis _ Hajime No Ippo _ Captain Tsubasa _ Kuroko No Baske _ One Outs

سبک زندگی
Clannad _ Ano Hana _ Usagi Drop

مدرسه‌ای ـ محفل دوستی
Kimi Ni Todoke _ Hyouka _ My Teen Romantic Comedy SNAFU

موسیقی
Nodame Cantabile _ K-On! _ Your Lie in April

================================
(Shoujo _ Shonen _ Josei _ Seinen _ Children)

zed2
08-04-2009, 16:14
یک سوال :
اینجا در مورد انیمه ها و مانگا ها میشه بحث کرد؟

Morteza4SN
09-04-2009, 03:22
یک سوال :
اینجا در مورد انیمه ها و مانگا ها میشه بحث کرد؟
بله ميشه بحث كرد
تحت شرايطي كه در پست اول گفتم باشه مشكلي نيست
اگر بحث طولاني ميشه بهتره انيمه ي مورد نظر با يك معرفي و مقدمه مناسب در يك تاپيك جدا مطرح بشه ...

taghi_ramzi
14-09-2009, 22:16
آقایون کسی این انیمه رو دیده ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو چه مایه هاییه ؟

Behsood
03-10-2009, 15:56
سلام
کسی لیست کامل ارجاعات "Paprika" رو داره احیانا؟

taghi_ramzi
03-10-2009, 19:46
اونایی که Imdb نوشته کامل نیست ؟

دوستان بنده متاسفانه فیلم final fantasy:advent children 2005 رو ندیدم
حالا می خوام دانلودش کنم.
(من یه فلسفه ای توی فیلم دیدن دارم که میگه: "ندیدن عیب نیست، ندیده گرفتن عیب است!")
منتها توی سایتهای دانلود به جز این اسم ، یه چیزی هم هست به نام Final Fantasy VII Advent Children (Complete) 2009
قضیه ی این کامپلیت 2009 چیه ؟ من کدومو دانلود کنم ؟

Morteza4SN
03-10-2009, 21:17
سلام

منتها توی سایتهای دانلود به جز این اسم ، یه چیزی هم هست به نام Final Fantasy VII Advent Children (Complete) 2009
قضیه ی این کامپلیت 2009 چیه ؟ من کدومو دانلود کنم ؟خب اسکوئر انیکس در Tokyo Game Show 2006 تریلری از نسخه director's cut این فیلم نمایش داد که تحت عنوان Final Fantasy VII Advent Children Complete برای نسخه بلوری عرضه بشه ، که نهایتا در جوئن و جولای 2009 در امریکا و اروپا پخش شد ...
برای اطلاع بیشتر قسمت Final Fantasy VII Advent Children Complete رو از لینک زیر بخون :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FFinal_Fantasy_VII_Advent_Children)

(من یه فلسفه ای توی فیلم دیدن دارم که میگه: "ندیدن عیب نیست، ندیده گرفتن عیب است!")عقیده ی خوبیه تایید میشه .

کسی لیست کامل ارجاعات "Paprika" رو داره احیانا؟ خب الان منم Paprika رو هنوز ندیدم ...
از کارگردانش ساتوشی کن دو تا از کارای قبلیشو دیدم خوشم اومده :
Millennium Actress (2001)
Tokyo Godfathers (2003)
lدیدن این دو تا هم توصیه میشه .

Behsood
04-10-2009, 15:19
Millennium Actress (2001)
Tokyo Godfathers (2003)
lدیدن این دو تا هم توصیه میشه . سلام
جفتشو دیدم ...
یه پایان بهتری هم برای میلینیوم اکترس تو ذهنم هست به موقع اش میگم ...
: دی
طفره نرو ...!
تقی جان تو IMDB کدوم بخشش رو میگی؟ خیلی سر سری هست!

Final Fantasy VII Advent Children (Complete) 2009مرتضی اونی که 2007 اومد رو من دیدم چقدر تفاوت دارذه دیدی خودت؟ (چه سوال بیهوده ای : دی )میشه تو چیزی ندیده باشی : دی

taghi_ramzi
04-10-2009, 19:47
اینجا رو می گم :

من وقتی میلنیوم اکترس رو دیدم ، تعریف انیمیشن برام شامل دو تا چیز بود : عصر یخبندان - شهر اشباح !
به همین خاطر وقتی تموم شد دهنم اندازه مونیتور باز مونده بود !!!
بعدش هم که افتادم دنبال این جور انیمیشنها

پاپریکا رو هم الان حدود 6 ماهه دانلود کردم ، ولی هی امروز و فردا میشه !

Behsood
05-10-2009, 15:59
من وقتی میلنیوم اکترس رو دیدم ، تعریف انیمیشن برام شامل دو تا چیز بود : عصر یخبندان - شهر اشباح !
به همین خاطر وقتی تموم شد دهنم اندازه مونیتور باز مونده بود !!!
بعدش هم که افتادم دنبال این جور انیمیشنها
سلام تقی جون!
میگم من هم خیلی حرف دارم در مورد این ...
مرتضی هم که ندید میگم اینو دیده : دئ
بینیم در موردش اظهار نظر کنیم؟!

taghi_ramzi
05-10-2009, 18:34
برای بحث پایه هستم

فقط سه چهار روزی طول می کشه، من وقت کنم ببینم این فیلمو
تازه نسخه ی دوبله ش رو هم پریروزا بیرون دیدم خریدم !

Behsood
05-10-2009, 18:44
تازه نسخه ی دوبله ش رو هم پریروزا بیرون دیدم خریدم !
سلام
از معدود کارایی که دوبله اش هم خوبه ...

Morteza4SN
05-10-2009, 20:41
سلام

دانته نوشته ؛
یه پایان بهتری هم برای میلینیوم اکترس تو ذهنم هست به موقع اش میگم ... الان یعنی از پایانش خوشت نیومده ؟

میگم من هم خیلی حرف دارم در مورد این ...
مرتضی هم که ندید میگم اینو دیده : دئ
بینیم در موردش اظهار نظر کنیم؟! در مورد Millennium Actress دیگه ؟
ببین میگم بذار پاپریکا رو منم ببینم بعد میایم بحث میکنیم در مورد سبک کارگردانش در این سه اثر ...
اینجوری بهتره .

مرتضی اونی که 2007 اومد رو من دیدم چقدر تفاوت دارذه دیدی خودت؟ (چه سوال بیهوده ای : دی )میشه تو چیزی ندیده باشی : دی نه بابا منم فقط یه نسخه دیدم از Advent Childre فکر نکنم نسخه کامل بوده باشه ، باز نگا میکنم ببینم کدومه .

داریوش نوشته ؛
میگم بچه ها کسی رو سراغ ندارید کارتونی جات مشتی داشته باشه (آرشیو کامل) ازش بگیریم؟
البته قیمت خوب هم بدهمن که جایی ندیدم کسی آرشیو کامل داشته باشه کامل بودنش هم با قیمت مناسب در تضاد هست !

Behsood
05-10-2009, 20:43
الان یعنی از پایانش خوشت نیومده ؟
چرا خوب بود اما میتونست بهتر باشه ...
با توجه به اخلاقیات کارگردانش!

Layken
06-10-2009, 23:27
مرتضی اونی که 2007 اومد رو من دیدم چقدر تفاوت دارذه دیدی خودت؟ (چه سوال بیهوده ای : دی )میشه تو چیزی ندیده باشی : دی
سلام
بله من هم دیدم خیلی تفاوت دارن بعضی وقتا من فکر میکردم یه نجات کودکان جدید هستش
مخصوصا قسمتی که موتور سواری میکردند

Behsood
07-10-2009, 00:21
سلام
بله من هم دیدم خیلی تفاوت دارن بعضی وقتا من فکر میکردم یه نجات کودکان جدید هستش
مخصوصا قسمتی که موتور سواری میکردند
میشه بیشتر توضیح بدی آخه این که من دیدم هم موتور سواری داشت!

Layken
07-10-2009, 01:58
میشه بیشتر توضیح بدی آخه این که من دیدم هم موتور سواری داشت!
نسخه قبلی که دیده بودم با این یکی از این انمیشن فرق داشت
یه جایی بود که توی تونل با موتر با (کلود) بقیه درگیر میشن اونجا اخراش با یه بمب تموم میشه
ولی تو این یکی قسمت مسیرو ادامه میدن بعد یه هلیکوپتر میاد کمکشون اونم درگیر ماجرا میشه
همون پسر مو قرمزه ...اسماشون هم یادم رفت ....

Morteza4SN
09-10-2009, 03:08
نسخه قبلی که دیده بودم با این یکی از این انمیشن فرق داشت
یه جایی بود که توی تونل با موتر با (کلود) بقیه درگیر میشن اونجا اخراش با یه بمب تموم میشه
ولی تو این یکی قسمت مسیرو ادامه میدن بعد یه هلیکوپتر میاد کمکشون اونم درگیر ماجرا میشه
همون پسر مو قرمزه ...اسماشون هم یادم رفت ....
این قسمت موتورسواری در بازی فاینال فانتزی 7 هم بود که در نسخه Complete انیمیشن انگار دقیق تر پیاده شده .

من اونموقع که انیمیشن رو دیدم چون از روابط زیاد سر در نیاوردم رفتم سراغ بازیش ،
تا شصت هفتاد درصد فکر کنم بازی کردمش ...

اون کاراکتر هم Reno هست ، این پست رو هم بد نیست یه نگاهی بندازید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Layken
09-10-2009, 13:27
این قسمت موتورسواری در بازی فاینال فانتزی 7 هم بود که در نسخه Complete انیمیشن انگار دقیق تر پیاده شده .

من اونموقع که انیمیشن رو دیدم چون از روابط زیاد سر در نیاوردم رفتم سراغ بازیش ،
تا شصت هفتاد درصد فکر کنم بازی کردمش ...

اون کاراکتر هم Reno هست ، این پست رو هم بد نیست یه نگاهی بندازید :نسخه ای که من دارم 4 تا dvd
8 گیگ هستش و که سرنوشتی کامل از اون بچه کوچولو ماجرا و ...سخنی با
عوامل پشت صحنه هم داره...

dimah2005
05-12-2009, 15:19

دوستان دیروز شبکه 2 کارتون Ponyo on the cliff by the see رو پخش کرد !

به نظرم سیر منطقی داستان دچار مشکل بود ! :41:
می خواستم بدونم از خود فیلم یا از فرستنده فیلمه :31:

اگه کسی 2 نسخه رو دیده می تونه توضیح کوتاهی بده ؟

*بعد از عمری یه کارتون دیدم اونم پر از نوستالژی و سبک ژاپنی و ما رو برد به ده اول زندگیمون ، :40:اون وقت این فرستنده محترم گند زد توی نوستالژِ بازی ما ،

omid.k
05-12-2009, 17:06
یکی از دوستا اس ام اس داد بزن کانال دو ... تا روشن کردم دیدم این پونیو تموم شد ....
ناجوانمردانه بود ..... : دی

من نسخه ی ژانپنیش رو دیدم ..... عالیه این انیمیشن ......

امیدوارم تی وی ایران زیاد از خودش مایه نذاشته باشه تو داستان !

dimah2005
05-12-2009, 22:01
یکی از دوستا اس ام اس داد بزن کانال دو ... تا روشن کردم دیدم این پونیو تموم شد ....
ناجوانمردانه بود ..... : دی

من نسخه ی ژانپنیش رو دیدم ..... عالیه این انیمیشن ......

امید جان من دقیقا لینک شما رو توی پستم گذاشتم

اره واقعا عالی بود ، عالی یه چیزی اونور تر ، ما رو برد به ده اول زندگی مون و تخیلاتمون و کارتون های ژاپنی و دیگه چی بگم که هرچی بگم کم گفتم
تی وی اگه بیشتر از این فیلم ها پخش کنه خوبه (حتی با قیچی و میچی ) چه کنیم که دوبلشون هم نوستالژِکه .

مگه چیزی هم برا برش داشت ؟ (اخه تا اونجایی که تجربه ثابت کرده برا خالی نبودن عریضه یه 10 20 دقیقه هم شده بی دلیل می برن (فکر کنم دقیقه ای بول می گیرن دی: ))
ولی نمی دونم چرا اینی که تی وی خودمون گذاشت همچین یهو سر و تهش هم اومد و تیتراژ اومد.

تایم فیلم چقدر بود ؟ (اصلیش)
اینی که ما دیدیم فکر کنم یک ونیم بود گمونم .

Dark Shine
06-12-2009, 18:40
پونیو عالی بود خیلی جالب بود فیلمش

Ar@m
06-12-2009, 18:46
من كه فقط به آخرش رسيدم ولي بوس دو تا فنقل بچه هم سانسور داره آخه؟ اينا ديوانه ان!

zed2
06-12-2009, 19:57
سلام
داشتم اتفاقی یک انیمه رو نگاه می کردم متوجه شدم یک نسخه قدیمی ازش از زمان های قدیم موجوده
رفتم دانلود کردم
پیشرفت انیمیشن ( بهتره بگیم انیمه ) تو مدت بین تو نسخه رو می تونید ببینید
هر دو اینها یک کارکتر هستند از یک انیمه که با فاصله ساخت 27 سال ساخته شدن.
قدیم
جدید

جالبه نه:46:

omid.k
06-12-2009, 20:34
هرچی فکر میکنم
یادم نمیاد
اسمش چی بود ؟

zed2
06-12-2009, 21:55
هرچی فکر میکنم
یادم نمیاد
اسمش چی بود ؟
اینو کجا دیدی؟؟؟؟:18:
تو ایران پخش نشده ها؟؟؟ ( فکر نکنم هم هیچ وقت پخشش کنن )

omid.k
06-12-2009, 22:38
منم فکر نکنم : دی
نه عزیزم عکسی که گذاشتی آشناست ......

CAnZO
07-12-2009, 01:53
سلام
داشتم اتفاقی یک انیمه رو نگاه می کردم متوجه شدم یک نسخه قدیمی ازش از زمان های قدیم موجوده
رفتم دانلود کردم
پیشرفت انیمیشن ( بهتره بگیم انیمه ) تو مدت بین تو نسخه رو می تونید ببینید
هر دو اینها یک کارکتر هستند از یک انیمه که با فاصله ساخت 27 سال ساخته شدن.
قدیم
جدید

جالبه نه:46:
فرق زيادي ندارن. شايد ميخواستن حس اولي رو حفظ كنند. حالا اين اسمش چي هست؟ اگه سكرت نيست

فقط ببينيد ما چه صحنه هاي خارق العاده اي رو از دست داديم!

يه سري موتيف هاي آشناي پونيو جالب بود
قيافه پدر پونيو شبيه سوفي پيرزن هست
يكي از زنهاي آسايشگاه شبيه جادوگر ويست waste
بالا اومدن آب دريا مثل pirited away
قشنگ بود با همه صدمه اي كه بهش زده بودن

zed2
07-12-2009, 16:22
فرق زيادي ندارن. شايد ميخواستن حس اولي رو حفظ كنند. حالا اين اسمش چي هست؟ اگه سكرت نيست

فقط ببينيد ما چه صحنه هاي خارق العاده اي رو از دست داديم!

يه سري موتيف هاي آشناي پونيو جالب بود
قيافه پدر پونيو شبيه سوفي پيرزن هست
يكي از زنهاي آسايشگاه شبيه جادوگر ويست waste
بالا اومدن آب دريا مثل pirited away
قشنگ بود با همه صدمه اي كه بهش زده بودن
سکرت چیه
Toward the Terra

...تو یکی از سایت ها رندم گذاشته بود منم برداشتم...گرچه داستان چندان جالبی نداشت ( نظر شخصی )....

عمرا صدا سیما چنین تصویری رو پخش کنه تو تلویزیون!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حیف که چه داستان های خوبی رو اینها نابود کردن......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دلم به حال نسل های حاضر و اینده می سوزه ......

piishii
20-02-2010, 15:21
سلام
این انیمیشن کار ژاپنی رو کسی میشناسه کمی بهم اطلاعات بده ؟
Kihachiro Kawamoto ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zed2
15-03-2010, 19:27
وضعیت لینک های انیمه های جدید خراب است....
معلوم نیست چه گروهی داره تو اینترنت فعالیت می کنه و همه لینک هارو گزارش میده به هاست ها که پاک کنن.
یک عده می گن شرکت های فروشنده انیمه ها یک عده رو بسیج کردن
یک عده می گن سایت های پولی برای اینکه مشتری باسه خودشون پیدا کنن این کارو می کنن
....در کل نظرات زیاده.....

ms368
15-03-2010, 20:11
Studio Ghibli
کسی از انیمیشن جدیدش خبر داره ؟

THANX

taghi_ramzi
15-03-2010, 21:56
وضعیت لینک های انیمه های جدید خراب است....
معلوم نیست چه گروهی داره تو اینترنت فعالیت می کنه و همه لینک هارو گزارش میده به هاست ها که پاک کنن.
یک عده می گن شرکت های فروشنده انیمه ها یک عده رو بسیج کردن
یک عده می گن سایت های پولی برای اینکه مشتری باسه خودشون پیدا کنن این کارو می کنن
....در کل نظرات زیاده.....

همین دو ساعت پیش یه فایلی من داشتم دانلود می کردم ، حین دانلود از رو رپیدشیر پاکش کردن [بیـــــب] ها !
اخیرا دنبال این فیلم adam بودم ،همه ی لینکهاش پاک شده از کار در می اومد ، من با بدبختی لینک پیدا کردم!
الان اسم یه فیلم رو که تو گوگل سرچ می کنی بیشتر نتایج مال دانلود غیر قانونی فیلمه !
این بحث دانلود غیرقانونی یه مقداری زیاد شورش دراومده و دارن نظارت رو بیشتر می کنن و فکر کنم در آینده به شدت بیشتر بشه.

استودیو جیبلی هم فعلاً کار جدید نداره.

zed2
15-03-2010, 22:53
Studio Ghibli
کسی از انیمیشن جدیدش خبر داره ؟

THANX

برای امسال این هست که 17 جولای تو سینماهای ژاپن پخش میشه

The Borrower Arrietty

برای دیدنش اگر ژاپنی خوش بحالت ...اگر نیستی باید صبر کنی تا یا یکی از پرده برداره ( که من از انجای که هیچ نسخه پرده ای از هیچ انیمه ای ندیدم بعید است ) و یا بعد از زمان انتشار نسخه های دی وی دی ها یا بلوری ها کپی کنه بزاره تو اینترنت .:46:

همین دو ساعت پیش یه فایلی من داشتم دانلود می کردم ، حین دانلود از رو رپیدشیر پاکش کردن [بیـــــب] ها !
اخیرا دنبال این فیلم adam بودم ،همه ی لینکهاش پاک شده از کار در می اومد ، من با بدبختی لینک پیدا کردم!
الان اسم یه فیلم رو که تو گوگل سرچ می کنی بیشتر نتایج مال دانلود غیر قانونی فیلمه !
این بحث دانلود غیرقانونی یه مقداری زیاد شورش دراومده و دارن نظارت رو بیشتر می کنن و فکر کنم در آینده به شدت بیشتر بشه.

استودیو جیبلی هم فعلاً کار جدید نداره.

این مرتبط به اینجا نیست باید بری زیر بخش بقلی:31:

a.z.p.z
23-03-2010, 00:22
خوب یه چیزی من تا حالا مانگا نخوندم ! ... مانگا هم شده داستان انیمه تو صنعت کارتون :دی
این مانگا طرفدار زیاد داره مثل انیمه چه جوری هست یه توضیحی بدی ممنون میشم درسته این تاپیک مخصوص اون نیست ولی دوست داشتی بگو ! ... ...
در مقایسه با کمیک استریپ های خارجی میخوام بدونم ! ... اون رفیقمون هم تن تن میگه خونده :دی

zed2
23-03-2010, 00:46
خوب یه چیزی من تا حالا مانگا نخوندم ! ... مانگا هم شده داستان انیمه تو صنعت کارتون :دی
این مانگا طرفدار زیاد داره مثل انیمه چه جوری هست یه توضیحی بدی ممنون میشم درسته این تاپیک مخصوص اون نیست ولی دوست داشتی بگو ! ... ...
در مقایسه با کمیک استریپ های خارجی میخوام بدونم ! ... اون رفیقمون هم تن تن میگه خونده :دی
همانطور که کمیک مرد عنکبوتی و هاک ( اگر اشتباه نگفته باشم ) و بتمن و ....هم شده برای ساختن فیلم های سینمایی و کارتون ها ....
بعضی مانگاها هم هنوز ازش انیمه ساخته نشده ( مثل همین مانگایی که من برای شروع معرفی کردم ) و یا بعضی انیمه ها که مانگا ندارن ( مثل apple seed )

توضیحاتش در این پست هست و در مورد طرفدراش
ولی در مورد صنعتش یک صنعت چند ده میلیارد دلاری است که هم تو داخل ژاپن و هم خارج از ان فروش میره....
در مورد تشابهشون هر دو در یک چیز مشترک هستن و ان داستان گفتن به کمک تصویر است ولی در مورد اینکه چه تفاوت هایی با هم دارن چون من کمیک نخوندم نمی تونم نظر بدم :41:...

a.z.p.z
23-03-2010, 01:36
خیلی ممنونم البته توی پست اول خود مرتضی جان تفاوت رو گفته جدا از طراحی و ... که توی انیمه ها هم میتونیم ببینیم !
توی حالات و رفتار و ... احساس و ... نقش مهمی رو در مانگا ها و هم انیمه ها دارن حالا هر موضوعی هم میتونن باشن !
با اینکه من عاشق انیمه هستم 100% عاشق مانگا نیز هستم چون یکی هستند فقط طرز بیان انیمه و مانگا فرق میکنه !
........
اما موندم ایا ترجمه ای چیزی برای این ها هست یا نه ! ...

zed2
23-03-2010, 22:03
خیلی ممنونم البته توی پست اول خود مرتضی جان تفاوت رو گفته جدا از طراحی و ... که توی انیمه ها هم میتونیم ببینیم !
توی حالات و رفتار و ... احساس و ... نقش مهمی رو در مانگا ها و هم انیمه ها دارن حالا هر موضوعی هم میتونن باشن !
با اینکه من عاشق انیمه هستم 100% عاشق مانگا نیز هستم چون یکی هستند فقط طرز بیان انیمه و مانگا فرق میکنه !
........
اما موندم ایا ترجمه ای چیزی برای این ها هست یا نه ! ...
ترجمه اینگلیسی بیشتر مانگاها رو اینترنت هست ولی فارسی اش مثل انیمه است و مشهور هاشو می تونی پیدا کنی.:46:

در ضمن بعضی از انیمه ها که از مانگاها می گیرن کامل نیستن یا خوب در نیومدن و خوندن انیمه ارزشمندتر است

از بحث خود تاپیک داریم خارج می شیم ادامه بحث خواستی بیا این تاپیک

zed2
02-04-2010, 13:57
مبارکه بخش دانلود از مباحث مستقل شد ( فقط اول نزدیک بود سکته کنم:19:گفتم بخش ها حذف شدن)
خبر دیگر اینکه سه تا از مانگاهام ناقص شده کسی ادامشون رو نزاشته تو نت ....حال گیری اساسی.....
این دیوانه هایی که لینک هارو گزارش میدن هم هنوز کوتاه نیامدن و جالبیش اینه به سایت ها کاری ندارن فقط به لینک ها کار دارن.....

حمید جان
11-05-2010, 04:23
سلام

اگه میشه تمام قسمتهای FINAL FANTASY ، اسماشونو بگین + سال تولید.

ممنون

Morteza4SN
11-05-2010, 07:58
سلام
لینک زیر رو چک کنید :

zed2
04-07-2010, 20:59
توصیه به مانگا خوان های تازه کار:
حتما برای مشخص کردن مانگاهایی که می خونین و تموم کردین و ول کردین و تصمیم دارین بخونین از یک روش مناسب استفاده کنین و الکی همه رو بوکمارک نکنید و گرنه بعدا که بخواین نظم بدین قطعا دچار مشکل میشین

D,Freeman
19-09-2010, 22:30
سلام دوستان.
میخواستم بدونم سایت فارسی زبانی وجود داره که نقد های درست وحسابی از انیمه های جدید وقدیم داشته باشه..
یکی دوتا سایت میشناختم که همشون تازگیها نمیدونم چرا نقدشون اینقدر به سمت مباحث 30یا30رفته...یا نقداشون بی ربط شده...
در ضمن دوستان میشه یه آدرسی هم برای دانلود بی دردسر انیمه ها بذارین...
لطف میفرمائید اگه کار مارو هم راه میندازید...باتشکر:10:

Behsood
19-09-2010, 22:33
سلام دوستان.
میخواستم بدونم سایت فارسی زبانی وجود داره که نقد های درست وحسابی از انیمه های جدید وقدیم داشته باشه..
یکی دوتا سایت میشناختم که همشون تازگیها نمیدونم چرا نقدشون اینقدر به سمت مباحث 30یا30رفته...یا نقداشون بی ربط شده...
در ضمن دوستان میشه یه آدرسی هم برای دانلود بی دردسر انیمه ها بذارین...
لطف میفرمائید اگه کار مارو هم راه میندازید...باتشکر:10:
سلام
forums . انیمه پارادایز و ببینید بد نیست ...
محیط به شدت انیمه ای داره! :31:

*PiNk PaNTHeR*
07-11-2010, 19:39
من شروع به تماشای The Melancholy of Haruhi Suzumiya کردم، شبیه بازی Persona 4 هست. چیز بدی نیست ببینیدش حتما.

zed2
10-11-2010, 22:22
چه قدر حال گیری است .... ادم یک مانگای جدید رو بخواد بخونه ولی هنوز نسخه ی اینگلیسی یا نسخه ای که زبانش رو بشه فهمید پخش نشده باشه................[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ادم یاد زمانی می افته که فقط تصاویر کتاب هارو می دید....:31:

taghi_ramzi
22-11-2010, 22:19
درود
انیمه ی Gunslinger Girl رو کی دیده ؟ در چه حدیه ؟ ارزش دانلود داره ؟
صحنه های +18که نداره؟

zed2
26-11-2010, 11:55
درود
صحنه های +18که نداره؟

من ندیدم ولی نقد ها و جزئیات رو خوندم اینارو فهمیدم:
خشونتش بالاست ( ظاهرا خیلی روش کار کردن چون همه این مورد رو تاکید) و جزئیات زیادی تو ساختش به کار بردن که واقعی جلوه بده.
در مورد صحنه من چیزی در این رابطه پیدا نکردم ولی تو یک جا برچسب و/یا رو زده بودن( احتمالا در حین درگیری ها شاید ).
گروه سنی هم پیشنهاد همه جا جوان و بزرگ سال هست و مناسب کودک و نوجوان نیست بخاطر خشونت زیادش (تیزرش رو ببینی حسابش دستت میاد.)
کسایی که دیدن می گن داستانش یک مقدار پیچیده است و از اواسط داستان شاید بتونی بفهمی داستان چیه .....

این چیزی بود که من فهمیدم.

Morteza4SN
27-11-2010, 22:40
سلام

خيلي جالبه حالا تو بازار هست به زيرنويس فارسي يا بايد دانلود كرد
ميشه يه سايت معرفي كنيد اگه بايد دان بشه

زیرنویس فارسی نداره یا من ندیدم
نسخه ای که من دانلود کردم به زبان اصلی (ژاپنی) بود با زیرنویس انگلیسی هم دیدمش !
اگر لینک خواستید داخل گروه زیر درخواست بدید :
:.:درخواست و معرفی انیمیشن:.: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درود
صحنه های +18که نداره؟

من ندیدم ولی نقد ها و جزئیات رو خوندم اینارو فهمیدم:
خشونتش بالاست ( ظاهرا خیلی روش کار کردن چون همه این مورد رو تاکید) و جزئیات زیادی تو ساختش به کار بردن که واقعی جلوه بده.
در مورد صحنه من چیزی در این رابطه پیدا نکردم ولی تو یک جا برچسب و/یا رو زده بودن( احتمالا در حین درگیری ها شاید ).
گروه سنی هم پیشنهاد همه جا جوان و بزرگ سال هست و مناسب کودک و نوجوان نیست بخاطر خشونت زیادش (تیزرش رو ببینی حسابش دستت میاد.)
کسایی که دیدن می گن داستانش یک مقدار پیچیده است و از اواسط داستان شاید بتونی بفهمی داستان چیه .....

این چیزی بود که من فهمیدم.

من فصل اولش رو دیدم که سیزده قسمت هست ، ارزش دیدن داره ...
هیژده پلاس نداره ، ولی به خاطر وجود برخی دیالوگ ها و اکشن های خشن و مفاهیم فلسفی به جوان و بزرگسال توصیه شده
فکر کنم همون قسمت اولش خیلی خوب بتونه حال و هوای کلی رو بده (اگر تا حالا همشو ندیدی!)

+ قراره یه تاپیک برای معرفی این سبک سریالها بزنیم که بیشتر با نظرات هم آشنا بشیم ;)

بردیا
07-02-2011, 15:26
بچه ها دیجیمون هنوز پخش میشه؟
زیرنویس حداقل انگلیسی براش هست؟
لینک دانلود کل سریاش گیر میاد؟
وقتی بچه بودم تلویزیون میزاشت کلی حال میکردم الان میخوام برم تو خط دیدنش.

DaRiOuShJh
07-02-2011, 16:04
DIGIMON آشناس
کدوم بود؟ یه مقدارش رو بگو
تو ساب اسکین یه سرچ کن ببین هست یا نه

zed2
07-02-2011, 16:33
بچه ها دیجیمون هنوز پخش میشه؟
زیرنویس حداقل انگلیسی براش هست؟
لینک دانلود کل سریاش گیر میاد؟
وقتی بچه بودم تلویزیون میزاشت کلی حال میکردم الان میخوام برم تو خط دیدنش.

اخرین بار که رفته بودم دونبالش قرار بود یک سری جدید ازش عرضه بشه ( تا اخرین چک من 5 نسخه ازش امده )
ایران فکر کنم دو نسخه اش رو بیشتر نشون نداده.( که احتمالا ویرایش اینگلیسی اش بوده )
سه نسخه اول تا جایی که خبر دارم تو دو ویرایش اینگلیسی ( که مال کارتون نت ورک هست ) و دیگری نسخه اصلی ژاپنی می تونی تو نت پیدا کنی ...یک تعداد هم فیلم بین ورژن ها هم هست که می تونی انهارو هم بگیری.

DIGIMON آشناس
کدوم بود؟ یه مقدارش رو بگو
تو ساب اسکین یه سرچ کن ببین هست یا نه

تصویر گذاشتم احتمالا با این یادت میاد ( اگر لود نشد بهم فهش ندی ):31:

DaRiOuShJh
07-02-2011, 19:46
دستت درد نکنه
یه چیزایی یادم اومده ولی خیلی نه
با pokemon اشتباه گرفتمش:31: پایه اونم هستم
البته فعلا که oggy و flapjack و اینا یه نمه سرمون رو گرم کرده بودن تموم شدن

taghi_ramzi
16-02-2011, 16:37
از روی انیمیشن نسبتاً معروف "دختری که در زمان سفر کرد" یه فیلم زنده ساخته شده

ata.royalfalcon
16-02-2011, 17:56

انیمه شو دیدم خیلی قشنگ بود :20::20:
امیدوارم فیلمش قشنگ باشه

LadyS
16-02-2011, 22:12
دوستان گـل ، کسی از این فیلم ــه کـه از روی Death Note ساختــن خــبر نـداره !؟

ata.royalfalcon
16-02-2011, 22:22
سلام
من دارم
دیدم زیاد حال نداد

taghi_ramzi
16-02-2011, 23:21
مگه انیمه ش ادامه ی فیلم نیست ؟
من فقط فیلمشو دیدم و اتفاقاً خیلی هم حال کردم !

ata.royalfalcon
17-02-2011, 12:03

سلام خوبی

فکر نکنم انیمه ادامه فیلم بوده ، انیمه بصورت کامل بود.
خب سلیقه ها متفاوته من هیچ وقت انیمه رو با فیلم عوض نمیکنم :31::31:

نظر شخصی من :
این انیمه ها چندین قسمته و به همین خاطر کارگردان فرصت بیشتری برای نمایش دادن جزئیات دارن و همچنین تخیلی تر و فانتزی تر هست و ساخت جلوه های ویژه راحتتر هست (بعضی اوقات زیادی کش میدن حوصله آدم سر میره)
ولی در فیلم کارگردان مجبور هست تمامی وقایع رو در مدت محدودی قرار دهد که مسلما کیفیت کار پایین میاد.
حالا این نظر شخصی من بوده

mestry
17-02-2011, 13:13
دفترچه مرگ تا الان 3 تا فیلم سینمایی داره و چهارمیش هم قراره امسال بیاد و توسط هالیوود ساخته میشه، بازیگر نقش یاگامی لایت هم زاک افرون هست !
البته من یکی از فیلماشو دیدم که خیلی تعریفی نداشتن، همون داستان انیمه هست...اما امیدوارم این چهارمیش که امسال قراره بیاد خوب باشه...

قیافه هاشون هم کپی همدیگه ست !!!!

من فقط فیلمشو دیدم و اتفاقاً خیلی هم حال کردم !خیر....اصل داستان انیمش هست که فیلماش خلاصه ی داستان انیمه هستن.....

سلام خوبی

خب سلیقه ها متفاوته من هیچ وقت انیمه رو با فیلم عوض نمیکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورت از فیلم، Movie انیمه ای بود یا فیلم سینمایی؟ چون دفترچه مرگ دوتا مووی داره به همراه 3 تا سینمایی و خود انیمه !

راسی دوستان، همین مانگاکا(نویسنده مانگا) ی دفترچه مرگ امسال یه انیمه داده بیرون که خیلی خفنه، اسمش Bakuman هست، واقعا داستان و شخصیت پردازی قشنگی داره، ایده ی جدیدی هم هست....حتما این انیمه رو ببینید...

j0l6
17-02-2011, 13:44
من اولین بار فیلم death note رو دیدم خیلی ازش خوشم اومد مخصوصا قسمت اول و دوم
بعدش انیمیشنش رو دیدم که منو متعجب کرد اصلا انتظار نداشتم یه انیمیشن بتونه منو اونجور میخکوب کنه حرف نداشت داستان عالی و شخصیت ها ی بی نظیر نبردی بی نظیر بین دو تا از باهوش ترین های دنیا
یه انیمیشن دیگه هم هست که خیلی شبیه به death note هستش و به طرف داران DEATH NOTE شدیدا توصیه میشه
اسم انیمیشنش هست ; CODE GEASS

mestry
17-02-2011, 14:40
وااااااااااای عجب شاهکاریه این کدگیاس.....دو تا فصل داره که فصل دومش اون اوخر اشک آدمو در میاره.....فصل 3 ش هم احتمال زیاد نیمه دوم 2011 میاد، بیصبرانه منتظریم........البته گفته باشم که کدگیاس رقیب سرسخت دفترچه مرگ هست و هردوشون تقریبا تو یه سطح هستن....

Dark Shine
17-02-2011, 14:47
دوستان کانالی هست که انیمه با دوبله ( ! ) زیرنویس فارسی نشون بده ؟

DaRiOuShJh
17-02-2011, 15:42
دوستان میگم انیمه با نیمیشن فرق داره؟

انیمه این سریال ژاپنی هاست؟

mestry
17-02-2011, 16:25
دوبله که حرفشو نزن، الان بعضی انیمه ها دوبله شدن و تو بازارن که بنظرم اگه میخوای ببینیشون فقط باید بخندی، افتضاحن........متاسفانه هنوز کانال فارسی برای انیمه باز نشده !

انیمه این سریال ژاپنی هاست؟ بله فرق دراه، انیمه همون انیمشین ژاپنیه که به دلیل سبک و طراحی منحصر به فرد از بقیه انیمشین ها جدا هستن.....مثلا سوباسا انیمه هست، البته ژانرهای زیادی داره، دقیقا عین فیلم و سریال.....از بچگونه بگیر تا فلسفی که مخت هنگ کنه....طرز ساخت انیمه ها هم با انیمیشنای معمولی فرق میکنه...انیمه ها در اول مانگا(داستان مصور شبیه کمیک اما به سبک ژاپین) هستن که به صورت هفته ای یا ماهانه یه قسمت ازشون میاد، در صورتی که مانگایی استانداردهای لازم رو داشته باشه و کسی پیدا بشه که انیمه اون مانگا رو بسازه، یه استودیوی ساخت انیمه دست بکار میشه برای ساخت اون انیمه.....معمولا شروع انیمه ها اول هر فصل سال هست (بعضیا دو فصل پخششون طول میکشه و بعضیا که الان حدود 12 ساله دارن پخش میشن و تموم نشدن !!! )
یه سبک چیز دار هم داره (به اسم ه..ن..ت..ا..ی) که بعضیا انیمه حسابش نمیکنن چون فقط 2 یا 3 قسمتی هست و بدون مفهمومه، آدمای بیکار میرن سراغش (اینو گفتم تا اگه تصادفی تو اینترنت به همچین چیزی برخوردی فکر نکنی همه انیمه ها اینطورن :31:)

DaRiOuShJh
17-02-2011, 18:17
اهان ممنون برادر
:31:اکثرا رو تست زدیم مثله همون هنت... البته نه خیلی
تخیلین مثله خودشون:27: اهلشون نیستم

میگم آخه خیلی اینمیشن ها هم از کامیک ها میان بیرون مثلا همین بت من و هالک و اسپایدر من (کارتون هاشون) و لاک پشت های نینجا و کلی دیگه
اینا هم پس جزوه اونا حساب میشن فقط اینا آمریکایی اینان

mestry
17-02-2011, 20:00
اهان ممنون برادر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اکثرا رو تست زدیم مثله همون هنت... البته نه خیلی
تخیلین مثله خودشون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اهلشون نیستم
بیخودی رفتی سراغ اونا.......من از اون شناختی که نسبت به تو دارم فکر کنم از انیمه های تاریک و خونریزی خوشت میاد (شاید شناختم نسبت به تو ناقص باشه).......اگه میخوای امتحان کنی برو انیمه های Berserk , Shigurai , Texhnolyze و Death Note رو ببین مطئنم دیدت نسبت به انیمه عوض میشه، کلا با بقیه انیمیشنا فرق میکنن...

اینایی که گفتم همشون زیرنویس فارسی شدن، برای راحتی میتونی با زیرنویس فارسی ببینی...

میگم آخه خیلی اینمیشن ها هم از کامیک ها میان بیرون مثلا همین بت من و هالک و اسپایدر من (کارتون هاشون) و لاک پشت های نینجا و کلی دیگه
بله.......البته من از کمیک بدم میاد بجز چنتا کمیک انگشت شمار !.....مانگا یه چیز دیگه ست، حالش خیلی بیشتره....مثلا مانگای Berserk الان حدود 11 ساله رتبه اولو داره و هنوز تموم نشده، مفهموم خیلی فلسفی و شیطانی داره، تمام نمادهایی که توش استفاده شدن هدف دارن حتی شخصیت اصلی انیمه اسمش "گاتس" هست که معنیش میشه "تلاش و کوشش" و این شخصیت خودش میتونه نماد یه انسانی باشه که داره سعی میکنه از قضا و قدر فرار کنه...واقعا محشره.....بنظرم اول مانگاشو بخون بعد انیمشو ببین مطمئنم اگه خوشت نیاد لا اقل بدت نمیاد !!!

DaRiOuShJh
17-02-2011, 20:09
اگه میخوای امتحان کنی برو انیمه های Berserk , Shigurai , Texhnolyze و Death Note رو ببین مطئنم دیدت نسبت به انیمه عوض میشه، کلا با بقیه انیمیشنا فرق میکنن...ممنون برادر
اره اگه خونریزی با داستانه واقعی و جالب داشته باشه بهتره:31: تو مایه های رده سنی mature تو ESRB
اینا که گفتی اسمشونه یا اسمه کمپانیه؟ سایتی چیزیه م میتونی معرفی کنی که پیدا کنم لینکاش رو؟ مستقیم هم باشه چه بهتر! زبونه اینا انگلسیس هست یا ....؟

والا دیگه مانگا و کامیک و ... از ما گزشته خیلی فرصت هم ندارم
ترجیح میدم مثلا 2 ساعت وقت آزاد دارم یه چی درست حسابی ببینم
اینا هم رده سشنی دارن یا همشون برای یه سنه خاصه؟
سایتی چیزی مثله IMDB این چیزا دارن که هم اطلاعات داشته باشه هم ریتینگ و ...؟

zed2
17-02-2011, 20:27

ممنون باسه خبر:11:
تجربه شخصی بنده تا الان از نسخه های فیلم سینمایی واقعی مانگاها و انیمه چندان جالب نبوده و ان حس و حال رو که ادم در مانگا یا انیمه داره در فیلم های سینمایی حس نمی کنه.:13:

سلام
من دارم
دیدم زیاد حال نداد

سلام خوبی

خب سلیقه ها متفاوته من هیچ وقت انیمه رو با فیلم عوض نمیکنم :31::31:

نظر شخصی من :
این انیمه ها چندین قسمته و به همین خاطر کارگردان فرصت بیشتری برای نمایش دادن جزئیات دارن و همچنین تخیلی تر و فانتزی تر هست و ساخت جلوه های ویژه راحتتر هست (بعضی اوقات زیادی کش میدن حوصله آدم سر میره)
ولی در فیلم کارگردان مجبور هست تمامی وقایع رو در مدت محدودی قرار دهد که مسلما کیفیت کار پایین میاد.
حالا این نظر شخصی من بوده

دفترچه مرگ تا الان 3 تا فیلم سینمایی داره و چهارمیش هم قراره امسال بیاد و توسط هالیوود ساخته میشه، بازیگر نقش یاگامی لایت هم زاک افرون هست !
البته من یکی از فیلماشو دیدم که خیلی تعریفی نداشتن، همون داستان انیمه هست...اما امیدوارم این چهارمیش که امسال قراره بیاد خوب باشه...

قیافه هاشون هم کپی همدیگه ست !!!!
خیر....اصل داستان انیمش هست که فیلماش خلاصه ی داستان انیمه هستن.....

منظورت از فیلم، Movie انیمه ای بود یا فیلم سینمایی؟ چون دفترچه مرگ دوتا مووی داره به همراه 3 تا سینمایی و خود انیمه !

راسی دوستان، همین مانگاکا(نویسنده مانگا) ی دفترچه مرگ امسال یه انیمه داده بیرون که خیلی خفنه، اسمش Bakuman هست، واقعا داستان و شخصیت پردازی قشنگی داره، ایده ی جدیدی هم هست....حتما این انیمه رو ببینید...

این Bakuman رو من اوایلش رو دونبال کردم .داستانش خیلی باسه من که چطور مانگا می کشن و مسائل مرتبط با این حوضه ها رو به ادم می گه جالبه.

تو یکی از چپتر هاش هم پوستر مانگای ناروتو رو توش دیدم .

من اولین بار فیلم death note رو دیدم خیلی ازش خوشم اومد مخصوصا قسمت اول و دوم
بعدش انیمیشنش رو دیدم که منو متعجب کرد اصلا انتظار نداشتم یه انیمیشن بتونه منو اونجور میخکوب کنه حرف نداشت داستان عالی و شخصیت ها ی بی نظیر نبردی بی نظیر بین دو تا از باهوش ترین های دنیا
یه انیمیشن دیگه هم هست که خیلی شبیه به death note هستش و به طرف داران DEATH NOTE شدیدا توصیه میشه

اصل دفترچه مرگ مانگا بوده که بعد تبدیل به کتاب داستان شد و بعد تبدیل به انیمه شد و در اخر هم تبدیل به فیلم سینمایی شد( همانطور که بچه ها گفتن.)
البته ساخت انیمه از مانگاها ممکنه بعضی مواقع خوب در نیاد یا فقط بخشی از داستان مانگارو بگن ( که از این موارد من زیاد دیدم ) ولی با این حال دیدن انیمه ها هم جالبه.

وااااااااااای عجب شاهکاریه این کدگیاس.....دو تا فصل داره که فصل دومش اون اوخر اشک آدمو در میاره.....فصل 3 ش هم احتمال زیاد نیمه دوم 2011 میاد، بیصبرانه منتظریم........البته گفته باشم که کدگیاس رقیب سرسخت دفترچه مرگ هست و هردوشون تقریبا تو یه سطح هستن....

جزوه انیمه هایی که از اول رو پایه انیمه در امده ....البته داستانش ساده نیست ولی بسیار قشنگ در اورد ( از لحاظ تراژدیکش که اساسی روش کار کردن...نامردا یکم بخشش نداشتن)....
این سری سوم رو گفتی من رفتم نگاه کردم ( بخاطر اینکه فکر نمی کردم سری سوم بسازن ) خبرهایی که تا الان من دیدم ظاهرا یک کارکتر دیگر حالا قرار بیاد ...لولوش رو که گفته بودن تو نسخه دو واقعا مرده ولی یک پستر جدید تصویرش رو من دیدم حالا راست و دروغش در زمان پخش شدنش....
البته وقتی پخش شه من حتما می رم ببینم .(امد یک خبر هم به من بده)

ما اندر خم محدودیت های جدید هستم باسه تماشا بعد از حوادث هستیم و شما......انتظاراتت خیلی فراتر از وضعیت موجود است.:31:
ناراحت نباش شاید مثل ما اگر پیر شدی بتونی نسخه فارسی بدون سانسور ببینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان فعلا دو سه تا انیمه و ناروتو و بلیچ ( موارد مشهور ) زیر نویسش جدا که تو اینترنت می تونی پیدا کنی که خودت باید بهشون بچسبونی ولی مثل نسخه های اینگلیسی فعلا نباید انتظار داشته باشی چون همین الانش دارن با این پدیده ها به شدت برخورد می کنن :41:

انیمه این سریال ژاپنی هاست؟

در ادامه جواب ان دوستمان این هم بدرد می خوره::46:
نقد و بررسي انيميشن‌هاي ژاپني ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اهان ممنون برادر
:31:اکثرا رو تست زدیم مثله همون هنت... البته نه خیلی

تخیلین مثله خودشون:27: اهلشون نیستم

اونا کارتون هستن اینها انیمه....قاتیشون نکنن....نوع تکنیک های طراحی و خصوصیاتی که دارن و مبدایی که ازشون میاد با هم فرق داره.:31:
البته ironman هم ظاهرا یک نسخه انیمه ای ازش امده ( نرفتم ببینم چیه هنوز )

پ ن:
یکم زنده شد اینجا:5:

mestry
17-02-2011, 20:43
ممنون برادر
اره اگه خونریزی با داستانه واقعی و جالب داشته باشه بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو مایه های رده سنی mature تو ESRB
اینا که گفتی اسمشونه یا اسمه کمپانیه؟ سایتی چیزیه م میتونی معرفی کنی که پیدا کنم لینکاش رو؟ مستقیم هم باشه چه بهتر! زبونه اینا انگلسیس هست یا ....؟

سایتی چیزی مثله IMDB این چیزا دارن که هم اطلاعات داشته باشه هم ریتینگ و ...؟ ز بین اینایی که گفتم فکر کنم بهتره با Death Note شروع کنی...اطلاعات این انیمه:

Type: TV
Episodes: 37
Status: Finished Airing
Aired: Oct 4, 2006 to Jun 27, 2007
Producers: Madhouse Studios, Viz MediaL, Ashi Productions, VAP, Konami
Genres: Mystery, Supernatural, Police, Psychological, Thriller
Duration: 23 min. per episode
Rating: R - 17+ (violence & profanity)
(Score: 8.851 (scored by 114844 users

ز این سایت میتونی انیمه ها رو با لینک مستقیم دانلود کنی....اگه سایت دیگه ای با لینک مستقیم خواستی بگو تا معرفی کنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه نکته دربار این سایت بگم: بهتره توش ثبت نام کنی (مجانیه) چون بعضی انیمه ها برای افرادی که عضو نیستن تو لیست دانلود نشون داده نمیشن مثل همین Death Note که الان رفتم دیدم تو سایت نبود بعد یادم افتاد باید لاگین کنم تا بتونم صفحه شو ببینم...من خودم عضوم، این لینک صفحه دانلود انیمه دفترچه مرگ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینا چون ساخت ژاپن هست همشون ژاپنی حرف میزنن که تو اینترنت 90 درصد انیمه ها زیرنویس انگلیسی دارن و روی خود فایل ویدیویی هست، نیازی نیست از جایی تهیه کنی.....البته بعضی انیمه های معروف دوبله انگلیسی میشن مثل همین Berserk که معرفی کردم.....البته شاید اولش نتونی با زبان ژاپنی کنار بیای اما کم کم عادت میکنی، سعی کن بیشتر روی داستان انیمه دقت کنی....

آهنا، یه چیز یادم رفت بگم اونم اینکه انیمه ها استانداردشون اینه که هر قسمت 20 دقیقه ست و 95 درصد انیمه ها اینطورین، همین دفترچه مرگ 37 قسمت 20 دقیقه ای ست....بعضی انیمه ها مثل انیمه Katanagatari هر قسمتشون 50 دقیقه ست !

سایتی چیزی مثله IMDB این چیزا دارن که هم اطلاعات داشته باشه هم ریتینگ و ...؟ نه بابا چی چی میگی! من یکی رو میشناسم استاد دانشگاهه و ادمین یه انجمنه و مانگا میخونه و انیمه میبینه، حتی یه نفر دیگه هست 40 سالشه و انیمه های درست و حسابی میبینه نه هر انیمه ای! مثل انیمه ی Ergo P..r..o..x..y که یکی از فبسفی ترین انیمه هاست، به حدی که میگن بعضی چیزاش باید تو دانشگاه تدریس بشه !

رده سنی هم دارن، All Ages.....+13.......+17+....و بزرگسالان که فکر کنم بالای 20 سال باشه

سایت مثل IMDB چنتا دارن که خیلی معروفن.....یکیشون که من خیلی ازش خوشم میاد myanimelist هست، البته بعضی ریتینگ هاش شاید منصفانه نباشه اما بدون شک جزو 3 سایت برتر مرجع انیمه هست....دومی anidb و سومی هم Animenewsnetwork هست

mestry
17-02-2011, 20:55
این سری سوم رو گفتی من رفتم نگاه کردم ( بخاطر اینکه فکر نمی کردم سری سوم بسازن ) خبرهایی که تا الان من دیدم ظاهرا یک کارکتر دیگر حالا قرار بیاد ...لولوش رو که گفته بودن تو نسخه دو واقعا مرده ولی یک پستر جدید تصویرش رو من دیدم حالا راست و دروغش در زمان پخش شدنش....
البته وقتی پخش شه من حتما می رم ببینم .(امد یک خبر هم به من بده)

خوب برو مانگاشو بخون...بحث فصل سوم کد گیاس خیلی داغه، تمام سایتا روش مانور میدن، مردم همه بی صبرانه منتظر انیمش هستن، آمدنش قطعی شده اما زمانش معلوم نیست...

البته ironman هم ظاهرا یک نسخه انیمه ای ازش امده ( نرفتم ببینم چیه هنوز )
بله اومده، فصل چهارم 2010 پخش شد، ظاهرا جالب بوده چون بعضیا تعریفشو میکردن.....زیرنویس فارسی هم شده.....الان تقریبا تمام انیمه های آنگونیگ هر هفته قسمت جدیدشون زیرنویس میشه !

این Bakuman رو من اوایلش رو دونبال کردم .داستانش خیلی باسه من که چطور مانگا می کشن و مسائل مرتبط با این حوضه ها رو به ادم می گه جالبه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] محتوای مخفی: یک مورد جالب در این مانگا
تو یکی از چپتر هاش هم پوستر مانگای ناروتو رو توش دیدم .

نه فقط ناروتو....اصلا چند بار اسم وان پیس و دراگون بال رو میارن و حتی جلد بعضی مجله ها تو انیمه عکس ناروتو هست.....اون دوتا پسر که میخوان مانگاکا بشن با همدیگه میگن که آیا ما میتونیم مانگایی بنویسیم که به انداه دراگون بال یا وان و ناروتو معروف بشه؟ حتی چند جای دیگه اسم چنتا انیمه مشهور قدیمی رو میاره از جمله Ashita No Joe که الان لینکاش تو نت پیدا نمیشه اما من تو بچگیم دیدمش، واقعا قشنگه، قسمت آخرش اشکمو در آورد....!
کلا چون انیمش سبک جدیدیه خیلی طرفدار پیدا کرده...یجورایی داستان واقعی هست....برای کسایی که میخوان مانگاکا بشن خیلی مفیده...

DaRiOuShJh
17-02-2011, 22:55
ایول برادر خیلی خوب توضیح دادی و کامل
ممنون بابته وقتی که گزاشتی
میگم تو اون سایته رفتم ثبت نام هم کردم ولی هر کاری میکنم لینکه دانلود نمیده
یعنی میده ولی فایل رو نمیگیره
شما مشکلی نداشتی؟

والا اهله کامیک هایی مثله warhammer و ... بودم تا یه حدی یه 10 گیگی یادمه دانلود کرده بودم
اگه مانگا هم خوبه اونم یه تستی میزنم خوب
ولی ژاپنی نوشته باشه توش از کجاش بفهمم؟ انگلیسی هم داره؟

فعلا دارم open season 2 و 3 رو میگیرم یکش رو دیدم باحال بود
از میهن دانلود میگیرم حجماشون هم خوبه انصافا
طرفای 300 مگ هست

------------------------------------

قبلنا یادمه su per rtl المان یه کارتون نشون میداد خیلی دوسش داشتم
اسمش رو یادم نیست ولی تخیلی بود
همین چینی ژاپنی هم بود
اگه تو اون مایه ها بازم چیزی پیدا کنم فکر کنم خوشم بیاد

mestry
17-02-2011, 23:22
شما مشکلی نداشتی؟
این سایته نمیدونم چرا بعضی وقتا قاطی میکنه، زود درست میشه....لینکای جایگزین از سرور مدیافایر که مستقیمه رو میذارم تو پروفایلت ، اینجا ممنوعه !

اصلش ژاپنی هست اما گروهای زیادی تو اینترنت هستن که اینا رو ترجمه میکنن به انگلیسی.....شما هر انیمه یا مانگایی رو سراغ بگیری حتما انگلیسی شده، یا زیرنویس یا مانگای ترجمه شده....البته منظورم 90% هست !
نسخه خام ژاپنی رو بهش میگن Raw که معمولا برای تمییز مانگای خام از ترجمه شده این کلمه رو تو کروشه قبل یا بعد از اسم مانگا میذارن....

موفق باشی!

DaRiOuShJh
18-02-2011, 02:21
دستت درد نکنه برادر
انداختیمت کلی تو زحمت
چرا اینجا ممنوعه؟ مدیا فایر اینا مگه ممنوعه؟
تاپیکه دیگه هم که برای قرار دادن لینک و ... نداریم؟ یا داریم من خبر ندارم
کلا اگه میشد اینجا گزاشت بقیه هم استفاده میکردن به نظرم بد نبود
تا الانم چک کردم از سایته نداده لینک دانلوده ما رو! حقمون رو خوردن :31:

اصلش ژاپنی هست اما گروهای زیادی تو اینترنت هستن که اینا رو ترجمه میکنن به انگلیسی.....شما هر انیمه یا مانگایی رو سراغ بگیری حتما انگلیسی شده، یا زیرنویس یا مانگای ترجمه شده....البته منظورم 90% هست !
نسخه خام ژاپنی رو بهش میگن Raw که معمولا برای تمییز مانگای خام از ترجمه شده این کلمه رو تو کروشه قبل یا بعد از اسم مانگا میذارن....

اهان دستت درد نکنه گفتی
که حواسم باشه raw نگیرم
والا الان که دیگه مثله قدیم اونطور وقته گشتن و گلچین کردن و .... نداریم
هر چی اینور اونور پیدا کنم میزارم تو لیسته دانلود منیجر که حجمم حروم نشه فقط :31:

zed2
19-02-2011, 16:34
خوب برو مانگاشو بخون...بحث فصل سوم کد گیاس خیلی داغه، تمام سایتا روش مانور میدن، مردم همه بی صبرانه منتظر انیمش هستن، آمدنش قطعی شده اما زمانش معلوم نیست...

بله اومده، فصل چهارم 2010 پخش شد، ظاهرا جالب بوده چون بعضیا تعریفشو میکردن.....زیرنویس فارسی هم شده.....الان تقریبا تمام انیمه های آنگونیگ هر هفته قسمت جدیدشون زیرنویس میشه !

نه فقط ناروتو....اصلا چند بار اسم وان پیس و دراگون بال رو میارن و حتی جلد بعضی مجله ها تو انیمه عکس ناروتو هست.....اون دوتا پسر که میخوان مانگاکا بشن با همدیگه میگن که آیا ما میتونیم مانگایی بنویسیم که به انداه دراگون بال یا وان و ناروتو معروف بشه؟ حتی چند جای دیگه اسم چنتا انیمه مشهور قدیمی رو میاره از جمله Ashita No Joe که الان لینکاش تو نت پیدا نمیشه اما من تو بچگیم دیدمش، واقعا قشنگه، قسمت آخرش اشکمو در آورد....!
کلا چون انیمش سبک جدیدیه خیلی طرفدار پیدا کرده...یجورایی داستان واقعی هست....برای کسایی که میخوان مانگاکا بشن خیلی مفیده...

خارجی ها صبر ندارن ولی ما صبر زیاد داریم در این موارد.:31:

-
پ ن:

ای بابا همینجور پیش بره ادم می مونه چی بخونه چی ببینه.....:27:

ایول برادر خیلی خوب توضیح دادی و کامل
ممنون بابته وقتی که گزاشتی
شما مشکلی نداشتی؟

والا اهله کامیک هایی مثله warhammer و ... بودم تا یه حدی یه 10 گیگی یادمه دانلود کرده بودم
اگه مانگا هم خوبه اونم یه تستی میزنم خوب

فعلا دارم open season 2 و 3 رو میگیرم یکش رو دیدم باحال بود
از میهن دانلود میگیرم حجماشون هم خوبه انصافا
طرفای 300 مگ هست

------------------------------------

قبلنا یادمه su per rtl المان یه کارتون نشون میداد خیلی دوسش داشتم
اسمش رو یادم نیست ولی تخیلی بود
همین چینی ژاپنی هم بود
اگه تو اون مایه ها بازم چیزی پیدا کنم فکر کنم خوشم بیاد

باسه بخش اخر بد نبود یکم از خط داستانش یا شکل کارکتر یا نامی چیزی ازشون می گفتی که بشه فهمید چیه....

حیف این دیگر تو پوشش ایران قابل دریافت نیست ببینم چی پخش می کنه.....:41:

DaRiOuShJh
19-02-2011, 20:49
یادم نیست والا خیلی خودم هم
یادمه یه گروه بودن با توانایی های مختلف یه دم تو دشت و بیابون و کوه راه میرفتن هر قسمت با یه پیش آمدی مواجه میشدن:31:
زبونش رو هم که نمیفهمیدیم

در کل من از این ساتی که دوستمون معرفی کرد هنوز چیزی نتونستم دانلود کنم
سایته دیگه ای ندارید معرفی کنید که لینکاش کار کنه؟

mestry
19-02-2011, 20:55
من که لینکای مدیافایر رو تو پروفایلت گذاشتم.....اونا باید کار کنن....من چک کردم سالمن، اگه نتونستی دان کنی بگو بازم لینک جدید بدم، حیفه نتونی دانلود کنی !

DaRiOuShJh
19-02-2011, 21:20
ممنون برادر
آخه من الان تو queue دانلود منیجرم یه مقدار فایل دارم
اگه مستقیم باشه بهتره میزارم تو لیست خودش بگیره چون خیلی پا این سیستم نیستم

mestry
19-02-2011, 21:32
مدیافایر قابلیت ریزوم داره، من خودم وقتی ازش دان میکنم چنتا فایل رو با هم میذارم تتو دانلود منیجرم و میرم، وخدش از مدیافایر راحت دان میکنه.....البته خودت باید هر لینک رو باز کنی و رو دکمه دانلود بزنی و بذاری تو دانلود منیجرت بمونه، خیل وقت نمیگیره، 37 قسمت حدااکثر نیم ساعت طول میکشه باز کردن هر صفحشون !

ویرایش:
الان لینکای ftp رو میذارم تو پروفایلت تا خیالت راحت بشه....

DaRiOuShJh
19-02-2011, 23:33
برادر دستت دردنکنه:10:زحمت دادیم کلی بهت
میگم حیفه بقیه استفاده نکنن
اگر کسی خواست این دوستمون زحمتش رو کشیدن گزاشتن تو پروفایله من

میگم نزارید تاپیک بخوابه بازم چیزای خوب خوب دارید معرفی کنید:31: بهترین چیزایی که دیدد و اینا؟

zed2
21-02-2011, 00:37
برادر دستت دردنکنه:10:زحمت دادیم کلی بهت
میگم حیفه بقیه استفاده نکنن
اگر کسی خواست این دوستمون زحمتش رو کشیدن گزاشتن تو پروفایله من

میگم نزارید تاپیک بخوابه بازم چیزای خوب خوب دارید معرفی کنید:31: بهترین چیزایی که دیدد و اینا؟
راستش باسه معرفی یک تاپیک دیگر هست دارن بچه ها انجا اخرین هارو می زارن.....
یک گروه هم داریم باسه موردی که گفتی

انجا فعلا باید انجا بزارم تا بعد ببینیم چی میشه.(فعلا اینها به همه چی گیر می دن.....:13:)

در مورد ان راهنمات من از این نوع زیاد دارم با این توضیحاتت خیلی چیز ها می خوره.....باید تصویری ازش پیدا کنی که بشه فهمید.........

اینجا اگر بخوای می تونیم در مورد انیمه یا انیمیشن ها یا مانگا یا کمیک ها بحث کنیم یا خبرهای جدید بدیم و غیره....
الان دوست داری سر چی بحث کنیم؟:31:

DaRiOuShJh
21-02-2011, 01:20
بابا برادر این انجمن چرا این همه سخته!×! همه چی کلی تاپیک داره جداگونه:31:
آدم نمیدونه اصلا باید چی کار کنه
والا دسته این دوستمون درد نکنه دارم از اف تی پی اون سایتی که داده دانلود میکنم همین دث نُت رو
چند قسمتش رو گزری نگاه کردم سر در نیاوردم ولی روش زیرنویس انگلیسی میکس شده
raw نیستن
باید سره فرصت ببینمش کامل

دستش درد نکنه در هر صورت

در مورده اون کارتونه هم یادم نیست والا برای چند سال پیشه:31: یه تیکه هایی یادمه
یادمه دو آدم بداش یه خانومه رو داشت لختی اینا:27: با بال های تیره که میشست رو شونه ی یه گنده هه:31:عشقه من بود اون موقع ها:5:یادش به خیر

zed2
22-02-2011, 17:36
بابا برادر این انجمن چرا این همه سخته!×! همه چی کلی تاپیک داره جداگونه:31:
آدم نمیدونه اصلا باید چی کار کنه
والا دسته این دوستمون درد نکنه دارم از اف تی پی اون سایتی که داده دانلود میکنم همین دث نُت رو
چند قسمتش رو گزری نگاه کردم سر در نیاوردم ولی روش زیرنویس انگلیسی میکس شده
raw نیستن
باید سره فرصت ببینمش کامل

دستش درد نکنه در هر صورت

در مورده اون کارتونه هم یادم نیست والا برای چند سال پیشه:31: یه تیکه هایی یادمه
یادمه دو آدم بداش یه خانومه رو داشت لختی اینا:27: با بال های تیره که میشست رو شونه ی یه گنده هه:31:عشقه من بود اون موقع ها:5:یادش به خیر
خوب دارن تلاش می کنن به مباحث نظم بدن خوب:20:
سر فرصت و درست ببین death note رو ...سریع بخوای رد کنی از داستانش سر در نخواهی اورد.
الان دارم باسه انیمه بعدی ام فکر می کنم که چی ببینم......البته بخاطر دور جدید مسدودیت ها مثل سال پیش دچار مشکل شدم و باز دونبال راه حل.......

ata.royalfalcon
22-02-2011, 20:16
الان دارم باسه انیمه بعدی ام فکر می کنم که چی ببینم.

سلام
پیشنهادم اینه که انیمه true tear رو نگاه کنی قشنگه (البته به سلیقه بستگی داره)

تو این صفجه عکس گزاشتم و مختصر توضیح دارم
(انشااله که عکسها باز بشن اگه نشد بگو جای دیگه بذارم)

ضمنا زیرنویس هم شده

j0l6
22-02-2011, 20:28
کسایی که از انیمیشن هایی مثل Ergo P.r. ..o..x..y خوششون میاد پیشنهاد میکنم انیمیشن elfen lied رو ببنینین سریال جدی و جذابی هستش و البته رده ی سنیش فک کنم بالای 1+8 باشه

ata.royalfalcon
22-02-2011, 23:17
کسایی که از انیمیشن هایی مثل Ergo P.r. ..o..x..y خوششون میاد پیشنهاد میکنم انیمیشن elfen lied رو ببنینین سریال جدی و جذابی هستش و البته رده ی سنیش فک کنم بالای 1+8 باشه

من هردوتاشو دیدم قشنگه

ولی برای تماشای ( ا ر گ و پ ر و ک س ی :18: ) باید خیلی دقت کرد .
یعنی من تا چند قسمتش اصلا نفهمیدم راجع به چی داره صحبت میکنه .

DaRiOuShJh
23-02-2011, 00:27
دوستان این انیمه ها کمدی ترینشون کدومه از نظرتون1 زیاد فلسفی و فکر کردنی اینا نباشه حسش نیست:31:

ata.royalfalcon
23-02-2011, 08:11
دوستان این انیمه ها کمدی ترینشون کدومه از نظرتون1 زیاد فلسفی و فکر کردنی اینا نباشه حسش نیست:31:

سلام

mitsudomoe
lovely-complex
ichigo mashimaro (اين يكي خيلي بچه گانه است ولي باحاله)

فعلا همينها رو نگاه كن

ويرايش:

golden boy هم به نظر باحال مياد
تصميمم دارم اين انيمه رو نگاه كنم (انتخاب بعدي خودم)

mestry
23-02-2011, 13:01
گلدن بوی خیلی باحاله، 6 قسمته....البته قسمت 5 ش دز ایچیش بالاست ! :31:

دوستان این انیمه ها کمدی ترینشون کدومه از نظرتون1 زیاد فلسفی و فکر کردنی اینا نباشه حسش نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همونایی که بالاییم معرفی کرد...مخصوصا اولی و دومیش ! :31:

zed2
23-02-2011, 15:24
سلام
پیشنهادم اینه که انیمه true tear رو نگاه کنی قشنگه (البته به سلیقه بستگی داره)

تو این صفجه عکس گزاشتم و مختصر توضیح دارم
(انشااله که عکسها باز بشن اگه نشد بگو جای دیگه بذارم)

ضمنا زیرنویس هم شده

رفتم ببینم چیه....امیدوارم خط داستانی خوبی داشته باشه:20:

DaRiOuShJh
23-02-2011, 20:14
سلام

mitsudomoe
lovely-complex
ichigo mashimaro (اين يكي خيلي بچه گانه است ولي باحاله)

فعلا همينها رو نگاه كن

ويرايش:

ممنون برادر
اینا چه اسم های فضایی ای دارن ها هیچی آدم نمیتونه بفهمه از اسمشون:31:

گلدن بوی خیلی باحاله، 6 قسمته....البته قسمت 5 ش دز ایچیش بالاست ! :31:

همونایی که بالاییم معرفی کرد...مخصوصا اولی و دومیش ! :31:

یه توضیح دو خطی میتونی بدی دربارشون؟
اون love complex رومنس اینا نباشه من خودکشی کنم! جنبه اونطوری ندارم ها:31:

ata.royalfalcon
23-02-2011, 21:36
سلام
اتفاقا love complex رومنسه
داستانش از این قراره که یه پسری هست کوتوله بنام اوتانی و به خاطر کوتولگی :blink::blink: دوست دختر نداره از اونطرف یه دختری هست به نام ریسا که عین زرافه :blink::blink: قدش بلنده و به همان علت دوست پسر ندارد (چه تفاهمی):31:

خب این ریسا خانم عاشق اوتانی میشه ولی اوتانی اینقدر اوسکله ( :18: کلمه ای دیگه به ذهنم نرسید ببخشید ) که نمیدونه دختره اونو دوست داره و عاشقشه و .......

به اختلاف قد توجه بفرمایید عکس زیر

DaRiOuShJh
23-02-2011, 23:13
بهه
ممنون برادر برای توضیح
فکر نکنم به کاره من بیاد
رده سنیش باید teen باشه:31:

ولی اینا خیلی کوتاه و بلند نیستن ها
170 خیلی بلند نمیشه که برای دختر

داستانه وانیکی ها چی برادر؟

اوسکول هم پرنده ای است بس جلب:31:

taghi_ramzi
23-02-2011, 23:41
سلام
اتفاقا love complex رومنسه
داستانش از این قراره که یه پسری هست کوتوله بنام اوتانی و به خاطر کوتولگی :blink::blink: دوست دختر نداره از اونطرف یه دختری هست به نام ریسا که عین زرافه :blink::blink: قدش بلنده و به همان علت دوست پسر ندارد (چه تفاهمی):31:

خب این ریسا خانم عاشق اوتانی میشه ولی اوتانی اینقدر اوسکله ( :18: کلمه ای دیگه به ذهنم نرسید ببخشید ) که نمیدونه دختره اونو دوست داره و عاشقشه و .......

به اختلاف قد توجه بفرمایید عکس زیر

این 24 قسمته درسته ؟

ata.royalfalcon
24-02-2011, 00:07
بهه
ممنون برادر برای توضیح
فکر نکنم به کاره من بیاد
رده سنیش باید teen باشه:31:

ولی اینا خیلی کوتاه و بلند نیستن ها
170 خیلی بلند نمیشه که برای دختر

داستانه وانیکی ها چی برادر؟

اوسکول هم پرنده ای است بس جلب:31:

تا اونجایی که میدونم انیمه های کمدی اکثراً teen هستن .
ولی خب روح آدمی رو شاد میکنه و باعث میشه اعصاب آدم بیاد سرجاش :31::31:

انیمه میتسودومو هم داستان سه تا خواهر شر هست (دست شیطون رو از پشت بستن از بس که شر هستن)

این عکس پایین رو خودتون تفسیر کنین (کلا سه تا عکس این پایینه اگه نشون نمیده بگین جای دیگه آپلود کنم)

یکی از قسمتهای که واقعا خندم گرفت این بود که یه روز معلمشون یه همستر میخره و اونو به شاگرداش نشون میده و اسمی که براش گزاشتن boobie هست :blink::blink::blink: (انگلیسی که بلدین دیگه!!!)
استادشون کف ش بریده بود .:31::31:

و وقتی یکیشون به دمش دست میزنه
خب خودتون اون عکس پایین رو نگاه کنین و زیرنویسشو بخونین متوجه منظورم میشین

ببخشید دیگه خنده دار بود!!!

mestry
24-02-2011, 00:15
این 24 قسمته درسته ؟ بله

یه توضیح دو خطی میتونی بدی دربارشون؟
اون love complex رومنس اینا نباشه من خودکشی کنم! جنبه اونطوری ندارم ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوستمون توضیح داد دیگه.....اگه میخوای کمدی باشه و رمنس نداشته باشهريا، بشین Full Metal Panic Fumoffu رو ببین، شوخی شهرستانی هم توش داره ! :31: + انیمه ی پست بالاییم، شاید یچگونه بنر برسه اما +17 هست

ata.royalfalcon
24-02-2011, 00:18
این 24 قسمته درسته ؟

بله 24 قسمته دوست من:20::20:

ویرایش:

mestry جان ببخشید پستتون رو ندیدم
منهم جواب دادم .
شرمنده شدم.

DaRiOuShJh
24-02-2011, 00:23
هه هه هه:27:
ایول برادر خیلی جالب بود
ممنون بابته عکس ها
به نظر جالب میان
فقط story line شون اینا چه طوره؟
خیلی بچه گونه هست یا مثلا به دردی یه نفر 26 ساله مثله من میخوره؟

taghi_ramzi
24-02-2011, 00:28
این لاولی کامپلکس یا لاو کامپلکس به نظرم جالب اومد، همینطور یهویی !
گذاشتم واسه دانلود. احیاناً اگه کسی لینک می خواد ندا بده.

ata.royalfalcon
24-02-2011, 00:38
هه هه هه:27:
ایول برادر خیلی جالب بود
ممنون بابته عکس ها
به نظر جالب میان
فقط story line شون اینا چه طوره؟
خیلی بچه گونه هست یا مثلا به دردی یه نفر 26 ساله مثله من میخوره؟

خب همونطوریکه mestry جان فرمودن یکم بچگونست ولی +18 هست

من کلا پیشنهادم اینه که فعلا طنز و کمدی رو بذارین کنار (اینجور چیزا فراوونه)

کارهای استودیو گیبلی رو نگاه کنین تمام رده های سنی رو پوشش میده از قبیل

prince of mononoke
my neighbor totoro
howl's moving castle
castle in the sky
kiki's delivery service
spirited away
Tales from Earthsea
Porco Rosso
Whisper of the Heart

فوق العاده قشنگن یعنی آدمی رو مسخ میکنن و تمامی اینها فیلم هستن .
اوهایی که کارگردانش Hayao Miyazaki هست شاهکاره

البته استودیو گیبلی فیلمهای دیگه هم ساخته که برای جزئیات بیشتر

DaRiOuShJh
24-02-2011, 02:56
این لاولی کامپلکس یا لاو کامپلکس به نظرم جالب اومد، همینطور یهویی !
گذاشتم واسه دانلود. احیاناً اگه کسی لینک می خواد ندا بده.

لینکش رو تونستی برسون برادر یه قسمتش رو بگیرم ببینم در چه حده:31:
مستقیمه؟
این اف تی پیه که دوستمون هم داده سرعتش خوبه دستش درد نکنه

خب همونطوریکه mestry جان فرمودن یکم بچگونست ولی +18 هست

من کلا پیشنهادم اینه که فعلا طنز و کمدی رو بذارین کنار (اینجور چیزا فراوونه)

کارهای استودیو گیبلی رو نگاه کنین تمام رده های سنی رو پوشش میده از قبیل

prince of mononoke
my neighbor totoro
howl's moving castle
castle in the sky
kiki's delivery service
spirited away
Tales from Earthsea
Porco Rosso
Whisper of the Heart

فوق العاده قشنگن یعنی آدمی رو مسخ میکنن و تمامی اینها فیلم هستن .
اوهایی که کارگردانش Hayao Miyazaki هست شاهکاره

البته استودیو گیبلی فیلمهای دیگه هم ساخته که برای جزئیات بیشتر

ممنون برادر
یعنی اینا تو چه مایه ای هستن
باز اسماشون بهتره:31:
یه چیزی که کمدی باشه خون و خون پاشی هم داشته باشه رده سنیش هم mature باشه نیست؟:27:

ata.royalfalcon
24-02-2011, 11:37
یعنی اینا تو چه مایه ای هستن

سلام برادر
راستشو بخوای نمیشه خلاصه توضیح داد . یعنی داستانش طولانیه!!!
یه تایپیک هست که در مورد این انیمه ها و استودیو گیبلی کامل توضیح داده .

یه چیزی که کمدی باشه خون و خون پاشی هم داشته باشه رده سنیش هم mature باشه نیست؟

اتفاقا من در به در دنبالشم
پیدا کردم خبر میدم :31::31:

ولی خودمونیم فیلم/انیمه ای که بکش بکش و خون و خونریزی باشه دیگه سبکش کمدی نمیشه ، میشه horror یا slasher

DaRiOuShJh
24-02-2011, 21:22
سلام برادر
راستشو بخوای نمیشه خلاصه توضیح داد . یعنی داستانش طولانیه!!!
یه تایپیک هست که در مورد این انیمه ها و استودیو گیبلی کامل توضیح داده .

اتفاقا من در به در دنبالشم
پیدا کردم خبر میدم :31::31:

ولی خودمونیم فیلم/انیمه ای که بکش بکش و خون و خونریزی باشه دیگه سبکش کمدی نمیشه ، میشه horror یا slasher

ممنون برادر
نه خوب بالاخره بعضی انیمیشن ها هست هر دوتا رو با هم داره
مثلا همین کاره راب زامبی خودمون : the.haunted.world.of.el.superbeasto.2009
هر دو تا رو داره
تو این مایه ها یا The Marvelous Misadventures of Flapjack

mestry
26-02-2011, 22:31
یه چیزی که کمدی باشه خون و خون پاشی هم داشته باشه رده سنیش هم mature باشه نیست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یافتم....نمیدونم چر قبلا به ذهنم نرسیده بود، انیمه Samurai Champloo دقیقا چیزیه که دنبالش میگردی، بکش بکش همراه با کمدی و صحنه های mature....خیلی وقت پیشا که این انیمه رو دیدم خیلی باهاش حال کردم، در بین انیمه ها این انیمه سبکش کمیابه، هم کمدیش و هم جنگش باحاله...

ata.royalfalcon
26-02-2011, 22:45
سلام خوبی
دمت گرم
این هم میره توی نوبت واسه ایام نوروز:31:
خوبه که ایام عید حسابی سرمون شلوغه با این انیمه ها

DaRiOuShJh
03-03-2011, 15:45
میگم بچه ها دستتون درد نکنه
یه قسمت از اون lovely complex رو دیدم باحال بود
این death note هم داره تموم میشه لینکاش تا قسمته 30 ش رو گرفتم
لینک برسونید:31:

mestry
03-03-2011, 22:18
میگم بچه ها دستتون درد نکنه
یه قسمت از اون lovely complex رو دیدم باحال بود
این death note هم داره تموم میشه لینکاش تا قسمته 30 ش رو گرفتم
لینک برسونید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک چی برسونیم؟ اگه انیمه ی جدید میخوای، یدونه صفحه قبل معرفی کردم که خوراک خودته....

DaRiOuShJh
04-03-2011, 01:21
این death note قسمت بعد از 30 نداره؟
کلا 30 قسمته؟

آخه حس و وقته پیداکردن لینک مستقیم ندارم
هلو برو تو گلو نداریم؟

lovely complex هم بد به نظر نمیاد فقط زبونش خیلی رو مخ بود زیرنویسش هم زود میرفت:31: مسنکه این مشکل رو با همه خواهم داشت
دو قسمتش هم بیشتر دانلود نکردم همونایی که دوستمون زحمت کشیدن دادن
رپید باز هم که پاک تعطیل شده

taghi_ramzi
04-03-2011, 10:38
آره زیرنویسش خیلی سریعه ، باید خیلی جاها نگهش داری تا ببینی چی می گن
من تا قسمت 7 فعلاً مستقیم کردم ، بهت می رسونم.

mestry
04-03-2011, 12:45
این death note قسمت بعد از 30 نداره؟
کلا 30 قسمته؟
37 تا قسمته، هنوز 7 تا دیگه باید دان کنی
تو لینکی که بهت داده بودم همشون بودن، حالا بازم یه لینک اف تی پی دیگه میفرستم

لاولی کامپلکس هم چون دیالوگاش زیاده زیرنویسش زود میره، من که با زیرنویس فارسی میدیدم خیلی باهاش حال کردم، کسی که اونو به فارسی ترجمه کرده بود رو میشناسم و میدونم که حرفه ایه.............اگه مشکلتون زمانبندی زیرنویس هست که میشه راحت با kmplayer درستش کرد

DaRiOuShJh
04-03-2011, 14:52
آره زیرنویسش خیلی سریعه ، باید خیلی جاها نگهش داری تا ببینی چی می گن
من تا قسمت 7 فعلاً مستقیم کردم ، بهت می رسونم.

دستت درد نکنه برادر
میگم این آپلود فا هم هست با اون تست کردی برای مستقیم کردن؟
رپید باز که هم مستقیم کردنش بازی در میاره هم دانلودش

اینا هم زبونشون zip که چه کنم در حده rar فشردست
دو کلمه میگن دو خط زیرنویس میره:27:
من نمیدونم قیافه های اینا رو ببینم یا زیرنویسه رو بخونم هنگ میکنم وسط رو میبینم:31:

37 تا قسمته، هنوز 7 تا دیگه باید دان کنی
تو لینکی که بهت داده بودم همشون بودن، حالا بازم یه لینک اف تی پی دیگه میفرستم

لاولی کامپلکس هم چون دیالوگاش زیاده زیرنویسش زود میره، من که با زیرنویس فارسی میدیدم خیلی باهاش حال کردم، کسی که اونو به فارسی ترجمه کرده بود رو میشناسم و میدونم که حرفه ایه.............اگه مشکلتون زمانبندی زیرنویس هست که میشه راحت با kmplayer درستش کرد

ممنون
بله حق با شماست مسنکه اونا رو نداده بودم تو لیسته دانلودم
اضافه کردم الان
شرمنده هی به شما زحمت میدم، دیگه از ما گزشته بدوییم دنباله لینک و ...
فقط میدم که این سیستم 24 ساعت روشنه حداقل یه دانلودی هم بکنه:31:
نه مشکل زمان بندیش نیست برادر
فشرده هست زبونشون مشکل اینه:27:

میگم آیت الانیمه های عزیز این اف تی پی که دوستمون داد رو هم یه نگاه رسیدید بندازید
بگید کدوما خوشمزس بگیرم:

zed2
04-03-2011, 15:34
دستت درد نکنه برادر
میگم این آپلود فا هم هست با اون تست کردی برای مستقیم کردن؟
رپید باز که هم مستقیم کردنش بازی در میاره هم دانلودش

اینا هم زبونشون zip که چه کنم در حده rar فشردست
دو کلمه میگن دو خط زیرنویس میره:27:
من نمیدونم قیافه های اینا رو ببینم یا زیرنویسه رو بخونم هنگ میکنم وسط رو میبینم:31:

ممنون
بله حق با شماست مسنکه اونا رو نداده بودم تو لیسته دانلودم
اضافه کردم الان
شرمنده هی به شما زحمت میدم، دیگه از ما گزشته بدوییم دنباله لینک و ...
فقط میدم که این سیستم 24 ساعت روشنه حداقل یه دانلودی هم بکنه:31:
نه مشکل زمان بندیش نیست برادر
فشرده هست زبونشون مشکل اینه:27:

میگم آیت الانیمه های عزیز این اف تی پی که دوستمون داد رو هم یه نگاه رسیدید بندازید
بگید کدوما خوشمزس بگیرم:

نگران نباش اولش هم باسه من همین مشکل رخ داده بود ولی به مرور حرفه ای میشی موقع خواندن و هم تصویر رو می بینی هم متن رو .:46:

ata.royalfalcon
07-03-2011, 15:28
من که حال نکردم زیاد باهاش
آهنگش هم رو مخ بود یه نمه زنه:31:
بچه ها میگم یه چی بدید دانلود کنیم

سلام خوب هستين:20:

اين انيمه چطوره ؟؟؟ يه خلاصه معرفي كردم (پست زير) اميدوارم خوشتون بياد. من كه خوشم اومد ولي اصلا كمدي نيست !!!!
يخورده هم قديميه طرفاي 2001 الي 2002 هست :31:

انيمه ديگه هم كه جالبه devil may cry هست ولي كمدي نيست !!!

هردوتا انيمه اي كه گفتم زير نويس فارسي داره

DaRiOuShJh
07-03-2011, 16:18
دسته mestry جان درد نکنه همشم یگرده به من لینک میرسونه
همون سامورایی چامپلو هست چی هست لینکه اف تی پی هاش رو داده اونا رو گزاشتم برای دانلود

این hellsing شما هم به نظر جالب میادوالا من خیلی وقت نمیکنم الان دارم احتکار میکنم برای آیندگان:31: این هلسنگ ومپایری ایناست؟

راستی انیمیشن خوب تو زمین های vampire و werewolf و مشتقاتشون سراغ ندارید؟ همین اف تی پیه یه فایل هست به نام vampire hunter d نمیدونم چیه

mestry
07-03-2011, 17:03
راستی انیمیشن خوب تو زمین های vampire و werewolf و مشتقاتشون سراغ ندارید؟ همین اف تی پیه یه فایل هست به نام vampire hunter d نمیدونم چیه
ومپایر هانتر دی Movie انیمه ای هست که دوتا شماره داره و جزو برترین هاست اما خیلی قدیمیه، داستانش قشگه ولی گرافیک نداره
انیمه تو سبک ومپایر و گرگینه اینا قشنگن: Vampire Knight سری اول و دومش ، Wolf's Rain خیلی قشنگه ، Hellsing که تو پستای بالا بهش اشاره شد و ...

zed2
08-03-2011, 21:39
ومپایر هانتر دی Movie انیمه ای هست که دوتا شماره داره و جزو برترین هاست اما خیلی قدیمیه، داستانش قشگه ولی گرافیک نداره
انیمه تو سبک ومپایر و گرگینه اینا قشنگن: Vampire Knight سری اول و دومش ، Wolf's Rain خیلی قشنگه ، Hellsing که تو پستای بالا بهش اشاره شد و ...
Vampire Knight رو اگر خوشت امد پیشنهاد می کنم مانگاشو بخونی چون هنوز دارن ادامه می دن داستانشو.( و من دارم دونبال می کنم ...فقط یکم باید صبر ایوب داشته باشه تا هر چپترش بیاد.)

این blood + جدیدا مانگاشو دیدم ( البته به زحمت پیداش کردم ) کسی انیمه اش رو دیده؟

ata.royalfalcon
08-03-2011, 22:42
Vampire Knight رو اگر خوشت امد پیشنهاد می کنم مانگاشو بخونی چون هنوز دارن ادامه می دن داستانشو.( و من دارم دونبال می کنم ...فقط یکم باید صبر ایوب داشته باشه تا هر چپترش بیاد.)

این blood + جدیدا مانگاشو دیدم ( البته به زحمت پیداش کردم ) کسی انیمه اش رو دیده؟

سلام من انیمه BLOOD+ رو دیدم واقعا محشر بوده که حد نداشته
دو خواهرند یکی به اسم سایا و اون یکی دیوا
این دیوا هم که آواز خیلی قشنگی میخونه نزدیک بود خودم هم vampir بشم:20:

راستی من نمیدونم چرا با مانگا حال نمیکنم . یعنی نمیتونم خوب ارتباط باهاش برقرار کنم
چندتا مانگا از اینترنت دانلود کرده بودم
برای خوندنش کار خاصی باید کرد ؟؟؟
مثلا فقط باید عکس رو درک کرد یا باید متن رو خوند؟؟؟

تایپیک جدید هم مبارک باشه در آینده من هم پستی میزنم

DaRiOuShJh
09-03-2011, 00:17
مرسی
خوب باشه داستاشن گرافیک زیاد مهم نیست که

منکه اصلا حسه مانگا و کامیک جات ندارم

راستی من نمیدونم چرا با مانگا حال نمیکنم . یعنی نمیتونم خوب ارتباط باهاش برقرار کنم

خوب برادر عکسا با متنه دیگه
من جوون بودم نیم وجب بودم این کامیک های تن تن رو خیلی دوست داشتم
البته گرون بود گیرم نمیومد هیچو قت

zed2
09-03-2011, 19:45

من که تو مانگاش فقط سایا رو با برادر خوانده اش رو دیدم و هنوز حافظه اش بر نگشته و هر جا داره ادای های الکی در می یاره با سرش می زنه به سر سایا.:31:

خوش بحالت.... من همه رو انلاین می خونم.
راستش من کار خاصی نکردم .فقط اول کاری همه مانگاهامو از اول خوندم که چیزی رو از دست نداده باشم.
تو نوع خواندن داستان نسبت به رمان یا کتاب داستان عادی تصاویر کل متنی که در رابطه با احساس کارکتر ها و روحیه شون هست یا در لحظه وقوع چه برخوردی دارن یا تشریح مکان هارو داره و دیگر لازم نیست ادم از رو متن تصور کنه اینهارو و فقط مکالمات رو می خونه و بقیه اش رو من با تصور ذهنی ام تبدیلش می کنم.
من خودم فرقی نداره انیمه باشه یا مانگا ( گرچه امتیاز انیمه اینه که حس و حال بیشتری داره و ادم راحت تر می تونه ببینه ) ولی خیلی از مانگاهایی که نظرم رو جلب کرده انیمه یا ندارن یا چندان جالب در نیاوردن و اگر هم باشه در بعضی موارد هم احساسات و خصوصیاتی در مانگا هست که در انیمه نمی شه نشون داد.
بعضی مواقع هم باسه من رخ داده که یک صحنه که در مانگا بوده انتقال حسش خیلی بهتر از انیمه بوده.( نمی دونم چرا؟):13:

راستی منتظر معرفی ات هستم.:20:

مرسی
خوب باشه داستاشن گرافیک زیاد مهم نیست که

منکه اصلا حسه مانگا و کامیک جات ندارم

خوب برادر عکسا با متنه دیگه
من جوون بودم نیم وجب بودم این کامیک های تن تن رو خیلی دوست داشتم
البته گرون بود گیرم نمیومد هیچو قت

حیف ....اگر نظرت عوض شد و خواستی بخونی بدان خیلی چیزهای قشنگ و تراژدیک الان داره رخ :46:

کوران الان پدر آیدو رو کشته. یوکی هم الان بازداشت شده توسط پدر خونده اش ...زرو هم خودش رو فعلا به حوادث بی تفاوت نشون میده و کارهای دفتری انجام میده( گرچه خودش هم میدونه که نمی تونه بی تفاوت باشه ).

راستی یک مانگا در رابطه با code geass پیدا کردم که با تصاویری که تو نت و ویدیو ها دیدم شاید ربطی به انیمه سری بعد داشته باشه ( گرچه تا الان که دیدم انگار در یک بعد زمانی دیگر داستان هست و فقط شباهت کارکتری تا الان دیدم ( بجزc.c ).......:13:)

mestry
10-03-2011, 01:10
راستی یک مانگا در رابطه با code geass پیدا کردم که با تصاویری که تو نت و ویدیو ها دیدم شاید ربطی به انیمه سری بعد داشته باشه ( گرچه تا الان که دیدم انگار در یک بعد زمانی دیگر داستان هست و فقط شباهت کارکتری تا الان دیدم ( بجزc.c ).......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این همون مانگای فصل سوم این انیمه هست که هنوز خیلی معلوم نیست وقایعش چه ربطی به سری های قبلیش داره، روایت داستانش همونطور که گفتی مال یه دوره زمانی دیگه هست.....باید چپترهای بعدی بیاد تا معلوم بشه قضیه از چه قراره....

mestry
13-03-2011, 21:55
دوستان، برای سریال Supernatural هم انیمه ساختن....فعلا فصل اولش داره پخش میشه که 12 قسمته و الان 6 تاش اومده...قراره چنتا فصل داشته باشه...تا حالا که ظاهرا قشنگ بوده....کسایی که عاشق این سریالن انیمشو از دست ندن، زیرنویس فارسیش هم هست....

zed2
14-03-2011, 23:04
اوضاع ژاپن بد جوری خرابه ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا الان بیشتر تیم های طراحی از سالم بودنشون از طریق تویتر یا ایمیل یا ... خبر رسیده (گرچه اطلاعات زیادی نمی تونم بدم چون همش ژاپنی بود و من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
فقط می دونم وضعیت خوب نیست .تعدادی از برنامه های مرتبط با مانگا ها و انیمه و ...... تا الان کنسل یا فعلا تاخیر تا زمان نامعلوم شدن (فکر کنم معروفترینش باسه ما one piece باشه .) و احتمال داره اضافه بشه.....
فکر کنم با وضعیت فعلی ژاپن بعد از زلزله باید منتظر خبرهای بدتر هم باشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در زمان زلزله هم یکی از انیمه ها پخش می شده و اطلاعیه زلزله رو هم تو تلویزیون پخش شده

که البته عادی هست( تو چند تا انیمه قدیمی دیگر که زمان زلزله ها پخش شدن هم از این اطلاعیه ها دیدم ولی فرق این یکی با قبلی ها اینه که ایندفعه بجای متن تصویری هست.)

اگر خبر های جدید دیدم باز می زارم.

mestry
14-03-2011, 23:20
شایعه شده بود که کیشیموتو مرده اما رفتم دیدم تو سایتای خارجی اینو تکذیب کردن، خوشبختانه هنوز زنده ست.... !!!

Arash4484
16-03-2011, 12:07
خیلی به خاطر ملت دوست داشتنی ژاپن ناراحت و متاثرم : (

در مورد هنرهای ژاپنی مانگا و انیمی و تئاتر بوتو و...
چیزی که به نظر بعد از آرامش اوضاع و برگشتن اوضاع به وضع عادی(بیش از یکی دوسال دیگه) رخ میده

احتمالن شاهد موج های تاریک و تلخ خواهیم بود....
و موضوعاتی مثل رفتارهای طبیعت و سر درگمی بیشتر دست مایه میشن
و بر تعداد شخصیتهای با جهشهای ژنتیکی و تم آینده نگرانه سرد در انیمی ها افزوده خواهد شد
بخصوص بعد از 3 انفجار هسته ای(تا امروز ...)درتاسیسات تولید برق ملتی که بیش از هر جای دیگری در دنیا خاطرات بد از تاثیرات مخرب نیروی اتمی دارند....و تا این حد هم متکی به انرژی هسته ای بوده اند : | ......

============================
پ.ن:
درکل عجب 3 ماهی داشت جهان....
حالا تو غلیانیم.... تا کی حسش کنیم....

DaRiOuShJh
16-03-2011, 16:58
:31:میگم هر کی مرده و زندست خدا بیامرزه
فقط من داره لینکام باز تموم میشه:دی

دارم تو اینجاها میگردم دنباله یه تیکه انیمه و فیلم حلال:

این سایت آخریه ولی خیلی گیره همش میگه استاپ همرینگ!×! مگه من کاوه آهنگرم آخه:31:

دوستان این Samurai Champloo زیرنویس انگلیسی یا فارسی هاش تو subscene هست؟
یه بدی دارن اینه که ریپ کننده و مشخصاتش رو ننوشتن یه نمه سخته یافتن زیر نویس مچ باهاش گمونم

ته دیگ نوشت: اینجا هم بعضی بازی هاش رو نداشتم گزاشتم برای دانلود! کلا دسته مستری عزیز درد نکنه اف تی پی پربرکتی بود تو این روزگار پکیدن رپیدباز:

DaRiOuShJh
19-03-2011, 10:56
والا من یکی دو جا دیدم به این سایت ها اشاهر کردن برای اطلاعات:

فقط نمیدونم چه قدر سندیت دارن و ...:31:اونش رو شما بگید

ولی واقعا خسته نباشن اینا! موسیقی متال به این دورافتادگیش و زیرخاکی بودنش یه encyclpedia داره به چه کاملی و موثقی!
بعد این انیمه اینا بوقم نداره :دی

mestry
19-03-2011, 20:51
والا من یکی دو جا دیدم به این سایت ها اشاهر کردن برای اطلاعات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط نمیدونم چه قدر سندیت دارن و ...:31:اونش رو شما بگید

ولی واقعا خسته نباشن اینا! موسیقی متال به این دورافتادگیش و زیرخاکی بودنش یه encyclpedia داره به چه کاملی و موثقی!
بعد این انیمه اینا بوقم نداره :دی
کی گفته که بوقم ندارن؟ اگه درست بگردی بوقشو پیدا میکنی ! :31:
این 3تا از معروفترینا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازم هستن اما اینا حرفه ای ترینن.....

DaRiOuShJh
19-03-2011, 21:05
آهان ممنون بوق مخفی داشته پس
:دی:31:
برادر این لینکه سامورایی هه رو که دادی الان یکیش رو تست کردم خدا رو شکر زیرنویس انگلیسی روش میکس شده هست
به نظرم جالب میاد
بلکه تو عید وقتم باز شه هم قبلی رو ببینم هم اینو
دیگه تو این مایه ها چی رو پیشنهاد میدید؟
اون ومپایر استوری هم دانلود کردم
راستی با اجازه اون لینک های اف تی پی رو + چند تا دیگه تو تاپیک امضام با بقیه شیر کردم:31:

mestry
19-03-2011, 21:19
الان مخم هنگیده، از 8 صبح تا 8 شب تو مدرسه داشتم درس میخوندم فهلا انیمه ای به ذهنم خطور نمیکنه ! :34:
اون لینک ها رو هم مشکل نداره، هر جا خواستی کپیشون کن ...

mestry
21-03-2011, 23:24
سلام دوستان
یه انیمه 11 قسمتی هست که برای زلزله ژاپن ساختن به اسم Tokyo Magnitude 8.0، قشنگه، اگه دلتون خواست ببینیدش....(زیرنویس فارسی هم داره)

DaRiOuShJh
22-03-2011, 02:02
gnere اش چیه برادر؟
دراما و ... هست؟ من هنوز نمیدونم چی دانلود کنم ها :دی
دارم آلبوم متال دانلود میکنم:31:

DaRiOuShJh
22-03-2011, 02:07
gnere اش چیه برادر؟
دراما و ... هست؟ من هنوز نمیدونم چی دانلود کنم ها :دی
دارم آلبوم متال دانلود میکنم:31:

mestry
22-03-2011, 13:05
بله، ژانرش درام هست البته مال سال 2009 هست که مربوط میشه به زلزله ی قبلی تو ژاپن ! ولی با اینحال جالبه....

برای دانلود هم بنظرم Shigurui خوبه، از این خون و خونریزیا ست که آدم فکر میکنه قصابیه :31: البته کمدی نیست و داستانش یکم سنگینه ولی قشنگه....لینکشو تو پروفایلت گذاشتم....(طبق معمول زیرنویس فارسی هم داره)

DaRiOuShJh
27-03-2011, 17:27
دوستان من دارم ازا ینجا لیست اون انیمیشن هایی که ندارم رو در میارم و تو ریپدباز یه سرچی میکنم ببینم هستن یا نه

چند تاییشون رو لینکشون رو یافتم اگه کسی خواست بگه بزارم

این پرسپولیس رو کسی دیده؟ چه طوره؟ یه لینک 300 مگی ازش پیدا کردم:

ata.royalfalcon
06-04-2011, 09:04
سلام دوستان
ميشه راجع به سبك GURO توضيحاتي بفرماييد
ضمنا چند انيمه هم به اين سبك هم معرفي ميكنين!!!!

mestry
06-04-2011, 12:26
سلام دوستان
ميشه راجع به سبك GURO توضيحاتي بفرماييد
ضمنا چند انيمه هم به اين سبك هم معرفي ميكنين!!!!
سلام
اینجا فکر نمیکنم جال مناسبی برای این سوال باشه اما یه توضیح مختصر میدم:
این سبک یکی از زیرشاخه های ه.ن.ت.ا.ی هست که با خون سروکار دار به عبارتی سبک چیزدار خونی....از انیمه های این سبک هم میشه به Mnemosyne و Bible Black و از مانگاها میشه به Tokyo Red Hood اشاره کرد...اینم لینک ویکیپدیاش که توضیحات کاملو داره:

DaRiOuShJh
06-04-2011, 18:19
ایول این خونش به درده من میخوره پس:31:
جالبن حالا برادر یا چرت و پرت و بی سر و تهن؟

ata.royalfalcon
06-04-2011, 19:01
سلام
من توی گوگل یه سرچی زدم ، عکسهای جالبی نداشت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18::18:
در تایپیک PS3 اینجا جنجال شده بود و بحث GURO اومد وسط که چون برای اولین بار به گوشم خورد گفت بپرسم اینجا ، که متاسفانه دیدم موضوع جالبی نداره
ببخشید

mestry
06-04-2011, 21:26
ایول این خونش به درده من میخوره پس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبن حالا برادر یا چرت و پرت و بی سر و تهن؟
اصلا پیشنهاد نمیشه....این سبک به عبارتی همون پ..و..ر..ن خونی هست (کثافت کاری زیاد داره:41:)، بنظرت همچین چیزی سر و ته داره؟!

DaRiOuShJh
06-04-2011, 22:56
آهان پس نتیجه اخلاقی میگیریم که هر چی خون داشته باشه به درده داریوش نمیخوره :دی
مرسی

فعلا اینا رو ریختم رو هاردم برسم میبینم
البته 30-20 تاشون رو دیدم پاک کردم :دی

=======================================

zed2
12-04-2011, 21:43
قضیه چیه؟.......هرچی هست، بابت ورودش باید شیرینی بده، اینجا ما شیرینی زوری میگیریم ! :31:

همین که خودم بتونم بیام باید شیرینی بگیرم انوقت شما شرینی از من می خوای:21:
از این چیز ها زیاد هست تو انیمه ها و مانگا ها....بقولی میشه گفت اشارات و عناوینی که ممکنه تو انیمه ها بشه پیدا کرد نمونش این پرایده یا گربه ایرانی تو بلیچ یا فارسی حرف زدن ( در نسخه اصلی انیمه ) یا ملیت ایرانی کارکتر ها (بهتر بشه گفت از فلات ایران چون تا حالا نقشه های درست حسابی ندیدم از این موارد )و....
بقولی میشه این جور چیز ها رو در انیمه ها و مانگا ها پیدا کرد....

یک 2 هفته ای میشه درست حسابی هیچی نخوندم الان وقت خوبی است.:27:
طی این مدت شنیدم دو تا زلزله بالای 7 ریشتر تو ژاپن امده ....از وضعیت ژاپن خبر های جدیدی امده؟وضعیت استودیوهای انیمه و مانگا چطوره؟خبر جدیدی از این موارد امده؟

mestry
12-04-2011, 21:55
از این چیز ها زیاد هست تو انیمه ها و مانگا ها....بقولی میشه گفت اشارات و عناوینی که ممکنه تو انیمه ها بشه پیدا کرد نمونش این پرایده یا گربه ایرانی تو بلیچ یا فارسی حرف زدن ( در نسخه اصلی انیمه ) یا ملیت ایرانی کارکتر ها (بهتر بشه گفت از فلات ایران چون تا حالا نقشه های درست حسابی ندیدم از این موارد )و....
بقولی میشه این جور چیز ها رو در انیمه ها و مانگا ها پیدا کرد....
اونکه بله، مثلا تو انیمه Yugo The Negotiator درباره اسلام بحث میشه و حتی عکسای کعبه رو هم نشون میده !!!

طی این مدت شنیدم دو تا زلزله بالای 7 ریشتر تو ژاپن امده ....از وضعیت ژاپن خبر های جدیدی امده؟وضعیت استودیوهای انیمه و مانگا چطوره؟خبر جدیدی از این موارد امده؟ من که خبر تازه ای نشنیدم، این ژاپنی ها از رو نمیرن، همینطور دارن کارشونو ادامه میدن:18:، انیمه های بهاری که شروع شدن و پخششون ادامه داره !!

DaRiOuShJh
13-04-2011, 03:06
بچه ها من barefoot gen 2 رو دیدم چند شب پیش
چه داغونی بود برای اون بمباران اتمیش درست کرده بودن گویا

piremard
26-04-2011, 18:29
دیروز یه ماست خریدم روش نوشته بود "مانگا" . البته این مانگا رو از "کانی مانگا" عاریت گرفتن . ولی با نمک بود :38:
(حالا تبلیغم کردیما ) :31:
این منو یاد یه جوک قدیمی انداخت که می گفت : یه نفر رفت بقالی گفت ، آقا ببخشید ماست دارین !

اوپس چون عکس ضمیمه شده ، لو رفت :38:

zed2
26-04-2011, 21:19
دیروز یه ماست خریدم روش نوشته بود "مانگا" . البته این مانگا رو از "کانی مانگا" عاریت گرفتن . ولی با نمک بود :38:
(حالا تبلیغم کردیما ) :31:
این منو یاد یه جوک قدیمی انداخت که می گفت : یه نفر رفت بقالی گفت ، آقا ببخشید ماست دارین !

اوپس چون عکس ضمیمه شده ، لو رفت :38:
اسم اصلی اش رو کسی می دونه چیه؟

من تو تلویزیون اخرای این نسخه جدیده رو دیدم.....

Morteza4SN
26-04-2011, 21:20
ولی توصیه می کنم ماست هم خواستید بخرید بگردید "انیمه" اش رو گیر بیارید
بیشتر مزه میده هرچند بعضی وقتا "فیلر" میگیرن بهش میشه آب دوغ

عکس خصوصی هاچ زنبور عسل
عکس مامانش که خصوصی تره :دی
اینو توی عید تی.وی ملی نشون داد من که نگاه نکردم
هاچ زنبور عسل که قدیم می دیدیم یه چیز دیگه بود ، اینقدر با کیفیت نبود!
وای اون حشرات عظیم الجثه که میذاشتن دنبال هاچ ، آهنگ تیتراژش ؛
یعنی اون انیمه برامون در حد کشک نسابیده بود

zed2
27-04-2011, 14:02
بسی من بچه بدی هستم ....می خواستم این لیست انیمه های فصل بهار رو بزارم به کل یادم رفت.:41:

تا اینجاش که بیشتر انیمه ها رو نمی دونم دقیقا چیه
البته دو تا مشهور توش هست یکی apple seed xiii هست که همه میشناسین( البته نمی دونم بر اساس نسخه سینمایی اش هست یا اینکه یک نسخه جدید از سری قدیم انیمه اش هست....)
دیگری x-men که ورژن ژاپنی همان نسخه کارتونی هست
اخریش هم sket dance که من مانگاشو چند چپتر اولش رو خوندم ولی فعلا گذاشتم تو لیست انتظار که در اینده بخونم (به طبع انیمه اش هم میره تو لیست انتظار.)

البته تو لیست ova ها اسامی اشنا بیشتر هست باسه من .

DaRiOuShJh
27-04-2011, 15:02
منم پریشب بعد از مدتها یه انیمیشن دیدم
sprited away
جایزه اینا هم کلی برده گویا
مثله بقیه کارهای استودیوش تخیلی شدید بود ولی جالب بود
به دیدنش میارزید

mestry
27-04-2011, 20:03
بسی من بچه بدی هستم ....می خواستم این لیست انیمه های فصل بهار رو بزارم به کل یادم رفت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کد:
تا اینجاش که بیشتر انیمه ها رو نمی دونم دقیقا چیه
البته دو تا مشهور توش هست یکی apple seed xiii هست که همه میشناسین( البته نمی دونم بر اساس نسخه سینمایی اش هست یا اینکه یک نسخه جدید از سری قدیم انیمه اش هست....)
دیگری x-men که ورژن ژاپنی همان نسخه کارتونی هست
اخریش هم sket dance که من مانگاشو چند چپتر اولش رو خوندم ولی فعلا گذاشتم تو لیست انتظار که در اینده بخونم (به طبع انیمه اش هم میره تو لیست انتظار.)

البته تو لیست ova ها اسامی اشنا بیشتر هست باسه من .
از انیمه های بهاری یکی همین Sket Dance قشنگه و دوتای دیگه Hana-Saku Iroha و Deadman Wonderland قشنگن....Hana-Saku Iroha رو اکثر کسایی که دیدن ازش خوششون اومده، خودم هنوز وقت نکردم بیبنم :41:

piremard
28-04-2011, 18:44
اسم اصلی اش رو کسی می دونه چیه؟

فیلمه : 昆虫物語 みつばちハッチ〜勇気のメロディ〜
محصول 2010

DaRiOuShJh
28-04-2011, 19:14
من که هیچ وقت از این هاچ!×!:31: خوشم نمیومد اون موقع هم
البته واقعا کارتون هایی که اون موقع بعهه خورده ما میدادن انگشت شمار بود بیشتر وقتشون رو با عروسک بازی داخلی پر میکردن

دوستان امروز هم Incredibles رو دیدم ندیده بودم بد نبود جالب بود

DaRiOuShJh
28-04-2011, 23:06
دوستان من 3-4 تا انیمه ای که به پشنهاد دوستان گرفتم لنگ زیرنویساشونم
کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه
تک تک تو اینور اونور هست ولی پکی باشه خوشمزه تره
انگلیسی ترجیحا فارسی هم خوبه البته اگه خوب ترجمه شده باشه

DaRiOuShJh
05-05-2011, 00:04
بچه ها منم چند صد تا انیمه انتخابیدم بگیرم ببینم چه مزه ایه

shigurui هم که گزاشت سره کار ما رو:31:

DaRiOuShJh
10-05-2011, 12:17
دوستان این death note رو کی به من معرفی کرده سر از یوزرش جدا کنم؟!×!:31:
چیه آخه این بچه بازی؟ به گروهه خونیه من نمیخوره که این

منم 3-4 قسمته death note رو دیدم تا به حال ولی برخلاف اونی که حدس میزدم و تعریفش رو شنیده بودم کاملا خسته کننده و یه جوزایی بچه گونه هست داشتانش
کلا با فیلم و انيمه هایی که زیاد dialog داشته باشن و اکشن درست حسابی نداشته باشن حال نمیکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نمیدونم چرا اینو به من معرفی کردن الکی 7 گیگ دانلود کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Morteza4SN
10-05-2011, 17:32
دوستان این death note رو کی به من معرفی کرده سر از یوزرش جدا کنم؟!×!:31:
چیه آخه این بچه بازی؟ به گروهه خونیه من نمیخوره که این
خب میدونی دقیقا نکته اش کجاست؟
شما مثل یک موجود ناشناخته هستید که از وسط آسمان افتاده و میگه گشنمه
بعد هر چی جلوش میزارن یه ذره نخوره میگه اخ پیف اینا چیه از بوش خوشم نیومد نمخوام از اونا میخوام !

سه چار قسمت دث نوت رو دیدی در مورد کل مجموعه اش نظر "الکی" میدی
نتورک کارتون می بینی اما حوصله دیالوگ های زیاد رو نداری بعد "بچه گونه" هم یک حرفی است که در در نقدتون بکار می برید!

از چیزهایی که خوشتون اومده و نیومده چیز زیادی نمیگین انتظار پیشنهادات عالی دارید؟
به هر حال شما از گونه های ناشناخته و خطرناکی هستید که حداقل خودم سعی میکنم اصلا چیزی بهش پیشنهاد ندم :دي ...

DaRiOuShJh
10-05-2011, 18:09
مرتضی جان با تمامه احترامی که برات قائلم ولی از روی این پستت میشه حدث زد که به مقدار زیادی تعصبی با موضوع برخورد میکنی
من قبلا گفتم که از afro samaurai و shigurui که اونم دوستان همینجا معرفی کردن خوشم اومده ولی اصلا اون دو تا به این یکی مرتبت نیستند(اصلا شباهتی ندارن)

الان هم که تا قسمت 9 اش دیدم صرفا به دلیل اون یه هفته "الکی" روشن بودنه سیستمم و حجم کمتر کاریم هست و اینکه حداقل از این یه هفته یه استفاده ای شده باشه:5:

نتورک کارتون می بینی اما حوصله دیالوگ های زیاد رو نداری بعد "بچه گونه" هم یک حرفی است که در در نقدتون بکار می برید!کارتون نتورک هم جای خود داره انیمه هم جای خود، در کنار اینها متال هم گوش میدم جای خود داره:46:اینا دخلی به هم ندارن برادر، اهله فیلم هایی که dialog زیاد و خسته کننده داشته باشن نیستم کلا :دی آدم میبینه که سرگرم بشه کتاب و فلسفه نمیخونه که:27:

من انیمیشن ها و انیمه هایی که دیدم و خوشم اومده هم یه نگاهی بندازید عنوان کردم:31:دوستان هم معرفی کردن دوره هم هستیم:10:اگر شما جبهه گیری شدیدی نکنید برای انیمه مورد علاقتون، فکر نکنم مشکل خاصی پیش بیاد (البته فکر کنم مشکل اصلی شما با اون کلمه "بچه بازی" باشه:46:همه ی ما بچه ایم برادر، اصل دله)

منم حالا تا آخرش سعی میکنم ببینم این انیمه رو (البته سخته واقعا چیه آخه این!×!:27:) بعد نظرم رو بگم ولی خوب من رکن های مثبت صنعت انیمیشن و انیمه رو چیز دیگه ای میدونم که تقریبا این انیمه تا به حال 80+ درصدش رو نداشته (بیشتر به سریال های جنایی و پلیس بازی و ... میخوره)

Morteza4SN
10-05-2011, 21:00
بحث تعصب نیست شاید یه کم بد منظورمو گفتم ؛
من هنوز نمیدونم شما از اون انیمیشن و انیمه هایی که خوشتون اومده به چه دلیل بوده
شما خیلی مختصر میای در این تاپیک در یک جمله میگی از این خوشم اومد و اصطلاحات خاصی میگی
که هیچ کمکی به بقیه در شناخت سلیقه ی شما نمیکنه
در همین پست قبل باز چند نکته جدید از سلیقه شما متوجه شدم
اما مثلا هنوز نمیدونم " رکن های مثبت صنعت انیمیشن و انیمه " از دید شما چیه
جبهه گیری من در مورد نوع انتظار و این سبک بحث های شماست .

در صفحه ول همین تاپیک من پیشنهاد دادم دوستان از سلایق انیمیشنی خودشون بنویسن
ولی بعدا به این نتیجه رسیدم که این سلایق رو باید در نوشته ها و نظرات مختلف هر فرد در مورد آثار مختلف پیدا کرد
در تاپیک هایی مثل "آخرین انیمیشنی که دیدم" ، نقد و معرفی ...

به هر حال همیشه در نقد و تحلیل دوستان از نظرهای منفی و حتی اونهایی که خلاف نظرم بوده تشکر کردم بدون "جبهه گیری شدید" ! مشکلی هم نداشتم .
در نهایت شما میتونی بعد از اینکه اون انیمه رو تا آخرش دیدی ،
نظرت رو کاملتر و با دلایل بیشتر در تاپیک معرفی انیمه های سریالی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یـا انیمه دفترچه مرگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگی ،
حتی اگر موافقش نباشم، نظر مستدل بقیه محترمه و زحمتی که برای نوشتن صرف شده حداقل جای تشکر داره .

DaRiOuShJh
10-05-2011, 21:51
ای بابا
وقتی دارم میگم دقیق که mature باشه خون و خون پاشی داشته باشه و یه نمه بزنن همدیگه رو نصف کنن دوستانه بخندیم دور هم و ... و storyline قوی دیگه تابلو میشه ها:31: یه نمه هم ته مایه طنز داشته باشه جه بهتر چون انیمیشن به طنزش برای من انیمیشنه

خوب در مورد رکن های اصلی همونطور که بارها اشاره کردم ایناس از نظر من:

1. گرافیک خوب و متناسب با داستان (ترجیحا دارک!) - میتونم بگم تا اینجا shigurui از نظر گرافیک جزوه کارای واقعا خوب بوده تو این مورد
2. داستان پویا، منسجم، غیرتکراری و کلیشه ای - داستان های mythical و اسطوره ای و بعضا تاریخی قدیم در اولویت هستند برام
3. اگر تخیلی هستن (که اکثرا هستن و به نظرم مفهوم انیمیشن اینه) دیگه توشون سعی نشه از دنیای واقعی خیلی الگو برداری بشه ( که این مورد توی death note خیلی رو مخمه)
4. طنز (نمک) به مقدار کافی (این موضوع چیزیه که در کنار داستان آدم احساس انس بیشتری با داستان میتونه بکنه مثله afro samurai و خیلی اینیشمن و انیمه های دیگه که یکی دو نفر جوکر دارن)
5. خون و خون پاشی یا Gore و رزم های Epic به اندازه بیشتر از کافی:31:
6. رده سنی mature یا بزرگسال - ( همین موضوع خیلی محدود میکنه انتخابام رو و رو همین حساب اکثره چیزای teenager ای رو که تو high-school و ... اتفاق میافته رو نمیپسندم)
7. زیان انگلیسی (توی انیمه ها متاسفانه بیشتر زیرنویسش هست تا خودش)
8. dialog کم و کافی - ماجرا و action و adventure به مراتب بیشتر
9. پایانی که ترجیحا خیلی drama نباشه (البته بنا به داستان کلی بود هم خوبه)

خوب تا اینجا حضورذهن دارم که کلیت چیزایی که دوست دارم این موارد رو باید داشته باشن، حالا بعضی بیشتر و کمتر مشکل خاصی نداره ولی اون مورد باید به حدی باشه که بقیه رو جایگزین کنه

مثلا داستان shigurui اونقد برام جالب بود که تا 6 صبح بیدار موندم دو شب و از خوابم زدم تا ببینمش (هر چند آخرش تموم نمیشه و ازش شاکیم:31: ما رو گزاشته سره کار)

در مورد تاپیک هاشونم ممنون ولی من کلا اهله نقد و ... نیستم چون در این مورد صاحب نظر هم نیستم، هدف اولی که چه فیلم چه انیمیشن رو میبینم تفریح و break بین کارهای روزانمه در نتیجه هیچ وقت دنبال مواردی که زیاد مخ رو به کار بخواد بگیره و آدم فکر کنه که چی نماد چی بود و ... نیستم، میخاوم مخم یه استراحتی هم جدا از سرگرمی بکنه

البته همونطور که در جریانید تازه به دنیای انیمه هم وارد شدم :46:

mestry
10-05-2011, 22:42
خوب داریوش جان نیازی نیست ادامه دفترچه مرگ رو ببینی، چون اولا اوج داستان همون10-15 قسمت اوله و دوما انیمش مفهوم داره و مخ رو زیادی بکار میگیره....اونموقع که بهت اینو پیشنهاد دادیم نمیدونستیم انیمیشن رو برای سرگرمی میبینی.....ما انیمیشن رو مثل فیلم میبینیم و مثل فیلم نقدش میکنیم و مثل فیلم و مستند ازش کلی چیز یاد میگیریم.....خودم یه سری نکات رو از انیمه ها یاد گرفتم که تو هیچ فیلم و مستندی بهشون اشاره نمیشه !
دفترچه مرگ هم طرفدارای خاص خودشو داره، پایانش هم با پایان های معمولی فرق داره ! پس فکر کنم دراپش کنی و وقتت رو تلف نکنی....بجاش بشین Samurai Champloo ببین که احتمال 90% میدم ازش خوشت بیاد !

DaRiOuShJh
10-05-2011, 23:20
مرسی برادر
نه بابا شوخی کردم خیلی هم بدنیست جالبه برای خودش
اونطور هم مخ رو به کار نمیگیره خودشون میگن خودشون هم حلاجی میکنن و انجام میدن و .... :31: زیاد نیازی به فکره ما نداره به نظرم

آره نکات آموزشی هم کم نداره مثله چه طور از بسته بودن در اتاق مطمئن شیم یا چی ریختی کشوی مخفی درست کنیم و تله انفجاری بزاریم و از بیشتر جوانب یه موضوع رو بسنجیم و ...

این چیزاش جالبه ولی جدیتی که توش ست رو مخمه از همه بیشتر و ریلکسی بیش از حد نقش اصلی داستان:27: ولی به دیدنش میارزه دستتون درد نکنه جمیعا، چه اینجا چه انجمن های دیگه خواهان کم نداشته یعنی چیزه خوبیه
زیرنویس فارسیشم خوبه بعضی جاها مختصر و مفید ترجمه کرده ولی مفهوم رو میرسونه به خوبی

منم اونطور اهله ول کردنه داستان وسطش نیستم دیگه دیدم باید ببینم تا آخرش
فقط این ایشاله تو قسمته 37 تموم میشه دیگه کامل؟ مثله shigirui نشه :31:
----------------------------------

والا سامورایی چمپلو ( با چپول که نسبتی نداره؟ :27:) هم میخواستم ببینم ولی دیدم 5 قسمته اولش رو نگرفتم اونا رو گزاشتم تو لیسته دانلود بگیرم، الان این نقده، و چند تا فیلم و انیمیشن دیگه
راستی مسنکه اون پک 50 تایی اول هم رسیده ولی هنوز نرفتم بگیرمش تا هفته بعد میرم میگیرمش
در مورده اونا هم باید ازتون مشاوره بگیرم از کدوما شروع کنم خوشمزه تره

ولی از یه چیزه کلا انیمه جات خوشم اومده که هر قسمتشون 20-25 دقیقه هست که از اسم نوشتن و تیتراژش بگزریم و بزنیم جلو حدودا 15-20 دقیقه مفیدش میمونه که قشنگ برای آنتراکت های بینه کارای من مچ میشه:31: البته اگه اعتیاد نیاره از کار و زندگی بندازتمون

راستی گریزی هم به دنیای انیمیشن بزنیم بد نیست

این نامرد Rango - 2011 رو دوبار دانلود کردم از رپید باز یه بارش 750 مگ fake از کار در اومد دفه ی دوم هم 400 مگ کیفیت screen هست افتضاح!!!
کلا این رپید باز هر وقت فیلمه جدید ازش دانلود کردم اینطوری بوده جز ضرر چیزی نداشته
الان میخوام از وارز بی بی مثله چیزای دیگه دانلود کنم
باید از اولم همین کارو میکردم

راستی upload fa هم اینا رو مستقیم کردم دارم الان لینک اگه کسی خواست بگه تو پروفایل بدم بهش: (البته گویا پکیده آپلودفا در حال حاضر)
Rio.R5.iman24scene.com.mkv - 349.3 MB
Thor.TS.x264.iman24scene.com.mkv - 398.7 MB

mestry
10-05-2011, 23:30
فقط این ایشاله تو قسمته 37 تموم میشه دیگه کامل؟ مثله shigirui نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره، این یکی تو 37 قسمت تموم میشه، ولی پایانش غیر منتظره ست ! من از اینجور پایان ها خوشم میاد، خیلیا اینو نمیپسندن !

DaRiOuShJh
11-05-2011, 12:19
ایئول نه بدک هم نیست
از قسمت 12 به بعد یه تکونی خورد یه مقدار داسشتانش از اون یکسانی در اومد:31:
خوبه خوبه
ولی یه نمه زیادی دیر نبود؟ :دی

ata.royalfalcon
11-05-2011, 14:40
سلام به همه :31:
انيمه Rainbow: Nisha Rokubō no Shichinin رو حتما ببينين .
اين انيمه بالاترين درجه استرس رو به بيننده تحميل ميكنه ، فضاي داستان كاملا خفه كننده هست يعني به خاطر استرس زياد آدم نميتونه راحت نفس بكشه . قسمت بعدي كه ميخواستم نكاه كنم حتما بايد يه ربعي استراحت ميكردم . من كه نتونستم تحمل كنم و نصفه گزاشتمش . البته ميخوام دوباره ادامه بدم

DaRiOuShJh
12-05-2011, 00:18
یعنی چی برادر استرس میده؟
horror هست یعنی؟
چند تا قسمته برای چه سالیه؟

ata.royalfalcon
12-05-2011, 10:20
یعنی چی برادر استرس میده؟
horror هست یعنی؟
چند تا قسمته برای چه سالیه؟

سلام دوست من
horror نیست ، Drama هست .
26 قسمته و فکر کنم مربوط به سال 2010 باشه .
خلاصه داستان :
همانطور که رنکین کمان از هفت رنگ تشکیل شده شخصیت های اصلی داستان هفت نفر هستن .
این داستان پس از شکست ژاپن در جنگ جهانی دوم و هرج و مرج پس از آن هست . شش تا نوجوان به دلایلی به یکی از زندانهای مخوف فرستاده میشن ، که با نفر هفتمی (Rokurouta Sakuragi) - ردیف اول نفر دومی از چپ - آشنا میشن . Rokurouta Sakuragi قدرت بدنی خوبی داره . Rokurouta Sakuragi خیلی باهوشه و تا اونجایی که میتونه کمکشون میکنه تا از این جهنم خلاص بشن .
اون پسره که در ردیف دوم کنار خانم پرستار هست ، مادرش از مرد آمریکایی بچه دار شده بود توانایی نگهداری پسر و دخترشو نداشته اونو کنار یتیم خونه رهاشون میکنه ، درنهایت پسره به زندان فرستاده میشه و دختره به مردی فروخته میشه .
در این زندان یه زندانبان Ishihara هست با یه پزشک Gisuke Sasaki ، این پزشکه از لحاظ اخلاقی مشکل داره و زندانبان هم اصلا روانی هست و ...
سالها بعد وقتی که آزاد میشن هم از زندانبان و هم از پزشک انتقام میگیرن .
پزشک Gisuke Sasaki
زندان بان Ishihara

DaRiOuShJh
12-05-2011, 12:32
آهان
مرسی برادر
نمیدونم چه طوره به گروهه خونیه من میخوره یا نه، حالا شما ببین به ما هم بوگو
منم خودم تا قسمت 30 دث نُت رو دیدم گمونم
فعلا همینا که دارم رو ببینم تا برسم به چیزای دیگه:31:

راستی این کاراکترهای دکتره و زندان بانه یه شباهتی به این shigurui احساس میکنم داره، کمپانی های سازندشون مشابهه؟

ata.royalfalcon
12-05-2011, 20:34
آهان
مرسی برادر
نمیدونم چه طوره به گروهه خونیه من میخوره یا نه، حالا شما ببین به ما هم بوگو
منم خودم تا قسمت 30 دث نُت رو دیدم گمونم
فعلا همینا که دارم رو ببینم تا برسم به چیزای دیگه:31:

راستی این کاراکترهای دکتره و زندان بانه یه شباهتی به این shigurui احساس میکنم داره، کمپانی های سازندشون مشابهه؟
کارگردان rainbow و shigurui فرق میکنن . ولی هردو انیمه توسط استودیوی Madhouse ساخته شده .
من حدودا نصفشو دیدم ، تخیلی یا فانتزی هم نیست . بیشتر شبیه فیلمهای سریالی واقعی هست . و خیلی هم قشنگه . پیشنهادم اینه که دو سه قسمتش دانلود کنین ، زیرنویس هم موجوده اگر خواستین براتون آپلود هم میکنم ، مطمئنم که خوشتون میاد .
البته من فکر میکنم انیمه ها نمیتونن حس horror یا ترس رو به خوبی بیننده منتقل کنن . ولی در عوض فیلمهای horror زیادی وجود داره که علاقه مندان رو میتونه راضی کنه .
من هم قبلا مثل شما عاشق سبک horror یا slasher بودم و فیلمهای زیادی در این سبک دارم ، پیشنهادم اینه که بیشتر روی فیلم تمرکز کنین. بعضی از فیلمها هستن که بعلت خشونت بیش از حد در دنیا بن (banned) و ممنوع شدن ، گرچه به این تاپیک مربوط نمیشه ولی چندتا اسمشو میگم (واقعا ببخشید:31:)
cannibal forest یا cannibal holocaust یا حتی salo که فیلم سالو در واقع یه جور فیلم سادیستیکی هست و نکته دیگه این هست که کارگردانش به خاطر همین فیلم توسط نئونازی ها ترور شده . اگر خواستین دانلود کنین نسخه uncut رو دانلود کنین.

ata.royalfalcon
18-06-2011, 21:19
دلم برای انیمه تنگ شده :37::37:
میخوام دوباره شروع کنم به دیدن انیمه و تکمیل آرشیو انیمه !!!

DaRiOuShJh
19-06-2011, 12:59
بیا برای منم ببین برادر:31:
100 تایی گرفتم نرسیدم نگاه بندازم اصلا
سامورایی چمپلو رو دیدم جالب بود ولی تین ایجری بود چیز خاصی میچر نداشت
تو فکر هلسینگم

مثه اینکه پر هزینه ترین فیلم تاریخ چینه و جز انمیشن های واجد شرایط برای رقابت در اسکار هم بوده

والا ما که مفتی میگیریم هزینه مزینه مهم نیست برامون :31:

-----------------------

بچه ها اینجا هم خوب چیزایی رو معرفی کرده من بعضی هاش رو دانلود کردم ولی ندیدم هنوز:

ms368
30-06-2011, 07:08
این لیست انیمه های تابستون امساله

جرات دارید بازش کنید
حجمش 2.5 مگه :whistle:

Behsood
30-06-2011, 10:58
از این لیسته من فقط Appleseed رو به جا آوردم :دئ

zed2
30-06-2011, 11:38
این لیست انیمه های تابستون امساله

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجرات دارید بازش کنید
حجمش 2.5 مگه :whistle:
دانلود می کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اخ
این spring است:31: اشتباهی دادی.

از این لیسته من فقط Appleseed رو به جا آوردم :دئ
الان که بهار تموم شده یک مقدار امار انیمه هام بهتر شده و به 15 تا اشنا رسیده .

ms368
30-06-2011, 12:39
این spring است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اشتباهی دادی.نه اشتباه ندادم
اصن به تیترش توجه نکرده بودم
در واقع یکی اینو برام میل کرده بوده بود

به جون شما من بی گناهم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ms368
30-06-2011, 12:46
باید این باشه

سامر ینی تابستون دیگه ها ؟ :دی

DaRiOuShJh
06-07-2011, 12:50
ممنون آرش عزیز
خوب من که اومدم اینجا بگم hellsing و basililc هم انیمه هاشون رو دیدم

ای یه چیزی بودن ولی نچسبید بهم :دی

B3HZ@D
01-12-2011, 18:24
دوستان یک لطفی بکنن و یک سری انیمه معرفی کنن که ارزش دیدن داشته باشه
راستش آخرین انیمه سینمایی که دیدم چیهیرو بود که فکر کنم Spirited Away هم به اون میگفتن
بهترین انیمه ای بود که دیده بودم و فوق العاده بود

اگه توی این سبک چیزی سراغ دارین اینجا معرفی کنین
ممنون :31:

ata.royalfalcon
01-12-2011, 18:41
دوستان یک لطفی بکنن و یک سری انیمه معرفی کنن که ارزش دیدن داشته باشه
راستش آخرین انیمه سینمایی که دیدم چیهیرو بود که فکر کنم Spirited Away هم به اون میگفتن
بهترین انیمه ای بود که دیده بودم و فوق العاده بود

اگه توی این سبک چیزی سراغ دارین اینجا معرفی کنین
ممنون :31:

سلام
اون انیمه ای که دیدین مربوط به استودیو گیبلی هست
پیشنهادم اینه که سایر تولیدات مربوط به این استودیو رو تماشا کنید که خیلی قشنگ هستن
مثل

prince of mononoke
my neighbor totoro
howl's moving castle
castle in the sky
kiki's delivery service
Tales from Earthsea
Porco Rosso
Whisper of the Heart

البته استودیو گیبلی انبمه های دیگه ای هم ساخته که برای جزئیات بیشتر میتونین به لینک زیر مراجعه کنید .

DaRiOuShJh
01-12-2011, 20:00
این لیست بهترین انیمیشن های imdb هم ببینی خوبه
barefoot gen هم جالبن

DaRiOuShJh
01-12-2011, 20:48
دستت درد نکنه اونایی که ندیدم رو از تو لیستی که گفتی دارم مستقیم میکنم

B3HZ@D
01-12-2011, 21:52
این لیست بهترین انیمیشن های imdb هم ببینی خوبه
barefoot gen هم جالبن

خوب لیست یا لینکش رو میدی که ببینم :31:

DaRiOuShJh
01-12-2011, 22:39
خدمت شما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته بعضی هاشون به نظرم لایق جایی که هستن، نیستن ولی بازم برای آشنایی خوبه
سبک های دیگه هم داره

Leyth
02-12-2011, 13:07
سلام
پیشنهادم اینه که سایر تولیدات مربوط به این استودیو رو تماشا کنید که خیلی قشنگ هستن
مثل

prince of mononoke
my neighbor totoro
howl's moving castle
castle in the sky
kiki's delivery service
Tales from Earthsea
Porco Rosso
Whisper of the Heart

البته استودیو گیبلی انبمه های دیگه ای هم ساخته که برای جزئیات بیشتر میتونین به لینک زیر مراجعه کنید .

ایول! من از این فهرست فقط پرنسس مونونوکه و قلعهٔ متحرک هاول رو دیدم... :(

همین پست باعث شد برم سراغ مقالهٔ فارسی استودیو گیبلی:

البته هنوز خیلی جای کار داره و ناقصه، معمولا دست تنها هم نمیشه کاری کرد. اگه علاقمند بودید بیایید مقاله‌های اینا رو بسازیم. ;)

B3HZ@D
02-12-2011, 13:20
سلام
مثل

prince of mononoke
my neighbor totoro
howl's moving castle
castle in the sky
kiki's delivery service
Tales from Earthsea
Porco Rosso
Whisper of the Heart

من از این لیست فقط پرنس مونونوکه رو دیدم...بقیه انمیه ها رو گذاشتم توی wish list و در حال جستجو برای لینک دانلود
اگه زیر نویس فارسی پیدا شد که چه بهتر اگر نه که باید با زیرنویسی انگلیسی نگاه کرد :31:
امیدوارم این لیستی که دوستمون معرفی کردن در حد انیمه چیهیرو باشه ... عاشق اون انیمه شدم

یک انیمه های هم قبلا تریلر اونو دیدم که یک چیزی مثل فیلم Inception بود که به ذهن افراد و ضمیر ناخوداگاه اونا نفوذ میکردن
اسمش اصلا یادم نیست...از دوستان کسی اسم این انیمه رو میدونه؟

taghi_ramzi
02-12-2011, 13:25
من همه رو دیدم 8)
همه شون تا جایی که میدونم زیرنویس فارسی دارن.

یک انیمه های هم قبلا تریلر اونو دیدم که یک چیزی مثل فیلم Inception بود که به ذهن افراد و ضمیر ناخوداگاه اونا نفوذ میکردن
اسمش اصلا یادم نیست...از دوستان کسی اسم این انیمه رو میدونه؟

احتمالاً منظور شما انمیشن paprika ست

B3HZ@D
02-12-2011, 13:49
احتمالاً منظور شما انمیشن paprika ست

بله درسته...خیلی علاقه دارم این انیمه رو هم ببینم
مثل این که خود شما این انیمه رو دیدین!...راضی کننده بوده یا نه ؟

ata.royalfalcon
02-12-2011, 14:10
بله درسته...خیلی علاقه دارم این انیمه رو هم ببینم
مثل این که خود شما این انیمه رو دیدین!...راضی کننده بوده یا نه ؟

سلام
من خودم این انیمه رو دیدم ، خیلی خوب بود ، از 20 امتیاز 19 رو میدم ،
البته سلیقهء هرکس متفاوته . ضمن اینکه زیرنویس فارسی هم هست .

taghi_ramzi
02-12-2011, 15:04
پپریکا فوق العاده زیبا و درگیرکننده بود ، من تا حالا دو بار دیدمش.
فقط تمرکز بسیار بالایی میخواد دیدنش ، یعنی باید به همه اتفاقات و دیالوگها توجه کامل و دقیق داشت.

Layken
14-12-2011, 17:25
سلام خسته نباشید..

مدتی پیش من از یکی از رفقام یه انیمه گرفتم ولی متاسفانه نصفه میمونه و باقیش نیست مثل این که می خواستم بدونم این رو دیگه نساختن یا ساختن و هست جایی میشه پیدا کرد دانلود کرد..؟ چجوریاست..؟

اسم انیمه berserk هستش...

ata.royalfalcon
14-12-2011, 17:58
سلام خسته نباشید..

مدتی پیش من از یکی از رفقام یه انیمه گرفتم ولی متاسفانه نصفه میمونه و باقیش نیست مثل این که می خواستم بدونم این رو دیگه نساختن یا ساختن و هست جایی میشه پیدا کرد دانلود کرد..؟ چجوریاست..؟

اسم انیمه berserk هستش...

سلام
من این انیمه رو دیدم و یکی از محبوبترین انیمه های من هست .
این انیمه 25 قسمته و در واقع چند دقیقه از قسمت اول ، ادامه قسمت آخر هست (دایره وار).
دیگه هم ساخته نشده . داستانش هم کاملا مشخصه و نصفه نمیمونه .

Casca کشته میشه و گاتس یه دست و یه چشمشو از دست میده و در نهایت انتقامشو از Griffith میگیره .

DaRiOuShJh
14-12-2011, 23:56
آره منم دیدمش
انیمه یجالبی بود
اینکه نامردا ناقص میمونن بد رو مخه

Layken
15-12-2011, 17:42
من شنیدم بیشتر دلیل این که انیمه فضای سنگین مذهبی داشت بیشتر برا همین کنسل شده ادامش...
نمی دونم ولی تو این مدت که دنبال این ماجرا بودم اینارو شنیدم

DaRiOuShJh
16-12-2011, 01:27
آخه چیز خاصی نداشت که برادر
به چشمه خواهری برادری نگاه میکردن از هم دور بودن :دی

Nocturne
16-12-2011, 13:25
سلام به اساتید گرامی

میخوام با انیمه آشنا بشم اما فرصت دیدن انیمه های طولانی رو ندارم
میخواستم چند انیمه کوتاه (به لحاظ تعداد قسمت و مدت هر قسمت) بهم معرفی کنید
زیرنویس فارسیشون هم موجود باشه

:11:

masoud93
18-12-2011, 01:06
در مورد Berserk

مثل خیلی از انیمه های دیگه ، این انیمه هم نصفه کاره ساختش رو متوقف کردن و تموم میشه (البته داستان تموم نمیشه)

برای ادامه داستان هم باید مانگا رو دنبال کنید (فکر کنم حدود 350 تا چپتر ازش اومده باشه)

مانگاکاش هم معلوم نیست چشه و چند ماه یک بار چپتر جدید ریلیز میکنه و به احتمال زیاد داستان تموم نشده میمونه (مانگاکا بمیره و ...)

دوستان خیلی مانگا گردن کلفتی هست ، حتماً برین دنبالش ...

masoud93
18-12-2011, 01:21
سلام به اساتید گرامی

بهترین انیمه برا شروع ناروتو (naruto) هست ، البته کوتاه نیست ...

کلش هم زیرنویس فارسی داره ...

اگه خواستی بهم بگو لینکش رو برات گیر بیارم ...

DaRiOuShJh
18-12-2011, 01:31
اووه
از ما که مانگا خوندن گزشته
اگه حسش بود دنباله همون شیگوری بود چی بود اون میرفتم
آزار دارن ناقص میسازن؟ خوب نسازن

masoud93
18-12-2011, 01:39
اووه
از ما که مانگا خوندن گزشته
اگه حسش بود دنباله همون شیگوری بود چی بود اون میرفتم
آزار دارن ناقص میسازن؟ خوب نسازن

شیگورای :31:

فکر کنم اون چند قسمت هم برا تبلیغ مانگا میسازن ...

DaRiOuShJh
18-12-2011, 13:44
آهان همون:31:با اون اسماشون
ولی واقعا از نظر کیفیت و گرافیک و داستانش انیمه متمایزی بود از نظرم

Nocturne
18-12-2011, 23:27
بهترین انیمه برا شروع ناروتو (naruto) هست ، البته کوتاه نیست ...
میدونم! اما کجاش کوتاهه؟!
+
فعلا دارم الفن لید رو می بینم

masoud93
19-12-2011, 16:44
میدونم! اما کجاش کوتاهه؟!
+
فعلا دارم الفن لید رو می بینم

گفتم که ، کوتاه نیست ...

Berserk ، GantZ ، Death note ، code geass ، samurai champloo (فعلاً اینارو یادم هست)

اینا انیمه های کوتاه و قشنگی هستن و حتماً ببینشون ...

B3HZ@D
19-12-2011, 17:10
این انیمه های سریالی که توی اون یکی تاپیک :31: معرفی میشن لینک دانلود اونا رو نمیشه توی همون تاپیک قرار داد؟!
اینمه های جالبی قرار داده شده و بدجوری آدم رو به هوس میندازه که اونا رو دانلود کنه :46:
اصلا قوانین اجازه میده که لینک دانلود قرار داده بشه یا نه؟!

ata.royalfalcon
19-12-2011, 20:01
این انیمه های سریالی که توی اون یکی تاپیک :31: معرفی میشن لینک دانلود اونا رو نمیشه توی همون تاپیک قرار داد؟!
اینمه های جالبی قرار داده شده و بدجوری آدم رو به هوس میندازه که اونا رو دانلود کنه :46:
اصلا قوانین اجازه میده که لینک دانلود قرار داده بشه یا نه؟!

سلام
ظاهراً گزاشتن لینک دانلود غیر مجازه !!!:31:
ولی تو نت لینک دانلود زیاد پیدا میشه کافی که یه سرچی بزنی !!!:20:

Nocturne
21-12-2011, 23:14

سلام. انیمه الفن لید رو دیدم.. منو دق داد تا تموم شه!... خشونت آمیزه در عین اینکه بی نهایت احساسی و غم انگیز هست.. با اون موسیقی زیبا و عجیب..
از همون ابتدا یکی از نکات جالب این انیمه برای من تضاد بین معصومیت و بدجنسی بود. شخصیتهای دیکلونیوس دختر هستند (ظاهری معصوم) اما مثل چی دست به کشتار میزنن.. نوع بیشتری از این تضاد در خود لوسی هست که دو شخصیت داره. یکی کودکی معصوم و دیگری قاتل
نکته جالب دیگر متناقض بودن مفهوم حیوان و انسان در این انیمه هست. مسئولین اون سازمان هست که دیکلونیوس ها رو حیوان میپندارند و خطرناک در حالی که خودشون حیوان اند و انگار خشونت دیکلونیوس ها هم در اثر شکنجه هاییست که همین آدمها روی اونها وارد آوردن

ضمن اینکه دوست دارم نظرتون رو در باره این انیمه بدونم سوالی هم در باره پایانش دارم.

ظاهرا میخواستند پایان رو مبهم بسازند به این صورت که

1. در اواخر ، صحنه تیراندازی به لوسی رو داریم که اون یکی گوشش هم کنده میشه. اینجا متوجه نمیشیم که میمیره یا زنده میمونه..
2. در صحنه های بعد گذاشتن یک غذای اضافی روی میز رو داریم. که نمیدونیم این برای مثلا نگاه داشتن یاد لوسی هست یا اینکه لوسی واقعا زنده ست.
3. و در پایان با در زدن یک شخص ، توقف موزیک جعبه موسیقی + درست شدن ساعتی که لوسی باهاش ور میرفت + تصویر مبهم دختری از پشت در رو داریم.

البته احتمالا یه دلیلش باز گذاشتن دست برای ساختن قسمتهای احتمالی بعدی هست / به هرحال ما دقیقا نمیدونیم لوسی زنده ست یا نه.
اما اگر کسی که پشت دره لوسی نیست پس کی میتونه باشه و اون علامتها که در مورد سوم گفتم برای چی هست؟

Morteza4SN
25-12-2011, 21:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Elfen Lied
ضمن اینکه دوست دارم نظرتون رو در باره این انیمه بدونم سوالی هم در باره پایانش دارم.سلام
الفین لید رو وقتی برای دیدن انتخاب کردم که مثلا می خواستم خشونت انیمه ها رو نقد کنم !
ولی واقعا خشونت، مخصوصا در کاراکتر لوسی، منطقی و قابل هضم پرداخته شده بود
البته هرچقدر لوسی به سبب دوبعدی بودنش شخصیتی ماندگار و تاثیر گذار هست،
تضاد شخصیتی در باقی دیکلونیوس ها معقول به نظر نمیرسه یا کم کار شده...
این انیمه در سال 2004 قبل از به پایان رسیدن مانگا ش ساخته شده و انیمه و مانگا پایان متفاوتی دارن

در مورد پایان انیمه به نکات خوبی اشاره کردید
ضمن اینکه سرنوشت رئیس تشکیلات و اون زن دانشمند هم نامعلوم رها میشه
با اینکه دوست داشتم با همون خشونت تموم بشه اما بهتره اینو یه پایان باز دونست

این فرم پایان بیشتر در انیمه های با قسمت های کم دیده میشه
اتفاقا چون سوالات با کلیدهایی در انتها جلوی شماست گفتم که بهتره پایان باز درنظر بگیریدش
مگرنه تنها راه رفتن دنبال خوندن مانگای اونه که به نظرم هدف اصلی این نوع پایان دادن این انیمه ها میتونه باشه
خب من که پایان باز رو ترجیح میدم :دی

پ.ن: این پستتون رو میتونستید با کمی جزئیات بیشتر در تاپیک معرفی انیمه های سریالی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ارسال کنید ...

DaRiOuShJh
25-12-2011, 21:41
ایول
بحث از خشونت شد
گمونم دارمش ببینم؟
ارزش داره؟
خشونتش در چه حده؟ mature هست یا کودکانه؟

Morteza4SN
25-12-2011, 22:01
گمونم دارمش ببینم؟
ارزش داره؟
خشونتش در چه حده؟ mature هست یا کودکانه؟از نظر مفاهیم بیشتر دوستش داشتم
خب خشونت رو از همون قسمت اول خودت ببین اما ادامه اش یه کم رومنس میزنه
خشونتش مثل برسرک زمخت نیست، همچین لطیفه :دی

Layken
02-01-2012, 20:27
سلام
دوستان انیمه Great teacher onizuka رو حتما دیدید واقعا انیمه خیلی توپیه کلا خیلی متفاوت هستش
بیچاره این معلمه....

من الان اونجاشم که یه دختر تیز هوش میاد تو کلاس ...:31:
اگر ندیدید حتما ببینید..

DaRiOuShJh
02-01-2012, 21:33
ژانرش چیه برادر؟
از عکساش که فک نکنم به گروه خونی من بخوره :دی

Arrowtic
03-01-2012, 13:04
سلام به اساتید گرامی

من خودم اولین انیمه که دیدم Death Note بود.بعدشم Code Geass رو دیدم هر دو شاهکار!اولی 37 قسمته دومی 2 فصل مجموعا 50 قسمت.
هر دوشون شاهکارن.نبینی نصف عمرت بر فناست ولی من خودم پیشنهاد میکنم اول دث نوت رو ببینی بعد کد گیاس.
زیرنویس هم دارن.

Dark Shine
14-01-2012, 18:28
سلام
دوستان انیمه Great teacher onizuka رو حتما دیدید واقعا انیمه خیلی توپیه کلا خیلی متفاوت هستش
بیچاره این معلمه....

من الان اونجاشم که یه دختر تیز هوش میاد تو کلاس ...:31:
اگر ندیدید حتما ببینید..

اینـو مـن میخواستـم بگـیرم ولی یـه مشکلی که نسبت به بقیـه انیمـه هـا دارن حجـمش 150 مگـیـه ، کـم تـر نداره ؟ :31:

Morteza4SN
14-01-2012, 20:59
اینـو مـن میخواستـم بگـیرم ولی یـه مشکلی که نسبت به بقیـه انیمـه هـا دارن حجـمش 150 مگـیـه ، کـم تـر نداره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مشکل؟! خب همه جور کیفیتی پیدا میشه فقط باید یه کم سرچ کنی ، چارصدیشم هست :دي
اما نسخه 65 مگ رو از لینک زیر می تونی بگیری

minitheatre.org سایت خوبیه ، باید عضوش بشی تا لینک ها رو از سرورهای مختلف ببینی . عضویتش هم که رایگانه ...

DaRiOuShJh
14-01-2012, 22:42
دستت درد نکنه برادر
این سایتی که گفتی آرشیوش خوبه؟
بعد اکثرا هارد ساب هستن یا دوبله هم داره؟

Morteza4SN
15-01-2012, 00:05
خواهش. والا من که هرچی خواستم بی نتیجه نذاشته و اغلب استفاده کردم
عضویتش ضرری که نداره خودتون بنا به نیازتون تستش کنید
قبلا هم در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) معرفیش کردم
سمت راست صفحه ی هر عنوان اطلاعات مربوط بهش هست :
پوستر ،
امتیاز کاربران ،
اطلاعات مربوط به پخش، تایم و ژانر انیمه
و نهایتا مهمترینش یعنی Encode Info

خب ممکنه هر جستجو چند تا نتیجه در پی داشته باشه که میشه انتخاب بهتری داشت اکثرا نوع فایلها MKV هست که زیرنویس رو میشه show/hide کرد
گاهی اوقات هم که فایل MKV هم دوبله اصلی و هم دوبله انگلیسی رو داره که دیگه حرف نداره !

DaRiOuShJh
15-01-2012, 01:41
دستت درد نکنه
پس برم عضو شم
باید خوب باشه
البته فعلا که چیزی برای دانلود کردن ندارم 100 تایی دی وی دی هم رو دستم مونده :دی

HITB0Y
15-01-2012, 23:43
سلام دوستان
یه توضیح مختصر درباره فرق اینمه,مانگا و انیمیشن بدید...اینا چه فرقی با هم دارن؟!
مثلا من کارتونspirited away رو به سبب نمره بالایی که داشت دیدم و اتفاقا خیلی هم خوشم اومد...ولی نمیدونم این انیمه بود یا انیمیشن یا...
حالا برای اینکه من بیشتر آشنا بشم لطفا یه انیمه واقعا توپ بهم معرفی کنید که بعد از دیدنش اگه خوشم اومد به شما دوستان انیمه باز ملحق بشم.:31:

Nocturne
16-01-2012, 11:12
سلام دوستان
یه توضیح مختصر درباره فرق اینمه,مانگا و انیمیشن بدید...اینا چه فرقی با هم دارن؟!

اینمه نوعی انیمیشن که ژاپنیها میسازن
مانگاها کمیک بوکهای ژاپنی اند

Fate2646
17-01-2012, 13:58
سلام دوستان

اینمه نوعی انیمیشن که ژاپنیها میسازن
مانگاها کمیک بوکهای ژاپنی اند
سلام میشه یه توضیح کامل در مورد فرق بین انیمه و انیمیشن و کارتون بگید مثلا خوب از نظر بصری یا تکنیکی اینا چی فرقایی با هم دارن؟

DaRiOuShJh
17-01-2012, 14:27
تا اونجا که من اطلاع دارم:

انیمیشن کلا شامل فیلم های کارتونی میشه حالا جدا از کشور سازنده و محتوا و ....
اگه به imdb سر بزنید انیمیشن تقریبا یه genre به حساب میاد که یه چیزی معادل کارتون خودمون میشه حالا چه سریال چه فیلم چه اینمیشن های کوتاه

anime مثله فوتبالیست ها و ... اکثرا ساخت کشور ژاپن هستن و به جور گرافیک های منحصر به فرد (مثلا چشم های بزرگ و گرد، داستان های تخیلی ولی تعامل پیدا کرده با دنیای واقعی و ...) خودشون رو دارن
اکثرا داستانی و به صورت سری هستن و از روی مانگا (کامیک های ژاپنی) ساخته میشن ولی بعضا قسمت های فیلم مختلفی هم ممکنه براشون در کنار سری هاشون ساخته شه

کرتون هم که همون معادل cartoon هست که تو ایران جا افتاده :ه در اصل برای کاریکاتور استفاده میشه ولی الان تقریبا خطاب به ژانر انیمیشن استفاده میشه ازش حالا چه انیمه چه انیمیشن:46:

دوستان دیگه اگه جایی مشکلی داره یا توضیحات بیشتری لازم داره اضافه میکنن

zed2
20-01-2012, 23:28
سلام دوستان
مثلا من کارتونspirited away رو به سبب نمره بالایی که داشت دیدم و اتفاقا خیلی هم خوشم اومد...ولی نمیدونم این انیمه بود یا انیمیشن یا...
حالا برای اینکه من بیشتر آشنا بشم لطفا یه انیمه واقعا توپ بهم معرفی کنید که بعد از دیدنش اگه خوشم اومد به شما دوستان انیمه باز ملحق بشم.:31:
این کاملترین راهنما در این رابطه است :

پ ن:
3ماه تا ازاد شدن حجم.

zed2
13-02-2012, 11:40
خیلی حال گیری است وسط خوندن یک مانگا ببینی مسدود شده:41:
ظاهرا موضوع باسه گیر دادن کم اوردن امدن سراغ این :27:
پ ن:
ما کم مشکل داریم اینا هم بهش اضافه می کنن.

zed2
17-02-2012, 15:41
نخیر مثل اینکه داستان ادامه داره.یکی از منابع معرفی هم از دسترس خارج شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
23-03-2012, 11:28
شبکه 2 فیلم سینمایی ( انیمه ) The Secret World of Arrietty رو قراره دوشنبه 7 فروردين ساعت 17:30 پخش کنه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@._ V1._SY317_.jpg

برای من که هنوز باید 36 روز رو صبر کنم تا بتونم دانلود کنم غنیمت جنگی است....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ ن:
بنظرتون چند دقیقه از 94 دقیقه اصلی رو ازش می زنن و چه دستکاری هایی می کنن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تصویرش ظاهرا مسدود شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط همین کارو بلندن بکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Morteza4SN
23-03-2012, 12:16
سلام

شبکه 2 فیلم سینمایی ( انیمه ) The Secret World of Arrietty رو قراره دوشنبه 7 فروردين ساعت 17:30 پخش کنه .
اینو قراره با عنوان دنیای بند انگشتی پخش کنن!!

انیمه امروز (4 فروردین) رو هم از دست ندید :

- کارآگاهان کوچک (محصول کشور ژاپن در سال ۲۰۱۱)

که البته منظورش همون Detective Conan: Quarter of Silence هست
که در موردش در تاپیک بهترین انیمه سینمایی 2011 ژاپن به انتخاب آکادمی ژاپن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتیم ...

taghi_ramzi
23-03-2012, 12:26
این انیمیشن قدیمی رو هم دیروز نشون داد که کارگردانش ایسائو تاکاهاتا ست و یکی از انیماتورهاش هم، میازاکی خودمونه

zed2
24-03-2012, 00:40
سلام

اینو قراره با عنوان دنیای بند انگشتی پخش کنن!!

انیمه امروز (4 فروردین) رو هم از دست ندید :

- کارآگاهان کوچک (محصول کشور ژاپن در سال ۲۰۱۱)

که البته منظورش همون Detective Conan: Quarter of Silence هست
که در موردش در تاپیک بهترین انیمه سینمایی 2011 ژاپن به انتخاب آکادمی ژاپن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتیم ...

این انیمیشن قدیمی رو هم دیروز نشون داد که کارگردانش ایسائو تاکاهاتا ست و یکی از انیماتورهاش هم، میازاکی خودمونه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] le%2Ftt0063668%2F)

این ها کی پخش شد من ندیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا زودتر نگفتین که من ببینم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی نامردین ....تنها تنها می بینین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تکرار هم داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
27-03-2012, 16:52
من تازه واردم
ولی در کل از بحثتون خوشم اومد اگه بشه من هم یک صد تایی انیمیشن دارم که مال جشنواره هاست. اگه بشه چند تایی براتون می زارم.
یک پست زدی دیگر برنگشتی :31:

بالاخره The Borrower Arrietty یا همونThe Secret World of Arrietty رو دیدم.
ولی زیاد با ترجمه فارسی اینها به مذاقم خوش نیومد ....نمی دونم چرا ولی به داستان جذب نشدم ....( تقریبا یکجور حال گیری بود):13:.
نفهمیدم چی رو کم داشت ولی احتمال می دم مثل کاپتا یک چیزی حذف شده باشه

CAnZO
03-04-2012, 00:39
یک پست زدی دیگر برنگشتی :31:

بالاخره The Borrower Arrietty یا همونThe Secret World of Arrietty رو دیدم.
ولی زیاد با ترجمه فارسی اینها به مذاقم خوش نیومد ....نمی دونم چرا ولی به داستان جذب نشدم ....( تقریبا یکجور حال گیری بود):13:.
نفهمیدم چی رو کم داشت ولی احتمال می دم مثل کاپتا یک چیزی حذف شده باشه

داستان برای من وقتی جالب شد که مطرح میشه پدر بزرگ خانواده هم آرزوی دوستی با آدم کوچولوها رو داشته ولی موفق نشده.
تم فقیر و غنی و موضوع نزدیکی طبقات هم ظریف مطرح شده
فیلم در سنت فیلمهای روستایی آرام و نوستالژی کودکی میازاکی هست مثل : توتورو

با اینحال موافقم که این مثلا بخوبی توتورو نیست.
شاید اوج حادثه که فراری دادن مادر از دست خدمتکار هست در مقیاس حوادثی که از میازاکی انتظار دیدنش رو داریم کوچیک هست.
یا اینکه همه پرداخت مفصل نحوه دستبرد آدم کوچولوها به خانه فقط مصرف نمایشی داره: قرقره ها ، تونل و غیره.

---------------
یه موضوع دیگه اینکه در "آریتی" مرحله گذر از واقعیت به فانتزی وجود نداره. پسر بلاواسطه با فانتزی به شکل یک آدم کوچولو در زیر برگ روبرو میشه و هیچ کنجکاوی و حیرتی در این برخورد نیست.
در spirited away این برخورد تدریجی و اوج گیرنده هست: ( مجسمه های کنار جاده - یک تونل غیرمنتظره - یک چشم انداز وسیع در طرف دیگر تونل - شهر خالی از مردم - برخورد با یه پسر مرموز - و در آخر تاریک شدن عجیب هوا همه مقدماتی هستند برای ورود به فانتزی.

... و گرچه به موضوع ربطی نداره ولی عجب موسیقی ای ساخت هیساایشی برای اون صحنه پیاده شدن ارواح از کشتی . عمده تاثیرش رو از اون موسیقی داره .

Morteza4SN
06-04-2012, 13:04
خب همونطور که اشاره شد نوروز امسال دو تا انیمه ی جدید در شبکه دوی تلویزیون دوبله و پخش شد ؛

آریتی که دوبله ی فارسیش چنگی به دل نمیزد
(به نظرم بهتره با دوبله ژاپنی دیدش . حتی دوبله انگلیسی هم به اندازه ی ژاپنی خوب نیست ...)

اما از همه بدتر شاید اونجایی بود که انتهای فیلم رو کلا حذف کردن
اونم از صحنه ای که اسپیلر با اون شرم و اداهای بامزه اش به آریتی تمشک تعارف میکنه ...
خب نمیدونم این چی داشت که حذفش کردن .
البته چیزی که از شبکه دو دیدم چون انگار از شبکه نمایش هم پخش شده ...

کاراگاه کونان هم در اثر سانسور دچار تغییراتی در دوبله شد ؛
به کوچک شدن جسم کونان در اثر دارویی که یک باند خلافکار بهش خوراندن اشاره ای نشد
همینطور "های بارا" که برای رهایی از بند گروه خلافکاران سیاه پوش از دارو استفاده کرده و از موضوع باخبره
"رن" دوست دوران کودکی کونان هم خواهر بزرگش معرفی شد که مدام بهش زنگ میزنه و مواظبشه !

با این حال دوبله ی فارسی این یکی به نسبت خیلی خوب بود اما این تغییرات اونو تحت الشعاع قرار داده بود.
البته این نشون میده که تی.وی ملی هنوز عادت های قدیمی خودش رو ترک نکرده .

zed2
19-04-2012, 20:19
خوب لیست بهاری انیمه ها ( گرچه یک ماه گذشته ):31:

zed2
20-04-2012, 15:59
120 قسمت تا امروز از 4 تا اینمه مشهور رو عقبم رو لیست کردم باسه تماشا.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اریتی رو هم بگردم ببینم کدوم نسخه ژاپنی اش کیفیتش بهتره ان رو ببینم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ms368
23-04-2012, 19:16
سلام انیمه بازها :دی

سایتی سراغ ندارید برای دانلود انیمه به صورت غیر مستقیم ( راپیدشر و غیره )
نمیخوام واسه دانلود زیاد بپیچونه

فقط لینکو نمایش بده واسه دانلود

درضمن به روز باشه و نیمه هایی که سریعا میان تو تورنت رو سریعا آپلود کنن توی سرور های راپید یا خصوصی

خیلی ممنون

zed2
23-04-2012, 20:05
سلام انیمه بازها :دی

سایتی سراغ ندارید برای دانلود انیمه به صورت غیر مستقیم ( راپیدشر و غیره )
نمیخوام واسه دانلود زیاد بپیچونه

فقط لینکو نمایش بده واسه دانلود

درضمن به روز باشه و نیمه هایی که سریعا میان تو تورنت رو سریعا آپلود کنن توی سرور های راپید یا خصوصی

خیلی ممنون
راستش من خودم هم دونبال همچین سایت های هستم چون تمام سایت های قدیمم یا از کار افتادن یا فعلا گفتن دارن هاست جدید تست می کنن:41:
ظاهرا این نابود شدن مگا اپلود بد جوری تاثیر گذاشته.....:13:
من خودم دارم بررسی می کنم ولی هنوز نتایج رضایت بخش نبوده ( دو سه تا پیدا کردم ولی از سایت هایی هستن که خودشون زیر 100 مگ تبدیل می کنن ویدیو هارو - تازه لایسنس دار هم توشون هست که اجازه دانلود رو دیگر نمی دن):19:

اگر بچه ها سایت های جدید سراغ دارن زیر میزی به اشتراک بزارن که به شدت نیازمندیم( منم اگر پیدا کردم خبر می دم):46:

پ ن:
یکی از مانگاهای که می خونم 4 چپتر بیشتر به انتهاش نمونده. اولین بار هست که دارم با پایان یک مانگا همراه می شم:5:

پ ن2:
رو رپیدشیر دیگه کم اپلود میشه بخاطر سیستمی که راه انداختن و به اسامی انیمه های معروف گیر میدن معمولا اپلودر ها اسم هارو ویرایش می کنن که شناخته نشه تا زود پاک نشه.

ms368
23-04-2012, 20:27
راستش من خودم هم دونبال همچین سایت های هستم چون تمام سایت های قدیمم یا از کار افتادن یا فعلا گفتن دارن هاست جدید تست می کنن:41:
ظاهرا این نابود شدن مگا اپلود بد جوری تاثیر گذاشته.....:13:
من خودم دارم بررسی می کنم ولی هنوز نتایج رضایت بخش نبوده ( دو سه تا پیدا کردم ولی از سایت هایی هستن که خودشون زیر 100 مگ تبدیل می کنن ویدیو هارو - تازه لایسنس دار هم توشون هست که اجازه دانلود رو دیگر نمی دن):19:

اگر بچه ها سایت های جدید سراغ دارن زیر میزی به اشتراک بزارن که به شدت نیازمندیم( منم اگر پیدا کردم خبر می دم):46:

پ ن:
یکی از مانگاهای که می خونم 4 چپتر بیشتر به انتهاش نمونده. اولین بار هست که دارم با پایان یک مانگا همراه می شم:5:

پ ن2:
رو رپیدشیر دیگه کم اپلود میشه بخاطر سیستمی که راه انداختن و به اسامی انیمه های معروف گیر میدن معمولا اپلودر ها اسم هارو ویرایش می کنن که شناخته نشه تا زود پاک نشه.

به فکرم رسیده یه سایت راه اندازی کنم و قسمت های آخر انیمه های معروف رو به صورت مستقیم آپلود کنم روی سرور خودم و بزارم برای دانلود

نمیتونم یه انیمه رو کامل بزارم ، چون هاستم کفاف نمیده

به طور مثال این هفته بلیچ و ناروتو و یه سری انیمه دیگه قسمت جدیدشون روی نت شر میشه
منم میرم اینارو میکشونم روی سرور

فعالیت زیادی هم نمیخواد انجام بدم
فکر خوبیه یا نه ؟

zed2
23-04-2012, 21:22
به فکرم رسیده یه سایت راه اندازی کنم و قسمت های آخر انیمه های معروف رو به صورت مستقیم آپلود کنم روی سرور خودم و بزارم برای دانلود

نمیتونم یه انیمه رو کامل بزارم ، چون هاستم کفاف نمیده

به طور مثال این هفته بلیچ و ناروتو و یه سری انیمه دیگه قسمت جدیدشون روی نت شر میشه
منم میرم اینارو میکشونم روی سرور

فعالیت زیادی هم نمیخواد انجام بدم
فکر خوبیه یا نه ؟
فکر بدی نیست ولی هذف نهایی رو باسه چه گروهی میزاری؟فقط ایرانی ها یا خارجی هارو هم اجازه می دی؟
بعد در اینده کس دیگری رو هم می خوای راه بدی باسه گذاشتن لینک های موقت تو سایتت؟؟(مثلا من الان Skip Beat رو لیچ کردم تو سایت ها قطعا بدرد می خوره باسه شما)
مورد اخر انتظار دسترسی راحت به سایتت رو داخل ایران رو نباید داشته باشی ها ( چون ما همین بخش دانلود رو بخاطر همین موضوع از دست دادیم)
می تونی با این شرایط سایت رو راه بندازی؟

ms368
24-04-2012, 05:43
فکر بدی نیست ولی هذف نهایی رو باسه چه گروهی میزاری؟فقط ایرانی ها یا خارجی هارو هم اجازه می دی؟
بعد در اینده کس دیگری رو هم می خوای راه بدی بساه گذاشتن لینک های موقت تو سایتت؟؟(مثلا من الان Skip Beat رو لیچ کردم تو سایت ها قطعا بدرد می خوره باسه شما)
مورد اخر انتظار دسترسی راحت به سایتت رو داخل ایران رو نباید داشته باشی ها ( چون ما همین بخش دانلود رو بخاطر همین موضوع از دست دادیم)
می تونی با این شرایط سایت رو راه بندازی؟

واسه ایرانی ها ولی محدویتی واسه دانلود گروه مشخصی نیست و هرکسی اجازه دانلود رو داره
هاست 1 گیگ بدرد میخوره به نظرتون ؟ ( فقط واسه آخرین قسمتها یا 2 قسمت آخر ، به مدت 2 هفته لینک ها فعالن )
فکر نمیکنم از نظر دسترسی به سایت مشکلی پیش بیاد
اگه هم پیش بیاد بازم مشکلی نیست

فکر میکنم حداقل نیاز به یه هاست 6 گیگ به بالا دارم
نظر شما چیه ؟

بعد در اینده کس دیگری رو هم می خوای راه بدی بساه گذاشتن لینک های موقت تو سایتت؟؟
این که خیلی عالیه
چرا که نه

ms368
24-04-2012, 15:05
با یکم تحقیقات از دوستان و سایت های دیگه متوجه شدم که
عمرا این سایت بتونه 1 ماهه دووم بیاره ( از نظر قوانین مخابرات )

وقتی هم که مسدود شه ، چونکه معروفیت آنچنانی نداره پس مجبوریم درشو تخته کنیم یا دامنه جدید تعویض کنیم

بیخیال شدم

Layken
30-04-2012, 23:34

سلام دوستان
انیمه basilisk رو دیدید..؟

مال خیلی وقت پیشه گفتم که حتما ببینید :دی
واقعا زیباست از همه جهات خیلی هم رومانتیک و پرتنش هستش فیلم الهام گرفته از داستان فیلم Shinobi ها هستش و اختلاف دو دهکده که این وسط دو نفر از این دو دهکده عاشق همدیگه میشن و باقی ماجرا در کل حتما تهیه کنید ببینید
تاپیکش هم جستجو زدم نیافتم یا نبود..

..
.

enimonte
02-05-2012, 01:18
با یکم تحقیقات از دوستان و سایت های دیگه متوجه شدم که
عمرا این سایت بتونه 1 ماهه دووم بیاره ( از نظر قوانین مخابرات )

وقتی هم که مسدود شه ، چونکه معروفیت آنچنانی نداره پس مجبوریم درشو تخته کنیم یا دامنه جدید تعویض کنیم

بیخیال شدم

من حدود چند ماهه تو این فکر هستم استارتش رو هم از 2 ماه دیگه که شرایطم کمی از نظر مالی بهتر میشه میزنم.حدود 2 سال هم یک فروشگاه انیمه داشتم با چند تا از دوستان ومشتریهام برای راه اندازی سایت به توافق رسیدیم.مسدود هم شدیم به برادران اجنبی خدمت رسانی میکنیم با شرایط ویژه

zed2
03-05-2012, 19:35
من حدود چند ماهه تو این فکر هستم استارتش رو هم از 2 ماه دیگه که شرایطم کمی از نظر مالی بهتر میشه میزنم.حدود 2 سال هم یک فروشگاه انیمه داشتم با چند تا از دوستان ومشتریهام برای راه اندازی سایت به توافق رسیدیم.مسدود هم شدیم به برادران اجنبی خدمت رسانی میکنیم با شرایط ویژه
موفق باشی:31:
ساخته شد خبرش رو برسون
راستی مجانی میدی یا پولکی؟:27:

enimonte
03-05-2012, 19:56
موفق باشی:31:
ساخته شد خبرش رو برسون
راستی مجانی میدی یا پولکی؟:27:

ممنون.حتما.اولش مجانی بعد پولی:31: سعی میکنم مجانی باشه یا اگر قرار بر حق عضویت باشه مبلغی ناچیز که هزینه سرور در بیاد

Layken
26-08-2012, 23:39
سلام

دوستان من الان Grave of the Fireflies رو تماشا کردم یک سوال تو ذهنم مونده این که پس چرا پسره با این که این همه پول داشتن نمی رفت خوراکی بخره و بیاد بده به خواهرش
موندم یا نمی تونست بره یا نمی دونست یا اصلا چی ..و چرا...؟

اقا فیلم بدجوری رو من تاثیر گذاشته کلا حال و هوام عوض شد

55363

DaRiOuShJh
27-08-2012, 10:53
دوستان انیمه باز کسی سایت خوب برای دانلود بی دردسر انیمه سراغ داشت دریغ نکنه پلیز
اگه کسی انیمه میچر با خون و کشتار جمعی :دی سراغ داشت بگه
یا اگه نبود حداقل یه انیمه ای که یه جورایی adventure باشه و هر قسمت یه داستانی معرفی کنه

Ar@m
04-09-2012, 14:32
صحبت از این انیمه شدش من یک سوالی داشتم..در spirited away وقتی که اخرهای انیمه پیرزنه از دختره می خواد که بین خوک هایی که به صف کشیده پدر و مادرشو انتخاب کنه
من با یکی از دوستام بودم که گفت اون تیکه از اینمه پیشینه خیلی غنی داره و ربط داد به فرهنگ و سنت و این مباحث ماسونی..
سوال من اینه که واقعا اون تیکه معنایی داشت یا الهام گرفته بود از جایی یا منبعی چیزی داره چجوریاست که خود دختره هم در جواب وقتی هیچی نمیگه برنده میشه ..یا اصلا هیچی نیست و فقط یک معمای ساده درون انیمه بودش..؟
من يادمه وقتي چيهيرو با noface و اون چراغه ميرن كلبه زنيبا، زنيبا بهش ميگه كه براي پدر و مادرش متاسفه ولي كاري براشون نيمتونه بكنه و اين خود چيهيرو هستش كه بايد به حس دروني خودش اعتماد كنه و اونا رو نجات بده يا همچين چيزي! ولي خودم هم هميشه ميگفتم اينجاي داستان يعني چه :دي

سلام

دوستان من الان Grave of the Fireflies رو تماشا کردم یک سوال تو ذهنم مونده این که پس چرا پسره با این که این همه پول داشتن نمی رفت خوراکی بخره و بیاد بده به خواهرش
موندم یا نمی تونست بره یا نمی دونست یا اصلا چی ..و چرا...؟

اقا فیلم بدجوری رو من تاثیر گذاشته کلا حال و هوام عوض شد

55363
من كه ازش خوشم نيومد اصلا هم تحت تاثيرش قرار نگرفتم بشدت موضوعش نخ نما بود بدون اينكه يه ذره تلاش كرده باشن براي متفاوت كردنش فقط با miserable كردن شرايط ميخواستن اشك آدم رو دربيارن!

دوستان انیمه باز کسی سایت خوب برای دانلود بی دردسر انیمه سراغ داشت دریغ نکنه پلیز
اگه کسی انیمه میچر با خون و کشتار جمعی :دی سراغ داشت بگه
یا اگه نبود حداقل یه انیمه ای که یه جورایی adventure باشه و هر قسمت یه داستانی معرفی کنه
تو كه زنده اي هنوز :27:
GunGrave كه قديميه ولي اگه نديدي ببينش

DaRiOuShJh
04-09-2012, 15:10
دختر تو کی همکار شدی که بازنشسته شدی؟
دسته شما درد نکنه دیگه قرار بود افقی باشیم پس؟
همم gungrave
بزار آمارش رو بگیرم خبر بدم

Nocturne
15-09-2012, 22:18
سلام. دارم night head genesis می بینم زیرنویسش رو از فروم دنیای انیمه گرفتم خیلی ایراد داره . همین زیرنویس فقط هست؟
کلا برای زیرنویس این سایته خوبه یا این که نه جاهای دیگه بگردیم

mestry
21-09-2012, 03:05
سلام. دارم night head genesis می بینم زیرنویسش رو از فروم دنیای انیمه گرفتم خیلی ایراد داره . همین زیرنویس فقط هست؟
کلا برای زیرنویس این سایته خوبه یا این که نه جاهای دیگه بگردیم

زیرنویسای دنیای انیمه معمولاً خوب هستن بجز یه سریا ک یا کاربرای تازه کار زیرنویس کردن و یا جزو اولین زیرنویسا بودن. معمولاً هم زیرنویسای مشکل دار بعد از یه مدت ویرایش میشن، مثل زیرنویس انیمه ی کد گیاس فصل دومش.
ممیتونی یه سرچی تو فروه های انیمه ای معروف مثل بهشت انیمه، انیم سنترال، انیم دراگون و ... بکنی و ببینی نسخه ی دیگه ای هست یا خیر.

البته در 99% مواقع زیرنویس انگلیسی بیشتر حال میده و پینشهاد میشه اگه میتونی با همون انگلیسی ببینی (هرچند که این انیمه ای که الان داری میبنی یکم زیرنویسش سخته چون خود انیمه ـش مفهومیه)

mestry
23-09-2012, 17:02
طبق اخبار رسیده، ماساشی کیشیموتو (خالق سری ناروتو) قراره پاییز امسال بمدت 2-3 روز از طرف انجمن دوستی ایران و ژاپن بیاد به ایران. یه احتمال کوچیکی هم هست که یه جلسه ی آموزش طراحی مانگا هم بذاره !

اگه تاریخ دقیقش رو فهمیدمٰ‌همینجا بهتون اطلاع میدم...

zed2
27-09-2012, 22:31
خوب خبر خوب دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و خبر بد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی از گروه ها داره Kaiketsu Zorro شروع کرده به ساب زدن و داره عرضه می کنه.( تا الان 5 قسمت ازش منتشر کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امیدوارم چشم نخوره و ادامه بده (زدم به تخته )

و
گروه فن ساب Captain Tsubasa که نسخه اینگلیسی می زد بیرون چشم خوردن و دیگر نسخه جدید منتشر نمی کنن .....ضد حال اساسی به من شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]