PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جیرجیرک!

rezagholamipour
06-07-2013, 22:15
خونمون پر از جیرجیرک شده
به طوری که میری بینشون 20 تاش میپره تو دهنت!
یه راه حل میخواستم که منقرضشون کنم!
دستتون طلا

ziba12
09-07-2013, 09:09
از اینا بخر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دستگاه دور کننده حشرات موزی : موچه - سوسگ - پشه - مگس - جیرجیرک - پروانه ها - شپ پره

دستگاه الکترونیکی صنعتی کشنده انواع پشه

با یه سر تو گوگل تو فروشگاه ها پیدا میکنیش

saye
09-07-2013, 11:02
برای چی بکشیشون
دستگاهی هست که با امواج صوتی همه ی حشرات و موجوداتی مثل موش رو از محیط دور میکنه
اون رو تهیه کنید.

ملا نصرالدین
09-07-2013, 12:04
دوستان حدود قیمت این دستگاه ها رو میشه بگید؟از کجا باید بخریم؟

تاثیرگذاریش چطوره؟کسی تا حالا استفاده کرده؟چه مارکیش بهتره؟

REZAHOSEYNGANI
09-07-2013, 12:07
برای چی بکشیشون
دستگاهی هست که با امواج صوتی همه ی حشرات و موجوداتی مثل موش رو از محیط دور میکنه
اون رو تهیه کنید.

جدا؟
اسمش چیه؟
واسه انسان ضرر نداره؟

B3HZ@D
09-07-2013, 15:11
البته برای اونایی که جوندگانیمثل همستر یا سنجاب دارن باید بگم که بدجور اذیت کننده میشه .
چون که از این نوع دستگاه ها برای فراری دادن موش ها هم استفاده میشه و امواجش برای همستر و سنجاب ضرر میرسونه .

saye
09-07-2013, 20:18
دوستان یه سرچی بکنید به نتیجه میرسید
دستگاه فراری دهنده حشرات موذی یا ....
حدود قیمت هم اینطور که دیدم بین 90-100 بود
در روزهای اول که از دستگاه استفاده میکنید فعالیت این موجودات زیاد میشه چون از جاشون میان بیرون و میخان که از اون قسمت دور بشن .پس نگران نشین
.روی انسان و یا حیوانات خانگی مثل گربه و سگ و یا بخش صنعتی مثل گاو و ... تاثیری نداره . اما همونطور که دوستمون گفتن روی همستر و موجودات مثل اون تاثیر داره

ملا نصرالدین
10-07-2013, 23:15
سایه جان شما خودت استفاده کردی از این دستگاه؟
ببخشید میپرسم ولی انقدر از این دستگاه های قلابی اومده ادم نمیدونه کدام خوبه کدام بد
چه مارکیش بهتره؟

Atghia
10-07-2013, 23:26
ببخشید یعنی صداش برای انسان قابل شنیدن هست؟ منظورم اینه شاید محدوده خاصی ا زفرکانس رو داشته باشه که برای انسان قابل شنیدن نباشه؟
چقدر جالب...

B3HZ@D
11-07-2013, 08:41
توی ماه.واره که تبلیغ میکرد به این صورت در موردش توضیح میداد :
یک سری امواجه که از طریق سیم های برقی که توی دیوار خانه به کار رفته پخش میشه و این حس رو به حشرات و جوندگان میده که قراره طوفان بشه .
برای همین حشرات و جوندگان بیقرار میشن و آماده فرار و خارج شدن از اونجا میشن .

برای خانه هایی که سوسک دارن یا انواع اقسام حشرات موذی یا برای مقابله با موش ها و خارج کردن اونا از منزل استفاده میشه .

befermatooo
11-07-2013, 08:56
دوست عزیز ، نزدیک خونه شما درخت گردو هست ؟ آخه جیرجیرک ها بیشتر تو این محدوده هستن که می پرسم .

من خودم تو باغم درخت گردو دارم و دقیقا کنار خونمه اما شاید شبی 1 الی 2 تا بیان داخل که با دستم میگیرمشون و میندازمشون بیرون .

saye
11-07-2013, 10:20
سایه جان شما خودت استفاده کردی از این دستگاه؟
ببخشید میپرسم ولی انقدر از این دستگاه های قلابی اومده ادم نمیدونه کدام خوبه کدام بد
چه مارکیش بهتره؟
من خودم نه
اما تحقیق کنید متوجه میشید. یکی از همین تبلیغات توی اینترنت زده

محصولات شرکت دارای 2 سال گارانتی طلایی DH (تعویض) و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.

ببخشید یعنی صداش برای انسان قابل شنیدن هست؟ منظورم اینه شاید محدوده خاصی ا زفرکانس رو داشته باشه که برای انسان قابل شنیدن نباشه؟
چقدر جالب...
بری انسان قابل شنیدن نیست

..
این دستگاه به دو صورت التراسونیک و الکترو مغناطیس عمل میکند. دستگاه های موجود دربازار بصورت التراسونیک عمل میکند اما این دستگاه به هر دو صورت عمل میکند.

***التراسونیک: با ایجاد فرکانس درآستانه شنوایی حشرات و حیوانات موذی، محیط را برای انان آزاردهنده میکند و از محیط شما فراری میدهد. این نوع فرکانس بالاتر از فرکانس شنوایی انسان بوده و هیچ گونه صدایی شمارا آزار نمیدهد.همچنین هیچ گونه ضرر و عوارض جانبی بر روی انسان، کودکان و حتی حیوانات خانگی ندارد.

حشرات تحت پوشش این دستگاه عبارت است از : سوسک، موش، مار، پشه، مگس، ساس، کک، سوسک چوب، مارمولک، عقرب، رتیل، هزارپا، عنکبوت، مورچه، زنبور، سوسک ریز و...

***الکترومغناطیس: این روش با استفاده از سیم کشی ساختمانتان محیط خانه شمارا ایمن از ورود هر گونه حشرات و حیوانات موذی میکند.
باتوجه به این روش دیگر نیازی به نصب هر دستگاه در هر اتاق ندارید.