PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید ماشین اصلاح موی سر

IKGZH
04-07-2013, 13:17
با سلام

قصد خرید یک ماشین اصلاح موی سر رو دارم بودجه تا 400 تومن .
بهترین برند و مقاوم باشه ؟
اگر ریش در حد صفر کوتاه کنه عالیه ؟

ممنون از شما

morteza_dada
04-07-2013, 18:49
با سلام

قصد خرید یک ماشین اصلاح موی سر رو دارم بودجه تا 400 تومن .
بهترین برند و مقاوم باشه ؟
اگر ریش در حد صفر کوتاه کنه عالیه ؟

ممنون از شما

سلام دوست عزیز .مارکهایه بابیلیس و رمینگتون مدل هایه خوبی با قیمتهایه مختلف دارن.میتونی از آدرسهایه زیر چند مدل را ببینی.و فکر نکنم ماشین اصلاح سر بتونه از صفر بزنه کمترین درجه نیم هستش که اونم خیلی خوبه.برندشون هم که خیلی معروفه و اولی فرانسوی و دومی آمریکائیه البته اکثر محصولات مونتاژ چین هستن.من خودم امروز رمینگتون 5030 سفارش دادم تا چند روز آینده به دستم میرسه.و کیفیتش را بررسی میکنم ببینم چه جوریاس.:n13:موفق باشی:sq_25:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morteza_dada
08-07-2013, 17:28
آقا دور رمینگتون را خط بکش چون اصلا قدرت نداره.امتحانش کردم زیاد مالی نیست.در مقایسه با ماشین موزر یک سوم اون قدرت را داره.فقط خوبیش کم صدا بودن و طراحی خوشگلشه.فکر کنم اگه موزر اصلی گیر بیاری بهترین انتخاب باشه.بابیلیس هم خوبه.

shabnam1986
30-07-2013, 07:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد این اطلاعاتی دارین؟
و قیمتش؟

morteza_dada
30-07-2013, 15:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد این اطلاعاتی دارین؟
و قیمتش؟

سلام این ماشین اصلاح سر و صورت 1472 پرومکس هستش.قیمتش هم 95 تومن.ولی من تو کیفیتش شک دارم.اینم لینک واسه دیدن عکسها و مشخصات

Hesam_valadkhani
06-08-2013, 13:57
من 5800 رمینگتون رو دارم و ازش راضیم، البته یه مدل دیگه هم داشت که با یو اس بی شارژ میشد و ضد آب بود که اونم فکر کنم خوب باشه.
یکی از دوستام که آرایشگر هم بود وقتی باهاش کار کرد گفت خیلی خوبه و یک دست میزنه نسبت به سایر گرومرها حالا باز انتخاب با شماست:n06:

moskh
06-08-2013, 13:59
mozer perimium mashine khubiye asli ham hast hodudan 150 000 toman

E V I L
13-09-2014, 20:57
سلام من این ریش تراش رو چندسال پیش خریدم بسیار با کیفیت هستش اون موقع قیمتش بالای 300 تومن بود الان مثل اینکه ارزون شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دستگاه_اصلاح_مو_QC5055.html
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دستگاه_اصلاح_مو_QC5055.html)
چندتا دستگاه اصلاح موهم تو همین سایت هست بنظر خوب میان هم قیمت هم کیفیت نگاه کنی بد نیست ولی پیشنهاد من همون اول

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دستگاه_اصلاح_مو_فیلیپس.html

mojtaba2321
02-05-2015, 16:20
دوست عزیز نقدتون نسبت به این ماشین میگید؟؟

سلام دوست عزیز .مارکهایه بابیلیس و رمینگتون مدل هایه خوبی با قیمتهایه مختلف دارن.میتونی از آدرسهایه زیر چند مدل را ببینی.و فکر نکنم ماشین اصلاح سر بتونه از صفر بزنه کمترین درجه نیم هستش که اونم خیلی خوبه.برندشون هم که خیلی معروفه و اولی فرانسوی و دومی آمریکائیه البته اکثر محصولات مونتاژ چین هستن.من خودم امروز رمینگتون 5030 سفارش دادم تا چند روز آینده به دستم میرسه.و کیفیتش را بررسی میکنم ببینم چه جوریاس.:n13:موفق باشی:sq_25:

morteza_dada
22-08-2015, 20:47
سلام.ببخشید خیلی دیر جواب میدم به علت سربازی یه مدت زیادی نبودم.در مورد ماشین رمینگتون بگم برایه کوتاه کردن موی سر خیلی ضعیفه و قدرتشه خیلی کمتر از موزره.صدایه کمتری نسبت به موزر داره و فقط برایه ته ریش گذاشتن خوبه.برایه مویه سر پیشنهاد من به دوستان برند وال هستش که ساخت آمریکاست و خودم چند ماه استفاده میکنم از مدل وال 300 ریش را از ته نمیزنه ولی برایه اصلاح مویه سر عالیه و خیلی پرقدرته میشه گفت کمی از موزر قوی تره.و صدایه نرمی داره.امیدوارم که واسه دوستان مفید باشه این مطلب