PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه آموزش جامع و کامل برای Vb6 از مرحله ی مقدماتی تا مرحله ی حرفه ای میخواستم(فارسی)

Encor3
11-08-2006, 02:43
یه آموزش جامع و کامل برای VB6 از مرحله ی مقدماتی تا مرحله ی حرفه ای میخواستم(فارسی) . دستتون درد نکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirtar
15-08-2006, 10:58
سلام
ممنون ميشم يك مقاله آموزشي خوب در باره ي برنامه نويسي حرفه اي يا نيمه حرفهاي با وي بي به من معرفي كنيد

HAMID484
15-08-2006, 11:04
برو یه کتاب بخر خودت رو راحت کن . برنامه نویسی رو یه شبه یاد نمیگیرن . کم کم یک سال طول میکشه تا نیمه حرفه ای بشی

در ضمن یادت نره ناز پرورد تنعم نبرد راه به دوست عاشقی شیوه رندان بلا کش باشد

amirtar
16-08-2006, 19:23
برو یه کتاب بخر خودت رو راحت کن . برنامه نویسی رو یه شبه یاد نمیگیرن . کم کم یک سال طول میکشه تا نیمه حرفه ای بشی

در ضمن یادت نره ناز پرورد تنعم نبرد راه به دوست عاشقی شیوه رندان بلا کش باشد

با سلام
كي گفت يه شبه
ما گفتيم كتاب معرفي كنيد كه اونم شما معرفي نكرديد
از كمكتون خيلي ممنون

HAMID484
17-08-2006, 15:49
با سلام
كي گفت يه شبه
ما گفتيم كتاب معرفي كنيد كه اونم شما معرفي نكرديد
از كمكتون خيلي ممنون

طرف صحبت من ENCOR3 هستش البته شما هم حرفهای ENCOR3 رو گفتید
خوب بریم سراغ کتاب . الان تو بازار تا دلت بخواد کتابهای رنگارنگ وجود داره که اگر بری نگاه کنی متن همشون تقریبا یکیه .کتاب های مربوط به اموزش ویژوال بیسیک اکثرا ترجمه های گریگ پری هستش
من خودم کتاب ( آموزش ویژوال بیسیک 6 در 21 روز ) انتشارات نص رو خریدم که واسه اول راه خیلی خوبه

amirtar
17-08-2006, 20:03
طرف صحبت من Encor3 هستش البته شما هم حرفهای Encor3 رو گفتید
خوب بریم سراغ کتاب . الان تو بازار تا دلت بخواد کتابهای رنگارنگ وجود داره که اگر بری نگاه کنی متن همشون تقریبا یکیه .کتاب های مربوط به اموزش ویژوال بیسیک اکثرا ترجمه های گریگ پری هستش
من خودم کتاب ( آموزش ویژوال بیسیک 6 در 21 روز ) انتشارات نص رو خریدم که واسه اول راه خیلی خوبه

سلام آقا
ما ميگيم كتاب معرفي كن كه دانلود كنيم
ولي شما كتاب معرفي ميكني كه بخريم
اينو كه خدمون هم بلد بوديم

Dash Ashki
18-08-2006, 03:23
سلام...

دوستان برای درخواست کتاب الکترونیکی به اینجا مراجعه کنند...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم از آموزش وی بی 6...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

;)

HAMID484
18-08-2006, 15:15
سلام آقا
ما ميگيم كتاب معرفي كن كه دانلود كنيم
ولي شما كتاب معرفي ميكني كه بخريم
اينو كه خدمون هم بلد بوديم

من كه جايي نديدم شما بگيد كتاب واسه دانلود بخواي
تازه كتاب رو بخري خيلي بهتره چون لازم نيست هميشه كامپيوترت رو روشن كني و كتاب رو بخوني . تازه واسه چشمات هم بهتره :tongue: . كتاب هميشه در دسترس هست و ميتوني همه جا با خودت ببري . :biggrin: