PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره كا 750

you_veh
10-08-2006, 21:55
سلام دوستان عزيز.
اگه پسوندهاي مورد ساپورت كا 750 (صوتي و تصويري و... )رو به من بگين.
بعد يه نرم افزار توپ براي فشرده كردن فايل(صوتي و تصويري) با حفظ بهترين كيفيت به من معرفي كنين.
كدهاي مخفي كا750 رو هم اگه بگين ممنون ميشم.
مرسي

R@R#M@N
10-08-2006, 22:16
سوال اول و دوم شما تكراريه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( يه سرچ كني پيدا ميكني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
حالا من جواب ميدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
اولي كه تصويري :3gp , mp4
صوتي : mp3 , midi , amr , 3gp
در مورد سوال دوم شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
Allok Video to 3GP Converter نرم افزار عالي هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه گرفتي براي رجيسترش يه پيغام خصوصي بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد سوال سوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
من ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه دوستان دارن بذارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sise
10-08-2006, 23:53
در مورد صوتي فرمت Wave هم ميشه بشرطي كه Bitrate اون زياد بالا نباشه.

R@R#M@N
11-08-2006, 00:01
من ميخاستم بنويسم شك كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از اينكه گفتي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Full
11-08-2006, 00:04
منظورت از كدهاي مخفي كا 750 چيه ؟

R@R#M@N
11-08-2006, 00:09
همون كه مال سامسونگ هم هست كه مثلا" شماره سريال گوشي و دماي باتري و ورژن نرم افزار ووووووووو
رو نشون ميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]