PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خوانسار : زمردی سبز در میان کوه های زاگرس

Hamid2545
29-06-2013, 09:47
خوانسار عروس شهرهای ایران

خوانسار شهر باغی است در دامنه های زاگرس با باغ های فراوان کوه های پر از لاله واژگون که در اردیبهشت پر از گل می شود پارک سرچشمه و....خوانسار پایتخت عسل ایران با مردمان با صفا و مهربان و ....باغ ها و کوچه باغی ها و کوه سیل با ان عظمتش که از هرجای شهر قابل رویت است و... هرچه گفتم کم گفتم برای اطلاعات بیشتر کافی است در گوگل سرچ کنید " گلستان کوه خوانسار " و هزاران عکس و مطلب و... مشاهده می کنید در آینده مطالب بیشتری در این رابطه می نویسم برای اطلاعات بیشتر چند سایت را به شما معرفی می کنم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا از کلیه کسانی ( بخصوص همشهریان خوانساری ) که در این رابطه عکس و مطلب و... دارند خواهشمندم عکس ها و... مطالب خود را ارائه دهند .

.AraMesh.
08-08-2013, 17:48
سلام" خبدین؟ :n01:
کسی ب اینجا نگا نکرده ک!!!

ahmad0120
19-08-2013, 02:04

Hamid2545
19-08-2013, 18:46

دست شما درد نکند احسنت گرچه عکس های زیادی از شهرمان خوانسار موجود است ولی این عکسها جزء بهترین عکس هائی است که تا بحال دیدم لطفا اگر باز هم عکس دارید ارائه کنید
با تشکر حمید

ahmad0120
20-08-2013, 12:30
دست شما درد نکند احسنت گرچه عکس های زیادی از شهرمان خوانسار موجود است ولی این عکسها جزء بهترین عکس هائی است که تا بحال دیدم لطفا اگر باز هم عکس دارید ارائه کنید
با تشکر حمید
واقعا خوانسار شهر زیباییه ... کاش منم اونجا بودم :n03:

constant_boy23
20-08-2013, 12:52
شهرتون قليوناش هم بسي معروفه ..:n02:

Hamid2545
20-08-2013, 17:46
واقعا خوانسار شهر زیباییه ... کاش منم اونجا بودم :n03:

خوب کاری نداره بروبد ترمینال جنوب و یک بلیط از تعاونی شماره 17 و یا 6 به مقصد خوانسار بگیرید و تشریف بیاورید قدم شما روی چشم هتل زاگرس خوانسار و مهمانسرای جهانگرد هم در خدمت شما هستند اگر در فصل گلستان کوه ( اواسط اردیبهشت ) و یا محرم بیائید چه بهتر و گرنه تا تابستان تمام نشده تشریف بیاورید .

Hamid2545
20-08-2013, 17:52
برف نارنجی
در زمستان سال 1358 در شهر ما خوانسار برف های سنگینی می بارید به طوری که در روز 22 بهمن سال 58 ( اولین سالگرد پیروزی انقلاب ) بیش از یک متر برف بارید که تعطیلی 22 بهمن یک هفته تمدید شد و بعد از ان هم به فاصله هر دو و سه روز یک بار حدود 20 الی 30 سانتیمتر برف می بارید به طوری که همه را کلافه کرده بود حدودا اواسط اسفند بود که صبح که از خواب بیدار شدیم نیم متر برف باریده بود و یک لایه به قطر تفریبی 5 سانتیمتر از برف نارنجی خوش رنگی پوشیده شده بود . عده ای آن را دلیل پدیده های شوم مانند جنگ(با توجه به وقوع جنگ در سال بعد این خرافه تقویت هم شد ) و عده ای آن را نفود خاک رس در ابرها توسط بادهای کویری و... دانستند و عده ای هم باکتریهای رنگی و هاک های رنگی و... من شخصا مقدار زیادی از برف نارنجی را ذوب کردم و بجز آب شفاف و کاملا بی رنگ و بو هیچ رسوب و.... ندیدم آن زمان اینترنت نبود و الان که در اینترنت سرچ کردم هیچ چیزی در این رابطه پیدا نکردم گویا همه فراموش کرده اند و یا هیچکس به ان اهمیت نداده و... ( خودم امروز در ویکی پدیا همین ها را اضافه کردم )حال این مقدمه ای شد برای بحث در این مورد از دوستان خواهشمندم در این رابطه هر مطلب و عکسی دارند در همین تاپیک اضافه کنند