PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست حیاتی: قویترین نرم افزار بازگردانی فایلهای حذف شده(حتی پولی)

KING iMAN
28-06-2013, 13:09
درود فراوان.
دوستان من اومدم ویندوزم رو عوض کنم چند هفته پیش و اشتباهی روی یکی از مهمترین درایوهام نصب کردم و تمام اطلاعاتش از دست رفت.اطلاعاتی که واسم فوق العاده حیاتیه.لطفاً قویترین نرم افزار بازیابی اطلاعات رو بهم معرفی کنین که تضمینی اطلاعاتم رو برگردونه بهم.واقعاً درمونده شدم انقدر تلاش کردم و نشد.بیش از چیزی که فکرش رو بکنین واسم مهمه.اگه فیلم و این چیزا بود خیلی واسم اهمیت نداشت.
سپاس.

SADEGH 7
28-06-2013, 13:35
من برنامه Recover my files رو پیشنهاد می کنم.تاحالا چند بار مشکل من رو حل کرده.یک بار حدود 300 گیگ از فایل هام رو که پاک شده بود تقریبا 95 درصدش رو برگردوند.چند وقت پیش هم 20 گیگ دانلود کرده بودم اشتباهی shift+del کردم که باز هم این برنامه کمکم کرد و کامل برش گردوند.
من از ورژن 3.98.5266 استفاده می کردم که الآن چک کردم دیدم ورژن 5.1.0 هم کرک شده.
این هم لینک دانلود برنامه:
دانلود از سایت میهن دانلود:
h ttp:// s1 . mihando wnload.com/2012/Armin/September/GetData_Recover_My_Files_v5.1.0.1824_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.com.zip

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود از سایت پی سی دانلود:
h ttp:// s 2 .p30do wnload.com/users/202/software/utilities/recovery/Recover.My.Files.v5.1.0.1824_p30do wnload.com.rar

فاصله ها رو از آدرس و پسورد ها پاک کنید.

TURBO_BOY2006
28-06-2013, 13:42
من Get data back رو پیشنهاد میکنم قویترین برنامه تو بخش ریکاوری هیمن هست.

اطلاعات 80 گیگ از هاردم رو آخرین بار باهاش برگردوندم.

اینم بگم که خیلی از فایلهای حجیم با عکس های رزلوشن بالا به سختی ریکاوری می شن و باید بی خیالشون شد...

Arash4484
28-06-2013, 14:11
سلام، متاسفانه دوست عزیز نظر به تعداد بالای فایلهای ویندوز درصد بالایی از فضای درایوتون ری رایت شده...و امکان بازگشتشون خیلی ضعیفه.
در اینجا حجم فایلهای جدید فقط مهم نیست و تعداد فایلهای ریخته شده هم مهمه(نظر به سازوکار هارد...)
از اونجا که میگید خیلی از برنامه ها رو امتحان کردید این نظر قوت میگیره...اگر با برنامه های که دوستان معرفی کردند (اکتیو فایل رو هم امتحان کنید) هم نتیجه نگرفتید ببرید به مراکز تخصصی ریکاوری شاید کار بیشتری براتون بتونند انجام بدهند.

ضمنن هر چه بیشتر با اون ویندوزتون کار کنید بیشتر فایلهای پاک شده تون تخریب میشه...سریع یک ویندوز دیگر نصب کنید و دیگر در اون درایو تا روشن شدن تکلیفش رایت نداشته باشید...کپی روش نداشته باشید، برنامه روش نصب نکنید، با برنامه های روش کار نکنید، حتی فعلن چیزی رو دیلیت هم نکنید، ریکاوری اطلاعات هم بهیچ وجه روی خود درایو انجام نشه.

KING iMAN
01-07-2013, 02:02
من برنامه Recover my files رو پیشنهاد می کنم.تاحالا چند بار مشکل من رو حل کرده.یک بار حدود 300 گیگ از فایل هام رو که پاک شده بود تقریبا 95 درصدش رو برگردوند.چند وقت پیش هم 20 گیگ دانلود کرده بودم اشتباهی shift+del کردم که باز هم این برنامه کمکم کرد و کامل برش گردوند.
من از ورژن 3.98.5266 استفاده می کردم که الآن چک کردم دیدم ورژن 5.1.0 هم کرک شده.
این هم لینک دانلود برنامه:
دانلود از سایت میهن دانلود:
h ttp:// s1 . mihando wnload.com/2012/Armin/September/GetData_Recover_My_Files_v5.1.0.1824_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.com.zip

دانلود از سایت پی سی دانلود:
h ttp:// s 2 .p30do wnload.com/users/202/software/utilities/recovery/Recover.My.Files.v5.1.0.1824_p30do wnload.com.rar

فاصله ها رو از آدرس و پسورد ها پاک کنید.

درود فراوان بر شما.
این نرم افزار جواب داد و فایلهام رو به سادگی هر چه بیشتر بهم برگردوند
سپاسگذارم