PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری :. مهم .: نیاز به کمک برای نجات جان یه سگ

saye
27-06-2013, 13:07
سلام دوستان

من مدتی پیش یک توله سگ پیدا کردم که مشکل شدید پوستی و ضعف داشت . با خودم همراه اوردم و بردمش دکتر و .... از اونجایی که جا براش نداشتم یه جای موقت خیلی نامناسب براش پیدا شد که تا حالا اونجا بود. نه رسیدگی میشد نه چیزی و تا به امروز کسی حاضر به گرفتنش نشد و با تماسهایی که با من میگرفتن و وضغیت سگ رو میگفتن من مجبور شدم به یکی از این باغچه های گلکاری داخل شهر برم و اونا رو راصی کنم سگ رو اونجا بذارم تا کاراشو خودم انجام بدم ..........
.....بلاخره بعد مشکلات زیادی که داشتیم از جمله گیر نیومدن ماشین و 2برابر حصاب کردن کرایه و (ادم سود جو هم اینجور موقع ها خوب پیدا میشه که ادم گیره)
و ...و .... تونستم توله رو تحویل بگیرم . طفل معصوم اون اول اگه بیماری پوستی و ضعف داشت الان همه جور بیماری داره .
بهقول دکتر انچه همه خوبان دارند این یک جا داره!
از جمله مشکل ریوی و مفصلی و پوستی و تیک شدید هم داره که گفتن احتمال اینکه یه بیماری خاص گرفته مال اونه اسمش یادم نیست. تب شدید و مشکل دندونی و ضعف و اب ریزش شدید دهانی و خلاصه که هر چی بگم کم گفتم
تا اینجا که هزینه هاشو هلن عزیز تقبل کردن اما تو همین یک جلسه ای که پیش دکتر بردمش و تزریق دارو های امشبش و خرید مایحتاجش که اونجا تو کلینیک بود مثل یک سری قرص و شامپو و اسپری ضد قارچ بود فکر کنم و .......تمام بودجه و پولی که داشتم تموم شد و نزدیک 200 تومن اب خورد . و اما دیگه پولی نداشتم برای گرفتن داروهاش و غذاش. هر 12 ساعت هم تزریق داره تا یک ماه و کلی شربت و شامپو و ... هم داره تا یک ماه باید مصرف بشه

دعا کنید بچه ها . من تازه رسیدم خونه . با دست تو دهنش غذا میذاشتم چون نمیتونست وایسه و یا حتی سرشو بلند کنه . کلی غذا و اب خورد.
دعا کنید حالش زودتر خوب بشه و یه سرپرست خوب و محربون هم پیدا کنه

من که امشب از نظر هزینه کاملا صفر شدم از دوستان هر کس میتونه و میخاد به این کوچولو کمک کنه خوشحال میشیم

................................

امروز صبح رفتم برای تزریق داروهاش و دادن قرص ها و شربت هاش . و بعدش به شستشو دادمش . و بهش غذا دادم و بلندش کردم اب خورد
همونطور که گفتم اصلا تعادل نداره و نمیتونه حتی سرشو بالا نگه داره.

و ایم هم فیلمش که کم حجم هم هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان احیانا اگه تمایل داشتید به این بچه تنها کمک کنید هرچند کم میتونید از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشید .
ممنون

saye
27-06-2013, 17:36
امیدوارم حامیانی که این پیغام رو میبینند به این بچه کمک کنند

V E S T A
27-06-2013, 17:54
saye ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان به نام چه کسی اسم فامیلش رو کامل می نویسین با برای من میفرستین ؟ چون زمان واریز وجه باید اسم و فامیل کامل رو نوشت ..

حداقل چقدر نیاز هست ؟

saye
27-06-2013, 18:08
این حیوون به گفته ی دامپزشکش بیشتر از1- 2ماه طول میکشه درمانش
و در این مدت باید داروهاش هر روز یک وعده صبح و یک وعده شب بهش داده بشه
نمیدونم چقدر هزینه کل درمان بشه
ولی در حال حاضر چیزی که مهمه تهیه داروهای حال حاضرش هست که حدود 50 هزار تومان میشه کل داروها و هزینه تهیه ی غذای مناسب و مقوی هست .چون نمیتونه خیلی غذا بخوره و من با دست غذا تو دهنش میذارم
از دوستان هم کسی خاست میتونه بیاد حضوری ببینه

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-06-2013, 12:09
سلام . اگر میدونین امیدی به نجاتش نیست و عذاب میکشه و دست آخر هم علیل و ذلیل و بیمار باید زندگی کنه , به دامپزشک بگین راحتش کنه .

saye
28-06-2013, 12:38
این تشخیص با من و شما نیست .
قراره ازمایشاتی ازش گرفته بشه
که همین ازمایشات هم هزینه داره و تا هفته ی اینده امکانش نیست
و اگر کرج هم نشد باید بره تهران .
تا اون موقع باید بهش رسیدگی بشه . و دارو هاش بهش تزریق بشه و ....
از دوستان کسی اگر میتونه براش غذا هم بیاره میشه
فقط غذاش باید گئشت باشه که خیلی نرم پخته شده باشه و یا از غذا های اماده ی کنسروی مخصوص سگ تهیه کنید
چون غذایی که براش تهیه شده بود رو به اتمام هست

saye
28-06-2013, 12:41
من نمیدونم چرا کسایی که قصد هیچ کمکی ندارن اظهار نظر میکنن
بالای تاپیک رو بخونید. موضوعش رو هم بخونید
متوجه میشید که اینجا جایی برای بحث یا نظر دادن نیست
به قدر کافی من خسته هستم از نظر روحی
شما هم نیایید این حرفارو بزنید

saye
29-06-2013, 14:58
خوشحالم که vesta و shabe.saket عزیز اعلام امادگی کردن برای کمک به این کوچولو، از بچه های دیگه هم اگر کسی میتونه کمکی کنه هر چند کم به من پی ام بده

saye
30-06-2013, 22:37
vesta عزیز به این کوچولو 250 تومن کمک کردن :n12:
واقعا کمک بزرگی بود برای ما- از ایشون سپاسگذاریم :n16: :n12:
خبر خوبی هم دارم که این کوچولو کمی حالش بهتر شده . و کی میتونه بشینه و یا راه بره اما خیلی زود میخوره زمین
دوستان خوبم دعا ها و حمایت ها تون رو از این کوچولو دریغ نکنید:n16:

saye
04-07-2013, 13:33
سه شنبه این کوچولو رو بردیم تهران.
دکتر معابنه کرد و یه سری دارو داد و گفت تا 10 روز ایناو باید مصرف کنه
تا بعد ببینیم چی میشه .

saye
11-07-2013, 18:24
از دوست خوبم shabe.saket عزیز هم ممنون که ما رو تو خرجهای این کوچولو یاری کردند.
از دوستان دیگه هم اگر کسی تمایل داره به این کوچولو کمک کنه به من پی ام بده .
بودجه ای که داشتیم میشه گفت رو به اتمام هست . و یا اگر نمیخاین کمک مالی کنید
میتونید خودتون براش غذا بیارید و بهش بدید و ببینینش .:n16:

saye
11-07-2013, 22:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امشب کارای سالارو انجام دادم و داشتم برمیگشتم که دیدم یه توپ پشمالو وسط پیاده رو ولو شده !
دیدم به به یه پیشیه اونم از نوع نی نی !
مامانش هم اونور بین مرغ فروشی و میوه فروشی وایساده بود و داشت به دستای پیرمرد میوه فروش نگاه میکرد!
بچه گربه رو از وسط پیاده رو برداشتم دیدم یه چشمش کامل بسته هست و معلومه به شدت عفونی شده . پرسیدم بچه همین گربس؟بچه دیگه هم داره . گفت اره .بچه های دیگشم نمیدونم چیکار کرده همین یه دونه مونده که کور شده!!.گفتم کور نشده .بهش رسیدگی بشه خوب میشه . میبرم خوب که شد میارم .خلاصه میخاستم بیارمش هم چند نفر از اونور نطقشون گل کرد و یه چیزایی پروندن .اما اصلا مهم نبود برام .از امشب این پیشی مهمونه منه تا حالش خوب بشه .
حمامش که کردم کلی چرک رو بدنش بود! طوسی بود شد سفید!
چشمشم شستشو دادم و باز شد
اما خیلی ملتهبه و سفیدی چشمش اثلا دیده نمیشه و کلا توی چشمش باد کرده و قرمزه . دعا کنید که حال این خانوم کوچولو خوب بشه .با اینکه خیابونیه نمیدونم چرا انقد اروم و دستیه !!!

saye
13-07-2013, 18:15
از دوستان خوبم امروز برای کمک به این کوچولو 2 نفر اقدام کردن
دوستی 20 هزار تومان و دوست دیگری 100هزار تومان
نمیدونم از بچه های این سایت بودن یا نه
در کل ازشون سپاسگذارم که به این کوچولو کمک کردن
امیدوارم دوستان دیگه هم این کوچولو رو فراموش نکنن :n16:

anti-military
13-07-2013, 18:32
دمت گرم خیلی کارت درسته واقعا
آدم امثال تو رو میبینه امیدوار میشه :n02:

al pacino_masoud
13-07-2013, 18:33
هنوز هم آدم تو این مملکت پیدا میشه

D N A
17-07-2013, 22:08
به نظر من در هر شرايطي اين كار يه جنايت بزرگه...
چون تا وقتي زنده هست نفس ميكشه . خدا خوسته كه زنده باشه و حتما يه دليلي براي زنده بودنش وجود داره....:n23:

saye
09-08-2013, 13:17
دوستان خوبم نزدیک به یک هفته است که سالار اواره شده . اونجایی که من میرفتم کاراشو میکردم گفتن باید از اینجا ببریش. مجبور شدم به یه کمپ بیرون کرج منتقل کنم
اون ها هم فرداش گفتن مامور اومده باید ببرینش و منتقلش کردن به یه باغ . هیچ دسترسی ندارم . نمیدونم غذا بهش میدن یا نه و داروهاشو میدن یا نه و جاش چطوره .
هیچی. یکی از دوستان قبول کرده که سالار و نگه داره اما رشت هست .
با اتوبووس نمیتونم بفرستم بره بخاطر همین با ماشین و کنار خودم میخام ببرم که هزینش کمی زیاد میشه . از دوستان کسی هست بتونه مارو ببره رشت یا تو هزینه جابجایی سالار کمک کنه؟

saye
11-08-2013, 21:55
کسی نمیتونه به سالار کمکی کنه؟