PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات و مزایای اینترنت نامحدود

gmarian
24-06-2013, 23:16
دوستان اگر میشه در این جا کمی در مورد مشکلات و مزایای اینترنت نامحدود بگویید چون میخواهم تا فردا ،پس فردا از شاتل اینترنت نامحدود بگیرم .

در شیراز هم سکونت دارم

Eliminal
24-06-2013, 23:53
بستگی داره به نوع استفادت دوست عزیز!
اگه میخوای فقط دانلود کنی بد نیست با توجه به سرویس که میگیری!
ولی اگه مثلا مثل من هستی که کلا یک ساعت در روز میشینم پای اینترنت و میخوام با سرعت بالا همه جا رو چک کنم فک نکنم خوب باشه...

Meysam Raz
25-06-2013, 00:12
دوستان اگر میشه در این جا کمی در مورد مشکلات و مزایای اینترنت نامحدود بگویید چون میخواهم تا فردا ،پس فردا از شاتل اینترنت نامحدود بگیرم .
در شیراز هم سکونت دارم
والا اینترنت نامحدود که بدی نداره همه چیزش خوبه اما اگر واقعا نامحدود باشه
خصوصا مواقعی که بحث از شرکتی مثل شاتل ( بخوانید شاتر ، قاطر ) در میون باشه دیگه خبری از اینترنت نامحدود نیست و تماما محدودیت میشه
شما اگر یک سری به تاپیک شاتل بزنید قطعا با دل های خونی مواجه میشید که توان جدا شدن از این شرکت رو ندارن به خاطر محدودیتی که این شرکت برای سقف دانلود در ماه و... گذاشته ، دارن میسوزن و میسازن
اما چون موضوع تاپیک شما مستقیما به این شرکت ربط نداره توضیحی نمیدم

کلا توی ایران که ما تجربه کردیم :n02:سه تا بدی داره :
اولی: سرعت های خوب (به نظر من معمولی) اونها مثل 1 مگ یا 2 مگ گرونه و هرکسی نمیتونه این قیمت ها رو پرداخت کنه
دومی: بسته شدن سرعت شما روی سرعت واقعیه یعنی اگر شما 512 بگیری سرعتت 60 تا 65 هستش و معمولا بیشتر نمیشه
سوم : اکثرا اگر از شرکت های خصوصی نامحدود بگیرید اول سرعتشون خوبه اما به مرور زمان که دانلود داشته باشید سرعتتون رو کم میکنن تنها جایی که دیدم هنوز بعد از دانلود ماهیانه بالای 100 گیگ هنوز محدودم نکرده مخابراته

خوبیهاش هم که دیگه مشخصه :
شما هر چیزی که مورد نیازت باشه رو میتونی به راحتی دانلود کنی
همه خونواده میتونن راحت از نت استفاده کنن و میتونی سیستم رو در اختیار افراد دیگه بزاری تا نت گردی کنن و ... چون نیازی نیست نگران تمام شدن ترافیک باشی
خلاصه راحتی

شما اگر دنبال دانلود فیلم و بازی و .. هستی بیخیال شاتل بشو و برو ببین وضعیت سرویس دهی (از نظر قطعی و کیفیت سرویس دهی ) مخابرات توی شهرتون چطوره و آیا سرویس نامحدود داره یانه چون الان بهترین نامحدود ایران مخصوص مخابراته
اما اگر فقط میخوایی یه وب گردی ساده کنی و یک فیس بوق بری و هر 2000 سال یک آهنگی چیزی دانلود بکنی از شاتل سرویس محدود مثل اکو 512 یا 1 مگ بگیر

KING iMAN
25-06-2013, 02:01
بستگی به ارائه دهنده ش داره.
من الان 256 نامحدود مخابرات دارم(خوزستان) و سرعت دانلودم همیشه بین 110 تا 130 هستش.

italodance
25-06-2013, 08:56
مگه شاتل نامحدود داره؟
گول نخری هان نامحدود نداره پشیمون میشی نگیر از بقیه بگیر

KING iMAN
25-06-2013, 09:38
من یه بررسی کوچولو کردم دیدم نامحدود مخابرات بهتر از بقیه س چون مصرف منصفانه نداره و واقعاً نامحدوده و هر چقدر دلت میخواد میتونی دانلود کنی.شما خودتم بررسی کن.

gmarian
25-06-2013, 11:11
دوستان این اینترنت مخابرات که میگید ،همون 2020 هست ؟

Persian-swag
25-06-2013, 11:12
از شاتل بگیر تا سر یه ماه بری بیمارستان به دلیل مشکلات روانی بستری شی ! :n02:

gmarian
25-06-2013, 11:14
راستش خودم بیشتر میخواهم که فیلم های آموزشی از روی torrent بگیرم ،خواستم ببینم به درد میخوره یا نه ؟

gmarian
25-06-2013, 11:15
دوست من قیمت مخابرات چقدر هست ؟

- Saman -
25-06-2013, 11:32
به نظر من تنها مشكلي كه داشته باشيد اين هست كه براي اينترنت نا محدود معمولا بايد هزينه بيشتري كنيد...هم اينكه بعضي شركت ها ضريب به اشتراك كاربران در اينتر نت نا محدود بيشتر از اينتر نت محدود هست كه اين خودش باعث بي كيفيت تر شدن ارتباط تون ميشه.

من در مورد اينكه از كدوم شركت تهيه كنيد نظر خاصي نمي تونم بدم، دوستاني در شيراز دارم كه از شركت هاي مختلفي اينترنت نا محدود دارند و همگي هم اكثرا هم راضي و هم نا راضي هستند...اين به بودجه شما و محل زندگي تون هم بستگي داره، سعي كنيد كه يه سرويس منتاسب با نيازتون انتخاب كنيد.

مزيت؟ هر چقدر كه دلتون مي خواد دان لود كنيد!

farhadpaye
25-06-2013, 11:59
اصلا سمت اون شرکتی که گفتی نرو از مخابرات افغانستان بگیر از اونجا نگیر ( بس که خودشون چیل تر میکنند دیگه به چیل کشور نیازی نیست . پشتیبانی هم در حد لاکپشت وحشی ) دیر جواب میدن شاکی ام میشن اعتراض میکنی
از شرکتهایی مثل
فن آوا
ندا
آسیاتک
های وب
اینا خیلی خوبن من برا مشتریهام گرفتم راضین

KING iMAN
25-06-2013, 12:17
دوستان این اینترنت مخابرات که میگید ،همون 2020 هست ؟
آره.

دوست من قیمت مخابرات چقدر هست ؟
157,500 ریال