PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش یافتن IP و مکان افرادی که برایمان Mail فرستانده اند.

wood56
10-08-2006, 11:16
با سلام

يكي از قابليتهاي جالب Yahoo Mail اینست که شما به راحتی می توانید آدرس IP افرادی که برایتان Mail فرستاده اند را پیدا کنید. بدین منظور باید در ابتدا تنظیمات زیر را انجام دهید.

1- وارد Mail خود شوید سپس در بالای صفحه شخصی خود گزینه Options را انتخاب کنید.

2- اکنون وارد General Preferences شوید.

3- در صفحه جدیدی که مشاهده می کنید گزینه های متعددی ملاحظه می شود که شما باید در قسمت Messages عبارت Show all headers on incoming messages را انتخاب کنید.

4- در پایین همین صفحه بر روی save کلیک کرده تا تغییرات انجام شده ذخیره شوند.

5- به صفحه اصلی Mail رفته و وارد Inbox خود شوید و یکی از نامه هایی که برایتان فرستاده شده است را بازکنید.
ملاحظه می کنید که در این حالت اطلاعات جدیدی در بالای نامه مربوطه افزوده شده است.

6- در جلوی عبارت Received می توانید IP شخصی که نامه را برایتان فرستاده ملاحظه کنید.

چنانچه می خواهید نقشه هوایی از مکان شخص فرستنده را ببینید وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوید و در جلوی کادر IP To Location همان IP فرستنده را وارد کنید و Enter کنید.

ملاحظه خواهید کرد که آدرس شهر فرستنده در این حالت نوشته شده و چنانچه بر روی عبارت satellite کلیک کنید نقشه هوایی آن به تصویر کشیده می شود که شما قادر خواهید بود با + یا - کردن آن اندازه بزرگنمایی نقشه را تغییر دهید.

chovalier
10-08-2006, 12:21
با سلام

يكي از قابليتهاي جالب Yahoo Mail اینست که شما به راحتی می توانید آدرس IP افرادی که برایتان Mail فرستاده اند را پیدا کنید. بدین منظور باید در ابتدا تنظیمات زیر را انجام دهید.

1- وارد Mail خود شوید سپس در بالای صفحه شخصی خود گزینه Options را انتخاب کنید.

2- اکنون وارد General Preferences شوید.

3- در صفحه جدیدی که مشاهده می کنید گزینه های متعددی ملاحظه می شود که شما باید در قسمت Messages عبارت Show all headers on incoming messages را انتخاب کنید.

4- در پایین همین صفحه بر روی save کلیک کرده تا تغییرات انجام شده ذخیره شوند.

5- به صفحه اصلی Mail رفته و وارد Inbox خود شوید و یکی از نامه هایی که برایتان فرستاده شده است را بازکنید.
ملاحظه می کنید که در این حالت اطلاعات جدیدی در بالای نامه مربوطه افزوده شده است.

6- در جلوی عبارت Received می توانید IP شخصی که نامه را برایتان فرستاده ملاحظه کنید.

چنانچه می خواهید نقشه هوایی از مکان شخص فرستنده را ببینید وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوید و در جلوی کادر IP To Location همان IP فرستنده را وارد کنید و Enter کنید.

ملاحظه خواهید کرد که آدرس شهر فرستنده در این حالت نوشته شده و چنانچه بر روی عبارت satellite کلیک کنید نقشه هوایی آن به تصویر کشیده می شود که شما قادر خواهید بود با + یا - کردن آن اندازه بزرگنمایی نقشه را تغییر دهید.
سلام دوست عزیز
ممنون از توضیحات کاملتون
در نوبه ی خودش عالیه ولی باید بگم 90% مواقع کار نمی کنه و در صورتی درست در می آد که هنوز کسی که ایمیل زده آنلاین باشه اگه نه اشتباه می شه . به نظرمن این روش در یاهو مسنجر کاربرد داره که البته یافتنIP در اونجا یک مقوله ی جدا گانست
(ولی کاش منبع رو بزنی)
ممنونم wood56 جان

BioHazard
12-08-2006, 10:08
سلام دوست عزیز
ممنون از توضیحات کاملتون
در نوبه ی خودش عالیه ولی باید بگم 90% مواقع کار نمی کنه و در صورتی درست در می آد که هنوز کسی که ایمیل زده آنلاین باشه اگه نه اشتباه می شه . به نظرمن این روش در یاهو مسنجر کاربرد داره که البته یافتنIP در اونجا یک مقوله ی جدا گانست
(ولی کاش منبع رو بزنی)
ممنونم wood56 جان
سلام
این روش در هر مواقع عملی است
فقط میتونی گولش بزنی :biggrin:

chovalier
12-08-2006, 15:06
سلام
این روش در هر مواقع عملی است
فقط میتونی گولش بزنی :biggrin:
سلام
نه...نه...نه... اشتباه نکن دوست من
هر وقت طرف آف بشه آی پیش عوض می شه
ممنون - علی

snow chem
22-08-2006, 18:21
سلام
ممنون - علی

موافقم .
بهتره براى پيدا كردن IP از هر روشى كه تمايل دارين ، ( بخصوص كه اين جور روشها زيادم هستن ! ) زمانى دست به كار بشين كه فرستنده مورد نظرتون on باشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saviss
22-08-2006, 21:20
سلام
ممنون - علی
این درمورد IPهای دینامیک وکارتی ها(دایال آپ) درسته
کسانیکه IPاستاتیک (مثلAdslدارند IPشون ثابته)
حتی کافی نت ها هم اغلب یکIPثابت دارن ولی زیر مجموعه شون ثابت نیست(3رقم آخر)

Behroooz
23-08-2006, 12:20
من این کا را کردم و جواب داد . اطلاعات زیادی درباره فرستنده ایمیل نوشته .
میشه بگید کدام خط مربوط به ای پی فرستنده است .؟

ممنون بهروز

mohammad.clergyman
30-08-2006, 20:47
من این کا را کردم و جواب داد . اطلاعات زیادی درباره فرستنده ایمیل نوشته .
میشه بگید کدام خط مربوط به ای پی فرستنده است .؟

ممنون بهروز

بسم رب الشهداء

========

سلام بهروز جان

خط دوم كه روبروش نوشته X-Originating-IP:

موفق باشيد

!Bikhaneman!
27-09-2006, 15:59
در مورد مکان افراد ، این سایت مکان سروری رو که سرور میزبان کاربر برای اتصال از اون استفاده میکنه رو نشون میده نه مکان خود طرف رو

ALt3rnA
27-09-2006, 20:14
دوستان حتی دایال اپی ها هم میتونن ایپیشون رو عوض کنن...