PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي در مورد خريد از p30world

yebordi
10-08-2006, 03:57
سلام به همه عزيزان . ببخشين كه در مورد خريد تاپيك باز كردم .... چون 3 روز پيش از پشتيباني پرسيدم اما متاسفانه جواب سوال من رو ندادند .... من قصد خريد 3 تا 4 محصول رو دارم امابايد چند نكته رو متوجه بشوم ....
سوال اول من در مورد بسته امنيتي است كه در ليست فروش موجوده .... من از انتي ويروس هاي زيادي استفاده كردم اما به نظر من هيچ كدام قدرت كسپراسكاي رو نداشته .... من قصد استفاده از كسپراسكاي توي 13 سيستم كافي نت رو دارم ..... نمي دانم تا حالا با اين مشكل مواجه شديد يا خير كه كسپراسكاي توي 1 شبكه محلي روي بيشتر از 3 سيستم فعال و رجيستر نمي شود .... در واقع منظورم اينه كه هر لايسنس درست و سالم فقط روي 2 يا 3 سيستم نصب مي شود و اگر بخواهي روي سيستم چهارم هم نصب كني با ايروري مواجه مي شي كه اعلام مي كنه هر لايسنس و هر key فقط در 3 سيستم قابل اجراست .... من مي خواستم بدانم كه كسپراسكاي كه تو بسته امنيتي فروش سايت موجوده نسخه اصليه ( فول ورژن) يا اونم بايد رجيستر و فعال بشه و با اين مشكل موجه خواهد شد ؟ ممكنه بگيد كه تو اون 2 cd انتي ويروس هاي زيادي موجوده .... ولي بايد بگم كه براي استفاده 1نتي ويروس در سايت بايد قوي ترين رو انتخاب كنيد .... چون يوزرها و مشتري ها از انواع حربه ها (تروجان - ويروس - كي لوگر ) استفاده مي كنند .
سوال دوم من در مورد برنامه اي براي محدود كردن سيستم ها در كافي نت است ... راستش با برنامه هاي زيادي براي محدود كردن سيستم ها كار كردم ولي اكثرا باگ هاي زيادي داشتند و به راحتي توسط مشتري دور زده شده ( يكي از مشكلات اين برنامه با وجود اينكه در ظاهر exe رو مي شود غير فعال كرد ولي كافيه شما 1 فايل exe رو مثل majicps.exe رو rename كني و بگذاري ypager.exe چون برنامه ياهو رو ما قبلا به عنوان exe امن به برنامه معرفي مي كرديم به راحتي فايله باز مي شد . ) من در صورت موجود بودن به 1 برنامه اي احتياج دارم كه واقعا عالي باشه و سيستم رو به قولي خفه كنه .... خواستم ببينم اگر تو برنامه ها براي فروش است كه تهيه كنم ....
سوال سوم هم در مورد 1 برنامه اي عالي براي حساب كردن time هر سيستم تو كافي نت است ... من در صورت امكان و موجود بودن يه برنامه خفن و حرفه اي براي حساب كردن سيستم ها نياز دارم ( ديدم برنامه اي هست كه سيستم ها رو باز و بسته مي كنه و تا از سرور دستور نده سيستمس باز (شارج ) نمي شه دقيقا مثل بعضي از گيم نت ها .... ) .
ببخشيد كه پرحرفي كردم لطفا راهنمايي كنيد...

br0991
10-08-2006, 07:17
قیمت کاسپر اسکای اصل 39 دلار هست به عبارتی 35 هزار و خورده ای ( تازه اون هم برای یه لایسنس )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من یه آنتی ویروس اوریجینال نورتو ن دارم هم کلاینت هست هم سرور هست واقعا عالیه ، اگه خواستی در مورد خریدش می تونیم با هم دیگه مذاکره کنیم

Mehdi_Best
10-08-2006, 09:23
سلام دوست خوبم
در مورد خريد از پي سي ورلد يا با قسمت پشتيباني تماس بگيريد يا حداقل اينكه در قسمت پيشنهادات و انتقادات موضوع جواب ندادن پشتيباني را مطرح نماييد.
در مورد انتخاب آنتي ويروس هم در انجمن آنتي ويروس ها بهتر به پاسخ خود خواهيد رسيد.

yebordi
11-08-2006, 05:12
سلام دوست خوبم
در مورد خريد از پي سي ورلد يا با قسمت پشتيباني تماس بگيريد يا حداقل اينكه در قسمت پيشنهادات و انتقادات موضوع جواب ندادن پشتيباني را مطرح نماييد.
در مورد انتخاب آنتي ويروس هم در انجمن آنتي ويروس ها بهتر به پاسخ خود خواهيد رسيد.
سلام مهدي جان .... وقتي پشتيباني جواب نمي ده چيكار مي شه كرد ؟ واقعا گيچ شدم .... كسي نيست به من كمك كنه ؟ :sad: