PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال مهم در مورد ساخت فروشگاه

promaproma
16-06-2013, 10:47
سلام دوستان

یک سئوال اساسی دارم

من میخوام فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم . بنرامه دراز مدت دارم و نمیخوام مثل فروشگاه هایی که زیاده و ظاهر نداره کار کنم. میخوام یه چیز درست باشه

با فروشگاه ساز کار کنم یا جوملا؟

فروشگاه ساز از لحاظ قالب تنوع زیادی نداره و به پار جوملا نمیرسه. ولی مثل اینکه امکانات بهترین نسبت به جوملا داره آیا ماژول های جوملا امکانات یک فروشگاه عالی رو داره؟

من واقعا الان موندم بین این 2 کدوم رو انتخاب کنم. سایتی که میخوام راه اندازی کنم هزینه کردن بابتش مشکلی ندارم. چون پشتوانه و چند نفریم و دفتر هم داریم . حالا کاری نداریم

منظورم این بود که میخوام فروشگاه ننه بابا دار بزنم نه الکی.

دوستان لطف کنند و منت بر سربنده قرار میدهند و من رو راهنمایی می کنند با دلیل و ادله باشه.

مرسی

virtu
16-06-2013, 11:24
با سلام
بنظر من برای برنامه های بلند مدت باید به قضیه پشتیبانی فروشگاه اهمیت زیادی بدید .
من فروشگاه ساز ویرچو رو بشما پیشنهاد میکنم به دلیل اینکه هم پشتیبانی قابل قبولی براش ارائه میشه و هم سیستم انعطاف پذیری هست و کارشناسان فنی میتوانند همه ی درخواستهای شمارو براتون سفارشی سازی کنند و از این نظر هم مشکلی نخواهید داشت. میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی سیستم و مشاوره ی آنلاین با کارشناسان شرکت فناوری اطلاعات تاوریژ به وب سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

promaproma
16-06-2013, 14:04
دوست من بحث پشتیبانی 1 مورد هست. پشتیبانی رو خودم انجام میدم. خودم مدیر یک انجمن بزرگ هستم و آشتا هستم.

فقط در فروشگاه به مشکل بروخوردم بین این 2 مورد . خب شما فقط به یه مورد اشاره کردین. بحث تجربه ی شخصی دوستان هست وگرنه هرکسی میتونه بگه این بهتره اون بهتره

مثلا سایت chare.ir از فروشگاه ساز استفاده نکرده و... خیلی سایت های بزرگ دیگه. سایت هایی که با فروشگاه ساز ساخته شدند در الکسا پایین ترین رنکینگ رو دارند.

یکی از عوامل مهم جلوه ی بصری سایت هست که همین سایت ویرچو که دادین قالب های زیبایی دیده نشده. ولی جوملا قالب های فرروشگاهی بسیار زیبایی داره.

iMacs
16-06-2013, 15:44
خب اگر از وردپرس یا جوملا استفاده می کند قالب های فروشگاهی هستش متناسب با وب سایتی که میخوایین راه اندازی کنید قالبش و انتخاب کنید یا بخرید.

ZINOSHTAN
16-06-2013, 17:55
شما باید ببینی چه قابلیت هایی رو برای فروشگاهت نیاز داری......چه تعداد کالا برای فروش قراره بزاری.....کالایی که میفروشی چیه [یه چیز ساده مثل سی دی و اینا یا اینکه کالای آپشن دار ئه]....و سوالایی از این جنس. ظاهر سایت به قالبی که استفاده می کنی بستگی داره و خیلی ملاک نیست.

سوالهای بالا رو جواب بدی میشه بهتر راهنماییت کرد.

موفق باشی

naserroyani67
16-06-2013, 18:49
سلام دوستان
من میخوام یه فروشگاه فایل بزنم(اما فعلا بصورت رایگان)
من فقط دامنه IR خریدم
و دیگه باید چیکار کنم؟
میتونین کمکم کنین؟

promaproma
19-06-2013, 14:28
شما باید ببینی چه قابلیت هایی رو برای فروشگاهت نیاز داری......چه تعداد کالا برای فروش قراره بزاری.....کالایی که میفروشی چیه [یه چیز ساده مثل سی دی و اینا یا اینکه کالای آپشن دار ئه]....و سوالایی از این جنس. ظاهر سایت به قالبی که استفاده می کنی بستگی داره و خیلی ملاک نیست.

سوالهای بالا رو جواب بدی میشه بهتر راهنماییت کرد.

موفق باشی

منظور از قابلیت رو متوجه نشدم مثلا چی. ولی خب پرداخت آنلاین + امکان عضویت + پشتیبانی آنلاین. تعداد کالا ها بسیار زیاد هست و در 2 ماه اولیه cd و نرم افزار و در ماه های بعدی اجناس هم قرار می گیرند. کالای آپشن دار و متوجه نشدم. خب ظاهر سایت مهمه . ولی قالب هایی که برای جوملا و وورد پرس هست برای فروشگاه ساز نیست.

در مورد صحبت دوستمون هم بگم که من یک قالب جوملا فروشگاهی خوب هم پیدا کردم برای خرید. مشکلی نیست

مشکل اینه که من موندم با کدوم شروع کنم. فروشگاه ساز یا جوملا. بحث امنیت و انعطاف پذیری کدوم بهتره. همه موارد ملاک هستند.

ممنون از دوستان که راهنمایی میکنند

promaproma
21-06-2013, 21:55
دوستان منتظر راهنمایی های شما هستم

yousefi9344
28-07-2013, 10:23
:n24:سلام
چرا از asp.net استفاده نمیکنی؟
یه بار واسه همیشه؟تغیرات بعدی خیلی ساده میشه؟هرجورم که بخوای میتونی پیادش کنی؟؟؟

projeman
02-08-2013, 13:04
برای مشاهده نمونه آنلاین محصول به آدرس زیر مراجعه کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

promaproma
12-10-2013, 22:42
یهو چشم خورد به این تاپیک یاد چند ماه پیش افتادم

من فروشگاه خودمو راه اندازی کردم با جوملا و قالب فروشگاهی و ویرچومارت/ خیلی رازیم. اینترفیس زیبایی هم داره سایتم :n02: