PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب مکینتاش بر روی سیستم مجازی (در سیستم عامل ویندوز)

Mi▬Mi
14-06-2013, 23:46
سلام
من آخرین نسخه مکینتاش رو از اینترنت دانلود کردم و زمانی که از فایل زیپ اکسترکتش کردم یه فایل ایمیج dmg در اومد
حالا که می خوام اون رو به ویرچوال باکس و یا وی ام وار بشناسونم تا اون رو نصب کنم به هیچ وجه نمی شناسنش
زمانی هم که با استفاده از نرم افزارای متفاوت این فایل رو به یه فایل ایزو تبدیل می کنم باز اول اینکه اصلا بوت نداره و دوما هیچ یک از دو نرم افزار یاد شده این فایل ایزو رو هم شخیص نمی دن
لذا می خوام کسایی که تونستن یه فایل dmg رو به یه ویرچوال ماشین بشناسونن و مک رو نصب کنن من رو راهنمایی کنن و بگن کجای کارم می لنگه
ممنون

Mi▬Mi
15-06-2013, 23:06
سلام
لطفا راهنمایی بکنید

MrDevil
17-06-2013, 17:05
سلام.

شما باید این نسخه رو برای نصب در vmware دانلود کنید : OS X Mountain Lion 10.8.2 VMware Image
سرچ کنید لینک تورنتش پیدا میشه.

بعد با برنامه‌ی vmware unlocker که احتمالا در پوشه‌ی دانلود ایمج وجود داره٬ قابلیت نصب OS X رو به vmware اضافه کنید.

Mi▬Mi
19-06-2013, 21:50
سلام.

شما باید این نسخه رو برای نصب در vmware دانلود کنید : OS X Mountain Lion 10.8.2 VMware Image
سرچ کنید لینک تورنتش پیدا میشه.

بعد با برنامه‌ی vmware unlocker که احتمالا در پوشه‌ی دانلود ایمج وجود داره٬ قابلیت نصب OS X رو به vmware اضافه کنید.

سلام
ممنون
اما اول اینکه حدود پنج شش ماه پیش همین کار رو کردم اما اون نسخه هم نشد بر روی وی ام وار اجراش کرد (نمی دونم اما فکر کنم وی ام نمی تونه با سخت افزار من سخت افزار اپل رو شبیه سازی بکنه
و دوم هم توی همون بحث اول عنوان شد: اصلا می شه سخت افزار اپل رو سخت افزار یه سیستم معمولی (البته قوی) سبیه ساززی کرد؟ اگه بله، چطوری؟

MrDevil
19-06-2013, 22:21
سلام
ممنون
اما اول اینکه حدود پنج شش ماه پیش همین کار رو کردم اما اون نسخه هم نشد بر روی وی ام وار اجراش کرد (نمی دونم اما فکر کنم وی ام نمی تونه با سخت افزار من سخت افزار اپل رو شبیه سازی بکنه
و دوم هم توی همون بحث اول عنوان شد: اصلا می شه سخت افزار اپل رو سخت افزار یه سیستم معمولی (البته قوی) سبیه ساززی کرد؟ اگه بله، چطوری؟

سلام.
اگر پردازنده اینتل دارید ببینید آیا قابلیت Intel VT-x فعال هست یا نه.
کلا به نظر من مک روی vmware جالب نیست. می‌تونید از روش‌های دیگه نصب استفاده کنید.
منظورتون از شبیه‌سازی رو متوجه نمی‌شم. اگر منظورتون اینه که: میشه سیستمی بست که تمام قطعاتش با مک هماهنگ باشه٬ بله میشه. از سایت زیر می‌تونید پیگیری کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mi▬Mi
20-06-2013, 22:20
سلام.
اگر پردازنده اینتل دارید ببینید آیا قابلیت Intel VT-x فعال هست یا نه.
کلا به نظر من مک روی vmware جالب نیست. می‌تونید از روش‌های دیگه نصب استفاده کنید.
منظورتون از شبیه‌سازی رو متوجه نمی‌شم. اگر منظورتون اینه که: میشه سیستمی بست که تمام قطعاتش با مک هماهنگ باشه٬ بله میشه. از سایت زیر می‌تونید پیگیری کنید :

سلام
نه، سی پی یوم AMD هست و مادربورد foxconn
برای این سخت افزار می شه شبیه سازی سخت افزاری انجام داد؟

DogForum.ir
20-06-2013, 23:59
سلام
نه، سی پی یوم AMD هست و مادربورد foxconn
برای این سخت افزار می شه شبیه سازی سخت افزاری انجام داد؟

ببینید اگر میخواهید از Virtual Machine ها استفاده کنید زیاد زیاد نیاید نگران بحث همخوانی بشین .. چون بحث همخوانی بیشتر زمانی مطرح هستش که روی سخت افزار غیر اپل بخواهید مک نصب کنید و از بوت مک استفاده کنید .. در مورد AMD هم تا اونجا که یادمه یه ورژن هایی بود که ساپورت میشد باید در سایت که دوستمون فرمودند یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرچ کنید.

atdj
28-06-2013, 21:47
منم این مشکلو دارم :n13:

**shaghayegh**
22-07-2013, 22:43
ا-نسخه های لئوپارد
در حال حاضر دو نسخه معروف لئوپارد در بازار قابل تهیه و یا دانلود هست که iDeneb و iAtkos نام دارند. اگر شما تمایل دارین روی یک سیستم با پردازنده اینتل مک نصب کنین توصیه می کنم iAtkos نصب کنین اما اگر روی سیستم شما AMD وجود داره iDeneb بهتره.