PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در روغن کاری فن (عدم وجود سوراخ :D )

Meysam Raz
14-06-2013, 15:49
دوستان سلام
دوتا از فن های سیستم کمی صدا میداد صدای شبیه تیک تیک تیک اما با ریتم تند که خیلی بلند نیست اما اذیت میکنه
فن اول رو پیدا کردم این فن معروفه به cougar که رو کیس x7 بسته شده
الان که برچسب روش رو برداشتم دیدم زیرش هیچ سوراخی یا پلاستیکی که بشه درش آورد و روغن کاریش کرد نیست:n13: و یک تیکه هستش
عکس زیر برچسب شرمنده کیفیتش خیلی خوب نیست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کسی تابحال این مدل فن رو باز کرده؟

اما فن دوم : فن دوم مربوط به پاور 685 گرین هستش که هنوز گارانتی داره
به نظرتون بازش کنم و فنش رو روغن کاری کنم ؟
یعنی منظورم اینه که گارانتیش ارزش باز نکردن پاور رو داره؟
پیشاپیش شدیدا ممنون:n16:

EXTREME
14-06-2013, 19:31
دوستان سلام
دوتا از فن های سیستم کمی صدا میداد صدای شبیه تیک تیک تیک اما با ریتم تند که خیلی بلند نیست اما اذیت میکنه
فن اول رو پیدا کردم این فن معروفه به cougar که رو کیس x7 بسته شده
الان که برچسب روش رو برداشتم دیدم زیرش هیچ سوراخی یا پلاستیکی که بشه درش آورد و روغن کاریش کرد نیست:n13: و یک تیکه هستش
عکس زیر برچسب شرمنده کیفیتش خیلی خوب نیست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کسی تابحال این مدل فن رو باز کرده؟

اما فن دوم : فن دوم مربوط به پاور 685 گرین هستش که هنوز گارانتی داره
به نظرتون بازش کنم و فنش رو روغن کاری کنم ؟
یعنی منظورم اینه که گارانتیش ارزش باز نکردن پاور رو داره؟
پیشاپیش شدیدا ممنون:n16:

پاور وقتی گارانتی داره که نباید بازش کنید ببرید گارانتی براتون عوض کنن برای یک فن ارزش نداره گارانتی رو باطل کنید

برای اون فن اولی هم از پشتش نمیشه روغن ریخت ؟

abs-j
14-06-2013, 19:37
منم با این مدل فن ها سرو کار داشتم اینا تمام پرس هست و جایی واسه روغن کاری نداره اصطلاحا یه بار مصرف هستش.

farzan311
14-06-2013, 19:49
اگه همون فنیه که روی در کیس هست ببین با توری جلوش برخورد نمیکنه برای من میخورد به سیم های توری و صدا میداد که با چیدن سیم های اضافی مشکل حل شد

Meysam Raz
14-06-2013, 20:34
پاور وقتی گارانتی داره که نباید بازش کنید ببرید گارانتی براتون عوض کنن برای یک فن ارزش نداره گارانتی رو باطل کنید

برای اون فن اولی هم از پشتش نمیشه روغن ریخت ؟
اگر اینطوریه که دست به پاور نمیزنم ، اون یکی فن هم خیر اصلا جایی برای روغن ریختن نداره و هیچ دسترسی به محور نیست:n16:ممنون از اینکه جواب دادید از موقعی که اومدم p30 واقعا از پستهای خوب شما استفاده کردم

منم با این مدل فن ها سرو کار داشتم اینا تمام پرس هست و جایی واسه روغن کاری نداره اصطلاحا یه بار مصرف هستش.
سلام
آخه جالب اینجاست که برای تبلیغ مدل کروگر معمولا از این فن ها صحبت میشه و میگن دمندگی خوبی داره و خیلی بیصدا هستش ( راست هم میگن و واقعا بقیه فن ها بی صدا هستن)
اما نمیدونم چرا تا حالا هیچ کسی هیچ جایی نگفته این فن ها به قول شما یکبار مصرفه
اینجا پرسیدم گفتم شاید بشه پره ها رو در آورد و روغن رو از اون یکی طرف ریخت ، یکمی فشار دادم اما دیدم نه ، سفت تر از این حرفاست دیگه گفتم بیشتر از این فشار نیارم خراب میشه برای همین دست نزدم
تشکر بابت پاسختون :n12:

اگه همون فنیه که روی در کیس هست ببین با توری جلوش برخورد نمیکنه برای من میخورد به سیم های توری و صدا میداد که با چیدن سیم های اضافی مشکل حل شد
نه فن پشتی هستش گاهی صدا میده و گاهی نمیده
باسرنگ کمی ار اون کنارای آهنربا روغن ریختم توی فن:n02: الان که سالمه امیدوارم همچنان کار کنه:n25:
مر30 بابت توجهت