PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Forza Motorsport 5

halflife g
13-06-2013, 23:41
Forza motorsport 5

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: turn10
ناشر: Microsoft
سبک: simulating racing
مد: single player -online multiplayer
پلتفرم: xbox one
تاریخ انتشار: نوامبر 2013

وب سایت رسمی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شركت turn10 با عرضه سري بازي forza motorsport كه ريسينگ شبيه ساز است كار خود را شروع كرد و با ارايه بازي سطح بالا و حفظ كيفييتش در سالهاي اخير حال خود را به عنوان يكي از بهترين و باكلاسترين بازيسازان در اين صنعت معرفي كرده است.
حال بعد از عرضه 4 شماره از اين سري بازي قرار است نسخه پنجم آن به نام forza motorspotrs 5 براي كنسول نسل بعدي مايكروسافت يعني xbox one منتشر خواهد شد بازي كه بهبودهاي قابل توجهي از هر لحاظ نسبت به نسخه قبل خود داشته و براي اولين بار در كنفرانس 21 مي كنفرانس منتشر شد و در كنفرانس e3 مايكروسافت هم نمايشي پر زرق و برق داشت

در ادامه به برخي ويژگيهاي موجود و جديد بازي خواهيم پرداخت :

براي اولين بار در تاريخ اين سبك شركت turn10 مدعي شده به لطف قدرت كنسول جديد بازي اش را در 60 فريم كامل(ثابت) و رزولوشن 1080p عرضه خواهد كرد كه در كنار حجم تكسچرها و تكنولوي نورپردازي نسل بعدي به خودي خود يشرفت بصري بزرگي به حساب مي آيد.
در آخرين تجربه اي كه منتقد IGN از بازي داشته از بازي رضايت كامل داشته و به نوعي شماره جديد را عامل به دور انداختن و از چشم افتادن شماره 4 دانسته.در قسمتهايي از hands on منتقد Mccaffrey در مورد گرافيك گفته است :"رنگ بدنه ماشينها به واسطه subsurface scattering يا پراكندگي زير سطح در ماشينها كه اجازه نورپردازي بسيار بهتري را مي دهد فوق العاده طبيعي به نظر ميرسد تاثير high dynamic range lighting در بهبود نورپردازي بازي و dra distance قوي بازي كه تا مايلها دورتر ميتوان درختها و مناظر را تشخيص داد تحسين برانگيز بوده"و البته بايد در كنار اينها دميج و آسيب ديناميك و تاثير محيطي كه براي ماشينها دقيقا تعبيه شده و همچنين material rendering دوباره سازي شده بازي را كه در تمام قسمتهاي ماشين مشهود است را هم اضافه كرد
همه اين تغييرات گسترده توسط موتور گرافيكي جديدي است كه turn10 از آن براي توليد محصولش در كنسول جديدش استفاده مي كند
يكي از قسمتهاي جذاب و محبوب forza4 قسمت auto vista بود كه ميتوانستيد تعدادي از ماشينهاي مهم را در گاراژ با بهترين گرافيك بررسي كنيد و لذت ببريد كه قرار است در شماره جديد براي تعداد بسياري بيشتري از ماشينها(تا حدي كه در توان داشته باشند)اين اتفاق بيفتد كه البته در اين شماره از آن به عنوان forza vista ياد مي شود.

يكي از بخشهاي جديدي كه در forza5 شاهد آن خواهيم بود تكنولوژي drivatar با استفاده از cloud و اتصال به اينترنت است تكنولوژي كه سازندگان بازي از آن به عنوان "مرگ single player" ياد مي كنند
اين تكنولوژي بدين صورت است كه وقتي شما در حال مسابقه دادن با هوش مصنوعي يا افراد ديگر در بخش آنلاين هستيد فرم رانندگي و دست فرمان و مسيرهاي متداولي كه شما در پيست از آن رد مي شود كم كم در سرورهاي بازي كه حالا هم اختصاصي هستند (يعني dedicated servers ) ثبت شده و شما اگر حتي از بازي هم خارج شويد پروفايل شما مي تواند به عنوان يك رقيب قوي براي رانندگان ديگر در مسابقات شركت كند...ادعايي بلند پروازانه كه به نوعي كمكي به هوش مصنوعي در خلق هوش براي رقابت با رانندگان واقعي است.
سرورهاي اختصاصي در نظر گرفته براي بازي هم باعث خلق smart match matchmaking خواهد شد كه رقابتهاي آنلايني آسانتر و راحتتر و سريعتر از قبل را براي دوستداران اين بازي فراهم خواهد ساخت

در مورد تعداد ماشينها هم dan greenawalt گفته است كه صدهها اتومبيل با بهترين كيفيت در بازي گنجانده خواهند شد از ماشينهاي قديمي تا اخرين ماشينهاي روز و به مانند سابق DLC ها هم كماكان براي افزودن ماشينهاي بيشتر عرضه خواهند شد.

استوديوي turn10 براي شبيه سازي هر چه بهتر ماشينها از شركت هاي مطرحي مانند calan هم كمك گرفته كه طبق نظر منتقداني كه بازي را تجربه كرده اند تاثيرش را گذاشته و همچنين به مانند گذشته مجريان برنامه تلويزييوني Top gear هم براي قسمتهايي مثل forzavista و براي توضيح كاركرد و تاريخچه ماشينها حضور خواهند داشت البته با اين فرق كه در اين نسخه هر سه مجري معروف در بازي از صدايشان استفاده خواهد شد

بهرحال به نظر مي رسد turn10 باز هم در مسير درستي براي ساخت بازيش قرار دارد و تمام بازخوردهايي كه تاكنون از تجربه دموهاي بازي بدست آمده مثبت و تحسين برانگيز بوده بايد ديد آيا نسخه نهايي هم در حد اين تعريف ها خواهد بود يا نه
اين بازي جزو بازيهاي لانچ كنسول xbox one خواهد بود و همزمان با انتشار اين كنسول در ماه نوامبر امسال ميلادي در اختيار علاقه مندان قرار خواهد گرفت

باکس ارت بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصاویر بیشتر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

manchester fan
13-06-2013, 23:55
بهترین ریسینگ سیمولیشن نسل حاضر اونم با اختلاف خیلی زیاد نسبت به سایرین
خدا کنه تو نسل آینده هم Turn10 همین کیفیت ارائه بده

تا الان از شات ها و تریلرهایی که نمایش دادن گرافیک فوق العاده ای شاهد هستیم
گیم پلی هم که مشخصه ....

halflife g
16-06-2013, 14:55
تصاویری از غرفه مربوط به forza 5 در E3 :

.

Layken
30-06-2013, 13:36
خب بالاخره وقت شد تا کلی پیش نمایش های بازی رو بخونم و مثل این که باز هم با یک ریسینگ قدرتمند روبرو هستیم

فقط یک سوال برای من ایجاد شد که به جواب نرسیدم که ایا بالاخره تو این نسخه تغییرات اب و هوا داریم یا خیر ؟‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون در نسخه 4 گفته بودن به دلیل سخت افزار نشد که قرار بدن و الان اینجا دیگه اصولا باید قرار بدن

Spaniuly
06-07-2013, 11:28
خب بالاخره وقت شد تا کلی پیش نمایش های بازی رو بخونم و مثل این که باز هم با یک ریسینگ قدرتمند روبرو هستیم

فقط یک سوال برای من ایجاد شد که به جواب نرسیدم که ایا بالاخره تو این نسخه تغییرات اب و هوا داریم یا خیر ؟‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون در نسخه 4 گفته بودن به دلیل سخت افزار نشد که قرار بدن و الان اینجا دیگه اصولا باید قرار بدن
توی هورایزن که تغییرات آب و هوا وجود داشت پس اون بهونه دیگه وارد نیست گرچه من به شخصه ترجیح می دم موقع رانندگی توی پیست هوا صاف و آفتابی و پر نور باشه

CRIS Joon CR7
06-07-2013, 11:40
نسخه ی چهارم که از همه نظر عالی بود و حرفی نمیمونه و نسخه ی Horizon هم که از پیست خارج شدیم ، واقعا عالی بود ...
حالا سوال اینه که FMS5 دیگه چی میخواد اضافه کنه که FMS4 نداشت؟:n13:
عاشق صدای جرمی کلارکسونم:n05:
AutoVista نسخه ی چهارم هم خیلی جذاب بود ...
اینم بگم که سبک Horizon رو کمی بیشتر میپسندم و 100 درصد کردن اون خیلی واسم جذاب تره (فکر کنم الان 60 درصد کرده باشمش)
Horizon تو روش رانندگیم تاثیر داشته و هنوز هم نشونه هاییش وجود داره (متاسفانه:n02:)
به امید تایید شدن Horizon 2 :n26:
ممنون بابت تاپیک:n16:

halflife g
06-07-2013, 12:25
توی هورایزن که تغییرات آب و هوا وجود داشت پس اون بهونه دیگه وارد نیست گرچه من به شخصه ترجیح می دم موقع رانندگی توی پیست هوا صاف و آفتابی و پر نور باشه

تاييد شده كه تغييرا آب و هوا و رو ز و شب در بازي وجود نخواهد داشت

علت هم فكر كنم وقت كمشون براي كار با كنسول جديد هست كه با سرعت زيادي كه turn10 در عرضه بازي داره و پشت سر هم بازي عرضه مي كنه ميمونه براي نسخه بعد
(اگه اين نسخه براي x360 عرضه ميشد شايد ميذاشتن اين مواردو چون هوريزن داشت ولي كنسول جديد و البته ٦٠ فريم و رزولوشن ١٠٨٠ شدن با طراحي دوباره بازي و بافتا اين زمانو نميده بهشون)

.

Leon-117
06-07-2013, 13:13
البته هورایزن فقط چرخه شب و روز داشت..........
+

تاييد شده كه تغييرا آب و هوا و رو ز و شب در بازي وجود نخواهد داشت
turn 10 رو خیلی قبول دارم ولی منو یکمی نا امید کرد :|
انتظار داشتم با وجود سخت افزار جدید یه بازی کامل تر نسبت به نسخه قبلی ببینم........

Layken
06-07-2013, 13:53

ارمین جان اب و هوا نبود چرخش شب و روز بود :دی
ولی خب مثل این که این نسخه 5 هم تغیرات اب و هوا نداره اما عیبی نداره نسخه 6 یا اون یکی نسل این مورد رو وارد می کنن من که به کارهای T10 ایمان دارم

soheilnouri
18-07-2013, 10:29
من دنبال فوترسا موتور اسبورت 4 میگرم و اصلا گیر نمیارم و حالا داره 5 میاد...جالبه!

منم با کریس رونالدو موافقم.به نظرم سبک هورایزون((تعادلی از شبیه سازی و ارکد))جذاب تر بود.البته واسه من.در سبک رانندگی هم تاثیر داشت.الان دارم 1000 club رو میرم که به شما هم توصیه میکنم برین...

REZAHOSEYNGANI
18-07-2013, 10:52
لامصب چه چیزیه
من میخوام PS4 بخرم
حیف نمیتونم اینو بازیش کنم!

soheilnouri
28-07-2013, 11:55
جالبه بدونين من فورتسا هورايزون رو تا اخر رفتم و الان هم دارم ١٠٠٠ كلاب رو ميرم ولي تابحال forza 4 motorsport رو نرفته بودم.اقا رفتم ديدم نيمي از عمرم بر فناست.ولي با اينكه بازيو اينترنتي و جديد از يكي از سايت هاي معتبر ايراني كرفتم ولي بازي اكثرا گير ميكنه..اينم بگم بازيو رو هارد نريختم.ممكنه وايه اين باشه؟

REZAHOSEYNGANI
28-07-2013, 13:10
جالبه بدونين من فورتسا هورايزون رو تا اخر رفتم و الان هم دارم ١٠٠٠ كلاب رو ميرم ولي تابحال forza 4 motorsport رو نرفته بودم.اقا رفتم ديدم نيمي از عمرم بر فناست.ولي با اينكه بازيو اينترنتي و جديد از يكي از سايت هاي معتبر ايراني كرفتم ولي بازي اكثرا گير ميكنه..اينم بگم بازيو رو هارد نريختم.ممكنه وايه اين باشه؟

کنسولتون J TAG هست؟؟
FORZA 4 شاید LT2 باشه
تازه 2 DVD هست و حتما باید نصب بشه
خوب شد بازیش کردی چون نصف عمرت در فنا بود:n02:

soheilnouri
29-07-2013, 22:06
کنسولتون J TAG هست؟؟
FORZA 4 شاید LT2 باشه
تازه 2 DVD هست و حتما باید نصب بشه
خوب شد بازیش کردی چون نصف عمرت در فنا بود:n02:

مثل اينكه بايد برنر باشه تا كار كنه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

REZAHOSEYNGANI
29-07-2013, 22:17
مثل اينكه بايد برنر باشه تا كار كنه

Sent from my iPad using Tapatalk HD
نه فکر نکنم
من اجراش کردم برنر هم نبود
اما شاید واسه شما برنر باید باشه
چون من Ghost recon رو که خریدم برنر نبود گیر میکرد

™...
03-08-2013, 15:35
بهترین ریسینگ سیمولیشن نسل حاضر اونم با اختلاف خیلی زیاد نسبت به سایرین
خدا کنه تو نسل آینده هم Turn10 همین کیفیت ارائه بده

:n04:
عجب حرفی بود :n01:
یعنی از GT بهتره ؟! :n10:

amin 2010
04-08-2013, 02:21
@^
تو اين نسل صددرصد

Spaniuly
07-08-2013, 12:18
:n04:
عجب حرفی بود :n01:
یعنی از GT بهتره ؟! :n10:
با احترام به طرفداران کنسول PS ...ولی محمود جان یه جوری می گی یعنی از GT هم بهتره که انگار توی چند نسخه اخیر GT تونسته فورزا رو شکست بده! یه سرچی بزنی می بینی الان چندین سال هست که فورزا سرور ریسینگ هست و GT توی چند نسخه اخیرش به قدری بد عمل کرد که حتی سری NFS هم بیستر توی چشم بود تا GT گرچه این طور که بوش میاد GT6 خیلی سر و صدا کرده و به نظر میاد تصویر قبلی خودش رو می خواد پاک کنه از اذهان. و البته امیدوارم این طور بشه چون احتمال داره PS4 بخرم نه X1

soheilnouri
07-08-2013, 12:33
فورتسا 4 موتوراسپورت سیر داستانی نداره...فقط باید پشت سر هم کاپ بریم و برنده بشیم.ولی اشکالی در دوربین داخل کابین هست.احساس میکنی فاصله بین فرمون و پنجره خیلی کمه.مثل فورتسا هورایزون نیست.

halflife g
17-08-2013, 18:19

علاوه بر نسخه معمولي از بازي كه 60 دلار هست نسخه هاي day one edition و limited edition براي بازي در نظر گرفته شدن كه به ترتيب 60 و 80 دلار قيمت دارند
عكس بالا هم مربوط به همين دو اديشن هستند.

.

Layken
23-10-2013, 22:43
چند تصویر جدید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mostafa NBA
24-10-2013, 01:12
قدیما یادمه وقتی تاپیک جدید مخوصا درمورد بازی های انحصاری زده میشد کلی ذوق زده میشدم ولی الان نه تنها ذوق نمیکنم بلکه نا امید میشم.

ایکس باکس وان بیاد توی بازار ایران، قیمت کاذبش بیوفته، تا کی هـک بشه؟؟؟؟؟؟؟ اگه هـک نشه مگه میشه با این دلار بازی اصل خرید؟؟؟؟

ناراحتم...

CRIS Joon CR7
24-10-2013, 10:19
قدیما یادمه وقتی تاپیک جدید مخوصا درمورد بازی های انحصاری زده میشد کلی ذوق زده میشدم ولی الان نه تنها ذوق نمیکنم بلکه نا امید میشم.

ایکس باکس وان بیاد توی بازار ایران، قیمت کاذبش بیوفته، تا کی هـک بشه؟؟؟؟؟؟؟ اگه هـک نشه مگه میشه با این دلار بازی اصل خرید؟؟؟؟

ناراحتم...
مطمئن باشید هـــک میشه و شما فن مایکروسافت باقی خواهید ماند.

اگه هـک نشه مگه میشه با این دلار بازی اصل خرید؟؟؟؟
نه اصلا نمیشه:n09:

Mostafa NBA
24-10-2013, 13:45
مطمئن باشید هـــک میشه و شما فن مایکروسافت باقی خواهید ماند.

نه اصلا نمیشه:n09:

همچین میگی مطمئن باشید هـک میشه انگار با c4eva پسر خاله ای :n02:

من خودم به شخصه ps3 میپسندم اما شرایط ایران جوریه که مجبور شدیم به مایکروسافت رو بیاریم.

mjorh
11-11-2013, 10:19
McLaren Trailer

106MB

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] da__=1384166840_8dbf28a7ef2721a2099f6867006d7df4)

Layken
14-11-2013, 23:47
چند تصویر جدید: تنها عنوانی که بین عناوین لانچ نسل جدید بهش امید میره همینه)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+

mjorh
20-11-2013, 17:56
CVG – 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
OXM – 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gamespot – 9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Joystiq -4/5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Polygon – 9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Eurogamer – 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
GamesRadar 4/5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Destructiod – 9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
VideoGamer – 9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
IGN – 8.8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
AusGamers – 8.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Everyeye.it – 8.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Multiplayer.it – 8.8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Xbox360Achievements – 80/100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+

CRIS Joon CR7
20-11-2013, 18:15
متای بازی از 22 نقد روی 83 میباشد ...
با توجه به لانچ بودن بازی و کم کردن تعدادی از خودروها و پیست ها ، نمرات راضی کنند هستش ...
نورپردازی پیست ها یکی از معدود مواردی هستش که به بازی ایراد گرفته شده ...
در کل این بازی نمیتونه من رو ترغیب کنه واسه خرید X1 (ببینیم در ادامه چی میشه) گرچه در نسل هفتم خیلی ازش لذت بردم ...:n12:

poria-m
20-11-2013, 20:14
این بازی واسه xbox 360 میاد؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Masoud King
20-11-2013, 22:55
eurogamer.de نمره کامل 10/10 داده.

EDGE 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Forza 5 is a launch game with all the spectacle and disappointment we’ve come to expect from launch games. While the handling is still magic and the content on offer is substantial in a way, Forza 5 is best seen as a foundation for what Forza 6 will be in a couple of years.

+

این بازی واسه xbox 360 میاد؟
نه نمیاد
+
کلا برای یک عنوان لانچ نمره های 9 از گیم اسپات و 8.8 از IGN و 8.75 از گیم اینفورمر خیلی خوبه..

soheilnouri
19-12-2013, 14:06
کسی بازی کرده...؟:نظری نداره؟

Spaniuly
20-12-2013, 01:49
ایکس باکس وانم کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n15:

konami-pes
21-12-2013, 16:42
من کنسولم باندل Forza5 هست 35 گیگه هنوز دانلودش نکردم ... دانلود کنم میام نظرمو میگم... خیلی حجمش زیاده لامصب :n29:

alipsp
21-12-2013, 21:02
من کنسولم باندل Forza5 هست 35 گیگه هنوز دانلودش نکردم ... دانلود کنم میام نظرمو میگم... خیلی حجمش زیاده لامصب :n29:

الان یعنی چی؟!:n13:
شما یه بلو ری میزاری تو کنسول تازه باید 35 گیگ دانلود کنی؟!!! یا نه؟چه جوریه؟

konami-pes
22-12-2013, 10:13
الان یعنی چی؟!:n13:
شما یه بلو ری میزاری تو کنسول تازه باید 35 گیگ دانلود کنی؟!!! یا نه؟چه جوریه؟

نه من چون کنسولم باندل فورتزا هستش همراه همه باندل ها بازی رو به صورت دیجیتالی یعنی دانلودی دادن و به صورت دیسک نیست.به همین علت یه کد داخل بسته کنسول هست و میری تو بخش Store واردش میکنی و میتونی کل بازی رو دانلود کنی تو هارد کنسول:n06:

soheilnouri
05-01-2014, 20:12
35 'گیگ حجم از کجا میاری؟

pharm
06-01-2014, 00:07
شبانه :ی
دانلودش قابلیت رسیوم داره؟

soheilnouri
12-01-2014, 21:31
کسی هنوز بازی نکرده اینو رییسان؟:n07:

konami-pes
14-01-2014, 16:33
35 'گیگ حجم از کجا میاری؟

میخرم خب :n02:

konami-pes
14-01-2014, 16:33
شبانه :ی
دانلودش قابلیت رسیوم داره؟

آره قابلیت رزیوم داره . بازیش واقعا عالیه :n01:

soheilnouri
24-05-2014, 20:25
عجب بازی لامصب...وای خدا....واقعا خوشحالم که وان خریدم تا فورتسا رو بازی کنم:n19::n19:

soheilnouri
26-05-2014, 10:13
بزودی اینجا رو رونق میارم...