PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی جام کنفدراسیون ها - Confederations Cup 2013

eman619rv
13-06-2013, 15:19
**** لیگ فوتبال فانتزی جام کنفدراسیون ها 2013 انجمن های P30WORLD ****

سلام به همه دوستان گل:n16:

با نزدیک شدن به رقابت های جام کنفدارسیون ها 2013 ، فوتبال فانتزی سایت ورزش 3 رقابت های جدیدی رو را اندازی کرده.

در انجمن p30world هم تا به اینجا شاهد فانتزی های خوبی بودیم و ماشالا دیگه همه جز منیجر های تاپ و حرفه ای حساب میشند.:n02:

سایت ثبت نام:
teamfantasy.varzesh3.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فوتبال فانتزی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای دوستانی که تجربه حضور در فانتزی ها رو نداشتن توصیه میکنم که حتما قوانین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو حتما مطالعه کنند.

امیدوارم استقبال خوبی از این دوره از مسابقات بشه و لیگ فانتزی P30WORLD پر هیجان تر از همیشه برگذار کنیم..:n16:

hojjatinho
14-06-2013, 03:50
مرسی از ایمان عزیز ...

بزرگترین حسن فوتبال فانتزی به نظرم اینه که لذت دنبال کردن رقابت ها رو بیشتر می کنه و البته صمیمیت رو بین بچه ها اینجا زیاد تر می کنه .

و اینکه فوتبال فانتزی های قبلی در همشون شرکت کردم که به جز یورو همه رو وسط های کار رها کردم و به نوعی یادم رفت :دی
به نظرم کوتاه بودن مسابقات تورنومنتی بهتر از لیگ هست برای فوتبال فانتزی ..

اسم تیم من tarostars هست و با جمعی از یاران جوان و با تجربه می ریم به جنگ غولای جام کنفدراسیون ها ... : دی

پ ن : قیمت های بازیکنان عجیب تخیلی حساب شدند بعضا : دی ... کاوانی اینقدر ارزون ؟
ضمن اینکه می تونید از کشور دوست و برادر هایتی هم بازیکن انتخاب کنید.شدید ارزون قیمت هستند :دی

eman619rv
14-06-2013, 09:11
اره قیمت ها به شدت عجیبه و سخته یه تیم خوب رو انتخاب کردن به دلیل اینکه مرجع فانتزی معتبری جام کنفدارسیون ها نداره قیمت ها رو خودشون تعیین کردن:n02:

عزیزانی که تیم تشکیل میدن لینک پروفایل و اسم تیمشون رو هم یا توی پ.خ یا همین جا اعلام کنن تا برای ادد کردن تیمشون اینجا قرار بدیم...

دوستان شرکت کننده در این لیگ فانتزی که به مرور زمان آپدیت میشه:

ردیف
User:P30World
User:Football Fantasy

1

eman619rv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ShirazRed_FC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2

hojjatinho ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
tarostar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3
M . Sayid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Orlan2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4
M E S S I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Red-Rage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5
Mohammad Yek110 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Spain-P30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6

aluminum ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
se7en77 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7
Alireza.M67 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LeheLeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8
MORINIO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BigBear1990 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9

AMIRITO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amirito ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

10

atmosphere ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

brains ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

11

moraddad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gagools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

12

Kianoosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
P30world_FC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

13
shakerifar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ThreeLions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

14

moh3en_sh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PerspolisStars8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

15

CATALONIA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DireWolf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

16

vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

blues2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

17

وین رونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

redrain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

18

jomok5800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p30jamFC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

19

City 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Team 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

20

Alex Fera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Satorkhordegan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M . Sayid
14-06-2013, 09:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (تیم من)

تیم Orlan2

M E S S I
14-06-2013, 09:46
قیمتا رو خیلی مسخره و افتضاح گذاشتن و خیلی مشکله یه تیم خوب ببندیم با این وضعیت مالی یه تیم نیم بند درست کنیم خیلی خوبه !:n02:
اسم تیمم Red Rage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که به معنی خشم سرخ که لقب اسپانیا هستش و ان شاالله تو این تورنمنتم خشم و قدرتمونو به حریفا نشون بدیم و به خاک و خون بکشیمشون و سربلند بیرون بیایم...:n02::n19:
به امید فتح جام قهرمانی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Yek110
14-06-2013, 10:10
سلام دوستان
مام با تیم Spain-P30 عضو شدیم ولی کلا 2 تا اسپانیای داره تیم :دی
هم قیمتا تخیلی هستن هم محدودیتها زیاد
الان من تیمو کامل انتخاب کردم بازیکناشو ، چیکار باید بکنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aluminum
14-06-2013, 10:58
منم دیروز تیم رو چیدم.انقدر قیمتها عجیب غریبه که برای چیدن یک تیم خوب اعصاب ادم میریزه به هم.فعلا یک تیمی چیدیم تا مرحله بعد تغییرات رو اعمال کنم
تیم من se7en77 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست

Alireza.M67
14-06-2013, 10:59
منم یه تیم تشکیل دادم، البته خیلی سخت تر و غیر کارشناسی تر از فانتزلی لیگ برتر انگلیس بود ولی خب انتظاری هم نمیره :
خودم که : Alireza.M67
اسم تیمم : LeheLeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MORINIO
14-06-2013, 11:27
منم با این قیمتای عجیب فقط سعی کردم یه تیم 11 نفره نسبتآ خوب ببندم . ذخیره ها که کلآ تعطیلن :n08:

اسم تیمم : BigBear1990

Alireza.M67
14-06-2013, 11:43
ایمان جان اگه میشه این تیم رو هم اضافه کن :
Amirito ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تیم داداشمه ...

eman619rv
14-06-2013, 12:10
همون طور که حدس میزدم همه دوستان از قیمت های عیر کارشناسی :n02: گلایه دارند. دفاع ها رو مخصوصا اشتباه تر از همه قیمت گذاری کردن! به طوری که مدافعان ایتالیا رو که فکر کنم اکثرا همه دورشون خط بکشند! کیه لینی بیچاره باید هر بازی فکر کنم هت تریک کنه تا صاحبانش راضی بشند:n19:

من که به شخصه از تیم های بزرگ کمتر بازیکن برداشتم بجاش 3 تا بازیکن از تاهیتی برداشتم:n29:

حجت جان این تیم شرکت کننده بنده خدا تاهیتی(TAHITI) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست نه هائیتی(HAITI) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :دی تاهیتی توی حوزه اقیانوسیه ست و به عنوان تیم قهرمان اون قاره میاد. ولی هاییتی توی حوزه کارائیب هست. گفتم اخه اخیرا هائیتی یه بازی با ایتالیا داشته ، برای همین شاید دوستان اون بازی رو بزنن به حساب تاهیتی.:n02:

فصل مشترک دوتاشون فقط ساحل های زیباشون برای تعطیلات هست ، که قراره با مسئولین انجمن هماهنگ شه به عنوان جایزه قهرمانی یه بلیط رفت و برگشت و یا بدون برگشت به یکی از این دو به تیم قهرمان اهدا بشه:دی:n19:

تاهیتی

هایتی:دی
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AMIRITO
14-06-2013, 12:46
دوستان منم یک یوزرم برا خودم :n02:
حالا چون فعالیتم کمه دلیل نمیشه اسمم تو یوزرا نباشه که :n02:

Reza31001
14-06-2013, 17:43
الان من تیمو کامل انتخاب کردم بازیکناشو ، چیکار باید بکنم؟

باید آخرین تمرینات و جلسه های آنالیز رو بذاری برای بچه ها که با تمام قدرت برن تو زمین:n02:

هیچی دیگه تا شروع مسابقات صبر میکنی تا ببینی تیمت تو واقعیت چی کار میکنه

آقا اینا ترسیدن ایمیل فعال سازی برای من نمیفرستن فهمیدن بیام جامها رو درو میکنم همونه:n02:

moraddad
14-06-2013, 19:38
آقا منم بازی ...:n02:

اسم تیمم Gagools

Kianoosh
14-06-2013, 20:00
تیم من رو هم ثبت کنید ایمان دارم تو لیگ میمونه :n02: ... P30world_FC / تو این وضعیت بد اقتصادی و قیمتهای کاذب تیم رو از تاهیتی و ژاپن میبندم مردمان سختکوش و کم توقعی هستن!:n09:

shakerifar
15-06-2013, 06:48
منم هستم :n16:
اینم تیممThreeLions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moh3en_sh
15-06-2013, 09:54
آقا ماهم اومدیم:

PerspolisStars8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همونطور که دوستان گفتن قیمتا خیلی رو اعصابه

hojjatinho
15-06-2013, 15:28
حجت جان این تیم شرکت کننده بنده خدا
تاهیتی(TAHITI) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هست نه
هائیتی(HAITI) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):دی
تاهیتی توی حوزه اقیانوسیه ست و به عنوان تیم قهرمان اون قاره میاد. ولی هاییتی توی حوزه کارائیب هست. گفتم اخه اخیرا هائیتی یه بازی با ایتالیا داشته ، برای همین شاید دوستان اون بازی رو بزنن به حساب تاهیتی.

:n02:اوه ... پس روم سیاه :دی
اره دقیقا با اینکه می دونستم نماینده اقیانوسیه است ولی با همون هائیتی که با ایتالیا بازی داشت اشتباه گرفتم !

//
سایت فیفا که فانتزی نگذاشته ولی یه مسابقه جالب برای هر بازی برگزار می کنه و جایزه اش هم توپ مسابقاته :n19::دی

برای اینکار ابتدا باید در باشگاه فیفا در سایت فیفا عضو باشید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد در قسمت جام کنفدراسیونها می روید و به ادرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در مسابقه که برای هر بازی هست شرکت می کنید . مسابقه به این شکله که چند سوال 3 گزینه ای مطرح می شه و شما باید به اونها جواب بدید . اگر شانس خوبی داشته باشید می تونید برنده یک توپ مسابقات بشید . جدای از جایزه نفیسش :دی برای یاداوری امار و اطلاعات جام کنفدراسیون ها خیلی خوبه .

جواب سوال امروز هم
به ترتیب : رونالدو - 1992 - برزیل در سه مسابقه ای که با ژاپن در این جام داشته این تیم رو شکست داده ! ، میشه

CATALONIA
15-06-2013, 15:41
من هم به خاطر تکلیفی که بر دوشم بود وارد شدم :31:
اونم در آخرین ساعات ثبت نام .. برای تاثیر گذاری بیشتر :31:

ولی جدا من از دیروز داشتم تلاش میکردم که به خاطر سرعت فوق العاده بالای اینترنت در این روز ها ! متاسفانه موفق نشدم ثبت نام کنم تا الان ..
برای همین از همین تریبون اعلام میکنم تمام فعالیت های پشت پرده ی بعضی ها ! :31: ناکام موند ..

اینم از تیم ما ..

DireWolf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hojjatinho
15-06-2013, 16:28
دوستان عکس تیمهاتون رو بگذارید و دستاتون رو رو کنید ببینیم چه کردید :دی

این هم جوانان به دنبال نام و نشان تیم TaroStars : دی :

Reza31001
15-06-2013, 16:45
سر فانتزی لیگ خودمون تا فهمیدم اگه کاربر پولی بشی مزایا داره قیدش رو زدم این دفعه هم برای همون قیمتا رو این طوری چیندن
ولی نمیدونن ما با همین بضاعت پایین قهرمانیم:n02:

ترکیب brains (برگرفته از plants vs zombies :n02:) هم رسید
البته ممکنه بازم تغییر کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kianoosh
15-06-2013, 17:16
دوستان عکس تیمهاتون رو بگذارید و دستاتون رو رو کنید ببینیم چه کردید :دی

این هم جوانان به دنبال نام و نشان تیم TaroStars : دی :

ما چیزی برای پنهان کردن نداریم :دی اصلا نمیدونم آخرین وضعیت تیمها چیه ترکیب احتمالی و ... تیم آخر نشه خیلیه:n09:

vahidgame
15-06-2013, 18:55
من اتفاقی این تاپیک رو دیدم
اول تشکر می کنم از دوست عزیزی که این تاپیک رو زد
حتی برای لیگ دسته دو کشورهای مختلف هم تاپیک فوتبال فانتزی زده بشه من استقبال می کنم :دی
دیگه چه برسه به همچین مسابقات جذابی...

بعد از مذاکراتی که با بازیکنای مختلف داشتم تیمم به این صورت شد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته این برای راند اوله و با توجه به بازی هایی که بود همچین ترکیبی رو چیدم
مثلا تیمی مثل تاهیتی با این رتبه ای که توی رده بندی فیفا داره یه جورایی می تونه زنگ تفریح سه تیم دیگه اون گروه بشه!

ولی از همون اول مشخصه که دست های پشت پرده کار خودشو می کنه :دی
من نمی دونم چرا پست های بعضی بازیکنا درست انتخاب نشدن مثلا اسکار و ماتا هافبکن نه مهاجم!
همین بزرگترین ضربه رو به تیم من می زنه و می تونه مانع قهرمانی این تیم جوون و باانگیزه بشه :دی
اسم تیمم هم همون blues2012 هست که توی فوتبال فانتزی لیگ برتر بودش. اگه هم می بینید از یه تیم باشگاهی بازیکنای بیشتری انتخاب شدن این به صورت اتفاقی بوده و توی تیمم اتحاد حرف اول رو می زنه و وابستگی رنگی اصلا وجود نداره :دی

وین رونی
15-06-2013, 19:09
تیم من
redrain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ها گرخیدید؟؟!

M E S S I
15-06-2013, 20:14
:n02::n09:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Red-Rage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moh3en_sh
15-06-2013, 20:35

eman619rv
15-06-2013, 20:59
خیلی خب تا حالا که دوستان تیم ها رو رونمایی کردن فعلا رقیب جدی نمیبینیم :دی

البته راند اول بیشتر برای شناخت جو مسابقات و ترکیب اولیه تیم هاست ...

اینم از تیم من . با توجه به اهمیت ویژه به فوتبال در کشورهایی که فوتبال کمتر توسعه پیدا کرده ، تصمیم گرفتیم که 6 بازیکن تیم رو از دو کشور تاهیتی و نینجریه برداریم :دی

کلا سایت رو غافل گیر کردم موقعی که هنوز بازیکنان تیم ها تصویر نداشتن من بازیکنامو انتخاب کردم :) دیگه خود مسئولین کلافه شدن فکر کنم:دی
تقریبا ترکیب متفاوتی چیدم ولی تا حالا بیشترین مشترک ها رو با محسن جان ، در پست بالایی داشتم عجیب بود که ترکیب هافبک هامون دقیق یکی هست:دی

Mohammad Yek110
15-06-2013, 21:29
خیلی خب تا حالا که دوستان تیم ها رو رونمایی کردن فعلا رقیب جدی نمیبینیم :دی

البته راند اول بیشتر برای شناخت جو مسابقات و ترکیب اولیه تیم هاست ...

اینم از تیم من . با توجه به اهمیت ویژه به فوتبال در کشورهایی که فوتبال کمتر توسعه پیدا کرده ، تصمیم گرفتیم که 6 بازیکن تیم رو از دو کشور تاهیتی و نینجریه برداریم :دی

کلا سایت رو غافل گیر کردم موقعی که هنوز بازیکنان تیم ها تصویر نداشتن من بازیکنامو انتخاب کردم :) دیگه خود مسئولین کلافه شدن فکر کنم:دی
تقریبا ترکیب متفاوتی چیدم ولی تا حالا بیشترین مشترک ها رو با محسن جان ، در پست بالایی داشتم عجیب بود که ترکیب هافبک هامون دقیق یکی هست:دی

آقا شما چجوری سیستم رو 3-4-3 کردین؟
من هرچی کلیک میکنم اتفاقی نمیافته
حل شد :دی

CATALONIA
15-06-2013, 21:45
DireWolf

این ابی میکل و جان اوگو انگار دو روح اند در یک بدن :31: عکس جفتشون ابی میکل ..

Mohammad Yek110
15-06-2013, 21:58
من با توجه به قیمتهای بسیار بالا و تراکم زیاد توی خط وسط :دی واقعا هافبک هارو خوب نچیدم الانم پشیمونم ، دفاعا هم تیاگو سیلوا و آلبا رو رد کردم به خاطر پیکه و کیه لینی
ولی خط حمله خوبه :27: اینیستا و هوندا رو خیلی بهشون امید دارم :دی

vahidgame
15-06-2013, 22:39
من در این دقایق آخر نقل و انتقالات نامحدود کلا متحول شدم و به خاطر حمایت از مردم فقیر و مظلوم تاهیتی و نیجریه کلا دست به تغییراتی اساسی توی ترکیب تیمم زدم :دی
روی یه سری بازیکنا نمیشه ریسک کرد به خصوص اسپانیا و به خاطر همین من ماتا و کازورلا رو حذف کردم چون با توجه به ذهنیت قبلیم توی هافبک های اسپانیا ژاوی ، اینیستا ، بوسکتس ، آلونسو و سیلوا فیکسن و حالا هم که آلونسو مصدومه هم باز احتمالا یه هافبک وسط مثل مارتینز یا فابرگاس جایگزین اون میشه و احتمالش کمه به بازیکنای بزرگی مثل ماتا و کازورلا زیاد بها داده بشه و حداقلش فکر کنم جفتشون فیکس نباشن!
از طرفی نیجریه این بازیش توی این راند شاید آسون باشه و به خاطر همین میشه حداقل دو تا بازیکن از اون رو توی ترکیب گذاشت.
بازی های دیگه هم زیاد قابل پیش بینی نیستن مثلا ایتالیا و مکزیک یا برزیل و ژاپن رو نمیشه گفت حتما تیمی می تونه راحت و پرگل برنده بشه و دیگه فکر کنم اون زمان ها گذشت!
به خاطر همین من سعی کردم زیاد ریسک نکنم و توی بازی های اول فعلا بیشتر به آنالیزورها بها بدم :دی
نقل و انتقال هم خودش یه امتیازه و به خاطر اون میشه هر راند ترکیب های کاملا متفاوتی گذاشت:

راند

نقل و انتقال

گروهی 1

نامحدود

گروهی 2

4

گروهی 3
4

نیمه نهایی
6

فینال
7

Kianoosh
15-06-2013, 23:52
من ترکیب دوستان رو که دیدم و آخرین اخبار تیمها رو که خوندم متوجه شدم چقدر تیم رو بد بستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خلاصه این دوره اگه نتیجه نگرفتیم هیچ ایرادی نداره از فردا :n02: با برنامه ریزی بلندمدت و دعای خیر مردم دوره بعدی ایشالا جبران میکنیم و قهرمان میشیم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Yek110
16-06-2013, 12:16
آقا من تاحالا فوتبال فانتزی نبودم :دی
الان قضیه چی میشه یه بازی انجام شد؟:دی
یه سوال ، ناواس فیکسه تو اسپانیا؟:دی

eman619rv
16-06-2013, 13:13
آقا من تاحالا فوتبال فانتزی نبودم :دی
الان قضیه چی میشه یه بازی انجام شد؟:دی
یه سوال ، ناواس فیکسه تو اسپانیا؟:دی

ناواس اگه تو این جام یه 10 دقیقه هم بهش بازی رسید باید بره خدا رو شکر کنه :دی

باید بازیکنانی رو برای تیم تو انتخاب کنین که بیشترین امتیاز رو بیاره ، امتیاز دهی به هر بازیکن هم نسبت به جدول زیر هست...

قانون امتیاز دهی

دروازه بان
مدافع
میانی
مهاجم

بیش از 61 دقیقه حضور در بازی
3
3
3
3

31-60 دقیقه حضور در بازی
2
2
2
2

1-30 دقیقه حضور در بازی
1
1
1
1

مـهار ضربه پنالتی

4
-
-
-

بسته ماندن دروازه (Clean Sheet)[بیش از 30 دقیقه]
5
3
1
-

زدن گل
8
6
5
4

پاس گل
2
2
2
2

بدست آوردن پنالتی
2
2
2
2

از دست دادن پنالتی
-2
-2
-2
-2

مسبب پنالتی
-1
-1
-1
-1

به ازای هر دو گل دریافتی
-1
-1
-
-

گل به خودی
-2
-2
-2
-2

کارت زرد
-1
-1
-1
-1

کارت قرمز (شامل امتیاز کارت زرد)
-3
-3
-3
-3

مثلا دیشب نیمار 3امتیاز به دلیل خضور بییش از 61 دقیقه اورده و 4 امتیاز هم به دلیل گل زدن که مجموع میشه 7 امتیاز . خولیو سزار هم 3امتیاز به دلیل خضور بییش از 61 دقیقه اورده و 5 امتیاز به دلیل کلین شیت که مجموع میشه 8 امتیاز.

حالا اگه کاپیتان تیم هم باشند امتیازشون 2برابر محسوب میشه.:n06:

Mohammad Yek110
16-06-2013, 13:50
هیچ هافبکی با قیمت 4 نیست :18:
ترکیبو عوض کردم ، دفاع خیلی خوب در نیومد ولی خط حمله و میانی خیلی خوب شد

واقعا نمیشه با این بودجه یه تیم 3-3-4 یا 3-4-3 بست .... هافبکای به درد بخور واقعا گرونن ..... یاسوهیتو اندو 9.4 :18:

توی بخش امتیازات من بازیکنای قبلیو نوشته ، چرا اینجوری پس؟

M o h a m m @ d
16-06-2013, 15:15
منم بازی :n05:
اسم تیم p30jamFC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

City 17
16-06-2013, 18:34
Team 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+
سخت ترین قسمت عضویت واسه من اون قسمت "طرفدار تیم" بود، جالبه که به اجبار باید از بین تیم های جام کنفدراسیون ها یکی رو واسه طرفداری انتخاب می کردیم.
انشالله توی جام جهانی از خجالتشون در میایم:n24:

Alex Fera
16-06-2013, 19:59
منم یه چند روزی میشد که تیمم داشت تمرین میکرد برای این مسابقات:n02:
دیشب هم که یه بازی انجام شد،فعلا از این بازی 24 امتیاز دشت کردیم،خیلی شانس بیاریم 40-45 تا میفته واسم این راند............

اها،راستی اسم تیمم هم همون Satorkhordegan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش که تو همه فانتزیها بوده:n02:

رامینم
16-06-2013, 20:53
دوستان اعتبارم تموم شده چیکار کنم
؟؟

Reza31001
17-06-2013, 08:55
لیگ خصوصی نمیشه راه انداخت؟

M o h a m m @ d
17-06-2013, 11:43
چرا وقتی رو امتیازات من میزنم امتیازاتم نشون نمیده میزنه (( تیم مورد نظر در این لیگ امتیازی کسب نکرده است.)):n13:

M E S S I
17-06-2013, 23:20
دوستان اعتبارم تموم شده چیکار کنم
؟؟

باید بازیکناتو بفروشی ویا اینکه کاربر طلایی بشی تا اعتبار کسب کنی

چرا وقتی رو امتیازات من میزنم امتیازاتم نشون نمیده میزنه (( تیم مورد نظر در این لیگ امتیازی کسب نکرده است.)):n13:

برای اینکه زیرا...:n02:
شما تیمتونو دیر تشکیل دادین و دور گروهی اول رو از دست دادین و امتیازات شما از گروهی 2 حساب میشه!

...
با این وضعی که تا الان برام پیش اومده باید یه تجدید نظر خوبی روی تیمم توی مراحل بعد داشته باشم تا بریم برای قهرمانی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
18-06-2013, 11:00
چرا این رده بندیش هیچ جوره مثه آدمیزاد در نمیاد بر اساس امتیاز ؟ :n02:

ویرایش : خب الان 4 تا فحش دادم بهش کارمو راه انداخت :n09:

Alex Fera
18-06-2013, 23:37
نفرات اول تا سوم این راند تا اونجایی که من میدونم :

نفر اول:
moraddad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 54

نفر دوم :
Alex Fera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 50

نفر سوم:
City 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 49

:n02:

Reza31001
19-06-2013, 08:59
آخه این چه وضعشه؟:n02:
تیم من رو بازی نیجریه حساب کرده بود مهاجم شماره 9 شون رو گذاشته بودم تو تیم بلکه چندتا گل بزنه طرف اصلا بازی نکرده:n19:
کلین شیت دروازه و دفاع هم که پرید
یه بازیکن از تاهیتی داشتم که گل زده اونم تو ذخیره هام بود:n04:

این دفعه که جواب نداد ولی برای راند جدید باید برم رو حریف دیگه تاهیتی سرمایه گذاری کنم:n02:

eman619rv
19-06-2013, 12:43
جدول لیگ فوتبال فانتزی ، راند 1

دوستان لطف کنند هر 20 تیمی که توی جدول صفحه اول تاپیک قرار گرفته رو ادد کنن.:دی بعد میگن یه سری تیم ها تو جدول نیست کار دست های پش پرده ست.:دی

روی اسم هر تیم که کلیک کنین به پروفایل شخص میرین و اونجا ادد رو میزنین ، بعد توی قسمت لیست من این جدول بالایی رو کامل خواهید داشت...

یه سری از دوستان هم چراغ خاموش شرکت کردند تو این فانتزی ولی اینجا اعلام نکردن حواسمون بهشون هستاااا:n02:

Amir M.ohAma.D
19-06-2013, 13:50
دوستان منم تیمم همون kubrickc2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش:n02:

متاسفانه وزارت ورزش بودجه خوبی ندادو منم نتونستم تیم خوبی ببندم :دی خواستم استعفا بدم :دی ولی لو رفتم :دی
قیمت بازیکنا یا خیلی بالاست یا اونایی که به بودجه ما میخورن بازی نمیکنند :دی
این راند امیدم به اقام بوفون بود که اونم گل خورد:n28:باید رحمتیو با خودم میاوردم :n02:
تاهیتی این بازیش با اسپانیاست متاسفانه.....اسپانیا بازیکناش گرونن بودجم نمیرسه بخرم:n02:شماره حساب میدم پول بریزید:n02:
حالا اشکال نداره منم میام میشم تاهیتی پی سی ورلد :n02:

پ.ن
دوستان یه هافبک اسپانیایی که مطمئنید بازی میکنه و قیمتش اندازه کارزولا باشرو پ.خ کنید بهم:n02:

پ.ن2
چرا مسی بین مهاجمای اسپانیا نیست؟:n13::sq_2:

Alireza.M67
19-06-2013, 22:14
نمیدونم چرا انگیزه ای برای تیم چیدن توی این فانتزی ندارم ... ؟
قبلا فانتزی های اروپایی رو دیدیم این الآن خیلی روی مخه :n01:

Kianoosh
20-06-2013, 00:39
قطعا تقلب شده!چون من آخر نشدم :دی یه سوال: الان بازی برزیل-مکزیک تموم شده برای بازی ساعت دیگه ایتالیا-ژاپن من کاپیتانم رو عوض کنم یا بازیکن تعویض کنم امتیازاشون ثبت میشه از بین نمیره؟:n13:

moh3en_sh
20-06-2013, 01:06
قطعا تقلب شده!چون من آخر نشدم :دی یه سوال: الان بازی برزیل-مکزیک تموم شده برای بازی ساعت دیگه ایتالیا-ژاپن من کاپیتانم رو عوض کنم یا بازیکن تعویض کنم امتیازاشون ثبت میشه از بین نمیره؟:n13:
نه ثبت نمیشه میره برا راند بعد

hojjatinho
20-06-2013, 15:33
اقا چند تا تیم سقوط می کنن به دست پایین تر؟!:دی

ببینیم امید هست با کمک نماینگان مجلس تعداد تیم سقوط کننده رو کاهش بدم شاید امیدی داشته باشیم :دی

دو دفاع از ایتالیا . امید کلین شیت داشتیم ولی 3 تا خوردیم . نوش جونمون : دی دروازه بانم که موریزاکی از ژاپن ... 4 تا 4تا برام گل می خوره ...

با این وضعیت این راند هم امیدی نیست . باید راند بعدی تغییر تحولی اساسی به تیم بدم :n06:

shakerifar
20-06-2013, 19:31
من راند اول به ژاپن خیلی امیدوار بودم دروازه بان ژاپن رو برداشتم به همراه کاگاوا و هوندا اون راند سه تا از برزیل خوردن
گفتیم یه تغییر درست حسابی بدیم واسه راند 2 کل ژاپنیا رو حذف کردیم به جاش بوفونو اوردیم که قربونش برم سه تا خورد:n02:
کاگاوا و هوندا هم هر دو گل زدن:n03:
در نتیجه این دوره فقط برای بقا تو لیگ می جنگیم:n28:
الان تنها امیدم به فابرگاسه امشب هتریک کنه

vahidgame
20-06-2013, 22:07
من تصمیم گرفتم که دیگه از راند بعدی بازیکنای اسپانیا رو تحریم کنم :دی
جالبه اسپانیا توی این بازی کلا ترکیبش رو تغییر داده و جالبتر اینه که بازیکنایی از اسپانیا که توی راند اول گذاشتم توی راند دوم بازی می کنن و برعکس بازیکنایی که توی راند دوم گذاشتم توی راند اول توی ترکیب اصلی بودن!
یعنی قشنگ میشه دست های پشت پرده یعنی میشل پلاتینی رو در این فوتبال فانتزی حس کرد :دی از قدیم هم گفتن که هر جا میشل پلاتینی بیاد دیگه اون جا درست بشو نیست :دی
کلا برای تیم هایی که بازیکن بزرگ زیاد دارن توی فوتبال فانتزی باید یه جورایی شانسی عمل کرد.
الان احساس می کنم اسپانیا کلا دو تیم مختلف داره که هر جفتشون هم تقریبا در یه سطحن. مثلا نسبت به بازی قبلی اسپانیا ، ماتا به جای پدرو بازی می کنه و سیلوا به جای فابرگاس و به نظر من این دو بازیکن جایگزین حتی بهتر هم هستن!
جالبه من کاپیتانم رو سولدادو انتخاب کردم که جای اون تورس بازی می کنه و احتمالا امشب تورس به جای سولدادو هتریک می کنه و تیم من هم هیچ بهره ای نمی بره :دی

nw_nk
20-06-2013, 23:57
اسپانیا دو تیم در یک سطح نداره
حریف تاهیتی هست و دل بوسکه 10 ذخیره + راموس رو نسبت به بازی اروگوئه قرار داده
همین ترکیب دوم هم با وجود موقعیت هایی که تورس و سیلوا دارن از دست میدن تا دقیقه 70 هشت گل زده و تورس و ویا هت تریک کردن

hojjatinho
21-06-2013, 00:23
اگر کسی از دوستان زوج ویا و تورس رو از اسپانیا برای این راند برداشته خودش رو هر چه سریع تر معرفی کنه:دی

اگر سیلوا رو هم پشت سرشون قرار داده باشی و یکی شون رو کاپیتان هم کرده باشی از همین الان قهرمان فانتزی شدی رفت :دی

حالا اگر از شانس منه خط حمله سوارز و کاوانی رو مقابل تاهیتی استراحت می دن : دی

Alex Fera
21-06-2013, 01:59
جالبه من کاپیتانم رو سولدادو انتخاب کردم که جای اون تورس بازی می کنه و احتمالا امشب تورس به جای سولدادو هتریک می کنه و تیم من هم هیچ بهره ای نمی بره :دی

اگه بجاش تورس رو انتخاب میکردی الان یه 40 امتیازی تو کاست بود...............
من کلا چون همه جا جوانمردانه بازی میکنم تو این فانتزی سعی میکنم از حریف تاهیتی سوءاستفاده نکنم......................

+
منم عین حجت برای خط حمله،فعلا زوج کاوانی - سوآرز رو دارم،فعلا که با نیجریه کار خاصی نکردن،بازی با تاهیتی هم امیدورام استراحت نده بهشون................

Kianoosh
21-06-2013, 02:59
خب با کارشکنی های امشب دل بوسکه :n24: من همینجا رسما انصراف میدم و به نفع جوانان جویای نام کنار میرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حیف پول که دادیم به این مفت خور ها 10 تا روپایی هم بلد نیستن بزنن :دی 2 راند و فقط 70 امتیاز ...

-تیم خذف شد

eman619rv
21-06-2013, 13:13
:n28:

یعنی یک بلایی سر من اومد ، یک بلایی سر من اومد که داشتم بعد بازی اسپانیا سکته میکردم!
من قبل بازی برزیل که داشتم تیمم رو میچیدم یه ذره پروسه اش طول کشید و بعد اون همه فکر و تحلیل که واسه ترکیب چیدن صرف کردم:n02: تا دکمه ثبت رو زدم فهمیدم که کار از کار گذشته!!!

تقریبا با ترکیبی که داشتم فکر کنم تو هفته دوم قهرمانیم مسجل میشد!!حالا ترکیب کیا بودن...

نیمار+ویا+تورس(کاپیتان!!!) + ازپلیکوتا+مارسلو+ هوندا! تقریبا 90 امتیاز فقط همینا میگرفتن با جمع بقیه میزد بالا 100!!

حالا به من حق سکته زدن میدین؟؟؟:n28:

البته یه حسن هم داشت این اتفاق که هنوز کورس قهرمانی رو گرم نگه داشت:دی

خب با کارشکنی های امشب دل بوسکه :n24: من همینجا رسما انصراف میدم و به نفع جوانان جویای نام کنار میرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حیف پول که دادیم به این مفت خور ها 10 تا روپایی هم بلد نیستن بزنن :دی 2 راند و فقط 70 امتیاز ...

-تیم خذف شد

اقا کیانوش جان این چه کاریه! فقط واسه سرگرمیه ....به قول معروف که رسم ماست ایستاده مردن! :n02:بنده خدا ها بازیکنان تاهیتی 10 تا خوردن از اسپانیا اخرش همه شون سرشون بالا گرفتن و وایسادن با بازیکنای حریف دست دادن...

من حرکتت رو کاملا غیر ورزشی و غیر مسئولانه تلقی میکنم :n02:مثه این مدیر عامل های ایرانی که میخوان تیم از لیگ بکشند بیرون:n02:

باور کن همیشه حساسیت و رقابت پایین جدول جذابتر از بالای جدوله:n02: الان من خودمم به جمعتون پیوستم:n02:

M E S S I
21-06-2013, 15:35
با اجازه از دوستان:

رده بندی راند 2

رده بندی مجموع 2 راند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moraddad
21-06-2013, 16:31
خوب خدا رو شاکرم تیم ما هم طبق معمول با کمترین بضاعت و کم ترین ضریب هوشی ( :دی ) تا اینجا فراتر از انتظار ظاهر شده :دی

یعنی چنان تو این راند ریختم رو سر این تاهیتی ِ ننه مرده که از خودم بدم میاد :n27:

الان ماموریت بعدی فقط اینه که بفهمیم اروگوئه استراحت میده یا نه ... سوارزو کاپیتان کنیم و سعادت دنیا و آخرت رو به نظاره بشینیم :دی

M E S S I
22-06-2013, 22:21
برا همتون توی این راند آرزوی موفقیت میکنم البته اگه دست های پشت پرده بزارن... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M o h a m m @ d
22-06-2013, 22:46
سایتی هست قبل بازی اسم بازیکنایی که 100 درصد بازی میکنن بزنه :n13:
مال من که نصفشون اصلا بازی نمیکنن الکی میرن تو لیست 11 نفر اصلی:n30: کلی امتیاز از دست میره

hojjatinho
22-06-2013, 23:35
سایتی هست قبل بازی اسم بازیکنایی که 100 درصد بازی میکنن بزنه :n13:
مال من که نصفشون اصلا بازی نمیکنن الکی میرن تو لیست 11 نفر اصلی:n30: کلی امتیاز از دست میره

نمیشه گفت 100 درصد اما سایتهایی مثل یورو اسپورت و گل و ... ترکیب احتمالی رو قبل از بازی می گذارند .

بهترین کار اینه که بازیهای قبلی و اخبار و پی گیری کنید و بنا بر نظر خودتون و اینکه مثلا احتمال استراحت دادن به بازیکن ، تغییرات تاکتیکی نسبت به بازی قبل و ... رو مدنظر قرار بدید و ترکیب رو بچینید . قسمتی هم به شانس بر می گرده . مثلا امروز 3 بازیکن اصلی برزیل و ایتالیا همون نیمه اول مصدوم شدند !

Reza31001
23-06-2013, 09:21
دور گروهی تموم شد این تیم من یه گل نزد:n09:
دیشب هم که بازیکنام یکی یکی مصدوم میشدن میرفتن بیرون باز به غیرت داوید لوییز تا جا داشت بازی کرد!

یعنی امشب کاوانی بازی نکنه یا گل نزنه میرم یه نیمار و بالوتلی و کلا هر کی تاحالا گل زده میارم تو تیم حالا ببینید:n02:

hojjatinho
23-06-2013, 21:28
لاین اپ اعلام شده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اروگوئه هم تیم دوم رو ظاهرا فرستاده . کاوانی ماوانی و سوارز موارز و .. پرید :دی

به امید برد تاهیتی :دی

M E S S I
23-06-2013, 21:34
لاین اپ اعلام شده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اروگوئه هم تیم دوم رو ظاهرا فرستاده . کاوانی ماوانی و سوارز موارز و .. پرید :دی

به امید برد تاهیتی :دی

آخه چرا؟!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منم امیدوارم تاهیتی 5 6 تایی رو بزنه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahidgame
23-06-2013, 21:58
آقا گزینه منحل تیم وجود نداره؟ :دی
این تاهیتی هیج خیری برای ما نداشت :دی
جالبه من هر سه تای سوارز ، کاوانی و فورلان رو توی ترکیبم داشتم :n09:
جالبتر از اون هم اینه که سوارز کاپیتانم توی این رانده که به نظرم اگه توی زمین بود حتی دو تا گاز هم می گرفت الان بیشتر برام سود داشت! :دی
کلا دست های پشت پرده دیگه به طور واضح کار خودشونو کردن و توی دو تا بازی پشت سر هم کاپیتان های تیم من رو روی نیمکت گذاشتن تا این بازیکنا از خجالت تاهیتی در نیان :دی یعنی واقعا این تاهیتی مافیای شدیدی توی فوتبال داره و همین تیم هان که فوتبال رو ناپاک کردن :دی

Alex Fera
24-06-2013, 13:51
جالبتر از اون هم اینه که سوارز کاپیتانم توی این رانده که به نظرم اگه توی زمین بود
وحید شانس آووردی سوآرز اومد تو و دوتا گل هم زدا!!!
هنوز دنبال گزینه انحلال میگردی؟!

+
منم مارتین کاسرس و کاوانی و سوآرز رو داشتم که اگه هر 3 تاشون بازی میکردن خیلی خوشبحالم میشد :n02:
قربونش برم این جولیو سزار هم تا جایی که جا داشت خورد............
دلم به گل زدن پیکه و راموس خوش بود که نیجریه خیلی خوب بازی کرد و زیاد نتونستن بکشن جلو...............

M E S S I
24-06-2013, 15:06
اين هفته رفته بودم موسلرا و فورلان و كاواني (C) و پيرلو و پائولينيو رو گرفته بودم كه ادامشو خودتون بهتر ميدونيد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بالاخره اين مافيای پشت پرده كار دستم داد و منو به قعر جدول فرستادن ولي به قول ياس گفتني من هنوز مي جنگم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza.M67
25-06-2013, 10:37
یعنی این هفته من از همه بیشتر امتیاز اوردم !؟
چه خوب ...
روحانی متشکریم :n02:

City 17
25-06-2013, 15:22
این فوتبال فانتزی چرا کاپیتان دوم نداره؟ البته انتظار دیگه ای هم نباید داشته باشیم:n24:
چند روز پیش درگیر بودم، برای دور سوم تیم بدون مربی و با همون ترکیب قبلی رفته بود توی زمین:n02:

تیم با 8 تغییر نسبت به قبل آماده هست ولی صرفا برای حفظ آبروی تیم، چون با حذف تاهیتی عملا همه فرصت ها سوخته:n02:

eman619rv
25-06-2013, 18:31
هی من میخوام سکوت کنم نمیذارند که!!
اون از تاهیتی-اسپانیا که پنالتی خراب کردن تورس که بهش 2- امتیاز ندادن! اینم از این که مارسلو رو یه امتیاز براش کم زدن!!

ببخشید ببخشید کجای دنیا، تو کدوم فانتزی معتبر اروپایی ، یه تیم 7 تا بازیکنش بدون اینکه اخراج بشن کمتر از 90 دقیقه بازی میکنن؟نه واقعا کجای دنیا؟
خب من نوعی دردم رو به کی بگم؟؟ اقا بیش از 3 تعویض که نداریم که ! میشه مجموع 6 بازیکن در جریا تعویض ها قرار میگیرن ! اخه چجوری 7 تا ؟این آقایون چرا دستشون رو از سر فانتزی های ما بر نمی دارن؟
من از همینجا بازم به این اقایون دست های پشت پرده میگم که اونان که رفتنی هستن بلاخره یه جا هم ما به یه پیروزی میرسیم.

باورتون شاید نشه دوستان اما من مطمئن بودم سوارز به عنوان جانشین میاد داخل و حداقل دو گل میزنه ، انگار بهم الهام شده بود.:n02:
ولی نمیدونم چرا هیچ الهامی در رابطه با کاوانی و فورلان صورت نگرفت که ما اینا رو نذاریم تو تیم:n02:
شانسه ما داریم ؟ دو بازی کامل فرد تو تیمم بود تا فروختمش دوتا گل زد!!

دل بوسکه جان هم که کلا بیخیال مهاجم کاذب شده و دیگه طرف استفاده از فابرگاس تو اون پست نمیره ..سسک هم الکی روش حساب باز کردیم( البته خدا رو شکر ... چون من خودم منتقد سفت و سخت این سیستم مهاجم کاذب بودم، حیف نیس این همه مهاجم ناب رو بیخیال بشیم که بعدش با زور بخوایم گل بزنیم؟)

Amir_oscar
28-06-2013, 01:36
من فقط یک سوال دارم آقای قاضی! چه‌جوری با 100 اوشلوق، 11 نفر از برزیل و اسپانیا بذارم تو ترکیب و چهار نفر هم ذخیره جور کنم؟! من دیگه حرفی ندارم...

توی ترکیبی که واسه بازی فینال چیدم، فقط هفت نفر بازی می‌کنن و بقیه از دلاورمردان تاهیتی هستن!

Alex Fera
28-06-2013, 16:11
من فقط یک سوال دارم آقای قاضی! چه‌جوری با 100 اوشلوق، 11 نفر از برزیل و اسپانیا بذارم تو ترکیب و چهار نفر هم ذخیره جور کنم؟! من دیگه حرفی ندارم...

توی ترکیبی که واسه بازی فینال چیدم، فقط هفت نفر بازی می‌کنن و بقیه از دلاورمردان تاهیتی هستن!

بازی رده بندی هم هست دیگه...........
بازم از ایتالیا و اروگوئه میتونی انتخاب بکنی فکر کنم برای راند اخر..............

Reza31001
28-06-2013, 17:29
خوب تو این 3-4 روزی که نبودم بچه ها لطف کردن و بالاخره قفل دروازه حریف(ان) رو شکست
منتها دیدن مهاجما و هافبکها جواب نمیدن یوردی آلبا خودش دست به کار شده!

فکر کنم تو این 4 راند 3 بارش هالک کاپیتانم بوده (و البته هیچ کاری نکرده :31:) برای دو ر بعد بازم میذارم کاپیتان بلکه بالاخره به این اعتماد کادر فنی یه جوابی بده
به جون شما نباشه به جون خودم یه پاس گلم بده من قبول دارم:n02:

Alex Fera
01-07-2013, 18:44
و با تشکر از راموس عزیز و پیکه عزیز که کلا این راند آخر امتیازهای بنده رو ترمال کردن............

+
البته ناگفته نماند من توی کل این مسابقات با ترکیبی بدون ریسک و حساب شده وارد راندها میشدم که سبب شد توی میانه جدول بمونم...............

M E S S I
01-07-2013, 20:00
دست های پشت پرده هرکاری خواستم با من کردن نامردا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با این بودجه و قیمت بازیکنا که نامتعارف تعریف شده بود و برادران دوستمون تاهیتی و در آخرم شاهکار آربلوا
و کاسیاس که کاپیتان گذاشته بودم تیمم رسما به فنا رفت و از همین تریبون اعلام می کنم که از این به بعد این مسابقات ورزش 3 رو تحریم و فقط در مسابقات بین المللی شرکت خواهم کرد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تکبیر تحریم الله اکبر ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و در کل حالا بازم خوبه به دسته پایین تر سقوط نکردم و تیمو تو لیگ نگه داشتم و به خودم تبریک می گم...:n02::n09:

+
راستی به سامان بابت قهرمانی در این مسابقات سه نقطه تبریک میگم:n16::n02: و به سایر تیم ها و بچه ها هم خسته نباشید می گم امیدوارم توی مسابقات بعدی لحظات خوبی داشته باشیم...:31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+_+_+_+_+_+_+_+_+

MORINIO
01-07-2013, 23:05
خب منم به لطف درخشش زوج فِرِد و کاوانی که الحق ترکوندن این دو بازی آخر از رتبه دو رقمی نجات پیدا کردم :n10:

در کل این فوتبال فانتزی varzesh3 در مقایسه با فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان چیزی شبیه به جوک بود :n02:

ولی ناشکری نمیکنم همینشم خوب بود ... فقط امیدوارم ضعف هاش رو کمتر کنن واسه فوتبال فانتزی های بعدی :n01:

و در نهایت تبریکات ویژه به سامان :n11:

مخلصیم:n16:

moraddad
01-07-2013, 23:39
مرسی بچه ها ... خوب بود حال داد از هیچی بهتر بود دیگه :دی

این قهرمانی رو تقدیم میکنم به بازیکنا و مردم خوب تاهیتی ... که اگه نبودن منم هرگز اینجا نبودم :n02:

ممنون از همه ... تا فانتزی بعدی که همانا بهترینِ فانتزی هاست ( جزیره) ....

گاگول ها با قدرت برمی گردند :دی

Alex Fera
02-07-2013, 01:07
مرسی بچه ها ... خوب بود حال داد از هیچی بهتر بود دیگه :دی

این قهرمانی رو تقدیم میکنم به بازیکنا و مردم خوب تاهیتی ... که اگه نبودن منم هرگز اینجا نبودم :n02:

ممنون از همه ... تا فانتزی بعدی که همانا بهترینِ فانتزی هاست ( جزیره) ....

گاگول ها با قدرت برمی گردند :دی

بالاخره سامان یا مراد؟!
تکلیف ما چیه؟!:n02:

+
تبریک بابت قهرمانی،کلا تمام راندها پایا پا رفتیم جلو با هم،فقط اون بازی تاهیتی - اسپانیا خوب امتیاز جمع کردی شما،ویا رو خوب پیش بینی کردی،کاپیتان هم کرده بودی که دیگه هیچی اصلا...........

من مدال نقرم رو از کدوم آدمین باید بگیرم؟!:n02:

hojjatinho
02-07-2013, 02:34
من فینال اصلی رو یادم رفته بود چه برسه به فانتزی :دی

ولی تجربه خوبی بود ... از اشنایی با مردان نیک سرشت تاهیتی گرفته تا فهمیدن افکار پلید مربی اروگوئه و بازی ندادن به رفقا مقابل تاهیتی و اثبات عملی دست های پشت پرده سران اسپانیا در فیفا و فانتزی و اکادمی گوگوش :دی

+
تبریک به سامان جان و سایر نفرات ممتاز . :n16:

بالاخره سامان یا مراد؟!

از شما چه پنهان که این نام کاربری سامان کاملا غلط اندازه و نزدیک بود ذهن من رو منحرف کنه :دی

shakerifar
02-07-2013, 08:29
من دفعه اولم بود تو فانتزی ورزش 3 شرکت می کردم فکر کنم دفعه آخرم باشه:n02:
با فضاحت تمام از سقوط نجات پیدا کردم (اگه سه تا تیم سقوط کنه)
این جام پر بود از توطئه و دست های پشت پرده
ما هر ترکیبی می ذاشتیم کلا بازی نمی کرد :n04:
بعد که بازیکناشو جابه جا می کردیم دوباره همون ترکیب بازی می کرد و کلی هم گل می زد
کاوانی هم که قربونش برم به نیجریه و اینا گل نمی زد اخرش تازه راه افتاده بود

moraddad
02-07-2013, 09:03
بالاخره سامان یا مراد؟!
تکلیف ما چیه؟!:n02:

+
تبریک بابت قهرمانی،کلا تمام راندها پایا پا رفتیم جلو با هم،فقط اون بازی تاهیتی - اسپانیا خوب امتیاز جمع کردی شما،ویا رو خوب پیش بینی کردی،کاپیتان هم کرده بودی که دیگه هیچی اصلا...........

سامان هستم ، یک "مردّد " ! :دی

این خوبه حالا ، بچه ها "مراد داد"!! هم صدام کردن قبلا ! : ))

آره واسه همون راند دوم تشکر کردم از تاهیتی دیگه ! :دی وگرنه بازیشون جلو اروگوئه منم نابود شدم دیگه ... با کاپیتان کردن فورلان و گرفتن کاسرس و کاوانی ... که هیچکدوم بازی نکردن .

اصلا کلا چون قیمت هارو مسخره گذاشته بودن تقریبا همه ( جز کاربران مرفه طلایی عزیز :دی ) میشه گفت ترکیباشون یکی بود !! حالا با یکی دو تا تغییر ... به خاطر همینم تقریبا امتیازا نزدیک میشد ... فقط همون انتخاب کاپیتان بعضیارو جدا میکرد یذره ....

پ.ن : چه عملکرد افسانه ای ای (!) از خودش به جا گذاشت این نفر اول ! حالا درسته کاربر طلایی بود و هرچی میخواست میگرفت ، ولی همین که با اطمینان همه مدافعاشو تو نیمه نهایی از اسپانیا و تو فینال از برزیل گذاشت خیلی جالب بود ...

City 17
02-07-2013, 14:52

اگه جواب سوالُ پیدا کردی، بی زحمت در مورد رنگ برنزش هم سوال کن:n02:
+
یه فانتزی دیگه هم گذشت، تشکر از ایمان عزیز که این تاپیک رو به موقع راه انداخت و تبریک به سامان عزیز بابت قهرمانی:n16:
صحبتی ندارم، لازم نیست تاکید کنم که فاصله Team تا قهرمانی کمتر از یک تاهیتی بود:n02:

vahidgame
02-07-2013, 18:09
جا داره به بازیکنانم خسته نباشید بگم که با این بضاعت کم 100 میلیون پوندی تونستن به مقام چهارمی برسن اونم در حالی که توی بازی فینال فرصت نشد تیم رو ارنج کنم و دقیقا با همون ترکیب نیمه نهایی این بازیکنان دلیر بازی کردن :دی
اینجاست که میگن این فوتبال فانتزی دیگه خیلی شانس توش دخیله و یه جورایی امتیاز گرفتن توش یرخیه! :دی

ولی در کل فوتبال فانتزی بدی نبود و از زننده این تاپیک تشکر می کنم
همین طور به نفر اول لیگ پی 30 هم تبریک میگم
وعده بعدی ما توی فوتبال فانتزی های لیگ های معتبر اروپایی اونم نسخه خارجی اونا نه ایرانی :دی