PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمپاني ASUS توسط Gigabyte خريداري شد.

Mirage
09-08-2006, 13:49
در ادامه به هم پيوستن كمپاني‌هاي توليد كننده در صنعت IT كمپاني اسوس توسط گيگابايت خريداري شد.

مادربوردهايي كه بعد از اين توليد مي‌شوند بنام گيگابايت به بازار عرضه خواهند شد.

منبع: اخبار سازگار ارقام 85-6

spy4all
09-08-2006, 15:59
چه خبر از یه طرف شرکت های نرم افزاری خریداری می شوند مثلا شرکت ماکرومدیا را که ادوب خرید وشرکت مایا یعنی الیاس را که اتو دسک شرکت تری دی مکس خرید از یه طرف هم شرکت های سخت افزاری عجب دنیایی!!!!!!

Shahryar_NEO
09-08-2006, 19:12
سايت هاي بزرگ اعلام نكردند ؟

XFXForce
09-08-2006, 21:06
نه.............. .
بابا این چه مسخره بازییه؟
اول ادوب که ماکرومدیا رو خرید بعد سیگیت که مکستور رو خرید بعدسونی که کونیکا مینولتا خرید بعدهم که ای ام دی ، ای تی آی رو خرید الان هم که گیگا ، ایسوس رو خریده. فردا لابد اسپارکل می آد ایکس اف ایکس رو می خره.

Mezzo
10-08-2006, 00:41
اگه عكسشو مي شنيدم تعجب نمي كردم. ولي اگه اينطور باشه خيلي هم بد نيست
چون گيگا نماينگي معتبري مثل آواژنگ تو ايران داره كه باعث ميشه توليدات جديد با كيفيت
بهتري اينجا بياد.

Mehdi_Full
10-08-2006, 01:00
عادلانه نيست اگه گيگا رو ايسوز ميگرفت چي ميشد ؟!!
راستي علتش چيه ؟

br0991
10-08-2006, 07:35
هیچ لینک معتبری در موردش نیست ، این جوری که نمی شه باور کرد :blush:
گیگا بایت نو پا هست ولی Asus قدمت چندین ساله داره ، اعتبار کمپانیه ASus اینقدر هست که نخواد تمام امتیازش رو به یه کمپانی دیگه واگذار کنه ( مگر این که سیا ستی د ر کار با شه ، فکر نکنم !!)
به خرید هایی که تا حالا انجام شده نگاه کنید ، کمپانی قدیمی کمپانی جدید تر رو خریده

vbigdeli
11-08-2006, 11:02
هیچ لینک معتبری در موردش نیست ، این جوری که نمی شه باور کرد :blush:
گیگا بایت نو پا هست ولی Asus قدمت چندین ساله داره ، اعتبار کمپانیه ASus اینقدر هست که نخواد تمام امتیازش رو به یه کمپانی دیگه واگذار کنه ( مگر این که سیا ستی د ر کار با شه ، فکر نکنم !!)
به خرید هایی که تا حالا انجام شده نگاه کنید ، کمپانی قدیمی کمپانی جدید تر رو خریده

منظورت از لینک معتبر چیه؟

برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک هفته هستش که خبرش رو زده.

Devil Lord
11-08-2006, 12:04
یکی از دوستان یه چندتا لینک داده بودند که من هم نگاه کردم ولی در کل لینک ها مطلبی در مورد خریده شدن ASUS توسط GIGA نوشته نشده بود ولی مفهوم کلیش این بود که این دو شرکت میخوان با همکاری هم محصولاتی نظیر مادربورد و کارت گرافیک رو تولید کنند که از تولیدات جدید 51 % مربوط به گیگا و 49% مربوط به ASUS هست در لینک دیگه ای هم اعلام شده بود که این محصولات با راه اندازی کارخانه ای در تایوان انجام میشه
حالا اگر من بد متوجه شدم لطفا بگین :happy:

KhalijefarS
13-08-2006, 15:08
منظورت از لینک معتبر چیه؟

برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک هفته هستش که خبرش رو زده.

این لینک برای من باز نشد . و فکر کنم خبری مثل این اگه درست باشه خیلی بیشتر از اینا صدا کنه ....

chovalier
13-08-2006, 15:30
بهتر نبود تو خبر ها می زدی حسن جان؟(Mirage)