PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Don't Starve

صفحه ها : 1 [2]

hanhyejin
03-02-2014, 19:37
سلام. من دیروز کل اپدیت های این بازی رو دانلود کردم و نصبشون کردم حالا که میرم تو بازی داخل بازی یه مشکلی پیش میاد اونم اینکه یه حاله یا بافت قرمزی دور درخت ها و تو دریا و داخل برفها و از همه بیش تر موقعی که شب میشه کلا همه جا از این بافت های قرمز پر میشه.هرکاری کردم بازم درست نشد حتی بازی رو کلا حذف کردم بازم نصبش کردم بازم اینطور بود.کسی نمیدونه مشکل از چیه؟

cpt.sepehr
17-02-2014, 18:08
BEST GAME EVER
:n04: شروع کردیم آقا ما به بازی کردن :n04:
داشتمم خوب پیش میرفتم :n04: ییهو یه درخت حمله کرد بهم کشتم :n14: یه راهی نیست این حییونا و درختا که اتک میدن .... اتک ندن ؟ :n02:

reza-assassin
17-02-2014, 18:16
قبل اینکه بازی رو شروع کنی یعنی وقتی زدی روی نیو گیم دنیاتو تنظیم کن مثلا درخت بزرگ هایی که بهت حمله میکنن تعدادشونو کم کن یا کلا از رو نقشه برشون دار -میتونی ازین طریق کارتو راحت تر کنی یا حتی خیلی راحت تر

cpt.sepehr
17-02-2014, 18:38
میگم کل فروم . خوندم نوشتن برای ذغال درخت و آتیش بزنیم :n13: چطروی ؟ :n02: بعد trap معمولی برا spider کار میکنن ؟ :n02:
الان سیر سیرم اما hpim کمه چیکار کنم ؟

reza-assassin
17-02-2014, 19:57
یه مشعل میسازی میری به دست میگیری روی یه درخت چپ کلیک میکنی درختو اتیش میزنی بعد صبر میکنی اتیشش خاموش بشه بعد با تبر درخت سوخته رو یه ضربه میزنی یه دونه ذغال میفته پایین - ترپ برا خرگوشه اگه مغزو میگی بهتره همیشه کلا سرت باشه یکی از کلاه های ساده و مفید اینه که 12 تا گل جمع کنی بعد یه کلا گل گلی درست بکنی اختراعات جدید هم به مغزت استفاده میکنه خواب هم همینطور ولی بعد از خواب گشنه میشی

cpt.sepehr
17-02-2014, 20:23
خیلی سخته :n14: 4 دفعه تا حالا مردم :n14: الانم از گشنگی دارم میمیرم :n14:

پ.ن: 2 بار دیگه مردم :n02: هر بازی دیگه ای بود بعد از 6 بار ریست شدن و از اول بازی کردن تا الان ولش کرده بودم !
الان مشکل اصلی اینه که غذا پیدا کردن ، واقعااااااااااااااااااااا ااااااا سخته :n13: فارم بخوای بسازی اون مدفوع(!) گاو ها پیدا نمی شن :n14: ترپ هم استفاده می کنم ، اما اصلا غذا نمی دن :| نه که نمیدن ، میدن ، ولی اصلا انقدر کمن نمیشه روشون حساب کرد ... نمیدونم چیکا کنم :n14: اون گوشت خشک کنیا به چه درد میخورن دقیقا ؟ واقعاااا بازیه سختیه :n14:

Reza R"ch
18-02-2014, 17:14
خیلی سخته :n14: 4 دفعه تا حالا مردم :n14: الانم از گشنگی دارم میمیرم :n14:

پ.ن: 2 بار دیگه مردم :n02: هر بازی دیگه ای بود بعد از 6 بار ریست شدن و از اول بازی کردن تا الان ولش کرده بودم !
الان مشکل اصلی اینه که غذا پیدا کردن ، واقعااااااااااااااااااااا ااااااا سخته :n13: فارم بخوای بسازی اون مدفوع(!) گاو ها پیدا نمی شن :n14: ترپ هم استفاده می کنم ، اما اصلا غذا نمی دن :| نه که نمیدن ، میدن ، ولی اصلا انقدر کمن نمیشه روشون حساب کرد ... نمیدونم چیکا کنم :n14: اون گوشت خشک کنیا به چه درد میخورن دقیقا ؟ واقعاااا بازیه سختیه :n14:
سلام
همون طور که گفتن قبل از زدن شروع بازی یک سری تنظیمات هست .

توی اون تنظیمات تعداد بوفالوهای خشمگین!(همون هایی که پشتشون قرمزه:n02:) و خوک ها و زنبور ها رو زیاد کن. اینطوری بیشتر جاهای نقشه بوفالو هایی پیدا میشن که در حال دعوا هستن و اکثرشون میمیرن. تو از دور دعوای بافالوها رو نگاه کن و بعد از مرگشون برو گوشت ها رو جمع کن!
اینطوری کارت خیلی راحت میشه و همیشه هم گوشت داری.
فقط مواظب باش طرف اون بوفالو های خشمگین نری وگرنه....:n02:

cpt.sepehr
18-02-2014, 17:39
امروز بازی کردم :n14: کلی مقاله و فیلم دیدم :n14: تا یاد گرفتم کلی طلع باید بزارم و مشکلم و اینطوری حل کنم :n14: همه چی خوب بود :n14: 1 ثانبه تاریک شد دیر مشعل ساخت مردم :n14::n14::n14::n14:

Reza R"ch
18-02-2014, 20:03
امروز بازی کردم :n14: کلی مقاله و فیلم دیدم :n14: تا یاد گرفتم کلی طلع باید بزارم و مشکلم و اینطوری حل کنم همه چی خوب بود :n14: 1 ثانبه تاریک شد دیر مشعل ساخت مردم :n14::n14::n14::n14:
منم امروز بعد از 52 روز زندگی مردم:n28:
رفتم تو غار بعد مُردم،دوباره که زنده شدم(یک جاهایی است که اگه روی سنگش کلیک کنی،وقتی مردی دوباره زنده میشی) رفتم وسایلم رو بردارم ولی بازم مردم! دفعه سوم رفتم حسابی تجهیز کردم خودم رو و وسایلم رو برداشتم ولی بعدش دوتا Bunnyman (موجوداتی هستن بسیار وحشی در غارها!)بی پدر دنبالم افتادن و بیخیال نشدن تا من رو کشتن!:n30:
خدااااااااااااااااا چقدر توی بازی پیشرفت کرده بودم،فکر نکنم که دوباره بازی کنمش!
اصلا افسردگی گرفتم الان..:n27:

اینم عکسش

Bunnyman

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Health
200

Damage
40

Attack Period
2

Attack Range
3

Walking Speed
3

Running Speed
6

Sanity aura
+25/min (when allied)

DebugSpawn
"bunnyman"

Special Ability
Eats Vegetables and Fruits left on the ground. Turns into a Beardlord when the player's [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] is below 40%

Loot
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 25% or [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spawns from

cpt.sepehr
18-02-2014, 20:08
منم امروز بعد از 52 روز زندگی مردم:n28:

رفتم تو غار بعد مُردم،دوباره که زنده شدم(یک جاهایی است که اگه روی سنگش کلیک کنی،وقتی مردی دوباره زنده میشی) رفتم وسایلم رو بردارم ولی بازم مردم! دفعه سوم رفتم حسابی تجهیز کردم خودم رو و وسایلم رو برداشتم ولی بعدش دوتا خرگوش بی پدر دنبالم افتادن و بیخیال نشدن تا من رو کشتن!:n30:

خدااااااااااااااااا چقدر توی بازی پیشرفت کرده بودم،فکر نکنم که دوباره بازی کنمش!
اصلا افسردگی گرفتم الان..
منم همین فکر و می کردم ....
اما باز شروعش کردم :n02: لامصب بد آدم و معتاد خودش می کنه :n02: الان دوباره شروع کردم حدود 30 تا تله فقط ساختم :n02: 6 تا فارم :n02: آی لایک ایت :n02:

Reza R"ch
18-02-2014, 20:27
منم همین فکر و می کردم ....
اما باز شروعش کردم :n02: لامصب بد آدم و معتاد خودش می کنه :n02: الان دوباره شروع کردم حدود 30 تا تله فقط ساختم :n02: 6 تا فارم :n02: آی لایک ایت :n02:
جالبی بازیش اینه که هرچقدر هم بازی کنی بازم هم چیز های جدید تو بازی میبینی!
منم دوباره شروعش میکنم ولی با این تفاوت که ایندفعه کلی تجربه دارم!:n01:

cpt.sepehr
19-02-2014, 11:24
جالبی بازیش اینه که هرچقدر هم بازی کنی بازم هم چیز های جدید تو بازی میبینی!
منم دوباره شروعش میکنم ولی با این تفاوت که ایندفعه کلی تجربه دارم!:n01:

... چی میشد ... اگه مولتی میتونستیم بزنیم ... باز کلی بازی کردم حواسم نبود 10 تا گوشت عنکبوت خوردم توهمی شدم مردم :n27:

sh79
21-02-2014, 15:50
سه تا سوال دارم:
1-میشه یکی آپدیت strange new powers رو آپ کنه؟؟2-بعد چیجوری میشه خوابید؟؟؟اگه نخوابی چی میشه؟؟من الان اولین ورژن بازی رو دارم.
3-من تو روز 8 بودم.خوب داشتم میرفتم شبا روزا تله میزاشتم و شب رو توی جنگل یه آتیش درست میکردم و هر وقت میخواست خاموش بشه درخت های اطراف رو قطع میکردم و توش میریختم.تو روز 9 بودم که داشتم میرفتم تله ها رو چک کنم یهو یه درخته پا درآورد و اومد دنبالم هرچی آتیشش هم میزدم نمیسوخت.اصلا این درخته چی بود و چی شد اومد؟؟؟چیجوری باید بکشمش؟

sh79
21-02-2014, 16:14
راستی طلا به چه درد میخوره؟الان 3 تا پییدا کرم!

cpt.sepehr
21-02-2014, 18:00
سه تا سوال دارم:
1-میشه یکی آپدیت strange new powers رو آپ کنه؟؟2-بعد چیجوری میشه خوابید؟؟؟اگه نخوابی چی میشه؟؟من الان اولین ورژن بازی رو دارم.
3-من تو روز 8 بودم.خوب داشتم میرفتم شبا روزا تله میزاشتم و شب رو توی جنگل یه آتیش درست میکردم و هر وقت میخواست خاموش بشه درخت های اطراف رو قطع میکردم و توش میریختم.تو روز 9 بودم که داشتم میرفتم تله ها رو چک کنم یهو یه درخته پا درآورد و اومد دنبالم هرچی آتیشش هم میزدم نمیسوخت.اصلا این درخته چی بود و چی شد اومد؟؟؟چیجوری باید بکشمش؟
راستی طلا به چه درد میخوره؟الان 3 تا پییدا کرم!

2- تو TENT بخواب :n09: غذای مغزه :n02:
3- وقتی یه جا زیاد درخت بکنی این غول ه ظاهر میشه :n02:
4- طلا تو ساختن خیلی چیزا ، مثل کلنگ و تبر قوی تر یا ساخت science machine استفاده میشه :n02:

sh79
21-02-2014, 21:25
2- تو TENT بخواب :n09: غذای مغزه :n02:
3- وقتی یه جا زیاد درخت بکنی این غول ه ظاهر میشه :n02:
4- طلا تو ساختن خیلی چیزا ، مثل کلنگ و تبر قوی تر یا ساخت science machine استفاده میشه :n02:
من که تو اولین ورلد م اصلا چیزیی به نام TENT وجود نداره...

Reza R"ch
03-03-2014, 13:31
سلام
سیو های بازی کجا ذخیره میشه؟؟
میخوام اپدیتشو بریزم میترسم سیوهام پاک بشه!

Soroush HD
03-03-2014, 15:20
سلام
سیو های بازی کجا ذخیره میشه؟؟
میخوام اپدیتشو بریزم میترسم سیوهام پاک بشه!
سیو ها تو پوشه Klei در مای داکیومنت ذخیره میشه.

alex_pk
04-03-2014, 14:15
من که تو اولین ورلد م اصلا چیزیی به نام TENT وجود نداره...

Tent همون چادره
ربطی به ورلد خاصی نداره اگر پروتوتایپش رو ساخته باشی میتونی بسازیش
باید یه Science Machine بسازی و بری پیشش تا بتونی چادر بسازی
(شاید نیاز باشه Alechmy Engine هم بسازی)
البته بازی آپدیت هم داره ، شاید نیاز به آپدیت باشه.

من یه نوشته آماده کرده بودم برای کسایی که میخوان بازی رو تازه شروع کنن یا هنوز حرفه ای نشدن
البته تو چند بخش میذارمش یه مقدارش رو الان میذارم بقیش رو بعدا.

پیشنهاد من به دوستانی که تازه میخوان بازی رو شروع کنن یا هر بار بازی می کنن زود می بازن
نیازی نیست تو قسمت Sruvival خیلی کار خاصی انجام بدین باید یه ورودی به بخش Adventure پیدا کنید
ولی برای اینکه تو بازی حرفه ای بشید میتونید ادامه بدید همین Survival رو من خودم اوایل نزدیک 400 روز رفتم بعد ورودی رو پیدا کردم!

توصیه من به صورت خلاصه:
1 – جمع آوری علف
2 – جمع آوری خار
3 – جمع آوری Flint
4 – ساخت تبر و جمع آوری چوب
5 – ساخت کلنگ و جمع آوری Rock و Gold

چهارمورد اول همیشه در دسترس هستن
مورد 5 ام فقط در قسمت های خاصی پیدا میشه.

6 – برای اینکه شکمتون رو سیر کنید در اوایل بازی بهتره هویج و Berrie و Seed جمع کنید و بخورید.اگر جایی کمپ زدید بعد از ساخت مزرعه و کاشتن دونه اجناسی بهتون میده
که بهترینشون کدو تنبله که بعد از پختش 38 تا به غذت و 8 تا به قلب اضافه می کنه
بادمجون پخته 25 تا غذا 10 تا قلب

7 – اگر قلبتون کم شد سعی کنید خوراکی هارو بپزید و بخورید اینطوری به قلب هم اضافه میشه
مثلا هویج خام 13 تا به غذا و 1 به قلب اضافه می کنه
ولی پخته اش 13 تا به غذا و 3 تا به قلب اضافه می کنه
همچنین Seed که پخته اش یکی به قلب اضافه می کنه.
همچنین انار پخته 12 تا به غذا و 21 به قلب اضافه می کنه.
با ساخت Healing Salve توسط غده عنکبوت ها میتونید 20 تا به قلبتون اضافه کنید خود غده عنکبوت به تنهایی 8 تا به قلب اضافه می کنه
یا Honey Poultice که از پاپیروس و عسل بدست میاد 30 تا به قلب اضافه می کنه.

8 – برای بالا بردن مغز بهترین کارها اینهاست:
برداشتن گل از روی زمین (+5)
خوابیدن در Tent (فکر کنم 40-50 تایی اضافه کنه)
ساخت کلاه Garland که از 12 تا گل بدست میاد و در روز مغز رو افزایش میده.
خوردن Small Jerky یا Jerky (که به ترتیب 10 و 20 تا به مغز اضافه می کنن)
برای ساخت Small Jerky کافیه خرگوش هارو روی Drying Rack آویزون کنید 1 روز بعد آماده برداشت هستند که 13 تا به غذا 8 تا به قلب و 10 تا به مغز اضافه می کنه
برای درست کردن Jerky هم باید Meat (که از بوفالو یا خوک بدست میاد) رو آویزون کنید که البته خشک شدنش بیشتر طول میکشه 25 تا به غذا 20 تا به قلب و 20 تا هم به مغز اضافه می کنه.

9 – هر چند روز یبار اون گراز ها بهتون حمله می کنن (معمولا بین 5 تا 9 روز یکبار)
بهترین کار اینه که اونارو به سمت سایر حیوون ها بکشونید
مثلا بکشونیدشون به سمت بوفالو ها یا زنبور ها که با هم درگیر بشن اینجوری همش برای شما سوده همدیگه رو میزنن و شما اجناسشون رو برمیدارید به همین راحتی.
تو یه جنگ وحشتناک بین چیزی حدود 200 تا گراز و 35-40 تا لونه زنبور و چنتا هم لونه زنبور ملکه ای
در حدود 200 تا نیش ، 100 تا عسل 40 تا موم ، حدود 200 تا دندون گراز و مقدار زیادی الماس آبی گیرم اومد.
یکبار هم به جنگ بین گراز و بوفالو ها رخ داد که حدود 60 تا Meat گیرم اومد و 4-5 تا هم عاج و مقداری هم پشم بوفالو.

توصیه من برای محل کمپ
از نظر من بهترین جا برای محل کمپ در کنار علفزاریه که خونه های خرگوش زیادی اطرافتون باشه و همچنین بوفالو ها بهتون نزدیک باشن بهتره

توصیه من برای شب ها
خیلی ها شب ها کنار آتیش میمونن یا تو Tent میخوابن تا صبح بشه
میتونید در شب کار هم انجام بدید
کافیه توسط تار عنکبوت یه Bug net بسازید
در شب توسط Bug Net حشره های Fireflies رو گیر بیارید
حالا با جمع یک Fireflies و 1 طلا و یک Straw Hat (که از 12 تا علف بدست میاد) میتونید یک Miner Hat بسازید
که شب ها روی سرتون میذارید یه بخش کوچیکی رو روشن می کنه و میتونید کارهاتون رو انجام بدید .(اگر شب ها طولانی نباشه حداقل 4 شب به کارتون میاد)

اگر خواستید تو قسمت بعدی نحوه مبارزه با موجودات بازی و همچنین یه لیستی از خوردنی هایی بازی (و مقدری که به غذا و قلب و مغز اضافه می کنن) براتون میذارم.
توصیحات قبلی رو هم با جزئیات بیشتری میگم.

iljimae1
04-03-2014, 15:25
خيلي توضيح خوب و كاملي بود :n26:. اما من هم يك پيشنهاد دارم.

براي ساخت كمپ: به نظر من اگر جايي باشه كه كنار عنكبوت ها باشه و بوفالو هم اون اطراف باشه بهتره‌ ! چون تار عنكبوت و گوشت اون خيلي تو بازي به درد مي خوره. خيلي هم راحت به دام مي افته . كافيه كه يك تله بسازيد و بزاريدش سر راه عنكبوت بعد تحريكش كنيد كه بياد سمت شما و وقتي كه تله تو مسيرش بود راهت تو دام مي افته.

يك سوال هم داشتم:
اگر بشه مراحل رو تا به دست آوردن يخچال توضيح بدي خيلي خوب مي شه. چون تو زمستون ديگه خيلي سخت مي شه كه شكمش رو سير كني.

در ضمن اون قسمت بعدي رو هم گفتي توضيح بده . واقعا كه خوب همه چيز ها رو خلاصه كرده بودي.

با تشكر :n16:

alex_pk
04-03-2014, 16:26
خواهش می کنم
گوشت عنکبوت و سایر موجوداتی که Monster Meat دارن یه مشکلی داره اونم اینه که از مغز و قلب کم می کنه ، حتی خشک شده اش 18 تا به غذا اضافه می کنه و 3 تا از قلب کم می کنه ، 5 تا هم از مغز کم می کنه.
به نظرم نیازی نیست کمپ کنار عنکبوت ها زده بشه
چون شما تو طول بازی اگر به عنکبوت ها برخوردید اگر خونه اشون سه طبقه باشه و شما خونه اشون رو نابود کنید علاوه بر 6 تا تار عنکبوتی که میده یک تخم عنکبوت هم میده که اگرخواستید میتونید کنار کمپتون Plant کنید.
یعنی اینطوری بگم شما هر جا بخواین میتونید تخم عنکبوت رو بکارید (مثلا کنار کمپتون) ، ولی هر جا بخواین نمیتونید لونه خرگوش به اندازه کافی پیدا کنید.

البته Monster Meat برای دو چیز خوبه به نظرم ، (البته صرف نظر از ارزش غذایی که داره)(اگر شدیدا نیازمند غذا هستید و مغز و قلب براتون مهم نیست میتونید از پخته اش یا خشک شده اش استفاده کنید)
میتونید اون رو به عنوان Bait برای تله پرندگان جا گذاری کنید یا اینکه صبر کنید کاملا فاسد بشه و ازش به عنوان کود استفاده کنید.

ساخت اون تله هایی هم که شما میفرمایی نیازمند دندون گرازه که به راحتی یافت نمیشه(مگر اینکه گراز زیاد کشته باشین و دندون زیادی جمع کرده باشین)
قبلا یکی از بچه ها پرسیده بود چطور میشه غول درختی رو کشت
بهترین حالت برای کشتنش معمولا توصیه شده اول آتیشش بزنید و بعد با چند ضربه (شاید هم یک ضربه) نابود میشه.
ولی من راحت دیگه ای پیدا کردم که خیلی راحته
شما نیازمند یک Blue Gem هستید + Spear
توسط این دو شما میتونید یک عصای منجمد کننده بسازید که اگر 3 تا به غول درختی بزنید یخ میزنه
حالا میتونید با یه Spear ساده و زدن 30-40 ضربه غول رو از پا دربیارید ، تا زمانی که غول از بین نره یخش ذوب نمیشه.
البته با یک Red Gem هم میتونید یک عصای آتش زننده بسازید من رو این غول در ختی تست نکردم تاحالا شاید بهتر جواب بده.

برای ساختن یخچال هم شما به چرخ دنده نیاز دارید که فقط در قسمت کوچیکی از بازی پیدا میشه.
بخشی از بازی هست که یک سری اسب (مثل اسب اسباب بازی) در یک محوطه کوچیک در حال گشتن یا خوابیدن هستن. اگر اونارو بزنید بهتون چرخ دنده میده
البته در همون قسمت میتونید Marble (سنگ مرمر) هم بدست بیارید یا داغون کردن ستون ها توسط کلنگ.
که با 12 تا Marble و فکر کنم 2 یا سه تا طناب (Rope ) میتونید یک ذره خیلی قوی درست کنید به طوریکه اگر با کسی چنگ کردید با هر ضربه ای که میخورید فقط یکی از قلبتون کم میشه
البته سرعت جرکتتون رو کند میکنه و بهتره فقط در موقع جنگ ازش استفاده کنید و در حالت عادی همون Back Pack یا کوله پشتی تنتون باشه.

برای پیدا کردن ورودی بخش Adventure میتونید یک Diving Rod بسازید که البته نیاز به چرخ دنده داره.
همچنین برای پیدا کردن وسایل در قسمت Adventure یه این دستگاه نیازی دارید که البته تو بخش Adventure ابتدای هر مرحله بهتون این دستگاه رو میده.

در زمستون بهتره یه Heat Stone هم بسازید که اگر کنار آتیش باشید کم کم رنگش زرد و قرمز میشه که تو سرما میتونید تا مدتی اینور اونور برید بدون اینکه یخ بزنید.
در زمستون از تله پردنگان بیشتر استفاده کنید که از تار عنکبوت ساخته میشه و میتونید باهاش 8 تا پرنده بگیرید ( به صورت نرمال)
در زمستون بیشتر پرنده های آبی گیرتون میفته که بعد از کستنش یا بهتون Morsel میده (همون گوشت معمولی که خرگوش میده) یا پر آبی که بدرد درست کردن دارت کشنده میخوره که سه برابر Spear قدرت داره.
در ضمن در سعی کنید مغزتون از یه حدی پایینتر نیاد چون در این صورت خرگوش هارو سیاه رنگ و مثل خارپشت میبینید که گوشتتشون Monster Meat هستش و همونطور که بالا گفتم یه بدی هایی داره.
البته این خارپشت ها بعد از کشتنشون گاهی بجای Monster Meat خار بهتون میده که برای ساخت چیزای دیگه مفید.

حالا الان زیاد وقت نداشتم سر فرصت مرتب تر توضیح میدم.

cool11
04-03-2014, 22:56
اگر بشه مراحل رو تا به دست آوردن يخچال توضيح بدي خيلي خوب مي شه. چون تو زمستون ديگه خيلي سخت مي شه كه شكمش رو سير كني.

معمولا اگه یه خورده سر به سر اون رخ شطرنج بذارید انقدر درخت داغون می کنه تا بالاخره یه دونه treeguard حسابش رو می رسه

بهتره برای زمستون یه قفس پرنده بسازید و گوشت هیولای پخته شده بهش بدید تا یه دونه تخم مرغ بهتون بده

کلا بازی سختی نیست و زود راه میفته آدم

خودم که تا 1200 روز هم رکورد دارم:n02:

در ضمن اون که یکی از دوستان فرمودن ریش هستش نه خار ( قصد عیب جویی ندارم اصلا خواستم اشتباه برداشت نشه کلا)

iljimae1
04-03-2014, 23:31
با تشكر از همه:n12:

من درباره اون تخم عنكبوت اطلاعي نداشتم ! :n04:. كلا حدود 25 روز زنده موندم و چون كه رسيده بود به زمستون ديگه اوضاع خيلي خراب شده بود و ديگه ادامه ندادم . بخاطر نبود امكانات ( يخچال :n02: ) نمي تونستم كه ميوه ذخيره كنم. هر چي هم عسل برداشت مي كردم با گوشت عنكبوت مي پختم و خلاصه يه غذا درست مي شد و مي زديم به بدن كه نمي ريم ! :n09:

اما وقتي عسل ها تموم شد ... :n28:...:n14:....
خيلي خوب توضيح داديد. با تشكر :n16:

alex_pk
05-03-2014, 00:14
در ضمن اون که یکی از دوستان فرمودن ریش هستش نه خار ( قصد عیب جویی ندارم اصلا خواستم اشتباه برداشت نشه کلا)
درسته دقیقا ، من یادم نبود چیه ، الان گفتین یادم افتاد
البته گاهی اوقات بجای ریش یا Monster Meat یه چیز دیگه هم میده که اسم دقیقش یادم نیست یچیزی تو مایه های Night Fuel
که برای ساخت موارد جادویی کاربرد زیادی داره.
البته با 4 تا Evil Flower هم میشه این Night Fuel رو ساخت.

رسيده بود به زمستون ديگه اوضاع خيلي خراب شده بود و ديگه ادامه ندادم . بخاطر نبود امكانات ( يخچال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
من خودم اصلا از یخچال استفاده نکردم
انقدر خونه خرگوشی کنار کمپم بود و انقدر تله ساخته بودم که در روز بالای 15-16 تا خرگوش گیرم میومد
یه 5 تا هم صندوق مخصوص خرگوش ساخته بودم که تو همش برای روز مبادا خرگوش ذخیره کرده بودم. تو هر کدوم 9 تا جا میشه.
ضمنا گوشت خشک شده هم خیلی دیر خراب میشه.

ضمنا به نظرم از عسل برای ساخت Honey Poultice استفاده کنید ارزش بیشتری داره ، با دو تا عسل و یه پاپیروس (که از 4 تا نی بدست میاد Reed ) درست میشه و 30 تا به قلب اضافه می کنه.

راستی توی غارها هم چیز های جالبی بدست میاد حتما تو غار ها هم برید.

یه چیز هم الان یادم افتاد یه کلاه هست تو بازی فکر کنم اسمش Football Hat یا همچین چیزی باشه که توی جنگ ها خیلی کمکتون می کنه.

iljimae1
05-03-2014, 10:07
دارم وسوسه می شم که دوباره از روز اول شروع کنم. کاش می شد آنلاین با بقیه هم بازی کرد.

اگر خبری شد تو همین تاپیک بگید . با تشکر ! :n05:

cpt.sepehr
05-03-2014, 11:00
دارم وسوسه می شم که دوباره از روز اول شروع کنم. کاش می شد آنلاین با بقیه هم بازی کرد.

اگر خبری شد تو همین تاپیک بگید . با تشکر ! :n05:

من تو یه سایت خبری خوندم مود اومده برا Co-Op بازی کردن :n13: فک کنم این بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n13: بزا به سرچم باز :n02:

mehdiporbaba
06-03-2014, 16:37
دوستان من جهان سوم و سه تا چيز رو پيدا كردم دارم دنبال اخري مي گردم ولي گرفتار شدم واقعا حيووناش وحشي ان تا ميرم بيرون كافي يه جا گيرم بيارن سريع داغونم مي كنن كسي مي دونه Metal Potato Thing كجاي جهان سومه؟؟؟؟؟؟
اين قلعه منه اما در برابر قورباغه هايي كه از اسمون مي بارن نمي دونم بايد چي كار كرد
لينكش براي بزرگ ديدن

Gregar
07-03-2014, 21:29
من تازه بازی رو شروع کردم . از اون بازی هاست که یا باید راهنما بخونی یا باید اینقدر بری تا یاد بگیری . میگم چطوریه تو این عکسها همه Base ساختن . چطوری Base میشه ساخت ؟ کجا میشه ساخت ؟

iljimae1
07-03-2014, 22:17
من تازه بازی رو شروع کردم . از اون بازی هاست که یا باید راهنما بخونی یا باید اینقدر بری تا یاد بگیری . میگم چطوریه تو این عکسها همه Base ساختن . چطوری Base میشه ساخت ؟ کجا میشه ساخت ؟

درود. شما كه تازه شروع كرديد بايد بيشتر رو زنده موندن تمركز كنيد و انقدر تو بازي بميريد و از اول بياييد تا حرفه اي بشيد. من كه فكر كنم نزديك به 5 يا 6 دفعه از اول بازي رو شروع كردم و هر بار سعي مي كردم بيشتر زنده بمونم. اما خب اگر مطالب همين تاپيك رو از ابتدا مرور كنيد خيلي از نكات بازي رو متوجه مي شيد.

موفق باشيد:n16:

Gregar
08-03-2014, 12:22
درود. شما كه تازه شروع كرديد بايد بيشتر رو زنده موندن تمركز كنيد و انقدر تو بازي بميريد و از اول بياييد تا حرفه اي بشيد. من كه فكر كنم نزديك به 5 يا 6 دفعه از اول بازي رو شروع كردم و هر بار سعي مي كردم بيشتر زنده بمونم. اما خب اگر مطالب همين تاپيك رو از ابتدا مرور كنيد خيلي از نكات بازي رو متوجه مي شيد.

موفق باشيد:n16:

لینکی واسه اپدیت بازی ندارین ؟
این نسخه رو خیلی وقت پیش از سایت دانلودها گرفتم . اما به نظر اپدیتهای جالبی واسش اومده . از کجا میشه فهمید چه نسخه ای رو داریم که واسش اپدیت بگیریم ؟

alex_pk
09-03-2014, 15:04
سلام دوستان
گفتم چنتا نکته دیگه از بازی رو هم اضافه کنم.

1 - اگر به خوک ها غذا بدید با شما دوست میشن و کارهای شما رو تکرار میکنن.
مثلا اگر با تبر درخت ها رو بکنید اونا هم از شما تبعیت می کنن و درخت ها رو میکنن
در ضمن دوستی باهاشون باعث بالا رفت Sanity یا همون سلامتی مغز میشه
و هر چقدر به خوکی که باهاش دوست هستید نزدیکتر باشید Sanity شما سریغتر بالا میره.
اگر به خوک گل بدید بهتون کود تازه(!) میده.

2 - اگر یه خوک رو بکشید معمولا بهتون یدونه Meat میده یا یدونه Pig Skin
ولی اگر به یه خوک 3 یا 4 بار Monster Meat بدید تغییر شکل میده و بدنش مو در میاره!
اگر خوک تغییر شکل داده شده رو بکشید بهتون 2 تا Meat و یه Pig Skin میده که خیلی به صرفه تر از کشتن یه خوک عادیه.

3 - برای بالا بردن سلامتی مغز کلاه Tam'o Shanter خیلی گزینه خوبیه.
بطوریکه در روز ها دوبرابر کلاه گلی Sanity رو افزایش میده
و درغروب ها و سپس شب ها که در حالت عادی همواره از Sanity کاسته میشه ، با این کلاه Sanity حتی در شب هم افزایش پیدا می کنه
این کلاه رو می تونید با کشتن اون حیوون هایی که تو زمستون دارت پرت می کنن بهتون (و خونه اسکیمویی دارن-اسمشون رو یادم نیست) بدست بیارید.
(البته همیشه بهتون این کلاه رو نمیده شاید مجبور بشید 3-4 تا از اونارو بکشید تا بهتون بده)

4 - Mandrake یه موجود خوردنی(!) که مثل هویج روی زمین با زنگی متفاوت(سبز و سفید)
اگر اونارو بگیرید و در شب بپزید و بخورید سریع روز بعد میشه. (البته نمیدونم تو همه نسخه ها اینطوریه یا نه ، تو نسخه من اینطوری بود)

5 - یه غول هم هست (DeerClops) که معمولا تو زمستون ها میاد همون غولی که موقع راه رفتن زمین رو میلرزونه و 1 چشم داره و رو سرش شاخ داره و با یه ضربه همه چیز رو داغون می کنه
(یا TallBird که از تخمش مواظبت می کنه اشتباه گرفته نشه)
وقتی بهش نزدیک بشید با یه ضربه کلی از قلبتون رو کم می کنه من تنها روشی که پیدا کردم برای کشتنش استفاده از عصای سرعت دهنده بود
اینطوری حتی بدون خوردن یه ضربه هم میتونید بکشیدش ولی خیلی زمان نیاز داره شاید 40-50 تا ضربه مجبور بشید بهش بزنید.
البته میتونید به سمت Hound ها هم بکشونیدش که براتون یه مقدار Hound هم بکشه!یا شاید با تعداد زیاد Hound خودش کشته بشه.
(اگر روش بهتری کسی سراغ داره به منم بگه)
با کشتنش هم فکر کنم 8 تا Meat و یه چشم (DeerClops Eyeball) بدست میاد که قابل خوردنه!

6 - Hound های زمستون سفید (مایل به خاکستری) هستن که بعد از کشتنشون بهتون دوتا دندون و گاهی یه الماس آبی میده
که برای ساخت Ice Staff ساخته میشه که اگر ازش روی حیوونات بازی استفاده کنید اونارو منجمد می کنه.
البته این Hound ها تو تابستون هم ممکنه باشن ولی بیشتر تو زمستون دیده میشن.

7 - گل های گوشت خار میتونن بهتون توی جنگ ها کمک کنن ، میتونید Hound ها و یا سایر موجوداتی که بدنبالتون هستین رو به سمت گلها هدایت کنید تا بینشون جنگ دربگیره.

یه سری عکس هم هست که از بازی گرفتم بعدا میذارم.

alex_pk
09-03-2014, 15:33
دوستان من جهان سوم و سه تا چيز رو پيدا كردم دارم دنبال اخري مي گردم ولي گرفتار شدم واقعا حيووناش وحشي ان تا ميرم بيرون كافي يه جا گيرم بيارن سريع داغونم مي كنن كسي مي دونه Metal Potato Thing كجاي جهان سومه؟؟؟؟؟؟
اين قلعه منه اما در برابر قورباغه هايي كه از اسمون مي بارن نمي دونم بايد چي كار كرد

دقیقا کدوم حیوون ها بهتون حمله می کنن؟
اول اینکه سعی کن کلاه Football Helmet رو بسازی (با Pig Skin و طناب ساخته میشه که تو عکس مشخصه خونه خوک زیاد ساختی پس مشکلی نداری با این قضیه)
این کلاه جلوی خیلی از ضربات رو میگیره.

عصای سرعت دهنده رو هم بساز (walking Cane) که بتونی راحت از کنار قورباغه ها با سرعت رد بشی

نمیدونم از Diving Rod استفاده می کنی یا نه ولی برای پیدا کردن اون شیئ میتونی ازش استفاده کنی طوریکه وقتی بهشون نزدیک میشه بوق میزنه.

در ضمن نقشه ها تا اونجا که میدونم با هم فرق داره و بصورت رندوم ساخته میشه.
ضمن اینکه جهان سوم شما ممکنه با جهان سوم یه نفر دیگه هم فرق کنه مثلا World 3 شما همونیه که بارون زیاد میباره و قورباغه از آسمون میاد
ولی جهان سوم من یادمه king of Winter بود که کل بازی زمستونه.

Gregar
10-03-2014, 23:43
اوه اوه :n27:
بازی به یه تار مو بسته است :n09:
تو بازی بودم تا روز 20 رفته بودم . یه لحظه صدای جیغ داداش کوچیکم اومد سریع رفتم ببینم چی شده یادم رفت pause کنم همین که برگشتم دیدم داره شب میشه سریع تا اومدم چوب بندازم تو pit تاریک شد و دیگه نتونست بندازه . خونم هم که کم بود یه دفعه یک slash زد کشته شد .
این همه فارم و چیز میز ساختم خیر سرم با یه جیغ از بین رفت :n02:

به نظرم یک بازی باید در یه حدی به گیمرش هم احترام بزاره . نه اینکه وقت گیمر رو این همه بگیره و از اخر در یه ان انگار اصلا هیچی نرفتی . این همه که میری لااقل اگه مردی بی فایده نباشه .

iljimae1
11-03-2014, 10:01
تو بازی بودم تا روز 20 رفته بودم . یه لحظه صدای جیغ داداش کوچیکم اومد سریع رفتم ببینم چی شده یادم رفت pause کنم همین که برگشتم دیدم داره شب میشه سریع تا اومدم چوب بندازم تو pit تاریک شد و دیگه نتونست بندازه . خونم هم که کم بود یه دفعه یک slash زد کشته شد .

به نظرم یک بازی باید در یه حدی به گیمرش هم احترام بزاره . نه اینکه وقت گیمر رو این همه بگیره و از اخر در یه ان انگار اصلا هیچی نرفتی . این همه که میری لااقل اگه مردی بی فایده نباشه .

به نظر من همین قابلیت بازی هست که بازی رو قشنگ کرده. خیلی باید حواست رو جمع کنی!:n10:

اما خب راه حل هایی هم برای سیو کردن بازی وجود داره :n10: ( یه جوری که اگر هم مردید بتونید دوباره از همون سیو بیایید ) ، که فکر کنم تو صفحات قبلیه همین تاپیک دوستان بهش اشاره هایی کرده اند.
اما خب من خودم از این ترفند استفاده نمی کنم :n15:. چون زییایی بازی از بین میره.:n23:

Reza R"ch
11-03-2014, 12:59

یک بخش هایی هم وجدو داره که روی سنگش کلیک کنی،بعدا که بمیری از اونجا دوباره زنده میشی!بازیم کاچی به از هیچیه!:n02:

navid.sia
13-03-2014, 19:19
دوستان من بهترین رکوردم 170 روزبوده. همین الآن شم دارم بازی میکنم فقط من تا حالا هر چه قدر بازی کردم رام کردن بوفالو رو دیگه ندیده بودم با شاخشون میشه اونا رو به سمته خودت بکشی ولی چجوری سوار شدی؟؟؟؟؟
یکی توضیح بده چجوری رام کردید کفم بریده
:n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04:
:n27::n27::n27::n27::n27::n27::n27::n27::n27::n27:
:n30::n30::n30::n30::n30::n30::n30::n30::n30::n30: :n30:

navid.sia
13-03-2014, 19:44
دوست عزیز تو کدم بازی جنگی یا سروایوالو دیدی که تو یه ثانیه توان از بین رفتنو نداشته باشه؟:n23:
بعدشم من یه راه برای دور زدن مردن دارم ولی رسما بازیو بی مزه می کنه
اگه خواستی بگو بهت بگم

alex_pk
13-03-2014, 20:13
چیت هاش تو اینترنت زیاده ولی ارزش نداره
حتی یه سری کد هست که راحت میتونی هر چی خواستی بسازی بدون اینکه پیش نیاز هاش رو داشته باشی
ولی خوب اینکه دیگه بازی نمیشه!

رام کردن بوفالو رو من هم ندیدم
یه سایتی هست مخصوص بازی
احتمالا اونجا توضیح داده
(شاید هم عکس ساختگی باشه)

camry
13-03-2014, 20:44
دوستان بازی چطوریه و چه سبکیه ؟ ارزش دانلود رو داره؟

alex_pk
13-03-2014, 21:06
حجمی نداره
دانلود کنید و بازی کنید و حالش رو ببرید.
سبک بازی هم زنده موندنه!
شما نقش کاراکتری رو دارید که در روز باید غذا و سنگ و چوب و... جمع آوری کنید و با موجودات بازی بجنگید یا دوست بشید(!)
و در شب هم آتیش روشن کنید
در بخش Adventure هم شما باید 5 تا World رو برید و شخص مورد نظر رو پیدا کنید.

کاملا خلاصه کردم!
بازی واقعا موارد سورپرایزی زیادی داره.

navid.sia
14-03-2014, 09:04
راستی میشه بگین gem ها رو باید از کجا بیارم؟
واقعا کمیابن روح هم همینطور
یعنی رسما هیچ کدوم از وسایله مورد نیاز جادو پیدا نمیشه در حالی کابرداش خیلی زیاده

Reza R"ch
14-03-2014, 09:22
راستی میشه بگین gem ها رو باید از کجا بیارم؟
واقعا کمیابن روح هم همینطور
یعنی رسما هیچ کدوم از وسایله مورد نیاز جادو پیدا نمیشه در حالی کابرداش خیلی زیاده

از کشتن این موجودات امکان داره که بهت بده(ای موجودات تقریبا پیدا کردنشون زیاد سخت نیست) روشون کلیک کنی بهت اطلاعات میده!

Red Hound

Health ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Characteristics)
100

Damage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Characteristics)
30

Attack Period ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Characteristics)
2

Attack Range
3

Running Speed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Characteristics)
10

Insanity ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) aura ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Characteristics)
-40/min

DebugSpawn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
"firehound"

Special Ability
Bursts into flames when killed.

Loot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Characteristics)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])20%

Spawns from
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Blue Hound

Health ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Characteristics)
100

Damage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Characteristics)
30

Attack Period ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Characteristics)
2

Attack Range
3

Running Speed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Characteristics)
10

Insanity ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) aura ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Characteristics)
-40/min

DebugSpawn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
"icehound"

Loot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Characteristics)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])×2, [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])20%

Spawns from
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Clockwork Bishop

300

40

4

Attack Range
6

Walking Speed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Characteristics)
5

"bishop"

Special Ability
Has a ranged attack.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])x2, [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Spawns from
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در صورت کلی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crafting ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ×1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ×1

Tab ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Tier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Perk
By your colors combined!

Dropped by ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Stacks up to
40

"purplegem"

Red Gem

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dropped by ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (20%), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Earthquake ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(5%)

Stacks up to
40

"redgem"

Blue Gem

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (20%), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])),[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Earthquake ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (5%)

Stacks up to
40

"bluegem"

Gregar
14-03-2014, 19:15
دوست عزیز تو کدم بازی جنگی یا سروایوالو دیدی که تو یه ثانیه توان از بین رفتنو نداشته باشه؟:n23:
بعدشم من یه راه برای دور زدن مردن دارم ولی رسما بازیو بی مزه می کنه
اگه خواستی بگو بهت بگم

خوب این بازی نه جنگیه نه survival کامله و مخلوط شده با ادونچره . سبک جدیدیه که در نوع خودش جالب و قابل تحسینه .
اما شدت سختی بازی واقعا بالاست . طوری که تو بازی همیشه با چیزهای جدیدی رو به رو میشی که تنها راه اشنایی باهاش اینه که باهاش رو به رو بشی و ممکنه به قیمت جونت تموم بشه . حالا اگه بمیری یعنی این همه ساعتهایی که تو بازی صرف کردی از بین میره .

تو کدم بازی جنگی یا سروایوالو دیدی که تو یه ثانیه توان از بین رفتنو نداشته باشه؟

تو هیچ بازی survival ای اینقدر عوامل X توی زنده موندنت تاثیر ندارن و معمولا با دو ضرب نمیمیری . هیچ بازی survival ای هم اینقدر طولانی نیست و وقتت رو نمیگیره . فوقش فقط یکی دو ساعتی طول میکشه . این بازی یکی از سخت ترین بازیهای survival ای هست که بازی کردم شاید سخت ترینشون .
اینا در واقع ایراد نیست و نکته مثبتیه ولی همونطور که توی نقدهای بازی هم اومده باعث شده میانگین مدت اشنایی پلیر با محیط بازی به شدت بالا بره که امتیاز منفی حساب میشه . من که به شدت موقع مردن تو این بازی افسردگی میگیرم و علاقه ام رو واسه retry کمتر میکنه .

alex_pk
14-03-2014, 19:32
میتونید هر بار که از بازی خارج شدید سیو هاش از My Document برای خودتون کپی کنید که اگر باختید بعدا بتونید از همونجا که کپی کردید دوباره شروع کنی

تنها راه اشنایی باهاش اینه که باهاش رو به رو بشی
اگر باهاشون روبرو نشی تو بازی حرفه ای نمیشی

تو هیچ بازی survival ای اینقدر عوامل X توی زنده موندنت تاثیر ندارن و معمولا با دو ضرب نمیمیری . هیچ بازی survival ای هم اینقدر طولانی نیست و وقتت رو نمیگیره .
اگر بازی برای شما طولانی شده میبایست یه سری موارد رو ساخته باشین مثل Football Helmet و Log suite که راحت میشه ساختشون اینطوری حتی اگر 20 تا ضربه هم بخورید نمیمیرید.
یا Marble Suite که اگر با کلاه فوتبالی همزمان استفاده بشه حتی 50 ضربه هم بخورید نمیمیرید.
بجز لباس مرمری بقیه رو خیلی راحت میتونید تو 10 روز ابتدایی بسازید.
بازی هم اونقدری که فکر میکنید طولانی نیست ، بستگی داره خودتون چطوری بازی رو برید، بله اگر بخواید فقط Survival ؤو برید فکر کنم به روز 1000 هم برسید.
اگر وارد بخش Adventure بشید بصورت میانگین هر ورلد رو میتونید تو 20 تا 40 روز تموم کنید.

بله مدت زمان آشنایی با کل عوامل بازی خیلی زیاده ، طوری که شاید اگر حتی بازی رو تا آخر هم رفته باشید با یک سری موارد اصلا برخورد نکنید و بار دوم که میرید اونارو ببینید

و بله دقیقا همین حس شما بعد از مرگ رو بنده هم دارم به خاطر همین مابینش یه بازی دیگه بازی میکنم و دوباره یکی دوساعت بعدش برمیگردم رو همین.

cpt.sepehr
14-03-2014, 19:58
بازی هم اونقدری که فکر میکنید طولانی نیست ، بستگی داره خودتون چطوری بازی رو برید، بله اگر بخواید فقط Survival ؤو برید فکر کنم به روز 1000 هم برسید.
اگر وارد بخش Adventure بشید بصورت میانگین هر ورلد رو میتونید تو 20 تا 40 روز تموم کنید.
من الان 39 روزه ورد یکم :n02: دلم نمیاد این همه بیس زدم برم بعدی :n02: تفاوتشون زیاده ؟ :n02:

alex_pk
14-03-2014, 20:41
پس یادم بنداز قلعه ای که من تو World 3 ساخته بودم رو حتما عکسش رو بذارم
Survival رو هم 375 روز رفته بودم و مجبور شدم وارد بخش Adventure بشم!
کلا Survival و Adventure دو بخش متفاوت هست
تو survival معمولا یه دوره زمانی نامتناهی رو طی میکنی یعنی 22 روز تابستون بعد 10-12 روز زمستون و همینطور هر 6-10 روز یکبار هم اون hound ها حمله میکنن و...چیز خاصی نداره
ولی تو Adventure ماجرا فرق داره
اگر وارد این بخش بشی بصورت رندوم وارد یه world میشی مثلا King Of The Winter تو این ورلد از اول تا آخرش همه اش زمستونه و تابستون نمیشه!یا Darkness که کل بازی تو تاریکیه و روز نداره.
The Game Is Afoot
Archipelagoe
Two World
اسم سایر دنیاها هستن
(البته نمیدونم شاید اسم ها تو ورژن های مختلف فرق کنه یا چیزی اضافه و کم شده باشه)

تو بخش Adventure هم هرWorld رو که تموم کنی بهت اجازه میده 4 تا جنس رو با خودت به مرحله بعدی ببری

Gregar
14-03-2014, 21:57
پس یادم بنداز قلعه ای که من تو World 3 ساخته بودم رو حتما عکسش رو بذارم
Survival رو هم 375 روز رفته بودم و مجبور شدم وارد بخش Adventure بشم!
کلا Survival و Adventure دو بخش متفاوت هست
تو survival معمولا یه دوره زمانی نامتناهی رو طی میکنی یعنی 22 روز تابستون بعد 10-12 روز زمستون و همینطور هر 6-10 روز یکبار هم اون hound ها حمله میکنن و...چیز خاصی نداره
ولی تو Adventure ماجرا فرق داره
اگر وارد این بخش بشی بصورت رندوم وارد یه world میشی مثلا King Of The Winter تو این ورلد از اول تا آخرش همه اش زمستونه و تابستون نمیشه!یا Darkness که کل بازی تو تاریکیه و روز نداره.
The Game Is Afoot
Archipelagoe
Two World
اسم سایر دنیاها هستن
(البته نمیدونم شاید اسم ها تو ورژن های مختلف فرق کنه یا چیزی اضافه و کم شده باشه)

تو بخش Adventure هم هرWorld رو که تموم کنی بهت اجازه میده 4 تا جنس رو با خودت به مرحله بعدی ببری

با این اوصاف پس از اون چیزی هم که فکر میکردم واقعا سخت تره :n09:

اخه این یعنی چی ؟

یا Darkness که کل بازی تو تاریکیه و روز نداره.

فکر کنم اشک ادم تو این دنیا در بیاد:n14:
شما خودت وقتی رفتی ادونچر با این ورلد رو به رو شدی ؟ :n27:

alex_pk
15-03-2014, 01:21
با این اوصاف پس از اون چیزی هم که فکر میکردم واقعا سخت تره :n09:

اخه این یعنی چی ؟

فکر کنم اشک ادم تو این دنیا در بیاد:n14:
شما خودت وقتی رفتی ادونچر با این ورلد رو به رو شدی ؟ :n27:

بالاخره هر ورلدش یه مزه ای میده
همینکه تو هر قسمت باید کارهای مختلف انجام بدید بازی رو از حالت یکنواختی خارج می کنه
تو اون مرحله Darkness هم البته یه سری مشعل هایی هستن که تو یه سری از قسمت ها هستن که نزدیکشون بشی روشن میشه ولی خوب بعضی هاشون از هم فاصله داره
بهترین راه برای اون مرحله هم ساخت کلاه Miner Hat که پیش نیاز هاش هم خیلی راحت پیدا میشه
بله این Darkness برای من ورلد آخر بود فکر کنم برای همه باید ورلد آخر باشه این چون به نسبت بقیه یه مقدار سخت تر به نظر میرسه.

یه مرحله دیگه هم الان یادم افتاد که اسمش A Cold Reception

navid.sia
15-03-2014, 23:04
دوستان فکر کنم که ورژن من خییییلیییییی قدیمیه چون هیچ جاش نگذاشته که نوعadventure یا suvival انتخاب کنیم :n19:
شایدم داره من بلد نیستم میشه بگین؟:n03:

alex_pk
16-03-2014, 09:49
انتخابی نیست
باید اول Survival رو بری (یعنی همون بازی اولیه که داری میکنی)
بعد توسط یه وسیله به نام Diving Rod باید دری رو پیدا کنی که وارد دنیای Adventure میشه
هر چقدر به در نزدیک تر میشی این Diving Rod بوق بلندرتری میزنه.

البته بدون اون وسیله هم میشه اونم اینکه باید کامل تو بازی بگردی و خودت در رو پیدا کنی.
بعد از وارد شدن و رفتن به قسمت Adventure همراه خودت هیچ وسیله ای نمیبری.

Soroush HD
17-03-2014, 15:23
سلام.من زیاد این بازی رو بلد نیستم.از شانس خوبم تازه بازی رو شروع کرده بودم و تو روز دوم بودم که یک دری رو پیدا کردم رفتم توش یک نوشته ای اومد yes رو زدم.الان رفته تو یه جایی که 5 تا Chapter داره.1-قضیه اینجا چیه؟؟؟؟2-هر چپتر رو چیجوری باید تموم کنم؟؟3-چپتر ها همون ورلد هایی که شما میگین هستن؟4-برای ساختن TENT باید
Science machine بسازم؟ 5-شانسم چطور بود؟؟:n10:

Soroush HD
17-03-2014, 16:26
یک سوال دیگه:از کجا بفهمم یک قارج سمیه یا نه؟چون یک بار من یکی خوذم از سلامت روحیم یک عالمه کم شد!!

saeedA144
17-03-2014, 19:07
سلام دوستان
من این بازی رو دانلود کردم ولی نمیدونم ورژنش چیه , چطوری ایتو بفهمم؟ بازی رو از دانلود.ir گرفتم حجمشم 314 بود
میشه اسم همه آپیت ها رو هم بگید تا بدونم کدوم ها رو باید دانلود کنم
مرسی:n16:
--------------------------
اگه الان آپدیت all's well that maxwel رو نصب کنم تمام آپدیت های قبلی رو هم داره ؟ یا نه باید همشونو تک تک نصب کنم؟
یکم توضیح بدید ممنون میشم

elmaaa
17-03-2014, 21:38
سلام من چند وقته این بازی رو میکنم ولی تا حالا نتونستم خوکارو رام کنم تا برام کشاورزی کنن کسی اینو میدونه چجوریه ؟:n13:

Gregar
17-03-2014, 22:26
سلام دوستان
من این بازی رو دانلود کردم ولی نمیدونم ورژنش چیه , چطوری ایتو بفهمم؟ بازی رو از دانلود.ir گرفتم حجمشم 314 بود
میشه اسم همه آپیت ها رو هم بگید تا بدونم کدوم ها رو باید دانلود کنم
مرسی:n16:
--------------------------
اگه الان آپدیت all's well that maxwel رو نصب کنم تمام آپدیت های قبلی رو هم داره ؟ یا نه باید همشونو تک تک نصب کنم؟
یکم توضیح بدید ممنون میشم

من کامل ترین نسخه ای که لینک مستقیم از سایتهای ایرانی بود توی این سایت پیدا کردم .
همه سایتهای دیگه اکثرا نسخه قدیمی بودن . اما این سایت نسخه جدید رو داره .
البته build 1.90423 هم نصبی بود و هم کرک بهتری داشت . همونو بگیری به نظرم خوبه .
البته هر دو نسخه تا all well that maxwell روشون نصبه . هر کدوم رو خواستی بگیر .

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Soroush HD
18-03-2014, 12:46
تو رو خدا یکی بگه چیجوری میشه TENT درست کرد؟؟؟:n03:

navid.sia
18-03-2014, 15:33
یک سوال دیگه:از کجا بفهمم یک قارج سمیه یا نه؟چون یک بار من یکی خوذم از سلامت روحیم یک عالمه کم شد!!

همه قارچ ها تو این بازی سمین هیچ کدومو نباید خالی یاحتی پخته شده خورد ولی تو می تونی با ساختن قابلمه قارچ ه رو به عنوان چاشنی استفاده کنی تا چیز های با ازشی مثل گوشت رو الکی مصرف نکنی:n05:

navid.sia
18-03-2014, 15:36
سلام من چند وقته این بازی رو میکنم ولی تا حالا نتونستم خوکارو رام کنم تا برام کشاورزی کنن کسی اینو میدونه چجوریه ؟:n13:

باید بهشون غذا بدی
میتونی گوشت مانسترم بدی ولی زیاد بدیوحشی میشن
ازشون می توونی برای حمله به هر موجودی یا بریدن درختا استفاده کنی ولی کشاورزی فکر کنم باخودته
سخت هم نیست فقط توی farm دونه بزار

alex_pk
18-03-2014, 15:48

قارچ آبی نچخته : 12 تا به غذا اضافه می کنه و 30 تا به قلب و 15 تا از سلامتی مغز کم می کنه
قارچ آبی پخـــته : به غذا چیزی اضافه نمیکنه و 3 تا از قلب کم می کنه و 10 تا به سلامتی مغز اضافه می کنه

قارچ سبز نپخته : 22 تا به غذا اضافه میکنه به قلب چیزی اضافه نمیکنه و 50 تا از سلامتی مغز کم می کنه (یه مرحله که نیازه Sanity به زیر 30-40 برسه تا ستون ها پایین بیان ، میتونید نپخته اش رو بخورید که سرعتر پایین بیاد)
قارچ سبز پخــته : 1 ای زا قلب کم می کنه و 15 تا به سلامتی اضافه می کنه

بطور خلاصه قارچ آبی و سبز بصورت پخته برای بالا بردن سلامتی مغز مفید هستن.

البته اگر اینها رو تو دیگ با سایر مواد قاطی کنی چیزای خوبی بهت میده.مثلا قارچ قرمز که کلا سمیه رو میتونی با قارچ سبز و Monster Meat و یه چیز دیگه قاطی کنی ، تا اونجا که یادمه کوفته قلقلی میده بیرون که خیلی هم مفیده.

alex_pk
18-03-2014, 15:58
سلام.من زیاد این بازی رو بلد نیستم.از شانس خوبم تازه بازی رو شروع کرده بودم و تو روز دوم بودم که یک دری رو پیدا کردم رفتم توش یک نوشته ای اومد yes رو زدم.الان رفته تو یه جایی که 5 تا Chapter داره.1-قضیه اینجا چیه؟؟؟؟2-هر چپتر رو چیجوری باید تموم کنم؟؟3-چپتر ها همون ورلد هایی که شما میگین هستن؟4-برای ساختن TENT باید
Science machine بسازم؟ 5-شانسم چطور بود؟؟:n10:

شانست خوب بوده ولی خوب بهتر بود یه مقدار بخش Survival رو میرفتی تا حرفه ای بشی تو بازی.
وگرنه تو ورلد های بعدی زیاد دووم نمیاری.
اون chapter ها قسمت اصلی و داستانیه بازیه.
ابتدای هر Chapter یا همون World وسیله ای داری به نام Diving Rod که با اون باید 4 تا جنس پیدا کنی (تو هر ورلد) وقتی دستت بگیریش و به اون اجناس نزدیک بشی بوقش شدیدتر میشه.
4 تا رو که پیدا کردی بعد باید یجای مخصوصی بذاریش (+همون Diving Rod) اینطوری اون ورلد تموم میشه و میتونی همراه با خودت 4 تا جنس رو به مرحله بعدی ببری.
Tent هم با 6 تا تار عنکبوت و 4 تا شاخه چوب و سه تا طناب ساخته میشه و برای ساختنش Science machine نیازه ولی یادم نیست Alchemy Engine هم نیاز بود یا نه.

Soroush HD
18-03-2014, 18:46
Tent هم با 6 تا تار عنکبوت و 4 تا شاخه چوب و سه تا طناب ساخته میشه و برای ساختنش Science machine نیازه ولی یادم نیست Alchemy Engine هم نیاز بود یا نه.
خیلی ممنون بابت توجهت.گفتی که برای ساختن TENT باید 3 تا طناب داشته باشی.طناب رو چیجوری باید بسازم؟برای ساختن اونم به science machine لازمه؟
بعد برای ساختن تنت وقتی ساینس ماشین رو ساختم بعد چیجوری باید بسازمش؟از تو کدوم منو؟من همه بخش های منو سمت چپ رو نگاه کردم تو هیچ کدوم چیزی به اسم تنت وجود نداشت!!

Gregar
18-03-2014, 22:16
خیلی ممنون بابت توجهت.گفتی که برای ساختن TENT باید 3 تا طناب داشته باشی.طناب رو چیجوری باید بسازم؟برای ساختن اونم به science machine لازمه؟
بعد برای ساختن تنت وقتی ساینس ماشین رو ساختم بعد چیجوری باید بسازمش؟از تو کدوم منو؟من همه بخش های منو سمت چپ رو نگاه کردم تو هیچ کدوم چیزی به اسم تنت وجود نداشت!!

واسه طناب باید science machine داشته باشی . علف و چوب و سنگ مواد اولیه حساب میشه . واسه ساختن بعضی چیزا باید از مواد ثانویه استفاده کنی . از قسمت Refine ها میتونی علف رو به طناب ، چوب رو به تخته و سنگ رو به قطعات سنگ تبدیل کنی .
واسه چادر هم برو قسمت survival اونجا میتونی بسازی . البته واسه ساختنش به غیر از science machine باید alchemy engine هم داشته باشی .

M.H star
28-03-2014, 10:05
هر وقت یه چیز تازه بسازی مغزت زیاد میشه.

navid.sia
22-04-2014, 15:57
آقا می خوام یه بحثی راه بندازم به نظرم به نفعه هممونه
بهترین جابرای ساکن شدن کجاست
به نظر من که وسط دهکده خوکاس چونتقریبا همه چیز مورد نیاز اطرافش یا توشه :n05:

T.F.J
27-04-2014, 13:38
برای ساختنش Science machine نیازه ولی یادم نیست Alchemy Engine هم نیاز بود یا نه.
نیازی به هر دو تاش نیس وقتی alchemy رو میسازی دیگه نیازی به science نداری. تو همه ی وسایل ایتطوریه. وقتی هم که اون وسیله آخر رو که با روح درست میشه ساختی دیگه نیازی به alchemy نداری. تمام وسایل توی دستگاه جدید تر باز هستن و نبازی یه دستگاه قبلی نیس

T.F.J
27-04-2014, 13:51
آقا می خوام یه بحثی راه بندازم به نظرم به نفعه هممونه
بهترین جابرای ساکن شدن کجاست
به نظر من که وسط دهکده خوکاس چونتقریبا همه چیز مورد نیاز اطرافش یا توشه :n05:

هر جایی که نزدیک دشمن نباشه خوبه. بهترین جا تو منطقه های سبز و نزدیک به زرد هست. چون تو سبزا غذا به اندازه ی کافی هست و تو زرد ها بوفالو و خرگوش و علف. البته وقتی تو بازی پیشرفت کنی خیلی هم مهم نیس چون میتونی همه چیز رو بیاری کنار خودت. دهکده ی خوک ها هم همیشه بهترین جا نیس خیلی وقت ها میفته کنار 50 تا عنکبوت. به صورت رندومه.

navid.sia
27-04-2014, 14:58
هر جایی که نزدیک دشمن نباشه خوبه. بهترین جا تو منطقه های سبز و نزدیک به زرد هست. چون تو سبزا غذا به اندازه ی کافی هست و تو زرد ها بوفالو و خرگوش و علف. البته وقتی تو بازی پیشرفت کنی خیلی هم مهم نیس چون میتونی همه چیز رو بیاری کنار خودت. دهکده ی خوک ها هم همیشه بهترین جا نیس خیلی وقت ها میفته کنار 50 تا عنکبوت. به صورت رندومه.
اتفاقا یکی از خوبی هاش هم همینه چون همیشهبه مقدار کافی تار عنکبوت و چشم عنکبوت داری که تار عنکبوتیکی از موادیه که خیلی لازمهوچشمه عنکبوتم خیلی خوب جونو زیادمی کنه
جنگیدنباهاشونم زیاد سخت نیست اگه مبتدی نباشی

navid.sia
27-04-2014, 14:58
اتفاقا یکی از خوبی هاش هم همینه چون همیشهبه مقدار کافی تار عنکبوت و چشم عنکبوت داری که تار عنکبوتیکی از موادیه که خیلی لازمهوچشمه عنکبوتم خیلی خوب جونو زیادمی کنه
جنگیدنباهاشونم زیاد سخت نیست اگه مبتدی نباشی

navid.sia
27-04-2014, 15:01
ببخشید دو بار اومد :n27:

T.F.J
05-05-2014, 12:24
اتفاقا یکی از خوبی هاش هم همینه چون همیشهبه مقدار کافی تار عنکبوت و چشم عنکبوت داری که تار عنکبوتیکی از موادیه که خیلی لازمهوچشمه عنکبوتم خیلی خوب جونو زیادمی کنه جنگیدنباهاشونم زیاد سخت نیست اگه مبتدی نباشی اتفاقا اصلا خوب نیس چون کمپ آدم باید توی یه جای امن و مطمئن باشه، وقتی خونت کنار عنکبوت ها باشه با کلی مشکل مواجه میشی در ضمن همیشه شب ها عنکبوت ها میان کنارت و کمپت پر عنکبوت میشه! اگه دنبال تار و spider gland هستی خیلی راحت زره بپوش یه اسلحه بردار برو بکششون خیلیم راحتتره. یا میتونی بری تو اون سرزمین هایی که پر از دشمنه(یه چیزایی هستن از زمین میان بیرون میزننت) اونجا همینجوری رو زمین تار ریخته

وین رونی
10-05-2014, 18:54
به یه خوکه غذا دادم بعد رفتم درخت قطع کنم دیدم اومد هرچی درخت اون اطراف بود به گمان اینکه دشمن من هستن با مشت قطع کرد :n09:
فقط نمی دونم چرا با بوفالوها بعضی مواقع میزنن تو پر هم و همدیگر رو لت و پار می کنن.البته خوبه گوشت خوبی نصیبت میشه

Reza R"ch
11-05-2014, 14:38
به یه خوکه غذا دادم بعد رفتم درخت قطع کنم دیدم اومد هرچی درخت اون اطراف بود به گمان اینکه دشمن من هستن با مشت قطع کرد :n09:
فقط نمی دونم چرا با بوفالوها بعضی مواقع میزنن تو پر هم و همدیگر رو لت و پار می کنن.البته خوبه گوشت خوبی نصیبت میشه

اره خوکها خیلی باحالن!!
فرض کن به یک 10 تا خوک غذا بدی،بعد میتونی بک جنگل رو نابود کنی:n09:

navid.sia
11-05-2014, 18:17
اتفاقا اصلا خوب نیس چون کمپ آدم باید توی یه جای امن و مطمئن باشه، وقتی خونت کنار عنکبوت ها باشه با کلی مشکل مواجه میشی در ضمن همیشه شب ها عنکبوت ها میان کنارت و کمپت پر عنکبوت میشه! اگه دنبال تار و spider gland هستی خیلی راحت زره بپوش یه اسلحه بردار برو بکششون خیلیم راحتتره. یا میتونی بری تو اون سرزمین هایی که پر از دشمنه(یه چیزایی هستن از زمین میان بیرون میزننت) اونجا همینجوری رو زمین تار ریخته
رفتن به اون مناطق مثل رفتن به میدون مینه خیلی خطرناکن
بعدشم تومیتونی ازهموناول که رفتی به یه منطقه ای جمعیت وجایاون هارو کنترل کنی
تازه هرچه قدر تار عنکبوتداشته باشی میتونی یرای خودت چادر درست کنیودی گه هیچ مشکلی برات پیش نیادونیازی هم به چوب برای روشنکردن آتیش نخواهی داشت وگشنتم نمیشهمغزتم همیشه پر میشه و زمستونمفقط میگیری می خوابی
بازم بگم؟!؟:n09:

HO3EIN 0_0
09-07-2014, 22:52
سلام من چند وقته این بازی رو میکنم خیلی باحاله...
بهترین جا واسه کمپ جایی که تو شرایط سخت مثل زمستون راحت غذا گیر بیاری.من همیشه کمپ هامو تو علفزار کنار لونه های خرگوش ها میسازم .تا راحت گوشت گیرم بیاد اگه به جنگل و بوفالو و خوکها هم نزدیک باشه که چه بهتر....

ms368
11-07-2014, 12:35
آقا ما یه بار به واسطه این بازی از خواب خوراک افتاده بودیم
دوبار امروز میخوام نصبش کنم
فقط 2تا سوال دارم و میخوام که راهنماییم کنیم

من معمولا بیشتر از ۲۰ الی بیست و چند روز نمیتونم دووم بیارم٬ میشه بگید باید چه چیزهایی جمع کنم تا بتونم کمپ بزنم
وقتی که یه چیزی شبیه به کمپ میسازم ٬ اونجا برام تکراری میشه و چیز جدیدی وجود نداره٬ برای همین معمولا بعد از ساختن کمپ از اونجا دور میشم و بعد از چند روز کلکم کنده میشه٬ اصلا کمپو وقتی میسازی باید همونجا بمونی یا دور شی از اونجا؟

Reza R"ch
11-07-2014, 13:30
آقا ما یه بار به واسطه این بازی از خواب خوراک افتاده بودیم
دوبار امروز میخوام نصبش کنم
فقط 2تا سوال دارم و میخوام که راهنماییم کنیم

من معمولا بیشتر از ۲۰ الی بیست و چند روز نمیتونم دووم بیارم٬ میشه بگید باید چه چیزهایی جمع کنم تا بتونم کمپ بزنم
وقتی که یه چیزی شبیه به کمپ میسازم ٬ اونجا برام تکراری میشه و چیز جدیدی وجود نداره٬ برای همین معمولا بعد از ساختن کمپ از اونجا دور میشم و بعد از چند روز کلکم کنده میشه٬ اصلا کمپو وقتی میسازی باید همونجا بمونی یا دور شی از اونجا؟

کلا تو باید یک کمپ بسازی تا بتونی وسایل اضافه تو اونجا بزاری.کمپ رو که ساختی باید بری علف ، چوب ، غذا و.... پیدا کنی.بعدش میتونی وسایل اضافه رو توی کمپ بزاری و بری دنبال ماجراجویی.
برای اینکه نمیری بهتره همیشه چندتا خوک رو با خودت داشته باشی،توی بیشتر جنگ ها هم فرار کن سمت بوفالوها تا بوفالوها باهاشون درگیر بشن.
خلاصه یکم که بازی کنی و چند بار بمیری روش بازی دستت میاد:n01:

ms368
11-07-2014, 20:46
ممنون
محل سیو بازی الان کجاست که ذخیرش کنم ؟

HO3EIN 0_0
12-07-2014, 12:02
پوشه ی remote رو تو درایو c سرچ کن تمام سیو ها تو همون پوشست

amir0098hd
12-07-2014, 16:14
لینک دانلود trainer بازی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] R.ZIP&646965504532567d5954262e5a=1

amir0098hd
12-07-2014, 16:24
نکات مثبت : داستان جذاب – صداگذاری گوش نواز – گیم پلی سرگرم کننده
نکات منفی : ضعف در گرافیک
نمره: ۹۵ از ۱۰۰​

HO3EIN 0_0
12-07-2014, 16:36
چجوری میشه یه mod رو نصب کرد یا یه کاراکتر جدید رو به بازی اضافه کرد؟؟
لطفا هر کی مودونه جواب بده:n13:

ms368
12-07-2014, 20:18
اقا تعداد بوفالوها و خوک ها رو دستی افزایش بدید٬ بعد بازی کنیدخیلی باحاله
خوک ها و بوفالوها میریزن رو هم٬ چنان جنگی تو بازی راه میوفته که نگو
بعد من یه سوال برام پیش اومده
خوک ها وقتی باهات دوست میشن و شما با یکی دعواتون میشه٬ تا یه بلایی سر طرف نیارن و یا خودشون نمیرن ول کن نیستن
سر همین جریان ۴ تا خوک رو یکجا از دست دادم٬ چون گیر داده بودن به یه گیاه جهنمی

zahra9637
13-07-2014, 18:42
حجمی نداره
دانلود کنید و بازی کنید و حالش رو ببرید.
سبک بازی هم زنده موندنه!
شما نقش کاراکتری رو دارید که در روز باید غذا و سنگ و چوب و... جمع آوری کنید و با موجودات بازی بجنگید یا دوست بشید(!)
و در شب هم آتیش روشن کنید
در بخش Adventure هم شما باید 5 تا World رو برید و شخص مورد نظر رو پیدا کنید.

کاملا خلاصه کردم!
بازی واقعا موارد سورپرایزی زیادی داره.

سلام
من تو جهان هفتم هستم
باید چیکار کنم

hadiak
16-07-2014, 00:30
آقا لینکاش پاک شده میشه دوباره بزارید؟

hadiak
16-07-2014, 00:33
آقا لینکاش پاک شده میشه دوباره بزارین؟

hadiak
16-07-2014, 00:33
آقا لینکاش پاک شده میشه دوباره بزارین؟

alex_pk
16-07-2014, 11:41
سلام
من تو جهان هفتم هستم
باید چیکار کنم
سلام
اگر منظورتون Epilogue هستش که باید Maxwell رو پیدا کنید.
اون جهان کاملا تاریکه و نقشه خاصی هم ندارید.(یعنی جاهایی که میرید روی نقشه روشن نمیشه)

یه مقدار بیشتر توضیح بدید که جهان هفتمی که میگید منظورتون کدومه و اسمش چیه.

donts
29-07-2014, 16:25
لینک ها پاک شده لطفا درست کنید خیلی لازم دارم.:n03::n03::n03::n03::n03::n03::n03::n03:: n30::n30::n30::n30::n30::n30::n30:

donts
29-07-2014, 16:28
منظورم لینک آپدیت های بازی است:n27::n28::n30:

cool11
30-07-2014, 12:33
یه ذره بگردید هم بد نیست ولی خب به هر حال:

آخرین نسخه ای که من گرفتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

+DLC

بد نبود

bazooka
31-07-2014, 23:24
من امروز گرفتمش بازیه قشنگیه ولی اصلن نمیدونم چیکار کنم تا روز 4 هم رفتم ولی زود میمیرم اصلن نفهمیدم هدفت چیه :(

bazooka
01-08-2014, 20:26
یذره از بازی سر دراوردم :n09:ولی الان 4 تا قطعه رو دارم ولی اون چیزه که باید اینارو بزاری روشو پیدا نمیکنم:n03:
روز 22 هستم

ali_ign
01-08-2014, 21:10
توی آپدیت جدیدی که قراره بیاد مولتی پلیر اضافه میشه

bazooka
01-08-2014, 23:22
مولتی این بازی باید خیلی جالب باشه:n09:
کی میاد؟با نسخه ی flt هم میشه بازی کرد؟اگه بشه عالی میشه:n10:

bazooka
02-08-2014, 22:32
کسی هست عایا؟:n13:
بعد از 34 روز تلاش پی در پی در مکسول رو پیدا کردم:n09:

bazooka
02-08-2014, 22:38
کسی هست عایا؟:n13:
بعد از 34 روز تلاش پی در پی در مکسول رو پیدا کردم:n09:

mnmnm2
03-08-2014, 02:32
من تو دنیای اول بلافاصله وارد ادونچر شدم الانم تو دنیای اوله ادونچرم دوتا درخواست داشتم یک اینکه از این به بعد اگه نقشه ایرو تا اخرش رفتید و همشو روشن کردید عکسشو بزارید مکان قطعه ها رو مشخص کنید دو اینکه اگه از وقتی وارد میشید همینجوری میرین دنبال قطعه ها که هیچی ولی اگه کمپ میزنین عکس کمپ خودتونو بذارید یه نکته ی دیگه لطفا مجددا لینکای اپدیتو بذارید با تشکر

bazooka
03-08-2014, 14:10
مپ ها با هم فرق داره فک کنم

bazooka
03-08-2014, 16:43
ورلد 1 a cold reception رو تموم کردم الان ورلد king of winter ام بنظرم اسون تره چون یه چیزایی از اول دارم و یه چیزایی هم همون بغل بود حالا باید رفت و دید:n09:

Hemai
22-08-2014, 11:34
دوستان اپدیتاش کجا پیدا میشه ؟

ali-u
22-08-2014, 16:31
دوستان اپدیتاش کجا پیدا میشه ؟

بازی اندازه اش انقدر نیست که آپدیت مهمی براش بیاد

ولی آخرین نسخه بازی Dont Starve v1.98608 -
تو سایت های داخلی بگردی پیداش می کنی

behzad504
14-11-2014, 01:25
بابا اپدیت آخرش کلی تغییر کرده خیلی باهاله کلی حیوون و گیاه وچیزای دیگه اضافه شده بازی هم سختر شده :n19::n19:

ali-u
14-11-2014, 06:06
بابا اپدیت آخرش کلی تغییر کرده خیلی باهاله کلی حیوون و گیاه وچیزای دیگه اضافه شده بازی هم سختر شده :n19::n19:

احتمالا نسخه (Don't Starve Reign of Giant (DLC منظورته

ali_F16
25-12-2014, 13:07
همتون گوش کنید یه کد بهتونمیدم توبازی این حرفو توبازی بزنید((پ یا×یا÷))
بعد این کد رو وارد کنید باید بگم ((به حروف بزرگ و گوچک حساس است))
این کده است:GetPlayer().components.builder:GiveAllRecip es()
:n19:

ali_F16
25-12-2014, 13:13
چه جوری بوفالو هارو رام کنم؟:n03::n03::n27:

mohamadfa
20-06-2015, 07:27
سلام :n16:
من ادوانچرش رو پنج مرحله رو مثل آب رفتم :n08:
بعد maxwell رو باز کردم یعنی تمومش کردم:n02:
هر کیم سیو من رو میخواد باید بیشتر از 20 تا مود رو بازیش ریخته باشه:n19:
و بازیشم dont Sterve Risge of Giants باشه:n35:
همه ی شخصیت ها به جز wes رو باز کردم ، اونم باز میکنم ولی حال ندارم:n05:
خب کی شرایط بالا رو داره؟؟؟؟؟؟:n20::n20::n18::n41:

mohamadfa
20-06-2015, 07:32
چه جوری بوفالو هارو رام کنم؟:n03::n03::n27:

بوفالو ها خودشون رامن
ولی یه فصلایی (فک کنم بهار و پاییز) وحشی میشن:n21:چون دارن بچه به دنیا میارن:n31:
یه مودیم ریختم میتونی از بوفالوها پنیر شیر بگیری:n19:ولی کار نمیکنه:n22:ولی درستش میکنم:n24:
یه راه برای کشتن بوفالو ها گذاشتن تاچ تراپه

mohamadfa
20-06-2015, 07:39
احتمالا نسخه (Don't Starve Reign of Giant (DLC منظورته

درسته نسخه ی reign of giants که من استادش شدم:n26:
خیلی وقته که اومده یه سالی هست:n31:
توش goat هست که میتونی ازش electro milk بگیری :n15:البته باید رعد و برق بزنه به بز های بد بخت:n10:
میتونی یخ بگیری و..
اووووووووف همه چیزاش رو یاد گرفتم :n20: ولی طول میکشه بهتون بگم ....
بهترین کا اینه که برین به این آدرس سایت klei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برای گرفتن مود ها
ولی یادتون نره اول عضو بشین:n05:
بعد تا بتونین مود بدانلودین و مود ها رو بچپونید تو پوشه ی مود داخل پوشه ی بازی...:n17:
من خودم دارم یاد میگیرم مود درست کنم ولی سخته بابا سخت!!!!:n24:
تازه یه مودم ریختم یه شخصیت vampier اضاف میکنه حتما بگیرینش

mohamadfa
20-06-2015, 07:48
اینم یه مود 214 کیلوبایتی واسه شماها
یه شخصیت اسکلتیه اصن گرسنه نمیشه
- HP: 70

- Sanity: 40

- Hunger: Doesn't exist.
میخواین؟؟؟؟:n02:
دانلود مود شخصیت اسکلتی Wilton ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The Skeleton.rar - 215 KB)

mohamadfa
20-06-2015, 07:49
اینم عکسش

mohamadfa
20-06-2015, 07:50
اینم یه مود 214 کیلوبایتی واسه شماها
یه شخصیت اسکلتیه اصن گرسنه نمیشه
- HP: 70

- Sanity: 40

- Hunger: Doesn't exist.
میخواین؟؟؟؟:n02:
دانلود مود شخصیت اسکلتی Wilton ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The Skeleton.rar -215 KB)
ببخشید لینک خرابه
دانلود با لینک سالم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohamadfa
20-06-2015, 07:52
الان عکسش تو منوی انتخاب شخصیتم میفرستم

mohamadfa
20-06-2015, 08:00
مد باز خواستین من در خدمتم:n20::n20:

mohamadfa
20-06-2015, 08:02
رمز میخواین؟
بعضی از رمز ها هستن خیلی طولانین مثل رمز روشن شدن نقشه واسه همین واسه اون چند تا مود اومده
یکی mini tool و map_revealer

mohamadfa
20-06-2015, 08:03
کسی نیست؟:n36:

mohamadfa
20-06-2015, 08:10
بچه ها راستی کی تونست تو dont starve together آنلاین بازی کنه ؟!
من که نتونستم:n21:ولی میتونم:n24:
من تانگلم یه چیزیشه ! خرابه ولی بعد دوباره نصبش میکنم یا یکی دیگه دانلود میکنم نمیشه:n22:
امروز میخوام روی ی سیستم دیگه تستش کنم ببینم رو اونم ایراد داره یا نه..:n41:
ایشالله رو اون dont starve رو آنلاین بازی کنم.:n16:
اخه مجبور شدم تنهایی همه چیزش رو کشف کنم:n24:
کی تونسته توش آن شه؟:n06::n36:

mohamadfa
20-06-2015, 08:11
بچه ها خداحافظ

mohamadfa
20-06-2015, 08:21
اینم یه مود 153 کیلو بایتی
حدس بزنید چیه؟!
ردیاب اسکلتی!!!!!!:n19:
میتونه اینا رو پیدا کنه
* ash
* wetgoop
* beardhair
* redgem
* bluegem
* walrus_tusk
* goldnugget
* krampus_sack (VERY small chance)
* poop
* walrushat (small chance)
* spoiled_food
اون رو میتونید تو منوی surival بسازید

این عکس ها رو دقیقا از خود سایت گرفتم ولی فایل ها رو خودم دانلود بعد آپلود کردم
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bazooka
20-06-2015, 12:22
بچه ها راستی کی تونست تو dont starve together آنلاین بازی کنه ؟!
من که نتونستم:n21:ولی میتونم:n24:
من تانگلم یه چیزیشه ! خرابه ولی بعد دوباره نصبش میکنم یا یکی دیگه دانلود میکنم نمیشه:n22:
امروز میخوام روی ی سیستم دیگه تستش کنم ببینم رو اونم ایراد داره یا نه..:n41:
ایشالله رو اون dont starve رو آنلاین بازی کنم.:n16:
اخه مجبور شدم تنهایی همه چیزش رو کشف کنم:n24:
کی تونسته توش آن شه؟:n06::n36:

من تو تانگل بازی کردم ولی پینگ خیلی بالاس اگه با دوستاتون میخواید بازی کنید hamachi بهتره

mohamadfa
21-06-2015, 08:08
منم دردم همینه :n03:

تانگل خرابه
رو ی سیستم دیگه هم تانگل رو نصب کردم نشد:n34::n14:
باز خراب بود:n19:

mohamadfa
21-06-2015, 08:16
بزار از تانگل یه عکس بفرستم

mohamadfa
21-06-2015, 08:17
صفحش همینطوری میمونه...
اصن نمیتونم لوگین بشم ...
نمیدونم چه کنم..

mohamadfa
21-06-2015, 08:24
من تو تانگل بازی کردم ولی پینگ خیلی بالاس اگه با دوستاتون میخواید بازی کنید hamachi بهتره
راستی تو نسخه ی تانگلت چنده؟!:n36:
مال من v5.2 هست:n41:
قک کنم باید ورژن پایین ترش رو بگیرم ...:n13:

mohamadfa
21-06-2015, 08:35
تانگل v4.3.2.0 گرفتم امید وارم بگیره:n17:

داره دانلود میشه

mohamadfa
21-06-2015, 08:39
v 4.4.4.1 گرفتم:n25:باید بگیره

ms368
21-06-2015, 21:01
بازی رو رفتم چند ماه پیش
رسیدم به یه مرحله که کلا ظلماته و همه جا تاریک و نقشه هم ندارم که بدونم کدوم گوریم
چندتا از ابزارات برای ساخت اون دستگاهه هم پیدا کردم که از شانس بدم عید چندتا وروجک اومدن خونمون رفته بودن سراغ لپتاپ سیو بازی پاک کرده بودن

mohamadfa
22-06-2015, 11:50
بازی رو رفتم چند ماه پیش
رسیدم به یه مرحله که کلا ظلماته و همه جا تاریک و نقشه هم ندارم که بدونم کدوم گوریم
چندتا از ابزارات برای ساخت اون دستگاهه هم پیدا کردم که از شانس بدم عید چندتا وروجک اومدن خونمون رفته بودن سراغ لپتاپ سیو بازی پاک کرده بودن

بد شانس
اون مرحله ی اخر ادوانچر بود.دو ماه پیشم رسیدم به این مرحله باید یک رادار بسازی بعد بری جلو تر..
maxwell رو صندلیش نشسته یک گرمافون هم کنارشه داره آهنگ میزنه بعد یک جایگاه کنار مکس ول هست رادار رو میزاری رو اونجا و بازی تموم میشه...
بله تبریک شما مرحله ی اخر بازی رو رسیدین ولی چه فایده...
ولی من بهش رسیدم تمومش هم کردم اخر این مرحله شخصیت MaxWell واست باز میشه...

mohamadfa
22-06-2015, 11:51
کلا هم ظلمات نیست چند تا مشعل هست که وقتی میری کنارشون روشن میشن...

یک مود هم هست دارم میتونی این مشعلا رو بسازی.:n20:

ms368
22-06-2015, 13:01
بد شانس
اون مرحله ی اخر ادوانچر بود.دو ماه پیشم رسیدم به این مرحله باید یک رادار بسازی بعد بری جلو تر..
maxwell رو صندلیش نشسته یک گرمافون هم کنارشه داره آهنگ میزنه بعد یک جایگاه کنار مکس ول هست رادار رو میزاری رو اونجا و بازی تموم میشه...
بله تبریک شما مرحله ی اخر بازی رو رسیدین ولی چه فایده...
ولی من بهش رسیدم تمومش هم کردم اخر این مرحله شخصیت MaxWell واست باز میشه...

منم فرض میکنم تمومش کردم :n23:
ولی به نظر من ساختن ابزارات و لباس و زیرو رو کردن مساحت منطقه ها خیلی بیشتر از تموم کردن بازی حال میده.

mohamadfa
24-06-2015, 06:15
بچه ها یک خبر خوش....
تانگلم درست شد:n20:
حالا نمیدونم تانگل چجوریه:n13:

mohamadfa
25-06-2015, 15:58
چطوری تو تانگل وقتی یه روم انتخاب کردم بازی dont Starve together رو شروع کنم وآنلاین بازی کنم؟!
راهنمایی کنین

bazooka
28-06-2015, 14:13
ببین وقتی میری تو روم تانگل بازی رو خیلی ساده باس بزنی اجرا ش کار خاصی نمیخواد بکنی ولی باید ورژن بقیه بازیکن ها با تو یکی باشه

hayderali
10-08-2015, 18:00
درسته یکاره دیگه هم باید بکنی اینکه وقتی Play Online رو زدی Lan Servers رو هم آن کنی اما یه چیزی کودوم نسخه الان بیشتر بازیکن داره !؟!؟ لینکش هم بزارید اگر میشه

mohamadfa
11-08-2015, 21:27
درسته یکاره دیگه هم باید بکنی اینکه وقتی Play Online رو زدی Lan Servers رو هم آن کنی اما یه چیزی کودوم نسخه الان بیشتر بازیکن داره !؟!؟ لینکش هم بزارید اگر میشه

فیلم آموزشیش داخله آپارتا هست گفته چه ورژنی
ورژنش رو خودم بعدا میزارم:n25:

danial231471
02-09-2015, 10:50
سلام ب همه.من دانیال هستم.میتونم تو این بازی کلی کمکتون کنم. خودم اخرین ورژن رو از خود سایت استیم خریدم و الان دارم نسخه to gether رو بازی میکنم.درحال حاظر جدید ترین نسخه to gether نسخه 147734 هستش و کلی امکانات ب بازی اضافه شده. درضمن من نسخه ragin of giant رو دارم ک نسخه اخرش هستش. دروازه maxwell door رو هم تموم کردم . میتونم انواع هک این بازی رو ب شما یاد بدم بستگی ب خودتون داره
danial231471@gmail.com
ایمیلم هستش . خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم
درضمن انواع روش انلاین یا شبکه بازی کردن و هم دراختیار دارم .
با تشکر:n33:

mohamadfa
04-09-2015, 01:20
سلام ب همه.من دانیال هستم.میتونم تو این بازی کلی کمکتون کنم. خودم اخرین ورژن رو از خود سایت استیم خریدم و الان دارم نسخه to gether رو بازی میکنم.درحال حاظر جدید ترین نسخه to gether نسخه 147734 هستش و کلی امکانات ب بازی اضافه شده. درضمن من نسخه ragin of giant رو دارم ک نسخه اخرش هستش. دروازه maxwell door رو هم تموم کردم . میتونم انواع هک این بازی رو ب شما یاد بدم بستگی ب خودتون داره
danial231471@gmail.com

دقیقا همون نسخه هست 147734 من کلا نمیدونم چظوری با تانگل کار بکنم:n18::n13:

mohamadfa
04-09-2015, 01:39
بچه ها ی نکته درمورد مدهایی که گزاشته بودم
.
.
.
.
.
.
.

لینک هاشون زمانشون محدوده و بعد پاک میشن اگه میخواین مد dont Starve و ِDont Starve Together رو بگیرین برین سایت خود klei حال ندارم لینکش رو بزارم برید تو بازی قسمت mods ,گزینه ی more mods رو بزنید یا یکی از تاپ مودها رو بزنید

از طریق وورکشاپ استیم هم میشه
برای دانلود مدهم باید حتما ثبت نام کنی:n25:با تشکر .خودم.

danial231471
04-09-2015, 19:17

اول در سایت تانگل ثبت نام می کنید . بعد تاگل رو از خود سایت دانلود و نصب میکنید. دقت کنید اول نصب از شما برای نصب نت ورک تانگل سوال می شود ک اگر ان را رد کنید تانگل شما وصل نخواهد شد (خودم هم همین مشکل رو داشتم ) بعد از نصب دستگاهتان ری استرات کنید و تانگل رو باز کنید. شاید برای خیلی ها باز نشو و ارور دهد . مشکلی نیست دوباره ری استارت کنید و دفعه ی دیگه حتما باز خواد شد.
در قسمت پایین ایدی و رموزتون با اون در سایت ثبت نام کرده بودید رو وارد و لاگین ی شوید. در قسمت چب روم action رو انتخاب میکنید و پیچ ها را رد میکنید تا ب d یرسید. اخر صفحه چند روم از dont starve می بینید . شما فقط در روم dont starve together وارد شوید و با چند بازیکن صحبت کنید و سرور مشترک خودتون رو بسازید

اگه کار دیگه ای هم بود در خدمتم:n18:

danial231471
04-09-2015, 19:28

وارد action میشیم و dont starve together رو انتخاب و وصل میشی م بعد بازی رو اجرا و وارد سرور دیگران میشیم یا خودمون میسازیم

mohamadfa
05-09-2015, 16:19
ممنون از شما دوستان عزیز

الان هم ی مود توپ براتون گزاشتم اگه نمیتونید دانلودش کنید بگین دوباره اپلودش کنم

- - - Updated - - -

اول در سایت تانگل ثبت نام می کنید . بعد تاگل رو از خود سایت دانلود و نصب میکنید. دقت کنید اول نصب از شما برای نصب نت ورک تانگل سوال می شود ک اگر ان را رد کنید تانگل شما وصل نخواهد شد (خودم هم همین مشکل رو داشتم ) بعد از نصب دستگاهتان ری استرات کنید و تانگل رو باز کنید. شاید برای خیلی ها باز نشو و ارور دهد . مشکلی نیست دوباره ری استارت کنید و دفعه ی دیگه حتما باز خواد شد.
در قسمت پایین ایدی و رموزتون با اون در سایت ثبت نام کرده بودید رو وارد و لاگین ی شوید. در قسمت چب روم action رو انتخاب میکنید و پیچ ها را رد میکنید تا ب d یرسید. اخر صفحه چند روم از dont starve می بینید . شما فقط در روم dont starve together وارد شوید و با چند بازیکن صحبت کنید و سرور مشترک خودتون رو بسازید

اگه کار دیگه ای هم بود در خدمتم:n18:

اوکی:n05: بینم چی میشه:n16:ممنون

mohamadfa
05-09-2015, 22:34
سلام
یک مود دیگه هم واستون اوردم برید حالش روببرید
:n25:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]myhouse.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]myhouse.rar - 39 KB) - 39 KB

alex_pk
06-09-2015, 19:28
در مورد مود ها یه مقدار توضیح بده.

mohamadfa
08-09-2015, 01:04
در مورد مود ها یه مقدار توضیح بده.

سوپرایزه :n10:

در مورد چیشون؟ طرز نصب کردن؟ یا طریقه ی استفاده ؟ یا کارکرد؟ یکی از این سه تا یا دوتا از این سه تا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
طرز نصب که آسونه میریزیش تو پوشه ی مود(البته اول اکسترکتش کنید(Extract here) کنید) بعد برید تو بازی قسمت مود اینیبلش کنید و لذت ببرید..........:n16::n33:

alex_pk
08-09-2015, 13:11
بیشتر منظورم این بود که کارکردش چیه.
هر مودی که معرفی میکنید کارکردش رو هم بفرمایید.

مرسی.

mohamadfa
08-09-2015, 14:11
بیشتر منظورم این بود که کارکردش چیه.
هر مودی که معرفی میکنید کارکردش رو هم بفرمایید.

مرسی.

خواهش چشم میزارم حتما

اگه لینکا خراب بودن بگید تا دوباره لینکا رو بزارم یا دوباره آپلود کنم

mohamadfa
08-09-2015, 14:34
الان ی مود توپ دیگه میزارم
وقتی نصبش کردین وسط بازی کلید T رو بزنید
و لذت ببرید:n20::n06:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]CJBMods ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]CJBMods TMI.zip - 89 KB) TMI.zip - 89 KB

mohamadfa
08-09-2015, 14:57
نمیگم t رو که میزنید چه میشه تا برید دانلود کنید و خودتون ببینید:n17:
.
.
.
.
نگران نباشید اتفاقی واسه پلیرتون نمیفته :n09:

mohamadfa
08-09-2015, 15:25
این هم یک مود توپ دیگر:n20:

داخل بازی روز 3 قسمته روز و غروب و شب.......................
این به اونجا ربط داره!!!!!!!
نمیگم برید دانلودش کنید :n39:
ای پی ورژن 6 هم نیازداره
ممکنه نصب نشه اگه نصب نشد به خودم بگید:n31:

اووه یادم رفت لینکش رو بگم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]HF_dawnbreakv20.rar - 30 KB
لذت ببرید

mohamadfa
08-09-2015, 15:45
danial231471@gmail.com

داداش من نسخه ی توگدرم رو چک کردم اونی که گفتی نبود نسخه ی توگردر هم از استیم خریدی؟
اگه دانلودش کردی لینکش رو لطفا بده
اگرم کخ خریدیش آموزش انلاین بازی کردنش رو بده
ممنون

danial231471
10-09-2015, 10:14
داداش من نسخه ی توگدرم رو چک کردم اونی که گفتی نبود نسخه ی توگردر هم از استیم خریدی؟
اگه دانلودش کردی لینکش رو لطفا بده
اگرم کخ خریدیش آموزش انلاین بازی کردنش رو بده
ممنون

سلام داداش. من خودم نسخه ای 145705 . 145211 . 115992 . 147734 رو دارم و چندتاشونو خریدم ک بدست اوردم. لینک میخوای بیا ب جیمیلم تابرات دنبال لینک خوب باشم . همون جا هم بهت راهنمایی میکنم دلیلش هم اینه ک من خیلی دیر ب دیر ب این سایت میام

danial231471
10-09-2015, 23:27
با عرض سلام . نسخه جدید dont starve ب عنوان Shipwrecked هستش قراره پاییز امسال بیاد. در پائیز یک بسته ی الحاقی جدیدی به نام Shipwrecked را دریافت خواهد کرد و آن توسط استدیوی Super Time Force یعنی Capy Game برای توسعه آغاز شده.

سازنده ی Don’t Starve Klei اعلام کرد که تصمیم دارد تا یک بسته ی الحاقی جدید برای این بازی منتشر کند. این باری اولین بار است که بازیکنان می توانند در این باری خشکی را ترک کنند و به آب سفر کنند. در بازی اصلی ، دریا فقط به عنوان یک مرز عمل می کند.

این بسته ی الحاقی، شمال کاراکترها، biome ها، موجودات و افکت های آب و هوایی است. Klei اطلاعات زیادی در مورد Shipwrecked منتشر نکرده ف اما با توجه به اسم آن به نظر کشتی عنصر اصلی این بسته ی الحاقی باشد.

Capy Games که با Super Time Force و Superbrothers: Sword ، Sorceryشناخته شده است، به تسعه ی این بازی کمک می کند. اگر چه نقش آنها در این مرحله نا مشخص است، اما Klei گفت که Capy در طراحی و توسعه ی بسته ی الحاقی کمک می کند.

Don’t Starve: Shipwrecked در پائیز بر روی PC منتشر خواهد شد. هنوز کنسول هایی که این DLC قرار است بر روی آنها منتشر شود، مشخص نیست. اما آخرین بسته ی الحاقی که برای این بازی منتشر شد، Reign of Giants نام داشت که ابتدا بر روی PC و سپس بر روی کنسول ها منتشر گردید. نسخه ی کنسولی این بازی هم اکنون در دسترس است . از پلتفرم های دیگر این بازی می توان به PC, Wii U, PlayStation 4, Vita اشاره نمود . احتمالا مثل نسخه reign of giant اول افلاین باشه بعد ب together اضافه بشود

Gregar
12-09-2015, 11:32
چقدر واسه این بازی پک میدن ؟ اینقدر نسخه های ختلف دادن کخ ادم بخواد بازی کنه نمیدونه کدوم رو بازی کنه . یه نسخه کاملی چیزی نداره که همه بسته ها رو داشته باشه ؟ این dont starve together دیگه چیه ؟ خود klei منتشر کرده یا موده ؟

mohamadfa
13-09-2015, 15:00
چقدر واسه این بازی پک میدن ؟ اینقدر نسخه های ختلف دادن کخ ادم بخواد بازی کنه نمیدونه کدوم رو بازی کنه . یه نسخه کاملی چیزی نداره که همه بسته ها رو داشته باشه ؟ این dont starve together دیگه چیه ؟ خود klei منتشر کرده یا موده ؟

نه تا بحال خود این شرکت فقط ی مود تابحال واسه بازی گزاشته بقیه رو خود اعضای انجمنش ساختن ....این یک
دوما together یک نسخه ی کاملا جدا از نسخه ی اصلیه (یعنی خود klei گزاشتتش)
با تشکر

mohamadfa
13-09-2015, 15:03
با عرض سلام . نسخه جدید dont starve ب عنوان Shipwrecked هستش قراره پاییز امسال بیاد. در پائیز یک بسته ی الحاقی جدیدی به نام Shipwrecked را دریافت خواهد کرد و آن توسط استدیوی Super Time Force یعنی Capy Game برای توسعه آغاز شده.

سازنده ی Don’t Starve Klei اعلام کرد که تصمیم دارد تا یک بسته ی الحاقی جدید برای این بازی منتشر کند. این باری اولین بار است که بازیکنان می توانند در این باری خشکی را ترک کنند و به آب سفر کنند. در بازی اصلی ، دریا فقط به عنوان یک مرز عمل می کند.

این بسته ی الحاقی، شمال کاراکترها، biome ها، موجودات و افکت های آب و هوایی است. Klei اطلاعات زیادی در مورد Shipwrecked منتشر نکرده ف اما با توجه به اسم آن به نظر کشتی عنصر اصلی این بسته ی الحاقی باشد.

Capy Games که با Super Time Force و Superbrothers: Sword ، Sorceryشناخته شده است، به تسعه ی این بازی کمک می کند. اگر چه نقش آنها در این مرحله نا مشخص است، اما Klei گفت که Capy در طراحی و توسعه ی بسته ی الحاقی کمک می کند.

Don’t Starve: Shipwrecked در پائیز بر روی PC منتشر خواهد شد. هنوز کنسول هایی که این DLC قرار است بر روی آنها منتشر شود، مشخص نیست. اما آخرین بسته ی الحاقی که برای این بازی منتشر شد، Reign of Giants نام داشت که ابتدا بر روی PC و سپس بر روی کنسول ها منتشر گردید. نسخه ی کنسولی این بازی هم اکنون در دسترس است . از پلتفرم های دیگر این بازی می توان به PC, Wii U, PlayStation 4, Vita اشاره نمود . احتمالا مثل نسخه reign of giant اول افلاین باشه بعد ب together اضافه بشود
اوووووووووووووووووووووف من خودم داشتم دنبال ی مود واسه اینکار میگشتم که
دیدم هیچکدوم از اعضای انجمن سایت این کار رو نکرده
دمت گرم اومد...اگر ممکنه لینکش رو بزار
تازه دریا قبلا نقش مرز نداشت نقش دیگش این بود که پنگوینا از توش در بیان و خفاش ها از روش عبور کنن
با تشکر

mohamadfa
13-09-2015, 15:10
معلومه که تازه اومده چون چند وقت پیش تو استیم ی گشتی زدم ولی چیز خاصی ندیدم
باید دوباره بگردم:n33:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SJttts8p-qa3MfXIF6u

mohamadfa
13-09-2015, 15:13

تریلرش اومد میزارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VhxRhZmQ&psig=AFQjCNHswZAAD3bh76IUOLUv9dpwY7jTng&ust=1442230719637107

danial231471
24-09-2015, 22:22
سلام دوستان
هروقت نسخه ای ک گفتم اومد براتون میزارم
کار دیگه ای بود در خدمتم

BigHeart
25-09-2015, 19:23
سلام بچه ها
من اینو روی کنسول دارم بازی میکنم
اسم بازیم اینه reign of giant
الان یه گذینه بقل عکس معدش داره که آبه مثه اینکه
اون چیکار میکنه؟ باید آب بخوریم؟
برای اینکه کمپ بسازم باید چیکار کنم
این یارو هی گشنش میشه یه چیز دیگه به جا هویج نیست که زودی سیر شه؟
اون کلاهه هم میذارم سرش اما باز مغزش میاد پایین توهم میزنه صدای بازی میره رو مخ
زود به زودم سردش میشه اصلا داغونه

danial231471
25-09-2015, 20:00
سلام بچه ها
من اینو روی کنسول دارم بازی میکنم
اسم بازیم اینه reign of giant
الان یه گذینه بقل عکس معدش داره که آبه مثه اینکه
اون چیکار میکنه؟ باید آب بخوریم؟
برای اینکه کمپ بسازم باید چیکار کنم
این یارو هی گشنش میشه یه چیز دیگه به جا هویج نیست که زودی سیر شه؟
اون کلاهه هم میذارم سرش اما باز مغزش میاد پایین توهم میزنه صدای بازی میره رو مخ
زود به زودم سردش میشه اصلا داغونه

سلام اون قسمت کنار معده ک یک قطره اب هستش مال اینه ک وقتی بارون میاد خیس میشی و تمام وسایلت نم میکشه همین. کمپ خیلی ساده هستش دوتا وسایل و ی چادر و اتیش میشه ی کمپ بعد گسترشش میدی. برای رفع گرسنگی باید هویج . انگور . قارچ سبز . گوشت حیوانات سالم . گیاه بعضی درختان رو میشه استفاده کرد لبته پختن هرگدوم از این ها برای معده بهتره. برای مغز هم اگه گل جمع کنی بهت اضافه میشه . خوردن بعضی چیزها هم تاثیر داره . خواب هم نقش مهمی در مغز دارد. واسه ی سرما هم ا کلاه و لباس گرم و اتیش استفاده کن البته ی چیزی هست تو قسمت اون طناب ک شبیه تخم مرغ میمونه ک خیلی خوبه بزارش کنار اتیش گرم میشه بعد وردار تا موقعی ک سرد نشه تو سردت نمیشه.

سوال دیگه ای بود درخدمتم

BigHeart
25-09-2015, 22:24
سلام اون قسمت کنار معده ک یک قطره اب هستش مال اینه ک وقتی بارون میاد خیس میشی و تمام وسایلت نم میکشه همین. کمپ خیلی ساده هستش دوتا وسایل و ی چادر و اتیش میشه ی کمپ بعد گسترشش میدی. برای رفع گرسنگی باید هویج . انگور . قارچ سبز . گوشت حیوانات سالم . گیاه بعضی درختان رو میشه استفاده کرد لبته پختن هرگدوم از این ها برای معده بهتره. برای مغز هم اگه گل جمع کنی بهت اضافه میشه . خوردن بعضی چیزها هم تاثیر داره . خواب هم نقش مهمی در مغز دارد. واسه ی سرما هم ا کلاه و لباس گرم و اتیش استفاده کن البته ی چیزی هست تو قسمت اون طناب ک شبیه تخم مرغ میمونه ک خیلی خوبه بزارش کنار اتیش گرم میشه بعد وردار تا موقعی ک سرد نشه تو سردت نمیشه.

سوال دیگه ای بود درخدمتم

ممنون دوست عزیز
خیلی خوب توضیح دادید
خب چادر از کجا بیارم؟
چجوری بخابم؟ باید برم جای خاصی؟
چجوری بپزم؟

danial231471
26-09-2015, 13:57
ممنون دوست عزیز
خیلی خوب توضیح دادید
خب چادر از کجا بیارم؟
چجوری بپزم؟

خب شما با ساخت ماشین اختراع کلی وسایل در صفحه کنارتون باز میشه ک میتونی بسازی . چادر هم ب همین شکل. یک نوع(ب قول خودمون) زیرانداز هست ک وقتی شب شد میتونی ازش استفاده کنی (باز هم میگم ماشین اختراع نیاز هست) پختن هم کاری نداره . مواد رو ببر رو اتیش و کلیک کن خودش میپزه. یک وسیله هم هست ک با ماشین اختراع میتونی درستش کنی ک ب این صورت هستش ک چندتا مواد بهش میدی ی غذا بهت تحویل میده همین

danial231471
27-09-2015, 18:47
اطلاعاتی از بازی Don’t Starve Pocket Edition در اینستاگرام Klei فاش شد

در اواخر ماه ژانویه شایعاتی مبنی بر انتشار نسخه موبایل بازی Don’t Starve توسط Klei Entertainment شنیده شد. در آن زمان اما اولویت Klei پورت کردن بازی هایش برای موبایل نبود. اما اینطور که از صفحه رسمی اینستاگرام Klei به نظر می‌رسد، همه چیز در حال تغییر است! Klei با انتشار ویدیو کوتاهی که بازی را در حال اجرا شدن روی یک دستگاه لمسی نشان می‌داد و عبارت Don’t Starve Pocket Edition به راحتی قابل خواندن بود در اینستاگرام خود طرفداران این بازی را هیجان زده کرد.

Don’t Starve همانند بازی FTL از آن دست بازی های فوق‌العاده جذاب و خوش ساختی است که برروی PC عرضه شد اما از همان ابتدا حس می‌شد که باید برروی تبلت بازی شود. هدف بازی همانطور که از اسمش مشخص است گرسنه نماندن است. در بازی شما باید غذا پیدا کنید، با دشمنان بجنگید تلاش کنید تا عاقل مانده و دیوانه نشوید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نویسنده: نادر امرایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در ۱۴:۳۰ تیر ۱۰, ۱۳۹۴

ی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در ۱۴:۳۰ تیر ۱۰, ۱۳۹۴

danial231471
27-09-2015, 18:50
بازی Don’t Starve بعد از دو سال به ایکس باکس وان می‌آید

نسخه‌ی Giant بازی Don’t Starve که ماه گذشته برای پلتفرم‌های مختلفی منتشر شده بود، برای ایکس‌باکس وان هم عرضه می‌شود. نسخه‌ی عادی بازی که دو سال پیش منتشر شده هیچگاه برای ایکس‌باکس عرضه نشد اما حالا کاربران این کنسول می‌توانند تجربه‌ی کاملی از آن داشته باشند.

کلِی اینترتینمنت، استودیوی سازنده‌ی بازی این خبر را در حساب رسمی توییتر خود تأیید کرده و وعده داده است که به زودی اطلاعات بیشتری از جمله تاریخ انتشار بازی را به اشتراک می‌گذارد.
نسخه‌ی ایکس‌باکس وان بازی چندی پیش در یک وبسایت درجه‌بندی بازی آلمانی دیده شد. این وبسایت درجه‌ی ۱۲ سال به بالا را به Don’t Starve: Giant Edition داده اما حرفی از تاریخ انتشارش نزده است.

danial231471
27-09-2015, 18:51
درجه‌سنی و تاریخ انتشار Don’t Starve: Giant Edition برای پلی‌استیشن 3 مشخص شد

سازمان اطلاعات بازی‌های ویدویی اروپا (PEGI) درجه‌بندی سنی نسخه پلی‌استیشن 3 بازی Don’t Starve: Giant Edition را مشخص کرد. در ادامه با زومجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همراه باشید.
این بازی که ساخته استودیو کلِی‌اِنترتینمنت است پیش از این برای پلی‌استیشن ویتا و پلی‌استیشن 4 عرضه شده بود و انتشار آن روی کنسول نسل هفتمی سونی نیز محتمل به نظر می رسید، اگرچه این اتفاق بسیار دیر به وقوع پیوست، اما حالا دارندگان این کنسول نیز می‌توانند از تجربه این بازی لذت ببرند.
سازمان اطلاعات بازی‌های ویدیویی اروپا که مسئولیت ثبت اطلاعات و درجه‌بندی سنی بازی‌های ویدیویی در قاره اروپا را بر عهده دارد، این بازی را برای سنین ۱۲ سال به بالا درجه‌بندی کرده است . این سازمان همچنین تاریخ انتشار بازی را نیز مشخص کرد و Don’t Starve: Giant Edition امروز ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ (۱۷ فوریه ۲۰۱۵) برای پلی‌استیشن 3 منتشر شد. پس اگر امکان تجربه این بازی روی پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن ویتا را نداشته‌اید نیازی نیست تا مدت زمان زیادی صبر کنید زیرا از امروز می‌توانید آن را بازی کنید.
خوشبختانه سیستم پرداخت بین-پلتفرمی برای این بازی نیز وجود دارد و اگر آن پیش از این آن را روی پلی‌استیشن ویتا تجربه کرده‌اید نیازی به خرید دوباره آن نیست. همچنین کسانی که این بازی از طریق پلی‌استیشن 3 خریداری کنند می‌توانند آن را به صورت رایگان روی دیگر پلتفرم‌ها بازی کنند.

danial231471
28-09-2015, 17:49
کی میاد ی سرور بزنیم؟

danial231471
28-09-2015, 18:03
هیچ تاپیکی دیگه نمیخواد بحث کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mohamadfa
23-10-2015, 19:13
سلام دوستان:n05:
ببخشید یه دوسه قرنی نبودم آخه نت کامیوترم قطع بود و میدونید که با گوشی تو انجمن اعصاب آدم میریزه بهم:n19:
من منتظر اینم که ds pocket edi..
برای اندروید بیاد:n41:
خبری نداری؟میاد نماید؟

mohamadfa
26-10-2015, 16:32
کی میاد ی سرور بزنیم؟

دادا اگه مشکل تانگل و دونت استارو توگدرم رو بحلونی واسه پس سی میام

danial231471
30-10-2015, 15:10
دادا اگه مشکل تانگل و دونت استارو توگدرم رو بحلونی واسه پس سی میام

دادا بیا ایمیلم همه شو برات حل میکنم

mohamadfa
05-11-2015, 15:22
ممنون دوست عزیز
خیلی خوب توضیح دادید
خب چادر از کجا بیارم؟
چجوری بپزم؟

چادر رو بیاد تو بخش سوریوالت بسازی با چند تا ابریشم و شاخه و علف
برای خوابیدن روش های زیادی هست
1 ساخت کیسه خواب که کلا دو تا کیسه خواب مختلف داریم یه بار مصرف و چندبارمصرف
غذا پختن هم باید ببریش روی اتیش تا غذا پخته بشه و برای آشپزی هم باید یه کرک پات بسازی و مواد رو باهم مخلوط کنی و یه غذا درست کنی
:n02:

mohamadfa
06-11-2015, 11:43
دادا بیا ایمیلم همه شو برات حل میکنم

باشه امیلت چیه؟
mohamad.generals@gmail.com
:n02:

danial231471
06-11-2015, 16:36
سلام دادا ی گل خودم
ایمیلم danial231471@gmail.com هروقت بیای قدمت رو چشم

mohamadfa
07-11-2015, 18:40
سلام دادا ی گل خودم
ایمیلم danial231471@gmail.com هروقت بیای قدمت رو چشم
دادا اگه میشه همینجا مشکلم رو رفع کنید تا بقیه ی اعضا هم استفاده کنن:n02:

danial231471
08-11-2015, 19:19
دادا اگه میشه همینجا مشکلم رو رفع کنید تا بقیه ی اعضا هم استفاده کنن:n02:

باشه مشکل رو بفرمایید

mohamadfa
18-11-2015, 19:23
میشه استفاده از هاماچی و وصل کردن به بازی رو توضیح بدین؟

- - - Updated - - -

میشه استفاده از هاماچی و وصل کردن به بازی رو توضیح بدین؟

mohamadfa
19-11-2015, 23:48
بچه ها مشکلم با تانگل حل شد و یه چندی هم together زدم
اصن مشکلم تانگل نبود مشکل من ورژن بازیم بود

mohamadfa
18-12-2015, 00:42
سلام من بالاخره توانستم دوتا مود واسه dont starve بسازم
هر دو مخصوص sw هستند :n20:

alex_pk
19-12-2015, 03:22
SW برای PC اومده؟

mohamadfa
19-12-2015, 15:03
SW برای PC اومده؟

فقظ فقط واسه پی سی واسه کنسول نمیدونم
ولی چون ارلی اکسسه
1 دسامبرم اومد
تازه اول برای ویندوز میاد بعد برای بقیه

mohamadfa
19-12-2015, 15:05
SW برای PC اومده؟

لینک دانلودشم تو این ادرس خودم آپلودش کردم و حجمش رو کم کردم

alex_pk
19-12-2015, 20:45
مرسی
امشب دانلود میکنم ببینم چجوریه
امیدوارم تغییرات خوبی داشته باشه چون کلا خیلی تکراری شده بود دیگه.

mohamadfa
20-12-2015, 16:40
آره بازی واقعا تکراری شده بود

Amir Hossein
22-12-2015, 14:20
سلام بچه ها
من دارم آنلاین بازی میکنم... میخواستم بپرسم مودی نیست که بشه همدیگرو رو مپ پیدا کرد؟ یا علامت زد؟ یا راداری چیزی باشه که راحت تر بشه همدیگرو پیدا کرد؟
غیر این اگه چند تا مود مفید هم معرفی کنین ممنون میشم :n02:

پ.ن: sw چیه؟

mohamadfa
22-12-2015, 17:06
سلام بچه ها
من دارم آنلاین بازی میکنم... میخواستم بپرسم مودی نیست که بشه همدیگرو رو مپ پیدا کرد؟ یا علامت زد؟ یا راداری چیزی باشه که راحت تر بشه همدیگرو پیدا کرد؟
غیر این اگه چند تا مود مفید هم معرفی کنین ممنون میشم :n02:

پ.ن: sw چیه؟

واسه سوال اول بگم که فکر نکنم ولی میتونی با مد روشن کردن مپ همدیگر رو پیدا کنی یا اصن رمز مپ رو بزنی

سوال دوم اینکه SW دی ال سی دوم بازی Dont starve هست که در تاریخ 1 دسامبر نسخه ی ارلی اکسس اون اومده.
تو این دی ال سی میتونی به دریا هم صفر کنی

Amir Hossein
23-12-2015, 13:55
یه سوال دیگه :n02:
چیتی نیست که زمان رو متوقف کنه یا به عقب برگردونه؟

mohamadfa
29-12-2015, 18:21

نه متاسفانه ولی مودش رو چند نفر ساتخن که باهاش میشه زمان رو سریع کرد یا سرعت حرکت شخص رو بالا برد

Sadra007
01-01-2016, 16:06
بازی قشنگیه،ولی وقتی که چند بار میری مثللا 30 روز زنده موندی هی میبازی باز از اول باز اینقدر میری باز میبازی باید باز ازز اول بری، حرس آدم در میاد دیگه اصلا آدم دوس داره بازیرو پاک کنه

اونایی که الان میخوان بهم بگن نه اینطوری نیست ،،یکم حقیقت طلب باشید برید چند بار مث من بازی کنید نتیجشو بگید:n01:

Sadra007
01-01-2016, 16:08

فکر کنم همچین کاری رو بشه با ترینر بازی کرد،ولی من بهت پیشنهاد میکنم ترینرو دان نکن گند میزنی به جذابیت بازی:n01:

Reza R"ch
01-01-2016, 16:58
بازی قشنگیه،ولی وقتی که چند بار میری مثللا 30 روز زنده موندی هی میبازی باز از اول باز اینقدر میری باز میبازی باید باز ازز اول بری، حرس آدم در میاد دیگه اصلا آدم دوس داره بازیرو پاک کنه

یک حرکت کثیف هست که میتونید در این مواقع انجام بدید:n02: همون لحظه ک مردید alt + f4 رو بزنید از بازی خارج میشه از اخرین سیوی ک خودش کرده میاره:n09:
البته یک راه درست هم هست که اون تخته سنگا (!) که بعد از مرگ دوباره زنده میکندتون رو فعال کنید.

Sadra007
02-01-2016, 00:19
یک حرکت کثیف هست که میتونید در این مواقع انجام بدید:n02: همون لحظه ک مردید alt + f4 رو بزنید از بازی خارج میشه از اخرین سیوی ک خودش کرده میاره:n09:
البته یک راه درست هم هست که اون تخته سنگا (!) که بعد از مرگ دوباره زنده میکندتون رو فعال کنید.

اول =که با alt +f4 نمیشه سره بازیرو گول زد من خودم امتحان کردم نشد.....دوم هم که بعدشم درسته که از اون سنگ ها میاره ولی وقتی که کل جونات تموم میشه که دیگه سنگ ها هم نمیتونه کاری انجام بده

mahnazmohamad
07-03-2016, 13:20
سلام میشه بگین در هر حالت بازی باید چه کاری انجام بدیم تا اون حالت رو تموم کنیم؟ منظورم حالت ادونچر و سابر حالت هاستو لطفا همشو بگین .... مرسی

mohamadfa
11-03-2016, 12:48
مزده مژده
آپدیت نسخه نهایی Dont Starve shipwarkard آمد:n19:
لینک دانلود
در این آپدیت بسیاری از باگها اهنگ ها وکلا همه چی بازی shipwarkard جدید اومده + 4 شخصیت جدید و کلی چیزهای جدید:n25:

حتما شیپوارکارد جدیده رو دانلود کنید خیلی بهتره نسخه ی Early acses هست

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!lp0W0SQb!SUn0muyLIIbxQqh1vnn-RIJo9OVP4AW-NTNAMMeWzto)

- - - Updated - - -

سلام میشه بگین در هر حالت بازی باید چه کاری انجام بدیم تا اون حالت رو تموم کنیم؟ منظورم حالت ادونچر و سابر حالت هاستو لطفا همشو بگین .... مرسی

ادوانچر اون جسم آهنیا هستن باید اونا رو بگیری بعد یه جایگاهی هست بزاریشون رو اون بری مرحله ی بعد

حنا 17
12-05-2016, 11:02
سلام من چپتر 4 همه چیز رو پیدا و وصل کردم اما وقتی می خوام برم به چپتر 5 اونی که شبیه آنتن وصل نمیشه و این رو میگه:
it looks like it needs a large key
چی کار کنم؟:n36:

SGNGAME
08-06-2016, 18:40
سلام به همه ی دوستان گرامی.
من عضو جدید این انجمن هستم.
کل این تایپیک رو خوندم:n10:
میخواستم که درمورد نسخه ی جدید این بازی (یعنی shipwereked ) صحبت کنیم و توضیح بدید چون که خیلی با نسخه های قبلی فرق داره .
شاید خودم هم بتونم به سوالاتی جواب بدم.:n02:
منتظرم نذارید.

SGNGAME
10-06-2016, 10:28
سلام من چپتر 4 همه چیز رو پیدا و وصل کردم اما وقتی می خوام برم به چپتر 5 اونی که شبیه آنتن وصل نمیشه و این رو میگه:
it looks like it needs a large key
چی کار کنم؟:n36:

فک کنم معنیش این باشه که این به یک دکمه بزرگ نیاز داره:n27::n27:

حنا 17
14-06-2016, 09:10
فک کنم معنیش این باشه که این به یک دکمه بزرگ نیاز داره:n27::n27:

معنیش همینه ولی ورد قبلی هم همینو گفت ولی یه دفعه شد کلید دیگه ای وجود نداره نمی دونم چی کار کنم

SGNGAME
15-06-2016, 09:53
معنیش همینه ولی ورد قبلی هم همینو گفت ولی یه دفعه شد کلید دیگه ای وجود نداره نمی دونم چی کار کنم

والا من که تا حالا یه ورلد هم نرفتم .:n28:

اما اظلاعات زیادی از بازی دارم:n02:

سوالی بود رد خدمتم:n09:

ali_F16
15-06-2016, 13:40
سلام هرکی نسخه جدید بازی رو داره یعنی (dont starve shipwreked) این سیو منه یه کمپ خوب دارم باید اینجا بزارید:
C:\Users\esm kampiuteereton\Documents\Klei\DoNotStarve\save
پرچی هس سیو خودتونه
از خودتونو یه جادیگه کپی کنید بعد پاک کنید
بعدش از منو بگذارید

ali_F16
15-06-2016, 13:47
سیو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اینه باید بازی بسته باشه

ms368
16-06-2016, 13:20
بچه ها
این بازیو میشه آفلاین٬ به صورت شبکه ای بازی کرد ؟
مثلا ۲ تا سیستم با استفاده از وای فای با هم شبکه کرد بعد اینو مولتی بازی کرد

SGNGAME
16-06-2016, 14:18
بچه ها
این بازیو میشه آفلاین٬ به صورت شبکه ای بازی کرد ؟
مثلا ۲ تا سیستم با استفاده از وای فای با هم شبکه کرد بعد اینو مولتی بازی کرد

میشه اینترنتی بازی کرد بدون هیچ هزینه ای فقط باید همه با هم هماهنگ باشیم و یه سرور درست کنیم بعدش بریم توش

کسی میاد اینترنتی بازی کنیم؟

ms368
16-06-2016, 15:31
میشه اینترنتی بازی کرد بدون هیچ هزینه ای فقط باید همه با هم هماهنگ باشیم و یه سرور درست کنیم بعدش بریم توش

کسی میاد اینترنتی بازی کنیم؟

من سرور ارزون قیمت و کیفیت خوب میشناسم اگه خاستید بگید تا معرفی کنم

من پینگم خیلی بالاس بدرد بازی های آنلاین نمیخوره
میخام با چندتا دوست به صورت آفلاین توی فاصله ۱ متری شبکه ای (wifi) بازی کنم
راه حلی سراغ ندارید ؟

SGNGAME
17-06-2016, 10:41
من سرور ارزون قیمت و کیفیت خوب میشناسم اگه خاستید بگید تا معرفی کنم

من پینگم خیلی بالاس بدرد بازی های آنلاین نمیخوره
میخام با چندتا دوست به صورت آفلاین توی فاصله ۱ متری شبکه ای (wifi) بازی کنم
راه حلی سراغ ندارید ؟

متاسفانه راه حلی سراغ ندارم:n37::n37:

ms368
19-06-2016, 11:10
بچه ها
من تو مرحله اول SW موندم
یه جزیره هست که خیلی کوچیکه
فقط دور خودم میگردم و چیزی پیدا نمیکنم
۱۰۰درصد جزیره رو هم قدم به قدم گشتم اما چیزی نیست
باید چیکار کنم ؟

SGNGAME
20-06-2016, 09:39
بچه ها
من تو مرحله اول SW موندم
یه جزیره هست که خیلی کوچیکه
فقط دور خودم میگردم و چیزی پیدا نمیکنم
۱۰۰درصد جزیره رو هم قدم به قدم گشتم اما چیزی نیست
باید چیکار کنم ؟

مگه sw هم ادونچر داره؟:n04::n04:

ms368
20-06-2016, 12:28
مگه sw هم ادونچر داره؟:n04::n04:

پس چیکار باید کرد توی این جزیره ؟
باید فقط زنده موند ؟
پس بازی توی sw هدفی نداره درسته ؟

MahdiMoein ian
24-11-2016, 12:31
سلام آقایون:n33:
چند وقت پیش دیدم یکی تو یه عکس سوار بوفالو ها شده:n04:اولش باورم نشد ولی بعدش دیدم یه نفر دیگه پست گذاشته که با اجیر کردن بوفالو های تونسته یه باس رو بکشه:n38:
اگه میشه سوار بوفالو ها شد کمکم کنید و توضیح بدین لطفا...:n28:
میدونم این یکی از سوال هایی هستش که خیلی ها میخوان بدونن...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
منتظر جواب هستم آقایون.........

hamid scorpion
24-11-2016, 19:25
با عرض سلام و خسته نباشید
قبلا گفتید که برای ساخت یه دستگاه و رفتن به دنیای بعدی باید یه سری وسایل رو اماده کنیم ...... این وسیه ها رو باید خودمون بسازیم یا همین جوری تو مپ بگردیم تا پیداشون کنیم ؟ مثلا جای بخصوصی دارن یا نه پخش شدن ؟:n36:

MahdiMoein ian
26-11-2016, 09:55
اولازهمهباید یونه بیل داشته باشی ....
بعد بگرد دونبالgrassبا بیل روش کلیک راست کن که از ریشه جدا میکنه....
چند تا grass رو انجام بده همینطور(حدود بیست تا حداقل)..
بعد این بیست تا رو (اون ریشه ها رو) نزدیک کمپت داخل زمین به کار بعد از بوفالو ها یا اون خوک مانند ها کود بگیر ...
بعد کود رو بردار و روی grass های کاشته شده کلیک کن تا بهشون کود بده...
بعد دو روز یا شاید بیشتر به تعدادی که کاشتی بهت grass میده.....

bataghva1
07-06-2017, 05:43
مکث ول رو باید تو مود داستانی پیداش کنید که با وارد شدن به دروازه وارد اون مود میشید و باید اون چهار چیز رو پیدا کنید تا بتونید برید مراحل بعدی کلا پنج تا مرحله داره تو مود داستانی که اگه تو همشون بتونی چهار تا چیز رو پیدا کنی میرسی به مکث ول

- - - Updated - - -

مکث ول رو باید تو مود داستانی پیداش کنید که با وارد شدن به دروازه وارد اون مود میشید و باید اون چهار چیز رو پیدا کنید تا بتونید برید مراحل بعدی کلا پنج تا مرحله داره تو مود داستانی که اگه تو همشون بتونی چهار تا چیز رو پیدا کنی میرسی به مکث ول

alex_pk
03-07-2017, 22:48
اقا این نسخه dont starve together
راهی نداره تو بخش افلاینش بشه بازی رو متوقف کرد؟pause

و هم اینکه چطور میشه انلاین بازیش کرد؟ من هر وقت اجراش میکنم زده افلاین تنظیمات خاصی داره؟

این نسخه منظورمه: Dont.Starve.Together.A.New.Reign

Stiphen.A
21-05-2018, 18:01
الان من تو روز هشتم پرتال رو پیدا کردم ولی الان روزه بیستمه و هیچی از اون وسایل رو نتونستم پیدا کنم اونا کجا پیدا میشن ؟و fleshy bulbبه چه دردی میخوره یکی دارم و اون تخمای ابی پرنده هارو چیکار کنم ؟

- - - Updated - - -

الان من تو روز هشتم پرتال رو پیدا کردم ولی الان روزه بیستمه و هیچی از اون وسایل رو نتونستم پیدا کنم اونا کجا پیدا میشن ؟و fleshy bulbبه چه دردی میخوره یکی دارم و اون تخمای ابی پرنده هارو چیکار کنم ؟

Aazadparvar
05-03-2019, 13:45
سلام چطور میشه خوابید و وسیلش چطوری ساخته می شه