PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترجمه قالب وردپرس

iMacs
09-06-2013, 18:19
مثلا میخواید قالب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ترجمه کنید مشکل من اینه این قالب خیلی قشنگ اجرا میشه وردپرس من فارسی هستش وقتی این قالب در وردپرس فارسی خودم در لوکال اجرا میکنم اصلا مثل اورجینال خودش نیست و نمیشه ترجمه اش کرد به هیچ وجه کامل بهم میریزه دوستان میشه کمکم کنید وردپرسم و انگلیسی کنم یعنی انگلیسی و نصب کنم راه حل؟

M o h a m m @ d
09-06-2013, 18:45
مشکلت این قالب یا کلا تو ترجمه مشکل داری
این که خودش فایل زیان فارسی داره احتیاج به ترجمه نداره!راست چینم که هست .
احتمالا باید افزونه خاصی هم باهاش نصب کنید.تا بهم نریزه.اگه تونستید یه بار رو هاست رایگان تست کنید بعضی موقعه ها خوب رو لوکال هاست جواب نمیده

tabriz-info
09-06-2013, 18:55
مثلا میخواید قالب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ترجمه کنید مشکل من اینه این قالب خیلی قشنگ اجرا میشه وردپرس من فارسی هستش وقتی این قالب در وردپرس فارسی خودم در لوکال اجرا میکنم اصلا مثل اورجینال خودش نیست و نمیشه ترجمه اش کرد به هیچ وجه کامل بهم میریزه دوستان میشه کمکم کنید وردپرسم و انگلیسی کنم یعنی انگلیسی و نصب کنم راه حل؟

توی لوکال جواب نمیده شما روی سرور تست واقعی تست کنید

این دلیلش اینه که یک سری موارد هستند که روی لوکال وجود نداره و قالب از اونا استفاده میکنه

iMacs
09-06-2013, 21:00
کلا تو ترجمه مشکل دارم پس مشکلی نیست که روی وردپرس فارسی باشه درسته

M o h a m m @ d
09-06-2013, 21:24
کلا تو ترجمه مشکل دارم پس مشکلی نیست که روی وردپرس فارسی باشه درسته
نه مشکلی نداره .هرچند نفهمیدم اخرش میخوای این قالب ترجمه کنی (که شده )یا مشکلت چیزی دیگس:n13::n02:
میشه یه عکس ار بهم ریختگی قالب بزاری؟

iMacs
10-06-2013, 07:40
نه مشکلی نداره .هرچند نفهمیدم اخرش میخوای این قالب ترجمه کنی (که شده )یا مشکلت چیزی دیگس:n13::n02:
میشه یه عکس ار بهم ریختگی قالب بزاری؟
من در ترجمه وردپرس به فارسی مشکل دارم چون تازه کارم این قالب و به انگلیسی ببین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان من همین و دانلود کردم گذاشتم وردپرس خودم بصورت لوکال ببین چطوری شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M o h a m m @ d
10-06-2013, 08:00
شاید چون اصولی ترجمه نمیکنید به هم میریزه.
اصولیش اینه که براش یه فایل زبان درست کنی نه تو قالب ترجمه کنی.
آموزش فارسی یازی قالب وردپرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iMacs
10-06-2013, 12:36
اصلا دست بهش نمیزنم میزارم تو وردپرسم بهم میریزه میدونم با فایل rtl.css ولی کلا این همینطوری بود وردپرسم و از خود وردپرس دانلود کنم یا از سایت های ایرانی wp-persian.com

M o h a m m @ d
10-06-2013, 13:03
احتمالا از همون لوکال مشکل تو یه هاست رایگانم تست کنسد ببینید بازم همینجوره.
از wp-persian.com دانلود کنید بهتره