PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تانک کاغذی1

qwerty_13
08-06-2013, 23:16
آقا این تانک بازی هست که کاغذو از وسط تا میکنیم خط میکشیم تانک و سرباز و اینا میکشیم بعد نقطه میزاریم کاغذو تا میکنیم با پشت خودکار میکشیدیم روش بعد نقطه هه به سرباز دشمن میخورد ضربدر میزدیم؛ خب؟ این همونه! (تا حالا توضیح به این سادگی نداده بودم! :n02: )

بازی رایانه ای تانک کاغذی، یک بازی ایرانی که یاد آور یکی از بازی های جذاب کودکی ماست؛ بازی که در اون، یک برگه کاغذ میگرفتیم و تا میزدیم و وسطش خط میکشیدیم بعد هر طرف تعدادی تانک و سرباز میکشیدیم؛ بعد از اون شروع میکردیم به نقطه گذاشتن توی زمین خودمون و بعد کاغذ رو تا میکردیم و نقطه قرینه میشد؛ بعد اگه اون نقطه به دشمن میخورد یه ضربدر روش میزدیم و هر کس که آخر بازی سرباز داشت برنده میشد.حالا شما میتونین با بازی تانک کاغذی این بازی رو دوباره تجربه کنید…
افتخارات بازی:
کسب مقام “بازی برتر” در جشنواره بازی ساز خلاق وبسایت پرومیکرز
نقد بازی از زبان مدیریت پرومیکرز:

ایده و روند بازی پیرامون یکی از بازی های دوران بچگی خیلی از ماهاست که حتما این بازی را به یاد دارید !
بازی که در آن می بایست یک صفحه کاغذی را از وسط تا می زدید و به صورت ۲ نفره آن را انجام می دادید. این تا زدن در حقیقت نقش مرزبندی را ایفا می کرد که در یک طرف این مرز شما می بایست وسایل و تجهیزات جنگی خود را چینش می کردید و در طرف دیگر رقیب شما این کار را انجام می داد .
بازی تانک کاغذی یادآور این بازی زیبای دوران بچگی است و با بازی کردن آن حس نوستالژیک خاصی در وجود شما شعله خواهد گرفت. گرافیک و ساختار بصری بازی نیز به خوبی طراحی شده هرچند که گیم پلی می توانست جذاب تر و پویا تر باشد. مثلا اینکه از تجهیزات بیشتری برای جنگ استفاده می شد. به طور کلی چون در مسابقه بازیساز خلاق به دنبال بازی هایی نبودیم که گیم پلی طولانی یا گرافیک خارق العاده داشته باشند و هدف اصلی مواجهه با بازیهای خلاق بود، این بازی را به واسطه ای ایده خوب و پیاده سازی مناسب آن شایسته کسب عنوان برتر مسابقه بازیساز خلاق در سال ۹۲ دانستیم.

دانلود از سرور سایتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شات:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parvizamd
09-06-2013, 05:11
یادش بیخیر .

S.R Download
09-06-2013, 10:37
خیییییییییییییییییییلی با این بازی حال کردم :n02:
دستش درد نکنه هر کی ساختتش

اگه بهش برج و ... هم اضافه کنن خیلی باحال تر میشه

ولی کلا عالیییییییییییی بود

mohammd1
09-06-2013, 11:15
ایول ایول
ایده عالیه...
کاش من از این ایده ها میزد به سرم...

ehsan_wwe
09-06-2013, 13:45
مهدیار جهان گیری سه سال پیش این بازیو با هوش مصنوعی کامل ساخته بود
اما تسفیه حساب نتونستن بکنن باهاش
کارو تحویل نداد .

برای بردنت تبریک میگم
ایشالا بازی های بچگی دیگه ای رو هم کامپیوتری کنیم

mr_khodaei2008
15-06-2013, 16:36
عالیه . یاد بچه گیها افتادم

Prince_ of _Persia
28-06-2013, 12:31
خیلی قشنگ شده تبریک می گم عزیز.

مهدیار جهان گیری سه سال پیش این بازیو با هوش مصنوعی کامل ساخته بود
اما تسفیه حساب نتونستن بکنن باهاش
کارو تحویل نداد .

برای بردنت تبریک میگم
ایشالا بازی های بچگی دیگه ای رو هم کامپیوتری کنیم
اره حق با احسان جاننه . من اینو ساختم ولی بعد یکسال متاسفانه هنوز با هام تصفیه حساب نکردن و متاسفانه بازی هنوز دیده نشده و حایی استفاده نشده . حیف