PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین بازی انلاین (مافیو)

aminmafi
08-06-2013, 10:49
سلام من امده ام امروز بک بازی خوب معرفی کنم یعنی چی ؟ یعنی مافیو یعنی چی ؟ یعنی خوشبختی کلیک کن

aminmafi
08-06-2013, 10:50
بحران مافیا را فرا گرفته و باعث درگیریهای شدیدی برای در دست گرفتن قدرت و کنترل منابع باقیمانده شده است. پس از آن جنگ های مافیایی بودند که هرج و مرج و بدبختی را برجای گذاشته و همه نظم خیابان های مافیا را بر هم زده است. حالا نوبت رهبران جدید مافیا و گانگ های جدید است تا برخیزند و بر خیابان ها سلطه پیدا کنند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
زمان بازپس گیری همه انچه که از دست داده اید الان است. برای احترام و قدرت مبارزه کنید و رئیس جدید مافیا شوید.

رامینم
08-06-2013, 10:57
سلام من امده ام امروز بک بازی خوب معرفی کنم یعنی چی ؟ یعنی مافیو یعنی چی ؟ یعنی خوشبختی کلیک کن
حالا چه جوری باید بازی کنیمش؟؟:n13:

aminmafi
10-06-2013, 16:40
حالا چه جوری باید بازی کنیمش؟؟:n13:

با سلام برای بازی کردن بر رو عکس ها کلیک کنید و سپس ثبت نام کنید در زمانی که وارد بازی شوید خود بازی راهنما دارد

hadi_gamer
12-06-2013, 11:25
تاپیک تکراری