PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحــــــــــــــــــی وبسایــــــــــت

nima_707
07-06-2013, 19:54
سلام دوستـــــــــــــــــــــ ان
:n01:

میخواستم باهاتون مشورت کنم برای طراحی وبسایت با کدام زبان برنامه نویسی شروع کنم بهتره؟؟؟؟
html,php,css,java......:n13:

اگه ممکنه کمـــــــــــک کنید :n12:

TURBO_BOY2006
07-06-2013, 20:03
اگه می خواید واسه یادگیری شروع کنید ، از html شروع کنید ، بعد یکم css و javascript کار کنید، بعد یا به asp.net برید یا php رو یاد بگیرید.

اگه سوالی هست درخدمتم.

nima_707
07-06-2013, 20:19
اگه می خواید واسه یادگیری شروع کنید ، از html شروع کنید ، بعد یکم css و javascript کار کنید، بعد یا به asp.net برید یا php رو یاد بگیرید.

اگه سوالی هست درخدمتم.

مرســــــــــــــــــی دوست عزیز :n16:

فقط ببخشیـــد آیا چیزی از adobe dreamweaver میدونیـــد؟ اون چطوره؟؟

TURBO_BOY2006
07-06-2013, 20:32
واسه شروع کدنویسی باید از یک محیط ویرایش کد استفاده کنید، میتونه notepad باشه، یا
dreamweaver که دومی ترجیح داده میشه.

خودش یه سری از ابزار ها رو به صورت آماده در اختیار میذاره، که نیازی به کدنویسی نداره (با کد هم میشه نوشت) ، همچنین تغییرات رو آنی نمایش میده.

nima_707
07-06-2013, 20:38
واسه شروع کدنویسی باید از یک محیط ویرایش کد استفاده کنید، میتونه notepad باشه، یا
dreamweaver که دومی ترجیح داده میشه.

خودش یه سری از ابزار ها رو به صورت آماده در اختیار میذاره، که نیازی به کدنویسی نداره (با کد هم میشه نوشت) ، همچنین تغییرات رو آنی نمایش میده.

خیلــی خیلی ممنــــــــــــــــــــــ ــــــون..... لطــــــف کردی.
:n16:

rostamiani
07-06-2013, 22:54
اگه ادیتور کم حجم و سبک خواستی Notepad++ برای همه زبان ها توصیه میشه.

dreamweaver برای یادگیری html خوبه ولی بعد برای css برو سراغ Aptana Studio که هم رایگانه هم خیلی امکانات بهتری برای css داره
و یکی از CSS Framework ها رو هم حتما یاد بگیر و از اون به بعد حتما با Framework کار کن
این سایت ها رو برای یادگیری ببین :

w3schools.com
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مقدمات javascript رو که فهمیدی به نظر من زیاد لازم نیست عمیق یاد بگیری ... برو سراغ Jquery ...
و بعد PHP رو که یاد گرفتی همه چیز رو از اول نویس. نوشتن پلاگین برای Joomla یا Wordpress رو یاد بگیر و سایت ها رو بر اساس اونا بساز. مخصوصا با Joomla هر جور سایتی که فکرشو بکنی میشه ساخت

برای هر کدوم از توصیه ها دلیل دارم. خودت وارد ار بشی متوجه میشی ... اگه توضیحی چیزی خواستی حتما بپرس ...

موفق باشید ... دنیای وب جای قشنگیه ولی زود قدیمی میشه. باید همیشه به روز باشی :)

nima_707
08-06-2013, 19:29
اگه ادیتور کم حجم و سبک خواستی Notepad++ برای همه زبان ها توصیه میشه.dreamweaver برای یادگیری html خوبه ولی بعد برای css برو سراغ Aptana Studio که هم رایگانه هم خیلی امکانات بهتری برای css دارهو یکی از CSS Framework ها رو هم حتما یاد بگیر و از اون به بعد حتما با Framework کار کناین سایت ها رو برای یادگیری ببین :w3schools.com[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مقدمات javascript رو که فهمیدی به نظر من زیاد لازم نیست عمیق یاد بگیری ... برو سراغ Jquery ...و بعد PHP رو که یاد گرفتی همه چیز رو از اول نویس. نوشتن پلاگین برای Joomla یا Wordpress رو یاد بگیر و سایت ها رو بر اساس اونا بساز. مخصوصا با Joomla هر جور سایتی که فکرشو بکنی میشه ساختبرای هر کدوم از توصیه ها دلیل دارم. خودت وارد ار بشی متوجه میشی ... اگه توضیحی چیزی خواستی حتما بپرس ... موفق باشید ... دنیای وب جای قشنگیه ولی زود قدیمی میشه. باید همیشه به روز باشی :)مـــــــــــــرسی دوست عزیزحتما از صحبتات استفاده میکنم....تازه شروع کردم با dreamweaver واسه زبان html ممنون