PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فونت فارسی در فایل های pdf

barton2500
09-08-2006, 05:03
سلام. من فایل word رو راحت به pdf تبدیل می کنم اما فونت ها به صورت رشته رشته هستند. کسی می تونه کمک کنه؟

saamz
09-08-2006, 07:22
سلام به احتمال زياد فونت هاي شما حالت امبدد نداره يعني تبديل نميشه....
ويا اينكه اون ورژني كه استفاده مي كني فارسي رو پشتيباني نمي كنه . بايد امتحان كني اگر مشكلت از فونت باشه به اينجا برو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . اگر مشكل از ورژن باشه بايد از نسخه هاي ME استفاده كني...

barton2500
11-08-2006, 03:53
من قبلا با یک کامپیوتر دیگه راحت نازنین رو به pdf تبدیل کرده بودم. نمی دونم مشکل کامپیوتر من چیه. تبدیل میشه اما فونت ها صاف و واضح نیست. ضمنا امروز متوجه شدم که فونت قسمت help برنامه های Office هم تار شده. البته این help ها فونتشون رو از IE میگیرن. نمی دونم به فایرفاکس ربط داره. من با فونت Nazanin (البته رو یه سیستم دیگه) راحت کار می کردم . ( منظورم B Nazanin یا 2 Nazanin نیست)

Aminzikzak
13-08-2006, 07:06
نگفتی چجوری و با چه نرم افزاری تبدیل میکنی ...

با Adobe acrobat writer 6.0 امتحان کن.

shvalaie
13-08-2006, 20:16
سلام. من فایل word رو راحت به pdf تبدیل می کنم اما فونت ها به صورت رشته رشته هستند. کسی می تونه کمک کنه؟

سلام دوست عزيز
منظورتون از رشته رشته اينه كه كيفيت فونتها خوب نيست؟
اگه اين طور باشه بايد بدونم كه شما از چه نرم افزاري براي تبديل استفاده ميكنين. و يا شايد توي properties نرم‌افزاري كه تبديل مي‌كنه، انتخابهاي مناسبي رو انتخاب نكرده باشين.