PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید یخچال ساید و لباس شویی و اجاق گاز

BEST 2
05-06-2013, 15:09
با درود.دوستان من قصد خرید یخچال ساید و اجاق گاز و لباس شویی رو دارم خیلی هم تحقیق کردم.نهایت به اینها رسیدم

ساید بای ساید پایونییر 27 فوت SX5027

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات

دوستانی که دارن راضین؟
منتهی یه مشکل دارم بر خلاف مدل امپراطورش رنگ نقره ای نداره و نقره ای تیتانیوم داره.ایا نقره ای خالصش رو میتونم گیر بیارم. و رنگ اصلی این عکس همینه؟چون از نزدیک ندیدم تا حالا؟
و این که سایزش مثلا 27 فوتش با سایر مدلها مثلا امپراطور از نظر طول و ارتفاع و عمق یکیه؟

*
اجاق گاز ایندزیت KP 9 F 96 S

مشخصات

یه مشکل که دارم تو شهر ما که نیست و باید اینترنتی بگیرم یه سایتم قیمتش منصفانه تره و اونم آنتیک کالا .ایا میتونم بهش اطمینان کنم و بگیرم دوستانی که اشنایی دارن.چون اول باید پولو بریزی و بعد برات میفرستن

لباسشویی ال جی WM-840NT
مشخصات

قیمت تو بازار حدود 2.5 هست.بین این و بوش موندم.دوستان ممنون میشم کمک کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BEST 2
06-06-2013, 13:31
:n03::n03::n03:

bas ali
06-06-2013, 13:38
از قدیم تا الان یخچال های آمریکایی مانند وستینگ هاوس ، جنرال الکتریک ، ویرپول و ... معروف بودن
خودمون هم 10 سال پیش یک وستینگ هاوس برای خونه گرفتیم و خدارو شکر عالیه . کلا اگه بودجه ات میرسه فقط یخچال ساید آمیریکایی بگیر
در مورد لباسشویی هم که AEG حرف اول و اخر رو میزنه . البته نمیدونم توی ایران دیگه پیدا میشه یا نه
در مورد اجاق هم که همه میگن ایندزیت و ایتالیایی ها
در مورد جاروبرقی هم فقط بوش

armin_punisher6
06-06-2013, 14:14
اجاز گازهای ایندزیت خیلی عالین.در مورد لباسشویی نمیتونم بگم چی از همه بهتره ولی سامسونگ و ال جی نگیر.

BEST 2
07-06-2013, 15:04
uppppppppppppppp

BEST 2
08-06-2013, 21:33
uppppppppppppppp

morteza_dada
08-06-2013, 23:10
دوست عزیز چند نکته را توجه کن.اول خدمات پس از فروش یه محصول.شما ببین تویه شهرتون کدوم مارکها خدمات پس از فروش دارن تا اگه خدایی نکرده مثلا یخچالت خراب شد تویه دردسر نیفتی.دوم از سایتهایی خرید کن که نماد اعتماد الکترونیکی دارن و بی حساب چند میلیون واریز نکن که بعد مجبور بشی دنبال پولت بدویی.در مورد این کالاهایه انتخابیتون اجاق گاز خوبی انتخاب کردید ولی اگه من جایه شما بودم واسه یخچال اول مارکهایه آمریکایی بعد آلمانی بعدش ژاپنی مثل هیتاچی.توشیبا.شارپ و در آخر سراغ کره ای ها یا مارکهایه ایرانی میرفتم.لباسشویی هم ترجیحا بوش یا آ ا گ بهترین انتخابها هستن.اگه نشد مارکهایه ایتالیایی هم حرف ندارن.به هر صورت هر مارکی خریدی مبارکت باشه و امیدوارم یه عمر واست کار بده.موفق باشی

M I J
06-08-2013, 16:34
سلام دوستان من میخواستم یخچال ساید ال جی مدل BENTLEE بخرم میخواستم بدانم که موتور این یخچال مال کدام کشور است و تفاوت موتور با کمپرسور چیست؟؟؟با تشکر:n13:

jahangardi
07-08-2013, 13:42
سلام
ساید من هم ال جی است خدایی خیلی ازش راضی هستم و خدمات پس از فروش خوبی هم دارد
در مورد اجاق گاز نمی تونم نظر بدهم اجاق گاز من آلتون Z4 برای مامانم لاجرمانیا است دوتایی هم خوب بودن تا الان - آلتون قطعات ایتالیاست مونتاژ ایران است
ماشین لباسشویی بوش خیلی بهتر است هم از نظر کیفیت و تنوع برنامه های شستشو هم از نظر مصرف آب و برق البته از جهت قیمت قابل مقایسه با ال جی نیست
توی ماشین لباسشویی های خارجی از نظر کیفیت و خدمات پس از فروش اول بوش دوم ایندزیت سوم ال جی چهارم دوو پنجم سامسونگ
من توی تهران از فروشگاه خرید می کنم کارشون عمده فروشیه اما به خونه دار هم با همون قیمت عمده جنس می دهند خیلی با انصاف است دوستم از بندرعباس برای جهیزیه اش ساید مابه و ماشین ظرفشویی و لباسشویی بوش خریدند راضی بودند

jahangardi
07-08-2013, 13:54
یخچال و فریزر ال جی ساخت کره جنوبی است اما بهتر از گلدایران خدمات پس از فروش ال جی گلدایران بپرسی تلفنش 84733

Ro mina
17-09-2013, 11:29
یخچال فریزر های AEG چطوره؟ یخچاله 3 در داره قشنگه دوسش دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sh_asian
13-10-2013, 11:21
یخچال و ماشین لباس شویی ال جی بخرید ضرر نمی کنید تضمینیه! شوهر دختر خالم تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش است. خیلی از ال جی تعریف می کنه میگه اصلا خرابی نداره خیلی بی صدا و پیشرفتست.از گارانتی گلدیران هم خیلی تعریف میکنن البته من خودم به چشم دیدم.علاوه بر نصب رایگان که داشت!بعد دو هفته یه سوالی داشتم تلفنی پرسیدم. گفت یه نفرو میفرستیم بیاد برات توضیح بده!

Ro mina
14-01-2014, 10:47
سلام دوستان میخوایم فر برقی بخریم
خودم فر استیل البرز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و دیدم فن تهویه و قفل کودک داره، خوشم اومده
ولی تاحالا از محصولات استیل البرز استفاده نکردم نمیدونم کیفیتشون چجوریه
کسی هست استفاده کرده باشه و راضی باشه ؟

ha88an
14-01-2014, 11:27
سلام دوست عزیز
یخچال LG B404ESNN، ماشین لباس شویی WAS 32798 ME بوش و اجاق گاز لوفرا مدل CBBD 96هم انتخاب خوبیه واسه خرید
یه نیگا بنداز بهشون، فقط اگه کالای خوب میخوای باید یکم سر کیسه رو شل کنی :n02:
موفق باشی ...

arazboy
17-01-2014, 20:07
اجاق کارلین کار لو حرف نداره / تکنو گاز مال شرکت انتخاب سرویس هم هست / مدل والنتینو اسنوا هم خوبه

ali_kasper
22-02-2014, 19:46
یه سوال داشتم

گار پنج شعله لوفرا چجور گازی هست؟!

ممنون

Ro mina
19-05-2014, 15:47
بچه ها اجاق توکار میخوام بخرم
از ظاهر اجاق توکار لتو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خوشم اومده ولی تاحالا از محصولاتش استفاده نکردم
ممنون میشم کسانی که استفاده کردن راهنماییم کنن راضی هستن از محصولات لتو؟
اجاق توکارش رو بخرم؟

arazboy
22-05-2014, 20:48
لوفرا و اسنوا بهترین مارک توی اجاق گاز هستند

Kharg Island
20-06-2014, 23:16
دوستان اگه امکانش هست یه اجاق گاز خوب بهم معرفی کنین. هم با کیفیت هم خوب باشه.

میزان بودجه : 1.400.000 تا 3.000.000

ممنون

یـــا عـــــــــلـــــــــی

arazboy
24-06-2014, 19:53
اسنوا مدل رومینا والنتینو آترینا و یا کارینیو کارلو

faezeh_sf
14-10-2014, 11:41
سلام
بهت پیشنهاد می کنم که فر تو کار اخوان گیری ،تو فرهای ایرانی اخوان بهتر از بقیه اس ،تو گاز و هود کن از بقیه بهتره .اگر هم که تواناییشو داری فر توکار آریستون یا شولتز بگیر فوق العادس

faezeh_sf
14-10-2014, 11:42
تو ایرانی ها فر توکار اخوان از بقیه بهتره ،گاز و هود هم کن اگر هم که می تونی خارجی بگیری آریستون و شولتز

faezeh_sf
14-10-2014, 11:47
اجاق گاز لتو ساخت چین اگر بهت گفتن ترک بدون دروغ گفتن بهتره که یکی از برندهای ایتالیایی مثل آریستون،زیگما،میکس،شولتز رو بگیری و از همه بهتر اجاق گاز بوش که آلمانیه . مدلهای اجاق گاز همگی رو ببین.

faezeh_sf
14-10-2014, 11:48
لوفرا مارک خیلی خیلی خوبیه و ایتالیاییه

faezeh_sf
14-10-2014, 11:52
سلام دوست عزیز اجاق گاز آریستون یا اجاق گاز بوش بگیر البته اگر که توکار می خوای میکس و زیگما هم ایتالیاییه ، اگر که مبله می خوای لوفرا بگیر از سایت مرکز پخش می تونی تمام اجاق گازها رو ببینی و مقایسه کنی .

arazboy
17-10-2014, 08:40
اجاق گاز اسنوا مدل واالنتینو آترینا خوب هست

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-10-2014, 13:30
سلام دوستان
الان یک اجاق گاز سه شعله ی معمولی که روی میز گذاشته میشه و شعله ی وسطش کباب پز باشه چنده تو ایران ؟
شبیهِ اینها اما شعله ی وسطی کباب پز باشه
شبيه اين باشه