PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید صندلی کامپیوتر

Golbarg01
05-06-2013, 12:04
سلام دوستان
قصد دارم یه صندلی کامپیوتر بخرم
صندلی که نرم باشه و روش راحت باشم
من قدم حدود 188 هست و وزنم بین 90 تا 95
من پای کامپیوتر فیلم زیاد می بینم و برای همین زیاد رو صندلی تکیه میدم
ولی الان یک ربع که رو صندلی بی حرکت تکیه میدم گردن و کمر و باسنم درد می گیره و مجبورم همش جا به جا بشم
در حالت تایپ کردن هم به ستون فقراتم کمی فشار میاد
کلا یه صندلی خوب که متاسب باشه معرفی کنید
ممنون

ملا نصرالدین
06-06-2013, 11:04
این که مجبورید روی صندلی جا به جا بشید خیلی هم خوبه
کلا ثابت ماندن توی یک حالت اصلا خوب نیست

برای صندلی هم خودتون باید تشریف ببرید حسن اباد صندلی ها رو امتحان کنید یه صندلی پشت بلند نرم بگیرید
فقط در مورد صندلی چرمی دقت کنید چون مدت زیادی روی صندلی مینشینید باعث عرق کردن نشه

Golbarg01
06-06-2013, 18:38
این که مجبورید روی صندلی جا به جا بشید خیلی هم خوبه
کلا ثابت ماندن توی یک حالت اصلا خوب نیست

برای صندلی هم خودتون باید تشریف ببرید حسن اباد صندلی ها رو امتحان کنید یه صندلی پشت بلند نرم بگیرید
فقط در مورد صندلی چرمی دقت کنید چون مدت زیادی روی صندلی مینشینید باعث عرق کردن نشه

پشت بلند یعنی تا چقدر بلند؟
چون اگر زیادی هم بلند باشه طوری که بشه سر رو هم بهش تکیه داد میشه صندلی اداری و شرکتی و دیگه شبیه صندلی کامپیوتر نیست.

راستی یه سوال دیگه:
صندلی هایی که کفی و پشت صندلی هنگام لم دادن هر دو با هم بلند میشن بهتره یا اگر کفی ثابت باشه و و فقط پشتی بره عقب؟از لحاظ راحتی و سازگاری با بدن

dashakol_basafa
01-08-2013, 11:26
پشت بلند یعنی تا چقدر بلند؟
چون اگر زیادی هم بلند باشه طوری که بشه سر رو هم بهش تکیه داد میشه صندلی اداری و شرکتی و دیگه شبیه صندلی کامپیوتر نیست.

راستی یه سوال دیگه:
صندلی هایی که کفی و پشت صندلی هنگام لم دادن هر دو با هم بلند میشن بهتره یا اگر کفی ثابت باشه و و فقط پشتی بره عقب؟از لحاظ راحتی و سازگاری با بدن

من هم مشکل شما رو داشتم دو سه ماه پیش صندلی کارمندی نیلپر K712T رو گرفتم ۳۸۰ تومن از نمایندگیش درسته که چرخهاش بی صدا هست اما نشیمن صندلی نرم نیست و بعد از مدتی باز پشت زانو‌ها درد میگیره من بین این که گرفتم و t92 live که ۴۰۰ تومن بود تو شک بودم. صندلی live نرم تر بود تا حدودی اما مشکلی که داشت این بود که چرمی بود و تو خونه که لباس راحتی می‌پوشی به بدن میچسبه که این مشکل تو صندلی نیلپر نبود چون پوشش پارچه‌ای داشت. شاید هم اشتباه کردم و نرمی نشیمنگاه رو با هیچ چیز نباید عوض می‌کردم. مهمترین چیز اینه که وقتی تو فروشگاه روی یه صندلی میشینی کاملاً نرم بودنش رو احساس کنی اگه موقع امتحان کردن حس کردی اونجوری که میخوای صندلیها نرم نیستن به حس خودت شک نکن چون این احساس بعد از یکی دو ساعت نشستن روی صندلی چندین برابر میشه. پس مرعوب مارکهای معتبر صندلیها نشو و اگه بعد از امتحان کردن همه صندلیها باز هم حس کردی که صندلی نرمی پیدا نکردی مثل من خودت رو مجبور نکن که حتماً یه صندلی بگیری چون بعدش پشیمون میشی. اصطلاحات مدیریتی و کارمندی هم خیلی مسخره هستن و هیچ معنی خاصی نمیدن فقط به راحتی خودت موقع نشتسن روی صندلی فکر کن.

در ضمن بهتره که پشتی و نشیمن صندلی مستقل از هم زاویه بگیرن چون گویا بهترین زاویه پشتی به نشیمن ۱۲۰-۱۳۰ درجه هست یعنی مختصر به سمت عقب لم داده باشی و نشیمن موازی زمین باشه که کمترین فشار روی ستون مهره‌ها باشه. این صندلی نیلپر که من گرفتم پشتی و نشیمن نسبت به هم مستقل حرکت نمیکنن یعنی وقتی پشتی رو عقب میبری نشیمن هم باهاش حرکت میکنه و این خوب نیست. چون به پشت زانوها بیشتر فشار میاد.
از لحاض اذیت و آزاری که موقع نشستن دارم الان خیلی فرقی با صندلی قبلی که چینی بود و ۲۰۰ تومن خریده بودم نکرده. تا حالا در مجموع ۶۰۰ تومن هزینه صندلی کردم و هنوز هم موقع نشستن پشت کامپیوتر راحت نیستم.

bas ali
01-08-2013, 13:42
من ده سال پیش یک صندلی کانپیوتر پشت کوتاه به اسم اذرجست گرفتم واقعا معرکه هست .
پشت ادم رو حسابی میگیره و ادم میتونه روش راحت لم بده

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

shahinfarasystem
08-08-2013, 18:22
سلام ببين يه بار برو حسن اباد چند مدل رو امتحان كن... اونجوري همه چيز دستت مياد
اينجوري هر كس بنابر تجربش يه نظري ميده شايدم اوكي نباشه....صندلي تا 200 تومنم چيز خوب ميتوني پيدا كني من 2-3 ماه پيش ديدم و قيمت كردم بود

Aphotic
01-12-2014, 10:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اینا یا چیزی شبیه اینا که صندلی‌ گمینگ هستن کجا می‌شه تو ایران پیدا کرد؟

Aphotic
27-12-2014, 14:11
hmmmmmmm ?

r.zarei
17-01-2015, 20:01
سلام.
منم مشکل نشستن رو صندلی رو دارم، کسی صندلی که نشیمنیش خیلی راحت و نرم باشه سراغ داره.
پارسال 480 تومان از نیلپر m540 که اصلا نشیمن راحتی نداره.

farnamsanat
09-02-2015, 09:40
سلام
به نظر من بهترین صندلی که میشه برای استفاده بیش از 5 6 ساعت استفاده کرد , نشیمنگاهش هم راحت باشه صندلی های شرکت رایانه صنعت هست.
ما تو شرکتمون از مدل های کارمندی برای کارمندان شرکت استفاده می کنیم ، خداروشکر همه راضی هستن!
نیلپر هم داشتیم مشکلش اینه که قسمت پشتیش زود به جیر جیر میوفته و اعصاب آدم رو خورد می کنه!

راستی یه برند هم هست به اسم سیلا (Silla) که زیر مجموعه خوشون هست انگار ، صندلی های این شرکت هم خیلی خوبه! مدل های مدیریتی و کنفرانسیشون هم خیلی شیکه هم خیلی راحت و خیلی هم با دوامه!
اگه خواستی از این صندلی بزرگا به اصطلاح مدیریتی بگیری به نظرم شرکت سیلا بهتره!

آدرس سایتشونم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برند سیلا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم مفید بوده باشه!

r.zarei
10-02-2015, 23:34
متشکرم
خیلی دنبال صندلی راحت گشتم
بعدا نتیجه رو پست می کنم

r.zarei
06-04-2015, 07:41
کاربر qatreh من نمی تونم به پیام خصوصی جواب بدم چون تا حالا 10 مطلب ایجاد نکردم!

لطفا ایمیل بفرستید تا جواب بزنم براتون

amirpub
31-01-2017, 11:32
متشکرم
خیلی دنبال صندلی راحت گشتم
بعدا نتیجه رو پست می کنم

نتیجه چی شد؟

r.zarei
31-01-2017, 22:27
سلام.

صندلی از نظر من راحت هست که کفی راحتی داشته باشه.
الان همه صندلی های استاندارد هستن و من بیشتر به راحتی کفی اهمیت میدم.

صندلی جلیس معمولا کفی راحت تری نسبت به بقیه دارن.
مثلا نمونه زیر رو من از همه راحت تر یافتم

شما بهتره امتحان کنید البته راحتی صندلی با 10 دقیقه نشستن معلوم نمیشه و راحت بودن بعد از دو سه ساعت مداوم نشستن مشخص میشه.

r.zarei
31-01-2017, 22:35
متاسفانه هر کاری کردم نتونستم لینک و یا عکس صندلی رو بزارم. مدل صندلی رو هم پیدا نکردم.

ولی نتیجه اینکه صندلی های کنفرانسی جلیس رو بگرد.