PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درست کردن کابل یو اس بی دراز

14708
04-06-2013, 22:57
سلام دوستان
چطوری میتونم کابل یو اس بی دراز بین مودمم و کامپیوتر ) درست کنم ؟ :n04:

hormozan m
04-06-2013, 23:23
سلام دوستان
چطوری میتونم کابل یو اس بی دراز بین مودمم و کامپیوتر ) درست کنم ؟ :n04:

سلام . درست کردنی نیست باید بخرید ! Usb یک مشکل هم که داره نمیشه بیش از ۳ - ۴ متر ( دقیق نمیدونم ) استفاده کرد به خاطر افت ولتاژ شدید !

alip300
04-06-2013, 23:25
سلام...
یا از کابل افزایش طول usb استفاده کن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا هم کلن یه کابل بلند دیگه بخر:

14708
05-06-2013, 00:16
مرسی اینها تا چند متر موجوده ؟؟؟؟؟؟؟؟:n16:

hormozan m
05-06-2013, 00:22
این لینک رو یک مطالعه ای کنید بد نیست ! حداکثر طول usb 2 میتونه ۵ متر باشه بالاتر امکان پذیر نیست مگر با هاب آداپتور دار ، در ضمن هارد و دستگاه های که برق شون رو از usb میگیرن رو هم به این طول وصل نکن !

14708
05-06-2013, 00:37
خیلی ممنون دوست عزیز میشه بگید حداکثر طول برای کابل لن ( همونی که از پشت مودم به کارت شبکه کامپیوتر وصل میکنیم ) چند متره ؟

14708
05-06-2013, 00:43
راستش رو بخواهید من دو تا دستگاه دارم که نیاز دارم هر دوشون به اینترنت وصل بشن مودمی که من دارم متاسفانه وای فای نداره و یه خروجی یو اس بی داره و یه خروجیه لن

مودم و کامپیوترم طبقه بالاست و دستگاه دیگه ام که نیاز به اینترنت داره طبقه پایینه ( دستگاه طبقه پایین هم میتونه از طریق یو اس بی به اینترنت وصل شه هم از طریق لن ) بهترین روش برای رسوندن اینترنت به اون چی میتونه باشه؟:n13:
البته میتونم مودم رو ببرم پایین ( یعنی امکان جابه جایی مودم هست ولی امکان این وجود نداره که کامپیوتر رو ببرم پایین یا دستگاه رو ببرم بالا )

hormozan m
05-06-2013, 00:56
راستش رو بخواهید من دو تا دستگاه دارم که نیاز دارم هر دوشون به اینترنت وصل بشن مودمی که من دارم متاسفانه وای فای نداره و یه خروجی یو اس بی داره و یه خروجیه لن

مودم و کامپیوترم طبقه بالاست و دستگاه دیگه ام که نیاز به اینترنت داره طبقه پایینه ( دستگاه طبقه پایین هم میتونه از طریق یو اس بی به اینترنت وصل شه هم از طریق لن ) بهترین روش برای رسوندن اینترنت به اون چی میتونه باشه؟:n13:
البته میتونم مودم رو ببرم پایین ( یعنی امکان جابه جایی مودم هست ولی امکان این وجود نداره که کامپیوتر رو ببرم پایین یا دستگاه رو ببرم بالا )

شما میتونید یک روتر تهیه کنید و برای سیستم پایین هم یک آداپتور شبکه بگیرید !‌ روتر به مودم وصل میشه و سیستم بالا با کابل اترنت به روتر یا به صورت وایرلس البته اگر wifi داره !
راه کم هزینه تر هم خرید روتر غیر وایرلس و کابل اترنت ( لن ) هست ! البته راه های دیگه هم هست !

alip300
06-06-2013, 01:19
مرسی اینها تا چند متر موجوده ؟؟؟؟؟؟؟؟:n16:

خواهش می کنم...
والا من تا 8.5 متر دیدم...حالا دوستمون می گن مشکل پیش میاد و نمی دونم.

بهترین و ارزان ترین کار خرید همون کابل شبکه هست...البته باید بری ببینی به چند متر کابل نیاز داری،چون کابل شبکه هم بعد یه طولی کیفیت انتقال کم میشه...ولی فک کنم تا 30-40 متر برای انتقال اینترنت ذغالی ایران مشکلی نداشته باشه...
من خودم با کابل 20 متری تقریبا سرعت شبکه خوبی داشتم...

alip300
06-06-2013, 01:22
شما میتونید یک روتر تهیه کنید و برای سیستم پایین هم یک آداپتور شبکه بگیرید !‌ روتر به مودم وصل میشه و سیستم بالا با کابل اترنت به روتر یا به صورت وایرلس البته اگر wifi داره !
راه کم هزینه تر هم خرید روتر غیر وایرلس و کابل اترنت ( لن ) هست ! البته راه های دیگه هم هست !

روتر برای چی ؟!!
اگر منظورتون اکسس پوینت هست،که به نظر من یه مودم وایرلس بخره خیلی بهتره...

hormozan m
06-06-2013, 16:02
روتر برای چی ؟!!
اگر منظورتون اکسس پوینت هست،که به نظر من یه مودم وایرلس بخره خیلی بهتره...

سلام . چون گفتن مودم غير وايرلس دارن ! الان خودم دارم از يك مودم و روتر استفاده ميكنم !

Sent from my iPad 3 using Tapatalk HD

pix07
12-11-2013, 16:07
سلام دوستان من هم دنبال این موضوع بودم .. دیگه تاپیک جداگانه ای ایجاد نکردم همینجا سوالم رو مطرح میکنم ..

من یه وب کم دارم که مدل جدیدی نیست قصد دارم پارکینگ مون رو پوشش بدم و برش نظارتی داشته باشم ..
خیلی نمیخوام هزینه کنم ..
حدودا 6 یا 8 متر کارم رو راه میندازه ..
آیا راهی هست که بشه طول کابل usb یو اس بی رو تا این مقدار افزایش داد اما مشکلی پیش نیاد ؟