PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عكس هايي از محيط بازي Red Alert 2

soleares
09-08-2006, 01:05
سلام دوستان عزيزم خواهش مي كنم كه از بازيتون يه عكس بگيريد البته از بهترين حالت بازي و اينجا قرار بديد .

-----------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------

------------------
اين طوري قرار بديد لطفا نه به صورت لينك ممنونم / :blink:

AK1
09-08-2006, 03:16
منم موافقم فردا يه عكس مي زارم
راستي دوستان خواهشن از ترينر استفاده نكنين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي soleares جان ديدي چه چيز باحالي اين سرباز هاي جديد خيلي حال ميده :happy:

soleares
09-08-2006, 06:04
عزيز من اينها رو 4 ساله پيش پيدا كردم نه حالا !

Vmusic
09-08-2006, 18:28
عزيز من اينها رو 4 ساله پيش پيدا كردم نه حالا !
ايول بابا كهنه كاري
اينجا رو ببين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :tongue:

mbk
09-08-2006, 18:59
اولا اينجا رو نگاه كني بد نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينا رو هم ببين چه خـبـــــــــــــــــر هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:happy:

AK1
10-08-2006, 01:33
اينم يه عكس البته مال يوري هستش ولي فرق نمي كنه همشون از يه گماش هستن
راستي mbk جون خيلي عكس هاي جالبي هستن ادم شاخ در مي آره اگه مي شه يه اموزشي چيزي بده ان كف مونديم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين زمين مورد علاقه من هست بچها بهش مي گم جعبه خونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mbk
10-08-2006, 01:46
ای ول امیر جون :happy:

عالی بود من که کف کردم دیگرونو نمی دونم

ای کلک تو هم که اخرش بودی و به ما نمی گفتی :tongue: :happy:

AK1
10-08-2006, 01:57
ای ول امیر جون :happy:

عالی بود من که کف کردم دیگرونو نمی دونم

ای کلک تو هم که اخرش بودی و به ما نمی گفتی :tongue: :happy:

خواهش مي كنم من كوچيكه شمام
هر كاري كنم به چيزي هاي كه تو عكس گزاشتين نميريسه راستي كه مخم داره سوت مي كشه
آخه مي دوني چي آدم چند سال يه بازي رو انجام بده بعد همچين چيزاي رو ندونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
10-08-2006, 18:03
سلام دوستان اين عكس رو ببينين :blink: :tongue: ;) :sad: :happy: :cool: :laughing: :) :rolleye: :biggrin: :evil: :blush:

AK1
11-08-2006, 02:48
كسي نمي خواد عكس بزاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا عحجب بي حالين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا كه اينجوري شد اين رو هم ببينين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vmusic
12-08-2006, 17:22
اينم برا امير جون

soleares
18-08-2006, 23:01
دوستان هر توضيحي درباره هر عكسي خواستيد بگيد تا دوستان و من براتون توضيح بديم البته من خيلي حرفه اي نيستم ولي يه چيزايي بلدم بهتون بگم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/001.GIF

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/002.GIF

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/003.GIF

:puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:

soleares
22-08-2006, 23:36
عزيز چرا جواب ندادي ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/004.GIF

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/005.GIF

soleares
22-08-2006, 23:40
دوستان مي خوام بهتون يه چيز باحال بگم اگه بلد نبوديد خواهش مي كنم الكي نگيد بلد بودم !

توي مرحله اول سي دي آمريكا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/006.GIF

وقتي كه تانيا رو ببريد توي آب اون گوشه كه توي عكس معلومه يه جاي باريك وجود داره !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/007.GIF

وقتي بريد جلو 4 تا جعبه ميده آخريش پوله !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/008.GIF :blink: :puke:

e_oscc
23-08-2006, 23:16
با سلام
من هم ابن عکس رابرای نمونه گذاشتم..

AK1
23-08-2006, 23:36
soleares جان جان تو مي دونستم يكيش هم آپ گريد قدرته كه قدرت تي رندازي تانيا رو زياد مي كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

e_oscc جان از اينكه شما هم رد الرتي هستين خوشحالم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي مي دونين جاسوس رو بفرستين تو رادار چي مي شه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

metal_militia
24-08-2006, 00:54
ولی شوروی سالاری بود ها

البته من خوره این بازی3.4سال پیش بودم

سولارس جان بچه محل در اومدیم من بچه گلسنگ هستم شما کجا!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

e_oscc
24-08-2006, 07:36
soleares جان جان تو مي دونستم يكيش هم آپ گريد قدرته كه قدرت تي رندازي تانيا رو زياد مي كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

e_oscc جان از اينكه شما هم رد الرتي هستين خوشحالم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي مي دونين جاسوس رو بفرستين تو رادار چي مي شه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Spy intro Radar=Anti Reveal Map

Vmusic
24-08-2006, 12:50
e_oscc جان عكس جالبي بود
ميشه بگي چه جوري تانكاتو سه ستاره كردي

M E H D I
24-08-2006, 12:53
تاپيك ويرايش شد.

اگه دوباره پستهاي اضافي توي تاپيك ببينم،‌ تاپيك بدون اطلاع قبلي پاك ميشه. اينجا فقط براي گذاشتن عكس هست.

soleares
24-08-2006, 14:53
عزيزان توي بازي اصلا نميشه چهار تا از اون خونه هايي كه آدم اضافي ميده بيرون رو ساخت در ضمن هيچ وقت نميشه بيش از دو تا اتم ساخت ! البته از راه درستش ! اگه از اين چيت ها داريد بديد به ما هم ... چون من بعد از اين همهم وقت تا حالا از ترينر استفاده نكردم ! :sad:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/010.GIF

متشكر. :blink:

soleares
24-08-2006, 18:53
دوستان من عكسها رو با كيفيت پايين قرار ميدم تا كساني كه سرعتشون پايينه براشون مشكل پيش نياد در ضمن اگر عكستون بزرگه كوچيكش كنيد بعد بهش لينك بديد تا بزرگش رو هر كي دوست داشت ببينه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/012.GIF

اين ناو ها اونقدر قوي هستند كه با يك موشك بيس و كارخانه اصلي يك ضرب با تمام آدم ها و مهندسهاي توش ميره به درك !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/013.GIF

اين موشكها سرعتشون بالاست زد هوايي ها به سختي مي تونن بزننشون چون دو تا موشك پشت هم مي اندازند !
در ضمن به اون آدم هايي كه مي تونم بسازم نگاه كنيد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/014.GIF

تا به حال ديده بودين آمريكا اين امكان رو داشته باشه كه بتونه از اونا بسازه ( سمت چپ )
دوستان به سمت چي پايين نگاه كنيد دو تا يوري مي بينيد اينها مي تونن از همين جا آدمهاي دشمن رو + تانكهاشون تسخير كنند ! باباشون در مياد . :happy:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/015.GIF

خيلي زياد شد منتظر بمانيد .

AK1
25-08-2006, 01:01
سلام soleares جان

در مورد سرباز ويژت بايد بگم كخه قبلا بحث شد جاسوس رو بفرستي هر سفارت كشوري يه سرباز ويژه مي ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناو هم كه بله من با روسه رو دريا حال مي كنم فوق العدست مخصوصا سه ستاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي اون يوري رو تو رد الرت نديدم در مورد اون توضيح بده (ولي تو پچ يوري تو ارتش يوري يه يوري به نام يوري اوله هست كه كارخونه ترف رو ه مي گيره از اون نيست؟) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
25-08-2006, 01:06
نه عزيز اين فرق داره فقط آدمها و تانكها رو از اين ور مپ ميتونه تسخير كنه محدوديت ساخت هم داره فقط يكي مي توني ازش باسازي با يه كلك هايي نهايتا دوتا ... متتظر عكسهاتان هستيم .

AK1
25-08-2006, 01:17
نه عزيز اين فرق داره فقط آدمها و تانكها رو از اين ور مپ ميتونه تسخير كنه محدوديت ساخت هم داره فقط يكي مي توني ازش باسازي با يه كلك هايي نهايتا دوتا ... متتظر عكسهاتان هستيم .

خوب نگفتي چطور بياريم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
25-08-2006, 01:24
شما عكس قرار دادي ؟ بابا دو تا از اون كارايي كه مي كني رو نشون بده تا منم بهت بگم .

AK1
25-08-2006, 01:40
شما عكس قرار دادي ؟ بابا دو تا از اون كارايي كه مي كني رو نشون بده تا منم بهت بگم .

مال من تو پچ يوري هستش كدوم رو مي خواهي ؟

soleares
25-08-2006, 01:48
عزيز ميشه از يه چيز غير معمول توي بازي عكس بگيري اينكه ديگه سخت نيست در ضمن يادت نره حتما با فرمت Gif باشه چون حجمش كمتره . سايزش هم تاپيك رو به هم نريزه لطفا اين دفعه پست بدي تو عكس نباشه جوابتو نميدم /

AK1
25-08-2006, 02:05
رسول جون ترو خدا جواببم رو بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بيا ببين متوجه مي شي چه خبره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
25-08-2006, 02:10
خب من اين ترفند رو توي تاپيك جعفر مي گم به اوجا سر بزن حتما .

soleares
25-08-2006, 18:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/016.GIF

:biggrin:

براي اينكه بهتون نشون بدم اين يوريه چي كار ميكنه اوردمش نزديك بيس دشمن !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/017.GIF

soleares
25-08-2006, 23:58
دوستان توجه كنيد !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/018.GIF

ديدي ؟ :happy:
هيچ يوري ديده نميشه !
ولي آدم تسخير شده اين كار رو با همه ÷دم ها ميشه كرد به جز سگها كه حس ششم دارند و خود يوري ها !
+ تمام تانك ها به استثناي طلا جمع كن و بالون و هواپيما ها !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/019.GIF

AK1
26-08-2006, 00:05
پست اشتباه به علت لود نشدن تصوير :blush:

soleares
26-08-2006, 00:12
كدو تصوير ! شماره پست چنده ؟

Vmusic
29-08-2006, 22:25
اينم چند عكس از من
تو بازي يوري ميتوني هر چي گيرت مياد بندازي تو اين و پولش كني

اينم يوري كه هر چي دستش بياد مال خودش ميكنه

soleares
29-08-2006, 23:10
اينم مرحله آخر سي دي آمريكا هست !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/024.GIF ;)

soleares
29-08-2006, 23:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20t/025.GIF

AK1
30-08-2006, 01:13
اينم عكس از سرباز ويژه روسيه در بازي يوري
به نام بارز
اين سربار فوق العادست و كارهاي جالبي مي كنه اول اينكه مي تونه تانك ها رو تك و تنها نا بود كنه
سلاحش يه كلاش هست خيلي قوي
بعد مرسيم به كار اصليش همون توري كه مي بينين اون مي تونه به هواپيماهاي سوخو گره با ليز بده تا بيان براي بم باران اين كار خيلي مفيده

همون طور كه توعكس زير مي بينين با يه حمله نابود شد

اين كار رو براي همه بيس ها حتي بيس مادر هم مي تونين انجام بدبد وقاتي هم كه 3 ستاره بشه چهار تا هواپيما باي بمباران مي ياد
البته مثل سرباز هاي ويژه ديگه فقط يكي مي توني داشته باشي

Vmusic
30-08-2006, 08:11
soleares جان برا اينكه بتوني بازي رو خيلي راحت تموم كني پيشنهاد ميكنم جاسوس بفرستي به سفارت دشمن

Vmusic
30-08-2006, 11:02
soleares جان اون يوري چه جوري درست ميشه من كه نتونستم :sad:

soleares
30-08-2006, 15:36
به خدا قسم يدم رفته اين عكسها مال يك ماه پيشه شرمنده خودم هم هميشه ندارمشون البته يادم رفته حتما بهت ميگم دير و زود داره سوخت و سوز نداره !

در ضمن عكسهات عاليه !
در مورد مرحله آخر هم بايد بگم اون قدر سگ هست كه هيچ جاسوسي نميتونه ازشون رد بشه ! به هيچ وجه ..

Vmusic
30-08-2006, 16:00
به خدا قسم يدم رفته اين عكسها مال يك ماه پيشه شرمنده خودم هم هميشه ندارمشون البته يادم رفته حتما بهت ميگم دير و زود داره سوخت و سوز نداره !

در ضمن عكسهات عاليه !
در مورد مرحله آخر هم بايد بگم اون قدر سگ هست كه هيچ جاسوسي نميتونه ازشون رد بشه ! به هيچ وجه ..

با تانك ها ي ليزرت مي توني اونا رو نابود كني
به امتحانش مي ارزه
من وقتي رد الرت بازي مي كردم جاسوس مي فرستادم بعد سوار تانك مي كردم (البته يوري هايي كه ميده )
بعد اون ترانس ميكردم جايي كه بازي اون جا تموم ميشه خيلي راحت بازي تموم ميِشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
30-08-2006, 16:05
درسته به نظر منم مرحله آخر زياد سخت نيست من مرحله يكي مونده به آخرو بيشتر قبول دارم !
در ضمن اين بحثا رو اينجا نكگنيم بهتره بريم توي تاپيك خودت ..

AK1
11-09-2006, 14:04

Vmusic
12-09-2006, 22:51
امير تو ديگه حرفهايي هستي

بازيت خيلي خوبه

soleares
18-09-2006, 00:04
اينم از هوار تا بمب اتم !

با پست بعدي مقايسه كنيد .

soleares
18-09-2006, 00:08

هر كسي تونست بشماره يه كارت اينترنت شبانه 10 ساعته برنده ميشه !

AK1
18-09-2006, 00:21
سلام soleares جان از روش منه يا جديده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vmusic
18-09-2006, 10:39
فتو شاپت که خوبه
چندتاییم برق اتمی گذاشتی
یه دونه هم که بمب اتمی زدی وستشون

soleares
18-09-2006, 12:49
امير و جعفر جون شما چي كار داريد چي كار كردم گفتم هر كي بگه چند تا بمب اتمه 10 ساعت اينترنت شبانه جايزه مي گيره !
البته همه مي تونن حدس بزنن .

AK1
18-09-2006, 13:03
احتمالا 15 تا اتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زود باش اينترنتت مئ رو بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(راستي با آقا مهدي كه صحبت كرم گفت كه فقط در مورد عكس ها ي تونين صحبت كنن)

soleares
18-09-2006, 13:18
امير جون غلطه 15 تا نيست دو بار ديگه فرصت داري ..

Vmusic
18-09-2006, 14:13
جايزه ي منو بده من گفتم ديگه يه دونه بمب اتمه
البته يه جايزه هم بده كاري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
19-09-2006, 19:33
جعفر جون منظور اينه كه چند تا انفجار اتميه نه چند تا بمب اتم ! شما هم دوبار ديگه فرصت داري ...

شك نكن كه بهت جايزرو ميدم ..

soleares
19-09-2006, 19:54

مومن خدا
19-09-2006, 20:32
جالب بود اما واقعا كار مبتدي هستش...

soleares
20-09-2006, 01:56
مجير خان جان كدوم عكسو مي گي مبتديه ؟

Vmusic
20-09-2006, 22:45
جالب بود اما واقعا كار مبتدي هستش...

بابا تو باز شروع كردي
اگه تو عكس بهتري داري بزار

كارت واقعا عاليه
soleares جان

soleares
21-09-2006, 19:23
جعفر جون يه توضيح بدهت ميدم كه بتوني كارت رو برنده بشي !

اون دوتا عكس بمب تامي كه گذاشتم باهم هستند ! بايد همه رو بشماري ! اين آخرين فرصت ! (منظور انفجارهاي هسته ايه نه بمب اتم)

j0ck3r
21-09-2006, 20:40
بابا دست از سر رد الرت ور نمی دارین؟
اون موقع که بازیش می کردم کمتر از هارد یا به قول خودش بیرچوال بازی نمیکردم و در آن واحد با 4 تا بیرچوال و 4 تا نرمال بازی میکردم

Vmusic
21-09-2006, 21:36
اگه اشتباه نكرده باشم 20 تا
خيلي نزديك گفتم مگه نه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vmusic
21-09-2006, 21:42
پست اشتباه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

asghar2007
22-09-2006, 10:06
مرسي عكسها عالي بود

soleares
22-09-2006, 10:21
جعفر جون هر چند اشتباه بود ولي من مي خوام بهت كارت اينترنت بدم هر كاري مي خواي بكني امشب بكن در ضمن يادت نره كه اشتباه گفتي ها پيغام خصوصي بده يوزر پس رو برات بفرستم ...

masoud-lat
22-09-2006, 14:53
بازي رد الارت مال كامپيوتر من مال سوني رو بازي كردم باحال بود
براي اجرا چه گرافيكي ميخواد

soleares
22-09-2006, 14:56
عزيز اولا اينجا تاپيك عكسهاي رد آلرته دوما اگر كامپيوترت با زغالم كار كنه اين بازي توش مياد ...

اگر هم حرفي در اين باره داري برو به تاپيك اصلي بازي .

soleares
24-09-2006, 18:27
دوستان مي تونيد بگيد پول اين بالون ها چنده البته همشون با هم ؟

soleares
24-09-2006, 19:07

مومن خدا
24-09-2006, 21:41
سامان جان عالی بود...یعنی بد نبود...

soleares
25-09-2006, 16:46
مجير جان شما كه يه دونه هم عكس نذاشتي ببينيم چي كاريه اي !

soleares
27-09-2006, 15:51

درباره عكس بالا هم بايد بگم كه بمب اتم هيچ تاثيري در جون بالون ها نداره به نظر من اينم يكي از اشكالات بازيه ...

AK1
27-09-2006, 20:40
خوب soleares جان بب اتمي رو زمينه بالاو ها تو ارتفاع بالا (بالا تر از اوني كنه مي بيني ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
28-09-2006, 16:28
امير جان نسبت به اندازه سايش زياد توي ارتفاع نيست ...

goblet of fire
02-10-2006, 18:04
ايا امكاناتي كه وجود دارد براي ايزي و نرمال و هارد يكسانه ؟

goblet of fire
02-10-2006, 18:07
ايا در نسخه ي اصلي R A 2 وبدون هيچ پچي اين ترفند ها وجود داره

soleares
02-10-2006, 18:08
در جواب به
goblet of fire

بله براي همه يكسانه ولي تعداد افراد دشمن زمان اولين حمله قدرت اتش اون ها كمتره ...

goblet of fire
02-10-2006, 18:09
اگه ميشه لينك دانلود red alert:yuri's revenge را بگذاريد
و ايا اين سي دي هنوز در بازار هست

soleares
02-10-2006, 18:09

نه عزيز شما بايد ترينر دانلود كنيد تا بتونيد اين حركات رو انجام بديد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
02-10-2006, 18:10

كدوم ترفندها؟

soleares
02-10-2006, 18:11
اگه ميشه لينك دانلود red alert:yuri's revenge را بگذاريد
و ايا اين سي دي هنوز در بازار هست

عزيز حجمش خيلي زياده اگرم بتوني دانلود كني كسي نيست كه بتونه آپلود كنه در ضمن به بازي فروشي ها مراجعه كني توي آرشيوشون دارند ...

goblet of fire
02-10-2006, 19:54
نه عزيز شما بايد ترينر دانلود كنيد تا بتونيد اين حركات رو انجام بديد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس اينو از كجا گرفتين؟

soleares
03-10-2006, 15:03
من متوجه نميشم چيو مي گيد كامل و وااضح بيان كنيد ..

AK1
04-10-2006, 00:38

Vmusic
06-10-2006, 09:40

جريان پول جمع كردن با هلي كوپتر چيه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
06-10-2006, 09:57
امير جون اين چه ورژنيه ؟ پچ يوريه ؟ يا نه همون آريكا روسيه خودمونه ؟
راستي اگر ترينرت يا فايليه برا ما هم بذار حال كنيم !

goblet of fire
06-10-2006, 20:15
ترينر و پچ يوري

AK1
06-10-2006, 23:40
jaafar و soleares جان اين تو تمام نسخه ها بدون پچ مي شه استفاده كرد از تاپ سيكريت هاي رد الرت هست
با استفاه از اين روش كه تو متحدها (امريكا) با استفاده از هلي كوپتر و تركيب با ماشين پول اون وسيله يساخته مي شه

فعلا تو كفش بمونيم بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Vmusic
07-10-2006, 07:05
jaafar و soleares جان اين تو تمام نسخه ها بدون پچ مي شه استفاده كرد از تاپ سيكريت هاي رد الرت هست
با استفاه از اين روش كه تو متحدها (امريكا) با استفاده از هلي كوپتر و تركيب با ماشين پول اون وسيله يساخته مي شه

فعلا تو كفش بمونيم بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرگ من!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطمئني خودت اينكارو كردي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من كه هر كاري كردم
نتونستم
ماشين پول و جلوي همونجوري كه تو عكس بود گذاشتم ولي اين هلي كوپتر يكم گيره!!؟؟؟

saeed_cpu_full
07-10-2006, 15:31
بازی قشنگیه اگر یکم گرافیگش بیشتر بود من به جای ژنرال همش اینو بازی میکردم ;)

soleares
07-10-2006, 16:01
امير خان بذارمون تو خماري حداقل به منو جعفر بگو ديگه !

soleares
12-01-2007, 00:06
امیر خان نگفتیا اون هلی کوپتررو ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می دونی چند وقته خمارم

از وقتی این هواپیماها رو دارم دیگه از اون قدیمیا استفاده نمی کنم چون هم اینا سرعترن هم دو تا موشک می اندازن !

soleares
12-01-2007, 00:10
و اما بهترین ماشین و ضد هوایی که می تونه 4 تا هواپیما رو در یک دوره حمله بندازه
البته محدودیت ساخت داره 5 تا بیشتر نمیشه ازش ساخت ولی اگر اونا رو سه مداله کردید دیگه بدونید که حریف ندارید ...

Amin Uljay
24-01-2007, 13:14
سلام بچه ها
باید بگم این بهترین بازی ازنوع خودش تو چند سال گذشته بوده!

""آخر استراتژی باز""

soleares
24-01-2007, 16:26
امین جان شما هم اگه ترفندی کاری بلدی به ما یاد بده یا از این بازی عکس بذار ...

Oracle_Eldorado
24-01-2007, 17:59
دوستان این بازی با زندگی وداع گفته !
بابا شماها چرا انقدر از بازیهای قدیمی بازی میکنید ؟
شرکت سونی میاد Ps3 میزنه ، شماها میرید بازی 2000 بازی میکنید ؟!!!!
راستی من هنوز منظور شماها رو از این عکس ها نمیفهمم !

Carl Johnson
27-01-2007, 12:41
سلام اقایون.چجوری میتونم از بازی عكس بگیرم.برنامه ی خاصی میخوا?

mili_k
21-11-2007, 00:48
كسي نمي خواد عكس بزاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا عحجب بي حالين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا كه اينجوري شد اين رو هم ببينين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا چطوری اینکارو کردی ؟ به ما هم بگو

soleares
21-11-2007, 18:46
اقا چطوری اینکارو کردی ؟ به ما هم بگو
یه ترفند قدیمه
هر چند تا عشقته نیروگاه اتمی روسیه بساز و با بمب اتم بزن وسطشون حالشو ببر ...

mili_k
27-11-2007, 17:52
داداش معما گفتی !؟ منم میدونم یه ترفنده گفتم چطوری بمب های اتمی رو زیاد کنم به ما هم یاد بده !

mili_k
14-12-2010, 19:43
سلام دوستان دوباره این تاپیک رو بالا میارم با یک پست استثنایی! خیلی ها هستند که نمیتونن رد آلرت2 رو آنلاین بازی کنند چون پچ قدیمی دارند و چون اکثر کسانی که تا حالا باهاشون صحبت کردم بازی رد آلرت2 شون ورژن 1.000 یا 1.001 یا 1.003 بوده که آخرین ورژن یعنی 1.006 رو نداشتند که من الان رد الرتی که براتون میذارم هم کم حجمه و به صورت کرک اتوماتیک دارای آخرین پچ هم هست یعنی 1.006 که دیگه مشکل آنلاین بازی کردن با دیگران رو برطرف کرده، چون بیشتر کسانی که رد آلرت2 آنلاین بازی می کنن از آخرین ورژن یعنی 1.006 استفاده می کنن و برای آنلاین بازی کردن باید ورژن بازی ها یکی باشه ، مثلاً شما اگر ورژن 1.001 رو داشته باشی نمیتونی با کسی که ورژن 1.006 داره آنلاین بازی کنی بخاطر همین من امروز این رد آلرت استثنایی رو اینجا میذارم که هم کم حجمه و هم محتوی آخرین پچ یعنی 1.006 به صورت اتوماتیک هست و اصلاً بعد از نصب مشاهده خواهید کرد که ورژن بازی شما 1.006 هست! پس اگر دانلود نکنید از دستتون رفته

Download Automatic installation version 1.006 Red Alert 2
کد را در مرورگر خود پِیست کنید و اینتر بزنید!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

msbp78
31-05-2011, 11:55
داداش معما گفتی !؟ منم میدونم یه ترفنده گفتم چطوری بمب های اتمی رو زیاد کنم به ما هم یاد بده !
نیروگاه اتمی نه بمب اتمی:5::31::21::27:

دایره بزرگ رو ببین.

mili_k
04-06-2011, 06:53
نیروگاه اتمی نه بمب اتمی:5::31::21::27:

قبل پُست دادن یه نگاهی به تاریخ اون پُست من میکردی بد نبود ! ( الآن دیگه این چیزا رو فولم ! )

بعد ش باید بهت بگم این پُستی که جنابعالی دادی بخاطر عکسـ ــش خیلی خیلی سنگین کرده تاپیک رو ، بَرش دار ! یا حجم عکس رو کم کُن ( به jpeg تبدیل کُن دوباره آپ کُن )

اگر هم پایه رد آلرت 2 آنلاین هستی ، جرأت داری بیا جلو.

عکس از محیط بازی بیشتر بذار ، ولی حتماً به jpeg تبدیل کُن که مثل اولین پُستت تو فوروم پی سی ورلد !! اینقدر سنگین نباشه که تاپیک به زور بالا بیاد !

و در آخر ...
یه عکس بسیار زیبا از Yuri

smith_k
21-08-2011, 13:30
سلام
آقا من عاشق این بازیم...
کسی میدونه از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(((((((
کسی میتونه بزاره واسه دانلود؟؟؟؟؟:41:

mili_k
21-08-2011, 15:30
سلام
آقا من عاشق این بازیم...
کسی میدونه از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(((((((
کسی میتونه بزاره واسه دانلود؟؟؟؟؟:41:

صفحه قبل رو نگاه کُن :46: ( البته برای آنلاینه ) فیلم ها و بخش داستانی بازی حذف شدن. فقط Skirmish داره !

smith_k
21-08-2011, 18:43
ممنون...
اما یوریش هم میخواااااام!!!:41:

smith_k
21-08-2011, 20:39
yuri هم میخوام.........

smith_k
23-08-2011, 20:18
کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

redalert1367
28-04-2013, 09:34
صفحه قبل رو نگاه کُن :46: ( البته برای آنلاینه ) فیلم ها و بخش داستانی بازی حذف شدن. فقط Skirmish داره !
لینک خرابه دادا درست کن لطفا

mili_k
29-04-2013, 00:53
لینک خرابه دادا درست کن لطفا

می تونید از اینجا دانلود کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

msbp78
20-07-2013, 15:25
هنوزم کسی رد آلرت بازی میکنه؟یا قدیمی شد مرد؟!
من اولین بار پسر خالم نشونم داد یوری رو کیف کردم تا حالا بازی استراتژیک ندیده بودم!
اصن با گیم پلیش حال کردم!کمی بعد رد آلرت 2 رو دیدیم اشتباه گفتیم یوری 2!!!!!
بعد کلا سی دی یوری گم و گور شد من چند وقت پیش با بدبختی لینک دانلودشو دیدم دادم پسرخالم اونم نزدیک بود سکته کنه!ولی الان اون لینکم کار نمیکنه.کسی لینک دانلود دیده؟

mili_k
20-07-2013, 15:53
هنوزم کسی رد آلرت بازی میکنه؟یا قدیمی شد مرد؟!
من اولین بار پسر خالم نشونم داد یوری رو کیف کردم تا حالا بازی استراتژیک ندیده بودم!
اصن با گیم پلیش حال کردم!کمی بعد رد آلرت 2 رو دیدیم اشتباه گفتیم یوری 2!!!!!
بعد کلا سی دی یوری گم و گور شد من چند وقت پیش با بدبختی لینک دانلودشو دیدم دادم پسرخالم اونم نزدیک بود سکته کنه!ولی الان اون لینکم کار نمیکنه.کسی لینک دانلود دیده؟

الان همه آنلاین بازی می کنن .

mili_k
01-11-2013, 06:44
دانلود رد آلرت 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با مراحل و داستان کامل بازی

+ یک مرحله اشانتیون ( سرشار از یونیت های آمریکا و شوروی و چند یونیت اختصاصی )

mili_k
01-11-2013, 06:53
اگر برای اجرای بازی در ویندوز 7 و یا 8 با پیام " FATAL " رو به رو شدید ، روی آیکون بازی کلیک راست و از منوی Properties آن را برای ویندوز 7 و یا 8 تنظیم کنید .

قابل اجرا در ویندوز xp بدون هیچ مشکلی ، و در سایر ویندوز ها طبق دستور بالا .

hamid198523
01-04-2014, 15:55
بابا دمت گرم

mili_k
11-04-2014, 06:54
قابل نداشت