PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Might & Magic : Duel of Champions

Arrowtic
04-06-2013, 17:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Duel of Champions یک بازی رایگان و کم حجم در سبک TCG ساخته Ubisoft است . به این ترتیب که شما بعد از ساخت اکانت uplay و دانلود و اجرای بازی , Faction خودتون رو انتخاب می کنید تا کارت های اولیه اون Faction به شما داده بشن و بعد با جنگیدن با بقیه پلیر ها میتونید لول آپ بشید و پول و پک کارت به دست بیارید و کارت هاتونو افزایش بدید و Deck مخصوص خودتون رو بسازید .
نبرد های بازی به این صورت هستند که شما با استفاده از کارت ها و موجوداتتون باید دشمن رو شکست بدید و جون هیروی اون رو از 20 به صفر برسونید .
بازی از Tutorial خوبی برخورداره و قوانین و شیوه بازی رو به خوبی آموزش میده .

ویژگی های کلیدی

جهان فانتزی
گیم پلی Skill Based
در تورنومنت ها شرکت کنید و با دیگران ارتباط برقرار کنید
خودتون رو قوی تر کنید و Deck ـتون رو وسعه بدید

Faction های بازی

Haven : این Faction بر روی بازی دفاعی تمرکز داره و دمیج کمی میده اما هم دفاع بالایی داره و هم توانایی هیل دادن .
Inferno : این Faction بر روی بازی هجومی تمرکز داره و از جمله نکات کلیدیش اینه که قدرت حمله به همه جاهای زمین رو داره .
Necropolis : این Faction بر روی انداختن سم روی دشمن و همچنین Life Drain (دمیج دادن به حریف و هیل شدن خود) تمر کز داره .
Stronghold : این Faction بر روی بازی هجومی تمرکز داره و با فدا کردن Creature های ضعیف تر Creature های قوی تر قدرت بیشتری پیدا می کنند .

مقدمه ای بر بازی و قوانین آن

هدف در این بازی کشتن هیروی دشمن هست . برای این کار پلیر ها Creature هایی میسازند و با استفاده از اسپل ها و Event ها و Fortune ها به دشمن آسیب میزنن .
در بازی 4 منبع(اگه بشه اسمشونو این گذاشت) وجود دارند :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Resources : استفاده از هر کارتی مقداری از Resource شما کم می کنه . در ابتدای نوبت اول 1 Resource , در ابتدای نوبت دوم 2 تا و ... به هر پلیر داده میشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Magic : از آن برای استفاده از اسپل ها استفاده میشه به این ترتیب که هر اسپلی به یه مقدار Magic نیاز داره (فقط نیاز داره که حداقل اون مقدار داشته باشید و مصرفشون نمیکنه بر خلاف Resource)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Might : از آن برای Summon کردن Creature ها(استفاده از کارت های Creature) استفاده میشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : از آن برای استفاده از کارت های Fortune استفاده میشه .

Hero : هر کسی یک هیرو داره در Deck ـش که اون هیرو از اول بازی دارای یه سری مقدار اولیه Magic,Might و Destiny هست . در هر نوبت هیرو میتونه یا یکی از این ها رو یک واحد زیاد تر کنه و یا یک کارت از Deck بهتون بده .(به صورت رندوم یه کارت برداشته میشه و میاد تو دستتون) که البته برای برداشتن یک کارت یک Resource مصرف خواهد شد .

بازی به صورت نوبتی هست و هر نوبت شامل دو مرحلست :

Supply : در این مرحله شما هیچ کاری نمی کنید و خود به خود Resource می گیرید و یک کارت جدید از Deck ـتون به دستتون میاد . اگه Library (کارت هایی که از Deck باقی موندن) خالی باشی یکی از جون هیروتون کم میشه .
Action : در این مرحله شما میتونید از کارت هاتون استفاده کنید , Creature هایی Summon کنید و با Creature هایی که از قبل داشتید به دشمن حمله کنید .

انواع کارت ها :

Hero : هر کسی یک کارت Hero داره که در بالا توضیح داده شد .
Creature : میتونید با این کارت ها یک موجود در بازی بیارید . کارت های Creature بر روی یکی از 8 جای مخصوص روی زمین بازی قرار میگیرند . این 8 جا در 4 ردیف و 2 ستون هستند که ستون پشتی Back Line و ستون جلویی Front Line نامیده میشه .
Fortune : این کارت ها تقریبا مانند کارت های اسپل هستند ولی از Destiny استفاده میکنند(یعنی برای استفاده ازشون باید حداقل یه مقدار Destiny مشخص داشته باشید) .
Spell : این کارت ها Magic نیاز دارند و با اون ها میتونید بسته به کارت کاری انجام بدید .(آسیب زدن به دشمن , قوی کردن یار و .. )
Event : هر کسی دقیقا 8 کارت Event داره . در اول بازی این 16 تا کارت به دو دسته تقسیم میشن و در هر مرحله هر کسی که نوبتشه میتونه از یکی یا هر دوشون استفاده کنه .

انواع Creature ها :

Melee : این ها در Front Line میتونن قرار بگیرن و اگه یک Melee دیگه در همون ردیفشون باشه تا وقتی که اون کشته نشده نمیتونن به Creature ـی که در Back Line هست حمله کنند .
Shooter : این ها در Back Line میتونن قرار بگیرن و هم توانایی حمله به Front Line و هم Back Line حریف(در همون ردیف) رو دارند .
Flyer : این ها مانند Melee ها هستند با این تفاوت که هم در Back Line و هم در Front Line میتونن قرار بگیرند .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسکرین شات های بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایت رسمی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ترجمه و جمع آوری اطلاعات از خودم

AlbisQT
05-06-2013, 01:39
بازی خوبیه حال میده، اولی بازیمو یکی با Elo 100 و خورده ای زدم مثل چی. عمر هیروم 20 بود مال اون 0 :دی

Arrowtic
05-06-2013, 09:29
من اسمم Arr0wtic هست تو بازی .
لول 2 و Elo هم 31 . Necropolis .
خیلی بده که داری میبری یهو یارو یه کارت در میاره یه حرکت میزنه میبازی : دی

kingstreet
05-06-2013, 17:50
عاغا لگ مگ دی سی اینا نداره که این بازی؟:n02: دان کنیم جر خوردیم بس بازی نکردیم :n09:

Arrowtic
05-06-2013, 17:56
من فقط یه بار DC شدم که اونم واقعا کلی DC شده بود نتم .
لگ و دیلی هم اصلا فقط باز کردن شاپ یه کم طول می کشه . ولی توی خود بازی هیچ مشکلی نیست .

Persian__Boy
12-06-2013, 22:47
آقا من لانچرشو دان کردم ولی نمیدونم چرا بازش میکنم ارور میده و بازیرو دان نمیکنه میدونید مشکل از کجاس؟!!:n15:
راستی حجم بازی چجوریاس؟!

درست شد داره دان میکنه 178مگه:n20:
بیام ببینم میشه با این بازی دل از این لول کند یا نه:n25:

Persian__Boy
13-06-2013, 06:16
بازی دان شد واردش میشه ولی فقط صداس خداااااااااا:n03: