PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه اتصال psp به کامپیوتر ونصب بازی

vahid827
04-06-2013, 14:08
سلام دوستان
من یه psp سونی دارم مدل N-1001 میخام به کامپیوتر وصل بشم وبازی روش بریزم . اما کلا تا حالا این کارو نکردم .میخاستم اگه واستون مقدوره آموزش گام به گام نصب بازی رو واسم بزارین .ویندوز کامپیوترم سونه (7 )..
البته امروز psp رو با کابل usb به کامپیوتر وصل کردم و از قسمت ستینگ , usb conection رو انتخاب کردم .دو تا درایو شناسایی شد .یکیشون که باز نمیشد و دیکری که هیچی توش نبود :n13:
خلاصه گیج شدم و گفتم بهترین راه کمک از برو بچه های انجمنه . مرسی اگه کمکم کنید تا بازیامو نصب کنم:n01:​

Thor God
04-06-2013, 14:55
نیازی به نصب بازی نیست.
فایل بازی که معمولا .iso هست رو باید تو پوشه iso از شاخه اصلی مموری psp بریزید
و حتما پی اس پی باید کپی خور باشه چون بازی غیر مجاز هستش

vahid827
06-06-2013, 13:54
دوست من "Thor God ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) "

psp رو با کابل usb به کامپیوتر وصل کردم و از قسمت ستینگ , usb conection رو انتخاب کردم .دو تا درایو شناسایی شد .یکیشون که باز نمیشد و دیگری که هیچی توش نبود:n13: ​چرا ؟

Thor God
06-06-2013, 15:59
نیازی به usb conection نیست وقتی یو اس بی رو وصل می کنی خود به خود میره رو این گزینه.
البته من با 1000 ها کار نکردم اما شما مطمئن هستی که psp شما کپی خور هست ؟
قائدتا باید چند تا پوشه به اسم ویدئو و موزیک و ... به شکل زیر باشه که اطلااعت رو تو اون میریزن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه این ها رو نداری فکر کنم مموری فرمت شده. یه سرچ بزن آموزش کپی خور کردن تو نت زیاده
بعد بازی ها رو تو پوشه iso کپی کن

احتمال ویروسی شدن هم هست. تو نوار منو بعد از اسم درایو مموری که به صورت d:/ یا e:/ یا هر اسم دیگه ای که باشه تاپیپ کن ISO و اینتر بزن ببین چیزی میاد یا نه
اگر نشد از منوی تولز سپس فولدرآپشن و سر برگ ویو هر تنظیمات مخفی کردن یا نمایش دادن فایل های هیدن رو عوض کن ببین فایل هیدن میبینی یا نه
اگر هم آنتی ویروس داری که یه بار اسکن کن ببین چیزی پیدا می کنی یا نه