PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت بازی برای مسابقه بازیسازی دانشجوی بازیساز

NINJA0098
04-06-2013, 05:03
سلام ....
خوب دوباره وقت آزاد پبدا شد و یه مسابقه تو راهه مام از فرصت استفاده کردیمو زدیم تو کار ....
برای بازی هنوز اسم انتخاب نکردیم ولی میخوایم برای بخش بازی بزرگ شرکتش بدیم ..... اسم تیممون هم WhiteCube هست که لوگوشم تقریبا آماده شده.
فعلا من و دوستم مهیار خونمری داریم روش کار میکینم.

*** تمرکز روی بخش ویژوال بازی هست ... میخوایم یه نمه استایل گرافیکی بازی رو تو سبک آنچارتد و کانسپتای اون بزاریم .....بیشتر روی گرافیک بازی تمرکز میکنیم ....

*** برنامه نویسی ها رو قصد دارم از روی کلاسای خود UT انجام بدم که فعلا یه کلت آماده شده ... البت فقط برنامه نویسیش... مدلینگ اسلحه و انیمیت و اینا رو هنو نکردم ...

***یه سری پراب هم آماده کردیم که احتمالا یه بازی ios هم میخوایم با داستان بومی مازندران بسازیم (تقریبا همزمان و اگه وقت بشه).. که فعلا یکی از دوستان داره کانسپتاشو اسکچ میکنه (به صورت دیجیتال پینت میشه اگه وقت بشه) که اگه بشه تو بخش موبایل هم بازی داشته باشیم.

توجه : به یه نفر که رو تکستچرینگ تمرکز داشته باشه و کارش نسبتا خوب باشه نیاز دارم

شات ها:
این رندر فضای یه تعمیرگاه ماشین آلات صنعتی ... رندر VRAY هست :
تعداد پلیگان 26812 و تعداد ورتکس حدود 13500 عدد هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master Material

آبجکت:

NINJA0098
04-06-2013, 19:49
تکستچرینگ اولیه هم تمام شد.... پست اول ویرایش شد.

parvizamd
04-06-2013, 19:52
انصافا خیلی قشنگه به تعمیرگاه چوب بری بیشتر می خوره:دی

NINJA0098
04-06-2013, 19:55
انصافا خیلی قشنگه به تعمیرگاه چوب بری بیشتر می خوره:دی

آره یه جورایی ... آبجکتای دیگه مثل ژنراتور و اینا رو هنو اضافه نکردم ....دیوارارو که آماده کردم میبرم تو انجین اونجا کارو شروع میکنم و تک آبجکتا رو اضافه میکنم ....

ehsan_wwe
05-06-2013, 09:56
خوبه ایشالا که اول بشی
یه سری نکته داره کارت
مثل رعایت تناسبات مثلا ازتفاع سقفت یکم تو ذوق میزنه
قطر ستون های افقی 30 سانته این قطرو داشته باش تو ذهتت ارتفاع سوله 6 تا 8 متره پس برای این کار 20 تا ازین پودرا ( ستون افقی ها ) بزار رو هم تا ارتفاع دیوارت در بیاد
اگه ستونات سیمانی هستن ( که یه چیز غیر ممکنه تو دنیای واقعی ) اسکیل تکسچرش به نظر یکم کم میاد جزیات سیمان خیلی ریز هستن نه مثل این عکس خیلی درشت.
به نظر من ستوناتو آهنی کن
سقفم یه تکسچر بساز مثل ترکیب توری زنبوری + پشم شیشه یا کلا ایرانیت آهنی

اگه قطر ستوناتو 30 سانت بگیریم
کم کم جعبه هات 50 سانت ارتفاع دارن یه عمچین جعبه ای دستگیره می خواد ( یه لکه سیاه هم باشه تو تکسچرش جواب میده )
راستی اگه برای دیوار هات هم یه قرنیز بزاری خیلی چشمو نوازش میکنه ( واقن کاربر پسنت میشه ) یه قرنیز 2 متری
نکته دیگه ای به نظرم نمی رسه
موفق باشی

silsin
05-06-2013, 17:46
سلام
پس رقیب خودمی :D
نه شوخی کردم من تو بخش بازی دو بعدی ایش شرکت می کنم
محیطتت جالب شده ولی تکسچر زیاد خوب نیست

NINJA0098
05-06-2013, 21:29
خوبه ایشالا که اول بشی
یه سری نکته داره کارت
مثل رعایت تناسبات مثلا ازتفاع سقفت یکم تو ذوق میزنه
قطر ستون های افقی 30 سانته این قطرو داشته باش تو ذهتت ارتفاع سوله 6 تا 8 متره پس برای این کار 20 تا ازین پودرا ( ستون افقی ها ) بزار رو هم تا ارتفاع دیوارت در بیاد
اگه ستونات سیمانی هستن ( که یه چیز غیر ممکنه تو دنیای واقعی ) اسکیل تکسچرش به نظر یکم کم میاد جزیات سیمان خیلی ریز هستن نه مثل این عکس خیلی درشت.
به نظر من ستوناتو آهنی کن
سقفم یه تکسچر بساز مثل ترکیب توری زنبوری + پشم شیشه یا کلا ایرانیت آهنی

اگه قطر ستوناتو 30 سانت بگیریم
کم کم جعبه هات 50 سانت ارتفاع دارن یه عمچین جعبه ای دستگیره می خواد ( یه لکه سیاه هم باشه تو تکسچرش جواب میده )
راستی اگه برای دیوار هات هم یه قرنیز بزاری خیلی چشمو نوازش میکنه ( واقن کاربر پسنت میشه ) یه قرنیز 2 متری
نکته دیگه ای به نظرم نمی رسه
موفق باشی
قربانت ...
ایول نظرات عین همیشه فنیه ... منم موافقم در مورد نسبت ... یه پلان تو کد زدیم منتها دردسر نسب واحد udk به مکس یکم مشکل ساز شده بود ... اینم مدلینگ تست اول هست ... همین الان دارم رو یه فضای دیگه کار میکنم برای کارخونه....درمورد قرنیز و ستونا هم موافقم ... دارم درستش میکنم .... استایل آهنی کارخانه هم قشنگ تره که الان چون master material رو آماده کردم دارم روش کار میکنم .... یه سری پراب هم آماده کردم که تو پست بعدی عکساشو میزارم....
اگه همه همچین نظرات و انتقاداتی بکنن عالی میشه ... واقعا میخوایم کیفیت گرافیکی رو به یه استاندارد خوب برسونیم ... اگه هرکی میبینه کمک کنه عالی میشه ... ممنون.

سلام
پس رقیب خودمی :D
نه شوخی کردم من تو بخش بازی دو بعدی ایش شرکت می کنم
محیطتت جالب شده ولی تکسچر زیاد خوب نیست
په تو هم هستی ... عالیه میتونیم همونجا همدیگه رو ببینیم....تو بازی دو بعدی هم شاید بودیم ....کلا میخوایم همه سبکی بسازیم تا ببینیم کارمون تو کدوم بهتره ....فعلا که وقت داریم ...داریم روشون کار میکنیم...
برات آرزوی موفقیت میکنم....

NINJA0098
06-06-2013, 05:49
خوب Master Material اولیه هم آماده شد که یه شات ازش همینجا میزارم....
لولمو هم احتمالا تغییر میدم ... کارخونه رو دوستم مهیار مدل میکنه و من یه فضای دیگه رو مدل میکنم ...

خلاصه این متریال بتن و چوب و صخره هست ... که البت فقط واسه تست مستر متریال هست ...
این شات از توی لول به همراه شبکه ی متریال توی متریال ادیتور ....هنوز مستر متریال کلی کار داره تا کامل شه ولی فعلا خوبه ....امروز بعد از ظهر که از مغازه و شرکت برگشتم هم باس روی یه سری از برنامه نویسی ها کار کنم.

پست اولو هم الان ویرایش میکنم

NINJA0098
06-06-2013, 15:14
خوب همین یه ساعت پیش از شرکت برگشتم یه آبجکت ساختمون آماده کردم با قابلیت ادیت .... یعنی یه جورایی پراب داینامیک میشه که میتونم چندین ساختمون با طبقات و دیوارا و قابلیتای مختلف بزارم ...متریالشم همون master material خودمه .... عکس هم تو انجین گرفته شده ...
این شات :

پست اول ویرایش شد ....

Reza Azimy_RW
06-06-2013, 19:02
خیلی تمیز شده حسین :n12:

mohammad ahmadi
06-06-2013, 19:08
خیلی عالیه دمت داغ:n09:

NINJA0098
06-06-2013, 22:44
بچه ها اگی کسی کار تکستچرو خوب انجام میده نیاز دارم به کمک ... میخوام رو بازی ios هم کار کنم ...منتها خیلی سرم شلوغ میشه دارم مدلینگ میکنم منتها تکستچرش وقت گیره و برام سخت میشه اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم.:n18:

sajjad3011
23-07-2013, 04:06
این همه تکستچر توی اینترنت هست. تو گوگل بزن خوب

saeiddddd2010
31-07-2013, 15:11
فوق العاده است

احمد دات
31-07-2013, 16:02
خیلی قشنگ شده کارت حرف نداره

فقط متریال ستونها یکم تو عکس جالب نیست روش بیشتر کار کن :n16:

من هم یکی دوتا تکسچر و ماتریال زدم گذاشتم تو این صحنه (البته رو صحنه زیاد کار نکردم ) به نظرت چه جوریه

AMIR REZAs
31-07-2013, 20:59
کارت عالیه ... خیلی فضایی شده فقط حواست باشه اینقد ب گرافیک میرسی گیم پلی کمرنگ نشه