PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .: Escape from MARS :.

S.R Download
03-06-2013, 20:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرار از مریخ

به زودی ...

این بازی توسط شرکت سیلور ایگل ( تیم کوچیک خودم) ساخته میشود

mohammd1
03-06-2013, 22:05
یه توضیح در موردش بدید...
هرچی که هست:n06:

S.R Download
04-06-2013, 08:45
یه توضیح در موردش بدید...

چشم :n02:

داستان بازی :

سال 2023 : کاپیتان اندرو بریتون (Andrew Britton) قرار هست با تیم خودش اولین انسان هایی باشن که پا به مریخ میزارن و قرار هست اونجا به دنبال نشانه هایی از حیات بگردند . سفینه اون ها بعد از دو سال چند ماه بالاخره به سیاره مریخ میرسه . تیم جستجو به جمع کردن انواع سنگ ها ، خاک و گیاهان عجیب و غریب مشغول هستن که ناگهان کاپیتان از دور چند انسان سبز رنگ رو میبینه . مریخی ها ( انسان های سبز رنگ ) هم متوجه اونها میشن و با صداهای عجیب و غریب دنبال کاپیتان میدوند کاپیتان و افرادش به سرعت به طرف سفینه خود میروند . اما مریخی ها با سرعت باورنکردنیشون به کاپیتان و افرادش میرسن و اون ها رو دستگیر میکنن و دست و پا بسته به طرف خانه های خودشون میبرن و ...

هدف بازی :

کاپیتان بریتون و افرادش باید از دست مریخی ها فرار کنن و با سفینه خود به زمین برگردن

به نظر خودم که خیلی باحال میشه !!!

parvizamd
04-06-2013, 09:48
عزیز خوب چند تا شات از داخل بازی بزار.

3Dmajid
04-06-2013, 10:11
ازین بازیاس که هنوز هیچیش معلوم نیست و وسط ساختنشم متوقف میشه :n09:

S.R Download
04-06-2013, 15:49
عزیز خوب چند تا شات از داخل بازی بزار

هنوز که نساختمش فعلا ایدشو دادم میخوام بعد از امتحانات ساختشو شروع کنم ( هنوز دو تا امنتحان دیگه دارم )

ازین بازیاس که هنوز هیچیش معلوم نیست و وسط ساختنشم متوقف میشه

نه قول میدم تا آخرشو بسازم . شخصیت های بازی و موزیک و بکگروند و ... رو آماده کردم فقط مونده ساخته مراحل و ...

3Dmajid
04-06-2013, 18:19
نه قول میدم تا آخرشو بسازم . شخصیت های بازی و موزیک و بکگروند و ... رو آماده کردم فقط مونده ساخته مراحل و ...

من احساس میکنم شما هنوز خودتم نمیدونی چی میخوای بسازی ...
حتی انجینم معرفی نکردی

S.R Download
04-06-2013, 19:25
من احساس میکنم شما هنوز خودتم نمیدونی چی میخوای بسازی ...
حتی انجینم معرفی نکردی

آخه میخواستم فعلا هیچی از بازی نگم فقط تو پست اول گفتم به زودی ... بعدش یکی اومد گفت توضیح بده در موردش گفتم خب فعلا داستانشو بگم حالا هم میگید انجینشو بگم باشه میگم انجینش GM هست ممکنه انجین ساده ای باشه ولی چون بازی دو بعدی هست و از بالا نشون میده به نظرم GM خیلی تو این زمینه خوبه

3Dmajid
04-06-2013, 20:41
موفق باشی به هر حال ببینم چی کار میکنی :n16: