PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت کوچک: همه ستاره های بازیهای ایرانی

dragonboy
02-06-2013, 05:27
دوستان عزیز مدتی میشه که تیم کارخانه رویایی بخش بازیهای آندرویدی خودش رو فعال کرده و چندین پروژه رو آماده و نیمه آماده داره که خبرهای مربوط به این بخش از تیم بزودی منتشر میشه اما در حال حاضر قصد من معرفی یک بازی آندرویدی در سبک Race هست به اسم سرعت کوچک: همه ستاره های بازیهای ایرانی – Small Speed: All Stars Persian Games این بازی تقریبا تکمیل شده و کم و بیش آماده انتشار است اما مشکلاتی پیش روی این بازیست که در حال برطرف کردن آنها هستیم یکی از این مشکلات اجازه بهره برداری از شخصیتهای داخل بازیست ،این بازی از شخصیتهای بازی های ایرانی استفاده کرده و از همه بازیهای ایرانی که تا به الان منتشر شده چند نفر را داراست. از این رو بدون اجازه سازنده های شخصیتها حق انتشار این بازی رو نخواهیم داشت. بازی ایده جدیدی نداره و در سبک بازیهای Race مانند کراش، ماریو و سونیک است حتی ایده اسم بازی از بازی Sonic : All Stars Racing کپی پیست شده اما اینکه همه شخصیتهای بازی های ایرانی را کنار هم جمع کنیم و یک بازی درست کنیم یک طرف و ساخت بازی برای پلتفورم اندروید طرف دیگر است که ما قصد تجربه در این عرصه را نیز داریم و این پروژه به نوعی یک پروژه آزمایشی و تجربی است.

در زیر نیز چند تصویر از این بازی را میتوانید مشاهده نمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammd1
02-06-2013, 10:02
سلام
بابت اینهمه شخصیت آشنا اجازه گرفتید؟ یا مال خودتونه:n02:

ویرایش: الان که پست اول رو خوندم متوجه شدم ممنون

parvizamd
02-06-2013, 14:15
بازی توپی میشه.

Hotsun
02-06-2013, 21:58
از اونجایی که من با رسانا شکوه کویر همکاری دارم,صحبت میکنم برای کاراکتر گربه قجری تا ببینیم چی میشه :n06:

راستی دو تاشون رو متوجه نشدم کی هستن :n02:
یکی اونی که کنار گربه هست,یکی هم پایین سمت راستی ترین(جفتش تو تصویر انتخاب شخصیت)

dragonboy
02-06-2013, 22:41
از اونجایی که من با رسانا شکوه کویر همکاری دارم,صحبت میکنم برای کاراکتر گربه قجری تا ببینیم چی میشه :n06:
راستی دو تاشون رو متوجه نشدم کی هستن :n02:
یکی اونی که کنار گربه هست,یکی هم پایین سمت راستی ترین(جفتش تو تصویر انتخاب شخصیت)
ممنون عزیزم راستش من خودم امروز موفق به دریافت اجازه فاد کوهنورد از آقای فرمند شدم منتها برای باقیشون هنوز کاری نکردم ولی انشالله همشون رو ردیف میکنم..
شخصیتهای بازی هم اینها هستن..
فاد: بازی کوهنورد
گرشاسپ: بازی گرشاسپ
تگ: بازی تگ و وی در سیاره میترا
نادر شاه: بازی شمشیر نادر
ببری خان: بازی گربه قجری
گاندو : بازی گاندو
الیسان: بازی سرزمین رویا بازگویی داستان
پولوتو : بازی مزرعه دار فضایی
و چند شخصیت دیگه که به عنوان Npc بازی در نظر گرفته شدن

Hotsun
02-06-2013, 23:13
خواهش میکنم,فکر کنم بقیه هم اوکی بدن خوب میشه,فقط شما کتباً باید لایسنس بگیری بعداً براشون نفر دوم پیدا شد نشون بدی و بگی از فرد اصلی اجازه رو گرفتی :n06:

الیسان: بازی سرزمین رویا بازگویی داستان
هی گفتم این خیلی آشناس,انگار همین چند روز پیش دیده بودمش :n02:

dragonboy
03-06-2013, 01:43
خواهش میکنم,فکر کنم بقیه هم اوکی بدن خوب میشه,فقط شما کتباً باید لایسنس بگیری بعداً براشون نفر دوم پیدا شد نشون بدی و بگی از فرد اصلی اجازه رو گرفتی :n06:
هی گفتم این خیلی آشناس,انگار همین چند روز پیش دیده بودمش :n02:
عزیزم نیازی به اجازه نامه کتبی نیست چون بازی یه بازی رایگانه و بحث کتبی بودن اجازه نامه برای بازیهایه تجاری صدق میکنه که اگه نداشته باشیم مسئله حقوقی میشه فکر کنم سایر دوستان هم با این موضوع که بازی رایگان منتشر میشه موافقت خودشون رو برای اجازه حضور شخصیتهاشون تو بازی بدن و مشکلی نباشه :n03:

Reza Azimy_RW
03-06-2013, 12:17
خیلی تمیز شده
موفق باشی :n12:

dragonboy
18-06-2013, 02:03
شخصیتهای بازی تاکنون: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dragonboy
19-06-2013, 20:38
دو شخصیت کریتوس و الطائر ...
دوستان کسی رو میشناسید که توی کار طراحی مفهومی باشه برای بخش استوری بردهای بازی به همچین کسی نیاز داریم اگه دوستان کسی رو میشناسن ممنون میشم معرفی کنن

parvizamd
20-06-2013, 22:55
بهتره اصلا الطهیر رو نذایر بازیش راجع جنگ های صیلبعی هست گیر می دن.

dragonboy
21-06-2013, 01:12
بهتره اصلا الطهیر رو نذایر بازیش راجع جنگ های صیلبعی هست گیر می دن.کی گیر میده بازی رایگانه و تو نت پخش میشه ...:n02:

parvizamd
21-06-2013, 07:38
بابا جون خودتون نسخه pc بذارید .

dragonboy
21-06-2013, 08:03
بابا جون خودتون نسخه pc بذارید .
منظورتون رو متوجه نشدم بازی روی ios اندروید و pc منتشر میشه ...:n13:

parvizamd
21-06-2013, 15:35
آهان احسنت

dragonboy
24-06-2013, 08:51
شخصیتهای جدید بازی
و شخصیت لئون در سه طرح و لباس مختلف

mohammd1
24-06-2013, 11:40
رزیدنت ایول ـش رو زیاد نکنید...
شد چار تا که زیاده

dragonboy
25-06-2013, 04:29
رزیدنت ایول ـش رو زیاد نکنید...
شد چار تا که زیاده
زیاد فقط دو تا زدیم که یه نمسیس یه لئون .. لباسا و طرحهای لئون که شخصیت جدا نیستن که...:n02: تازه کلی شخصیت قرار تو بازی بزاریم پس چند شخصیت رزیدنت اویل که مشکلی نیست :n10:

dragonboy
25-06-2013, 14:37
در حال صحبت برای حضور شخصیت تازه شبگرد به بازی هستیم
و تصویری از فروشگاه بخش خرید شخصیت

dragonboy
30-06-2013, 07:31
شخصیت کورتکس از سری بازیهای کراش و شخصیت اسکوروین از سری مورتال کمبت و همچنین با اجازه تیم سازنده شخصیت ایرانی دینگو به بازی اضافه شدند

mohammd1
30-06-2013, 11:12
عه! اتفاقا میخواستم پیشتاد بدم شبگرد رو هم بذارید.
ساب زیرو و رایدن با آیتم های یخی و برقی... چی میشه!

2lombe
30-06-2013, 11:24
اگر شد شخصیت بازی Tomb Rider

dragonboy
30-06-2013, 18:42
دوستان عزیز ساخت شخصیت برای بازی دیگه تموم شده و ما تا نشر بازی دیگه شخصیتی رو برای بازی نمیسازیم اما بعد از نشر بصورت پک اضافه شونده و دانلودی چرا پس تا اون موقع برای شخصیت مورد نظرتون صبر کنید :n01:

dragonboy
12-07-2013, 15:50
وسیله نقلیه هوایی بازی سرعت کوچک

dragonboy
13-07-2013, 04:46
بدون شرح

dragonboy
14-07-2013, 16:57
تسلیحاتی از بازی سرعت کوچک

ehsan_wwe
14-07-2013, 23:04
جدا خیلی خسیسی
بابا به چهارتا جای دیگه انجمن سر بزن
من فیکر میکنم دلیل زیر نرمال بودن کارتون اینه که رغابتی نسیتی

رو راست باشیم تعریف الکی نکنیم
خیلی زحمت میکشی ولی اینکه فقط تو تایپیکای خودت زنده ای به من یکی که این حس رو میده خودتو خیلی دسته بالا گرفتی ( که اگه اینطوری کیفت کارتون در حد 4 درصد کاریی کسای که من صطح بالا می بینمشون و اونا خودشونو عادی میبینن - اگرم که نه لطفا سعی کن از خودت یه شخصیت اجتماعی بسازی )

نمی دونم چی بگم اگه از این نظر خوشت نیومد بگو پاکش کنم
ولی کلا پیشترفتت خوبه ایشالا موفق باشی

dragonboy
15-07-2013, 01:20
جدا خیلی خسیسی
بابا به چهارتا جای دیگه انجمن سر بزن
من فیکر میکنم دلیل زیر نرمال بودن کارتون اینه که رغابتی نسیتی
رو راست باشیم تعریف الکی نکنیم
خیلی زحمت میکشی ولی اینکه فقط تو تایپیکای خودت زنده ای به من یکی که این حس رو میده خودتو خیلی دسته بالا گرفتی ( که اگه اینطوری کیفت کارتون در حد 4 درصد کاریی کسای که من صطح بالا می بینمشون و اونا خودشونو عادی میبینن - اگرم که نه لطفا سعی کن از خودت یه شخصیت اجتماعی بسازی )
نمی دونم چی بگم اگه از این نظر خوشت نیومد بگو پاکش کنم
ولی کلا پیشترفتت خوبه ایشالا موفق باشی
راستش همونطور که گفتی شخصیت اجتماعی یا مجازی من یکم کمبود داره و سعی میکنم کمتر تو کار سایر بچه ها نظر انتقاد یا پیشنهاد بدم دلیلش هم اینکه دوست ندارم بیخود و بیجهت با کسی سر یه موضوع که به من ربط نداره درگیری لفظی یا کودورت ایجاد کنم قبلنها به کار بچه ها سر میزدم و از روی تجربه ای که داشتم مطالبی رو در مورد کاراشون بازگو میکردم که دقیقا عین همین حرفی که الان تو به من زدی رو بهم زدن ..خودتون رو دست بالا نگیرید ..هیچی نیستید ..بازهایتون درپیتیه و.... حتی چند بار اقدام به تخریب وجهه تیم از روی صحبتهایی که من زده بودم کردن و جوسازی کذبی رو نسبت به من و تیم شروع کردن:n27: بیشتر تایپیکهایی هم که میرم و منو جذب میکنه فقط با یه تشکر از پست نظر خودم رو نشون میدم البته این رو هم بگم احسان جان افرادی که بازی میسازن هم به من پی ام خصوصی میدن که همونجا جوابشون رو میدم حالا چه سوال چه نظر چه سایر مطالب فکر میکنم اینجوری برای من بهتر باشه تا اینکه تو تایپیکهاشون پستی رو ارسال کنم. تجربه بدی نسبت به ارسال پست برای سایر دوستان دارم در هر صورت اگه فکر میکنی من یا تیمم خودمون رو دسته بالا میگیریم بهت میگم که کاملا اشتباه میکنی و ما خاکی خاکی هستیم عزیزم:n02:

ehsan_wwe
15-07-2013, 09:34
شما حقو حقوقی دارید اینجا
حق ابو گل دارید
کسی مگه میتونه بهت حرفی بزنه ( حساسیت نشون نده ) من ندیدم کسی بهت گیر بده اگه دیده بودم باهاش بر خورد میکردم
تو الان برا خودت یه کار شناس هستی تجربه داری وقتی تو سکوت میکنی یکی مثل این تازه واردا به انجمن که فقط دو خط کد زدن یا از کنار بازی رد شدن میان نظر میدن بچه ها گمراه میشن
من خودم تو ورودی انجمن سغی کردم تجربه های خودمو دوستمو بنویسم که کمتر برن تو باقالیا

ممنون که خاکی هستی تا قبل این پستت چیز دیگه ای دز موزدت فکر می کردم :n12: ایشالا همیشه موفق باشی

dragonboy
15-07-2013, 14:46
دوستان عزیز برای بخش موزیک بازی سرعت کوچک یه موزیسین احتیاج داریم کسی هست که بخواد با این پروژه همکاری کنه موزیکهای بازی هم تو سبک ریس میخوایم باشه اگه کسی رو هم میشناسید که بخواد بصورت رایگان کار کنه خوشحال میشم معرفی کنید چون بازی تجاری نیست و بیشتر جنبه مکاری داره افرادی که این نیت رو دارن بیان جلو ممنون

soldier
15-07-2013, 21:36
خیلی جالبه، درمورد برنامه نویسی بازی هم اگر میشه توضیح بدید،

موتور اپن سورس واسه اندروید میشناسم اگر احتیاج بود معرفی میکنم شاید بدردتون بخوره...

dragonboy
15-07-2013, 22:36
خیلی جالبه، درمورد برنامه نویسی بازی هم اگر میشه توضیح بدید،

موتور اپن سورس واسه اندروید میشناسم اگر احتیاج بود معرفی میکنم شاید بدردتون بخوره...
سلوجر عزیز بازی با انجین یونیتی ساخت میشه و یونیتی هم قابلیت پورت رو پلتفورمهای دیگه رو داره فعلا که باهاش به مشکل برنخوردیم و کارمون رو راه انداخته بهرحال ممنون اگه به مشکلی برخوردیم حتما سراغتون رو میگیرم :n01:

soldier
16-07-2013, 10:22
مخلصم، خوشحال میشم بتونم کمکی کنم

dragonboy
17-07-2013, 00:45
دو تصویر جدید از بازی

M0hsen3D
17-07-2013, 00:54
ایول با این دو تا شات جدید حال کردم :n01:
موفق باشی

Expert32
17-07-2013, 01:17
بنظرم این عکسها از گیم پلی زنده نیست. درسته؟ (منظورم اینه که تو محیط فتوشاپ یا یه محیط طراحی دیگه ساخته شده و ذخیره شده)

dragonboy
17-07-2013, 01:40
بنظرم این عکسها از گیم پلی زنده نیست. درسته؟ (منظورم اینه که تو محیط فتوشاپ یا یه محیط طراحی دیگه ساخته شده و ذخیره شده)
درسته اینها تصاویر پیش فرض از بازی هستن اما انشالله بزودی ویدئویی از گیم پلی بازی رو هم نمایش خواهیم داد :n05:

2lombe
17-07-2013, 03:03
چهره فاد از همه خنده دار تره! :n02:

dragonboy
20-07-2013, 02:37
مامور 47 ، جوکر از سری بت من ، شبان و ریمن

ehsan_wwe
20-07-2013, 11:27
دمت قیژ خیلی پرو پیمون داره میشه ایول داری خدایی

mohammd1
20-07-2013, 13:08
دارید یه کار اساسی میکنید ایول

alex_pk
21-07-2013, 08:33
سلام
اگر راه داشت فردی کروگر رو هم اضافه کنید + هری پاتر :n01:
پیشنهاد می کنم محیط رو هم یه مقدار جوندارتر بسازید ، بعضی از تصاویر محیط یه مقدار بی روح بودن.

کارتون عالیه.
موفق باشید.

saeiddddd2010
23-07-2013, 02:10
ایول کارتون واقعا عالیه

2lombe
23-07-2013, 11:51
ببخشید سوال میکنم شاید قبلا پاسخ دادید!

میخواستم بدونم بازی برای کی امده میشه؟!

ایا فکری برای پلی استور دارید؟!

dragonboy
24-07-2013, 07:05
ببخشید سوال میکنم شاید قبلا پاسخ دادید!
میخواستم بدونم بازی برای کی امده میشه؟!
ایا فکری برای پلی استور دارید؟!
عزیزم بازی احتمالا اواخر تابستون منتشر بشه و بصورت رایگان تو تموم سایتهای دانلود بازی قرار بگیره
تمام شخصیتهای بازی تاکنون در یک نگاه

anti-military
24-07-2013, 13:28
خیلی عالیه

lord arthas
24-07-2013, 14:32
rayman :n12: شخصیت محبوبه من تو بچگیام بود :31:

dragonboy
27-08-2013, 18:28
دو شات جدید

S.R Download
27-08-2013, 20:26
اینطور که بوش میاد بازیه واقعا توپیییییییییه :n02:

میدونی از چی خوشم اومد ؟؟؟ از اینکه Pepsiman هم توش هست خیلی باهاش حال کردم دمتون گرممممممم

dragonboy
06-11-2013, 10:08
دوستان عزیز مدتی بود که در مورد بازی اخبار و مطالبی درج نمیشد من از دوستان عزیز بابت این موضوع عذرخواهی میکنم و باید بگم کار ساخت بازی همچنان ادامه داره
مشکلاتی برای اعضای تیم ساخت پیش اومده بود که برطرف شد و بازی دوباره در حال پیگیری ساخته

M0hsen3D
06-11-2013, 11:46
جالبه :n01:
این بازی رو با انجین خودتون میسازین یا همچنان گیم میکر؟

dragonboy
06-11-2013, 19:12
جالبه :n01:
این بازی رو با انجین خودتون میسازین یا همچنان گیم میکر؟
ممنون متاسفانه انجین خودمون هنوز کامل نشده از لحاظ پورت رو ی چند پلتفورم این بازی رو با یونیتی میسازیم

dragonboy
20-11-2013, 22:40
متحرک سازی صورت شخصیتهای بازی،افکتهای میدانی بازی، بیسها یا تراکهای مسابقه، و چندین و چند مد حرکتی دیگر که مختص شخصیتها است به بازی اضافه شده از نظر فنی و برنامه نویسی نیز بازی تا کنون چند نمونه بتا داشته که مواردی رو برای تغییر و ویرایش درشان لحاظ کردیم به امید خدا انشالله بازی تکمیلی رو برای شما در نظر گرفتیم
نمونه ای از متحرک سازی صورت شخصیتها
چند تصویر از بیسهایی جدید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dragonboy
25-11-2013, 06:00
بازی سرعت کوچک : همه ستارهای بازیهای ایرانی در دو نسخه آندرویدی و کامپیوتری در حال ساخت میباشد که پیش تر از نسخه آندرویدی این بازی تصاویر و اطلاعاتی داده شده بود اما نسخه کامپیوتری این بازی که با رزولیسن بالاتر و بصورت تمام HD در حال ساخت میباشد دارای بخشهای متنوع تر و امکانات بیشتری نسبت به نسخه اندرویدی خود میباشد که میتوان به استفاده شخصیتهای بازی از وسایل نقلیه بیشتر، اسلحه های متنوع تر و همچنین پک های دانلودی که شامل مسیرهای جدید ، شخصیت های جدید ، اسلحه ها و … میباشد نام برد. هم اکنون تصاویری از نسخه کامپیوتری این بازی درزیر نمایش داده شده است که شما میتوانید آنها را ببینید

Hotsun
26-11-2013, 14:27
بابا کیفیت :n06:

دونه های برف رو خیلی قشنگ در آوردی,یادمه برای DreamLand V2 یه دمو ورژن داده بودی که توش بارون میومد,بارونتم خیلی قشنگ بود ,یعنی کلاً کیفیت افکت هات خیلی خوبن :n01:

راستی شبگرد مسئول چه کاریه؟!؟
رفته پشت گاندو :n02:

dragonboy
26-11-2013, 15:05
بابا کیفیت :n06:

دونه های برف رو خیلی قشنگ در آوردی,یادمه برای DreamLand V2 یه دمو ورژن داده بودی که توش بارون میومد,بارونتم خیلی قشنگ بود ,یعنی کلاً کیفیت افکت هات خیلی خوبن :n01:

راستی شبگرد مسئول چه کاریه؟!؟
رفته پشت گاندو :n02:
ممنون توی منو هم شبگرد مسئول کاری نیست بابا فقط عکسش اونجاست :n02: بخش مولتی پلایر دستشه

dragonboy
09-01-2014, 05:57
تا مدتی دیگه وبسایت بازی سرعت کوچک میاد بالا و شما میتونید آخرین اخبار و اطلاعات بازی رو از اونجا دنبال کنید

dragonboy
10-01-2014, 06:34
دوستان قرار بود خبرهای خوشی از بازی رو براتون منتشر کنیم این خبرها از این قراره که بزودی وبسایت بازی فعال میشه و شما میتونید اخبار مربوط به بازی رو اونجا دنبال کنید خبر بد مربوط به خود بازیه که علاوه بر سبک ریس در حال کار روی سیستم مبارزه ای با نام Small Combat هستیم که به بازی اضافه میشه البته این سیستم یا سبک جدید هنوز تکمیل نشده و در حال حاضر زمان زیادی رو میطلبه برای ساختش و اما یک خبر نه چندان جالبت اینکه بازی Small Speed هنوز در مرحله ساخت و برنامه نویسی قرار داره و فعلا خبری از انتشارش نخواهد بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parvizamd
11-01-2014, 11:15
بابا دلمون لك زد واقعا كي ميدنش بيرون بعد دادينش بيرون لطفا يك شماره كارت بديد . واقعا آدم خجالت مي كشه اين بازي مفتي دانلود كنه :n12:

dragonboy
11-01-2014, 19:17
تصاویر جدید بازی و اعمال تغییرات در نوع فیگور شخصیتهای بازی ..

dragonboy
15-01-2014, 14:22
تصویری پیش فرض از بخش اتخاب شخصیت بازی مبارزه کوچک - Small Combat

Hotsun
15-01-2014, 19:04
اگه هر دو بازیکن یک شخصیت بردارن رنگ یکیشون عوض میشه یا اینکه کلاً نمیشه عین هم برداشت؟!؟

راستی بک گراند استاتیکه یا حرکت هم داره؟!؟

dragonboy
15-01-2014, 22:46
اگه هر دو بازیکن یک شخصیت بردارن رنگ یکیشون عوض میشه یا اینکه کلاً نمیشه عین هم برداشت؟!؟

راستی بک گراند استاتیکه یا حرکت هم داره؟!؟

رنگ شخصیتها عوض میشه

بکگراند و سایر اجزا رو در حال کار روش هستیم تا متحرکش کنیم

dragonboy
17-01-2014, 09:58
اویل فاد...فاد شیطانی

Hotsun
17-01-2014, 18:45
عجب چیزی شده این شیطانیه,ولی لباسش شبیه لباس کاراته هست و ممکنه تشبیه کردن کاراته به کارای شیطانی تعبیر بشه ازش :n04: تو این مملکت هیچی بعید نیست :n02:
راستی اونجا زدی More Stage باید بشه Stages از Stage ها هم عکس بذارین خیلی به نظر خوب میان :n06:

این فاد شیطانیه چرا 4 تا انگشت پا داره :n08: خیلی بامزه شده دمت گرم :n01:

dragonboy
18-01-2014, 15:16
باکس آرت بازی سرعت کوچک رونمایی شد

dragonboy
29-01-2014, 15:20
طراحی استوری بردهای میانی بازی تمام شده دوستان و در حال کار روی بخش آموزشی بازی هستیم چون بازی یکم آیتمهای زیادی رو داره و نحوه بازی شاید برای عده ای از گیمرها پیچیده به نظر بیاد تصمیم گرفتیم بخش آموزشی رو هم در بازی بگنجونیم که آموزشهایی در مورد سلاحها و نحوه کار با اونها و همچنین آبجکتهای محیطی واقع در مسیرها و موارد اولیه بازی رو در بر خواهد گرفت انشالله بزودی نسخه بتایی از بازی رو هم برای تست قبل از انتشار آماده میکنیم

parvizamd
29-01-2014, 21:17
چقدر دلمون آب می کنی :n02: کی میاد بیرون :n12:

dragonboy
29-01-2014, 22:39
چقدر دلمون آب می کنی :n02: کی میاد بیرون :n12:
قربانت عزیز تاریخ انتشارش رو گذاشتیم 15 خرداد سال دیگه انشالله قبل اون هم یه نسخه بتا رو منتشر میکنیم برای باگ گیری کلی :n01:

dragonboy
30-01-2014, 15:17
در حال ساخت ویدئوی ابتدایی بازی هستیم شاید بصورت کمیک ویدئو شاید بصورت انیمیشن ..

dragonboy
03-02-2014, 17:54
چند نما از استوری بردهای بازی....

dragonboy
16-02-2014, 19:04
تیم مستقل کارخانه رویایی که تاکنون با هزینه های شخصی تیم اقدام به ساخت بازیهای خود نموده در اطلاعیه ای و برای جبران هزینه ها و کمبودهای مالی این تیم در زمینه ساخت بازیهایشان تصمیم به درج تبلیغات در بازیهای خود گرفته است از این رو این تیم از تمام علاقمندان برای درج و معرفی محصولات و اخبار خود در بازی ایرانی سرعت کوچک دعوت کرده است تا با ارسال و معرفی محصولات خود علاوه بر کمک و پشتبانی مالی از این تیم محصولات و اخبار خود را نیز از طریق این بازی معرفی نمایند
شایان ذکر میباشد بازی سرعت کوچک که یک بازی ریس با تم فان است مورد انتظارترین بازی دو بعدی حال حاضر ایرانی میباشد که بصورت رایگان برای هر سه پلتفورم Pc – Android – Ios منتشر خواهد شد و هیچگونه جنبه تجاری و سوددهی برای تیم کارخانه رویایی دربرنخواهد داشت.
شما میتوانید جهت اطلاع ، پیگیری و ثبت سفارش تبلیغاتی و همچنین پیشنهادات تبلیغی خود با ایمیلهای زیر ارتباط داشته باشید.
poyankaboodvand@yahoo.com
dfteam@ymail.com
همچنین دوستان و حامیان عزیز که قصد حمایت مالی و اسپانسر شدن برای این بازی و تیم کارخانه رویایی را نیز دارند میتوانند از طریق شماره کارت زیر حامی مالی این تیم باشند
شماره کارت : بنام پویان کبودوند
5892101100270863

parvizamd
16-02-2014, 20:42
لطفا یک شماره کارت حداقل برای حمایت دلخواه بزارید .

dragonboy
02-03-2014, 03:10
آخرین اطلاعات بازی سرعت کوچک
15 خرداد ماه تاریخ احتمالی نسخه بتای بازی سرعت کوچک خواهد بود که بصورت رایگان منتشر خواهد شد
توضیحاتی در مورد نسخه بتای بازی:
این نسخه شامل تنها بخش کاپ بازی خواهد بود و بخش داستانی، بخش چند نفره و فروشگاه بازی در این نسخه غیر فعال میباشد
در نسخه بتای بازی سرعت کوچک تنها شخصیتهای ایرانی مانند. فاد، گرشاسپ،نادرشاه، دینگو ،گاندو، الیسان، ببریخان،شبگرد و تگ حضور خواهند داشت
در نسخه بتای بازی تنها چند مسیر از مسیرهای طراحی شده بازی در نظر گرفته شده و بازی بصورت آزاد دنبال خواهد شد
تعداد سلاحهای نسخه بتای بازی نیز به تعداد اندکی کاهش یافته است
مسابقات بصورت ریس زمینی و دریایی در بازی وجود خواهند داشت

dragonboy
22-03-2014, 12:02
دوستان و همراهان عزیز تیم کارخانه رویایی عیدی تیم ما انتشار اولین ویدئو از گیم پلی نسخه بتا بازی سرعت کوچک به شماست. البته این ویدئو بیانگر گیم پلی کلی بازی نیست و نسخه فاینال کار نخواهد بود اما دیدن اون خالی از لطف نیست و شما میتونید کمی بیشتر با بازی آشنا بشید
عید همگی مبارک