PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LED وطنی یا خیر؟

khersi
01-06-2013, 22:24
دوستان کسی هست که از کیفیت LED های ساخت اسنوا اطلاع داشته باشه یا خرید کرده باشه و در حال استفاده باشه؟
میخواستم بدونم از لحاظ وضوح تصویر چقدر با برند هایی نظیر سامسونگ و ال جی تفاوت دارد
به طور کلی ارزش خرید دارد؟ کیفیتش خوب است؟
خدمات پس از فروش چطور
بنده یک مدل 42 اینچ آن را دیدم با قیمتی حدود 2.2 میلیون
خیلی ممنون میشم پاسخ بنده رو بدهید
با تشکر

NewDesigner
08-06-2013, 14:10
منم 6-5 ماه پیش حال الان تورو داشتم ولی چون بودجم کم بود نمیتونستم سراغ هر برندی برم . از طرفی برام کیفیت تصویر مهم بود . چند نفر توی همین فرومها راهنماییم کردن . منم رفتم تلویزیونهای ایکس ویژنو از نزدیک دیدم . خوشم اومد . کیفیت تصویرشون خوب بود . بهت پیشنهاد میکنم اگه میخوای ایرانی بگیری همین ایکس ویژنها رو بگیر چون هم از نظر گارانتی و خدمات پس از فروشش خیالت راحته هم مشخصات خوبی دارن .

Soroush-S
08-06-2013, 17:42
دوستان کسی هست که از کیفیت LED های ساخت اسنوا اطلاع داشته باشه یا خرید کرده باشه و در حال استفاده باشه؟
میخواستم بدونم از لحاظ وضوح تصویر چقدر با برند هایی نظیر سامسونگ و ال جی تفاوت دارد
خدمات پس از فروش چطور
با تشکر
کلا محصولات اسنوا کیفیت بالایی دارن . تلویزیونهای اسنوا هم از این موضوع مستثنی نیستند.
در ضمن دارای پنل ضدضربه هستند و علت قیمت بالاشون نسبت به سایر برندهای داخلی اینه کاملا مونتاژ هستند.
من خودم هم از ال سی دی وطنی استفاده می کنم.

Tech-man
26-06-2013, 09:43
خدمات پس از فروش چطور
با تشکر

به نظر من هم ایکس ویژن بهتره
هم تنوع مدل داره هم کیفیتش بهتره
اینم مدل های مختلف مشخصات و عکساش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtabaeshg
26-06-2013, 22:33
سلام من 1ماه پيش اسنوا 37 اينچ گرفتم كيفيتش به نظر من كه مقايسه كرديم رنگ ها شفافيت بهتري داشتن از سامسونگ پشتيبانيش هم خوبه

Soroush-S
26-06-2013, 22:39
سلام من 1ماه پيش اسنوا 37 اينچ گرفتم كيفيتش به نظر من كه مقايسه كرديم رنگ ها شفافيت بهتري داشتن از سامسونگ پشتيبانيش هم خوبه

برندهای ایرانی کیفیت بالاتری نسبت به برندهای خارجی دارن بخصوص در تصاویر اس دی. 37 ال سی دی گرفتید یا ال ای دی ؟ چند گرفتید ؟

hapalii
27-06-2013, 20:40
اسنوا رو ندیدم اما ایکس ویژن نمی دونم دوستانی که می گین خوبه با چی مقایسه اش کردن و می گویند خوبه و ایا یک فیلم رو از روی فلش توی این تی وی دیدند و با تی وی های تقریبا هم قیمت دیگه مقایسه کردن یا نه از نظر من که فاجعه اند اگر دقت کنید توی تمام نمایندگی ها هم تصویر پخش شده برای دمو کارتون هستش نه فیلم به هر حال نمی گم نخرید اما توصیه می کنم حتما یه تیکه فیلم فیلم ها نه کارتون MKV روی فلش بریزید و توی انواع و اقسام فروشگاه های زنجیره ای یا بزرگ که همه برند ها رو دارند اون فیلم رو تست کنید اگر خوشتون امد بعد بخرید. در ضمن به هیچ عنوان ملاک رو LED های مثلا MM9 ( اگر درست یادم باشه ) یا ال سی دی های قدیمی این برند قرار ندید انها نسبت به قیمتشون واقعا خوب بودند من دارم از مدل های مثل KD20 ,30 , 40 حرف می زنم نه مدل های قدیمی .

Tech-man
13-07-2013, 13:02
خدمات پس از فروش چطور
با تشکر

خوب اگه اسنوا میخوای بگیری ایکس ویژن بگیر
کیفیتش تست شده است
خدایی هم خوبه کیفیتاش
نمی دونم باز به نظرم برو تو غازه ها مقایسه کن

Tech-man
27-07-2013, 09:48
مدل های KD30 , KD20 که تو لینک زیر هست بهترین مدلاشه

AMIRHJ
01-08-2013, 23:59
یـــــــــــــــــــــا خیــــــــــــر

با توجه به هزینه و بررسی تو سطح بازار می تونید انتخاب های بهتری داشته باشید

مسلما هر وسیله ای برای خرید باید دارای چند فاکتور از لحاظ کیفی و قیمت باشه

نگاه سلیقه ای و حرف های بدون پشتوانه از لحاظ علمی فاقد اعتبار می باشد

اینکه رنگ تلویزیون به نظر خوبه ، نمیتونه ملاک دقیقی باشه

من چند ماه پیش که برای دوستی دنبال تی وی بودم ، سراغ برند ایکس ویژن که سابقه مثلا بیشتری تو تولید داره رفتم

و مشاهده کردم که علیرغم اینکه تولید داخله در مقایسه با محصولات وارداتی یا برندهای مونتاژی داخله قیمت بالتر ، کیفیت پایین تر و خدمات کمتر و نامناسبتری رو ارائه میدن

از دیگر برند های دیگه میشه به صنام اشاره کرد که من قبلا هم عرض کردم در مورد محصولاتش

تصور کنید ال ای دی های این شرکت حجمی و سایزی در حد ال سی دی های سری 4 سام داره بدون هیچ امکانات هوشمند و.... هزینه یه اسمارت تی وی های کره ای و خدمات نامناسب و مدت گارانتیشم فکر کنم 1 ساله که نسبت به محصولات کره ای 6 ماه کمتره

دوستانی که حضور دارند در این تاپیک خودشونم به این نکات اذعان دارند اما ....

خلاصه من حدود 6 ماه پیش فکر میکنم ، با بررسی در سطح بازار یک ال ای دی سری 6 سام مدل 6920 سایز 46 برای دوستم به قیمت 2.5 میلیون خریداری کردم و تا جایی که خاطرم هست با توجه به 100 هرتز بودن پنل و سایر مزیت ها من اگه با این هزینه شاید به زور یه ایکس ویژه یا سایر برند های مثلا تولید کننده میتونسم تهیه کنم ( اگه خاطرم باشه پنل ها 50 هرتز ایکس ویژن خیلی بالاتر از این حرفا بود)

البته الان 6920 فک کنم تو بازار نیست ، اما بازم اگه دقیق بررسی کنی و هزینه و انتظاراتتو تو قسمت مشاوره برای خرید مطرح کنی ، دوستان متخصص مشاوره و راهنمایی های مفیدی میتونند بهت بدند

همیشه در خرید بدون توجه به برند در چارچوب هزینه و نیازتون بهترین گزینه رو انتخاب کنید

Tech-man
04-08-2013, 14:41
برندهای ایرانی کیفیت بالاتری نسبت به برندهای خارجی دارن بخصوص در تصاویر اس دی. 37 ال سی دی گرفتید یا ال ای دی ؟ چند گرفتید ؟

یا علی
این دیگه قمپضه
بهتر نیست
مگر اینکه در مقایسه با کره ای ها و بعضی چینی ها و با در نظر گرفتن قیمتشون یکم مناسب تر به نظر میرسه

khersi
04-08-2013, 21:05
از تمامی دوستان متشکرم متاسفانه دکمه ی تشکر من غیر فعال بود و مجبور شدم به این صورت تشکر کنم
باز هم ممنونم از همگی

khersi
04-08-2013, 21:15
بودجه ی بنده 2.4 میلیون هست
کیفیت تصویر و خدمات پس از فروش هم نسبت به قیمت بهترین
LED 42 اینچ مد نظر بنده هست
به نظرتون در این رنج قیمت چه مدلی از چه شرکتی می توان گرفت ؟

Soroush-S
04-08-2013, 21:18
یـــــــــــــــــــــا خیــــــــــــر

با توجه به هزینه و بررسی تو سطح بازار می تونید انتخاب های بهتری داشته باشید

مسلما هر وسیله ای برای خرید باید دارای چند فاکتور از لحاظ کیفی و قیمت باشه

نگاه سلیقه ای و حرف های بدون پشتوانه از لحاظ علمی فاقد اعتبار می باشد

اینکه رنگ تلویزیون به نظر خوبه ، نمیتونه ملاک دقیقی باشه

من چند ماه پیش که برای دوستی دنبال تی وی بودم ، سراغ برند ایکس ویژن که سابقه مثلا بیشتری تو تولید داره رفتم

و مشاهده کردم که علیرغم اینکه تولید داخله در مقایسه با محصولات وارداتی یا برندهای مونتاژی داخله قیمت بالتر ، کیفیت پایین تر و خدمات کمتر و نامناسبتری رو ارائه میدن

از دیگر برند های دیگه میشه به صنام اشاره کرد که من قبلا هم عرض کردم در مورد محصولاتش

تصور کنید ال ای دی های این شرکت حجمی و سایزی در حد ال سی دی های سری 4 سام داره بدون هیچ امکانات هوشمند و.... هزینه یه اسمارت تی وی های کره ای و خدمات نامناسب و مدت گارانتیشم فکر کنم 1 ساله که نسبت به محصولات کره ای 6 ماه کمتره

دوستانی که حضور دارند در این تاپیک خودشونم به این نکات اذعان دارند اما ....

خلاصه من حدود 6 ماه پیش فکر میکنم ، با بررسی در سطح بازار یک ال ای دی سری 6 سام مدل 6920 سایز 46 برای دوستم به قیمت 2.5 میلیون خریداری کردم و تا جایی که خاطرم هست با توجه به 100 هرتز بودن پنل و سایر مزیت ها من اگه با این هزینه شاید به زور یه ایکس ویژه یا سایر برند های مثلا تولید کننده میتونسم تهیه کنم ( اگه خاطرم باشه پنل ها 50 هرتز ایکس ویژن خیلی بالاتر از این حرفا بود)

البته الان 6920 فک کنم تو بازار نیست ، اما بازم اگه دقیق بررسی کنی و هزینه و انتظاراتتو تو قسمت مشاوره برای خرید مطرح کنی ، دوستان متخصص مشاوره و راهنمایی های مفیدی میتونند بهت بدند

همیشه در خرید بدون توجه به برند در چارچوب هزینه و نیازتون بهترین گزینه رو انتخاب کنید

X.VISION کجا سابقه بیشتری توی تولید داره :n15:
نمیدونم چه پدر کشتگی با صنام داری شما - شما حتی مدت گارانتی این محصول نمیدونی چقدره و تا حالا فکر نکنم 24 ساعت هم با این تلویزیونها کار نکردی بعد میاین میگین فلان و بسار . میگی که قاب محصولاش بزرگه - خب سامسونگ هم فقط یه سری مدل معدودش قاب نازک یا Open cell داره .
لطفا در مورد موضوعی اطلاع ندارین اظهار نظر نکنین . لطفا:n01:

Soroush-S
04-08-2013, 21:23
بودجه ی بنده 2.4 میلیون هست
کیفیت تصویر و خدمات پس از فروش هم نسبت به قیمت بهترین
LED 42 اینچ مد نظر بنده هست
به نظرتون در این رنج قیمت چه مدلی از چه شرکتی می توان گرفت ؟
40EX650 سونی بتونی گیر بیاری خوبه . قیمتش حدود 2600 هست فقط از نظر پخش USB مقداری ضعیفه

AMIRHJ
12-08-2013, 17:40
X.VISION کجا سابقه بیشتری توی تولید داره :n15:
نمیدونم چه پدر کشتگی با صنام داری شما - شما حتی مدت گارانتی این محصول نمیدونی چقدره و تا حالا فکر نکنم 24 ساعت هم با این تلویزیونها کار نکردی بعد میاین میگین فلان و بسار . میگی که قاب محصولاش بزرگه - خب سامسونگ هم فقط یه سری مدل معدودش قاب نازک یا Open cell داره .
لطفا در مورد موضوعی اطلاع ندارین اظهار نظر نکنین . لطفا:n01:

شما چرا اینقدر میخواین برین تو حاشیه

من قبلا هم عرض کردم در فروشگاهی بودم که تا دلت بخواد از محصولات صنام پر بود

به دلیل داشتن روابط نزدیک با فروشندگان محصول و پروسه کاری که درگیرش بودم برای یکسال کاملا بررسی کردمو دلیل نقض کردنم بهتر است نه شما چون خودتون میخرین میخواین بقیه بخرن

مر جوعیات بالا به حدی که کلیه محصولات صنام از این فروشگاه جمع آوری شد

فروشنده خود محصول به شدت اذعان به ضعیف و گرون بودن نسبت به سایر برند ها را داشت

با بررسی هایی که کردم دیدم هیچ امکان خاصی نداره

آقای محترم که اهل مغلطه هستید ، چرا حقیقت رو نمیخواین بگین

دوستان محصول ال ای دی این برند قطری برابر با ال سی دی های سری 4 سام و بسیار قطور داشت

قاب درو پنل هم که دقیقا مثل همون سام های سری 4 که برای عهد قجر هست میباشد ....

قیمت ها هم که بالاتر از برند های کره ای

مبحث Open cell جه ربطی به این دور قاب داره ، شما ملت رو چی فرض میکنی ؟ یک عکس بزارین بگین این دور قاب با کدوم سری از محصولات کره ای تولید حاضر یکسانه

چرا اینقدر میخواین یک محصول بی کیفیت ، بی نام و بدون خدمات مناسب رو به مردم معرفی کنین

در چندین بحث به شما اثبات کردم که برند های ایرانی بالاخص صنام در تولید محصولاتن ضعیف و ناتوان هستند

فقط حمایت بی منطق

با مراجعه به سایت صنام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از محصولات و ویژگی هاش دیدن کنید ....

چقدر ویژگی و ظاهر های به روز ی دارن !!

سوالم اینجاست دانستن مدت گارانتی چه ربطی به آگاهی داشتن یا نداشتن کیفیت یک محصول داره ؟ تاسف

در ثانی شما که میدونی بفرمایید چقدره ! یکســــــــــــــــــــــ ال ! به زور !

لازم به ذکره شما با مراجعه به سایت های سازنده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هیچ اطلاعاتی از گارانتی محصولات دریافت نمیکنید
دفترچه محصولات بعضی هاش کاملا انگلیسی است !

با دانلود دفترچه ها در بعضی مدل ها گفته شده مدت اتمام گارانتی پشت محصول درج شده ! !

از بیانات خدمات این تولید کننده معظم

مواردیکه شامل گارانتی نمیباشد:
الف) صدمات ناشی از حمل و نقل و هرگونه شکستگی ب) صدمات ناشی از رعد و برق ویا نوسانات برق ج) عدم دقت در استفاده و نگهداری د) سائیدگی و فرسودگی در اثر عوامل طبیعی

---------------------------

متاسفانه تولید کننده ها ی از این دست با استفاده از قطعات از رده خارج شده و قدیمی کشور های همچون کره و چین و مونتاژ کاری و در سطوح بالاتر ابزار آلات و ماشین آلات قدیمی و مستهلک شده این کشور ها دست به تولیدات بی کیفیت می زنند.....

حرف تو این وادی خیلی زیاده آقای دانــــــــــا ! امان از فرصتــــــــــــــ

Soroush-S
14-08-2013, 22:59
عزیز نمیخواستم جواب بدم ولی جهت روشن شدن قضیه و تذکر به شما جهت کم اطلاع بودن از این موضوع جواب میدم.
اول اینکه با ورود به سایت صنام سرویس میتونید مدت گارانتی محصولات ببینید چقدره !!! که برای تلویزیونها 2 سال هست!!!!!
صنام سرویس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عزیز این قاب چرا اینقدر برای شما مهم هست ؟ آخه مگه بیه تولید کننده ها تلویزیونهاشون قاب ندارن . همین چندماه پیش واسه یکی از دوستان ال سی دی الجی گرفتیم قاب قطوری هم داشت . همین سری EH سامسونگ هم قطرش اندازه ال سی دی های قدیمیه!!!!!!
اینم یه مدل تلویزیون پاناسونیک یکی از بچه ها توی همین فروم:
این تلویزیون پاناسونیک بهترین تلویزیون در سال 2011 بوده!!!!!
اینم قطر ال ای دس 46 صنام
و
42 صنام

در مورد دفترچه : یه سری تلویزیون صنام که با برند SMART به بازار عرضه شدند دارای دفترچه انگلیسی بودند!!!!
نه محصولات با برند صنام!!!!!
در مورد کیفیت هم من متوجه منظورتون نمیشم!!!!! اگه شما در خونتون استفاده کردین یا جایی امکاناتش تست کردین من قبول میکنم در غیر این صورت که یه فروشگاه اتکا از قیمت بالای محصولات گله داشت و ... دلایل قابل قبولی نیاوردین .

AMIRHJ
15-08-2013, 00:59
آقای محترم ، فرهیخته من خودم لینک قرار دادم و بررسی کردم

عزیز شما دقت کن

گارانتی
شرکت صنام کلیه محصولات خود را به لحاظ عملکردی ضمانت نموده است و ضمانت نامه معتبر 12 تا 24ماه گارانتی به خریداران ارائه می نماید.

بنده از این جمله متوجه نشدم که تلویزیون هاش 2 سال گاران داره

حالا شما چطوری متوجه میشی که ما نمیشیم ، خارق العاده هستش !!

نکته جالب این سایت خدمات صنام هست که بازم اشاره نکرده

سایت معرفی محصولاتش هم اشاره ای نکرده

در مورد تصاویر

خوشبختانه تصاویر به حد کافی گویاست

مطمئن باشید لااقل 10 برابر شما محصولات صنام رو دیدم ، تمامی محصولاتش ، یخچال و فریز هایی که هیچ جایی ندیم ! حتی میز های ال سی دی !! ای کاش تصویرشونو میگرفتم !!

میز های درجه 3 بازار رو لیبل صنام زدند و ...

در مورد تی وی

شما که مطلع و دانایید لطف کنین بگین تصویر شماره یک کدام مدل از محصولات صنام می باشد ! این محصول همین تصویر رو داشت ؟ قیمتش و ویژگی هاش ؟

میگیم عکس صنام نشون بده ، پانا رو خودمن به حد کافی دیدیم , بالاخص VT30

اصلا نکنه صنام محصولات ال ای دی و ال سی دیش رو با الهام از نئو پلاسماهای پانا تولید میکنه ؟

خودم در پست قبلیم لینک های شرکت سازنده رو قرار دادم

لازم به گذاشتن تصویر از سایت سازنده بود ، حتما قرار میدادم

تصاویر 3 و2 هم که خودشون به اندازه کافی گویا هستند

شما اگر اهل مقایسه ای محصول به محصول مقایسه کن

اولا سری eh شاید قطش کمی زیاد باشه اما مطمئنا صنام محصول ال ای دی قطور تر از این سری داره

در ثانی قطرش هم نهایت برابر قاب دور پنلش چی؟
ثالثا قیمتش چی ؟
همین eh6920 پنلش چند هرتزه ؟ در مقایسه با محصولات صنام ؟ !

حالا این صنام بدون محدودیت قیمت چی داره ؟ خیلی هنر کرده گیرنده دیجیتال داخلی داره ؟

میشه بگین تو کدوم مجله سایت فروم ... صحبتی در بارش شده ؟

تو تولید چه چیزی اصلا این شرکت شاخصه ؟

شرکت مونتاژ کار که اینقدر حمایت نمیخواد ....

حالا همه اینا کنار

ما گیریم صنام خریدیم ، چه فایده داره ؟ قابل رقابت با محصولات روز دنیاست ؟

کیفیت بالاتری داره ؟ امکانات خاصی داره؟ شرایط گارانتیشم که میگه به شرط استفاده صحیح ؟

ارزون تره ؟

آخه چرا بریم یه محصول از یه شرکت مونتاژ کار که بهتره بگیم لیبل زن خریداری کنیم

خودتون دارید میگین دفترچه انگلیسی برای محصولاتی هست که روی محصول نوشته اسمارت

یعنی تولید خارج بوده ، وارد شده ، زحمت یه ترجمه اینقدر سنگینه ؟ یعنی چقدر ...

همین اسمارت چه هوشمندیتی داشت .....

قاب و قطرشو که دیدید ؟

تولید کیه ؟

بس کنید طفداری محض و بی منطق رو

وقتی تولید کننده ما رقیب نداره 100 ساله داره کولر و بخاری رو به یک شکل میزنه چه حمایتی میخواد ؟

یه تلویزیون زده اونم بعد چندین سال هنوز با محصولات 10 سال پیش یه شرکت درجه 2 چینی نمیتونه رقابت کنه

اونم مونتاژ کاری صرفـــــــــــــــــــ

Soroush-S
15-08-2013, 12:31
آقاجان من دلیل دشمنی شما با صنام اصلا متوجه نمیشم!!!!
یعنی چی مونتاي کاره ؟؟!!! سامسونگ و الجی همه قطعات خودشون تولید می کنن ؟؟؟!!!
شما ببین همه ال ای دی های سامسونگ پنلشون ساخت سامسونگه ؟؟ یا بعضی مدلها ساخت شرکتهای نامعلوم چینیه ؟؟!!!!!
من دیگه بحث ادامه نمیدم چون دارید سر یه موضوع قطر و کیفیت بحث بیخودی میکنید!!
دوربین با کیفیت ندارم ولی اگه خواستی بازم عکسهای جدیدتر میزارم!
این تلویزیون هم تولید سال 90 هست!!
عکس تلویزیون سامسونگ سری 5 هم اگر یادت باشه گزاشته بودم!!!!
به هر حال از نظر من محصولات صنام با کیفیت هستند و از نظر شما بی کیفیت درجه 3 چینی که برای 10 سال قبل هستند!!!!!
(حالا 10 سال پیش اصلا LCD در جهان تولید میشده یا نه قضاوت با دوستان:n01:)
الان تمام ال ای دی های صنام تکنولوژی PVR با قابلیت زمانبندی دارند!!! به من میگی کدوم مدل سامسونگ عزیز این تکنولوژی داره؟؟ همینطور که حتما میدونید خیلی از مردم دنبال این تکنولوژی هستند تا قابلیت هوشمند بودن تلویزیونشون!!!!
در مورد گارانتی هم اگه میشه به من میگی کجای سایت سامسونگ پیشرفته در مورد مدت گارانتی محصولات سامسونگ نوشته که اینقدر شما از صنام انتقاد می کنید که ننوشته!!!!!!
والسلام

AMIRHJ
15-08-2013, 13:50
آقاجان من دلیل دشمنی شما با صنام اصلا متوجه نمیشم!!!!

صنام دشمنی میخواد !! کلا !!

یعنی چی مونتاي کاره ؟؟!!! سامسونگ و الجی همه قطعات خودشون تولید می کنن ؟؟؟!!!
شما ببین همه ال ای دی های سامسونگ پنلشون ساخت سامسونگه ؟؟ یا بعضی مدلها ساخت شرکتهای نامعلوم چینیه ؟؟!!!!!

نه ، اصلا سام و ال جی با برند بزرگ صنام که میز ال سی دی تولید میکنه قابل قیاس نیست
اصلا فکر کنم بزرگترین تولید کننده تلویزیون تو دنیا صنامه
اصلا مبدع صنامه
مونتاژ کاره ال جی و سامه
اشتباه شده

آخــه ، کسی که صفحه super Amoled تولید میکنه مثل سام یا مثل ال جی تولید کننده Oled هست رو میخوای با صنام مقایسه کنی

ببخشید یک تولید کننده بزرگ در وهله اول نو آوری و تولید میکنه و سپس برای تولید کثیر و کاهش هزینه ، تولیدش رو به طرق مختلف و سفارش رهسپار بازار هدف میکنه

نه که بره 4 تا پیچ ببنده ، بگه تولید وطنی

دوربین با کیفیت ندارم ولی اگه خواستی بازم عکسهای جدیدتر میزارم!

دوربین بی کیفیت ، نور چرا در پایین به حداقل رسیده

ماشااله قاب دور پنل هیچ ما چنین قابی در قسمت پایین ندیه بودیم غیر از محصولات عظیم صنــــــــــــام فراتر از یک قاب

اگه نور و دوربین خوب پیدا کردید از قط محصول هم تصویر بزارید ممنون میشیم

در ضمن پنل محصول و قابلیت هاشم + قیمتشم بگین ممنون میشیم !

الان تمام ال ای دی های صنام تکنولوژی PVR با قابلیت زمانبندی دارند!!!

خوبه لااقل اینو قبول دارید ! آخــه از ویژگی های صنام این ذکر شده بود

گفتم خسته نباشن با این همه ویژگی ما رو شرمنده کردند!

در مورد گارانتی هم اگه میشه به من میگی کجای سایت سامسونگ پیشرفته در مورد مدت گارانتی محصولات سامسونگ نوشته که اینقدر شما از صنام انتقاد می کنید که ننوشته!!!!!!

برادر با مراجعه به سایت سام سرویس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و دانلود فایل پیوستی با عنوان

دانلود فایل شرایط گارانتی محصولات سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

متوجه میشید که هر محصول چقدر و با چه شرایطی گارانتی داره !

Soroush-S
15-08-2013, 15:38
بابا کشتی مارو با قاب قاب قاب!!!!
امشب خواب قاب میبینم به خدا!!!
احساس میکنم شما یه ضرر و زیانی از صنام کردی که اینطوری به آب و آتیش داری میزنی تا بگی که محصولاتش مشکل داره و بدرد نمیخوره!!!!
اینم قسمت پاییینی :
وای خدا قاب ال ای دی ببین !!!
عزیز شما نمایندگی سامسونگ داری؟؟:n13:

AMIRHJ
15-08-2013, 21:27
خوشبختــــــــانه گفتگو ها و تصاویر به حد کافی گویا هستند

قرار شد از قطر محصول عکس بزارین ! حتما فراموش کردین !!

احساس میکنم شما یه ضرر و زیانی از صنام کردی که اینطوری به آب و آتیش داری میزنی تا بگی که محصولاتش مشکل داره و بدرد نمیخوره!!!!

اشتباه احساس میکنی !!

من هرگز چنین خطایی نمیکنم

هدفم ارتقاع اطلاعات عمومی دوستانه و برام هیچ فرقی هم نمیکنه که کی داره تولید میکنه ، من از تولید کننده بی انصاف که مصرف کننده رو همه چیز فرض میکنه متنفرم

مردم ما لایق جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات هستند ، لااقل اگه نمیتونیم به روز باشیم قیمت مناسبی داشته باشیم

متاسفانه تولید کننده داخلی فقط به فکر سوده و به دلیل عدم نظارت و آشفتگی بازار هر بلایی سر مردم در میارن

مردم ضعیف برای 100 هزار تومن میان به برند داخلی اعتماد میکنن ، بعدا سر یک ماه چندین برایر مشکل و هزینه براشون ایجاد میشه

دیروز محصول فریزر پارس مثلا بدون برفک رو یه بنده خدایی با 1 میلیون تومن خرید واسه اینکه 200 تومن بیشتر نداشت بده کره ای بخره

بعد باز کردن دیدم رده انرژی که روی کارتن نخورده بود اما بعد باز کردن رده G ، کیفیت رنگ افتضاح
دارای خط بود فابریک کارخونه بعدا با پولیش و رنگ ماست مالی کرده بودند
کیفیت قطعات داخلی افتضاح

تازه کمپرسورشم ال جی بود

واقعا این تولید کننده حمایت میخواد

کره ای بی دین از کره یه محصول میاره یه خط نداره ، کلی ایراد گمرکی براش میگیرن ! رده انرِژی باید ال و بل باشه
اونموقع این وضع تولید داخلمونه

خدا رحم کرده این رقیبا هستند و الا این تولید کننده ها هرچی میخواستن تولید میکردن

اینطور میشه که نمایندهای محصولات وارداتی هم در این بازار آشفته ، هر طور بتونن فروش میکنن ، یا هر طور بخوان خدمات میدن

باید مردم از حقوق خودشون آگاه شن ، باید تولید کننده و کسی که خدمات ضعیف میده از چرخه تولید خارج شه یا متد و روشش رو عوض کنه

نه من سهمامدارم شرکتی ام نه فروشنده ، تو بستگانمونم تا 7 جد این کسب و کار ها نیست و نبوده ، خیالات راحتـــــــــــــــــت

من طرفدار هر برند با کیفیت و قیمت مناسبم میخواد کره باشه میخواد چین باشه ، میخواد افغانستان باشه

ولی از هم وطنی و تولید کننده ای که نمیخواد بخاطر منافع و سود آوری تولید با کیفیت کنه هرگز خرید نخواهم کرد

Soroush-S
16-08-2013, 07:42
SANAM 23" LED TV
SAMSUNG 22" LED TV
عکس بهتری از سامسونگ نبود
عزیز به من میگی الان کدوم فریزر کره ای 1200 هست ؟ یعنی واقعا داریم ؟
ضمنا شما چرا وضعیت صنایع داخلی درک نمیکنید ؟؟؟ فشار اقتصادی که روی صنایع هست ؟؟
همه میدونن که پارس ورشکسته بود و بخاطر مدیرعامل قوی که توی 2 سال گذشته داشت سرپا مونده!!!
در مورد ایراد که میگیری یعنی محصولات برتر و معظم خارجی ایرادی ندارن؟؟!!!!؟:n15:

khersi
15-11-2013, 19:37
باز هم از تمامی دوستانی که به بنده در انتخاب بهتر کمک شایانی کردند متشکرم و از قضا پیگیری ها و پرس و جو های بنده به این نتیچه رسید که تلویزیون های داخلی تنها اسنوا و ایکس ویژن برای خرید مناسبند و از بین این دو اسنوا کیفیت بهتری دارد و ارزش خرید بیشتری دارد ولی در هر صورت با پرس و جو هایی که کردم ریسک نکردم و سراغ برندهایی رفتم که امتحانشان را پس داده و ویژپی سه بعدی مد نظر بنده را نیز داشتند و از این رو یک عدد ال ای دی سامسونگ سری F رو تهیه کردم و خدا رو شکر در این دو هفته :d راضیم