PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه حل مشکلی که کاربران هنگام خروج از ويندوز دارند

rasool_bbc
15-04-2005, 07:47
شايد تا کنون به این مشکل برخرد کرده باشيد که وقتی ميخواهيد از ويندوز خارج شويد، پيغامی مبنی بر اینکه آيا ميخواهيد فلان برنامه ای که در حال اجراست از حافظه خارج کنيد يا نه!. برای اینکه ويندوز به طور اتوماتيک این برنامه ها را از حافظه بيرون بياورد، بدين شکل عمل کنيد:

ابتدا در Run فرمان Regeditرا تايپ کرده و سپس آدرس زير را دنبال کنيد:
HKEY_USER\DEFAULT\Control panel\Desktop
حالا يک مقدار رشته ای Auto EndTasks بسازيد و به آن مقدار1 بدهيد. و اگر هم که بود فقط به مقدار عدد 1 تغییر دهید.
موفق باشید

رسول

Nesta
16-04-2005, 02:06
سلام
دوسته عزيز شما بی زحمت آموزش بهتر از اين بده اين تری باشه از فردا بايد بگيم مشگل روشن کردن کامپيوتر که ديگه با دست روشن نکنين با شست پا روشن کنين يه کمی کاربردی و به درد بخور تر هر چی آموزش بگزری که خوب نيست ببين چقدر مردم دنبالشن

Mehdi_Best
16-04-2005, 14:27
كارلوس جان به نظر من بهتره به جاي ايراد گرفتن از آموزشي كه دوستمون داده تشكر كنيم يا اگه تشكر هم نمي كنيم حداقل ايراد نگيريم. چون ممكنه همين مطلب هم به درد كسي بخوره. دليل نمي شه اگه ما نمي خواهيم بقيه هم نياز نداشته باشن.

naser
17-04-2005, 01:41
salam. bebekhshid man mikham befahmam ke meghdare karte grafikam chande alan! bayed che kar konam? :?: :?

mpsjavad
18-04-2005, 00:15
با سلام ..

با اينكه اينجا جاش نيست اما كارت رو راه ميندازم ( البته دوست عزيز فارسي بنويس ) .

شما برو به

Start/All program/Accssesorise/System Tools/System informtion

بد برو به Components + رو كليك كن تا بشه - بعد روي Display كليك كن و بزار لود بشه اونجا جلوي Adaptor Ram نوشته ...

موفق باشي :wink:

Mohammad
18-04-2005, 08:21
من با آقا مهدي موافقم.
اگه يه آموزش به درد ما نخوره دليل نميشه برايه بقيه هم مفيد نباشه!

Mehdi_Best
18-04-2005, 10:37
محمد جان ممنون

Mohammad
19-04-2005, 07:59
:D
من طرفدار حرف حقم :D