PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری هارد اکسترنال برای ps3

filmbazz
30-05-2013, 19:15
دوستان من یه هارد اکسترنال دارم تا چند وقت پیش خیلی راحت به ps3 وصل میشد و باهاش بازی میکردم تا اینکه چند روز پیش فرمت کردم فرمتش شد ntfs.یه برنامه ریختم و به fat32 تغییرش دادم ولی وقتی به ps3 میزنم شناسایی نمیکنه حتی tv هم نمیشناسه.هارد سالمه راحت از توش فیلم اجرا میکنم و میبینم.کسی میدونه مشکلش چیه؟

ata.royalfalcon
30-05-2013, 20:03
دوستان من یه هارد اکسترنال دارم تا چند وقت پیش خیلی راحت به ps3 وصل میشد و باهاش بازی میکردم تا اینکه چند روز پیش فرمت کردم فرمتش شد ntfs.یه برنامه ریختم و به fat32 تغییرش دادم ولی وقتی به ps3 میزنم شناسایی نمیکنه حتی tv هم نمیشناسه.هارد سالمه راحت از توش فیلم اجرا میکنم و میبینم.کسی میدونه مشکلش چیه؟

پارتیشن رو فقط فرمت کردید یا اینکه پارتیشن رو هم دستکاری کردید (مثلاً پارتیشنها رو resize کردید یا مثلاً چند پارتیشن ساختید) ؟

من پیشنهاد میدم که پس از تخلیه کلیه اطلاعات ، کلیه پارتیشنها رو حذف کنید و مجدداً پارتیشن بندی و فرمت کنید . اگر چند پارتیشن میخوهید بسازید پیشنهاد میدم که اولین پارتیشن Primary باشه و بصورت FAT32 فرمتش کنید . از برنامه Acronis Disk Director Home میتونید استفاده کنید .

filmbazz
30-05-2013, 20:37
پارتشین هارو چطوری حذفش کنم؟

ata.royalfalcon
30-05-2013, 20:53
پارتشین هارو چطوری حذفش کنم؟

روی پارتیشنها راست کلیک و گزینه delete رو انتخاب کنید . دقت کنید که قبل از انجام اینکار اطلاعات رو به جای دیگر انتقال بدید .